FM omroepzenders in Nederland (lokaal): verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 684: | Regel 684: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[BLOS RTV]]''' || Boxmeer || 105,9 MHz || 0,079 | | '''[[BLOS RTV]]''' || Boxmeer || 105,9 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Centraal FM]]''' || Gemert || 91,1 MHz || 1 | | '''[[Centraal FM]]''' || Gemert || 91,1 MHz || 1 | ||
| Regel 698: | Regel 696: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[HOS FM]]''' || Helvoirt || 106,1 MHz || 0,05 | | '''[[HOS FM]]''' || Helvoirt || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Kempen FM]]''' | | rowspan="3"|'''[[Kempen FM]]''' | ||
| Regel 712: | Regel 708: | ||
|- | |- | ||
| Zeeland || 106,6 FM || 0,05 | | Zeeland || 106,6 FM || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="2"| '''[[Langstraat FM]]''' | |||
| Nieuwkuijk || 105,7 MHz || 0,05 | |||
|- | |||
| Waalwijk || 106,8 MHz || 0,079 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Langstraat NL]]''' || Kaatsheuvel || 107,2 MHz || 0,063 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Local FM]]''' || Etten-Leur || 105,7 MHz || 0,04 | | '''[[Local FM]]''' || Etten-Leur || 105,7 MHz || 0,04 | ||
| Regel 732: | Regel 735: | ||
|- | |- | ||
| Zevenbergen || 107,6 MHz || 0,021 | | Zevenbergen || 107,6 MHz || 0,021 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Omroep Best]]''' || Best || 106,2 MHz || 0,04 | | '''[[Omroep Best]]''' || Best || 106,2 MHz || 0,04 | ||
| Regel 780: | Regel 782: | ||
| '''[[ROS Radio]]''' || Zundert || 106,8 MHz || 0,1 | | '''[[ROS Radio]]''' || Zundert || 106,8 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Langstraat NL]]''' || Kaatsheuvel || 107,2 MHz || 0,063 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Siris Radio]]''' || Someren || 107,6 MHz || 0,079 | | '''[[Siris Radio]]''' || Someren || 107,6 MHz || 0,079 | ||
Huidige versie van 1 dec 2025 14:58
Een overzicht van de lokale omroepzenders in Nederland op de FM-band.
Lokale omroep[bewerken]
Groningen[bewerken]
| Zender | Gemeente(n) | Opstelpunt | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|---|
| Dollard Radio | Oldambt | Winschoten | 105,8 MHz | 0,063 |
| Haren FM | Haren | Haren | 107,0 MHz | 0,05 |
| Havenstad FM | Delfzijl | Delfzijl | 105,4 MHz | 0,063 |
| Omroep Menterwolde | Menterwolde | Muntendam | 107,6 MHz | 0,05 |
| OOG Radio | Groningen | Groningen | 106,6 MHz | 0,056 |
| Radio Compagnie | Hoogezand-Sappemeer | Hoogezand | 105,2 MHz | 0,05 |
| Radio Westerkwartier | Marum | Marum | 105,3 MHz | 0,05 |
| Radio Westerwolde | Vlagtwedde, Bellingwolde, Pekela | Bellingwolde | 106,6 MHZ | 0,05 |
| Oude Pekela | 107,3 MHz | 0,079 | ||
| Ter Apel | 106,5 MHz | 0,1 | ||
| Vlagtwedde | 107,0 MHz | 0,1 | ||
| Regio FM | Bedum, Loppersum, Slochteren, Ten Boer | Bedum | 95,3 MHz | 1 |
| Scharmer | 107,9 MHz | 0,05 | ||
| Siddeburen | 106,1 MHz | 0,079 | ||
| Slochteren | 107,2 MHz | 0.06 | ||
| RTV Stadskanaal | Stadskanaal | Nieuw Buinen | 107,8 MHz | 0,05 |
| Stadskanaal | 105,3 MHz | 0,1 |
Friesland[bewerken]
| Zender | Regio | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|
| Odrie | Appelscha | 106,9 MHz | 0,1 |
| Streek omroep midden Friesland | Waskemeer e.o | 106.20 Mhz | |
| Radio Boarnsterstim | Grou | 105,6 MHz | 0,079 |
| Radio Centraal | Noordwolde | 107,4 MHz | 0,05 |
| Wolvega | 105,0 MHz | 0,079 | |
| Radio Eenhoorn | Menaam | 107,5 MHz | 0,178 |
| Radio Gasterlân | Balk | 96,4 MHz | 0,316 |
| Radio Lemsterland | Tjerkgaast | 107,5 MHz | 0,02 |
| Radio Mercurius | Leeuwarden | 106,1 MHz | 0,05 |
| Radio Middelsé | Stiens | 105,3 MHz | 0,1 |
| Radio Noordoost-Friesland | Dokkum | 107,0 MHz | 0,126 |
| Oudwoude | 105,8 MHz | 0,079 | |
| Radio Stad Harlingen | Harlingen | 106,2 MHz | 0,04 |
| RTV Kanaal 30 | Burgum | 105,0 MHz | 0,1 |
| Burgum | 107,8 MHz | 0,063 | |
| Smelne FM | Drachten | 106,5 MHz | 0,063 |
| Studio Súdwest | Bolsward | 106,6 MHz | 0,063 |
| Koudum | 105,4 MHz | 0,079 | |
| Sneek | 106,3 MHz | Sneek |
Drenthe[bewerken]
| Zender | Gemeente(n) | Opstelpunt | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|---|
| DNO-STREEKRADIO | De Wolden | Koekange | 107,5 MHz | 0,05 |
| Zuidwolde | 104,8 MHz | 1 | ||
| Omroep Meppel | Meppel | Meppel | 93,0 MHz | 1 |
| Radio AA en Hunze | Aa en Hunze | Annen | 105,6 MHz | 0,1 |
| Radio Assen | Assen | Assen | 107,8 MHz | 0,079 |
| Radio Borger-Odoorn | Borger-Odoorn | Borger | 106,0 MHz | 0,1 |
| Radio Emmen | Emmen | Emmen | 107,6 MHz | 0,06 |
| Radio Hoogeveen | Hoogeveen | Hoogeveen | 106,8 MHz | 0,05 |
| Radio Loco | Coevorden | Coevorden | 105,4 MHz | 0,05 |
| Zweeloo | 106,3 MHz | 0,05 | ||
| Tynaarlo Lokaal | Tynaarlo | Zuidlaren | 107,4 MHz | 0,05 |
| Paterswolde | 105,9 MHz | 0,05 |
Overijssel[bewerken]
| Zender | Gemeente(n) | Opstelpunt | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|---|
| DNO-A28FM | Staphorst | Staphorst | 106,6 MHz | 0,05 |
| Airplay Radio | Olst-Wijhe | Wijhe | 105,7 MHz | 0,079 |
| Delta FM | Twenterand | Vroomshoop | 105,3 MHz | 0,1 |
| → Deltapiraat | Twenterand | Vriezenveen | 107,7 MHz | 0,0799 |
| Deventer Radio | Deventer | Deventer | 107,3 MHz | 0.079 |
| Enschede FM | Enschede | Enschede | 105,1 MHz | 0,05 |
| Hofstreek FM | Hof van Twente | Goor | 107,6 MHz | 0,1 |
| Markelo | 107,0 MHz | 0,05 | ||
| Hoi FM | Hellendoorn | Nijverdal | 106,6 MHz | 0,1 |
| Mix 105 FM | Steenwijkerland | Steenwijk | 105,4 MHz | 0,1 |
| Omroep IJsselmond | Kampen | Kampen | 106,4 MHz | 0,079 |
| Radio 350 | Rijssen-Holten | Rijssen | 92,3 MHz | 1 |
| Radio Almelo | Almelo | Almelo | 106,1 MHz | 0,05 |
| Radio Hengelo | Hengelo | Hengelo | 105,8 MHz | 0,079 |
| Radio Raalte | Raalte | Raalte | 105,1 MHz | 0,04 |
| Regio FM | Wierden | Wierden | 93,9 MHz | 0,708 |
| RTV Borne | Borne | Borne | 105,4 MHz | 0,1 |
| Sternet FM | Haaksbergen | Haaksbergen | 107,3 MHz | 0.079 |
| Twente FM | Dinkelland, Losser, Tubbergen, Oldenzaal | Denekamp | 105,6 MHz | 0,074 |
| Deurningen | 107,1 MHz | 0,05 | ||
| Nutter | 105,0 MHz | 0,05 | ||
| Nutter | 106,5 MHz | 0,05 | ||
| Oldenzaal | 106,2 MHz | 0,1 | ||
| Oldenzaal | 107,4 MHz | 0,1 | ||
| Vechtdal FM | Dalfsen | Nieuwleusen | 105,9 MHz | 0,05 |
| RTV ZOo | Zwolle | Zwolle | 105,0 MHz | 0,06 |
| Zwartewater FM | Zwartewaterland | Zwartsluis | 107,3 MHz | 0,1 |
Gelderland[bewerken]
| Zender | Regio | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|
| Achterhoek FM | Lochem | 106,7 MHZ | 1 |
| Lochem | 107,9 MHz | 0,398 | |
| Vorden | 104,9 MHz | 0,05 | |
| Aladna FM | Aalten | 107,2 MHz | 0,05 |
| Dinxperlo | 105,9 MHz | 0,05 | |
| B-FM | Zutphen | 106,1 MHz | 0,05 |
| Berkelland FM | Borculo | 106,0 MHz | 0,1 |
| Eibergen | 105,3 MHz | 0,1 | |
| Betuwe Radio | Beusichem | 105,1 MHz | 0,1 |
| Deil | 106,2 MHz | 0,1 | |
| Ede FM | Ede | 107,3 MHz | 0,05 |
| Favoriet FM | Duiven | 105,2 MHz | 0,05 |
| Zevenaar | 94,0 MHz | 0,2 | |
| Gelre FM | Groenlo | 106,4 MHz | 0,1 |
| Lichtenvoorde | 107,5 MHz | 0,05 | |
| Zieuwent | 106,9 MHz | 0,05 | |
| Harderwijk FM | Harderwijk | 107,7 MHz | 0,05 |
| LOE FM | Elburg | 105,5 MHz | 0,05 |
| M-FM | Dieren | 106,9 MHz | 0,1 |
| Velp | 107,2 MHz | 0,1 | |
| Nijmegen 1 | Nijmegen | 106,8 MHz | 0.025 |
| Nijmenen | 107,8 MHz | 0,1 | |
| Omroep Groesbeek | Groesbeek | 90,6 MHz | 0,02 |
| Berg en Dal | 105,1 MHz | 0,04 | |
| Optimaal FM | Didam | 105,6 MHz | 0,05 |
| Doetinchem | 106,2 FM | 0,05 | |
| Varsseveld | 105,5 MHz | 0,1 | |
| Vethuizen | 94,7 MHz | 0,316 | |
| NFM | Nijkerk | 106,8 MHz | 0,1 |
| Radio 5 FM | Doorwerth | 107,0 MHz | 0,05 |
| Elst | 107,4 MHz | 0,05 | |
| Radio 794 | Heerde | 106,5 MHz | 0,05 |
| Vaassen | 107,8 MHz | 0,063 | |
| Radio Apeldoorn | Apeldoorn | 107,1 MHz | 0,02 |
| Hoenderloo | 105,5 MHz | 0,063 | |
| Uddel | 106,3 MHz | 0,05 | |
| Radio Arnhem | Arnhem | 105,9 MHz | 0,063 |
| Radio Barneveld | Barneveld | 93,5 MHz | 0,5 |
| Radio Hattem | Hattem | 106,1 MHz | 0,05 |
| Radio Ideaal | Drempt | 107,7 MHz | 0,05 |
| Steenderen | 106,5 MHz | 0,05 | |
| Wichmond | 105,4 MHz | 0,05 | |
| Radio Nunspeet | Nunspeet | 105,9 MHz | 0,06 |
| Radio Voorst | Twello | 105,3 MHz | 0,1 |
| RTM | Kerkdriel | 107,0 MHz | 0,05 |
| RTV Meborah | Wageningen | 106,0 MHz | 0,071 |
| Veluwe FM | Ermelo | 105,0 MHz | 0,063 |
| Oudeleusen | 106,3 MHz | 0,1 | |
| Putten | 106,1 MHz | 0,05 | |
| Slingeland FM | Winterswijk | 105,0 MHz | 0,1 |
| Unique FM | Malden | 106,2 MHz | 0,05 |
| Veluwezoom FM | Eerbeek | 107,5 MHz | 0,05 |
| Web FM | Druten | 105,5 MHz | 0,05 |
| Weurt | 105,4 MHz | 0,025 | |
| WFM Radio | Millingen aan de Rijn | 107,1 MHz | 0,1 |
| WOFM | Wijchen | 106,5 MHz | 0,05 |
| Dijkland FM | Zaltbommel | 106,6 MHz | 0,025 |
| Extra FM | Beneden-Leeuwen | 107,2 MHz | 0.079 |
| LOCO FM | Het Loo | 107,2 MHz | 0.1 |
| Wezep | 107,6 MHz | 0,025 | |
| Radio Totaal | Huissen | 93,6 MHz | 0,631 |
Flevoland[bewerken]
| Zender | Gemeente | Opstelpunt | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|---|
| Almere FM | Almere | Almere | 107,8 MHz | 0,01 |
| RTV 8 | Dronten | Dronten | 107,4 MHz | 0,1 |
| Radio Lelystad | Lelystad | Lelystad | 90,3 MHz | 0,398 |
| Urk FM | Urk | Urk | 107,0 MHz | 0,025 |
| Radio Noordoostpolder | Noordoostpolder | Emmeloord | 105,2 MHz | 0,1 |
Noord-Holland[bewerken]
| Zender | Regio | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|
| 6FM | Huizen | 92,0 MHz | 0,126 |
| Alkmaar Centraal | Alkmaar | 105,3 MHz | 0,08 |
| Beat FM | Heiloo | 106,3 MHz | 0,05 |
| Branding Radio | Heemstede | 106,2 MHz | 0,025 |
| Caribbean FM | Amsterdam | 107,9 MHz | 0,025 |
| Castricum 105 | Castricum | 105,0 MHz | 0,05 |
| Compleet FM | Noord-Scharwoude | 107,2 MHz | 0.05 |
| Haarlem 105 Radio | Haarlem | 89,9 MHz | 0,2 |
| Haarlem | 105,1 MHz | 0,063 | |
| Heerhugowaard A Life | Heerhugowaard | 106,7 MHz | 0,079 |
| Jamm FM | Duivendrecht | 104,9 MHz | 0,05 |
| Jouw FM | Bloemendaal | 105,8 MHz | 0,05 |
| LOL Radio | Landsmeer | 105,7 MHz | 0,05 |
| LOS Radio | Den Helder | 105,6 MHz | 0,05 |
| Love Radio | Volendam | 106,6 MHz | 0,02 |
| Meer Radio | Hoofddorp | 105,5 MHz | 0,1 |
| Nieuw Vennep | 106,6 MHz | 0,05 | |
| Mix724 | Hoorn | 103,9 MHz | 0,302 |
| Medemblik | 107,4 MHz | 0,025 | |
| Radio 9 | Oostzaan | 106,4 MHz | 0,05 |
| Radio 80 | Egmond aan Zee | 105,9 MHz | 0,079 |
| Radio Aalsmeer | Aalsmeer | 105,9 MHz | 0,071 |
| Radio Beverwijk | Beverwijk | 105,4 MHz | 105,4 |
| Radio Diemen | Diemen | 106,1 MHz | 0,01 |
| Radio Enkhuizen | Enkhuizen | 107,1 MHz | 0,05 |
| Radio Hoorn | Hoorn | 105,8 MHz | 0.079 |
| Radio Purmerend | Purmerend | 104,9 MHz | 0,05 |
| Radio Texel | Den Burg | 106,1 MHz | 0,05 |
| Radio Weesp | Weesp | 106,5 MHz | 0,05 |
| Radio Wieringermeer | Middenmeer | 107,0 MHz | 0,05 |
| Razo (Salto) | Amsterdam | 105,2 MHZ | 0,03 |
| Rick FM | Uithoorn | 106,3 MHz | 0,05 |
| RTV Amstelveen | Amstelveen | 107,2 MHz | 0,063 |
| RTV Hilversum | Hilversum | 106,2 MHz | 0,05 |
| Radio Heemskerk | Heemskerk | 107,4 MHz | 0,05 |
| Schagen FM | Schagen | 107,7 MHz | 0,158 |
| Seapoot FM | IJmuiden | 107,8 MHz | 0,05 |
| Stads FM | Amsterdam | 106,8 MHz | 0,05 |
| Tsarina FM | Breezand | 104,9 MHz | 0,1 |
| Wereld FM | Amsterdam | 99,4 MHz | 0,08 |
| Zaan Radio | Koog aan de Zaan | 107,1 MHz | 0,063 |
| ZFM | Zandvoort | 106,9 MHz | 0,025 |
| Zuiderzee FM | Hippolytushoef | 106,6 MHz | 0,05 |
Zuid-Holland[bewerken]
| Zender | Gemeente(n) | Opstelpunt | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|---|
| Albrandwaard FM | Albrandswaard | Poortugaal | 107,1 MHz | 0,079 |
| Studio Alphen | Alphen aan den Rijn | Alphen aan den Rijn | 90,0 MHz | 0,5 |
| Boskoop | 105,1 MHz | 0,063 | ||
| Hazerswoude Rijndijk | 106,5 MHz | 0,063 | ||
| ATOS Radio | Zwijndrecht | Heerjansdam | 106,8 MHz | 0,02 |
| Zwijndrecht | 106,1 MHz | 0,1 | ||
| Den Haag FM | Den Haag | Den Haag | 92,0 MHz | 0,144 |
| Drechtstad FM | Dordrecht | Dordrecht | 95,7 MHz | 0,355 |
| Exxact Barendrecht | Barendrecht | Barendrecht | 106,4 MHz | 0,04 |
| KB Radio | Kaag en Braassem | Roelofarendsveen | 105,0 MHz | 0,063 |
| Klokradio | Alblasserdam | Alblasserdam | 107,0 MHz | 0,05 |
| Lansingerland FM | Lansingerland | Berkel en Rodenrijs | 92,2 MHz | 0,081 |
| Gouwestad Radio | Gouda | Gouda | 106,2 MHz | 0,05 |
| LOK Radio | Krimpen aan den IJssel | Krimpen aan den IJssel | 106,0 MHz | 0,05 |
| Megastad FM | Rotterdam | Rotterdam | 93,9 MHz | 4,79 |
| Merwe Radio | Sliedrecht | Sliedrecht | 105,4 MHz | 0,025 |
| Midvliet FM | Leidschendam-Voorburg | Leidschendam | 107,2 MHz | 0.063 |
| 107,9 MHz | 0,079 | |||
| Omroep Vlaardingen | Vlaardingen | Vlaardingen | 107,8 MHz | 0,035 |
| Omroep Zuidplas | Zuidplas | Moordrecht | 106,9 MHz | 0,05 |
| Nieuwerkerk aan den IJssel | 107,3 MHz | 0.05 | ||
| Papendrecht FM | Papendrecht | Papendrecht | 105,0 MHz | 0,025 |
| Radio Bodegraven | Bodegraven-Reeuwijk | Bodegraven | 107,8 MHz | 0,05 |
| Radio Centraal | Bergambacht | Bergambacht | 106,6 MHz | 0,05 |
| Radio Excellent | Pijnacker-Nootdorp | Nootdorp | 105,2 MHz | 0,05 |
| Pijnacker | 105,6 MHz | 0,1 | ||
| Radio Hoekse Waard | Hoekse Waard | Piershil | 106,2 MHz | 0,05 |
| Puttershoek | 96,0 MHz | 0,417 | ||
| Zuid-Beijerland | 105,5 MHz | 0,04 | ||
| Nens | Noordwijk | Noordwijk | 105,3 MHz | 0,05 |
| Radio Ridderkerk | Ridderkerk | Ridderkerk | 105,7 MHz | 0,025 |
| Radio Schiedam | Schiedam | Schiedam | 95,8 MHz | 0,2 |
| Radio Superstar | Goeree-Overflakkee | Middelharnis | 107,3 MHz | 0,05 |
| Radio Voorne | Hellevoetsluis | Hellevoetsluis | 106,9 MHz | 0,1 |
| Radio Zilverstad | Schoonhoven | Schoonhoven | 105,9 MHz | 0,02 |
| RGL FM | Ouddorp | 105,6 MHz | 0,1 | |
| RTV Hollands Midden | Nieuwkoop | Nieuwkoop | 107,4 MHz | 0,05 |
| RTV Katwijk Radio | Katwijk | Katwijk | 106,8 MHz | 0,05 |
| RTV Rijswijk | Rijswijk | Rijswijk | 105,9 MHz | 0,015 |
| RTW FM | Waddinxveen | Waddinxveen | 105,8 MHz | 0,05 |
| Smart FM | Spijkenisse | Spijkenisse | 105,1 MHz | 0.04 |
| Stadsradio Delft | Delft | Delft | 106,3 MHz | 0,039 |
| Unity FM | Leiden | 105,7 MHz | 0.032 | |
| Leiderdorp | 106,1 MHz | 0,025 | ||
| Lisse | 107 MHz | 0,05 | ||
| Vlistam Radio | Stolwijk | 105,5 MHz | 0,04 | |
| Vrolek Radio | Nederlek | Lekkerkerk | 107,7 MHz | 0,05 |
| WOS | Westland | Naaldwijk | 87,6 MHz | 0,251 |
| ZFM | Zoetermeer | Zoetermeer | 96,2 MHz | 0,891 |
Utrecht[bewerken]
| Zender | Regio | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|
| Baarn FM | Baarn | 105,5 MHz | 0,05 |
| Bingo FM | Utrecht | 105,7 MHz | 0,05 |
| Utrecht | 107,7 MHz | 0,009 | |
| EVA | Amersfoort | 105,2 MHz | 0,05 |
| LOS Radio | Bunschoten | 107,5 MHz | 0,05 |
| Midland FM (Gelderse Vallei) | Renswoude | 105,6 MHz | 0,05 |
| Veenendaal | 104,9 MHz | 0,04 | |
| Woudenberg | 106,3 MHz | 0,079 | |
| Midland FM (Oudewater) | Oudewater | 107,5 MHz | 0,04 |
| Radio 9 | IJsselstein | 106,1 MHz | 0,005 |
| Jaarsveld | 107,9 MHz | 0,1 | |
| Radio 90FM | Leersum | 91,7 MHz | 0,302 |
| Radio Soest | Soest | 105,9 MHz | 0,1 |
| Soesterberg | 107,9 MHz | 0,025 | |
| Radio Stad Montfoort | Montfoort | 106,8 MHz | 0,05 |
| Roulette FM | Bilthoven | 106,6 MHz | 0,04 |
| RPL FM | Woerden | 107,1 MHz | 0,05 |
| RTV Ronde Venen | Abcoude | 107,6 MHz | 0,05 |
| Mijdrecht | 105,6 MHz | 0,05 | |
| RTV Stichtse Vecht | Maarssen | 105,3 MHz | 0,063 |
| Kockengen | 106,0 MHz | 0,063 | |
| PUM FM | Maarssen | 105,0 MHz | 0,030 |
Zeeland[bewerken]
| Zender | Opstelpunt | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|
| Omroep Tholen | Tholen | 106,5 MHz | 0,05 |
| Origineel FM | Goes | 105,0 MHz | 0,0126 |
| Radio Schouwen-Duiveland | Renesse | 107,8 MHz | 0,05 |
| Zierikzee | 107,1 MHz | 0,035 | |
| RTV Scheldemond | Oostburg | 95,5 MHz | 0,5 |
| Terneuzen FM | Biervliet | 106,1 MHz | 0,063 |
| Terneuzen | 107,8 MHz | 0,079 | |
| Westdorpe | 105,8 MHz | 0,012 |
Noord-Brabant[bewerken]
| Zender | Opstelpunt | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|
| Avulo FM | Vught | 105,4 MHz | 0,03 |
| BLOS RTV | Boxmeer | 105,9 MHz | 0,079 |
| Centraal FM | Gemert | 91,1 MHz | 1 |
| DAG Roosendaal | Roosendaal | 107,1 MHz | 0,065 |
| De Stille Genieter | Baarle-Naussau | 87,8 MHz | 0,1 |
| DMG Radio | Deurne | 106,2 MHz | 0,063 |
| Glow FM | Eindhoven | 94,0 MHz | 0,04 |
| HOS FM | Helvoirt | 106,1 MHz | 0,05 |
| Kempen FM | Hapert | 97,2 MHz | 0,398 |
| Hapert | 105,7 MHz | 0,079 | |
| Luyksgestel | 106,1 MHz | 0,05 | |
| L-FM | Schaijk | 105,0 MHz | 0,115 |
| Zeeland | 106,6 FM | 0,05 | |
| Langstraat FM | Nieuwkuijk | 105,7 MHz | 0,05 |
| Waalwijk | 106,8 MHz | 0,079 | |
| Langstraat NL | Kaatsheuvel | 107,2 MHz | 0,063 |
| Local FM | Etten-Leur | 105,7 MHz | 0,04 |
| LOG Radio | Goirle | 105,6 MHz | 0,04 |
| Lokaal 7 | Den Dungen | 107,4 MHz | 0,1 |
| LOS Radio | Schijndel | 107,8 MHz | 0,05 |
| Maasland FM | Lith | 107,9 MHz | 0,079 |
| Oss | 105,2 MHz | 0,063 | |
| Ravenstein | 107,6 MHz | 0,063 | |
| Moerdijk FM | Fijnaart | 106,3 MHz | 0,05 |
| Zevenbergen | 107,6 MHz | 0,021 | |
| Omroep Best | Best | 106,2 MHz | 0,04 |
| Omroep Drimmelen | Made | 106,9 MHz | 0,05 |
| Omroep Helmond | Helmond | 107,2 MHz | 0.025 |
| Omroep Oirschot | Oirschot | 107,3 MHz | 0,05 |
| Omroep Tilburg | Tilburg | 107,6 MHz | 0,05 |
| Optimaal FM | Alphen | 106,3 MHz | 0,05 |
| ORTS Radio | Oosterhout | 106,2 MHz | 0,05 |
| Peelstar FM | Sint Anthonis | 94,0 MHz | 0,251 |
| Radio A-FM | Giessen | 107,1 MHz | 0,065 |
| Nieuwendijk | 107,8 MHz | 0,063 | |
| Radio Halderberge | Oudenbosch | 106,7 MHz | 0,007 |
| Radio Horizon | Budel | 107,1 MHz | 0,1 |
| Leende | 92,9 MHz | 0,5 | |
| Sterksel | 106,0 MHz | 0,05 | |
| Waalre | 107,0 MHz | 0,05 | |
| Radio Kontakt | Beek en Donk | 106,8 MHz | 0,065 |
| Radio Veldhoven | Veldhoven | 107,7 MHz | 0,063 |
| Rivierstad FM | Beers | 105,5 MHz | 0,063 |
| Cuijk | 88,4 MHz | 0,794 | |
| Grave | 105,8 MHz | 0,079 | |
| ROS Radio | Zundert | 106,8 MHz | 0,1 |
| Langstraat NL | Kaatsheuvel | 107,2 MHz | 0,063 |
| Siris Radio | Someren | 107,6 MHz | 0,079 |
| Skyline FM | Uden | 106,0 MHz | 0,03 |
| Veghel | 107,1 MHz | 0,079 | |
| SLOG FM | Raamsdonksveer | 105,1 MHz | 0,05 |
| SLOS FM | Steenbergen | 107,4 MHz | 0,04 |
| BREDANU | Breda | 107,3 MHz | 0,1 |
| Studio 040 | Eindhoven | 106,6 MHz | 0,05 |
| Mierlo | 105,5 MHz | 0,063 | |
| Nuenen | 105,9 MHz | 0,05 | |
| Vladeracken Radio | Nuland | 106,3 MHz | 0,04 |
| VLOH Radio | Hilvarenbeek | 96,0 MHz | 0,2 |
| VOS FM | Valkenswaard | 107,4 MHz | 0,1 |
| WanFM | Loosbroek | 105,6 MHz | 0,125 |
| Zuidwest FM | Bergen op Zoom | 105,8 MHz | 0,023 |
| Hoogerheide | 105,1 MHz | 0,063 | |
| Roosendaal | 107,1 MHz | 0,063 |
Limburg[bewerken]
| Zender | Regio | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|
| 3ML Radio | Heythuysen | 105,7 MHz | 0,1 |
| Ittervoort | 106,1 MHz | 0,016 | |
| Falcon Radio | Berg | 94,3 MHz | 0,5 |
| Loes FM | Echt | 106,9 MHz | 0,1 |
| Maasland Radio | Nieuw Bergen | 89,6 MHz | 1 |
| Siebengewald | 106,3 MHz | 0,063 | |
| Velden | 106,0 MHz | 0,06 | |
| Wellerooi | 92,9 MHz | 1 | |
| Maastricht FM | Maastricht | 107,5 MHz | 0,032 |
| Nima FM | Heijen | 107,9 MHz | 0,1 |
| Omroep Maas en Mergelland | Eijsden | 105,8 MHz | 0,1 |
| Margraten | 107,2 MHz | 0.1 | |
| Omroep Stein | Stein | 96,2 MHz | 0,5 |
| Omroep Venlo FM | Venlo | 96,9 MHz | 0,1 |
| Omroep Venray | Venray | 90,2 MHz | 0,1 |
| P&M | Panningen | 92,5 MHz | 0,1 |
| PUR Radio Krijtland | Gulpen | 107,9 MHz | 0,05 |
| Vaals | 106,9 MHz | 0,005 | |
| Radio Parkstad | Kerkrade | 105,7 MHz | 0,05 |
| Landgraaf | 107,0 MHz | 0,1 | |
| Radio Reindonk | Horst | 107,1 MHz | 0,1 |
| Wanssum | 105,6 MHz | 0,04 | |
| RTME Radio | Meerssen | 106,8 MHz | 0,1 |
| RTV Roermond | Roermond | 107,4 MHz | 0,05 |
| Streekomroep START | Geleen | 99,1 MHz | 1 |
| Sittard | 107,3 MHz | 0,1 | |
| Weert FM | Nederweert | 97,0 MHz | 0,1 |
| Weert | 107,5 MHz | 0,1 | |
| YouSeeRadio | Beesel | 107,7 MHz | 0,063 |
| Zender | Regio | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|
| LekWaal FM | Asperen | 92,1 MHz | 0,25 |
| Leerdam | 107,6 MHz | 0,1 | |
| SRC FM | Culemburg | 105,8 MHz | 0,079 |
| Vianen | 105,4 MHz | 0,05 |
Overige[bewerken]
| Zender | Regio | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|
| AFN Power Network | Brunssum | 89,2 MHz | 1 |
| Zeeland | 107,9 MHz | 0,1 | |
| BFBS 1 | Brunssum | 90,2 MHz | 0,1 |
| Maastricht | 87,7 MHz | 0,1 | |
| CFN/RFC | Brunssum | 96,9 MHz | 10 |