Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1999: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '<big>Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1999</big> '''''Let op:''' op 6 juni 1999 wordt er een oude Minimix uitgezonden door Jeroen van Inkel tijdens zijn radioshow op Radio Veronica!'' {|class="wikitable" ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' |- |1999-06-04||1986-07-25||Frankie Goes To Hollywood||Relax (Jer…'
 
Thuismixer (overleg | bijdragen)
k Beveiligde "Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1999" ([Bewerken=Alleen automatisch bevestigde gebruikers toestaan] (vervalt niet) [Hernoemen=Alleen automatisch bevestigde gebruikers toestaan] (vervalt niet))
 
(9 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
<big>[[Ben Liebrand]] [[Minimix]] (Nederlandse Radio) draailijsten 1999</big>
<big>[[Ben Liebrand]] [[Minimix]] (Nederlandse Radio) draailijsten 1999</big>


'''''Let op:''' op 6 juni 1999 wordt er een oude Minimix uitgezonden door [[Jeroen van Inkel]] tijdens zijn radioshow op [[Radio Veronica]]!''
==Juni 1999==
 
'''Let op:''' ''op 4 juni 1999 wordt er een oude Minimix uitgezonden door [[Jeroen van Inkel]] tijdens zijn radioshow op [[Radio Veronica]]!''
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|1999-06-04||1986-07-25||Frankie Goes To Hollywood||Relax (Jerome In The US of A Mix)||
|}


'''''Let op:''' de Minimix keert eenmalig terug op 12 juni 1999 op [[Radio 3]]. [[Ben Liebrand]] was hierbij te gast in het programma van Sven & Dave op [[BNN]].''
'''''Let op:''' de Minimix keert eenmalig terug op 12 juni 1999 op [[Radio 3]]. [[Ben Liebrand]] was hierbij te gast in het programma van Sven & Dave op [[BNN]].''
Regel 14: Regel 9:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1999-06-12||1989-03-17||Rob Base & DJ E-Z Rock ||[https://www.youtube.com/watch?v=cf9kcN86zeo&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=16 Get On The Dancefloor]||
|1999-06-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Juli_1986|1986-07-25]]||Frankie Goes To Hollywood Feat. [[Jeroen van Inkel]]||Relax (Jerome In The US of A Mix)||
|-
|-
|1999-06-12||1992-05-29||Queenesis (Queen vs. Genesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]||
|1999-06-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Maart_1989|1989-03-17]]||Rob Base & DJ E-Z Rock||[https://www.youtube.com/watch?v=cf9kcN86zeo&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=16 Get On The Dancefloor]||6min 46sec
|-
|1999-06-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Mei_1992|1992-05-29]]||Queenesis (Queen vs. Genesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]||6min 43sec
|-
|-
|||||Queen||We Will Rock You||
|||||Queen||We Will Rock You||
Regel 24: Regel 21:
|||||Queen||Bohemian Rapsody (Sample)||
|||||Queen||Bohemian Rapsody (Sample)||
|-
|-
|1999-06-12||||[[Ben Liebrand]] Feat. The Gibson Brothers|| Music & Passion (The Mystery Minimix) (Versie 1) (Dit is een nieuwe Minimix en betreft mogelijk de Headstrong Mix)||
|1999-06-12||||[[Ben Liebrand]] Feat. The Gibson Brothers|| Music & Passion (The Mystery Minimix) (Versie 1) (Dit is een splinternieuwe Minimix en betreft mogelijk de Headstrong Mix)||
|}
|}
==Zie ook==
===Ben Liebrand Minimixen===
* [[Minimix#Uitzenddata_Minimixen_(Nederlandse_Radio)|Uitzenddata Minimixen (Nederlandse Radio)]]
* [[Minimix#Uitzenddata_Minimixen_.28Buitenlandse_Radio.29|Uitzenddata Minimixen (Buitenlandse Radio)]]
--------------------------------------------


==Referenties==
==Referenties==
<references/>
<references/>


{{Navigatie_Minimix_Nederlandse_Radio}}
{{Navigatie_Minimix_Buitenlandse_Radio}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}

Huidige versie van 23 nov 2025 14:24

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1999

Juni 1999

Let op: op 4 juni 1999 wordt er een oude Minimix uitgezonden door Jeroen van Inkel tijdens zijn radioshow op Radio Veronica!

Let op: de Minimix keert eenmalig terug op 12 juni 1999 op Radio 3. Ben Liebrand was hierbij te gast in het programma van Sven & Dave op BNN.

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1999-06-04 1986-07-25 Frankie Goes To Hollywood Feat. Jeroen van Inkel Relax (Jerome In The US of A Mix)
1999-06-12 1989-03-17 Rob Base & DJ E-Z Rock Get On The Dancefloor 6min 46sec
1999-06-12 1992-05-29 Queenesis (Queen vs. Genesis) Mama Will Rock You 6min 43sec
Queen We Will Rock You
Genesis Mama
Queen Bohemian Rapsody (Sample)
1999-06-12 Ben Liebrand Feat. The Gibson Brothers Music & Passion (The Mystery Minimix) (Versie 1) (Dit is een splinternieuwe Minimix en betreft mogelijk de Headstrong Mix)

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties