Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1986: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Thuismixer (overleg | bijdragen)
k Beveiligde "Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1986" ([Bewerken=Alleen automatisch bevestigde gebruikers toestaan] (vervalt niet) [Hernoemen=Alleen automatisch bevestigde gebruikers toestaan] (vervalt niet))
 
(16 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 27: Regel 27:
|-
|-
|1986-02-07||||Drum Theatre||[https://www.youtube.com/watch?v=8tH5SZcr_og&list=PLD19C3CF1B17A507C Eldorado]||7min 07sec
|1986-02-07||||Drum Theatre||[https://www.youtube.com/watch?v=8tH5SZcr_og&list=PLD19C3CF1B17A507C Eldorado]||7min 07sec
|-
|||||[[Ben Liebrand]]'s Voice|| "Aaah" (Sampled with the [https://www.vintagesynth.com/akai/s612 Akai S612 Sampler] and used in the phasing choir sounds + effects added)||
|-
|-
|1986-02-14||||Full Force vs. Whistle vs. Princess vs. Paul Hardcastle||[https://www.youtube.com/watch?v=GUcCV7c8vNg&list=PLD19C3CF1B17A507C Alice, Don't Waste My Time After The Inspector Has Gone]||6min 50sec
|1986-02-14||||Full Force vs. Whistle vs. Princess vs. Paul Hardcastle||[https://www.youtube.com/watch?v=GUcCV7c8vNg&list=PLD19C3CF1B17A507C Alice, Don't Waste My Time After The Inspector Has Gone]||6min 50sec
Regel 40: Regel 42:
|||||Princess||After The Love Has Gone||
|||||Princess||After The Love Has Gone||
|-
|-
|1986-02-21||||Jellybean Benitez Feat. Madonna||[https://www.youtube.com/watch?v=l897RAqveA8 Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix)]||6min 43sec
|1986-02-21||||John "Jellybean" Benitez Feat. Madonna||[https://www.youtube.com/watch?v=l897RAqveA8 Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix)]||6min 43sec
|-
|-
|1986-02-28||||One Way||Let's Talk (Uitzending 's middags in de Top 40)||
|1986-02-28||||One Way||Let's Talk (Uitzending 's middags in de Top 40)||
Regel 51: Regel 53:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|1986-03-07||1985-08-09||Miami Sound Machine||[https://www.youtube.com/watch?v=zr9gG0FVzTQ&list=PLD19C3CF1B17A507C Conga (Conga In The Bongo Mix)]||
|1986-03-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1985#Augustus_1985|1985-08-09]]||Miami Sound Machine||[https://www.youtube.com/watch?v=zr9gG0FVzTQ&list=PLD19C3CF1B17A507C Conga (Conga In The Bongo Mix)]||6min 18sec
|-
|-
|1986-03-14||||Prince & The Revolution||Kiss||
|1986-03-14||||Prince & The Revolution||Kiss||
Regel 79: Regel 81:
|1986-05-02||||Janet Jackson||[https://www.youtube.com/watch?v=RhO8IHZe9Nc&list=PLD19C3CF1B17A507C What Have You Done For Me Lately (Versie 1)]||6min 31sec
|1986-05-02||||Janet Jackson||[https://www.youtube.com/watch?v=RhO8IHZe9Nc&list=PLD19C3CF1B17A507C What Have You Done For Me Lately (Versie 1)]||6min 31sec
|-
|-
|1986-05-09||||Janet Jackson||What Have You Done For Me Lately (Versie 2) (Uitzending 's middags in de Top 40)||
|1986-05-09||||Janet Jackson||What Have You Done For Me Lately? (Versie 2) (Uitzending was 's middags in de Top 40!)||
|-
|-
|1986-05-09||||Ravel vs. The Art Of Noise||[https://www.youtube.com/watch?v=8vj6xJHDugE&list=PLD19C3CF1B17A507C Bolero (The Ultimate Classical Moments In Love Mix)]||7min 42sec
|1986-05-09||||Ravel vs. The Art Of Noise||[https://www.youtube.com/watch?v=8vj6xJHDugE&list=PLD19C3CF1B17A507C Bolero (The Ultimate Classical Moments In Love Mix)]||7min 42sec
Regel 85: Regel 87:
|1986-05-16||||Timmy Thomas||[https://www.youtube.com/watch?v=S9BatRlXL0c&list=PLD19C3CF1B17A507C Why Can't We Live Together (Ben Liebrand Remix)] (Versie 1)||7min 05sec
|1986-05-16||||Timmy Thomas||[https://www.youtube.com/watch?v=S9BatRlXL0c&list=PLD19C3CF1B17A507C Why Can't We Live Together (Ben Liebrand Remix)] (Versie 1)||7min 05sec
|-
|-
|1986-05-23||||Timmy Thomas vs. Colonel Abrams||[https://www.youtube.com/watch?v=-NWEzWcwSJ4 Trapped Together] (Versie 2)||6min 45sec
|1986-05-23||||Timmy Thomas vs. Colonel Abrams||[https://www.youtube.com/watch?v=-NWEzWcwSJ4 Trapped Together (Versie 2)]||6min 45sec
|-
|-
|||||Timmy Thomas||Why Can't We Live Together||
|||||Timmy Thomas||Why Can't We Live Together||
Regel 108: Regel 110:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|1986-06-06||1984-08-24||Frankie Goes To Hollywood||[https://www.youtube.com/watch?v=9ttNJ5tPwEE Frankie Goes Bananas Mix (Relax In Stereo And Lots Of Tribes)]||13min 16sec
|1986-06-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1984#Augustus_1984|1984-08-24]]||Frankie Goes To Hollywood||[https://www.youtube.com/watch?v=9ttNJ5tPwEE Frankie Goes Bananas Mix (Relax In Stereo And Lots Of Tribes)]||13min 16sec
|-
|||||Frankie Goes To Hollywood||Relax (Carnage Mix)||
|-
|||||Frankie Goes To Hollywood||Two Tribes||
|-
|-
|1986-06-13||||Jaki Graham||[https://www.youtube.com/watch?v=3lBefZtDXV0&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD Set Me Free]||6min 32sec
|1986-06-13||||Jaki Graham||[https://www.youtube.com/watch?v=3lBefZtDXV0&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD Set Me Free]||6min 32sec
|-
|-
|1986-06-20||||Freeeze||[https://www.youtube.com/watch?v=vubf7yGhsI8 I.O.U. (Swingfeel Mellow Mix)]||7min 42sec
|1986-06-20||||Freeez||[https://www.youtube.com/watch?v=vubf7yGhsI8 I.O.U. (Swingfeel Mellow Mix)]||7min 42sec
|-
|-
|1986-06-27||||Peter Gabriel vs. Grace Jones||[https://www.youtube.com/watch?v=G3g0ZYEO5T0&list=PLD19C3CF1B17A507C Sledgehammer] (Versie 1)||6min 40sec
|1986-06-27||||Peter Gabriel vs. Grace Jones||[https://www.youtube.com/watch?v=G3g0ZYEO5T0&list=PLD19C3CF1B17A507C Sledgehammer (Versie 1)]||6min 40sec
|-
|-
|||||Peter Gabriel||Sledgehammer||
|||||Peter Gabriel||Sledgehammer||
Regel 129: Regel 135:
|1986-07-11||||The Art Of Noise Feat. Max Headroom||Paranoimia (Versie 1)||6min 19sec
|1986-07-11||||The Art Of Noise Feat. Max Headroom||Paranoimia (Versie 1)||6min 19sec
|-
|-
|1986-07-18||1986-06-13||Jaki Graham||Set Me Free||
|1986-07-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Juni_1986|1986-06-13]]||Jaki Graham||Set Me Free||6min 32sec
|-
|-
|1986-07-25||||Frankie Goes To Hollywood Feat. [[Jeroen van Inkel]]||Relax||
|1986-07-25||||Frankie Goes To Hollywood Feat. [[Jeroen van Inkel]]||Relax (Jerome In The US of A Mix)||
|}
|}


Regel 157: Regel 163:
|1986-09-12||||Janet Jackson||When I Think Of You (Versie 2) (Uitzending 's middags in de Top 40)||
|1986-09-12||||Janet Jackson||When I Think Of You (Versie 2) (Uitzending 's middags in de Top 40)||
|-
|-
|1986-09-12||||MC Miker "G" & DJ Sven||Holiday Rap (Remix)||
|1986-09-12||||M.C. Miker 'G' & DJ Sven||Holiday Rap (Remix)||
|-
|-
|1986-09-19||||Farley Jack "master" Funk||[https://www.youtube.com/watch?v=YWtfWEtoEKk&list=PLD19C3CF1B17A507C Love Can't Turn Around] (Versie 1)||7min 17sec
|1986-09-19||||Farley Jack "master" Funk||[https://www.youtube.com/watch?v=YWtfWEtoEKk&list=PLD19C3CF1B17A507C Love Can't Turn Around] (Versie 1)||7min 17sec
|-
|-
|1986-09-26||1984-08-24||Frankie Goes To Hollywood||[https://www.youtube.com/watch?v=9ttNJ5tPwEE Frankie Goes Bananas Mix (Relax In Stereo And Lots Of Tribes)]||13min 16sec
|1986-09-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1984#Augustus_1984|1984-08-24]]||Frankie Goes To Hollywood||[https://www.youtube.com/watch?v=9ttNJ5tPwEE Frankie Goes Bananas Mix (Relax In Stereo And Lots Of Tribes)]||13min 16sec
|-
|||||Frankie Goes To Hollywood||Relax (Carnage Mix)||
|-
|||||Frankie Goes To Hollywood||Two Tribes||
|}
|}


Regel 168: Regel 178:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|1986-10-03||1986-08-01||Tina Turner||Typical Male (The Electric Fine Typical Malebox Minimix)||7min 00sec
|1986-10-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Augustus_1986|1986-08-01]]||Tina Turner||Typical Male (The Electric Fine Typical Malebox Minimix)||7min 00sec
|-
|-
|1986-10-10||||Santa Esmeralda & Leroy Gomez||[https://www.youtube.com/watch?v=9qdr9s7BBVY Oh Lord, Don't Let Me Be Misunderstood]||7min 06sec
|1986-10-10||||Santa Esmeralda & Leroy Gomez||[https://www.youtube.com/watch?v=9qdr9s7BBVY Oh Lord, Don't Let Me Be Misunderstood]||7min 06sec
Regel 178: Regel 188:
|||||Dazz Band||Let It All Blow (Samples)||
|||||Dazz Band||Let It All Blow (Samples)||
|-
|-
|1986-10-24||||The Vienna Sulphonic Orchestra Project||[https://www.youtube.com/watch?v=bnJ2At2TTs4&list=PLD19C3CF1B17A507C Welcome To The Pleasuredome]||6min 34sec
|1986-10-24||||V.S.O.P. (Vienna Symphonic Opera Project)||[https://www.youtube.com/watch?v=bnJ2At2TTs4&list=PLD19C3CF1B17A507C Welcome To The Pleasuredome]||6min 34sec
|-
|-
|1986-10-31||||Grace Jones||I'm Not Perfect||
|1986-10-31||||Grace Jones||I'm Not Perfect||
Regel 206: Regel 216:
|1986-12-05||||Madonna||Open Your Heart (Versie 1)||
|1986-12-05||||Madonna||Open Your Heart (Versie 1)||
|-
|-
|1986-12-12||1985-12-13||The Art Of Noise||[https://www.youtube.com/watch?v=wT-B0IXEmSM&list=PLD19C3CF1B17A507C The Megamoments In Love Mix]||8min 21sec
|1986-12-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1985#December_1985|1985-12-13]]||The Art Of Noise||[https://www.youtube.com/watch?v=wT-B0IXEmSM&list=PLD19C3CF1B17A507C The Megamoments In Love Mix]||8min 21sec
|-
|-
|1986-12-19||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|1986-12-19||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
Regel 225: Regel 235:
<references/>
<references/>


{{Navigatie_Minimix_Nederlandse_Radio}}
{{Navigatie_Minimix_Buitenlandse_Radio}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}

Huidige versie van 23 nov 2025 14:21

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1986

Let op: Vanaf 25 april 1986 wordt het tijdstip van uitzending verplaatst van twee platen over acht (20 uur) naar twee platen over negen (21 uur)!

Januari 1986

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1986-01-03 Geen uitzending Reden Onbekend
1986-01-10 Geen uitzending Reden Onbekend
1986-01-17 Geen uitzending Reden Onbekend
1986-01-24 Geen uitzending Reden Onbekend
1986-01-31 Tramaine Fall Down (Spirit Of Love) 6min 23sec
Tramaine (Hawkins) Fall Down (Spirit Of Love)
Five Star All Fall Down (Sample)

Februari 1986

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1986-02-07 Drum Theatre Eldorado 7min 07sec
Ben Liebrand's Voice "Aaah" (Sampled with the Akai S612 Sampler and used in the phasing choir sounds + effects added)
1986-02-14 Full Force vs. Whistle vs. Princess vs. Paul Hardcastle Alice, Don't Waste My Time After The Inspector Has Gone 6min 50sec
Full Force Alice, I Want You Just For Me
Wally Baderou Chief Inspector
Grace Jones Slave To The Rhythm (Sample)
Paul Hardcastle Feat. Carol Kenyon Don't Waste My Time
Princess After The Love Has Gone
1986-02-21 John "Jellybean" Benitez Feat. Madonna Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix) 6min 43sec
1986-02-28 One Way Let's Talk (Uitzending 's middags in de Top 40)
1986-02-28 Billy Ocean When The Going Gets Tough (When The Mixing Gets Tough) 6min 58sec

Maart 1986

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1986-03-07 1985-08-09 Miami Sound Machine Conga (Conga In The Bongo Mix) 6min 18sec
1986-03-14 Prince & The Revolution Kiss
1986-03-21 Whistle vs. Donald Duck (Nothing Serious) Just Buggin' 7min 27sec
1986-03-28 Cliff Richard & The Young Ones Living Doll (Hi-tec Big Smack Beatbox Sweatsock Big Sound Nowhere Bound Get Down To The Lavatory Minimix) 6min 22sec

April 1986

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1986-04-04 Bruce & Bongo Geil (Ben Liebrand Remix) 6min 57sec
1986-04-11 Geen uitzending Reden Onbekend
1986-04-18 Telex Moscow Disco In The Shimmering Transoeral Siberia Remix
1986-04-25 The S.O.S. Band The Finest

Mei 1986

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1986-05-02 Janet Jackson What Have You Done For Me Lately (Versie 1) 6min 31sec
1986-05-09 Janet Jackson What Have You Done For Me Lately? (Versie 2) (Uitzending was 's middags in de Top 40!)
1986-05-09 Ravel vs. The Art Of Noise Bolero (The Ultimate Classical Moments In Love Mix) 7min 42sec
1986-05-16 Timmy Thomas Why Can't We Live Together (Ben Liebrand Remix) (Versie 1) 7min 05sec
1986-05-23 Timmy Thomas vs. Colonel Abrams Trapped Together (Versie 2) 6min 45sec
Timmy Thomas Why Can't We Live Together
Colonel Abrams Trapped
1986-05-30 Ben Liebrand The Mellow Mood Minimix
Aretha Franklin Ain't Nobody Ever Loved You
Earlene Bentley Point Of No Return
Midnight Star Headlines
Aurra You And Me Tonight
Skipworth & Turner Can't Give Her Up

Juni 1986

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1986-06-06 1984-08-24 Frankie Goes To Hollywood Frankie Goes Bananas Mix (Relax In Stereo And Lots Of Tribes) 13min 16sec
Frankie Goes To Hollywood Relax (Carnage Mix)
Frankie Goes To Hollywood Two Tribes
1986-06-13 Jaki Graham Set Me Free 6min 32sec
1986-06-20 Freeez I.O.U. (Swingfeel Mellow Mix) 7min 42sec
1986-06-27 Peter Gabriel vs. Grace Jones Sledgehammer (Versie 1) 6min 40sec
Peter Gabriel Sledgehammer
Grace Jones Slave To The Rhythm

Juli 1986

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1986-07-04 Madonna Papa Don't Preach 7min 07sec
1986-07-11 The Art Of Noise Feat. Max Headroom Paranoimia (Versie 1) 6min 19sec
1986-07-18 1986-06-13 Jaki Graham Set Me Free 6min 32sec
1986-07-25 Frankie Goes To Hollywood Feat. Jeroen van Inkel Relax (Jerome In The US of A Mix)

Augustus 1986

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1986-08-01 Tina Turner Typical Male (The Electric Fine Typical Malebox Minimix) 7min 00sec
1986-08-08 Janet Jackson Nasty 7min 39sec
1986-08-15 Janet Jackson When I Think Of You (Versie 1)
1986-08-22 Michael McDonald Sweet Freedom
1986-08-29 The Human League Human

September 1986

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1986-09-05 RUN DMC Feat. Aerosmith Walk This Way 7min 02sec
1986-09-12 Janet Jackson When I Think Of You (Versie 2) (Uitzending 's middags in de Top 40)
1986-09-12 M.C. Miker 'G' & DJ Sven Holiday Rap (Remix)
1986-09-19 Farley Jack "master" Funk Love Can't Turn Around (Versie 1) 7min 17sec
1986-09-26 1984-08-24 Frankie Goes To Hollywood Frankie Goes Bananas Mix (Relax In Stereo And Lots Of Tribes) 13min 16sec
Frankie Goes To Hollywood Relax (Carnage Mix)
Frankie Goes To Hollywood Two Tribes

Oktober 1986

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1986-10-03 1986-08-01 Tina Turner Typical Male (The Electric Fine Typical Malebox Minimix) 7min 00sec
1986-10-10 Santa Esmeralda & Leroy Gomez Oh Lord, Don't Let Me Be Misunderstood 7min 06sec
1986-10-17 Cameo Word Up! (Kan'ie Wel, Kan'ie Niet Cameo Minimix) 6min 50sec
Cameo Word Up!
Dazz Band Let It All Blow (Samples)
1986-10-24 V.S.O.P. (Vienna Symphonic Opera Project) Welcome To The Pleasuredome 6min 34sec
1986-10-31 Grace Jones I'm Not Perfect

November 1986

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1986-11-07 Tina Turner Two People (Tender Impact) 7min 19sec
1986-11-14 Herb Alpert Rotation 7min 09sec
1986-11-21 Janet Jackson Control (Vocoder Mix) (Curry & Van Inkel The Boys Are In Control Minimix)
Janet Jackson Control
Ben Liebrand Vocoder
1986-11-28 Chico DeBarge Talk To Me (Before We Get Disco-nected)

December 1986

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1986-12-05 Madonna Open Your Heart (Versie 1)
1986-12-12 1985-12-13 The Art Of Noise The Megamoments In Love Mix 8min 21sec
1986-12-19 Geen uitzending Reden Onbekend
1986-12-26 Geen uitzending i.v.m. uitzending Grandmix 1986

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Externe link

Referenties