Dance Classics In The Mix (Nostalgie) draailijsten 2016: verschil tussen versies
k (→7 oktober 2016) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 15: | Regel 15: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|01||[[Ben Liebrand]] || Intro van de Grandmix Disco Edition | |01||[[Ben Liebrand]] Opener || Intro van de Grandmix Disco Edition | ||
|- | |- | ||
|02||Incognito Feat. Jocelyn Brown || Always There | |02||Incognito Feat. Jocelyn Brown || Always There | ||
Regel 112: | Regel 112: | ||
|- | |- | ||
|16 ||Madonna || Music (acapella) | |16 ||Madonna || Music (acapella) | ||
|} | |||
== 14 oktober 2016 == | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
18.30-19.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||[[Ben Liebrand]] Opener || Intro van de Grandmix Disco Edition | |||
|- | |||
|02||[[Minimix]]: Donna Summer || Feel Love | |||
|- | |||
|03||Luther Vandross || Never Too Much | |||
|- | |||
|04||Justin Timberlake || Like I Like It (Acapella) | |||
|- | |||
|05||Haywoode || I Can't Let You Go | |||
|- | |||
|06||Driza Bone || Real Love | |||
|- | |||
|07||Michael Jackson || In The Closet | |||
|} | |||
19.00-20.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||2 Unlimited || Get Ready For This | |||
|- | |||
|02||Gary's Gang || Keep On Dancin' | |||
|- | |||
|03||Earth, Wind & Fire || Let's Groove | |||
|- | |||
|04||Bros || When Will I Be Famous (Acapella) | |||
|- | |||
|05||Hardsoul || Committed | |||
|- | |||
|06||Frankie Goes To Hollywood || Relax (Ollie J Remix) | |||
|- | |||
|07||Barbara Tucker || Beautiful People | |||
|- | |||
|08||Hardsoul Feat New Cool Collective || Bounson | |||
|- | |||
|09||Ce Ce Peniston || Finally (Acapella) | |||
|- | |||
|10||Martha Wash || Carry On | |||
|- | |||
|11||Robert Palmer || Some Like It Hot | |||
|- | |||
|12||Moby || Go | |||
|- | |||
|13||Underdog Project || Summerjam (Acapella) | |||
|- | |||
|14||Deep Zone ||It's Gonna Be Alright | |||
|- | |||
|15||The Real Thing || Can You Feel The Force | |||
|} | |||
20.00-21.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Let op: Dit is Episode: #081 een herhaling van 30 januari 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 ||Sueño Latino || Sueño Latino | |||
|- | |||
|02 ||Freeez || I.O.U. | |||
|- | |||
|03 ||Whitney Houston || Love Will Save The Day (acapella) | |||
|- | |||
|04 ||Crystal Waters || Gypsy Woman (She's Homeless) | |||
|- | |||
|05 ||Was (Not Was) || Walk The Dinosaur (acapella) | |||
|- | |||
|06 ||Karen Young || Hot Shot (acapella) | |||
|- | |||
|07 ||Xpansions || Move Your Body (Elevation) | |||
|- | |||
|08 ||Rose Royce || Is It Love You’re After? (Sample) | |||
|- | |||
|09 ||Lonnie Gordon || Gonna Catch You | |||
|- | |||
|10 ||Tramaine || Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) | |||
|- | |||
|11 ||Robin S. || Show Me Love | |||
|- | |||
|12 ||Afrika Bambaataa || Just Get Up And Dance | |||
|- | |||
|13 ||The Ones || Flawless (acapella) | |||
|- | |||
|14 ||A Taste Of Honey || Boogie Oogie Oogie | |||
|- | |||
|15 ||Raul Orellana || The Real Wild House | |||
|- | |||
|16 ||Sophie Ellis-Bextor || Get Over You (acapella) | |||
|- | |||
|17 ||Snap! || Rhythm Is A Dancer (Remix) | |||
|- | |||
|18 ||Coldcut || Doctorin' The House (acapella) | |||
|- | |||
|19 ||Shannon || Give Me Tonight (acapella) | |||
|} | |} | ||
Versie van 17 mrt 2021 21:18
Dance Classics In The Mix (Nostalgie) draailijsten 2016 / Dance Classics In The Mix (Nostalgie) playlist 2016
7 oktober 2016
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: Dit is de eerste aflevering van Dance Classics In The Mix op de Belgische radiozender Nostalgie
Elke aflevering duurt 2 uur en 30 minuten en startte op de vrijdagavond om 18.30 uur tot 21.00 uur!
Deze aflevering kun je HIER beluisteren
18.30-19.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ben Liebrand Opener | Intro van de Grandmix Disco Edition |
02 | Incognito Feat. Jocelyn Brown | Always There |
03 | 2 Unlimited | Tribal Dance (acapella) |
04 | Ollie And Jerry | Breakin' There's No Stopping Us |
05 | Dan Hartman | We Are The Young |
06 | Massive Attack | Unfinished Sympathy |
07 | Diana Ross | I'm Coming Out (acapella) |
08 | Telex | Moskow Diskow |
09 | Yarbrough & Peoples | Don't Stop The Music |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Colonel Abrams | Trapped |
02 | Harold Melvin & The Blue Notes | Today's Your Lucky Day |
03 | The S.O.S. Band | The Finest (acapella) |
04 | Five Star | Find The Time |
05 | Madonna | Holiday |
06 | Boz Scaggs | Low Down |
07 | Sugarbabes | Freak Like Me (acapella) |
08 | Class Action | Weekend (acapella) |
09 | Kool & The Gang | Fresh |
10 | Michael Jackson | Don't Stop Till You Get Enough |
11 | Sydney Youngblood | If Only I Could |
12 | Gwen Guthrie | It Should Have Been You |
13 | Nightcrawlers | Push The Feeling |
14 | Incognito | Listen To The Music |
15 | Chaka Khan | I Feel For You |
20.00-21.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: Dit is Episode: #080 een herhaling van 23 januari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Diana Ross | I'm Coming Out |
02 | A.D.O.R. | One For The Trouble (acapella) |
03 | Bee Gees | Stayin’ Alive |
04 | Sharon Redd | Can You Handle It |
05 | Queen | Another One Bites The Dust |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (acapella) |
07 | Lisa Lisa & Cult Jam | Let The Beat Hit ’Em |
08 | Incognito Feat. Jocelyn Brown | Always There |
09 | Nomad Feat. MC Mikee Freedom | (I Wanna Give You) Devotion |
10 | Chas Jankel | Glad To Know You |
11 | Dazz Band | Let It All Blow |
12 | Yazoo | Don't Go (acapella) |
13 | Madonna | Into The Groove |
14 | Billy Ocean | Are You Ready? |
15 | Sueño Latino | Sueño Latino |
16 | Madonna | Music (acapella) |
14 oktober 2016
Samenstelling: Ben Liebrand
18.30-19.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ben Liebrand Opener | Intro van de Grandmix Disco Edition |
02 | Minimix: Donna Summer | Feel Love |
03 | Luther Vandross | Never Too Much |
04 | Justin Timberlake | Like I Like It (Acapella) |
05 | Haywoode | I Can't Let You Go |
06 | Driza Bone | Real Love |
07 | Michael Jackson | In The Closet |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
02 | Gary's Gang | Keep On Dancin' |
03 | Earth, Wind & Fire | Let's Groove |
04 | Bros | When Will I Be Famous (Acapella) |
05 | Hardsoul | Committed |
06 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (Ollie J Remix) |
07 | Barbara Tucker | Beautiful People |
08 | Hardsoul Feat New Cool Collective | Bounson |
09 | Ce Ce Peniston | Finally (Acapella) |
10 | Martha Wash | Carry On |
11 | Robert Palmer | Some Like It Hot |
12 | Moby | Go |
13 | Underdog Project | Summerjam (Acapella) |
14 | Deep Zone | It's Gonna Be Alright |
15 | The Real Thing | Can You Feel The Force |
20.00-21.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: Dit is Episode: #081 een herhaling van 30 januari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sueño Latino | Sueño Latino |
02 | Freeez | I.O.U. |
03 | Whitney Houston | Love Will Save The Day (acapella) |
04 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) |
05 | Was (Not Was) | Walk The Dinosaur (acapella) |
06 | Karen Young | Hot Shot (acapella) |
07 | Xpansions | Move Your Body (Elevation) |
08 | Rose Royce | Is It Love You’re After? (Sample) |
09 | Lonnie Gordon | Gonna Catch You |
10 | Tramaine | Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) |
11 | Robin S. | Show Me Love |
12 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance |
13 | The Ones | Flawless (acapella) |
14 | A Taste Of Honey | Boogie Oogie Oogie |
15 | Raul Orellana | The Real Wild House |
16 | Sophie Ellis-Bextor | Get Over You (acapella) |
17 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Remix) |
18 | Coldcut | Doctorin' The House (acapella) |
19 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |