Ben Liebrand In The House (Radio Happy) Draailijsten 2024 / Playlist 2024: verschil tussen versies
k (→31 maart 2024) |
k (→7 april 2024) |
||
Regel 601: | Regel 601: | ||
21.00-22.00 uur: | 21.00-22.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #197, zoals uitgezonden op [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Boogie_Bunker_Radio)_Draailijsten_van_2023_/_Playlist_2023#11_mei_2023|11 mei 2023]] op [[Boogie Bunker Radio]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Moodtrax||Jersey Thing (Original Mix) | |||
|- | |||
|02||Viola Wills||If You Could Read My Mind (Acapella) | |||
|- | |||
|03||KPD||Everyday (Extended Mix) | |||
|- | |||
|04||Fond8||My Birthday In The Garage (Extended Mix) | |||
|- | |||
|05||Derrick Da House & Billy Butler||Love (Original Mix) | |||
|- | |||
|06||Marix Green||I Miss You (Original Mix) | |||
|- | |||
|07||Brother James||Shadow Hill (Original Mix) | |||
|- | |||
|08||49ers Feat. Anne Marie Smith||Everything (Acapella) | |||
|- | |||
|09||Demarkus Lewis||Tunnel Of Light (DJ Merci Remix) | |||
|- | |||
|10||Soul Power||You Got The Love (Extended Dub) | |||
|- | |||
|11||Deee-Lite||Groove Is In The Heart (Acapella) | |||
|- | |||
|12||Marc Cotterell||Living My Life (Plastic Factory Vocal Mix) | |||
|- | |||
|13||Scott Diaz||Juno Jam (Original Mix) | |||
|- | |||
|14||Adele||Rolling In The Deep (Acapella) | |||
|- | |||
|15||Audio Soul Project||Living On The (Dub) | |||
|- | |||
|16||Lenny Kravitz||Believe In Me (Acapella) | |||
|- | |||
|17||Barry Manilow||Copacabana (At The Copa) ([[Ben Liebrand]] Rework) | |||
|} | |||
===14 april 2024=== | ===14 april 2024=== |
Versie van 7 apr 2024 21:22
Ben Liebrand In The House (Radio Happy) Draailijsten 2024 / Playlist 2024
7 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #085, zoals uitgezonden op 21 februari 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rino(IO)DJ | Dancing (Original Mix) |
02 | M High | Morning Avenue (Original Mix) |
03 | Bee Gees | Nigh Fever (Acapella) |
04 | Hever Jara | To Get Drunk (Club Mix) |
05 | David Penn & KPD | Jerkin (Extended Mix) |
06 | Wolf Story Feat. Queen Rose | Waiting For You (Roger Sanchez Jak'n Vibe Extended Remix) |
07 | GhostMasters | Body Funk (Extended Mix) |
08 | The S.O.S. Band | The Finest (Acapella) |
09 | Dennis Quin | Recurrent Thoughts (The Willers Brothers Remix) |
10 | Johnny "Guitar" Watson | A Real Mother For Ya (Acapella) |
11 | Robert Burian | You Should Already Know (Extended Mix) |
12 | Micfreak X Dino DC | Go Get It (Lee Buxton Remix) |
13 | Debbie Pender | Moving On (Acapella) |
14 | David Morales Feat. DJ Spen vs. Carla Prather | I Got The Love (Original Mix) |
15 | Earl TuTu and John Khan Feat. Mike City | What A Difference (Jerome Sydenham Vocal Remix) |
16 | Dennis Cruz & Eddy M | Goldigger (Original Mix) |
17 | Britney Spears | Work Bitch (Acapella) |
18 | Qubiko | Bidibody (Original Mix) |
14 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #086, zoals uitgezonden op 27 februari 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Discotron, Sandy's Groove | Some Kinda Magic (Dub Mix) |
02 | Chic | Everybody Dance (Acapella) |
03 | Franz Costa | Feeling Good (Original Mix) |
04 | Fatback | Spread Love (Acapella) |
05 | LewRaz | Into It (Original Mix) |
06 | Even Evie | Give Me A Reason (Extended Mix) |
07 | Greedo & STRNGR | U Know The Score (Original Club Mix) |
08 | Daft Punk | Technologic (Acapella) |
09 | Block & Crown Feat. Paul Parsons | Close To Me (Clubmix) |
10 | Crazibiza + House Of Prayers | Around You (Original Mix) |
11 | Carlostella | Paradisco (Original Mix) |
12 | Sparque | Let's Go Dancin' (Acapella) |
13 | 2XM | Floating Desire (Original Mix) |
14 | Anicée Feat. Robert Owens | This Is Old School (Original Mix) |
15 | P LASK | You Make Me (Original Mix) |
16 | Kylie Minogue | Slow (Acapella) |
17 | Idris Elba & Inner City Feat. Steffanie Christi'an | No More Looking Back (Extended Mix) |
18 | Alex Rai, Jonk & Spook | You & I (Original Mix) |
19 | Casey Spillman | Gambling Man (Original Mix) |
20 | ?? | Disco (Acapella) |
21 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #087, zoals uitgezonden op 6 maart 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mattei Omich & Ella | I Remember (Babert Extended Remix) |
02 | Sean McCabe | Take It On Up (Original Mix) |
03 | Midway | Set It Out (Acapella) |
04 | Jack Roy | Instance (Original Mix) |
05 | Spiller Feat. Sophie Ellis-Bextor | Groovejet (If This Ain't Love) (Acapella) |
06 | Art Of Tones | Freaky Music (Original Mix) |
07 | Kings Of Tomorrow | Finally (Acapella) |
08 | George Jackson Feat. Gene Roberson | All That Matters (Danny J Lewis Remix) |
09 | Melohman | Acid Nights (Original Mix) |
10 | The Black Eyed Peas | Don't Lie (Acapella) |
11 | Clydus | Overdose (Original Mix) |
12 | Hard Copy | Friends With Benefits (Original Mix) |
13 | Austins Groove | Take You There (Original Mix) |
14 | B.A.N.G | So Good (Extended Mix) |
15 | Groove Junkies & Reelsoul Feat. Tertulien Thomas | Risin' To The Top |
16 | Local Options | The Way You Get (Original Mix) |
17 | WLDO Feat. RoXium | Dance The Night Away (Acapella) |
18 | Low Steppa | You (Original Mix) |
28 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: tussen 21.00-21.15 uur gaat er duidelijk iets mis op de zender, er zijn telkens twee dezelfde jingles te horen in een continue loop. Vervolgens start In The House
Let op: dit is de herhaling van Episode: #089, zoals uitgezonden op 20 maart 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Wasabi Qubiko | My Love (Qubiko Remix Extended Mix) |
02 | TekTonicSoul | I Need Ya (Original Mix) |
03 | Tramaine | Fall Down (Spirit Of Love) (Acapella) |
04 | Kideko | Cubanito (Extended Mix) |
05 | Earth, Wind & Fire | September (Acapella) |
06 | Claudia Tejeda | The Station (Original Mix) |
07 | Heatwave | The Groove Line (Acapella) |
08 | Soul Avengerz Feat. Krysten Cummings | Respect (Wayne Soul Avengerz & Odyssey Inc. Remix) |
09 | Mattei & Omich Feat. Steff Daxx | God Put A Smile Upon Your Face (Extended Mix) |
10 | Patrice Rushen | Forget Me Nots (Acapella) |
11 | Princess Superstar vs. Todd Terry | Perfect 2020 (Todd Terry Extended Remix) |
12 | Seb Skalski Feat. Adam Joseph | Believer (Original Mix) |
13 | Lee Pearce | Downtown Corner (Original Mix) |
14 | Sheryl Lee Ralph | In The Evening (Acapella) |
15 | Anthony Attalla | Agendas (Moreno Pezzolato Extended Remix) |
16 | City Soul Project & Man Go Funk | Pump It Up Loud (Narda Remix) |
17 | Chocolate Puma | I Wanna Be U (Acapella) |
18 | Hatiras & Vincent Caira | Brand New And Fresh (Original Mix) |
19 | Diana Ross & The Supremes | Love Child (Acapella) |
20 | Redux Saints | Unhinged (Extended Mix) |
21 | Thick D | Insatiable (Acapella) |
4 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #090, zoals uitgezonden op 27 maart 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Friend Within | Xperience (Extended Mix) |
02 | Donna Summer | Bad Girls (Acapella) |
03 | Stereosoulz | Funkadelik (Original) |
04 | Ant LaRock | HMANL (Original Mix) |
05 | Change | Lover's Holiday (Acapella) |
06 | Jolyon Petch | Holding On (Random Soul Extended Remix) |
07 | Sattam & Lee Wilson | Remember To Love (Extended Mix) |
08 | FDF | Time Lapse (Original Mix) |
09 | Marvin Gaye | I Heard It Through The Grapevine (Acapella) |
10 | DJ Steaw | Dancin' (Original Mix) |
11 | Danny Tenaglia Feat. Carol Sylvan | Look Ahead (Acapella) |
12 | Ricky Pellegrino | Disco Jump (Massimo Conte Mix) |
13 | Duskope | Touch Me Baby (Extended Mix) |
14 | Sandy Rivera Feat. Tamara Raven | Round Midnight (Sandy Riveras Classic Mix) |
15 | Feint Young Son & Roland Clark | Protect Your Mind (Original Mix) |
16 | Fred Everything | Alone Together (Original Mix) |
17 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) (Acapella) |
18 | Paul Parsons | Throw Your Head Up In The Air (Extended Mix) |
11 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #091, zoals uitgezonden op 3 april 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ant Klent | Move Your Feet (Original Mix) |
02 | Funkytino | Love Like Mine (Coral O'Connor Remix) |
03 | Tom Browne | Funkin' For Jamaica (Acapella) |
04 | Joseph Sinatra | Soul Vibration (Original Mix) |
05 | Per QX & Rare Candy | Don't Look Back (Original Mix) |
06 | Cuba Gooding | Happiness, Is Just Around The Bend (Acapella) |
07 | Just Chace | Fucking Crazy (Original Mix) |
08 | Adamski | Space Jungle (Acapella) |
09 | Romy Black | Take Your Time (Sebb Junior Extended Remix) |
10 | Wave Point | Passion (Original Mix) |
11 | Deborah Cox | Things Just Ain't The Same (Acapella) |
12 | Kelly G. | Be Still (Kelly G's Sunday Morning Ritual) |
13 | Le Petit Frenchy & Micronoise | Un Été á La Plage (Original Mix) |
14 | DJ Tikyo Feat. Andrea Love | Love Will Bring Us Back (Carlos Vargas Soulful Mix) |
15 | Deephope | Mask (Original Mix) |
16 | Madonna | Frozen (Acapella) |
17 | Tony Fuel Feat. Andrea Brown | Let's Rise (Original Mix) |
18 | Lomax CH Michael Procter | I Got Love (Booker T Satta Lick Remix) |
18 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #092, zoals uitgezonden op 10 april 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Tony Fuel Feat. Andrea Brown | Let's Rise (Danny J Lewis Classic Remix) |
02 | Maurizio Basilotta Feat. Ashley Benjamin | Groove Theory (Original Mix) |
03 | Josh Davids | My House (Original Mix) |
04 | Diana Ross | Upside Down (Acapella) |
05 | Baum | Funk |
06 | Heatwave | Boogie Nights (acapella) |
07 | Synare | When The Beat Hits (Original Mix) |
08 | Vales | You Turn Me On (Original Mix) |
09 | Gino Vannelli | People Gotta Move (Acapella) |
10 | Chemars | Tranquil (Original Mix) |
11 | Robbie Williams | Millennium (Acapella) |
12 | Kode Breakerz | Old Skool Groove (Extended Mix Intro Clean) |
13 | DAN-ROS & Akami | I Don't Know (Extended Mix) |
14 | Kenny Bobien | Movin'On (Arnaud D Remix) |
15 | Agent Greg Feat. Alexandra Price | Turn It Up |
16 | Stef Davidse | For The Night (Mallin Remix) |
17 | Whitney Houston | I'm Every Woman (Acapella) |
18 | Kenny Bizzarro | Speed (Original Mix) |
19 | Sister Sledge | The Greatest Dancer (Acapella) |
25 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #093, zoals uitgezonden op 17 april 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Riccardo Ricci & Max Lane | Reality (Extended Mix) |
02 | Warp 9 | Master Of The Mix (Acapella) |
03 | Paolo Bardelli & Trisoglio | Love Let It Shine (Paolo Bardelli Nu Club Mix) |
04 | Robin S. | Show Me Love (Acapella) |
05 | Wlady & T.N.Y. | LOL (Original Mix) |
06 | Rick James | Superfreak (Acapella) |
07 | T.Markakis | Don't Tell Me (Original Mix) |
08 | Wez Whynt Feat. Earl W Green, Jason Nicholson Porter, Nickson | You Will Know (Underground Vox Dub) |
09 | Demarkus Lewis | It's Only You (Deez Raw Life Mix) |
10 | Block & Crown, Johnny Yip | Just Can t Shake This (Club Mix) |
11 | Audio Jacker | For The Love Of House (Jackin' House Mix) |
12 | Rocker's Revenge Feat. Donnie Calvin | Walking On Sunshine (Acapella) |
13 | The Fog | Been A Long Time (Full Intention 2021 Remix) |
14 | Craig C | Together Spread Love (Deeper Vocal) |
15 | Rocket Dubz Feat. Esteban Solaris | Over You (Extended Mix) |
16 | House Kapelle | Funk Phone (Original Mix) |
17 | The Eurythmics | Sweet Dreams (Are Made Of This) (Acapella) |
18 | Daniel Dash | Deep Inside (Original Mix) |
3 maart 2024
21.00-22.00 uur:
Geen uitzending van In The House
Er gaat duidelijk iets mis bij Radio Happy, er worden enkel jingles afgespeeld in een continue loop.
23.00-24.00 uur: (Afwijkende starttijd!)
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #020, zoals uitgezonden op 16 augustus 2019 op Radio Calletti
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Enamour | The Cult (Enamour's Free Love Mix) |
02 | Adele | Rumor Has It (Acapella) |
03 | Newman Feat. Melba Moore | Not Giving Up (Eric Kupper Tribute Mix) |
04 | Reverendos Of Soul Heston | Love Is All Around (Micky More & Andy Tee Dub) |
05 | Michael Gray | Take Me Back (Main Mix) |
06 | Chic | Good Times (Acapella) |
07 | Chris Stussy | Crate Diggin' |
08 | Daft Punk | Technologic (Acapella) |
09 | Bronx Cheer | Hurt Me (Original Mix) |
10 | South Street Players | Who Keeps Changing Your Mind (Acapella) |
11 | The Journey Men | Waiting (Original Mix) |
12 | The Riff | Saison |
13 | Bob Sinclar | I Feel For You (Acapella) |
14 | NTFO-Dobr | Blissed Out (Original Mix) |
15 | Class Action | Weekend (Acapella) |
16 | Alex Ranerro & Lucio Agustin | Tatooine (Original Mix) |
17 | Camelphat | Cola (Acapella) |
18 | Heaven | The Vission (Paul Goodyear Re-Rub) |
10 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.20-22.20 uur: (Afwijkende begintijd!)
Let op: dit is de herhaling van Episode: #094, zoals uitgezonden op 24 april 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Soledrifter | Without A Clue (Original Mix) |
02 | Majkol Jay & Mark Coppi | Love Me Better (Extended Mix) |
03 | Mo Cream | Don't Be Scared (HRDY Paulo Maria Remix) |
04 | Sister Sledge | We Are Family (Acapella) |
05 | Muus | One Two (Extended Mix) |
06 | Krafwerk | Numbers |
07 | Marc Anthony | 1919 Main Street (Acapella) |
08 | Edmund | Love Da Records (Deep Spelle Reloaded Remix) |
09 | First Choice | Love And Happiness (Acapella) |
10 | Andruss & DHAF | Movin' Para Pa Pa (Original Mix) |
11 | Diego Serrao | Come With Me (Extended Mix) |
12 | Bernardo Campos & Icle & Bruce Leroys & Bia Barros | Dos Cuerpos (Original Mix) |
13 | Ed Sheeran | Shape Of You (Acapella) |
14 | K K | Busted (Original Mix) |
15 | Martin Ikin | Back In Time (Extended Mix) |
16 | Janet Jackson | Control (Acapella) |
17 | BLVCKR & Levi Smith | All Night Long (Original Mix) |
18 | Anthony Attalla | Agendas (Extended Mix) |
19 | Kinnison | Reflection (Original Mix) |
20 | ZZ Top | Gimme All Your Lovin' (Acapella) |
17 maart 2024
21.00-22.00 uur:
Er gaat duidelijk iets fout op de zender, er is geen uitzending van In The House
24 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #098, zoals uitgezonden op 22 mei 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ben Rainey | Came To Party (Extended Mix) |
02 | Ed Marshall | My House EP (Original Mix) |
03 | Aaliyah | One In A Million (Acapella) |
04 | JAZ | This Is House (Original Mix) |
05 | Aldo Bergamasco | Disco Day (Space Retro Mix) |
06 | Bros | When Will I Be Famous (Acapella) |
07 | Larry Peace | Disco Destination (Haus Of Peace Mix) |
08 | Negrocan | Cada Vez (Acapella) |
09 | D.O.D | Sleepless (Extended Mix) |
10 | Cerrone | Give Me Love (Acapella) |
11 | Omson | Better Place (Original Mix) |
12 | Solutions | Was It Just A Game (Acapella) |
13 | Callback Funk & DJ Denise | Lost In Meowsic (Fonky Mix) |
14 | Leon Benesty | Feeling Love (Extended Mix) |
15 | Namara | This Feeling |
16 | Timmy P | Truly Madly Grubby (Original Mix) |
17 | JOMAQ Pizzolo | Make Me Feel (Extended Mix) |
18 | The Cube Guys, Luca Garaboni | PianoBee (Club Mix) |
19 | Inner City | Good Love (Acapella) |
31 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #099, zoals uitgezonden op 29 mei 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Alex Preston | Love You Better (Extended Mix) |
02 | Boston | More Than A Feeling (Acapella) |
03 | DJ Romi | Freedom (Extended Mix) |
04 | Coqui Selection | Apache (Extended Mix) |
05 | Block & Crown, Paul Parsons | Tonight It's Fine (Extended Mix) |
06 | DJ Vartan & Techcrasher | Assasin In The Club (Club Mix) |
07 | Diego Serrao | Come With Me (Extended Mix) |
08 | Hatiras | I Don't Love You Anymore (Original Mix) |
09 | Joe Smooth | Promised Land (Acapella) |
10 | Kobes | My Heartbeat Loud (Extended Mix) |
11 | Block & Crown, Paul Parsons | Money's Tight (Original Mix) |
12 | Mick Fouse Feat. Tiana Kruskic | Heart. Veins. Head. (Joey Chicago Remix) |
13 | Bali Bandits Feat. KSHMR & Maddie Dukes | Lucky Chances (Acapella) |
14 | Gianni Bini | Capture Me (System T Club Mix) |
15 | DAN ROS & T.Markakis | Can't Get Enough (Original Mix) |
16 | K 77 | Temptation In My Head (Pulsing Deep Mix) |
17 | Bee Gees | Jive Talking (Acapella) |
7 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #197, zoals uitgezonden op 11 mei 2023 op Boogie Bunker Radio
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Moodtrax | Jersey Thing (Original Mix) |
02 | Viola Wills | If You Could Read My Mind (Acapella) |
03 | KPD | Everyday (Extended Mix) |
04 | Fond8 | My Birthday In The Garage (Extended Mix) |
05 | Derrick Da House & Billy Butler | Love (Original Mix) |
06 | Marix Green | I Miss You (Original Mix) |
07 | Brother James | Shadow Hill (Original Mix) |
08 | 49ers Feat. Anne Marie Smith | Everything (Acapella) |
09 | Demarkus Lewis | Tunnel Of Light (DJ Merci Remix) |
10 | Soul Power | You Got The Love (Extended Dub) |
11 | Deee-Lite | Groove Is In The Heart (Acapella) |
12 | Marc Cotterell | Living My Life (Plastic Factory Vocal Mix) |
13 | Scott Diaz | Juno Jam (Original Mix) |
14 | Adele | Rolling In The Deep (Acapella) |
15 | Audio Soul Project | Living On The (Dub) |
16 | Lenny Kravitz | Believe In Me (Acapella) |
17 | Barry Manilow | Copacabana (At The Copa) (Ben Liebrand Rework) |
14 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
21 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
28 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website Radio Happy
- Direct Stream Radio Happy (192 kbps)
Referenties