Ben Liebrand In The House (Radio Happy) Draailijsten 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
k (→7 mei 2023) |
k (→14 mei 2023) |
||
Regel 53: | Regel 53: | ||
21.00-22.00 uur: | 21.00-22.00 uur: | ||
Episode #051, dit is de herhaling van [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Radio_Calletti)_Draailijsten_/_Playlist_2020#3_april_2020|3 april 2020]], zoals uitgezonden op [[Radio Calletti]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Danny J Lewis || The Right Time (Extended Version) | |||
|- | |||
|02 || Lee Cabrera || Shake It (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Alex Preston || Need Your Number (Extended Mix) | |||
|- | |||
|04 || Scott Hatfield || Hey Now (PunkPhunk Remix) | |||
|- | |||
|05 || Chris Geldard || Find Yourself (Original Instrumental Mix) | |||
|- | |||
|06 || Judy Cheeks || Reach (acapella) | |||
|- | |||
|07 || Makito || Funk Machine (Original Mix) | |||
|- | |||
|08 || Sammy Deuce & Sebb Junior || Funk Voyeur | |||
|- | |||
|09 || Gary Caos || Supercar (Original Mix) | |||
|- | |||
|10 || 49ers || I Got The Music (acapella) | |||
|- | |||
|11 || Alex Peace & Brian Boncher || Just Can't Stop (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || Adri Block || Suck My Candy | |||
|- | |||
|13 || Megan Thee Stallion || Savage (Sidtrus Remix Dirty) | |||
|- | |||
|14 || Jackers Revenge || Your Reason To Jack (Original Mix) | |||
|- | |||
|15 || Don't Blink || Turn The Lights Out (Original Mix) | |||
|- | |||
|16 || Bruno Mars || 24 Karat Magic (acapella) | |||
|- | |||
|17 || Immaculate Styles & Lisa Shaw & Steve Silk Hurley || I Wanna Let You Know (Steve Silk Hurley Club Mix) | |||
|- | |||
|18 || Mat2Strass || Back To The House School (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 || Donna Summer || Bad Girls (acapella) | |||
|} | |||
===21 mei 2023=== | ===21 mei 2023=== |
Versie van 15 mei 2023 11:34
Ben Liebrand In The House (Radio Happy) Draailijsten 2023 / Playlist 2023
7 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Dit is de eerste aflevering van In The House op Radio Happy, Denemarken
Episode #050, dit is de herhaling van 27 maart 2020 zoals uitgezonden op Radio Calletti
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Pet Shop Boys | West End Girls (Ben Liebrand 9 Coarse Remix Suite) |
02 | Qess Feat.Ursula Rucker | Spaces In Between (Extended Version) |
03 | Brand New Heavies | Apparently Nothing (acapella) |
04 | Chris Geldard | Find Yourself (Original Mix) |
05 | Discotron & HP Vince | Woo Hoo (Jackin House Mix) |
06 | Sinner & James | Yellow Butter (Original Mix) |
07 | Cut Masters | Front To The Back (acapella) |
08 | Waze & Odyssey vs. Tommy Theo | Always (Extended Mix) |
09 | Stuuks | Dancing (Original Mix) |
10 | Jungle Brothers | I'll House You (acapella) |
11 | Nuno SEA | Perceived Dreams (Original Mix) |
12 | Destiny's Child | Lose My Breath (acapella) |
13 | Alessio Cala | It's All About Expression (Original Mix) |
14 | Inner City Feat. Steffanie Christian | Save Me (Extended Mix) |
15 | The Fabulous Joker | Feel Like Dancing (Jo Paciello Rework) |
16 | Supernova | I Got This (Original Mix) |
17 | Robin S. | Show Me Love (acapella) |
14 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode #051, dit is de herhaling van 3 april 2020, zoals uitgezonden op Radio Calletti
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Danny J Lewis | The Right Time (Extended Version) |
02 | Lee Cabrera | Shake It (acapella) |
03 | Alex Preston | Need Your Number (Extended Mix) |
04 | Scott Hatfield | Hey Now (PunkPhunk Remix) |
05 | Chris Geldard | Find Yourself (Original Instrumental Mix) |
06 | Judy Cheeks | Reach (acapella) |
07 | Makito | Funk Machine (Original Mix) |
08 | Sammy Deuce & Sebb Junior | Funk Voyeur |
09 | Gary Caos | Supercar (Original Mix) |
10 | 49ers | I Got The Music (acapella) |
11 | Alex Peace & Brian Boncher | Just Can't Stop (Original Mix) |
12 | Adri Block | Suck My Candy |
13 | Megan Thee Stallion | Savage (Sidtrus Remix Dirty) |
14 | Jackers Revenge | Your Reason To Jack (Original Mix) |
15 | Don't Blink | Turn The Lights Out (Original Mix) |
16 | Bruno Mars | 24 Karat Magic (acapella) |
17 | Immaculate Styles & Lisa Shaw & Steve Silk Hurley | I Wanna Let You Know (Steve Silk Hurley Club Mix) |
18 | Mat2Strass | Back To The House School (Original Mix) |
19 | Donna Summer | Bad Girls (acapella) |
21 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
28 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website Radio Happy
- Direct Stream Radio Happy (192 kbps)
Referenties