Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten / Playlist 2020: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 426: | Regel 426: | ||
|- | |- | ||
|16 || Maroy || Improvisation (Original Mix) | |16 || Maroy || Improvisation (Original Mix) | ||
|} | |||
===8 mei 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19-20 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Risk Assessment Feat. Queen Rose || Dance With Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 || Demarkus Lewis || It's In My Heart (Deez Peak Pass Mix) | |||
|- | |||
|03 || B.o.B || Nothing On You (acapella) | |||
|- | |||
|04 || Cafe 432 & Sheree Hicks || Searching (Cafe 432 Searching Remix) | |||
|- | |||
|05 || Discoslap || Let Go (Original Mix) | |||
|- | |||
|06 || Daft Punk || Around The World (acapella) | |||
|- | |||
|07 || Wh0 || Space & Time (Extended Mix) | |||
|- | |||
|08 || Bee Gees || Tragedy (acapella) | |||
|- | |||
|09 || Leoz!nho || Rainbow Seeker (Original Mix) | |||
|- | |||
|10 || Michael Jackson || Don't Stop Till You Get Enough | |||
|- | |||
|11 || Mark Knight || This Ain't No Love Song (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || Discoslap || My Baby (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 || The Giver || Stereo Century (Original Club Mix) | |||
|- | |||
|14 || Michael Jackson || Stranger In Moscow (acapella) | |||
|- | |||
|15 || Alex Agore || Bae (Original Mix) | |||
|- | |||
|16 || Coldcut Feat. Lisa Stansfield || People Hold On (acapella) | |||
|- | |||
|17 || Johan S Feat. Divine || Lie To Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|18 || Mo Cream || In The City (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 || B52's || Love Shack (acapella) | |||
|} | |||
===15 mei 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19-20 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Tamia Terry Hunter || Leave It Smokin' (Terry Hunter Club Mix) | |||
|- | |||
|02 || Hoster || This Is House (Extended Mix) | |||
|- | |||
|03 || Silverfox || Luv 4 Da Brotherz (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 || First Choice || Love Thang (acapella) | |||
|- | |||
|05 || Dr. Don Don & Archie Versace Feat. JDP Romy Black || Let's Go Dancing (Original Mix) | |||
|- | |||
|06 || Black Eyed Peas || I Got A Feeling (acapella) | |||
|- | |||
|07 || Block Crown || Over & Over Again (Original Mix) | |||
|- | |||
|08 || Milk Bar & Santarini Feat. Antonio Contino || Manhattan (Wh0 Remix) | |||
|- | |||
|09 || Dennis Quin Feat. Kerri Chandler & Troy Denari || Be Strong (Club Mix) | |||
|- | |||
|10 || Raf Parola || Falling (Original Mix) | |||
|- | |||
|11 || Franck Roger & DJ Christos Feat. Brian Temba -||Heaven Sent (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || Moshun || The Take Down (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 || Faith Evans || Mesmerized (acapella) | |||
|- | |||
|14 || Christian Lamper || Body Stuff (Extended Mix) | |||
|- | |||
|15 || Bontan || Shake It (Original Mix) | |||
|- | |||
|16 || Lee Cabrera || Shake It (acapella) | |||
|} | |} | ||
Versie van 19 jun 2020 11:19
Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten 2020 / Playlist 2020
3 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Hever Jara Feat. Reveh & Drezza | Samoa (Original Mix) |
02 | House Of Pain | Jump Around (acapella) |
03 | Dirty Secretz | Tribute (Original Mix) |
04 | Rod Stewart | Do You Think I'm Sexy (acapella) |
05 | Louis Dauvergne & Robtool | Again (Original Mix) |
06 | Fatman Scoop & Timbaland | Drop (acapella) |
07 | Deep L Dove | Funky Deep (Original Mix) |
08 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
09 | Mo'Cream | Drop It (Original Mix) |
10 | The Police | Voices Inside My Head (acapella) |
11 | Chris Stussy | Crate Diggin' |
12 | Daft Punk | Technologic (acapella) |
13 | Aaron Smith Feat. Luvli | Dancin (JJ Flores & Steve Smooth Remix) |
14 | The Journey Men | Waiting (Original Mix) |
15 | Lee Dagger | Deep Deep Down (Victor Lowdown House Mix) |
16 | Madonna | Vogue (acapella) |
17 | Dosem | Unfolding |
18 | Wahoo | Make Em Shake It (acapella) |
19 | Freiboitar | Bombin' (Original Mix) |
20 | Montell Jordan | This How We Do It (acapella) |
21 | Full Intention | The Guitar (Full Intention Hi Mix) |
22 | TLC | Dirty Dirty (acapella) |
23 | Todd Terry | Dimension |
24 | Diana Ross | Upside Down (acapella) |
25 | Groove Assassin | Whatcha Got (Original Mix) |
26 | Heavy D. & The Boyz | We Got Our Own Thing (acapella) |
27 | Moon Rocket & Re-Tide Feat. LauMii | Chocolate (Original Mix) |
28 | Usher Feat. Lil' John & Ludacris | Yeah (acapella) |
10 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ryo Chin | After Dark (DJ Spen Remix) |
02 | Viola Wills | If You Could Read My Mind (acapella) |
03 | Joshua Pathon | Leo's Groove (Original Mix) |
04 | Kevin Andrews | We Rave You (Original Mix) |
05 | Van Halen | Running With The Devil (acapella) |
06 | Friendless | Robots (Bart B More Remix) |
07 | Bang | Intent |
08 | Mihai Popoviciu | Inside Me |
09 | Jacksons | Can You Feel It (acapella) |
10 | Joey Chicago | Hold On (Original Mix) |
11 | David Novacek & Morsense | Mambo (Original Mix) |
12 | Lydia Scarfo 7 Sebb Junior | Fight Until The End |
13 | Fizzikx | I Need You (Original Mix) |
14 | Alexander O'Neal Feat. Cherrelle | Saturday Love (acapella) |
15 | Mind Electric Feat. Kylie Auldist | I Must Be Doing Something Right |
16 | Sebb Junior Feat. Eider | Come Back (Extended Mix) |
17 | N-You-Up | Jazz Bar (Saison Rework) |
18 | Ryo Chin | Now Wear This (Original Mix) |
19 | Michael Jackson | Jam (acapella) |
17 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Andy Faisca | Don't You Help |
02 | Beverly Knight | Keep This Fire Burning (acapella) |
03 | Freejak & Kathy Brown | Lose Control |
04 | Gerardo Smedile Feat. Rona Ray | Good Enough (Rightside Mark Di Meo Hov Mix) |
05 | Willow Man | U Okay (Original Mix) |
06 | Bart Thimbles | You're Like The Music (acapella) |
07 | Joeski | Jump Up (Original Mix) |
08 | Colonel Abrams | The Truth (acapella) |
09 | HP Vince & Dave Leatherman | Hidden Love |
10 | Ferreck Dawn, Leo Moreno & Alex Mills | Selfish Games (Extended Mix) |
11 | PAX | Boom (Original Mix) |
12 | Afrika Bambaataa & The Soulsonic Force | Planet Rock (acapella) |
13 | Roog | Just Can't Stop |
14 | B S Concept Vicil | Night Cruise (Original Mix) |
15 | N-You-Up | Vibin' (Saison Remix) |
16 | George Benson | Give Me The Night (acapella) |
17 | Danny Marx | Be The Change (Original Mix) |
18 | DJ Kristina Mailana | Nothing Else (Original Mix) |
19 | Bob Sacamano | In It To Win It (Original Mix) |
24 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Block & Crown & Scotty Boy | House Deacon (Original Mix) |
02 | Jealousy Band | Feel My Music (Club Mix) |
03 | Was Not Was | Walk The Dinosaur (acapella) |
04 | Because Of Art | Body Realm (Original Mix) |
05 | Human League | Don't You Want Me (acapella) |
06 | Roberto Rodriguez | What You Put Me Through (Original Mix) |
07 | Azteca | Stellar Core (Original Mix) |
08 | Doug-Lazy | Let It Roll (acapella) |
09 | Kelvin Sylvester & Lee Wilson | Everything She Wants (Dr. Packer Remix) |
10 | Ritz | Dusty (Original Mix) |
11 | Luvspunge | Didn't I Give You Love (acapella) |
12 | Luca Debonaire & Martina Budde | Figure It Out (Club Mix) |
13 | Altered Feast | Dub In The Sky (Original Mix) |
14 | Wamdue Project | King Of My Castle (acapella) |
15 | Deepflected Disco Pinz | But What Idea (Disco Pino Extended Remix) |
16 | Michelino | Music Is My Life (4Peace Like Literally Remix) |
17 | The Vision Feat. Andreya Triana | Heaven (Nightmares On Wax Extended Remix) |
18 | Emotions T.G.I.D. Barry Harris | Best Of My Love (T.G.I.D. Barry Harris Club Mix) |
31 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Fabio Neural & DJ Fronter | Brr Baby Brr (Original Mix) |
02 | Chic | I Want Your Love (acapella) |
03 | Roy Ayers | I Am Your Mind (Mr. V 2020 Sole Channel Remix) |
04 | Erik Christiansen & David Museen | Fivo (Original Mix) |
05 | Jay Vegas | Move That Body |
06 | Whitney Houston | So Emotional (acapella) |
07 | Sentinel Groove | Think Twice (Latin Vibe Edit) |
08 | Da Funk Junkies | Keep On Groovin' (Original Mix) |
09 | Simpson Tune | Bring It Down (acapella) |
10 | Demarkus Lewis & Johan S | Burn It Down (Original Mix) |
11 | Andrea Sardo | Inside Me (Original Mix) |
12 | Alex Agore | Proton (Original Mix) |
13 | Dajae | Everyday Of My Life (acapella) |
14 | AVA (It) | Love To Love Ya (Original Mix) |
15 | Phats & Small | Feel Good (acapella) |
16 | Itsbilly & Monoky | Hypnotic (Original Mix) |
17 | Delgado | Just Soul (Original Mix) |
18 | M. Rodriguez | I Want To Know (Original Mix) |
19 | Bee Gees | You Should Be Dancing (acapella) |
7 februari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sean Bartana | Got Me Burning (Original Mix) |
02 | Neil Pierce | A Night At Ronnie s (Main Mix) |
03 | Earth, Wind & Fire | Boogie Wonderland (acapella) |
04 | Oliver Dollar Feat. Daniel Steinberg | Testified |
05 | Marvin Gaye | Got To Give It Up (acapella) |
06 | Simon Adams & Max Millan | Rock & Rolla (Original Mix) |
07 | Lombard Street | Some Day (Original Mix) |
08 | Cinthie | Everything I Say (Original Mix) |
09 | Lombard Street | Hard 2 Love (Original Mix) |
10 | Ceejay | A Little Love (What's Going On) (acapella) |
11 | Me My Toothbrush | Making Love (Original Club Mix) |
12 | Ross Couch | Unify (Original Mix) |
13 | FDF Italy | Jack's House (Original Mix) |
14 | Coldcut | Doctorin' The House (acapella) |
15 | Q Narongwate | Get Up Tonight (Original Mix) |
16 | Tag Team | Whoomp, There It Is! (acapella) |
17 | Lombard Street | Take Me (Original Mix) |
18 | First Choice | Let No Man Put Asunder (acapella) |
19 | Bronx Cheer | Like Before (Original Mix) |
20 | Chaney | Little Bit More (Original Mix) |
14 februari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Oliver Dollar Feat. Daniel Steinberg | Testified |
02 | Diana Ross | Ain't No Mountain (acapella) |
03 | Barbara Tucker | You Want Me Back (Dennis Quin Extended Remix) |
04 | JT Donaldson | Loveheadz (Original Mix) |
05 | Diana Ross & The Supremes | Stop In The Name Of Love |
06 | El Funkador | Party Is On (Original Mix) |
07 | Seal | Crazy (acapella) |
08 | Kenny Bizzarro | To Do (Original Mix) |
09 | Groove Junkies & Reelsoul pres. Tertulien Thomas | You Can't Hide (Groove N' Soul vs DJ Spen Retro Vox) |
10 | DJ Threejay | Love Me Tonight (Cisco Barcelo Remix) |
11 | GT Express | Baby Don't Stop (acapella) |
12 | Hatiras & Andy Reid Feat. Lee Wilson | Life (Johan S. Remix) |
13 | Tone Loc | Funky Cold Medina (acapella) |
14 | Narda | Captain Richard's Groove Shack (Original Mix) |
15 | Joe Smooth Feat. George Clinton | Our House! |
16 | Colour Castle Supermini | On Fire (Extended Mix) |
17 | Sebas Ramis Feat. Sabrina Chyld | Fallen (Richard Earnshaw Remix) |
21 februari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dace | Paths That Lead To An Unforgiving Fate (Original Mix) |
02 | Tears For Fears | Shout (acapella) |
03 | Ricky Morrison Feat. Brian Lucas | Uplifted (Sure Shot Club Vocal Mix) |
04 | Nicholas Ryan Gant & Karizma | Gypsy Woman (Kaytronik Remix Extended Version) |
05 | Fuminori Kagajo Feat. Jaidene Veda | The Blue (Atjazz Remix) |
06 | Spooner Street & Rio Dela Duna | Cool (Original Mix) |
07 | Wild Cherry | Play That Funky Music (acapella) |
08 | Wongo Feat. Nacho Pop | I'm The DJ (Extended Mix) |
09 | Mousse T. vs Hot 'n' Juicy | Horny (acapella) |
10 | Kia Stewart & Josh Milan | Anywhere You Are (Honeycomb Vocal Mix) |
11 | Piem | Freak Out (Original Mix) |
12 | Moreno Pezzolato | On The Beach (Original Mix) |
13 | Winx | Don't Laugh (acapella) |
14 | Fuminori Kagajo & Mike City | As A Friend (Original Mix) |
15 | Late Replies | Brick Wall (Original Mix) |
16 | ATFC Feat. Inaya Day | Mine (acapella) |
17 | Andme & Bastian | Nobody's Fool (Original Mix) |
28 februari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cisco Barcelo | Music Saved My Life (Original Mix) |
02 | Supreme Beings Of Leisure | Divine (acapella) |
03 | Marc Cotterell & Dominic Balchin | Deep Inside (Original Mix) |
04 | Tramaine | (Spirit Of Love) Fall Down (acapella) |
05 | The Journey Men Feat. Cleveland Jones | Stay Together (Club Mix) |
06 | Scott Diaz & Shyam P | Holding On (Club Mix) |
07 | Alex Preston & Rion S | An Example Of Disco (Extended Mix) |
08 | Alexander O'Neal | Criticize (acapella) |
09 | Jon Costa & Sparmactro | House (Original Club Mix) |
10 | Johnick & Bonetti | Reminisce (Original Mix) |
11 | Candid Paradise | Everything (Nu Ground Foundation Club Remix) |
12 | Spiritual Soul Feat. Che Cherry | Make You Happy |
13 | Bobby D'Ambrosio Feat. Lasala | Runaway Love (Michael Gray Extended Remix) |
14 | DONT BLINK | Sometimes (Original Mix) |
15 | Paul Johnson | Get Get Down (acapella) |
16 | Maroy | Improvisation (Original Mix) |
8 mei 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Risk Assessment Feat. Queen Rose | Dance With Me (Original Mix) |
02 | Demarkus Lewis | It's In My Heart (Deez Peak Pass Mix) |
03 | B.o.B | Nothing On You (acapella) |
04 | Cafe 432 & Sheree Hicks | Searching (Cafe 432 Searching Remix) |
05 | Discoslap | Let Go (Original Mix) |
06 | Daft Punk | Around The World (acapella) |
07 | Wh0 | Space & Time (Extended Mix) |
08 | Bee Gees | Tragedy (acapella) |
09 | Leoz!nho | Rainbow Seeker (Original Mix) |
10 | Michael Jackson | Don't Stop Till You Get Enough |
11 | Mark Knight | This Ain't No Love Song (Original Mix) |
12 | Discoslap | My Baby (Original Mix) |
13 | The Giver | Stereo Century (Original Club Mix) |
14 | Michael Jackson | Stranger In Moscow (acapella) |
15 | Alex Agore | Bae (Original Mix) |
16 | Coldcut Feat. Lisa Stansfield | People Hold On (acapella) |
17 | Johan S Feat. Divine | Lie To Me (Original Mix) |
18 | Mo Cream | In The City (Original Mix) |
19 | B52's | Love Shack (acapella) |
15 mei 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Tamia Terry Hunter | Leave It Smokin' (Terry Hunter Club Mix) |
02 | Hoster | This Is House (Extended Mix) |
03 | Silverfox | Luv 4 Da Brotherz (Original Mix) |
04 | First Choice | Love Thang (acapella) |
05 | Dr. Don Don & Archie Versace Feat. JDP Romy Black | Let's Go Dancing (Original Mix) |
06 | Black Eyed Peas | I Got A Feeling (acapella) |
07 | Block Crown | Over & Over Again (Original Mix) |
08 | Milk Bar & Santarini Feat. Antonio Contino | Manhattan (Wh0 Remix) |
09 | Dennis Quin Feat. Kerri Chandler & Troy Denari | Be Strong (Club Mix) |
10 | Raf Parola | Falling (Original Mix) |
11 | Franck Roger & DJ Christos Feat. Brian Temba - | Heaven Sent (Original Mix) |
12 | Moshun | The Take Down (Original Mix) |
13 | Faith Evans | Mesmerized (acapella) |
14 | Christian Lamper | Body Stuff (Extended Mix) |
15 | Bontan | Shake It (Original Mix) |
16 | Lee Cabrera | Shake It (acapella) |
22 mei 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is een speciale Mash-Up uitzending
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Kevin Andrews | We Rave You (Original Mix) |
02 | Van Halen | Running With The Devil (acapella) |
03 | Ryo Chin | After Dark (DJ Spen Remix) |
04 | Viola Wills | If You Could Read My Mind (acapella) |
05 | Ryo Chin | Now Wear This (Original Mix) |
06 | Michael Jackson | Jam (acapella) |
07 | Andy Faisca | Don't You Help |
08 | Beverly Knight | Keep This Fire Burning (acapella) |
09 | PAX | Boom (Original Mix) |
10 | Afrika Bambaataa & The Soulsonic Force | Planet Rock (acapella) |
11 | Mihai Popoviciu | Inside Me |
12 | Jacksons | Can You Feel It (acapella) |
13 | N-You-Up | Vibin' (Saison Remix) |
14 | George Benson | Give Me The Night (acapella) |
15 | Q Narongwate | Get Up Tonight (Original Mix) |
16 | Tag Team | Whoomp, There It Is! (acapella) |
17 | Lombard Street | Take Me (Original Mix) |
18 | First Choice | Let No Man Put Asunder (acapella) |
19 | M. Rodriguez | I Want To Know (Original Mix) |
20 | Bee Gees | You Should Be Dancin' (acapella) |
21 | Neil Pierce | A Night At Ronnie's (Main Mix) |
22 | Earth, Wind & Fire | Boogie Wonderland (acapella) |
23 | Sven Brown | Star Guitar (Original Mix) |
24 | The Weeknd | Can't Feel My Face (acapella) |
25 | Jealousy Band | Feel My Music (Club Mix) |
26 | Was Not Was | Walk The Dinosaur (acapella) |
29 mei 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cengiz | One For The Bristol Heads (Original Mix) |
02 | Jackson 5 | It's Great To Be Here (acapella) |
03 | Crazibiza House Of Prayers | Let s Dance Pump It Up (Original Mix) |
04 | Carl Douglass | Kung Fu Fighting (acapella) |
05 | Da Funk Junkies | We Gonna Boogie (Original Mix) |
06 | Austin Ato | Heat (Extended Mix) |
07 | DJ Kone & Marc Palacios | The Right One (Original Mix) |
08 | Rasmus Faber Feat. Öhrn | Two Left Feet (Moon Rocket Extended Remix) |
09 | Joe Smooth | Guide Me (Ben Liebrand Remix) |
10 | Mancodex | For Ya (Original Mix) |
11 | Janet Jackson | Escapade (acapella) |
12 | Brokenears | Keep Control (Extended Mix) |
13 | Money Chocolate Feat. Sarah Webb | Keep The Love (Tom Staar Extended Remix) |
14 | Club Desire | From All These Feelings (Original Disco Mix) |
15 | Mark Di Meo Feat. Laura Jackson | Hold On (Instrumentaal) |
16 | Cerrone | Supernature (acapella) |
17 | ROCKETSDJ | In Control (Original Club Mix) |
18 | Inner City | Good Love (acapella) |
5 juni 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Discoplex | Wayback (Original Club Mix) |
02 | Blaze | Most Precious Love (Acapella) |
03 | John Tejada | Sweat On The Walls (Franky Rizardo Remix) |
04 | Risk Assessment DJ Romain | This Must Be Deep (Original Mix) |
05 | Andre Espeut & Julian Sanza | Feelings (The Journey Men Remix) |
06 | Dave Leatherman Bruce Nolan | Let You Go (Original Mix) |
07 | Cameo | Word Up! (Acapella) |
08 | Hatiras Vincent Caira | In That Groove (Original Mix) |
09 | Mary J. Blige | Family Affair (Acapella) |
10 | Deeputy | Pacemaker (MiKech Remix) |
11 | Who Da Funk Feat. Jessica Eve | Shiny Disco Balls (Acapella) |
12 | Chris Lake | I Remember (Extended Mix) |
13 | Madison Avenue | Don't Call Me Baby (Mouse T. Remix) |
14 | Ben Rainey & Lewis Roper | Heart Soul (Extended Mix) |
15 | DJ Ceez Tiff Beatty | Magnets Gravity (Ceez Gravitational Pull Vocal) |
16 | Luke Andy | Shake It Girl (Original Mix) |
17 | G.L.O.B.E. & Whiz Kid | Play That Beat Mr. DJ (Acapella) |
18 | Botnek Giant | Ladybug (Original Mix) |
12 juni 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Daniel Rateuke & AWEN | Gold (Original Vocal Mix) |
02 | David Bailey Feat. Shezar & Jaybay | Get Your Body Down To The Floor (Crackazat Remix) |
03 | James Womersley | Burning Inside (Original Mix) |
04 | Fresh Eagle | 1 To 100 (Original Mix) |
05 | Earth, Wind & Fire | Shining Star (acapella) |
06 | Phil Jaimes Feat. Amma | My Sensitivity (Gets In The Way) (Yam Who Extended Club Mix) |
07 | Ensall | Good Crowd (Original Mix) |
08 | Newclues | Jam On It (acapella) |
09 | Red Soul | Japan 1981 (Original Mix) |
10 | Gaby Feat. Moodymann | Hold On (Original Mix) |
11 | DJ Ganty | Rainbo (acapella) |
12 | Sammy Deuce | Turn This Mutha Out (Original Mix) |
13 | Alex Agore | Solar (Original Mix) |
14 | Katrina & The Waves | Walkin' On Sunshine (acapella) |
15 | Club Desire | From All These Feelings (Instrumental Disco Mix) |
16 | JM Silk | Let The Music Take Control (acapella) |
17 | Jo Paciello | Jazz On Burbon Street (Original Mix) |
18 | Huey Lewis & The News | Power Of Love (acapella) |