Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten / Playlist 2020: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 64: | Regel 64: | ||
|- | |- | ||
|28 || Usher Feat. Lil' John & Ludacris || Yeah (acapella) | |28 || Usher Feat. Lil' John & Ludacris || Yeah (acapella) | ||
|} | |||
===10 januari 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19-20 uur | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Ryo Chin || After Dark (DJ Spen Remix) | |||
|- | |||
|02 || Viola Wills || If You Could Read My Mind (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Joshua Pathon || Leo's Groove (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 || Kevin Andrews || We Rave You (Original Mix) | |||
|- | |||
|05 || Van Halen || Running With The Devil (acapella) | |||
|- | |||
|06 || Friendless || Robots (Bart B More Remix) | |||
|- | |||
|07 || Bang || Intent | |||
|- | |||
|08 || Mihai Popoviciu || Inside Me | |||
|- | |||
|09 || Jacksons || Can You Feel It (acapella) | |||
|- | |||
|10 || Joey Chicago || Hold On (Original Mix) | |||
|- | |||
|11 || David Novacek & Morsense || Mambo (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || Lydia Scarfo 7 Sebb Junior || Fight Until The End | |||
|- | |||
|13 || Fizzikx || I Need You (Original Mix) | |||
|- | |||
|14 || Alexander O'Neal Feat. Cherrelle || Saturday Love (acapella) | |||
|- | |||
|15 || Mind Electric Feat. Kylie Auldist || I Must Be Doing Something Right | |||
|- | |||
|16 || Sebb Junior Feat. Eider || Come Back (Extended Mix) | |||
|- | |||
|17 || N-You-Up || Jazz Bar (Saison Rework) | |||
|- | |||
|18 || Ryo Chin || Now Wear This (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 || Michael Jackson || Jam (acapella) | |||
|} | |||
===17 januari 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19-20 uur | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Andy Faisca || Don't You Help | |||
|- | |||
|02 || Beverly Knight || Keep This Fire Burning (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Freejak & Kathy Brown || Lose Control | |||
|- | |||
|04 || Gerardo Smedile Feat. Rona Ray || Good Enough (Rightside Mark Di Meo Hov Mix) | |||
|- | |||
|05 || Willow Man || U Okay (Original Mix) | |||
|- | |||
|06 || Bart Thimbles || You're Like The Music (acapella) | |||
|- | |||
|07 || Joeski || Jump Up (Original Mix) | |||
|- | |||
|08 || Colonel Abrams || The Truth (acapella) | |||
|- | |||
|09 || HP Vince & Dave Leatherman || Hidden Love | |||
|- | |||
|10 || Ferreck Dawn, Leo Moreno & Alex Mills ||Selfish Games (Extended Mix) | |||
|- | |||
|11 || PAX || Boom (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || Afrika Bambaataa & The Soulsonic Force || Planet Rock (acapella) | |||
|- | |||
|13 || Roog || Just Can't Stop | |||
|- | |||
|14 || B S Concept Vicil || Night Cruise (Original Mix) | |||
|- | |||
|15 || N-You-Up || Vibin' (Saison Remix) | |||
|- | |||
|16 || George Benson || Give Me The Night (acapella) | |||
|- | |||
|17 || Danny Marx || Be The Change (Original Mix) | |||
|- | |||
|18 || DJ Kristina Mailana || Nothing Else (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 || Bob Sacamano || In It To Win It (Original Mix) | |||
|} | |||
===24 januari 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19-20 uur | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Block & Crown & Scotty Boy || House Deacon (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 || Jealousy Band || Feel My Music (Club Mix) | |||
|- | |||
|03 || Was Not Was ||Walk The Dinosaur (acapella) | |||
|- | |||
|04 || Because Of Art || Body Realm (Original Mix) | |||
|- | |||
|05 || Human League || Don't You Want Me (acapella) | |||
|- | |||
|06 || Roberto Rodriguez || What You Put Me Through (Original Mix) | |||
|- | |||
|07 || Azteca || Stellar Core (Original Mix) | |||
|- | |||
|08 || Doug-Lazy || Let It Roll (acapella) | |||
|- | |||
|09 || Kelvin Sylvester & Lee Wilson || Everything She Wants (Dr. Packer Remix) | |||
|- | |||
|10 || Ritz || Dusty (Original Mix) | |||
|- | |||
|11 || Luvspunge || Didn't I Give You Love (acapella) | |||
|- | |||
|12 || Luca Debonaire & Martina Budde || Figure It Out (Club Mix) | |||
|- | |||
|13 || Altered Feast || Dub In The Sky (Original Mix) | |||
|- | |||
|14 || Wamdue Project || King Of My Castle (acapella) | |||
|- | |||
|15 || Deepflected Disco Pinz || But What Idea (Disco Pino Extended Remix) | |||
|- | |||
|16 || Michelino || Music Is My Life (4Peace Like Literally Remix) | |||
|- | |||
|17 || The Vision Feat. Andreya Triana || Heaven (Nightmares On Wax Extended Remix) | |||
|- | |||
|18 || Emotions T.G.I.D. Barry Harris || Best Of My Love (T.G.I.D. Barry Harris Club Mix) | |||
|} | |||
===31 januari 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19-20 uur | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Fabio Neural & DJ Fronter || Brr Baby Brr (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 || Chic || I Want Your Love (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Roy Ayers || I Am Your Mind (Mr. V 2020 Sole Channel Remix) | |||
|- | |||
|04 || Erik Christiansen & David Museen || Fivo (Original Mix) | |||
|- | |||
|05 || Jay Vegas || Move That Body | |||
|- | |||
|06 || Whitney Houston || So Emotional (acapella) | |||
|- | |||
|07 || Sentinel Groove || Think Twice (Latin Vibe Edit) | |||
|- | |||
|08 || Da Funk Junkies || Keep On Groovin' (Original Mix) | |||
|- | |||
|09 || Simpson Tune || Bring It Down (acapella) | |||
|- | |||
|10 || Demarkus Lewis & Johan S || Burn It Down (Original Mix) | |||
|- | |||
|11 || Andrea Sardo || Inside Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || Alex Agore || Proton (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 || Dajae || Everyday Of My Life (acapella) | |||
|- | |||
|14 || AVA (It) || Love To Love Ya (Original Mix) | |||
|- | |||
|15 || Phats & Small || Feel Good (acapella) | |||
|- | |||
|16 || Itsbilly & Monoky || Hypnotic (Original Mix) | |||
|- | |||
|17 || Delgado || Just Soul (Original Mix) | |||
|- | |||
|18 || M. Rodriguez || I Want To Know (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 || Bee Gees || You Should Be Dancing (acapella) | |||
|} | |} | ||
Versie van 19 jun 2020 09:54
Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten 2020 / Playlist 2020
3 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Hever Jara Feat. Reveh & Drezza | Samoa (Original Mix) |
02 | House Of Pain | Jump Around (acapella) |
03 | Dirty Secretz | Tribute (Original Mix) |
04 | Rod Stewart | Do You Think I'm Sexy (acapella) |
05 | Louis Dauvergne & Robtool | Again (Original Mix) |
06 | Fatman Scoop & Timbaland | Drop (acapella) |
07 | Deep L Dove | Funky Deep (Original Mix) |
08 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
09 | Mo'Cream | Drop It (Original Mix) |
10 | The Police | Voices Inside My Head (acapella) |
11 | Chris Stussy | Crate Diggin' |
12 | Daft Punk | Technologic (acapella) |
13 | Aaron Smith Feat. Luvli | Dancin (JJ Flores & Steve Smooth Remix) |
14 | The Journey Men | Waiting (Original Mix) |
15 | Lee Dagger | Deep Deep Down (Victor Lowdown House Mix) |
16 | Madonna | Vogue (acapella) |
17 | Dosem | Unfolding |
18 | Wahoo | Make Em Shake It (acapella) |
19 | Freiboitar | Bombin' (Original Mix) |
20 | Montell Jordan | This How We Do It (acapella) |
21 | Full Intention | The Guitar (Full Intention Hi Mix) |
22 | TLC | Dirty Dirty (acapella) |
23 | Todd Terry | Dimension |
24 | Diana Ross | Upside Down (acapella) |
25 | Groove Assassin | Whatcha Got (Original Mix) |
26 | Heavy D. & The Boyz | We Got Our Own Thing (acapella) |
27 | Moon Rocket & Re-Tide Feat. LauMii | Chocolate (Original Mix) |
28 | Usher Feat. Lil' John & Ludacris | Yeah (acapella) |
10 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ryo Chin | After Dark (DJ Spen Remix) |
02 | Viola Wills | If You Could Read My Mind (acapella) |
03 | Joshua Pathon | Leo's Groove (Original Mix) |
04 | Kevin Andrews | We Rave You (Original Mix) |
05 | Van Halen | Running With The Devil (acapella) |
06 | Friendless | Robots (Bart B More Remix) |
07 | Bang | Intent |
08 | Mihai Popoviciu | Inside Me |
09 | Jacksons | Can You Feel It (acapella) |
10 | Joey Chicago | Hold On (Original Mix) |
11 | David Novacek & Morsense | Mambo (Original Mix) |
12 | Lydia Scarfo 7 Sebb Junior | Fight Until The End |
13 | Fizzikx | I Need You (Original Mix) |
14 | Alexander O'Neal Feat. Cherrelle | Saturday Love (acapella) |
15 | Mind Electric Feat. Kylie Auldist | I Must Be Doing Something Right |
16 | Sebb Junior Feat. Eider | Come Back (Extended Mix) |
17 | N-You-Up | Jazz Bar (Saison Rework) |
18 | Ryo Chin | Now Wear This (Original Mix) |
19 | Michael Jackson | Jam (acapella) |
17 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Andy Faisca | Don't You Help |
02 | Beverly Knight | Keep This Fire Burning (acapella) |
03 | Freejak & Kathy Brown | Lose Control |
04 | Gerardo Smedile Feat. Rona Ray | Good Enough (Rightside Mark Di Meo Hov Mix) |
05 | Willow Man | U Okay (Original Mix) |
06 | Bart Thimbles | You're Like The Music (acapella) |
07 | Joeski | Jump Up (Original Mix) |
08 | Colonel Abrams | The Truth (acapella) |
09 | HP Vince & Dave Leatherman | Hidden Love |
10 | Ferreck Dawn, Leo Moreno & Alex Mills | Selfish Games (Extended Mix) |
11 | PAX | Boom (Original Mix) |
12 | Afrika Bambaataa & The Soulsonic Force | Planet Rock (acapella) |
13 | Roog | Just Can't Stop |
14 | B S Concept Vicil | Night Cruise (Original Mix) |
15 | N-You-Up | Vibin' (Saison Remix) |
16 | George Benson | Give Me The Night (acapella) |
17 | Danny Marx | Be The Change (Original Mix) |
18 | DJ Kristina Mailana | Nothing Else (Original Mix) |
19 | Bob Sacamano | In It To Win It (Original Mix) |
24 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Block & Crown & Scotty Boy | House Deacon (Original Mix) |
02 | Jealousy Band | Feel My Music (Club Mix) |
03 | Was Not Was | Walk The Dinosaur (acapella) |
04 | Because Of Art | Body Realm (Original Mix) |
05 | Human League | Don't You Want Me (acapella) |
06 | Roberto Rodriguez | What You Put Me Through (Original Mix) |
07 | Azteca | Stellar Core (Original Mix) |
08 | Doug-Lazy | Let It Roll (acapella) |
09 | Kelvin Sylvester & Lee Wilson | Everything She Wants (Dr. Packer Remix) |
10 | Ritz | Dusty (Original Mix) |
11 | Luvspunge | Didn't I Give You Love (acapella) |
12 | Luca Debonaire & Martina Budde | Figure It Out (Club Mix) |
13 | Altered Feast | Dub In The Sky (Original Mix) |
14 | Wamdue Project | King Of My Castle (acapella) |
15 | Deepflected Disco Pinz | But What Idea (Disco Pino Extended Remix) |
16 | Michelino | Music Is My Life (4Peace Like Literally Remix) |
17 | The Vision Feat. Andreya Triana | Heaven (Nightmares On Wax Extended Remix) |
18 | Emotions T.G.I.D. Barry Harris | Best Of My Love (T.G.I.D. Barry Harris Club Mix) |
31 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Fabio Neural & DJ Fronter | Brr Baby Brr (Original Mix) |
02 | Chic | I Want Your Love (acapella) |
03 | Roy Ayers | I Am Your Mind (Mr. V 2020 Sole Channel Remix) |
04 | Erik Christiansen & David Museen | Fivo (Original Mix) |
05 | Jay Vegas | Move That Body |
06 | Whitney Houston | So Emotional (acapella) |
07 | Sentinel Groove | Think Twice (Latin Vibe Edit) |
08 | Da Funk Junkies | Keep On Groovin' (Original Mix) |
09 | Simpson Tune | Bring It Down (acapella) |
10 | Demarkus Lewis & Johan S | Burn It Down (Original Mix) |
11 | Andrea Sardo | Inside Me (Original Mix) |
12 | Alex Agore | Proton (Original Mix) |
13 | Dajae | Everyday Of My Life (acapella) |
14 | AVA (It) | Love To Love Ya (Original Mix) |
15 | Phats & Small | Feel Good (acapella) |
16 | Itsbilly & Monoky | Hypnotic (Original Mix) |
17 | Delgado | Just Soul (Original Mix) |
18 | M. Rodriguez | I Want To Know (Original Mix) |
19 | Bee Gees | You Should Be Dancing (acapella) |
29 mei 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cengiz | One For The Bristol Heads (Original Mix) |
02 | Jackson 5 | It's Great To Be Here (acapella) |
03 | Crazibiza House Of Prayers | Let s Dance Pump It Up (Original Mix) |
04 | Carl Douglass | Kung Fu Fighting (acapella) |
05 | Da Funk Junkies | We Gonna Boogie (Original Mix) |
06 | Austin Ato | Heat (Extended Mix) |
07 | DJ Kone & Marc Palacios | The Right One (Original Mix) |
08 | Rasmus Faber Feat. Öhrn | Two Left Feet (Moon Rocket Extended Remix) |
09 | Joe Smooth | Guide Me (Ben Liebrand Remix) |
10 | Mancodex | For Ya (Original Mix) |
11 | Janet Jackson | Escapade (acapella) |
12 | Brokenears | Keep Control (Extended Mix) |
13 | Money Chocolate Feat. Sarah Webb | Keep The Love (Tom Staar Extended Remix) |
14 | Club Desire | From All These Feelings (Original Disco Mix) |
15 | Mark Di Meo Feat. Laura Jackson | Hold On (Instrumentaal) |
16 | Cerrone | Supernature (acapella) |
17 | ROCKETSDJ | In Control (Original Club Mix) |
18 | Inner City | Good Love (acapella) |
5 juni 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Discoplex | Wayback (Original Club Mix) |
02 | Blaze | Most Precious Love (Acapella) |
03 | John Tejada | Sweat On The Walls (Franky Rizardo Remix) |
04 | Risk Assessment DJ Romain | This Must Be Deep (Original Mix) |
05 | Andre Espeut & Julian Sanza | Feelings (The Journey Men Remix) |
06 | Dave Leatherman Bruce Nolan | Let You Go (Original Mix) |
07 | Cameo | Word Up! (Acapella) |
08 | Hatiras Vincent Caira | In That Groove (Original Mix) |
09 | Mary J. Blige | Family Affair (Acapella) |
10 | Deeputy | Pacemaker (MiKech Remix) |
11 | Who Da Funk Feat. Jessica Eve | Shiny Disco Balls (Acapella) |
12 | Chris Lake | I Remember (Extended Mix) |
13 | Madison Avenue | Don't Call Me Baby (Mouse T. Remix) |
14 | Ben Rainey & Lewis Roper | Heart Soul (Extended Mix) |
15 | DJ Ceez Tiff Beatty | Magnets Gravity (Ceez Gravitational Pull Vocal) |
16 | Luke Andy | Shake It Girl (Original Mix) |
17 | G.L.O.B.E. & Whiz Kid | Play That Beat Mr. DJ (Acapella) |
18 | Botnek Giant | Ladybug (Original Mix) |
12 juni 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Daniel Rateuke & AWEN | Gold (Original Vocal Mix) |
02 | David Bailey Feat. Shezar & Jaybay | Get Your Body Down To The Floor (Crackazat Remix) |
03 | James Womersley | Burning Inside (Original Mix) |
04 | Fresh Eagle | 1 To 100 (Original Mix) |
05 | Earth, Wind & Fire | Shining Star (acapella) |
06 | Phil Jaimes Feat. Amma | My Sensitivity (Gets In The Way) (Yam Who Extended Club Mix) |
07 | Ensall | Good Crowd (Original Mix) |
08 | Newclues | Jam On It (acapella) |
09 | Red Soul | Japan 1981 (Original Mix) |
10 | Gaby Feat. Moodymann | Hold On (Original Mix) |
11 | DJ Ganty | Rainbo (acapella) |
12 | Sammy Deuce | Turn This Mutha Out (Original Mix) |
13 | Alex Agore | Solar (Original Mix) |
14 | Katrina & The Waves | Walkin' On Sunshine (acapella) |
15 | Club Desire | From All These Feelings (Instrumental Disco Mix) |
16 | JM Silk | Let The Music Take Control (acapella) |
17 | Jo Paciello | Jazz On Burbon Street (Original Mix) |
18 | Huey Lewis & The News | Power Of Love (acapella) |