Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten / Playlist 2020: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 64: | Regel 64: | ||
|- | |- | ||
|28 || Usher Feat. Lil' John & Ludacris || Yeah (acapella) | |28 || Usher Feat. Lil' John & Ludacris || Yeah (acapella) | ||
|} | |||
===12 juni 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19-20 uur | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Daniel Rateuke & AWEN || Gold (Original Vocal Mix) | |||
|- | |||
|02 || David Bailey Feat. Shezar & Jaybay || Get Your Body Down To The Floor (Crackazat Remix) | |||
|- | |||
|03 || James Womersley || Burning Inside (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 || Fresh Eagle || 1 To 100 (Original Mix) | |||
|- | |||
|05 || Earth, Wind & Fire || Shining Star (acapella) | |||
|- | |||
|06 || Phil Jaimes Feat. Amma || My Sensitivity (Gets In The Way) (Yam Who Extended Club Mix) | |||
|- | |||
|07 || Ensall || Good Crowd (Original Mix) | |||
|- | |||
|08 || Newclues || Jam On It (acapella) | |||
|- | |||
|09 || Red Soul || Japan 1981 (Original Mix) | |||
|- | |||
|10 || Gaby Feat. Moodymann || Hold On (Original Mix) | |||
|- | |||
|11 || DJ Ganty || Rainbo (acapella) | |||
|- | |||
|12 || Sammy Deuce || Turn This Mutha Out (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 || Alex Agore || Solar (Original Mix) | |||
|- | |||
|14 || Katrina & The Waves || Walkin' On Sunshine (acapella) | |||
|- | |||
|15 || Club Desire || From All These Feelings (Instrumental Disco Mix) | |||
|- | |||
|16 || JM Silk || Let The Music Take Control (acapella) | |||
|- | |||
|17 || Jo Paciello || Jazz On Burbon Street (Original Mix) | |||
|- | |||
|18 || Huey Lewis & The News || Power Of Love (acapella) | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Ben Liebrand In The House (Radio Calletti)}} | {{Navigatie Ben Liebrand In The House (Radio Calletti)}} |
Versie van 19 jun 2020 08:35
Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten 2020 / Playlist 2020
3 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Hever Jara Feat. Reveh & Drezza | Samoa (Original Mix) |
02 | House Of Pain | Jump Around (acapella) |
03 | Dirty Secretz | Tribute (Original Mix) |
04 | Rod Stewart | Do You Think I'm Sexy (acapella) |
05 | Louis Dauvergne & Robtool | Again (Original Mix) |
06 | Fatman Scoop & Timbaland | Drop (acapella) |
07 | Deep L Dove | Funky Deep (Original Mix) |
08 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
09 | Mo'Cream | Drop It (Original Mix) |
10 | The Police | Voices Inside My Head (acapella) |
11 | Chris Stussy | Crate Diggin' |
12 | Daft Punk | Technologic (acapella) |
13 | Aaron Smith Feat. Luvli | Dancin (JJ Flores & Steve Smooth Remix) |
14 | The Journey Men | Waiting (Original Mix) |
15 | Lee Dagger | Deep Deep Down (Victor Lowdown House Mix) |
16 | Madonna | Vogue (acapella) |
17 | Dosem | Unfolding |
18 | Wahoo | Make Em Shake It (acapella) |
19 | Freiboitar | Bombin' (Original Mix) |
20 | Montell Jordan | This How We Do It (acapella) |
21 | Full Intention | The Guitar (Full Intention Hi Mix) |
22 | TLC | Dirty Dirty (acapella) |
23 | Todd Terry | Dimension |
24 | Diana Ross | Upside Down (acapella) |
25 | Groove Assassin | Whatcha Got (Original Mix) |
26 | Heavy D. & The Boyz | We Got Our Own Thing (acapella) |
27 | Moon Rocket & Re-Tide Feat. LauMii | Chocolate (Original Mix) |
28 | Usher Feat. Lil' John & Ludacris | Yeah (acapella) |
12 juni 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Daniel Rateuke & AWEN | Gold (Original Vocal Mix) |
02 | David Bailey Feat. Shezar & Jaybay | Get Your Body Down To The Floor (Crackazat Remix) |
03 | James Womersley | Burning Inside (Original Mix) |
04 | Fresh Eagle | 1 To 100 (Original Mix) |
05 | Earth, Wind & Fire | Shining Star (acapella) |
06 | Phil Jaimes Feat. Amma | My Sensitivity (Gets In The Way) (Yam Who Extended Club Mix) |
07 | Ensall | Good Crowd (Original Mix) |
08 | Newclues | Jam On It (acapella) |
09 | Red Soul | Japan 1981 (Original Mix) |
10 | Gaby Feat. Moodymann | Hold On (Original Mix) |
11 | DJ Ganty | Rainbo (acapella) |
12 | Sammy Deuce | Turn This Mutha Out (Original Mix) |
13 | Alex Agore | Solar (Original Mix) |
14 | Katrina & The Waves | Walkin' On Sunshine (acapella) |
15 | Club Desire | From All These Feelings (Instrumental Disco Mix) |
16 | JM Silk | Let The Music Take Control (acapella) |
17 | Jo Paciello | Jazz On Burbon Street (Original Mix) |
18 | Huey Lewis & The News | Power Of Love (acapella) |