Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten / Playlist 2020: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 66: | Regel 66: | ||
|} | |} | ||
===5 juni 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19-20 uur | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 ||Discoplex || Wayback (Original Club Mix) | |||
|- | |||
|02 ||Blaze||Most Precious Love (Acapella) | |||
|- | |||
|03 ||John Tejada|| Sweat On The Walls (Franky Rizardo Remix) | |||
|- | |||
|04 ||Risk Assessment DJ Romain||This Must Be Deep (Original Mix) | |||
|- | |||
|05 ||Andre Espeut & Julian Sanza ||Feelings (The Journey Men Remix) | |||
|- | |||
|06 ||Dave Leatherman Bruce Nolan||Let You Go (Original Mix) | |||
|- | |||
|07 ||Cameo || Word Up! (Acapella) | |||
|- | |||
|08 ||Hatiras Vincent Caira||In That Groove (Original Mix) | |||
|- | |||
|09 ||Mary J. Blige||Family Affair (Acapella) | |||
|- | |||
|10 ||Deeputy ||Pacemaker (MiKech Remix) | |||
|- | |||
|11 ||Who Da Funk Feat. Jessica Eve|| Shiny Disco Balls (Acapella) | |||
|- | |||
|12 ||Chris Lake || I Remember (Extended Mix) | |||
|- | |||
|13 ||Madison Avenue||Don't Call Me Baby (Mouse T. Remix) | |||
|- | |||
|14 ||Ben Rainey & Lewis Roper||Heart Soul (Extended Mix) | |||
|- | |||
|15 ||DJ Ceez Tiff Beatty||Magnets Gravity (Ceez Gravitational Pull Vocal) | |||
|- | |||
|16 ||Luke Andy||Shake It Girl (Original Mix) | |||
|- | |||
|17 ||G.L.O.B.E. & Whiz Kid||Play That Beat Mr. DJ (Acapella) | |||
|- | |||
|18 ||Botnek Giant||Ladybug (Original Mix) | |||
|} | |||
===12 juni 2020=== | ===12 juni 2020=== |
Versie van 19 jun 2020 09:16
Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten 2020 / Playlist 2020
3 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Hever Jara Feat. Reveh & Drezza | Samoa (Original Mix) |
02 | House Of Pain | Jump Around (acapella) |
03 | Dirty Secretz | Tribute (Original Mix) |
04 | Rod Stewart | Do You Think I'm Sexy (acapella) |
05 | Louis Dauvergne & Robtool | Again (Original Mix) |
06 | Fatman Scoop & Timbaland | Drop (acapella) |
07 | Deep L Dove | Funky Deep (Original Mix) |
08 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
09 | Mo'Cream | Drop It (Original Mix) |
10 | The Police | Voices Inside My Head (acapella) |
11 | Chris Stussy | Crate Diggin' |
12 | Daft Punk | Technologic (acapella) |
13 | Aaron Smith Feat. Luvli | Dancin (JJ Flores & Steve Smooth Remix) |
14 | The Journey Men | Waiting (Original Mix) |
15 | Lee Dagger | Deep Deep Down (Victor Lowdown House Mix) |
16 | Madonna | Vogue (acapella) |
17 | Dosem | Unfolding |
18 | Wahoo | Make Em Shake It (acapella) |
19 | Freiboitar | Bombin' (Original Mix) |
20 | Montell Jordan | This How We Do It (acapella) |
21 | Full Intention | The Guitar (Full Intention Hi Mix) |
22 | TLC | Dirty Dirty (acapella) |
23 | Todd Terry | Dimension |
24 | Diana Ross | Upside Down (acapella) |
25 | Groove Assassin | Whatcha Got (Original Mix) |
26 | Heavy D. & The Boyz | We Got Our Own Thing (acapella) |
27 | Moon Rocket & Re-Tide Feat. LauMii | Chocolate (Original Mix) |
28 | Usher Feat. Lil' John & Ludacris | Yeah (acapella) |
5 juni 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Discoplex | Wayback (Original Club Mix) |
02 | Blaze | Most Precious Love (Acapella) |
03 | John Tejada | Sweat On The Walls (Franky Rizardo Remix) |
04 | Risk Assessment DJ Romain | This Must Be Deep (Original Mix) |
05 | Andre Espeut & Julian Sanza | Feelings (The Journey Men Remix) |
06 | Dave Leatherman Bruce Nolan | Let You Go (Original Mix) |
07 | Cameo | Word Up! (Acapella) |
08 | Hatiras Vincent Caira | In That Groove (Original Mix) |
09 | Mary J. Blige | Family Affair (Acapella) |
10 | Deeputy | Pacemaker (MiKech Remix) |
11 | Who Da Funk Feat. Jessica Eve | Shiny Disco Balls (Acapella) |
12 | Chris Lake | I Remember (Extended Mix) |
13 | Madison Avenue | Don't Call Me Baby (Mouse T. Remix) |
14 | Ben Rainey & Lewis Roper | Heart Soul (Extended Mix) |
15 | DJ Ceez Tiff Beatty | Magnets Gravity (Ceez Gravitational Pull Vocal) |
16 | Luke Andy | Shake It Girl (Original Mix) |
17 | G.L.O.B.E. & Whiz Kid | Play That Beat Mr. DJ (Acapella) |
18 | Botnek Giant | Ladybug (Original Mix) |
12 juni 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Daniel Rateuke & AWEN | Gold (Original Vocal Mix) |
02 | David Bailey Feat. Shezar & Jaybay | Get Your Body Down To The Floor (Crackazat Remix) |
03 | James Womersley | Burning Inside (Original Mix) |
04 | Fresh Eagle | 1 To 100 (Original Mix) |
05 | Earth, Wind & Fire | Shining Star (acapella) |
06 | Phil Jaimes Feat. Amma | My Sensitivity (Gets In The Way) (Yam Who Extended Club Mix) |
07 | Ensall | Good Crowd (Original Mix) |
08 | Newclues | Jam On It (acapella) |
09 | Red Soul | Japan 1981 (Original Mix) |
10 | Gaby Feat. Moodymann | Hold On (Original Mix) |
11 | DJ Ganty | Rainbo (acapella) |
12 | Sammy Deuce | Turn This Mutha Out (Original Mix) |
13 | Alex Agore | Solar (Original Mix) |
14 | Katrina & The Waves | Walkin' On Sunshine (acapella) |
15 | Club Desire | From All These Feelings (Instrumental Disco Mix) |
16 | JM Silk | Let The Music Take Control (acapella) |
17 | Jo Paciello | Jazz On Burbon Street (Original Mix) |
18 | Huey Lewis & The News | Power Of Love (acapella) |