Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten / Playlist 2019: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met '__NOTOC__ Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten 2019 ===5 april 2019=== Samenstelling: Ben Liebrand Dit is de eerste aflevering van In T...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 85: | Regel 85: | ||
|- | |- | ||
|16 || Disclosure || Boss | |16 || Disclosure || Boss | ||
|} | |||
===26 april 2019=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
| 01 || Zetbee || Deep In My Soul | |||
|- | |||
|02 || Kelis || Milkshake (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Sammy Deuce || The Solution | |||
|- | |||
|04 || FAM Disco & Phillip Ramirez || Beautiful Summer Day | |||
|- | |||
|05 || Birdee French Toast || Your Body | |||
|- | |||
|06 || Adamski || Space Jungle | |||
|- | |||
|07 || Barry White || The Trouble With Me (acapella) | |||
|- | |||
|08 || Biscits || Do It Like This! | |||
|- | |||
|09 || Boris Dlugosh || Show Some Pride (acapella) | |||
|- | |||
|10 || Resque DJ Mes || The Number | |||
|- | |||
|11 || Full Intention Feat. Cevin Fisher || Keys To My House | |||
|- | |||
|12 || Adeva || In And Out Of My Life (acapella) | |||
|- | |||
|13 || Candi Staton & Yuga || You Got The Love | |||
|- | |||
|14 || Jack Back || (It Happens) Sometimes | |||
|- | |||
|15 || Purple Disco Machine || Need Someone | |||
|- | |||
|16 || Au-Ra || Panic Room | |||
|- | |||
|17 || Siwell & Lucky Vegas || Butterfly | |||
|- | |||
|18 || Doobie Brothers || Long Train Running (acapella) | |||
|- | |||
|19 ||Micky More & Kathy Brown || Show Me How To Love | |||
|- | |||
|20 || Artbat || Upperground | |||
|- | |||
|21 || The S.O.S. Band || Just Be Good To Me (acapella) | |||
|} | |||
===3 mei 2019=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
| 01 || Dr Cyclotron || Hope In Your Soul | |||
|- | |||
|02 || Foxx & Frost || Heart Stone | |||
|- | |||
|03 || Roog & Georgio Schulz Feat. Mary Griffin || My Love Can Take You Higher | |||
|- | |||
|04 || Black Legend Project Feat. Veselina Popova ||Like You Don't Care | |||
|- | |||
|05 || Flying Oliver || Self Indulgence | |||
|- | |||
|06 || ? || Girlfriend (acapella) | |||
|- | |||
|07 || Qubiko || U R (extended) | |||
|- | |||
|08 || Damian Lazarus || Leave This Madness | |||
|- | |||
|09 || Men At Work || Work (acapella) | |||
|- | |||
|10 || Nelson || Keep Movin' | |||
|- | |||
|11 ||Soul Rebels || I'll Be Good | |||
|- | |||
|12 || Marc Vedo || Perfect | |||
|- | |||
|13 || Mark Alow || Kallani | |||
|- | |||
|14 || Bongo Da Bulo || Ye Ye (acapella) | |||
|- | |||
|15 || Tuccillo || Questions | |||
|- | |||
|16 || Anfunk || House Boogie | |||
|- | |||
|17 || Full Intention & Dennis Quin || I'm Not A Freak | |||
|- | |||
|18 || Barry & Gibbs || Let Her Dance | |||
|- | |||
|19 || Rick James || Superfreak (acapella) | |||
|- | |||
|20 || Ali Wilson, Mat Smalwood & Tristan Ingram || Perfect Sunrise | |||
|- | |||
|21 || Dynamix pres. Sweet Sensation Feat. Betty Dee || Under Dog Break (chop vox acapella) | |||
|} | |} |
Versie van 18 jun 2020 13:20
Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten 2019
5 april 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is de eerste aflevering van In The House
19-20 uur
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dr Cyclotron | Get On The Floor |
02 | Dennis Quin | Move Out Of My Way |
03 | Sartorial & Moodena | Turn It Up (Original Mix) |
04 | Greg N Grandi | Peli 1010 (Original Mix) |
05 | Aqua Sin Gas by Antoine Claraman | Maghic Original Mix |
06 | Hoxton Whores & James Hurr, HXTN | In My Heart (Original Mix) |
07 | Satoshi Tomiie | Bassline |
08 | Earth n Days | Give Me Your Love (Original Mix) |
09 | Disco Incorporated | Halloween (Samba Mix) |
10 | Antoine Claraman & The Cube Guys | Exodus |
11 | Ashford & Simpson | Found A Cure (Joey Negro Found A Dub Mix) |
12 | Anfunk | My Sensation (Original Mix) |
13 | Disco Town & Emory Toler | Music Owns Me (Original Mix) |
14 | Dr Cyclotron | Ivalyo/Supernature Mash-up |
15 | Tommy B & Popcorn Poppers | Upside & Round And Around (Original Mix) |
12 april 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
Geen uitzendgegevens bekend
19 april 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dr Cyclotron | Don't Stop |
02 | Lenny Fontana Feat. D-Train | Raise Your Hands |
03 | Danny Satori & Ian Cambell | I Still Believe |
04 | Purple Disco Machine | Dished (Male Stripper) |
05 | Anthony Mea | Nightfall |
06 | Will Smith | Getting Jiggy (acapella) |
07 | Mattel & Omich | I'll House You |
08 | Disclosure | Moonlight |
09 | Soft House Company | What You Need |
10 | Rebuke | Along Came Every Woman (Dr Cyclotron Mashup) |
11 | Sparrow & Barbosa | Yeke |
12 | Marcello Cavallero & Padov | After |
13 | The Ones | Flawless (acapella) |
14 | Full Intention | Be Yourself |
15 | Bart Thimbles | You're Like The Music! |
16 | Disclosure | Boss |
26 april 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Zetbee | Deep In My Soul |
02 | Kelis | Milkshake (acapella) |
03 | Sammy Deuce | The Solution |
04 | FAM Disco & Phillip Ramirez | Beautiful Summer Day |
05 | Birdee French Toast | Your Body |
06 | Adamski | Space Jungle |
07 | Barry White | The Trouble With Me (acapella) |
08 | Biscits | Do It Like This! |
09 | Boris Dlugosh | Show Some Pride (acapella) |
10 | Resque DJ Mes | The Number |
11 | Full Intention Feat. Cevin Fisher | Keys To My House |
12 | Adeva | In And Out Of My Life (acapella) |
13 | Candi Staton & Yuga | You Got The Love |
14 | Jack Back | (It Happens) Sometimes |
15 | Purple Disco Machine | Need Someone |
16 | Au-Ra | Panic Room |
17 | Siwell & Lucky Vegas | Butterfly |
18 | Doobie Brothers | Long Train Running (acapella) |
19 | Micky More & Kathy Brown | Show Me How To Love |
20 | Artbat | Upperground |
21 | The S.O.S. Band | Just Be Good To Me (acapella) |
3 mei 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dr Cyclotron | Hope In Your Soul |
02 | Foxx & Frost | Heart Stone |
03 | Roog & Georgio Schulz Feat. Mary Griffin | My Love Can Take You Higher |
04 | Black Legend Project Feat. Veselina Popova | Like You Don't Care |
05 | Flying Oliver | Self Indulgence |
06 | ? | Girlfriend (acapella) |
07 | Qubiko | U R (extended) |
08 | Damian Lazarus | Leave This Madness |
09 | Men At Work | Work (acapella) |
10 | Nelson | Keep Movin' |
11 | Soul Rebels | I'll Be Good |
12 | Marc Vedo | Perfect |
13 | Mark Alow | Kallani |
14 | Bongo Da Bulo | Ye Ye (acapella) |
15 | Tuccillo | Questions |
16 | Anfunk | House Boogie |
17 | Full Intention & Dennis Quin | I'm Not A Freak |
18 | Barry & Gibbs | Let Her Dance |
19 | Rick James | Superfreak (acapella) |
20 | Ali Wilson, Mat Smalwood & Tristan Ingram | Perfect Sunrise |
21 | Dynamix pres. Sweet Sensation Feat. Betty Dee | Under Dog Break (chop vox acapella) |