Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Draailijsten 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Draailijsten 2022 / Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Playlist 2022 ===1 januari 2022==...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 84: | Regel 84: | ||
|} | |} | ||
===8 Januari 2022=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Episode #052, dit is de herhaling van [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Radio_Calletti)_Draailijsten_/_Playlist_2020#10_april_2020|10 april 2020]] zoals uitgezonden op [[Radio Calletti]] | |||
22.00-23.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Roy England Feat. Dovetracks || Benirras Nights (Saisons Model 1 Remix) | |||
|- | |||
|02 || Thelma Houston || All Of That (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Chujo || Don't Look Back (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 || Risk Assessment Feat. Queen Rose || Dance With Me (DJ Spen Soulfuledge Remix) | |||
|- | |||
|05 || Bobby & Steve Feat. Michelle John || I Like What You're Doing To Me | |||
|- | |||
|06 || Gianni Matteucci || A Little Piano-Original Mix | |||
|- | |||
|07 || Paul Johnson || Get Down (acapella) | |||
|- | |||
|08 || Superlounge & Alex Niggemann || Play House (Original Mix) | |||
|- | |||
|09 || Sophie Elis-Bextor || Murder On The Dancefloor (acapella) | |||
|- | |||
|10 || Kevin Saunderson as E Dancer Feat. Virus J || Oombah (Themba's Herd Extended remix) | |||
|- | |||
|11 || James Brown || Sex Machine (acapella) | |||
|- | |||
|12 || Dave Shorland Feat. LJS || Movin On (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 || Neil Pierce & Kadija Kamara || Give (Original Mix) | |||
|- | |||
|14 || Josh Butler & Demuir || Tropicana (Original Mix) | |||
|- | |||
|15 || Thelma Houston || Don't Leave Me This Way (acapella) | |||
|- | |||
|16 || Green Tree Jay & Dunham || I Need That (Original Mix) | |||
|- | |||
|17 || Trick Daddy || Take It To The House (acapella) | |||
|- | |||
|18 || Roger M || Fascination (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 || Mark Ronson Feat. Bruno Mars || Uptown Funk (acapella) | |||
|} | |||
23.00-24.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #127, zoals uitgezonden op [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Radio_ISLA_106)_Draailijsten_/_Playlist_2021#25_december_2021|25 december 2021]] op [[Radio ISLA 106]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Got Soul Collective || Brotherly Tribute (Danny J Lewis Remix) | |||
|- | |||
|02||Arnaud D Feat. MissFly || Honey Love (Original Mix) | |||
|- | |||
|03||Saison || Dilbert's Ditty (Original Mix) | |||
|- | |||
|04||Ennis (Bro. E) Smith || To You Lord (DJ Spen C Dock Anthemental) | |||
|- | |||
|05||Jones Meadow & They Dream By Day || Monomagi (Original Mix) | |||
|- | |||
|06||Joseph Capriati & Eric Kupper Feat. Byron Stingily || Love Changed Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|07||Fred Dewouters || Na Na Na (Aurelien Stireg Remix) | |||
|- | |||
|08||Yooks & Rona Ray || Goosebumps (Original Mix) | |||
|- | |||
|09||Msolnusic || Tea With Natives (Col Lawton Beach Vibe Remix) | |||
|- | |||
|10||Charly Angelz || Love Handle (Original Mix) | |||
|- | |||
|11||Stoim Feat. Sulene Fleming || Give It Up (OPOLOPO Remix) | |||
|} | |||
== Externe link == | == Externe link == |
Versie van 3 jan 2022 22:32
Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Draailijsten 2022 / Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Playlist 2022
1 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
22.00-23.00 uur:
Episode #051, dit is de herhaling van 3 april 2020 zoals uitgezonden op Radio Calletti
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Danny J Lewis | The Right Time (Extended Version) |
02 | Lee Cabrera | Shake It (acapella) |
03 | Alex Preston | Need Your Number (Extended Mix) |
04 | Scott Hatfield | Hey Now (PunkPhunk Remix) |
05 | Chris Geldard | Find Yourself (Original Instrumental Mix) |
06 | Judy Cheeks | Reach (acapella) |
07 | Makito | Funk Machine (Original Mix) |
08 | Sammy Deuce & Sebb Junior | Funk Voyeur |
09 | Gary Caos | Supercar (Original Mix) |
10 | 49ers | I Got The Music (acapella) |
11 | Alex Peace & Brian Boncher | Just Can't Stop (Original Mix) |
12 | Adri Block | Suck My Candy |
13 | Megan Thee Stallion | Savage (Sidtrus Remix Dirty) |
14 | Jackers Revenge | Your Reason To Jack (Original Mix) |
15 | Don't Blink | Turn The Lights Out (Original Mix) |
16 | Bruno Mars | 24 Karat Magic (acapella) |
17 | Immaculate Styles & Lisa Shaw & Steve Silk Hurley | I Wanna Let You Know (Steve Silk Hurley Club Mix) |
18 | Mat2Strass | Back To The House School (Original Mix) |
19 | Donna Summer | Bad Girls (acapella) |
23.00-24.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #126, zoals uitgezonden op 18 december 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Conan Liquid | Bob's Joint (Original Mix) |
02 | LK Jon Blazt | Fun House (Original Mix) |
03 | Fenoma | Movement (Original Mix) |
04 | Hallex M, Darien | Bring Back The Sun (Opolopo Vocal Remix) |
05 | Marc Cotterell | Plastik People (Dub Mix) |
06 | Brian Power Feat. Hill St. Soul & Richard Burton | Just Us (DJ Spen Reelsoul Dub) |
07 | Sir LSG Feat. NutownSoul | Searching (Sir LSG Original Mix) |
08 | Full Flava Feat.Chantay Savage | Get Down Saturday Night (Terry Hunter Remix) |
09 | Ian Vaughnshay | I'm Waiting (Main Mix) |
10 | Neil Pierce & Hanlei | Evolution (Main Mix) |
11 | Earl Green & Deep Soul Syndicate | Prisoner (Original Mix) |
12 | Charly Angelz | No Trouble (Original Mix) |
8 Januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #052, dit is de herhaling van 10 april 2020 zoals uitgezonden op Radio Calletti
22.00-23.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Roy England Feat. Dovetracks | Benirras Nights (Saisons Model 1 Remix) |
02 | Thelma Houston | All Of That (acapella) |
03 | Chujo | Don't Look Back (Original Mix) |
04 | Risk Assessment Feat. Queen Rose | Dance With Me (DJ Spen Soulfuledge Remix) |
05 | Bobby & Steve Feat. Michelle John | I Like What You're Doing To Me |
06 | Gianni Matteucci | A Little Piano-Original Mix |
07 | Paul Johnson | Get Down (acapella) |
08 | Superlounge & Alex Niggemann | Play House (Original Mix) |
09 | Sophie Elis-Bextor | Murder On The Dancefloor (acapella) |
10 | Kevin Saunderson as E Dancer Feat. Virus J | Oombah (Themba's Herd Extended remix) |
11 | James Brown | Sex Machine (acapella) |
12 | Dave Shorland Feat. LJS | Movin On (Original Mix) |
13 | Neil Pierce & Kadija Kamara | Give (Original Mix) |
14 | Josh Butler & Demuir | Tropicana (Original Mix) |
15 | Thelma Houston | Don't Leave Me This Way (acapella) |
16 | Green Tree Jay & Dunham | I Need That (Original Mix) |
17 | Trick Daddy | Take It To The House (acapella) |
18 | Roger M | Fascination (Original Mix) |
19 | Mark Ronson Feat. Bruno Mars | Uptown Funk (acapella) |
23.00-24.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #127, zoals uitgezonden op 25 december 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Got Soul Collective | Brotherly Tribute (Danny J Lewis Remix) |
02 | Arnaud D Feat. MissFly | Honey Love (Original Mix) |
03 | Saison | Dilbert's Ditty (Original Mix) |
04 | Ennis (Bro. E) Smith | To You Lord (DJ Spen C Dock Anthemental) |
05 | Jones Meadow & They Dream By Day | Monomagi (Original Mix) |
06 | Joseph Capriati & Eric Kupper Feat. Byron Stingily | Love Changed Me (Original Mix) |
07 | Fred Dewouters | Na Na Na (Aurelien Stireg Remix) |
08 | Yooks & Rona Ray | Goosebumps (Original Mix) |
09 | Msolnusic | Tea With Natives (Col Lawton Beach Vibe Remix) |
10 | Charly Angelz | Love Handle (Original Mix) |
11 | Stoim Feat. Sulene Fleming | Give It Up (OPOLOPO Remix) |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Lebonmix Radio