Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Draailijsten 2021 / Playlist 2021: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 456: | Regel 456: | ||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | ||
Episode # | Episode #083, dit is een herhaling zoals uitgezonden op 6 februari 2021 op [[Radio ISLA 106]] | ||
Deze aflevering kun je [https://www.youtube.com/watch?v=6bNH80fJWC8 HIER] beluisteren | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|01 || | |01 ||Mason || Further Ado (Extended Mix) | ||
|- | |- | ||
|02|| | |02 || Simply Red || Money's Too Tight (Vibe-A-Pella) | ||
|- | |- | ||
|03|| | |03 || Freqish || Let's Get High (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
|04|| | |04 || Moscrop || LFJ (DuBeats Remix) | ||
|- | |- | ||
|05|| The | |05 || The Fog || It's Been A Long Time (acapella) | ||
|- | |- | ||
|06|| | |06 || Arel Schaefer || Traction (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
|07|| | |07 || McFadden & Whitehead || Ain't No Stoppin' Us Now (acapella) | ||
|- | |- | ||
|08 || | |08 || Jus Tadi || Game Of Life (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
|09|| | |09 || Crew Deep || A Whole New Level (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
|10|| | |10 || Level 42 || It's Over (acapella) | ||
|- | |- | ||
|11|| | |11 || Julius Jordan Feat. Treena || Higher (Terry Hunter, James Poyser Main) | ||
|- | |- | ||
|12|| | |12 || Martin Denev Feat. Anggela Vani || You Got Me (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
|13|| | |13 || Blvckr || Always (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
|14|| | |14 || Change Feat. Luther Vandross || The Glow Of Love (acapella) | ||
|- | |- | ||
|15|| | |15 || Adri Block || Follow You Now (Jackin' Clubmix) | ||
|- | |- | ||
|16|| | |16 || Rene Amesz || Open Wide (Extended Mix) | ||
|- | |- | ||
|17 || | |17 || Whitney Houston || Queen Of The Night (I've Got The Stuff That You Want) (Acapella) | ||
|- | |- | ||
|18|| | |18 || Body Ocean || Once The Music (Extended Mix) | ||
|- | |- | ||
|19|| | |19 || David Guetta || After The Love Is Gone (acapella) | ||
|} | |||
===27 februari 2021=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Episode #006, dit is een herhaling van 10 mei 2019 zoals uitgezonden op [[Radio Calletti]] | |||
22.00-23.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
| 01 ||Dr. Cyclotron Feat. Keegan || Seek The Light | |||
|- | |||
|02 || Arthur Baker Feat. Rockers Revenge || On A Mission (Francois Kevorkian 12" Mix) | |||
|- | |||
|03 || Chris Stussy || You & Me Together | |||
|- | |||
|04 || DBD Feat. Taka Boom || Feel The Funk (acapella) | |||
|- | |||
|05 || 84Bit || Set My Soul Free | |||
|- | |||
|06 || Woody Bianchi & Disconnection || Music | |||
|- | |||
|07 || Flauschig || Lifting (Dry & Bolinger Club Remix) | |||
|- | |||
|08 || Kenny Thomas || You Are In My System (Opolopo Remix) | |||
|- | |||
|09 || Serge Funk || Can't Get Enough | |||
|- | |||
|10 || Roger Sanchez & Park & Sons ||This Feeling | |||
|- | |||
|11 || ChinahBlac || Any Love | |||
|- | |||
|12 || The Journey Men || Feelings + Gettin' Bigger (acapella) | |||
|- | |||
|13 || Samo || Addicted | |||
|- | |||
|14 || Austins Groove || Keep It Coming | |||
|} | |||
23.00-24.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Episode #084, dit is een herhaling van 13 februari 2021, zoals uitgezonden op [[Radio ISLA 106]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 ||Danny Gauntlett || Forget It (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 ||Adruss Juarez || Whomp There It Is (Extended Mix) | |||
|- | |||
|03 ||Black Eyed Peas || I Gotta Feeling (Acapella) | |||
|- | |||
|04 ||Wave Point || Words (Original Mix) | |||
|- | |||
|05 ||Oliver Cheatham || Get Down Saturdaynight (acapella) | |||
|- | |||
|06 ||Maickel Telussa Block Crown || Get On Up On Jack's Groove (Club Mix) | |||
|- | |||
|07 ||Moscrop || LFJ (DuBeats Remix) | |||
|- | |||
|08 ||Praxis Feat. Kathy Brown ||Turn Me Out (Turn To Sugar) (Divapella) | |||
|- | |||
|09 ||Vintage Culture Feat. Elise LeGrow || It Is What It Is (Club Mix) | |||
|- | |||
|10 ||Crackazat || Alfa (Rick Wade Remix) | |||
|- | |||
|11 ||Inner City || Big Fun (acapella) | |||
|- | |||
|12 ||Animist || I Can Feel (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 ||Michael Jackson || Smooth Criminal (acapella) | |||
|- | |||
|14 ||Marvin Sykes || Money Talks (Original Club Mix) | |||
|- | |||
|15 ||Martin Denev Anggela Vani || You Got Me (Dub Mix) | |||
|- | |||
|16 ||Kylie Minogue || GBI (German Bold Italic) | |||
|- | |||
|17 ||Adruss Juarez || Pump Up The Volume (Extended Mix) | |||
|- | |||
|18 ||Benjamin Barth || Saxo (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 ||Soul II Soul || Back To Life (acapella) | |||
|- | |||
|20 ||Manu Marrero ||The Beat (Original Mix) | |||
|- | |||
|21 ||Mo Cream || Never Felt (Original Mix) | |||
|- | |||
|22 ||Michael Jackson || Wanna Be Startin' Something (acapella) | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Ben Liebrand In The House}} | {{Navigatie Ben Liebrand In The House}} |
Versie van 1 mrt 2021 21:45
Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Draailijsten 2021 / Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Playlist 2021
23 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is de eerste aflevering op Lebonmix Radio
Episode #001, dit is een herhaling van 5 april 2019, zoals uitgezonden op Radio Calletti
22.00-23.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dr. Cyclotron | Get On The Floor |
02 | Dennis Quin | Move Out Of My Way |
03 | Sartorial & Moodena | Turn It Up (Original Mix) |
04 | Greg 'N Grandi | Peli 1010 (Original Mix) |
05 | Aqua Sin Gas by Antoine Claraman | Maghic Original Mix |
06 | Hoxton Whores & James Hurr, HXTN | In My Heart (Original Mix) |
07 | Satoshi Tomiie | Bassline |
08 | Earth 'N Days | Give Me Your Love (Original Mix) |
09 | Disco Incorporated | Halloween (Samba Mix) |
10 | Antoine Claraman & The Cube Guys | Exodus |
11 | Ashford & Simpson | Found A Cure (Joey Negro Found A Dub Mix) |
12 | Anfunk | My Sensation (Original Mix) |
13 | Disco Town & Emory Toler | Music Owns Me (Original Mix) |
14 | Dr. Cyclotron | Ivalyo/Supernature Mash-up |
15 | Tommy B & Popcorn Poppers | Upside & Round And Around (Original Mix) |
23:00-24:00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #080, dit is een herhaling van 16 januari 2021, zoals uitgezonden op Radio ISLA 106 en Sunshine Live
Deze aflevering kun je HIER beluisteren
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Reelsoul | Take Me Away (Stripped 808 Mix) |
02 | The Jacksons | Shake Your Body Down To The Ground (Acapella) |
03 | K London Posse Maydie Myles | I Believe (Marco Lys Remix) |
04 | Makito | Purpose Of Love Remixes (Harvee Remix) |
05 | The Weeknd | Can't Feel My Face (Acapella) |
06 | Kings Of Underground | Everyone Wants To Be A DJ (Original Mix) |
07 | Diva Avari The French House Mafia | You Don't Know (Original Mix) |
08 | Chapter Verse | Cancel It (Original Mix) |
09 | Nightcrawlers | Push The Feeling (Acapella) |
10 | Teddy Pendergrass | You Can't Hide (Super Disco Club Re Invent) |
11 | Sean Bartana | My Love For You (Original Mix) |
12 | Masters At Work | Work (Acapella) |
13 | Block Crown | Can You Feel My Wish |
14 | ROMBE4T | Want You (Instrumental Mix) |
15 | Kristine W. | Feel What You Want (Acapella) |
16 | Phonix SJ Johnson Jacq UK | I Feel Good (Extended Mix) |
17 | Johnny Guitar Watson | A Real Mother For ya (Go To A Disco) (Acapella) |
18 | Fiorious | Follow Me (Harry Romero Club Mix) |
19 | Ruben Vitalis San Sebastian | Soulpower (Original Mix) |
30 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #002, dit is een herhaling van 12 april 2019, zoals uitgezonden op Radio Calletti
22.00-23.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dr. Cyclotron Feat. Michael Jackson | Rock With You |
02 | The Jagg | Your Love Medicine |
03 | Chris Stussy | Try Again |
04 | Rufus & Chaka Kahn | Do You Love What You Feel (acapella) |
05 | Sue Avenue | Brooklyn By Night |
06 | Shaedown | At Night (acapella) |
07 | Hatiras Lee Wilson | I Just Can't |
08 | Fisher OZ | Loosing It |
09 | Justin Johnson | Crankin' Up The 3 String Shovel Guitar |
10 | ATFC | Hipcats |
11 | Sister Sledge | Lost in Music (Dimitri from Paris Remaster) |
12 | Alex Lo Faro | Why Don't You |
13 | Andrus Jean Bacazerra | Wanna Hum Hum |
14 | Chris Geldard | A Love Bizarre |
15 | Tommy Heron | Solaris |
16 | Cameo | Word Up! (acapella) |
17 | Chris Stussy | You and me, Together |
18 | The Buggles | Ohh Ohh (acapella) |
19 | Calou Bartesque vs. Grace Jones | Slave (Dr. Cyclotron Mashup) |
23:00-24:00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #081, dit is een herhaling van 23 januari 2021, zoals uitgezonden op Radio ISLA 106 en Sunshine Live
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Heider | Oh Babe (Original Mix) |
02 | Hugh Masekela | Don't Go Loose It Baby (acapella) |
03 | Alaia Gallo & Michelle Weeks | I'm Going Up (Original Mix) |
04 | Alex Rai | Don't Burn No Bridges (Original Mix) |
05 | Perky Wires | Delirium (Original Mix) |
06 | Michael Jackson | Workin’ Day And Night (acapella) |
07 | Wave Point | Shadows (Original Mix) |
08 | Cee Lo Green | Bright Lights Bigger City (acapella) |
09 | Danny Foster & Rocket Dubz & Rogue Feat. Rachel John | Still In Love (Extended Dub Mix) |
10 | Daft Punk | Better Stronger Faster (acapella) |
11 | Dian Solo | Party Time (Extended Mix) |
12 | Shuya Okino Feat. Navasha Daya | Still In Love (The Reflex Extended Revision) |
13 | Cafe 432 Feat. Joy Malcolm | Why (Extended Club Mix) |
14 | Dutchican Soul Feat. Karmina Dai & Mr. V | Raise It Up (Micky More & Andy Tee Disco Mix) |
15 | Seb Skalski & L.T. Brown | I Live for that Day (Original Mix) |
16 | Andruss & Dmitri Saidi | PARTYNSNTP (Original Mix) |
17 | Love Tribe | Stand Up (acapella) |
6 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #003, dit is een herhaling van 19 april 2019, zoals uitgezonden op Radio Calletti
22.00-23.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dr. Cyclotron | Don't Stop |
02 | Lenny Fontana Feat. D-Train | Raise Your Hands |
03 | Danny Satori & Ian Cambell | I Still Believe |
04 | Purple Disco Machine | Dished (Male Stripper) |
05 | Anthony Mea | Nightfall |
06 | Will Smith | Getting Jiggy (acapella) |
07 | Mattel & Omich | I'll House You |
08 | Disclosure | Moonlight |
09 | Soft House Company | What You Need |
10 | Rebuke | Along Came Every Woman (Dr Cyclotron Mashup) |
11 | Sparrow & Barbosa | Yeke |
12 | Marcello Cavallero & Padov | After |
13 | The Ones | Flawless (acapella) |
14 | Full Intention | Be Yourself |
15 | Bart Thimbles | You're Like The Music! |
16 | Disclosure | Boss |
23:00-24:00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #082, dit is een herhaling, zoals uitgezonden op 30 januari 2021 op Radio ISLA 106 en Sunshine Live
23:00-24:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dimo | I Got The Feeling (Original Mix) |
02 | Bomb The Bass | Moody (acapella) |
03 | Booker T Feat. Kathy Brown | Boogie Oogie Oogie (Booker T Vocal Mix) |
04 | Rhyze & Brian Tappert & Frank Velardi | Just How Sweet Is Your Love (Brian Frankies Club XS Mix) |
05 | DONT BLINK | Music Please (Original Mix) |
06 | 20 Fingers Feat. Roula | Lick It (acapella) |
07 | Bohemien | No You Don't (Original Mix) |
08 | Dakar | Stronger (Original Mix) |
09 | D-Train | You're The One for Me (acapella) |
10 | Tonis | Theatrics (Original Mix) |
11 | House Of Glass | Disco Down (acapella) |
12 | Duskope Feat. Jay Ward | Yes I Do (Original Mix) |
13 | Stereosoulz & DiVine | L.O.V.E. (Extended Mix) |
14 | DONT BLINK | Vibration (Original Mix) |
15 | Rachel Auburn | Bass Keeps Pumpin (acapella) |
16 | T. Markakis | Marvins Touch (Original Mix) |
17 | Riffa Feat. Arnold Lane | Flauntin It (Original Mix) |
18 | Robin S. | Luv 4 Luv (acapella) |
19 | Anane | Get On The Funk Train (Michael Gray Mark Knight Mix) |
20 | Block & Crown, Paul Parsons | You Don't Stop (Club Mix) |
13 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #004, dit is een herhaling van 26 april 2019, zoals uitgezonden op Radio Calletti
22.00-23.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Zetbee | Deep In My Soul |
02 | Kelis | Milkshake (acapella) |
03 | Sammy Deuce | The Solution |
04 | FAM Disco & Phillip Ramirez | Beautiful Summer Day |
05 | Birdee French Toast | Your Body |
06 | Adamski | Space Jungle |
07 | Barry White | The Trouble With Me (acapella) |
08 | Biscits | Do It Like This! |
09 | Boris Dlugosh | Show Some Pride (acapella) |
10 | Resque DJ Mes | The Number |
11 | Full Intention Feat. Cevin Fisher | Keys To My House |
12 | Adeva | In And Out Of My Life (acapella) |
13 | Candi Staton & Yuga | You Got The Love |
14 | Jack Back | (It Happens) Sometimes |
15 | Purple Disco Machine | Need Someone |
16 | Au-Ra | Panic Room |
17 | Siwell & Lucky Vegas | Butterfly |
18 | Doobie Brothers | Long Train Running (acapella) |
19 | Micky More & Kathy Brown | Show Me How To Love |
20 | Artbat | Upperground |
21 | The S.O.S. Band | Just Be Good To Me (acapella) |
23:00-24:00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #079, dit is een herhaling zoals uitgezonden op 9 januari 2021 op Radio ISLA 106
Dit is een speciale Mashup Special!
23:00-24:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Vozmediano | Lollipop (Original Mix) |
02 | Dennis Edwards | Don't Look Any Further (acapella) |
03 | David Saenz | House Music (Original Mix) |
04 | Commodores | Brick House (acapella) |
05 | Pet Shop Boys | West End Girls (Ben Liebrand 9 Coarse Remix Suite) |
06 | Craftsmanship | Side Of Tears (Original Mix) |
07 | Michael Jackson | Workin' Day And Night (acapella) |
08 | Black Legend Project Feat. Veselina Popova | Like You Don't Care (Mattei Omich Piano Dub) |
09 | Bee Gees | Night Fever (acapella) |
10 | Don't Blink | Turn The Lights Out (Original Mix) |
11 | Bruno Mars | 24 Karat Magic (Acapella) |
12 | T.Markakis | Strings Of Life (Original Mix) |
13 | Imagination | Just An Illusion (acapella) |
14 | Husky Feat. Letta | Want U Back (Scott Diaz Grand Plans Dub) |
15 | Janet Jackson | Miss You Much (acapella) |
16 | Kevin Saunderson as E Dancer Feat. Virus J | Oombah |
17 | James Brown | Sex Machine (acapella) |
18 | K-Klass | Lose Control (Original Mix) |
19 | War | Galaxy (acapella) |
20 | Criss Korey | The Bounce (Original Mix) |
21 | Queen | Another One Bites The Dust (acapella) |
22 | Midnight City | The Guestlist |
23 | Michael Jackson | Don't Stop 'Till You Get Enough (acapella) |
24 | Crimsen | Club Paradise (Original Mix) |
25 | Sylvester | You Make Me Feel Mighty Real (acapella) |
20 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #005, dit is een herhaling van 3 mei 2019 zoals uitgezonden op Radio Calletti
22.00-23.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dr. Cyclotron | Hope In Your Soul |
02 | Foxx & Frost | Heart Stone |
03 | Roog & Georgio Schulz Feat. Mary Griffin | My Love Can Take You Higher |
04 | Black Legend Project Feat. Veselina Popova | Like You Don't Care |
05 | Flying Oliver | Self Indulgence |
06 | Blackstreet Feat. Janet Jackson | Girlfriend / Boyfriend (acapella) |
07 | Qubiko | U R (extended) |
08 | Damian Lazarus | Leave This Madness |
09 | Men At Work | Work (acapella) |
10 | Nelson | Keep Movin' |
11 | Soul Rebels | I'll Be Good |
12 | Marc Vedo | Perfect |
13 | Mark Alow | Kallani |
14 | Bongo Da Bulo | Ye Ye (acapella) |
15 | Tuccillo | Questions |
16 | Anfunk | House Boogie |
17 | Full Intention & Dennis Quin | I'm Not A Freak |
18 | Barry & Gibbs | Let Her Dance |
19 | Rick James | Superfreak (acapella) |
20 | Ali Wilson, Mat Smalwood & Tristan Ingram | Perfect Sunrise |
21 | Dynamix Presents Sweet Sensation Feat. Betty Dee | Under Dog Break (chop vox acapella) |
23:00-24:00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #083, dit is een herhaling zoals uitgezonden op 6 februari 2021 op Radio ISLA 106
Deze aflevering kun je HIER beluisteren
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mason | Further Ado (Extended Mix) |
02 | Simply Red | Money's Too Tight (Vibe-A-Pella) |
03 | Freqish | Let's Get High (Original Mix) |
04 | Moscrop | LFJ (DuBeats Remix) |
05 | The Fog | It's Been A Long Time (acapella) |
06 | Arel Schaefer | Traction (Original Mix) |
07 | McFadden & Whitehead | Ain't No Stoppin' Us Now (acapella) |
08 | Jus Tadi | Game Of Life (Original Mix) |
09 | Crew Deep | A Whole New Level (Original Mix) |
10 | Level 42 | It's Over (acapella) |
11 | Julius Jordan Feat. Treena | Higher (Terry Hunter, James Poyser Main) |
12 | Martin Denev Feat. Anggela Vani | You Got Me (Original Mix) |
13 | Blvckr | Always (Original Mix) |
14 | Change Feat. Luther Vandross | The Glow Of Love (acapella) |
15 | Adri Block | Follow You Now (Jackin' Clubmix) |
16 | Rene Amesz | Open Wide (Extended Mix) |
17 | Whitney Houston | Queen Of The Night (I've Got The Stuff That You Want) (Acapella) |
18 | Body Ocean | Once The Music (Extended Mix) |
19 | David Guetta | After The Love Is Gone (acapella) |
27 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #006, dit is een herhaling van 10 mei 2019 zoals uitgezonden op Radio Calletti
22.00-23.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dr. Cyclotron Feat. Keegan | Seek The Light |
02 | Arthur Baker Feat. Rockers Revenge | On A Mission (Francois Kevorkian 12" Mix) |
03 | Chris Stussy | You & Me Together |
04 | DBD Feat. Taka Boom | Feel The Funk (acapella) |
05 | 84Bit | Set My Soul Free |
06 | Woody Bianchi & Disconnection | Music |
07 | Flauschig | Lifting (Dry & Bolinger Club Remix) |
08 | Kenny Thomas | You Are In My System (Opolopo Remix) |
09 | Serge Funk | Can't Get Enough |
10 | Roger Sanchez & Park & Sons | This Feeling |
11 | ChinahBlac | Any Love |
12 | The Journey Men | Feelings + Gettin' Bigger (acapella) |
13 | Samo | Addicted |
14 | Austins Groove | Keep It Coming |
23.00-24.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #084, dit is een herhaling van 13 februari 2021, zoals uitgezonden op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Danny Gauntlett | Forget It (Original Mix) |
02 | Adruss Juarez | Whomp There It Is (Extended Mix) |
03 | Black Eyed Peas | I Gotta Feeling (Acapella) |
04 | Wave Point | Words (Original Mix) |
05 | Oliver Cheatham | Get Down Saturdaynight (acapella) |
06 | Maickel Telussa Block Crown | Get On Up On Jack's Groove (Club Mix) |
07 | Moscrop | LFJ (DuBeats Remix) |
08 | Praxis Feat. Kathy Brown | Turn Me Out (Turn To Sugar) (Divapella) |
09 | Vintage Culture Feat. Elise LeGrow | It Is What It Is (Club Mix) |
10 | Crackazat | Alfa (Rick Wade Remix) |
11 | Inner City | Big Fun (acapella) |
12 | Animist | I Can Feel (Original Mix) |
13 | Michael Jackson | Smooth Criminal (acapella) |
14 | Marvin Sykes | Money Talks (Original Club Mix) |
15 | Martin Denev Anggela Vani | You Got Me (Dub Mix) |
16 | Kylie Minogue | GBI (German Bold Italic) |
17 | Adruss Juarez | Pump Up The Volume (Extended Mix) |
18 | Benjamin Barth | Saxo (Original Mix) |
19 | Soul II Soul | Back To Life (acapella) |
20 | Manu Marrero | The Beat (Original Mix) |
21 | Mo Cream | Never Felt (Original Mix) |
22 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something (acapella) |