Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Draailijsten 2021 / Playlist 2021: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 187: | Regel 187: | ||
|- | |- | ||
|20 ||Block & Crown, Paul Parsons ||You Don't Stop (Club Mix) | |20 ||Block & Crown, Paul Parsons ||You Don't Stop (Club Mix) | ||
|} | |||
===13 februari 2021=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Episode #004, dit is een herhaling van 26 april 2019 zoals uitgezonden op [[Radio Calletti]] | |||
22.00-23.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
| 01 || Zetbee || Deep In My Soul | |||
|- | |||
|02 || Kelis || Milkshake (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Sammy Deuce || The Solution | |||
|- | |||
|04 || FAM Disco & Phillip Ramirez || Beautiful Summer Day | |||
|- | |||
|05 || Birdee French Toast || Your Body | |||
|- | |||
|06 || Adamski || Space Jungle | |||
|- | |||
|07 || Barry White || The Trouble With Me (acapella) | |||
|- | |||
|08 || Biscits || Do It Like This! | |||
|- | |||
|09 || Boris Dlugosh || Show Some Pride (acapella) | |||
|- | |||
|10 || Resque DJ Mes || The Number | |||
|- | |||
|11 || Full Intention Feat. Cevin Fisher || Keys To My House | |||
|- | |||
|12 || Adeva || In And Out Of My Life (acapella) | |||
|- | |||
|13 || Candi Staton & Yuga || You Got The Love | |||
|- | |||
|14 || Jack Back || (It Happens) Sometimes | |||
|- | |||
|15 || Purple Disco Machine || Need Someone | |||
|- | |||
|16 || Au-Ra || Panic Room | |||
|- | |||
|17 || Siwell & Lucky Vegas || Butterfly | |||
|- | |||
|18 || Doobie Brothers || Long Train Running (acapella) | |||
|- | |||
|19 ||Micky More & Kathy Brown || Show Me How To Love | |||
|- | |||
|20 || Artbat || Upperground | |||
|- | |||
|21 || The S.O.S. Band || Just Be Good To Me (acapella) | |||
|} | |||
23:00-24:00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Let op: dit is Episode #079, zoals ook is uitgezonden op 9 januari 2021 op [[Radio ISLA 106]] | |||
Dit is een speciale Mashup Special! | |||
23:00-24:00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Vozmediano || Lollipop (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 ||Dennis Edwards || Don't Look Any Further (acapella) | |||
|- | |||
|03 ||David Saenz || House Music (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 ||Commodores || Brick House (acapella) | |||
|- | |||
|05 ||Pet Shop Boys || West End Girls ([[Ben Liebrand]] 9 Coarse Remix Suite) | |||
|- | |||
|06 ||Craftsmanship || Side Of Tears (Original Mix) | |||
|- | |||
|07 ||Michael Jackson || Workin' Day And Night (acapella) | |||
|- | |||
|08 ||Black Legend Project Feat. Veselina Popova || Like You Don't Care (Mattei Omich Piano Dub) | |||
|- | |||
|09 ||Bee Gees || Night Fever (acapella) | |||
|- | |||
|10 ||Don't Blink || Turn The Lights Out (Original Mix) | |||
|- | |||
|11 ||Bruno Mars || 24 Karat Magic (Acapella) | |||
|- | |||
|12 ||T.Markakis || Strings Of Life (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 ||Imagination || Just An Illusion (acapella) | |||
|- | |||
|14 ||Husky Feat. Letta || Want U Back (Scott Diaz Grand Plans Dub) | |||
|- | |||
|15 ||Janet Jackson || Miss You Much (acapella) | |||
|- | |||
|16 ||Kevin Saunderson as E Dancer Feat. Virus J || Oombah | |||
|- | |||
|17 ||James Brown || Sex Machine (acapella) | |||
|- | |||
|18 ||K-Klass || Lose Control (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 ||War || Galaxy (acapella) | |||
|- | |||
|20 ||Criss Korey ||The Bounce (Original Mix) | |||
|- | |||
|21 ||Queen || Another One Bites The Dust (acapella) | |||
|- | |||
|22 ||Midnight City || The Guestlist | |||
|- | |||
|23 ||Michael Jackson || Don't Stop 'Till You Get Enough (acapella) | |||
|- | |||
|24 ||Crimsen || Club Paradise (Original Mix) | |||
|- | |||
|25 ||Sylvester || You Make Me Feel Mighty Real (acapella) | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Ben Liebrand In The House}} | {{Navigatie Ben Liebrand In The House}} |
Versie van 13 feb 2021 22:39
Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Draailijsten 2021 / Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Playlist 2021
30 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #002, dit is een herhaling van 12 april 2019 zoals uitgezonden op Radio Calletti
22.00-23.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dr. Cyclotron Feat. Michael Jackson | Rock With You |
02 | The Jagg | Your Love Medicine |
03 | Chris Stussy | Try Again |
04 | Rufus & Chaka Kahn | Do You Love What You Feel (acapella) |
05 | Sue Avenue | Brooklyn By Night |
06 | Shaedown | At Night (acapella) |
07 | Hatiras Lee Wilson | I Just Can't |
08 | Fisher OZ | Loosing It |
09 | Justin Johnson | Crankin' Up The 3 String Shovel Guitar |
10 | ATFC | Hipcats |
11 | Sister Sledge | Lost in Music (Dimitri from Paris Remaster) |
12 | Alex Lo Faro | Why Don't You |
13 | Andrus Jean Bacazerra | Wanna Hum Hum |
14 | Chris Geldard | A Love Bizarre |
15 | Tommy Heron | Solaris |
16 | Cameo | Word Up! (acapella) |
17 | Chris Stussy | You and me, Together |
18 | The Buggles | Ohh Ohh (acapella) |
19 | Calou Bartesque vs. Grace Jones | Slave (Dr. Cyclotron Mashup) |
23:00-24:00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #081, zoals ook is uitgezonden op 23 januari 2021 op Radio ISLA 106 en Sunshine Live
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Heider | Oh Babe (Original Mix) |
02 | Hugh Masekela | Don't Go Loose It Baby (acapella) |
03 | Alaia Gallo & Michelle Weeks | I'm Going Up (Original Mix) |
04 | Alex Rai | Don't Burn No Bridges (Original Mix) |
05 | Perky Wires | Delirium (Original Mix) |
06 | Michael Jackson | Workin’ Day And Night (acapella) |
07 | Wave Point | Shadows (Original Mix) |
08 | Cee Lo Green | Bright Lights Bigger City (acapella) |
09 | Danny Foster & Rocket Dubz & Rogue Feat. Rachel John | Still In Love (Extended Dub Mix) |
10 | Daft Punk | Better Stronger Faster (acapella) |
11 | Dian Solo | Party Time (Extended Mix) |
12 | Shuya Okino Feat. Navasha Daya | Still In Love (The Reflex Extended Revision) |
13 | Cafe 432 Feat. Joy Malcolm | Why (Extended Club Mix) |
14 | Dutchican Soul Feat. Karmina Dai & Mr. V | Raise It Up (Micky More & Andy Tee Disco Mix) |
15 | Seb Skalski & L.T. Brown | I Live for that Day (Original Mix) |
16 | Andruss & Dmitri Saidi | PARTYNSNTP (Original Mix) |
17 | Love Tribe | Stand Up (acapella) |
6 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #003, dit is een herhaling van 19 april 2019 zoals uitgezonden op Radio Calletti
22.00-23.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dr. Cyclotron | Don't Stop |
02 | Lenny Fontana Feat. D-Train | Raise Your Hands |
03 | Danny Satori & Ian Cambell | I Still Believe |
04 | Purple Disco Machine | Dished (Male Stripper) |
05 | Anthony Mea | Nightfall |
06 | Will Smith | Getting Jiggy (acapella) |
07 | Mattel & Omich | I'll House You |
08 | Disclosure | Moonlight |
09 | Soft House Company | What You Need |
10 | Rebuke | Along Came Every Woman (Dr Cyclotron Mashup) |
11 | Sparrow & Barbosa | Yeke |
12 | Marcello Cavallero & Padov | After |
13 | The Ones | Flawless (acapella) |
14 | Full Intention | Be Yourself |
15 | Bart Thimbles | You're Like The Music! |
16 | Disclosure | Boss |
23:00-24:00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #082, zoals ook is uitgezonden op 30 januari 2021 op Radio ISLA 106 en Sunshine Live
23:00-24:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dimo | I Got The Feeling (Original Mix) |
02 | Bomb The Bass | Moody (acapella) |
03 | Booker T Feat. Kathy Brown | Boogie Oogie Oogie (Booker T Vocal Mix) |
04 | Rhyze & Brian Tappert & Frank Velardi | Just How Sweet Is Your Love (Brian Frankies Club XS Mix) |
05 | DONT BLINK | Music Please (Original Mix) |
06 | 20 Fingers Feat. Roula | Lick It (acapella) |
07 | Bohemien | No You Don't (Original Mix) |
08 | Dakar | Stronger (Original Mix) |
09 | D-Train | You're The One for Me (acapella) |
10 | Tonis | Theatrics (Original Mix) |
11 | House Of Glass | Disco Down (acapella) |
12 | Duskope Feat. Jay Ward | Yes I Do (Original Mix) |
13 | Stereosoulz & DiVine | L.O.V.E. (Extended Mix) |
14 | DONT BLINK | Vibration (Original Mix) |
15 | Rachel Auburn | Bass Keeps Pumpin (acapella) |
16 | T. Markakis | Marvins Touch (Original Mix) |
17 | Riffa Feat. Arnold Lane | Flauntin It (Original Mix) |
18 | Robin S. | Luv 4 Luv (acapella) |
19 | Anane | Get On The Funk Train (Michael Gray Mark Knight Mix) |
20 | Block & Crown, Paul Parsons | You Don't Stop (Club Mix) |
13 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #004, dit is een herhaling van 26 april 2019 zoals uitgezonden op Radio Calletti
22.00-23.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Zetbee | Deep In My Soul |
02 | Kelis | Milkshake (acapella) |
03 | Sammy Deuce | The Solution |
04 | FAM Disco & Phillip Ramirez | Beautiful Summer Day |
05 | Birdee French Toast | Your Body |
06 | Adamski | Space Jungle |
07 | Barry White | The Trouble With Me (acapella) |
08 | Biscits | Do It Like This! |
09 | Boris Dlugosh | Show Some Pride (acapella) |
10 | Resque DJ Mes | The Number |
11 | Full Intention Feat. Cevin Fisher | Keys To My House |
12 | Adeva | In And Out Of My Life (acapella) |
13 | Candi Staton & Yuga | You Got The Love |
14 | Jack Back | (It Happens) Sometimes |
15 | Purple Disco Machine | Need Someone |
16 | Au-Ra | Panic Room |
17 | Siwell & Lucky Vegas | Butterfly |
18 | Doobie Brothers | Long Train Running (acapella) |
19 | Micky More & Kathy Brown | Show Me How To Love |
20 | Artbat | Upperground |
21 | The S.O.S. Band | Just Be Good To Me (acapella) |
23:00-24:00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #079, zoals ook is uitgezonden op 9 januari 2021 op Radio ISLA 106
Dit is een speciale Mashup Special!
23:00-24:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Vozmediano | Lollipop (Original Mix) |
02 | Dennis Edwards | Don't Look Any Further (acapella) |
03 | David Saenz | House Music (Original Mix) |
04 | Commodores | Brick House (acapella) |
05 | Pet Shop Boys | West End Girls (Ben Liebrand 9 Coarse Remix Suite) |
06 | Craftsmanship | Side Of Tears (Original Mix) |
07 | Michael Jackson | Workin' Day And Night (acapella) |
08 | Black Legend Project Feat. Veselina Popova | Like You Don't Care (Mattei Omich Piano Dub) |
09 | Bee Gees | Night Fever (acapella) |
10 | Don't Blink | Turn The Lights Out (Original Mix) |
11 | Bruno Mars | 24 Karat Magic (Acapella) |
12 | T.Markakis | Strings Of Life (Original Mix) |
13 | Imagination | Just An Illusion (acapella) |
14 | Husky Feat. Letta | Want U Back (Scott Diaz Grand Plans Dub) |
15 | Janet Jackson | Miss You Much (acapella) |
16 | Kevin Saunderson as E Dancer Feat. Virus J | Oombah |
17 | James Brown | Sex Machine (acapella) |
18 | K-Klass | Lose Control (Original Mix) |
19 | War | Galaxy (acapella) |
20 | Criss Korey | The Bounce (Original Mix) |
21 | Queen | Another One Bites The Dust (acapella) |
22 | Midnight City | The Guestlist |
23 | Michael Jackson | Don't Stop 'Till You Get Enough (acapella) |
24 | Crimsen | Club Paradise (Original Mix) |
25 | Sylvester | You Make Me Feel Mighty Real (acapella) |