Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2000: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| Regel 187: | Regel 187: | ||
|- | |- | ||
|||||George Kranz||Trommeltanz (Din Daa Daa)|| | |||||George Kranz||Trommeltanz (Din Daa Daa)|| | ||
|- | |||
|||||Madison Avenue||Don't Call Me Baby (Acapella)|| | |||
| | |||
|||||The Black & White Brothers||Put Your Hands Up In The Air (Acapella)|| | |||
|} | |} | ||
Versie van 19 nov 2025 09:40
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2000
Let op: met ingang van 4 februari 2000 keert de Minimix terug op de commerciële radiozender Radio 538 in het radioprogramma van Lindo Duvall. De oude traditie van 2 platen over 8 (20.00 uur), zoals het ooit vroeger in het begin was begonnen, wordt weer in ere hersteld.
Februari 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-02-04 | Armin van Buuren | Communication[1] | ||
| 2000-02-11 | Ben Liebrand Feat. The Gibson Brothers | Music & Passion (Clubmix) (Versie 2) [2] | ||
| 2000-02-18 | 1992-05-29 | Queen vs. Genesis | Mama Will Rock You[3] | 6min 29sec |
| Queen | We Will Rock You | |||
| Genesis | Mama | |||
| Queen | Bohemian Rapsody (Sample) | |||
| 2000-02-25 | Ben Liebrand | The Chase[4] | 9min 37sec |
Maart 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-03-03 | 1986-02-07 | Drum Theatre | Eldorado | 7min 09sec |
| 2000-03-10 | 1985-08-23 | Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy | Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop) | 6min 15sec |
| Club Rapper's | Axel F (New York Rap Mix) | |||
| Harold Faltermeyer | Axel F | |||
| Eddie Murphy | Delirious (Stand Up Comedian Show 1983) Samples | |||
| 2000-03-17 | DJ Jurgen | Higher & Higher[5] | ||
| 2000-03-24 | 1990-03-23 | Sinéad O'Connor vs. Guru Josh | Nothing Compares 2 Your Infinity | 7min 00sec |
| Sinéad O'Connor | Nothing Compares To You | |||
| Guru Josh | Infinity | |||
| 2000-03-31 | 1993-02-13 | Whitney Houston | I Will Always Love You | 5min 07sec |
April 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-04-07 | 1993-02-27 | Whitney Houston | I'm Every Woman (Trance House Mix)[6] | |
| 2000-04-14 | 1992-04-10 | Level 42 | It's Over | |
| 2000-04-21 | 1987-02-20 | Jan Hammer | Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)[7] | 7min 02sec |
| 2000-04-28 | 1990-02-23 | Bobby Brown | Megamix (The Free Style Mega-Mix) (Mixer: Rita Liebrand) | 7min 28sec |
| Bobby Brown | On Our Own | |||
| Bobby Brown | Don't Be Cruel | |||
| Bobby Brown | Every Little Step | |||
| Bobby Brown | My Prerogative |
Mei 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-05-05 | 1991-05-17 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) | |
| 2000-05-12 | Kool & The Gang | Ladies Night (2step Mix)[8] | ||
| 2000-05-19 | 1991-06-07 | Kraftwerk | Megamix 1991 | 9min 12sec |
| Kraftwerk | Home Computer | |||
| Kraftwerk | The Robots | |||
| Kraftwerk | Radioactivity | |||
| Kraftwerk | Computer Love | |||
| Kraftwerk | Pocket Calculator | |||
| 2000-05-26 | 1987-04-17 | Janet Jackson Feat. Gerbrand Westveen on Sax | Let's Wait Awhile (Versie 2)[9] | 5min 44sec |
| 2000-06-02 | Klubbheads | Six Pack 2000 Minimix [10] | ||
| Klubbheads | Discohopping (1997) | |||
| Klubbheads | Klubhopping (1996) | |||
| Klubbheads | Release The Pressure (1999) | |||
| Klubbheads | Kickin' Hard (1998) | |||
| Klubbheads | Pumped Up Funk (1997) | |||
| Klubbheads | Turn Up The Bass (2000) |
Juni 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-06-09 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (Jazztrip)[11] | ||
| 2000-06-16 | 1992-01-10 | Human Resource vs. Afrika Bambaataa | Bambominator (Composition in D)[12] | |
| Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance | |||
| Human Resource | Dominator | |||
| Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) (Organ Sample) | |||
| Was (Not Was) | Walk The Dinosaur | |||
| 2000-06-23 | 1987-07-03 | Ben Liebrand | Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers) | 7min 01sec |
| 2000-06-30 | 1991-02-20 | Whitney Houston vs. Public Enemy | I’m Your Baby Tonight | 6min 36sec |
| Whitney Houston | I'm Your Baby Tonight | |||
| Public Enemy | Welcome To The Terrordome |
Juli 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-07-07 | 1986-11-07 | Tina Turner | Two People (Tender Impact) | 7min 19sec |
| 2000-07-14 | 1989-09-26 | Janet Jackson | Miss You Much (The Final Mix) (Versie 2) | |
| 2000-07-21 | 1991-06-14 | Madonna | Open Your Heart (Versie 2) | |
| 2000-07-28 | 1991-01-25 | Sting | Mad About You |
Augustus 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-08-04 | 1992-09-11 | Sergio Mendes vs. Felix | Don't You Want Me vs. Fanfarra | |
| Sergio Mendes | Fanfarra Cabua Le Le | |||
| Felix | Don't You Want Me | |||
| 2000-08-11 | Ben Liebrand | Grandmix 2000 The Summer Edition CD2 Preview | ||
| 2000-08-18 | 1989-09-09 | Rockers Revenge Feat. Donnie Calvin | Walking On Sunshine (Acid Mix) | |
| 2000-08-25 | 1987-09-25 | M/A/R/R/S vs. Michael Jackson | Pump Up The Volume vs. Bad | |
| Michael Jackson | Bad | |||
| M/A/R/R/S | Pump Up The Volume |
September 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2000-09-01 | The Trammps | Disco Inferno (Speciaal gemaakt voor de opening van de nieuwe Discotheek "Disco Inferno" te Nijmegen!) | ||||||||
| The Trammps | Shout (Intro) | |||||||||
| The Trammps | Disco Inferno | |||||||||
| Ben Liebrand | Syndrums, Vocoder on Chorus, Filtered Loops Of Disco Inferno & Classic Disco Rhythms | |||||||||
| 2000-09-08 | 1987-01-09 | Mel & Kim vs. Frantique | Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff | |||||||
| 2000-09-15 | 1987-08-07 | Stock, Aitken & Waterman | Roadblock (Diversion Mix) | 7min 01sec | ||||||
| 2000-09-22 | 1992-07-10 | ABBA | Lay All Your Love On Me[13] | |||||||
| 2000-09-29 | Lil' Louis vs. George Kranz | French Kiss vs. Din Daa Daa | 7min 20sec | |||||||
| Lil' Louis | French Kiss | |||||||||
| George Kranz | Trommeltanz (Din Daa Daa) | |||||||||
| Madison Avenue | Don't Call Me Baby (Acapella) | The Black & White Brothers | Put Your Hands Up In The Air (Acapella) |
Oktober 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-10-06 | 1987-12-04 | Mai Tai vs. Eric B. & Rakim | History’s Got Soul | |
| Mai Tai | History | |||
| Erik B. & Rakim | I Know You Got Soul | |||
| 2000-10-13 | 1986-02-21 | Jellybean Benitez Feat. Madonna | Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix) | |
| 2000-10-20 | 1993-07-10 | UB40 | (I Can't Help) Falling In Love With You | |
| 2000-10-27 | 1992-03-20 | Ben Liebrand | Techno Trance Megamix (Who Is Elvis) |
November 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-11-03 | 1993-09-18 | SWV vs. Michael Jackson | Right Here vs. Human Nature | |
| SWV | Right Here | |||
| Michael Jackson | Human Nature | |||
| 2000-11-10 | 1993-05-01 | Snow | Informer (Trance Remix) (Versie 2) | 5min 02sec |
| 2000-11-17 | 1993-06-12 | Haddaway | What Is Love | |
| 2000-11-24 | 1987-07-31 | Phil Collins | In The Air Tonight (Ben Liebrand Remix) |
December 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-12-01 | 1993-06-26 | Clannad | Theme From Harry's Game (Versie 1) | |
| 2000-12-08 | Geen uitzending | i.v.m. productie van de Grandmix! | ||
| 2000-12-15 | Geen uitzending | i.v.m. productie van de Grandmix! | ||
| 2000-12-22 | Geen uitzending | i.v.m. productie van de Grandmix! | ||
| 2000-12-29 | 2000-03-17 | DJ Jurgen | Higher And Higher |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties
- ↑ Liebrand.com Communication|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Music & Passion|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Queenesis|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com The Chase|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Higher & Higher|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com I'm Every Woman|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Crockett's Theme|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Ladies Night|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Let's Wait Awhile|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Six Pack 2000 Minimix|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Move To The Bigband|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Bambominator|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.nl Abba : Lay all your love on me (Classic)| Gevonden: 28 juli 2024