Minimix (Buitenlandse Radio) draailijsten 2025: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| Regel 122: | Regel 122: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! width="160px" | '''Datum'''|| width="160px" | '''Tijd''' || width="160px" | ''' Eerste Uitzenddatum''' || width="320px" |'''Artiest''' || width="380px" | '''Titel'''|| width="160px" | '''Radiozender''' | ! width="160px" | '''Datum'''|| width="160px" | '''Tijd''' || width="160px" | ''' Eerste Uitzenddatum''' || width="320px" |'''Artiest''' || width="380px" | '''Titel'''|| width="160px" | '''Radiozender''' | ||
|- | |||
|2025-06-01||18.30 uur||2019-09-06||'''BWMMX #047'''||'''Brick House Dance'''||[[Mega Classics]] | |||
|- | |- | ||
|2025-06-07||11.15 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2025-06-07||11.15 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |||
|2025-06-08||18.30 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Mega Classics]] | |||
|- | |- | ||
|2025-06-14||11.15 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2025-06-14||11.15 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |||
|2025-06-15||18.30 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Mega Classics]] | |||
|- | |- | ||
|2025-06-21||11.15 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2025-06-21||11.15 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |||
|2025-06-22||18.30 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Mega Classics]] | |||
|- | |- | ||
|2025-06-28||11.15 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2025-06-28||11.15 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |||
|2025-06-29||18.30 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Mega Classics]] | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 jun 2025 13:22
Ben Liebrand Minimix (Buitenlandse Radio) draailijsten 2025
Thanks to The WOLF team (World Of Liebrand Fans) for delivering the exact broadcast times!
Let op: m.i.v. dit jaar (exacte startdatum onbekend), wordt de Minimix op Dolfijn FM te Curaçao (Nederlandse Antillen), als ook op Mega Classics wat onderdeel is van Mega Hit FM te Bonaire uitgezonden. De tijd die hier in de lijst staat is de lokale tijd op de Nederlandse Antillen! (Het tijdsverschil met Nederland is -6 uur tijdens onze zomertijd (=6 uur vroeger) en -5 uur tijdens onze wintertijd (=5 uur vroeger))
2025
Januari 2025
| Datum | Tijd | Eerste Uitzenddatum | Artiest | Titel | Radiozender |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025-01-04 | 11.16 uur | 2023-07-15 | Fleetwood Mac | Don't stop (Ben Liebrand Re-work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-01-11 | 11.16 uur | 2023-07-22 | Fleetwood Mac | Go Your Own Way (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-01-18 | 11.16 uur | 2023-07-29 | Visage vs. The Weeknd | My Face Fade To Grey (Minimix / Mash Up) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-01-25 | 11.16 uur | 2023-08-05 | Rick James | Super Freakie (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-01-31 | 08.59 uur | 2020-04-24 | BWMMX #072 | Slow Rock The Boat | Radio Happy |
Februari 2025
| Datum | Tijd | Eerste Uitzenddatum | Artiest | Titel | Radiozender |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025-02-01 | 11.16 uur | 2023-08-12 | Wham | Everything She Wants (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-02-02 | 08.57 uur | 2020-04-24 | BWMMX #072 | Slow Rock The Boat | Radio Happy |
| 2025-02-08 | 11.15 uur | 2023-08-19 | Sean Newman vs. Michael Jackson | Rolling Base vs. Rock With You (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-02-15 | 11.25 uur | 2023-08-26 | Lime | You're Love (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-02-22 | 11.15 uur | 2022-11-11 | BWMMX #175 | Whoomp! There Is The Money For Nothing | SAM Ibiza Radio |
| 2025-02-28 | 09.02 uur | 2004-06-04 | Aaliyah vs. George Michael | Whispering To That Somebody | Radio Happy |
| 2025-02-28 | 20.31 uur | 2023-04-08 | Chic | Everybody Dance (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | Dolfijn FM |
Maart 2025
| Datum | Tijd | Eerste Uitzenddatum | Artiest | Titel | Radiozender |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025-03-01 | 08.58 uur | 2004-06-04 | Aaliyah vs. George Michael | Whispering To That Somebody | Radio Happy |
| 2025-03-01 | 09.53 uur | 2004-06-04 | Aaliyah vs. George Michael | Whispering To That Somebody | Radio Happy |
| 2025-03-01 | 11.15 uur | 2023-09-03 | Divine Sounds | What People Do For Money (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-03-02 | 08.51 uur | 2004-06-04 | Aaliyah vs. George Michael | Whispering To That Somebody | Radio Happy |
| 2025-03-07 | 20.45 uur | 2024-03-30 | Roberta Flack | Killing Me Softly With His Song (Ben Liebrand Re-Work) (Versie 2) | Dolfijn FM |
| 2025-03-08 | 11.15 uur | 2023-09-16 | Dan Hartman | Reeeeelight My Fire (Ben Liebrand Reeeeemix) (ook wel "De Extra Botte Bijl Remix") | SAM Ibiza Radio |
| 2025-03-14 | 20.22 uur | 2022-11-25 | BWMMX #177 | Workin' Around The World | Dolfijn FM |
| 2025-03-15 | 11.15 uur | 2023-09-03 | Divine Sounds | What People Do For Money (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-03-21 | 20.30 uur | 2023-07-01 | Instant Funk | Instant Funk Pushin' It (Minimix / Mash Up) | Dolfijn FM |
| 2025-03-22 | 11.16 uur | 2024-12-18 | Cameo | Word Up! | SAM Ibiza Radio |
| 2025-03-28 | 20.28 uur | 2023-07-15 | Fleetwood Mac | Don't Stop (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | Dolfijn FM |
| 2025-03-29 | 11.16 uur | 2025-01-08 | Boys Town Gang | Can't Take My Eyes Off You | SAM Ibiza Radio |
April 2025
| Datum | Tijd | Eerste Uitzenddatum | Artiest | Titel | Radiozender |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025-04-04 | 09.00 uur | 2020-05-15 | BWMMX #074 | Luv 4 Luv 2 Play | Radio Happy |
| 2025-04-04 | 20.30 uur | 2023-07-29 | Visage vs. The Weeknd | My Face Fade To Grey (Minimix / Mash Up) | Dolfijn FM |
| 2025-04-05 | 08.57 uur | 2020-05-15 | BWMMX #074 | Luv 4 Luv 2 Play | Radio Happy |
| 2025-04-05 | 11.16 uur | 2023-09-23 | Deodato | S.O.S. Fire In The Sky (Recreation Mix Ben Liebrand 2023 Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-04-06 | 08.53 uur | 2020-05-15 | BWMMX #074 | Luv 4 Luv 2 Play | Radio Happy |
| 2025-04-10 | 20.43 uur | 2023-07-29 | Visage vs. The Weeknd | My Face Fade To Grey (Minimix / Mash Up) | Dolfijn FM |
| 2025-04-12 | 08.44 uur | 2020-05-22 | BWMMX #075 | Hold On Please Don't Go | Radio Happy |
| 2025-04-12 | 11.16 uur | 2023-09-30 | Michael Jackson | Get On The Floor (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-04-13 | 08.54 uur | 2020-05-22 | BWMMX #075 | Hold On Please Don't Go | Radio Happy |
| 2025-04-19 | 11.16 uur | 2025-04-09 | The Trammps | Disco Inferno (Ben Liebrand Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-04-26 | 11.16 uur | 2025-01-08 | The Boys Town Gang | Can't Take My Eyes Off You | SAM Ibiza Radio |
Mei 2025
| Datum | Tijd | Eerste Uitzenddatum | Artiest | Titel | Radiozender |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025-05-03 | 11.16 uur | 2023-10-14 | Rod Stewart | Do Ya Think I'm Sexy (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-05-10 | 11.15 uur | 2023-10-21 | Imagination | Just An Illusion (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-05-10 | 08.49 uur | 2020-05-29 | BWMMX #076 | Somebody's Bart Machine | Radio Happy |
| 2025-05-11 | 08.54 uur | 2020-05-29 | BWMMX #076 | Somebody's Bart Machine | Radio Happy |
| 2025-05-17 | 11.16 uur | 2023-10-28 | House of Pain | Jump Around Samoa (Ben Liebrand 2023 Re-Work) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-05-18 | 18.28 uur | 2019-08-23 | BWMMX #044 | Pride | Mega Classics |
| 2025-05-24 | 11.16 uur | 2025-01-15 | Janet Jackson | Miss You Much (Versie 4) | SAM Ibiza Radio |
| 2025-05-25 | 18.30 uur | 2019-08-23 | BWMMX #045 | Every Woman's Insomnia | Mega Classics |
| 2025-05-31 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio |
Juni 2025
| Datum | Tijd | Eerste Uitzenddatum | Artiest | Titel | Radiozender |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025-06-01 | 18.30 uur | 2019-09-06 | BWMMX #047 | Brick House Dance | Mega Classics |
| 2025-06-07 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio | |||
| 2025-06-08 | 18.30 uur | Mega Classics | |||
| 2025-06-14 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio | |||
| 2025-06-15 | 18.30 uur | Mega Classics | |||
| 2025-06-21 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio | |||
| 2025-06-22 | 18.30 uur | Mega Classics | |||
| 2025-06-28 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio | |||
| 2025-06-29 | 18.30 uur | Mega Classics |
Juli 2025
| Datum | Tijd | Eerste Uitzenddatum | Artiest | Titel | Radiozender |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025-07-05 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio | |||
| 2025-07-12 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio | |||
| 2025-07-19 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio | |||
| 2025-07-26 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio |
Augustus 2025
| Datum | Tijd | Eerste Uitzenddatum | Artiest | Titel | Radiozender |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025-08-02 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio | |||
| 2025-08-09 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio | |||
| 2025-08-16 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio | |||
| 2025-08-23 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio | |||
| 2025-08-30 | 11.15 uur | SAM Ibiza Radio |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
- Uitzenddata Minimixen (Nederlandse Radio)
- Minimix (Buitenlandse Radio) draailijsten 2021
- Minimix (Buitenlandse Radio) draailijsten 2022
- Minimix (Buitenlandse Radio) draailijsten 2023
- Minimix (Buitenlandse Radio) draailijsten 2024
Categorie Liebrand Discografie
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Stream SAM Ibiza Live Stream
- Officiële Website SAM Ibiza
- Facebook SAM Ibiza Radio
- Officiële Website Kitten D'Amour Radio
- Direct Stream Kitten D'Amour Radio (128 kbps)
- Direct Stream Radio Happy (192 kbps)
- Officiële Website Dolfijn FM
- Officiële Website Mega Hit FM
- Stream Mega Classics
Referenties