Ben Liebrand In The House (Radio Happy) Draailijsten 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (→18 juni 2023) |
||
Regel 342: | Regel 342: | ||
21.00-22.00 uur: | 21.00-22.00 uur: | ||
Episode #056, dit is de herhaling van [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Radio_Calletti)_Draailijsten_/_Playlist_2020#8_mei_2020|8 mei 2020]] zoals uitgezonden op [[Radio Calletti]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Risk Assessment Feat. Queen Rose || Dance With Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 || Demarkus Lewis || It's In My Heart (Deez Peak Pass Mix) | |||
|- | |||
|03 || B.o.B || Nothing On You (acapella) | |||
|- | |||
|04 || Cafe 432 & Sheree Hicks || Searching (Cafe 432 Searching Remix) | |||
|- | |||
|05 || Discoslap || Let Go (Original Mix) | |||
|- | |||
|06 || Daft Punk || Around The World (acapella) | |||
|- | |||
|07 || Wh0 || Space & Time (Extended Mix) | |||
|- | |||
|08 || Bee Gees || Tragedy (acapella) | |||
|- | |||
|09 || Leoz!nho || Rainbow Seeker (Original Mix) | |||
|- | |||
|10 || Michael Jackson || Don't Stop Till You Get Enough | |||
|- | |||
|11 || Mark Knight || This Ain't No Love Song (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || Discoslap || My Baby (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 || The Giver || Stereo Century (Original Club Mix) | |||
|- | |||
|14 || Michael Jackson || Stranger In Moscow (acapella) | |||
|- | |||
|15 || Alex Agore || Bae (Original Mix) | |||
|- | |||
|16 || Coldcut Feat. Lisa Stansfield || People Hold On (acapella) | |||
|- | |||
|17 || Johan S Feat. Divine || Lie To Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|18 || Mo Cream || In The City (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 || B-52's || Love Shack (acapella) | |||
|} | |||
===25 juni 2023=== | ===25 juni 2023=== |
Versie van 18 jun 2023 22:07
Ben Liebrand In The House (Radio Happy) Draailijsten 2023 / Playlist 2023
7 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Dit is de eerste aflevering van In The House op Radio Happy, Denemarken
Episode #050, dit is de herhaling van 27 maart 2020 zoals uitgezonden op Radio Calletti
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Pet Shop Boys | West End Girls (Ben Liebrand 9 Coarse Remix Suite) |
02 | Qess Feat.Ursula Rucker | Spaces In Between (Extended Version) |
03 | Brand New Heavies | Apparently Nothing (acapella) |
04 | Chris Geldard | Find Yourself (Original Mix) |
05 | Discotron & HP Vince | Woo Hoo (Jackin House Mix) |
06 | Sinner & James | Yellow Butter (Original Mix) |
07 | Cut Masters | Front To The Back (acapella) |
08 | Waze & Odyssey vs. Tommy Theo | Always (Extended Mix) |
09 | Stuuks | Dancing (Original Mix) |
10 | Jungle Brothers | I'll House You (acapella) |
11 | Nuno SEA | Perceived Dreams (Original Mix) |
12 | Destiny's Child | Lose My Breath (acapella) |
13 | Alessio Cala | It's All About Expression (Original Mix) |
14 | Inner City Feat. Steffanie Christian | Save Me (Extended Mix) |
15 | The Fabulous Joker | Feel Like Dancing (Jo Paciello Rework) |
16 | Supernova | I Got This (Original Mix) |
17 | Robin S. | Show Me Love (acapella) |
14 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode #051, dit is de herhaling van 3 april 2020, zoals uitgezonden op Radio Calletti
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Danny J Lewis | The Right Time (Extended Version) |
02 | Lee Cabrera | Shake It (acapella) |
03 | Alex Preston | Need Your Number (Extended Mix) |
04 | Scott Hatfield | Hey Now (PunkPhunk Remix) |
05 | Chris Geldard | Find Yourself (Original Instrumental Mix) |
06 | Judy Cheeks | Reach (acapella) |
07 | Makito | Funk Machine (Original Mix) |
08 | Sammy Deuce & Sebb Junior | Funk Voyeur |
09 | Gary Caos | Supercar (Original Mix) |
10 | 49ers | I Got The Music (acapella) |
11 | Alex Peace & Brian Boncher | Just Can't Stop (Original Mix) |
12 | Adri Block | Suck My Candy |
13 | Megan Thee Stallion | Savage (Sidtrus Remix Dirty) |
14 | Jackers Revenge | Your Reason To Jack (Original Mix) |
15 | Don't Blink | Turn The Lights Out (Original Mix) |
16 | Bruno Mars | 24 Karat Magic (acapella) |
17 | Immaculate Styles & Lisa Shaw & Steve Silk Hurley | I Wanna Let You Know (Steve Silk Hurley Club Mix) |
18 | Mat2Strass | Back To The House School (Original Mix) |
19 | Donna Summer | Bad Girls (acapella) |
21 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode #052, dit is de herhaling van 10 april 2020 zoals uitgezonden op Radio Calletti
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Roy England Feat. Dovetracks | Benirras Nights (Saisons Model 1 Remix) |
02 | Thelma Houston | All Of That (Acapella) |
03 | Chujo | Don't Look Back (Original Mix) |
04 | Risk Assessment Feat. Queen Rose | Dance With Me (DJ Spen Soulfuledge Remix) |
05 | Bobby & Steve Feat. Michelle John | I Like What You're Doing To Me |
06 | Gianni Matteucci | A Little Piano (Original Mix) |
07 | Paul Johnson | Get Down (Acapella) |
08 | Superlounge & Alex Niggemann | Play House (Original Mix) |
09 | Sophie Elis-Bextor | Murder On The Dancefloor (Acapella) |
10 | Kevin Saunderson as E Dancer Feat. Virus J | Oombah (Themba's Herd Extended Remix) |
11 | James Brown | Sex Machine (Acapella) |
12 | Dave Shorland Feat. LJS | Movin On (Original Mix) |
13 | Neil Pierce & Kadija Kamara | Give (Original Mix) |
14 | Josh Butler & Demuir | Tropicana (Original Mix) |
15 | Thelma Houston | Don't Leave Me This Way (Acapella) |
16 | Green Tree Jay & Dunham | I Need That (Original Mix) |
17 | Trick Daddy | Take It To The House (Acapella) |
18 | Roger M | Fascination (Original Mix) |
19 | Mark Ronson Feat. Bruno Mars | Uptown Funk (Acapella) |
28 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode #053, dit is de herhaling van 17 april 2020 zoals uitgezonden op Radio Calletti
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Marc Cotterell | In My Head (Original Mix) |
02 | Barbara Sheree | Power To The People (acapella) |
03 | Jay Vegas | Break Ya Down |
04 | Blaise | Get Up (Azello Club Mix) |
05 | Criss Korey | The Bounce (Original Mix) |
06 | Queen | Another One Bites The Dust (acapella) |
07 | Jasper Street Co. Feat. Byron Stingily & Norma Jean | Paradise (Album Version) |
08 | Alex Kenji | Upside (Original Club Mix) |
09 | Funky Four | Feel It (The Mexican) (acapella) |
10 | Lee Wilson | Fly And Classy (Extended Mix) |
11 | Crackazat | Valentine (Original Mix) |
12 | Michelle Weeks | The Light (acapella) |
13 | Glen Horsborough | Give It To Me (Extended Mix) |
14 | DJ Booman | God's Got It (DJ Spen and Troy Morton Rework) |
15 | Crimsen | Club Paradise (Original Mix) |
16 | Sylvester | You Make Me Feel (Mighty Real) (acapella) |
17 | DJ Mes | Keep Dancing (2020 Revision) |
18 | Jay Vegas | The Vibe (Original Mix) |
4 juni 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode #054, dit is de herhaling van 24 april 2020 zoals uitgezonden op Radio Calletti
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Kool & The Gang | Jungle Boogie (Buzter Rhoden Remix) |
02 | Ray Hurley & Matt Early Feat. Abi Flynn | Get To Me Once (Mike Millrain Dub) |
03 | Madonna | Holiday (acapella) |
04 | Sijay | Influenced (Original Mix) |
05 | Steve Miller Band | Fly Like An Eagle (acapella) |
06 | Criss Korey | In My House (Original Mix) |
07 | JC Unique | Want Me Need Me 2020 (Vocal Mix) |
08 | T.Markakis | Strings Of Life (Original Mix) |
09 | Imagination | Just An Illusion (acapella) |
10 | Simkid | Young World (Original Mix) |
11 | Tomas Balaz | Soul It (Original Mix) |
12 | Mark Knight Feat. Laura Davie & Melody Men | If It's Love (Original Mix) |
13 | N-You-Up Feat. Mike Dunn | Jack My Body (Original Mix) |
14 | Ricky Inch & Carla Prather | Do What Makes You Feel Good (Main Mix) |
15 | Paul Sirrell | Believe In Me (Original Mix) |
16 | Supernova | I Got This (Original Mix) |
17 | Dan Hartman | Relight My Fire (acapella) |
11 juni 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode #055, dit is de herhaling van 1 mei 2020 zoals uitgezonden op Radio Calletti
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Luuk Van Dijk | Da Revolution (Original Mix) |
02 | Tramaine | The Rock (acapella) |
03 | Robbie Dox | MahSheen (The Cube Guys Remix) |
04 | ATFC | The Joy Of Dex (Extended Mix) |
05 | Bob Sinclar | Darlin' (acapella) |
06 | Monkey Brothers Feat. Shaun Escoffery | Losin' My Head (Extended Mix) |
07 | Ultra Soul Project | Tribute To The Legendary Black Moses (Original Mix) |
08 | Imagination | Music And Lights (acapella) |
09 | Sebb Junior | Number One (Original Mix) |
10 | HP Vince | Street Life (Original Mix) |
11 | Antonio Ocasio Feat. Earl Green | Love Child (Original Mix) |
12 | Elliot Hollins | Down With You (Original Mix) |
13 | 84Bit Feat. Divine | Can't Stop (Original Mix) |
14 | Patrick Wayne | The Motivator (Original Mix) |
15 | Seumas Norv | Door Of Paradise (Original Mix) |
16 | Robbie Williams | Let Me Entertain You (acapella) |
17 | No Hopes, GK | Jolly (Original Mix) |
18 | Eran Hersh & Scotty Boy | Gettin' Dirty I See You Baby (Original Mix) |
19 | Culture Club | The War Song (acapella) |
22.00-23.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: onderstaande aflevering werd nogmaals uitgezonden...
Episode #055, dit is de herhaling van 1 mei 2020 zoals uitgezonden op Radio Calletti
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Luuk Van Dijk | Da Revolution (Original Mix) |
02 | Tramaine | The Rock (acapella) |
03 | Robbie Dox | MahSheen (The Cube Guys Remix) |
04 | ATFC | The Joy Of Dex (Extended Mix) |
05 | Bob Sinclar | Darlin' (acapella) |
06 | Monkey Brothers Feat. Shaun Escoffery | Losin' My Head (Extended Mix) |
07 | Ultra Soul Project | Tribute To The Legendary Black Moses (Original Mix) |
08 | Imagination | Music And Lights (acapella) |
09 | Sebb Junior | Number One (Original Mix) |
10 | HP Vince | Street Life (Original Mix) |
11 | Antonio Ocasio Feat. Earl Green | Love Child (Original Mix) |
12 | Elliot Hollins | Down With You (Original Mix) |
13 | 84Bit Feat. Divine | Can't Stop (Original Mix) |
14 | Patrick Wayne | The Motivator (Original Mix) |
15 | Seumas Norv | Door Of Paradise (Original Mix) |
16 | Robbie Williams | Let Me Entertain You (acapella) |
17 | No Hopes, GK | Jolly (Original Mix) |
18 | Eran Hersh & Scotty Boy | Gettin' Dirty I See You Baby (Original Mix) |
19 | Culture Club | The War Song (acapella) |
18 juni 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode #056, dit is de herhaling van 8 mei 2020 zoals uitgezonden op Radio Calletti
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Risk Assessment Feat. Queen Rose | Dance With Me (Original Mix) |
02 | Demarkus Lewis | It's In My Heart (Deez Peak Pass Mix) |
03 | B.o.B | Nothing On You (acapella) |
04 | Cafe 432 & Sheree Hicks | Searching (Cafe 432 Searching Remix) |
05 | Discoslap | Let Go (Original Mix) |
06 | Daft Punk | Around The World (acapella) |
07 | Wh0 | Space & Time (Extended Mix) |
08 | Bee Gees | Tragedy (acapella) |
09 | Leoz!nho | Rainbow Seeker (Original Mix) |
10 | Michael Jackson | Don't Stop Till You Get Enough |
11 | Mark Knight | This Ain't No Love Song (Original Mix) |
12 | Discoslap | My Baby (Original Mix) |
13 | The Giver | Stereo Century (Original Club Mix) |
14 | Michael Jackson | Stranger In Moscow (acapella) |
15 | Alex Agore | Bae (Original Mix) |
16 | Coldcut Feat. Lisa Stansfield | People Hold On (acapella) |
17 | Johan S Feat. Divine | Lie To Me (Original Mix) |
18 | Mo Cream | In The City (Original Mix) |
19 | B-52's | Love Shack (acapella) |
25 juni 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
2 juli 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
9 juli 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
16 juli 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
23 juli 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
30 juli 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website Radio Happy
- Direct Stream Radio Happy (192 kbps)
Referenties