Lijst van hittips: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| 2019 || || [[Qmusic]] | | 2019 || || [[Qmusic]] | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| [[Enterschijf]] || 1979 || | | [[DJ Hittip (Radio Delmare)|DJ Hittip]] || 1979 || 1979 || [[Radio Delmare]] || - | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| [[Enterschijf]] || 1979 || 1979 || [[Radio Delmare]] || - | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| [[Exclusiefschijf]]<ref name="MegaTop50boek">{{citation|date=2013|title=Mega Top 50 presenteert 50 jaar hitparade|author1=Bart Arens|author2=Edgar Kruize|author3=Ed Adams|publisher=Spectrum|place=Houten|isbn=9789000331727}}</ref> || 7 augustus 1976 || 27 mei 1978 || Hilversum 3 || [[NCRV]] | | [[Exclusiefschijf]]<ref name="MegaTop50boek">{{citation|date=2013|title=Mega Top 50 presenteert 50 jaar hitparade|author1=Bart Arens|author2=Edgar Kruize|author3=Ed Adams|publisher=Spectrum|place=Houten|isbn=9789000331727}}</ref> || 7 augustus 1976 || 27 mei 1978 || Hilversum 3 || [[NCRV]] | ||
Huidige versie van 28 mei 2022 06:00
Een overzicht van op de radio gebruikte hittips.
| Hittip | Eerste | Laatste | Zender | Omroep |
|---|---|---|---|---|
| Alarmschijf | ||||
| 1 november 1969 | 31 augustus 1974 | Radio Veronica | - | |
| ? | ? | Hilversum 3 | VOO | |
| oktober 1992 | februari 1993 | 3FM | - | |
| 1993 | 2018 | Radio 538 | - | |
| 2019 | Qmusic | |||
| DJ Hittip | 1979 | 1979 | Radio Delmare | - |
| Enterschijf | 1979 | 1979 | Radio Delmare | - |
| Exclusiefschijf[1] | 7 augustus 1976 | 27 mei 1978 | Hilversum 3 | NCRV |
| Favorietschijf[1] | 3 juni 1978 | 28 december 1991 | Hilversum 3 | NCRV |
| Hitmaker | 1 juli 1979 | 16 september 1979 | Radio Mi Amigo | - |
| Hitspinner | 1973 | 1974 | Radio Atlantis | - |
| Lieveling | 9 maart 1974 | 14 oktober 1978 | Radio Mi Amigo | - |
| Megahit[1] | 6 februari 1993 | - | NPO 3FM | - |
| Paradeplaat[1] | 27 mei 1976 | 4 oktober 1992 | Hilversum 3 / Radio 3 | TROS |
| Parkeerschijf[1] | 1 september 1987 | 17 september 1992 | Radio 3 | VARA |
| Playa tip | 30 september 1978 | Radio Mi Amigo | ||
| Power Play | 1957 | 1992 | Radio Luxemburg | |
| RTV-tip[1] | 2 januari 1976 | 30 december 1991 | Hilversum 3 | AVRO |
| Satellietschijf | ||||
| 16 december 1984 | 21 november 1987 | Radio Monique | - | |
| 10 juli 1988 | 30 oktober 1988 | Radio 558 | - | |
| 6 november 1988 | 13 augustus 1989 | Radio 819 | - | |
| Smash Play | 5 juli 1970 | 23 augustus 1974 | Radio Noordzee Internationaal | - |
| Speciale aanbieding[1] | 4 januari 1984 | 22 december 1991 | Hilversum 3 | KRO |
| Steunplaat[1] | 24 juli 1978 | 28 september 1985 | Hilversum 3 | NOS |
| Sureshot | 24 maart 1979 | 16 maart 1980 | Radio Caroline | - |
| Treiterschijf | 21 februari 1971 | 24 augustus 1974 | Radio Noordzee Internationaal | - |
| Troetelschijf | 6 maart 1971 | 1 juli 1978 | Hilversum 3 | - |
| Wereldplaat[1] | 4 januari 1992 | 26 september 1992 | Radio 3 | AKN |
| Zoutwater hittip | 1977 | 1977 | Radio Mi Amigo |