Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2002: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| Regel 29: | Regel 29: | ||
|- | |- | ||
|2002-02-15||||Alcazar vs. Chic||My Forbidden Guarantee (Guarantee With My Forbidden Lover)|| | |2002-02-15||||Alcazar vs. Chic||My Forbidden Guarantee (Guarantee With My Forbidden Lover)|| | ||
|- | |||
|||||Alcazar||Sexual Guarantee|| | |||
|- | |||
|||||Chic||My Forbidden Lover|| | |||
|- | |- | ||
|2002-02-22||||Underworld vs. Marco V||[https://www.youtube.com/watch?v=T92vFfV7G2M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=143 Born Slippy-Godd]||6min 16sec | |2002-02-22||||Underworld vs. Marco V||[https://www.youtube.com/watch?v=T92vFfV7G2M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=143 Born Slippy-Godd]||6min 16sec | ||
Versie van 22 nov 2025 10:43
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2002
Januari 2002
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2002-01-06 | Ben Liebrand Feat. Ceejay | Give Me An Answer (Armin Van Buuren Remix Edit) (Versie 3) | 10min 39sec | |
| 2002-01-11 | Geen uitzending | Reden Onbekend | ||
| 2002-01-18 | Geen uitzending | i.v.m de herhaling van de Grandmix 2001 | ||
| 2002-01-25 | P!nk vs. Salt 'N' Pepa | Get The Party Started | 5min 14sec | |
| P!nk | Get The Party Started | |||
| Salt ‘N’ Pepa | Push It | |||
| Class Action Feat. Chris Wiltshire | Weekend (Sample: Tonight Is Party Time) |
Februari 2002
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2002-02-01 | Ben Liebrand | Grandmix 2001 Vocoder Playlist | ||
| 2002-02-08 | Geen uitzending | Reden Onbekend | ||
| 2002-02-15 | Alcazar vs. Chic | My Forbidden Guarantee (Guarantee With My Forbidden Lover) | ||
| Alcazar | Sexual Guarantee | |||
| Chic | My Forbidden Lover | |||
| 2002-02-22 | Underworld vs. Marco V | Born Slippy-Godd | 6min 16sec | |
| Marco V | Godd | |||
| Underworld | Born Slippy |
Maart 2002
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2002-03-01 | Geen uitzending | Reden Onbekend | ||
| 2002-03-08 | Let op: dit is tevens de laatste Minimix die werd uitgezonden op Radio 538! | Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees | Whenever Wherever I'm Stayin' Alive | |
| Shakira | Whenever Wherever | |||
| Bee Gees | Stayin' Alive |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties