Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2000: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|2000-02-11||||[[Ben Liebrand]] Feat. The Gibson Brothers||Music & Passion (Clubmix) (Versie 2) <ref>[https://web.archive.org/web/20040904113208/http://www.liebrand.com/minimix/music_passion.html Liebrand.com] ''Music & Passion''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | |2000-02-11||||[[Ben Liebrand]] Feat. The Gibson Brothers||Music & Passion (Clubmix) (Versie 2) <ref>[https://web.archive.org/web/20040904113208/http://www.liebrand.com/minimix/music_passion.html Liebrand.com] ''Music & Passion''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | ||
|- | |- | ||
|2000-02-18||1992-05-29||Queen vs. Genesis||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]<ref>[https://web.archive.org/web/20030530022148/http://liebrand.com/minimix/queenesis.html Liebrand.com] ''Queenesis''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>||6min 29sec | |2000-02-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Mei_1992|1992-05-29]]||Queen vs. Genesis||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]<ref>[https://web.archive.org/web/20030530022148/http://liebrand.com/minimix/queenesis.html Liebrand.com] ''Queenesis''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>||6min 29sec | ||
|- | |- | ||
|||||Queen||We Will Rock You|| | |||||Queen||We Will Rock You|| | ||
| Regel 26: | Regel 26: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2000-03-03||1986-02-07||Drum Theatre||[https://www.youtube.com/watch?v=8tH5SZcr_og&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=12 Eldorado]||7min 09sec | |2000-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Februari_1986|1986-02-07]]||Drum Theatre||[https://www.youtube.com/watch?v=8tH5SZcr_og&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=12 Eldorado]||7min 09sec | ||
|- | |- | ||
|2000-03-10||1985-08-23||Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy||[https://www.youtube.com/watch?v=3LBa6Pui778&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=6 Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop)]||6min 15sec | |2000-03-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1985#Augustus_1985|1985-08-23]]||Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy||[https://www.youtube.com/watch?v=3LBa6Pui778&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=6 Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop)]||6min 15sec | ||
|- | |- | ||
|||||Club Rapper's||Axel F (New York Rap Mix)|| | |||||Club Rapper's||Axel F (New York Rap Mix)|| | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
|2000-03-17||||DJ Jurgen||Higher & Higher<ref>[https://web.archive.org/web/20030527065945/http://liebrand.com/minimix/higher_higher.html Liebrand.com] ''Higher & Higher''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | |2000-03-17||||DJ Jurgen||Higher & Higher<ref>[https://web.archive.org/web/20030527065945/http://liebrand.com/minimix/higher_higher.html Liebrand.com] ''Higher & Higher''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | ||
|- | |- | ||
|2000-03-24||1990-03-23||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||[https://www.youtube.com/watch?v=X_dUsnG95TU Nothing Compares 2 Your Infinity]||7min 00sec | |2000-03-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Maart_1990|1990-03-23]]||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||[https://www.youtube.com/watch?v=X_dUsnG95TU Nothing Compares 2 Your Infinity]||7min 00sec | ||
|- | |- | ||
|||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You|| | |||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You|| | ||
| Regel 44: | Regel 44: | ||
|||||Guru Josh||Infinity|| | |||||Guru Josh||Infinity|| | ||
|- | |- | ||
|2000-03-31||1993-02-13||Whitney Houston||I Will Always Love You|| | |2000-03-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Februari_1993|1993-02-13]]||Whitney Houston||I Will Always Love You|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 51: | Regel 51: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2000-04-07||1993-02-27||Whitney Houston||I'm Every Woman (Trance House Mix)<ref>[https://web.archive.org/web/20030527065749/http://liebrand.com/minimix/everywoman.html Liebrand.com] ''I'm Every Woman''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | |2000-04-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Februari_1993|1993-02-27]]||Whitney Houston||I'm Every Woman (Trance House Mix)<ref>[https://web.archive.org/web/20030527065749/http://liebrand.com/minimix/everywoman.html Liebrand.com] ''I'm Every Woman''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | ||
|- | |- | ||
|2000-04-14||1992-04-10||Level 42||It's Over|| | |2000-04-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#April_1992|1992-04-10]]||Level 42||It's Over|| | ||
|- | |- | ||
|2000-04-21||1987-02-20||Jan Hammer||Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)<ref>[https://web.archive.org/web/20011129194207/http://www.liebrand.com/minimix/crocket.html Liebrand.com] ''Crockett's Theme''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | |2000-04-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Februari_1987|1987-02-20]]||Jan Hammer||Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)<ref>[https://web.archive.org/web/20011129194207/http://www.liebrand.com/minimix/crocket.html Liebrand.com] ''Crockett's Theme''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | ||
|- | |- | ||
|2000-04-28||1990-02-23||Bobby Brown||[https://www.youtube.com/watch?v=7rfGqgaN07o Megamix (The Free Style Mega-Mix)] (Mixer: [[Rita Liebrand]])|| 7min 28sec | |2000-04-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Februari_1990|1990-02-23]]||Bobby Brown||[https://www.youtube.com/watch?v=7rfGqgaN07o Megamix (The Free Style Mega-Mix)] (Mixer: [[Rita Liebrand]])|| 7min 28sec | ||
|- | |- | ||
|||||Bobby Brown||On Our Own|| | |||||Bobby Brown||On Our Own|| | ||
| Regel 72: | Regel 72: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2000-05-05||1991-05-17 ||Crystal Waters||Gypsy Woman (She's Homeless)|| | |2000-05-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Mei_1991|1991-05-17]]||Crystal Waters||Gypsy Woman (She's Homeless)|| | ||
|- | |- | ||
|2000-05-12||||Kool & The Gang||Ladies Night (2step Mix)<ref>[https://web.archive.org/web/20030529014204/http://liebrand.com/minimix/ladiesnight.html Liebrand.com] ''Ladies Night''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | |2000-05-12||||Kool & The Gang||Ladies Night (2step Mix)<ref>[https://web.archive.org/web/20030529014204/http://liebrand.com/minimix/ladiesnight.html Liebrand.com] ''Ladies Night''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | ||
|- | |- | ||
|2000-05-19||1991-06-07 ||Kraftwerk||[https://www.youtube.com/watch?v=B4PgX-w52XI Megamix 1991]||9min 12sec | |2000-05-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Juni_1991|1991-06-07]]||Kraftwerk||[https://www.youtube.com/watch?v=B4PgX-w52XI Megamix 1991]||9min 12sec | ||
|- | |- | ||
|||||Kraftwerk||Home Computer|| | |||||Kraftwerk||Home Computer|| | ||
| Regel 88: | Regel 88: | ||
|||||Kraftwerk||Pocket Calculator|| | |||||Kraftwerk||Pocket Calculator|| | ||
|- | |- | ||
|2000-05-26||1987-04-17 ||Janet Jackson Feat. [[Gerbrand Westveen]] on Sax ||Let's Wait Awhile (Versie 2)<ref>[https://web.archive.org/web/20030529013849/http://liebrand.com/minimix/janet_wait.html Liebrand.com] ''Let's Wait Awhile''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | |2000-05-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#April_1987|1987-04-17]]||Janet Jackson Feat. [[Gerbrand Westveen]] on Sax ||Let's Wait Awhile (Versie 2)<ref>[https://web.archive.org/web/20030529013849/http://liebrand.com/minimix/janet_wait.html Liebrand.com] ''Let's Wait Awhile''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | ||
|- | |- | ||
|2000-06-02||||Klubbheads||Six Pack 2000 Minimix <ref>[https://web.archive.org/web/20040903093250/http://www.liebrand.com/minimix/klubbheads_six.html Liebrand.com] '' Six Pack 2000 Minimix''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | |2000-06-02||||Klubbheads||Six Pack 2000 Minimix <ref>[https://web.archive.org/web/20040903093250/http://www.liebrand.com/minimix/klubbheads_six.html Liebrand.com] '' Six Pack 2000 Minimix''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | ||
| Regel 111: | Regel 111: | ||
|2000-06-09||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (Jazztrip)<ref>[https://web.archive.org/web/20030525095008/http://liebrand.com/minimix/bigband.html Liebrand.com] ''Move To The Bigband''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | |2000-06-09||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (Jazztrip)<ref>[https://web.archive.org/web/20030525095008/http://liebrand.com/minimix/bigband.html Liebrand.com] ''Move To The Bigband''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | ||
|- | |- | ||
|2000-06-16||1992-01-10||Human Resource vs. Afrika Bambaataa||Bambominator<ref>[https://web.archive.org/web/20030526093400/http://liebrand.com/minimix/dom_bambaa.html Liebrand.com] ''Bambominator''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | |2000-06-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Januari_1992|1992-01-10]]||Human Resource vs. Afrika Bambaataa||Bambominator<ref>[https://web.archive.org/web/20030526093400/http://liebrand.com/minimix/dom_bambaa.html Liebrand.com] ''Bambominator''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | ||
|- | |- | ||
|||||Afrika Bambaataa||Just Get Up And Dance|| | |||||Afrika Bambaataa||Just Get Up And Dance|| | ||
| Regel 121: | Regel 121: | ||
|||||Was (Not Was)||Walk The Dinosaur|| | |||||Was (Not Was)||Walk The Dinosaur|| | ||
|- | |- | ||
|2000-06-23||1987-07-03||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=ERd7JBsojCU Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers)]||7min 01sec | |2000-06-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juli_1987|1987-07-03]]||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=ERd7JBsojCU Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers)]||7min 01sec | ||
|- | |- | ||
|2000-06-30||1991-02-20||Whitney Houston vs. Public Enemy||[https://www.youtube.com/watch?v=r6o2oKX63wk&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD I’m Your Baby Tonight]||6min 36sec | |2000-06-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Februari_1991|1991-02-20]]||Whitney Houston vs. Public Enemy||[https://www.youtube.com/watch?v=r6o2oKX63wk&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD I’m Your Baby Tonight]||6min 36sec | ||
|- | |- | ||
|||||Whitney Houston||I'm Your Baby Tonight|| | |||||Whitney Houston||I'm Your Baby Tonight|| | ||
| Regel 134: | Regel 134: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2000-07-07||1986-11-07 ||Tina Turner|| Two People (Tender Impact)|| | |2000-07-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#November_1986|1986-11-07]]||Tina Turner|| Two People (Tender Impact)|| | ||
|- | |- | ||
|2000-07-14||1989-09-26 ||Janet Jackson ||Miss You Much (The Final Mix) (Versie 2)|| | |2000-07-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#September_1989|1989-09-26]]||Janet Jackson ||Miss You Much (The Final Mix) (Versie 2)|| | ||
|- | |- | ||
|2000-07-21||1991-06-14 ||Madonna ||Open Your Heart (Versie 2)|| | |2000-07-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Juni_1991|1991-06-14]]||Madonna||Open Your Heart (Versie 2)|| | ||
|- | |- | ||
|2000-07-28||1991-01-25 ||Sting ||Mad About You|| | |2000-07-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Januari_1991|1991-01-25]]||Sting||Mad About You|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 147: | Regel 147: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2000-08-04||1992-09-11 ||Sergio Mendes vs. Felix||[https://web.archive.org/web/20030530021823/http://liebrand.com/minimix/mendes.html Don't You Want Me vs. Fanfarra]|| | |2000-08-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#September_1992|1992-09-11]]||Sergio Mendes vs. Felix||[https://web.archive.org/web/20030530021823/http://liebrand.com/minimix/mendes.html Don't You Want Me vs. Fanfarra]|| | ||
|- | |- | ||
|||||Sergio Mendes||Fanfarra Cabua Le Le|| | |||||Sergio Mendes||Fanfarra Cabua Le Le|| | ||
| Regel 155: | Regel 155: | ||
|2000-08-11||||[[Ben Liebrand]]||Grandmix 2000 The Summer Edition CD2 Preview|| | |2000-08-11||||[[Ben Liebrand]]||Grandmix 2000 The Summer Edition CD2 Preview|| | ||
|- | |- | ||
|2000-08-18||1989-09-09||Rockers Revenge Feat. Donnie Calvin|| Walking On Sunshine (Acid Mix)|| | |2000-08-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#September_1989|1989-09-09]]||Rockers Revenge Feat. Donnie Calvin||Walking On Sunshine (Acid Mix)|| | ||
|- | |- | ||
|2000-08-25||1987-09-25 ||M/A/R/R/S vs. Michael Jackson ||Pump Up The Volume vs. Bad|| | |2000-08-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#September_1987|1987-09-25]]||M/A/R/R/S vs. Michael Jackson ||Pump Up The Volume vs. Bad|| | ||
|- | |||
|||||Michael Jackson||Bad|| | |||
|- | |||
|||||M/A/R/R/S||Pump Up The Volume|| | |||
|} | |} | ||
| Regel 166: | Regel 170: | ||
|2000-09-01||||The Trammps||[https://web.archive.org/web/20011129185942/http://www.liebrand.com/minimix/inferno.html Disco Inferno]|| | |2000-09-01||||The Trammps||[https://web.archive.org/web/20011129185942/http://www.liebrand.com/minimix/inferno.html Disco Inferno]|| | ||
|- | |- | ||
|2000-09-08||1987-01-09 ||Mel & Kim vs. Frantique||[https://web.archive.org/web/20030530185537/http://liebrand.com/minimix/showingout.html Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff]|| | |2000-09-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Januari_1987|1987-01-09]]||Mel & Kim vs. Frantique||[https://web.archive.org/web/20030530185537/http://liebrand.com/minimix/showingout.html Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff]|| | ||
|- | |- | ||
|2000-09-15||1987-08-07||Stock, Aitken & Waterman||[https://web.archive.org/web/20040904113337/http://www.liebrand.com/minimix/roadblock.html Roadblock] (Diversion Mix)|| | |2000-09-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Augustus_1987|1987-08-07]]||Stock, Aitken & Waterman||[https://web.archive.org/web/20040904113337/http://www.liebrand.com/minimix/roadblock.html Roadblock] (Diversion Mix)|| | ||
|- | |- | ||
|2000-09-22||1992-07-10 ||ABBA||[https://www.youtube.com/watch?v=XvLKkM5S4YI Lay All Your Love On Me]<ref>[https://www.liebrand.nl/minimix/laylove.html Liebrand.nl] ''Abba : Lay all your love on me (Classic)''|Gevonden: 28 juli 2024</ref>|| | |2000-09-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-10]]||ABBA||[https://www.youtube.com/watch?v=XvLKkM5S4YI Lay All Your Love On Me]<ref>[https://www.liebrand.nl/minimix/laylove.html Liebrand.nl] ''Abba : Lay all your love on me (Classic)''| Gevonden: 28 juli 2024</ref>|| | ||
|- | |- | ||
|2000-09-29||||Lil' Louis vs. George Kranz||[https://www.youtube.com/watch?v=hHApq6MOiz8 French Kiss vs. Din Daa Daa]|| | |2000-09-29||||Lil' Louis vs. George Kranz||[https://www.youtube.com/watch?v=hHApq6MOiz8 French Kiss vs. Din Daa Daa]|| | ||
| Regel 183: | Regel 187: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2000-10-06||1987-12-04 ||Mai Tai vs. Eric B. & Rakim||[https://www.youtube.com/watch?v=X1KVHNTHMPg&list=PL80FCFDC49D251EB0&index=16 History’s Got Soul]|| | |2000-10-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#December_1987|1987-12-04]]||Mai Tai vs. Eric B. & Rakim||[https://www.youtube.com/watch?v=X1KVHNTHMPg&list=PL80FCFDC49D251EB0&index=16 History’s Got Soul]|| | ||
|- | |- | ||
|||||Mai Tai||History|| | |||||Mai Tai||History|| | ||
| Regel 189: | Regel 193: | ||
|||||Erik B. & Rakim||I Know You Got Soul|| | |||||Erik B. & Rakim||I Know You Got Soul|| | ||
|- | |- | ||
|2000-10-13||1986-02-21 ||Jellybean Benitez Feat. Madonna||[https://www.youtube.com/watch?v=l897RAqveA8 Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix)]|| | |2000-10-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Februari_1986|1986-02-21]]||Jellybean Benitez Feat. Madonna||[https://www.youtube.com/watch?v=l897RAqveA8 Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix)]|| | ||
|- | |- | ||
|2000-10-20||1993-07-10||UB40||(I Can't Help) Falling In Love With You|| | |2000-10-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juli_1993|1993-07-10]]||UB40||(I Can't Help) Falling In Love With You|| | ||
|- | |- | ||
|2000-10-27||1992-03-20||[[Ben Liebrand]]||Techno Trance Megamix (Who Is Elvis)|| | |2000-10-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Maart_1992|1992-03-20]]||[[Ben Liebrand]]||Techno Trance Megamix (Who Is Elvis)|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 200: | Regel 204: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2000-11-03||1993-09-18||SWV vs. Michael Jackson||Right Here vs. Human Nature|| | |2000-11-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#September_1993|1993-09-18]]||SWV vs. Michael Jackson||Right Here vs. Human Nature|| | ||
|- | |||
|||||SWV||Right Here|| | |||
|- | |||
|||||Michael Jackson||Human Nature|| | |||
|- | |- | ||
|2000-11-10||1993-05-01||Snow||Informer (Trance Remix) (Versie 2)||5min 02sec | |2000-11-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Mei_1993|1993-05-01]]||Snow||Informer (Trance Remix) (Versie 2)||5min 02sec | ||
|- | |- | ||
|2000-11-17||1993-06-12||Haddaway||What Is Love|| | |2000-11-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juni_1992|1993-06-12]]||Haddaway||What Is Love|| | ||
|- | |- | ||
|2000-11-24||1987-07-31||Phil Collins||[https://www.youtube.com/watch?v=TvtYbUk_eNs In The Air Tonight] ([[Ben Liebrand]] Remix)|| | |2000-11-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juli_1987|1987-07-31]]||Phil Collins||[https://www.youtube.com/watch?v=TvtYbUk_eNs In The Air Tonight] ([[Ben Liebrand]] Remix)|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 213: | Regel 221: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2000-12-01||1993-06-26||Clannad||Theme From Harry's Game (Versie 1)|| | |2000-12-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juni_1993|1993-06-26]]||Clannad||Theme From Harry's Game (Versie 1)|| | ||
|- | |- | ||
|2000-12-08||||Geen uitzending||i.v.m. productie van de [[Grandmix]]!|| | |2000-12-08||||Geen uitzending||i.v.m. productie van de [[Grandmix]]!|| | ||
| Regel 221: | Regel 229: | ||
|2000-12-22||||Geen uitzending||i.v.m. productie van de [[Grandmix]]!|| | |2000-12-22||||Geen uitzending||i.v.m. productie van de [[Grandmix]]!|| | ||
|- | |- | ||
|2000-12-29||2000-03-17||DJ Jurgen||Higher And Higher|| | |2000-12-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2000#Maart_2000|2000-03-17]]||DJ Jurgen||Higher And Higher|| | ||
|} | |} | ||
Versie van 19 nov 2025 09:15
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2000
Let op: met ingang van 4 februari 2000 keert de Minimix terug op de commerciële radiozender Radio 538 in het radioprogramma van Lindo Duvall. De oude traditie van 2 platen over 8 (20.00 uur), zoals het ooit vroeger in het begin was begonnen, wordt weer in ere hersteld.
Februari 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-02-04 | Armin van Buuren | Communication[1] | ||
| 2000-02-11 | Ben Liebrand Feat. The Gibson Brothers | Music & Passion (Clubmix) (Versie 2) [2] | ||
| 2000-02-18 | 1992-05-29 | Queen vs. Genesis | Mama Will Rock You[3] | 6min 29sec |
| Queen | We Will Rock You | |||
| Genesis | Mama | |||
| Queen | Bohemian Rapsody (Sample) | |||
| 2000-02-25 | Ben Liebrand | The Chase[4] | 9min 37sec |
Maart 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-03-03 | 1986-02-07 | Drum Theatre | Eldorado | 7min 09sec |
| 2000-03-10 | 1985-08-23 | Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy | Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop) | 6min 15sec |
| Club Rapper's | Axel F (New York Rap Mix) | |||
| Harold Faltermeyer | Axel F | |||
| Eddie Murphy | Delirious (Stand Up Comedian Show 1983) Samples | |||
| 2000-03-17 | DJ Jurgen | Higher & Higher[5] | ||
| 2000-03-24 | 1990-03-23 | Sinéad O'Connor vs. Guru Josh | Nothing Compares 2 Your Infinity | 7min 00sec |
| Sinéad O'Connor | Nothing Compares To You | |||
| Guru Josh | Infinity | |||
| 2000-03-31 | 1993-02-13 | Whitney Houston | I Will Always Love You |
April 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-04-07 | 1993-02-27 | Whitney Houston | I'm Every Woman (Trance House Mix)[6] | |
| 2000-04-14 | 1992-04-10 | Level 42 | It's Over | |
| 2000-04-21 | 1987-02-20 | Jan Hammer | Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)[7] | |
| 2000-04-28 | 1990-02-23 | Bobby Brown | Megamix (The Free Style Mega-Mix) (Mixer: Rita Liebrand) | 7min 28sec |
| Bobby Brown | On Our Own | |||
| Bobby Brown | Don't Be Cruel | |||
| Bobby Brown | Every Little Step | |||
| Bobby Brown | My Prerogative |
Mei 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-05-05 | 1991-05-17 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) | |
| 2000-05-12 | Kool & The Gang | Ladies Night (2step Mix)[8] | ||
| 2000-05-19 | 1991-06-07 | Kraftwerk | Megamix 1991 | 9min 12sec |
| Kraftwerk | Home Computer | |||
| Kraftwerk | The Robots | |||
| Kraftwerk | Radioactivity | |||
| Kraftwerk | Computer Love | |||
| Kraftwerk | Pocket Calculator | |||
| 2000-05-26 | 1987-04-17 | Janet Jackson Feat. Gerbrand Westveen on Sax | Let's Wait Awhile (Versie 2)[9] | |
| 2000-06-02 | Klubbheads | Six Pack 2000 Minimix [10] | ||
| Klubbheads | Discohopping (1997) | |||
| Klubbheads | Klubhopping (1996) | |||
| Klubbheads | Release The Pressure (1999) | |||
| Klubbheads | Kickin' Hard (1998) | |||
| Klubbheads | Pumped Up Funk (1997) | |||
| Klubbheads | Turn Up The Bass (2000) |
Juni 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-06-09 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (Jazztrip)[11] | ||
| 2000-06-16 | 1992-01-10 | Human Resource vs. Afrika Bambaataa | Bambominator[12] | |
| Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance | |||
| Human Resource | Dominator | |||
| Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) (Organ Sample) | |||
| Was (Not Was) | Walk The Dinosaur | |||
| 2000-06-23 | 1987-07-03 | Ben Liebrand | Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers) | 7min 01sec |
| 2000-06-30 | 1991-02-20 | Whitney Houston vs. Public Enemy | I’m Your Baby Tonight | 6min 36sec |
| Whitney Houston | I'm Your Baby Tonight | |||
| Public Enemy | Welcome To The Terrordome |
Juli 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-07-07 | 1986-11-07 | Tina Turner | Two People (Tender Impact) | |
| 2000-07-14 | 1989-09-26 | Janet Jackson | Miss You Much (The Final Mix) (Versie 2) | |
| 2000-07-21 | 1991-06-14 | Madonna | Open Your Heart (Versie 2) | |
| 2000-07-28 | 1991-01-25 | Sting | Mad About You |
Augustus 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-08-04 | 1992-09-11 | Sergio Mendes vs. Felix | Don't You Want Me vs. Fanfarra | |
| Sergio Mendes | Fanfarra Cabua Le Le | |||
| Felix | Don't You Want Me | |||
| 2000-08-11 | Ben Liebrand | Grandmix 2000 The Summer Edition CD2 Preview | ||
| 2000-08-18 | 1989-09-09 | Rockers Revenge Feat. Donnie Calvin | Walking On Sunshine (Acid Mix) | |
| 2000-08-25 | 1987-09-25 | M/A/R/R/S vs. Michael Jackson | Pump Up The Volume vs. Bad | |
| Michael Jackson | Bad | |||
| M/A/R/R/S | Pump Up The Volume |
September 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-09-01 | The Trammps | Disco Inferno | ||
| 2000-09-08 | 1987-01-09 | Mel & Kim vs. Frantique | Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff | |
| 2000-09-15 | 1987-08-07 | Stock, Aitken & Waterman | Roadblock (Diversion Mix) | |
| 2000-09-22 | 1992-07-10 | ABBA | Lay All Your Love On Me[13] | |
| 2000-09-29 | Lil' Louis vs. George Kranz | French Kiss vs. Din Daa Daa | ||
| Lil' Louis | French Kiss | |||
| George Kranz | Trommeltanz (Din Daa Daa) |
Oktober 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-10-06 | 1987-12-04 | Mai Tai vs. Eric B. & Rakim | History’s Got Soul | |
| Mai Tai | History | |||
| Erik B. & Rakim | I Know You Got Soul | |||
| 2000-10-13 | 1986-02-21 | Jellybean Benitez Feat. Madonna | Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix) | |
| 2000-10-20 | 1993-07-10 | UB40 | (I Can't Help) Falling In Love With You | |
| 2000-10-27 | 1992-03-20 | Ben Liebrand | Techno Trance Megamix (Who Is Elvis) |
November 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-11-03 | 1993-09-18 | SWV vs. Michael Jackson | Right Here vs. Human Nature | |
| SWV | Right Here | |||
| Michael Jackson | Human Nature | |||
| 2000-11-10 | 1993-05-01 | Snow | Informer (Trance Remix) (Versie 2) | 5min 02sec |
| 2000-11-17 | 1993-06-12 | Haddaway | What Is Love | |
| 2000-11-24 | 1987-07-31 | Phil Collins | In The Air Tonight (Ben Liebrand Remix) |
December 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-12-01 | 1993-06-26 | Clannad | Theme From Harry's Game (Versie 1) | |
| 2000-12-08 | Geen uitzending | i.v.m. productie van de Grandmix! | ||
| 2000-12-15 | Geen uitzending | i.v.m. productie van de Grandmix! | ||
| 2000-12-22 | Geen uitzending | i.v.m. productie van de Grandmix! | ||
| 2000-12-29 | 2000-03-17 | DJ Jurgen | Higher And Higher |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties
- ↑ Liebrand.com Communication|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Music & Passion|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Queenesis|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com The Chase|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Higher & Higher|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com I'm Every Woman|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Crockett's Theme|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Ladies Night|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Let's Wait Awhile|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Six Pack 2000 Minimix|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Move To The Bigband|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Bambominator|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.nl Abba : Lay all your love on me (Classic)| Gevonden: 28 juli 2024