Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2001: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Regel 71: Regel 71:
|-
|-
|2001-04-07||||Sly & The Family Stone||[https://web.archive.org/web/20020702030634/http://www.liebrand.com/minimix/sly.html Dance To The Music]||
|2001-04-07||||Sly & The Family Stone||[https://web.archive.org/web/20020702030634/http://www.liebrand.com/minimix/sly.html Dance To The Music]||
|-
|||||[[Ben Liebrand]]||Drums, Percussion & Bassline||
|-
|-
|2001-04-14||||Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross||[https://web.archive.org/web/20011129200358/http://www.liebrand.com/minimix/all4you.html All For You vs. The Glow Of Love]||
|2001-04-14||||Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross||[https://web.archive.org/web/20011129200358/http://www.liebrand.com/minimix/all4you.html All For You vs. The Glow Of Love]||
Regel 76: Regel 78:
|2001-04-15 (13.45 uur!)||2001-04-14||Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross||[https://web.archive.org/web/20011129200358/http://www.liebrand.com/minimix/all4you.html All For You vs. The Glow Of Love]||
|2001-04-15 (13.45 uur!)||2001-04-14||Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross||[https://web.archive.org/web/20011129200358/http://www.liebrand.com/minimix/all4you.html All For You vs. The Glow Of Love]||
|-
|-
|2001-04-15 (14.45 uur)||||Janet Jackson||When I Think Of You (Versie 3)||
|2001-04-15 (uitgezonden om 14.45 uur)||||Janet Jackson||When I Think Of You (Versie 3)||
|-
|-
|2001-04-21||1993-04-03||Van Halen||Jump (Jump All Over The Place Mix)||
|2001-04-21||1993-04-03||Van Halen||Jump (Jump All Over The Place Mix)||

Versie van 16 nov 2025 11:40

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2001

Let op: dit jaar verhuisd het radioprogramma van Lindo Duvall naar de zaterdagmiddag en verhuisd dus ook de Minimix mee, die dan als laatste track voor 15.00 uur wordt uitgezonden op Radio 538!

Januari 2001

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2001-01-06 Ben Liebrand Vocoder Playlist Grandmix 2000
2001-01-13 2000-09-01 The Trammps Disco Inferno
2001-01-20 1993-01-30 Jocelyn Brown Somebody Else's Guy (House Remix)
2001-01-27 1992-07-03 Level 42 Club Megamix (The Essential Combination)

Februari 2001

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2001-02-03 1987-06-06 Alf / Ben Liebrand Stuck On Earth (American House Mix 1987)
2001-02-10 Mory Kante vs. Eurythmics Sweet Yé Ké Yé Ké (Versie 1) 6min 21sec
Mory Kante Yé Ké Yé Ké (Hardfloor Mix)
Eurythmics Sweet Dreams (Are Made Of This)
2001-02-17 1992-09-18 Phil Collins Another Day In Paradise
Ben Liebrand Drums, Percussion en Sequencers
2001-02-24 1992-10-31 Salt 'N' Pepa Start Me Up (Louder Bass Versie)

Maart 2001

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2001-03-03 Colonel Abrams vs. Madonna Trapped On A Holiday 6min 16sec
Colonel Abrams Trapped
Madonna Holiday
2001-03-10 1990-11-23 Deee-Lite What Is Love 5min 34sec
René & Angela Save Your Love (For #1) (Sample)
Deee-lite Groove Is In The Heart (Sample)
Prince & The New Power Generation Gett Off (Sample)
Guy I Wanna Get With You (Sample)
2001-03-17 1992-06-26 George Michael vs. Jocelyn Brown Too Funky (Power Mix) (Ook wel de Somebody Else's Guy's 2 Funky Minimix)
George Michael Too Funky
Jocelyn Brown Somebody Else's Guy
2001-03-24 1990-10-26 Ben Liebrand Feat. Tony Scott Move To The Bigband (Vocoder Mix)
2001-03-31 1988-01-22 Ceejay A Little Love (What's Going On) (Versie 1)

April 2001

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2001-04-07 Sly & The Family Stone Dance To The Music
Ben Liebrand Drums, Percussion & Bassline
2001-04-14 Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross All For You vs. The Glow Of Love
2001-04-15 (13.45 uur!) 2001-04-14 Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross All For You vs. The Glow Of Love
2001-04-15 (uitgezonden om 14.45 uur) Janet Jackson When I Think Of You (Versie 3)
2001-04-21 1993-04-03 Van Halen Jump (Jump All Over The Place Mix)
2001-04-28 1989-01-20 Sheena Easton The Lover In Me

Mei 2001

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2001-05-05 Hot Chocolate Sexy Thing
2001-05-12 1989-02-17 Tone Loc Wild Thing
2001-05-19 1993-03-27 Shaggy Oh Carolina
2001-05-26 1991-08-16 Punchy Here I Come (Clubmix)

Juni 2001

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2001-06-02 Geen uitzending Minimix werd daarom verschoven naar de volgende dag!
2001-06-03 Ben Liebrand Trance Minimix 6min 52sec
Safri Duo Played Alive
Mauro Picotto Komodo
Debet Forge Questions Must Be Asked
System F Needle Juice
2001-06-09 Ben Liebrand Spirit Of Disco Italo Edition
2001-06-16 1993-05-22 2 Unlimited Tribal Dance
2001-06-23 1984-06-29 Ben Liebrand The Classics Minimix
2001-06-30 Björk Human Behaviour (Versie 2) (deze duurt 1min 15sec langer dan Versie 1 uit 1993!)

Juli 2001

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2001-07-07 Geen uitzending i.v.m de megafestatie
2001-07-14 Geen uitzending i.v.m de megafestatie
2001-07-21 1992-10-10 Karen Young Hot Shot (Versie 2)
2001-07-28 2001-06-03 Ben Liebrand Trance Minimix 6min 52sec

Augustus 2001

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2001-08-04 Geen uitzending Reden onbekend
2001-08-11 1986-06-26 Peter Gabriel vs. Grace Jones Sledgehammer (Versie 1) 6min 40sec
Peter Gabriel Sledgehammer
Grace Jones Slave To The Rhythm
2001-08-18 Salt 'N' Pepa Feat. EnVogue Whatta Man (Golden Girls Mix)
2001-08-25 Prodigy vs. Faithless Bitch As One 5min 45sec
The Prodigy Smack My Bitch Up
Faithless We Come One

September 2001

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2001-09-01 Prodigy vs. Faithless Funky Insomnia 5min 52sec
The Prodigy Funky Shit
Faithless Insomnia
2001-09-08 Madonna vs. Perpetuous Dreamer The Sound Of Vogue
2001-09-15 1985-12-13 Art Of Noise Feat. Peter Schön on Keyboard The Megamoments In Love Mix 8min 22sec
2001-09-22 Joe Jackson Is She Really Going Out With Him (Non-Acapella Mix) (Versie 2) (Duurt 1min korter dan Versie 1)
2001-09-29 1993-07-17 Rob 'N' Raz Clubhopping
Grace Jones Nightclubbing (Sample)

Oktober 2001

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2001-10-06 1986-06-26 Peter Gabriel vs. Grace Jones Sledgehammer (Versie 1) 6min 40sec
Peter Gabriel Sledgehammer
Grace Jones Slave To The Rhythm
2001-10-13 Raven Maze vs. Donna Summer The Real Life vs. I Feel Love 6min 20sec
Raven Maze The Real Life
Donna Summer I Feel Love
2001-10-20 1993-05-15 Dance 2 Trance Power Of American Natives
2001-10-27 2001-08-25 Prodigy vs. Faithless Bitch As One 5min 45sec
The Prodigy Smack My Bitch Up
Faithless We Come One
2001-10-28 1986-08-29 The Human League Human

November 2001

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2001-11-03 The Ones Flawless 6min 19sec
The Ones Flawless
Gary's Gang Keep On Dancin'
A Taste Of Honey Boogie Oogie Oogie (Bassline)
Tom Tom Club Wordy Rappinghood (Synth)
Earth, Wind & Fire Boogie Wonderland (Sample)
2001-11-10 Chas Jankel Glad To Know You (Versie 2) (Deze duurt 2min korter dan Versie 1 uit 1989) 5min 16sec
Twin Hype For Those Who Like To Groove
Hollywood Sweat Mix "If You Haven't Dance Yet, What The Fuck Did You Come For" (Sample)
Club Groove Remix "Bust A Move" (Sample)
Double Trouble & Rebel MC Street Tuff
Isaac Hayes Theme From Shaft
Billy Ocean Are You Ready
2001-11-17 Farley Jack 'master' Funk & Jessie Saunders Love Can't Turn Around (The Philharmonic Remix) (Versie 2)
2001-11-24 Daft Punk vs. Suzanne Vega Tom's Fast Food Diner
DNA Feat. Suzanne Vega Tom's Diner
Daft Punk Harder, Better, Faster, Stronger

December 2001

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2001-12-01 1991-11-29 Lou Reed Walk On The Wildside 6min 18sec
2001-12-08 1991-11-01 Extreme More Than Words
2001-12-15 1986-10-17 Cameo Word Up! (Kan'ie Wel, Kan'ie Niet Cameo Minimix)
2001-12-22 2001-11-24 Daft Punk vs. Suzanne Vega Tom's Fast Food Diner
DNA Feat. Suzanne Vega Tom's Diner
Daft Punk Harder, Better, Faster, Stronger
2001-12-29 2001-08-25 Prodigy vs. Faithless Bitch As One 5min 45sec
The Prodigy Smack My Bitch Up
Faithless We Come One

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties