Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2009: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Regel 7: Regel 7:
|2009-01-03||||Michael Jackson||Bad (DMC Mix) (Versie 2)||
|2009-01-03||||Michael Jackson||Bad (DMC Mix) (Versie 2)||
|-
|-
|2009-01-10||||Diana Ross vs. Felix||[https://www.youtube.com/watch?v=vk4JCQ_AH_4 Don't You Want Me Coming Out]||
|2009-01-10||||Diana Ross vs. Felix||[https://www.youtube.com/watch?v=vk4JCQ_AH_4 Don't You Want Me Coming Out]||5min 37sec
|-
|||||Diana Ross||I'm Coming Out (Acapella)||
|-
|||||Felix||Don't You Want Me||
|-
|-
|2009-01-17||2001-11-17||Farley Jack 'Master' Funk & Jessie Saunders||Love Can't Turn Around (The Philharmonic Remix)||
|2009-01-17||2001-11-17||Farley Jack 'Master' Funk & Jessie Saunders||Love Can't Turn Around (The Philharmonic Remix)||
|-
|-
|2009-01-24||||The Art Of Noise vs. Eminem Feat. Joel Turner (Beatbox Champion!)||[https://www.youtube.com/watch?v=voKXgh3Lm6w Beatbox Without Me!]||
|2009-01-24||||The Art Of Noise vs. Eminem Feat. Joel Turner (Beatbox Champion!)||[https://www.youtube.com/watch?v=voKXgh3Lm6w Beatbox Without Me!]||5min 26sec
|-
|||||The Art Of Noise||Beatbox||
|-
|||||Eminem||Without Me (Acapella)||
|-
|||||Joel Turner (Beatbox Champion!)||Human Beatbox||
|-
|-
|2009-01-31||||Loleatta Holloway||Love Sensation ([[Ben Liebrand]] Remix)||
|2009-01-31||||Loleatta Holloway||Love Sensation ([[Ben Liebrand]] Remix)||
Regel 111: Regel 121:
|2009-08-22||2004-04-23||Prince & The Revolution||Kiss (DMC Mix)||
|2009-08-22||2004-04-23||Prince & The Revolution||Kiss (DMC Mix)||
|-
|-
|2009-08-29||1991-11-29||Lou Reed||[https://www.youtube.com/watch?v=Ik4eDNNAUf4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Walk On The Wildside]||
|2009-08-29||1991-11-29||Lou Reed||[https://www.youtube.com/watch?v=Ik4eDNNAUf4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Walk On The Wildside]||6min 33sec
|-
|-
|2009-09-05||||Michael Jackson||Don't Stop The Feeling||
|2009-09-05||||Michael Jackson||Don't Stop The Feeling||
Regel 123: Regel 133:
|2009-09-12||1992-06-26||George Michael vs. Jocelyn Brown||Too Funky (Power Mix)||
|2009-09-12||1992-06-26||George Michael vs. Jocelyn Brown||Too Funky (Power Mix)||
|-
|-
|2009-09-19||1992-07-10||ABBA||[https://www.youtube.com/watch?v=XvLKkM5S4YI Lay All Your Love On Me]||
|2009-09-19||1992-07-10||ABBA||[https://www.youtube.com/watch?v=XvLKkM5S4YI Lay All Your Love On Me]||6min 28sec
|-
|-
|2009-09-26||1993-10-16||Twenty 4 Seven||Slave To The Music||
|2009-09-26||1993-10-16||Twenty 4 Seven||Slave To The Music||
Regel 129: Regel 139:
|2009-10-03||||2 Unlimited||Faces (Versie 2) (Deze versie duurt 3 min. langer dan versie 1 van 1993-10-02)||
|2009-10-03||||2 Unlimited||Faces (Versie 2) (Deze versie duurt 3 min. langer dan versie 1 van 1993-10-02)||
|-
|-
|2009-10-10||1987-11-06||Alexander O'Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=sj_HINiRYBc Criticize] ([[Ben Liebrand]] Remix)||
|2009-10-10||1987-11-06||Alexander O'Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=sj_HINiRYBc Criticize] ([[Ben Liebrand]] Remix)||7min 23sec
|-
|-
|2009-10-17||1989-06-30||[[Ben Liebrand]] Feat. Sheryl T||Party Roots||
|2009-10-17||1989-06-30||[[Ben Liebrand]] Feat. Sheryl T||Party Roots||
Regel 137: Regel 147:
|2009-10-31||||Michael Jackson||This Is It ([[Ben Liebrand]] Oldskool Remix)||
|2009-10-31||||Michael Jackson||This Is It ([[Ben Liebrand]] Oldskool Remix)||
|-
|-
|2009-11-07||||Kristine W.||[https://www.youtube.com/watch?v=jStx1z-AJK8 Feel What You Want In Miami]||
|2009-11-07||||Kristine W.||[https://www.youtube.com/watch?v=jStx1z-AJK8 Feel What You Want In Miami]||6min 15sec
|-
|-
|||||Kristine W.||Feel What You Want||
|||||Kristine W.||Feel What You Want||
Regel 157: Regel 167:
|2009-11-28||1993-05-15||Dance 2 Trance||Power Of American Natives||
|2009-11-28||1993-05-15||Dance 2 Trance||Power Of American Natives||
|-
|-
|2009-12-05||||Peter Gabriel vs. Grace Jones||[https://www.youtube.com/watch?v=G3g0ZYEO5T0&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=20 Sledgehammer] (Versie 2) (Deze edit versie duurt bijna 2 min. korter dan versie 1 van 1986-06-27)||
|2009-12-05||||Peter Gabriel vs. Grace Jones||[https://www.youtube.com/watch?v=G3g0ZYEO5T0&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=20 Sledgehammer] (Versie 2) (Deze edit versie duurt bijna 2 min. korter dan versie 1 van 1986-06-27)||4min 42sec
|-
|-
|||||Peter Gabriel||Sledgehammer||
|||||Peter Gabriel||Sledgehammer||
Regel 167: Regel 177:
|2009-12-19||1992-03-13||Genesis||I Can't Dance (The Other Mix)||
|2009-12-19||1992-03-13||Genesis||I Can't Dance (The Other Mix)||
|-
|-
|2009-12-26||1986-02-21||Jellybean Benitez Feat. Madonna||[https://www.youtube.com/watch?v=l897RAqveA8 Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix)]||
|2009-12-26||1986-02-21||Jellybean Benitez Feat. Madonna||[https://www.youtube.com/watch?v=l897RAqveA8 Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix)]||6min 45sec
|-
|-
|2009-12-31||2009-10-31||Michael Jackson||This Is It ([[Ben Liebrand]] Oldskool Remix)||
|2009-12-31||2009-10-31||Michael Jackson||This Is It ([[Ben Liebrand]] Oldskool Remix)||

Versie van 16 nov 2025 11:09

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2009

2009

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2009-01-03 Michael Jackson Bad (DMC Mix) (Versie 2)
2009-01-10 Diana Ross vs. Felix Don't You Want Me Coming Out 5min 37sec
Diana Ross I'm Coming Out (Acapella)
Felix Don't You Want Me
2009-01-17 2001-11-17 Farley Jack 'Master' Funk & Jessie Saunders Love Can't Turn Around (The Philharmonic Remix)
2009-01-24 The Art Of Noise vs. Eminem Feat. Joel Turner (Beatbox Champion!) Beatbox Without Me! 5min 26sec
The Art Of Noise Beatbox
Eminem Without Me (Acapella)
Joel Turner (Beatbox Champion!) Human Beatbox
2009-01-31 Loleatta Holloway Love Sensation (Ben Liebrand Remix)
2009-02-07 Björk vs. Frankie Goes To Hollywood Human Tribes Behaviour
2009-02-14 Sniff 'N The Tears Driver's Seat (90-09 Mix)
2009-02-21 Booty Luv vs. House Of Venus vs. Whitney Houston Some Kinda Rush In Da House Of Venus
Whitney Houston Queen Of The Night (Chords)
Dish & Tell House Of Venus (Music)
Booty luv Some Kinda Rush (vocals)
2009-02-28 1992-06-26 George Michael vs. Jocelyn Brown Too Funky (Power Mix) (Somebody Else's Guy's 2 Funky)
George Michael Too Funky
Jocelyn Brown Somebody Else's Guy
2009-03-07 Larry Spinosa vs. The Brand New Heavies Apparently Guitar
2009-03-14 1992-07-31 MCMXCII Ich Bin Von Kopf Bis Fuss Auf Liebe Eingestellt, Ich Bin So Schön
2009-03-21 1992-07-10 ABBA Lay All Your Love On Me 6min 28sec
2009-03-28 1992-06-05 Snap! Megamix
2009-04-04 Whitney Houston vs. Mory Kante With Some Help Of Deskee I'm Every Woman vs. Yé Ké Yé Ké 5min 07sec
2009-04-11 1993-05-22 2 Unlimited Tribal Dance
2009-04-18 1993-06-12 Haddaway What Is Love
2009-04-25 1993-09-04 Klatsch! Oh Boy
2009-05-02 1993-08-21 Gabrielle Dreams
2009-05-09 1988-10-28 Electra Jibaro
2009-05-16 Harold Faltermeyer Axel F (Versie 3) (deze versie duurt 1 min. korter dan de vorige versies)
2009-05-23 2 Unlimited vs. The S.O.S. Band Get Ready 4 Borrowed Love
2 Unlimited Get Ready 4 This (Instrumental)
The S.O.S. Band Borrowed Love (Vocals)
2009-05-30 Michael Jackson vs. A.T.F.C. Sleeptalk In A Burnin' Disco
Michael Jackson Burn This Disco Out
A.T.F.C. Feat. Lisa Millett Sleeptalk
2009-06-06 2001-11-03 The Ones Flawless
2009-06-13 Geen uitzending i.v.m. uitzending van de Album Top 1000
2009-06-20 Geen uitzending i.v.m. uitzending van de Album Top 1000
2009-06-27 1993-09-18 SWV vs. Michael Jackson Right Here vs. Human Nature (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix)
2009-06-27 1987-09-04 Michael Jackson Speed Demon (The Usual Ben Liebrand Primeur) (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix)
2009-06-27 1989-07-14 Michael Jackson Liberian Girl (Ben Liebrand Remix) (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix)
2009-06-27 1989-09-11 Michael Jackson Bad (Versie 1) (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix)
2009-06-27 1987-09-25 M/A/R/R/S vs. Michael Jackson Pump Up The Volume vs. Bad (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix)
2009-06-27 1988-11-18 Michael Jackson Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix) (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix)
2009-06-27 2004-06-18 Michael Jackson vs. Europe Billie Jean's Final Countdown (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix)
2009-06-27 2007-05-26 Fedde Le Grand vs. Michael Jackson Billie Jean Is Trippin' (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix)
2009-06-27 1989-09-26 Janet Jackson Miss You Much (The Final Mix) (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix)
2009-07-04 Michael Jackson vs. The Jacksons Can You Feel It Billie Jean(Versie 1) 7min 03sec
The Jacksons Can You Feel It
Michael Jackson Billie Jean
2009-07-11 2009-01-31 Loleatta Holloway Love Sensation (Ben Liebrand Remix)
2009-07-18 1993-06-12 Haddaway What Is Love
2009-07-25 2009-05-23 2 Unlimited vs. The S.O.S. Band Get Ready 4 Borrowed Love
2009-08-01 2009-02-21 Booty Luv vs. House Of Venus vs. Whitney Houston Some Kinda Rush In Da House Of Venus
2009-08-08 Geen uitzending i.v.m. de herhaling van de Album Top 1000
2009-08-15 2008-09-27 Cerrone Supernature 2010
2009-08-22 2004-04-23 Prince & The Revolution Kiss (DMC Mix)
2009-08-29 1991-11-29 Lou Reed Walk On The Wildside 6min 33sec
2009-09-05 Michael Jackson Don't Stop The Feeling
Michael Jackson Don't Stop The Feeling
The Nightcrawlers Push The Feeling
Ce Ce Peniston Finally
2009-09-12 1992-06-26 George Michael vs. Jocelyn Brown Too Funky (Power Mix)
2009-09-19 1992-07-10 ABBA Lay All Your Love On Me 6min 28sec
2009-09-26 1993-10-16 Twenty 4 Seven Slave To The Music
2009-10-03 2 Unlimited Faces (Versie 2) (Deze versie duurt 3 min. langer dan versie 1 van 1993-10-02)
2009-10-10 1987-11-06 Alexander O'Neal Criticize (Ben Liebrand Remix) 7min 23sec
2009-10-17 1989-06-30 Ben Liebrand Feat. Sheryl T Party Roots
2009-10-24 Clannad Theme From Harry's Game (Versie 2) (Deze versie duurt 1 min langer dan versie 1 van 1993-06-26)
2009-10-31 Michael Jackson This Is It (Ben Liebrand Oldskool Remix)
2009-11-07 Kristine W. Feel What You Want In Miami 6min 15sec
Kristine W. Feel What You Want
Chuckie & LMFAO Let The Bass Kick In Miami Bitch (Instrumental)
Ben Liebrand 303 Baseline (Sequencer Sound)
2009-11-14 The Trammps vs. Peter Gelderblom Lost In Disco Inferno
Peter Gelderblom Lost (Instrumental)
Mory Kante Yéké Yéké (Bass line, 303 Sequencer & Vocal Adlibs)
The Trammps Disco Inferno (Vocals)
2009-11-21 2001-11-10 Chas Jankel Glad To Know You (Versie 2) (Edit Versie)
2009-11-28 1993-05-15 Dance 2 Trance Power Of American Natives
2009-12-05 Peter Gabriel vs. Grace Jones Sledgehammer (Versie 2) (Deze edit versie duurt bijna 2 min. korter dan versie 1 van 1986-06-27) 4min 42sec
Peter Gabriel Sledgehammer
Grace Jones Slave To The Rhythm
2009-12-12 2004-05-28 TLC Ain't 2 Proud 2 Beg (Ben Liebrand 12 Inch Club Mix) (Versie 2)
2009-12-19 1992-03-13 Genesis I Can't Dance (The Other Mix)
2009-12-26 1986-02-21 Jellybean Benitez Feat. Madonna Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix) 6min 45sec
2009-12-31 2009-10-31 Michael Jackson This Is It (Ben Liebrand Oldskool Remix)

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties