Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten / Playlist 2020: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 727: | Regel 727: | ||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | ||
Episode # | Episode #78 | ||
20:00-21:00 uur: | 20:00-21:00 uur: | ||
Regel 734: | Regel 734: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|01|| | |01||Johnny "Guitar" Watson || A Real Mother For Ya ([[Ben Liebrand]] Disco DJ Delight) | ||
|- | |||
|02 || G.L.O.B.E. & Whiz Kid || Play That Beat (Ben Liebrand Funk House Mix) | |||
|- | |||
|03 ||Supakings || Back & Forth (Michael Gray Remix) | |||
|- | |||
|04 ||Husky Alison Joyce || Do You Like It | |||
|- | |||
|05 ||Cosmonection || Bailar Contigo | |||
|- | |||
|06 ||Change ||Searchin' (acapella) | |||
|- | |||
|07 ||Michael Gray || McArthur Park (Classic Vocal Mix) | |||
|- | |||
|08 ||James Silk || Atmo | |||
|- | |||
|09 ||Tramaine || (Spirit Of Love) Fall Down (acapella) | |||
|- | |||
|10 ||Covenants Rion S. || Faith | |||
|- | |||
|11 ||Fred H || From NYC with Love | |||
|- | |||
|12 ||Rick Astley || Never Gonna Give You Up (acapella) | |||
|- | |||
|13 ||Meda || For Love | |||
|- | |||
|14 ||Duke || So in Love (little Sound) | |||
|- | |||
|15 ||Kings Of Tomorrow || Life (acapella) | |||
|- | |||
|16 ||Phaze Dee || Got Hold Up (Soul Mix) | |||
|- | |||
|17 ||The Supremes || You Keep Me Hanging On (acapella) | |||
|} | |} | ||
Versie van 18 jan 2021 20:00
Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten 2020 / Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Playlist 2020
Met ingang van augustus 2020 wordt het In The House mixprogramma van Ben Liebrand wekelijks uitgezonden op Radio ISLA 106
7 augustus 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is de eerste aflevering van In The House op Radio ISLA 106
Episode #047
Let op: dit is de herhaling van 6 maart 2020, zoals uitgezonden op Radio Calletti
22:00-23:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Bryon Stingily | Get Up (Everybody) (Dirty Two Remix) |
02 | Skayem | Spread Wings (Original Mix) |
03 | Sven Brown | Star Guitar (Original Mix) |
04 | The Weeknd | Can't Feel My Face (acapella) |
05 | Loud & Clasiizz | I'm Not (Original Mix) |
06 | Janet Jackson | When I Think Of You (acapella) |
07 | Orson Welsh | Dubwise (Original Mix) |
08 | Ce Ce Peniston | Finally (acapella) |
09 | HUGEhands | Invaders |
10 | Daft Punk | Bettter Faster Stronger (acapella) |
11 | Jay Vegas | Body & Soul (2020 Retouch) |
12 | Kryder & Fast Eddie | Get Funky (Extended Mix) |
13 | Tasha LaRae & Jihad Muhammad | Till You Get There (Original Mix) |
14 | Cash & Fanizza | Deep Contamination (Original Mix) |
15 | Windjammer | Tossing And Turning (percapella) |
16 | Joe Smooth Feat. Paris | We Got To Love |
17 | Neil Pierce | What You Doing To Me |
14 augustus 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #016
Let op: dit is de herhaling van 19 juli 2019, zoals uitgezonden op Radio Calletti
22:00-23:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Moogy Bee | Get Up Off Your Seat (Original Mix) |
02 | Soul Shadow | Times Have Changed (Risk Assessment Remix) |
03 | Diana Ross | I'm Coming Out (acapella) |
04 | Makito | Yes It Is (Original Mix) |
05 | Hardrive | Deep Inside (acapella) |
06 | Kink | Raw |
07 | Aretha Franklin | A Deeper Love (acapella) |
08 | DJ Steaw | Tribute To Doug Willis (Original Mix) |
09 | Butane & Riko Forinson | Clap Your Hands / Feel The Love (Original Mix) |
10 | Eddie Amador | Psycho X Girlfriend (acapella) |
11 | Soulfuledge | Pretending (Original Mix) |
12 | Kristof Tigran & Tommy Glasses | Pump It (Original Mix) |
13 | Mike Dunn | If I Can t Get Down (Original Mix) |
14 | Avant Garde | Get Down (acapella) |
15 | Diplo | Higher Ground (Bubble Up Riton Remix) |
16 | ? | On The Move (acapella) |
17 | White Soul Project Micky More & Andy Tee | I Do Better (Micky More & Andy Tee Mix) |
18 | Alek Soltirov | What I Wanna Be (Original Mix) |
19 | Moon Rocket & Re-Tide Feat. LauMii | Chocolate (Original Mix) |
20 | Usher Feat. Ludacris & li John | Yeah (Acapella) |
21 | Sharapov | Set It Up (Original Mix) |
21 augustus 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #055
Let op: dit is de herhaling van 1 mei 2020, zoals uitgezonden op Radio Calletti
22:00-23:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Luuk Van Dijk | Da Revolution (Original Mix) |
02 | Tramaine | The Rock (acapella) |
03 | Robbie Dox | MahSheen (The Cube Guys Remix) |
04 | ATFC | The Joy Of Dex (Extended Mix) |
05 | Bob Sinclar | Darlin' (acapella) |
06 | Monkey Brothers Feat. Shaun Escoffery | Losin' My Head (Extended Mix) |
07 | Ultra Soul Project | Tribute To The Legendary Black Moses (Original Mix) |
08 | Imagination | Music And Lights (acapella) |
09 | Sebb Junior | Number One (Original Mix) |
10 | HP Vince | Street Life (Original Mix) |
11 | Antonio Ocasio Feat. Earl Green | Love Child (Original Mix) |
12 | Elliot Hollins | Down With You (Original Mix) |
13 | 84Bit Feat. Divine | Can't Stop (Original Mix) |
14 | Patrick Wayne | The Motivator (Original Mix) |
15 | Seumas Norv | Door Of Paradise (Original Mix) |
16 | Robbie Williams | Let Me Entertain You (acapella) |
17 | No Hopes, GK | Jolly (Original Mix) |
18 | Eran Hersh & Scotty Boy | Gettin' Dirty I See You Baby (Original Mix) |
19 | Culture Club | The War Song (acapella) |
28 augustus 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #055
Let op: dit is wederom de herhaling van 1 mei 2020, zoals uitgezonden op Radio Calletti
22:00-23:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Luuk Van Dijk | Da Revolution (Original Mix) |
02 | Tramaine | The Rock (acapella) |
03 | Robbie Dox | MahSheen (The Cube Guys Remix) |
04 | ATFC | The Joy Of Dex (Extended Mix) |
05 | Bob Sinclar | Darlin' (acapella) |
06 | Monkey Brothers Feat. Shaun Escoffery | Losin' My Head (Extended Mix) |
07 | Ultra Soul Project | Tribute To The Legendary Black Moses (Original Mix) |
08 | Imagination | Music And Lights (acapella) |
09 | Sebb Junior | Number One (Original Mix) |
10 | HP Vince | Street Life (Original Mix) |
11 | Antonio Ocasio Feat. Earl Green | Love Child (Original Mix) |
12 | Elliot Hollins | Down With You (Original Mix) |
13 | 84Bit Feat. Divine | Can't Stop (Original Mix) |
14 | Patrick Wayne | The Motivator (Original Mix) |
15 | Seumas Norv | Door Of Paradise (Original Mix) |
16 | Robbie Williams | Let Me Entertain You (acapella) |
17 | No Hopes, GK | Jolly (Original Mix) |
18 | Eran Hersh & Scotty Boy | Gettin' Dirty I See You Baby (Original Mix) |
19 | Culture Club | The War Song (acapella) |
4 september 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #020
Let op: ook dit is de herhaling van 16 augustus 2019, zoals uitgezonden op Radio Calletti
22:00-23:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Enamour | The Cult (Enamour's Free Love Mix) |
02 | Adele | Rumor Has It (acapella) |
03 | Newman Feat. Melba Moore | Not Giving Up (Eric Kupper Tribute Mix) |
04 | Reverendos Of Soul Heston | Love Is All Around (Micky More & Andy Tee Dub) |
05 | Michael Gray | Take Me Back (Main Mix) |
06 | Chic | Good Times (acapella) |
07 | Chris Stussy | Crate Diggin' |
08 | Daft Punk | Technologic (acapella) |
09 | Bronx Cheer | Hurt Me (Original Mix) |
10 | South Street Players | Who Keeps Changing Your Mind (acapella) |
11 | The Journey Men | Waiting (Original Mix) |
12 | The Riff | Saison |
13 | Bob Sinclar | I Feel For You (acapella) |
14 | NTFO-Dobr | Blissed Out (Original Mix) |
15 | Class Action | Weekend (acapella) |
16 | Alex Ranerro & Lucio Agustin | Tatooine (Original Mix) |
17 | Camelphat | Cola (acapella) |
18 | Heaven | The Vission (Paul Goodyear Re-Rub) |
11 september 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #020
Let op: ook dit is de herhaling van 16 augustus 2019, zoals uitgezonden op Radio Calletti
22:00-23:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Enamour | The Cult (Enamour's Free Love Mix) |
02 | Adele | Rumor Has It (acapella) |
03 | Newman Feat. Melba Moore | Not Giving Up (Eric Kupper Tribute Mix) |
04 | Reverendos Of Soul Heston | Love Is All Around (Micky More & Andy Tee Dub) |
05 | Michael Gray | Take Me Back (Main Mix) |
06 | Chic | Good Times (acapella) |
07 | Chris Stussy | Crate Diggin' |
08 | Daft Punk | Technologic (acapella) |
09 | Bronx Cheer | Hurt Me (Original Mix) |
10 | South Street Players | Who Keeps Changing Your Mind (acapella) |
11 | The Journey Men | Waiting (Original Mix) |
12 | The Riff | Saison |
13 | Bob Sinclar | I Feel For You (acapella) |
14 | NTFO-Dobr | Blissed Out (Original Mix) |
15 | Class Action | Weekend (acapella) |
16 | Alex Ranerro & Lucio Agustin | Tatooine (Original Mix) |
17 | Camelphat | Cola (acapella) |
18 | Heaven | The Vission (Paul Goodyear Re-Rub) |
18 september 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is de eerste nieuwe aflevering van In The House op Radio ISLA 106
Episode #073
22:00-23:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Issa Feat. Thea Austin | House Music Gives Me Love (Original Mix) |
02 | Brock Edwards & Jacques Waty | Me Gusta (Original Mix) |
03 | Vozmediano | Lollipop (Original Mix) |
04 | Dennis Edwards Feat. Siedah Garrett | Don't Look Any Further (acapella) |
05 | Love Regenerator | Live Without Your Love (Mark Broom Remix) |
06 | Luis Radio & Stefano Guerra | Be Glad (Main Mix) |
07 | Donna Summer | Mc Arthur’s Park (acapella) |
08 | Dennis Matser | You Are The One (Original Mix) |
09 | Dosem & Prok & Fitch | Doors (Original Mix) |
10 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
11 | Deep Active Sound | C'Mon |
12 | Sir Mixalot | Jump On It (acapella) |
13 | David Morales Feat. Tiger Wilson & Melonie Daniels Walker | Show Love (NYC Mix) |
14 | Finest Wear | That 90's Groove |
15 | David Bowie | Let’s Dance (acapella) |
16 | WillowMan | Beautiful (B&S Concept House Remix) |
17 | TLC | Dirty Dirty (acapella) |
18 | Luis Radio & Stefano Guerra | Reaction Act (Main Mix) |
19 | First Choice | Love Freeze (Harlem Hustlers Classic Club) |
25 september 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #??
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Geen uitzendgegevens bekend |
3 oktober 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #??
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Geen uitzendgegevens bekend |
10 oktober 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #??
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Geen uitzendgegevens bekend |
17 oktober 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #070
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mark Knight & Tuff London Feat. Cagney & Lacey | Don't Give Up (Extended Mix) |
02 | Alexander Cruel & Frank Lo | Into You (Original Mix) |
03 | Cossway | Voyage (Original Mix) |
04 | Freestyle Orchestra Feat. D'Borah | Keep On Pumpin It Up (acapella) |
05 | D'Vision & Dzialach | Hand In Hand (Original Mix) |
06 | Clive From Accounts | Keep Movin' (Original Mix) |
07 | Pavel Svetlove | Everybody (Original Mix) |
08 | Backstreet Boys | I Want It That Way (acapella) |
09 | DJ Chus & Siwell | Love Me (Extended Mix) |
10 | Block & Crown & Marc Rousso | I'm The One (Original Mix) |
11 | Africanism | Do It (acapella) |
12 | Simon Shaw | It's Not The Way (Original Mix) |
13 | Softmal | Touch (Original Mix) |
14 | Midnight City | It's Gonna Be (Original Mix) |
15 | A.T.F.C. | U Got Me (Extended Mix) |
16 | Pagany & Roby Arduini | House Is A Feeling (The Cube Guys ReWork) |
17 | Ciara Feat. Missy Elliott | 1,2 Step (acapella) |
18 | Channel Tres | Controller (Walker Royce Remix) |
19 | Janet Jackson | Control (acapella) |
25 oktober 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #071
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | HP Vince | The Big Funk Jam (Original Mix) |
02 | Lambert Handle | Not Gonna Lie (Original Mix) |
03 | Robert Owens Ted Warehouse | Stay Sane (Original Mix) |
04 | Jaxx Inc. | Party Now (Original Mix) |
05 | Kiddy Smile | Let A Bitch Know (Honey Dijons That Bitch Knew Extended Remix) |
06 | Angelo Scalici | Buggin' (Original Mix) |
07 | Freejak | I m For Real (Extended Mix) |
08 | Midnight City | What I Feel (Original Mix) |
09 | Le Petit Frenchy Mel Hammond | Keep It (Vocal Mix) |
10 | Roger Sanchez GTO | Turn On The Music (Colour Castle Instrumental Mix) |
11 | Prince & The Revolution | Let's go Crazy (acapella) |
12 | Mike Dunn | If I Can t Get Down (Mousse T.'s Funky Shizzle Extended Mix) |
13 | LEFTI | What You Gonna Do (Original Mix) |
14 | Wahoo | Make Em Shake (acapella) |
15 | KAISER66 | Since Before Time (Original Mix) |
16 | The Trammps | Disco Inferno (acapella) |
31 oktober 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #072
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mar Vista | Piano '93 (Original Mix) |
02 | David Penn | The Heat (Qubiko Remix) |
03 | Anderblast | Bicio Papao (Extended Mix) |
04 | Saliva Commandos | Can You Hear Me Out There (Original Mix) |
05 | Alex Kenji & Luca Guerrieri | Await (Original Mix) |
06 | Chic | Good Times (acapella) |
07 | Malachi | In The Dub Socket (Original Mix) |
08 | Homero Espinosa Feat. Tobirus Mozelle | Love Is The Cure (Soul Mix) |
09 | Mattei & Omich Feat. Ella | Hold Me (Original Mix) |
10 | The Goodfellas | Soul Heaven (David Penn Remix) |
11 | Lee Cabrera | Mayday (Original Extended) |
12 | J. Majik Feat. Kathy Brown | Love Is Not A Game (acapella) |
13 | Arturo Macchiavelli | We Got Love (Original Mix) |
14 | Silversix | Bassgirl (Original Mix) |
15 | Jomanda | Don't You Want My Love (acapella) |
16 | Jamie Vice | It's Too Much (Original Mix) |
6 november 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #069
22:00-23:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Silverfox | True To Yourself (Original Mix) |
02 | Nigel Lord & Mongo Santo | It's A Spiritual Thing (DJ Spen Remix) |
03 | Latour | People Are Still Having Sex (Acapella) |
04 | Nick Hook | Sweet Autonomy (Original Mix) |
05 | Amber | Sexual (Acapella) |
06 | Dwayne W. Tyree | Starlight (Original Mix) |
07 | Duwayne Motley Feat. Quiana Parler & Matt Monday | Secrets (Original Mix) |
08 | Mousse T. | Horny (Acapella) |
09 | Dimitri T. Jay | Say Yeah (Extended Mix) |
10 | Tonis | Blunder (Original Mix) |
11 | Salt 'N' Pepa | Let's Talk About Sex (Acapella) |
12 | Local Options | Second Wave (Original Mix) |
13 | Liberty X | Just A little (Acapella) |
14 | Sam Eynon | I Can Feel It (Original Mix) |
15 | James Brown | Sex Machine (Acapella) |
16 | Leventina | House Your Body (Extended Mix) |
17 | Duwayne Motley Feat. Chris Dodson | You I (Original Mix) |
18 | Col Lawton | Let's Go (Original Mix) |
19 | Joeski | From The Top (Extended Mix) |
20 | Shanice Feat. Karif | So Sexy (Acapella) |
7 november 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #074
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mat2Strass | Back To The House School (Original Mix) |
02 | Donna Summer | Bad Girls (acapella) |
03 | Vozmediano | Lollipop (Original Mix) |
04 | Dennis Edwards | Don't Look Any Further (acapella) |
05 | Duwayne Motley Feat. Quiana Parler & Matt Monday | Secrets (Original Mix) |
06 | Mousse T. vs. Hot ‘N’ Juicy | Horny (acapella) |
07 | Luis Radio & Stefano Guerra | Be Glad (Main Mix) |
08 | Donna Summer | Mc. Arthur’s Park (acapella) |
09 | Roger Sanchez Feat. GTO | Turn On The Music (Colour Castle Instrumental Mix) |
10 | Prince | Let's Go Crazy (acapella) |
11 | Phaze Dee | Got Hold Up (Soul Mix) |
12 | Sharon Brown | I Specialize In Love (acapella) |
13 | Finest Wear | That 90's Groove (Original Mix) |
14 | David Bowie | Let’s Dance (acapella) |
15 | LEFTI | What You Gonna Do (Original Mix) |
16 | Wahoo | Make Em Shake it (acapella) |
17 | KAISER66 | Since Before Time (Original Mix) |
18 | The Trammps | Disco Inferno (acapella) |
19 | Joeski | From The Top (Extended Mix) |
20 | Shanice Feat. Karif | So Sexy (acapella) |
21 | Lebedev RU | Filter Sound (Doc Link Remix) |
22 | First Choice | Love Freeze (acapella) |
23 | The Checkup | On A Ride (Original Mix) |
24 | Alex Gopher | Party People (acapella) |
14 november 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #??
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Geen uitzendgegevens bekend |
21 november 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #??
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Geen uitzendgegevens bekend |
28 november 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #??
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Geen uitzendgegevens bekend |
5 december 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #075
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Reverendos Of Soul & Karmina Dai | Gotta Feeling (Micky More And Andy Tee Club Mix) |
02 | K-Klass | Lose Control |
03 | War | Galaxy (acapella) |
04 | Alex Mills | Stamina |
05 | Viet Melodic & Saltic Sound Society | You Make Me Happy |
06 | Midnight City | The Guestlist |
07 | Michael Jackson | Don't Stop 'Til You Get Enough (acapella) |
08 | Danny Foster, Rocket Dubz & Rogue Feat. Rachel John | Still In Love (Deep & Soulfull Club Mix) |
09 | CID Feat. Charlie Vox & Cinélu | Actin' Fake |
10 | Heavy D. & The Boyz | We Got Our Own Thang (acapella) |
11 | Filta Freqz | In Da House |
12 | Oscar G | Warehouse Girl |
13 | Angelo Ferreri | Good, Bad & Ugli |
14 | Destiny's Child | Where'd You Go (acapella) |
15 | Chris Lake & Armand van Helden Feat. Arthur Baker & Victor Simonelli | The Answer |
16 | Mirco Savoldelli | Deep Feelings |
12 december 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #78
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Johnny "Guitar" Watson | A Real Mother For Ya (Ben Liebrand Disco DJ Delight) |
02 | G.L.O.B.E. & Whiz Kid | Play That Beat (Ben Liebrand Funk House Mix) |
03 | Supakings | Back & Forth (Michael Gray Remix) |
04 | Husky Alison Joyce | Do You Like It |
05 | Cosmonection | Bailar Contigo |
06 | Change | Searchin' (acapella) |
07 | Michael Gray | McArthur Park (Classic Vocal Mix) |
08 | James Silk | Atmo |
09 | Tramaine | (Spirit Of Love) Fall Down (acapella) |
10 | Covenants Rion S. | Faith |
11 | Fred H | From NYC with Love |
12 | Rick Astley | Never Gonna Give You Up (acapella) |
13 | Meda | For Love |
14 | Duke | So in Love (little Sound) |
15 | Kings Of Tomorrow | Life (acapella) |
16 | Phaze Dee | Got Hold Up (Soul Mix) |
17 | The Supremes | You Keep Me Hanging On (acapella) |
19 december 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #??
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Geen uitzendgegevens bekend |
26 december 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #??
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Geen uitzendgegevens bekend |