Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2006: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Thuismixer (overleg | bijdragen)
 
(22 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 29: Regel 29:
|-
|-
|2006-02-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-04]]||Herbie Hancock vs. Dee-lite vs. Sophie Ellis-Bextor||Don't Bring Me Down The Birds On The Wall (was Groove Is In The Heart vs. Bring Down The Birds)||
|2006-02-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-04]]||Herbie Hancock vs. Dee-lite vs. Sophie Ellis-Bextor||Don't Bring Me Down The Birds On The Wall (was Groove Is In The Heart vs. Bring Down The Birds)||
|-
|||||Herbie Hancock||Bring Down The Birds||
|-
|||||Deee-Lite||Groove Is In The Heart||
|-
|||||Sophie Ellis-Bextor||Get Over You (Acapella)||
|-
|-
|2006-02-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#September_2004|2004-09-03]]||Total Touch vs. Freestylers||Push Me, Touch Me||
|2006-02-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#September_2004|2004-09-03]]||Total Touch vs. Freestylers||Push Me, Touch Me||
Regel 36: Regel 42:
|||||Freestylers||Push Up||
|||||Freestylers||Push Up||
|-
|-
|2006-02-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-04]]||Aaliyah vs. George Michael||Whispering To That Somebody||
|2006-02-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-04]]||Wham! Feat. George Michael vs. Aaliyah||Whispering To That Somebody||
|-
|-
|||||Aaliyah||Are You That Somebody (Acapella)||
|||||Aaliyah||Are You That Somebody (Acapella)||
|-
|-
|||||George Michael||Careless Whisper||
|||||Wham! Feat. George Michael||Careless Whisper (Instrumental||
|-
|-
|2006-02-25||||Sister Sledge vs. Destiny’s Child||[https://www.youtube.com/watch?v=d1yd40_-OHE&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c She’s The Greatest Woman]||5min 15sec
|2006-02-25||||Sister Sledge vs. Destiny’s Child||[https://www.youtube.com/watch?v=d1yd40_-OHE&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c She’s The Greatest Woman]||5min 15sec
Regel 65: Regel 71:
|||||C+C Music Factory||Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)||
|||||C+C Music Factory||Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)||
|-
|-
|||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband||
|||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (Acapella)||
|-
|-
|2006-03-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Maart_2004|2004-03-12]]||Moby vs. The Underdog Project||Go With The Summerjam||
|2006-03-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Maart_2004|2004-03-12]]||Moby vs. The Underdog Project||Go With The Summerjam||
Regel 141: Regel 147:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2006-07-01||1993-10-02||2 Unlimited|| Faces (Versie 1)||
|2006-07-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Oktober_1993|1993-10-02]]||2 Unlimited|| Faces (Versie 1)||
|-
|-
|2006-07-08||2001-06-30||Björk ||Human Behaviour (Versie 2)||
|2006-07-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#Juni_2001|2001-06-30]]||Björk||Human Behaviour (Versie 2)||
|-
|-
|2006-07-15||1993-12-04||Melody MC||Dum Da Dum||
|2006-07-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#December_1993|1993-12-04]]||Melody MC||Dum Da Dum||4min 52sec
|-
|-
|2006-07-22||1993-11-06||Urban Cookie Collective||The Key, The Secret||
|2006-07-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#November_1993|1993-11-06]]||Urban Cookie Collective||The Key, The Secret||
|-
|-
|2006-07-29||1993-11-20||Salt 'N' Pepa||Shoop (Underground Clubmix)||
|2006-07-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#November_1993|1993-11-20]]||Salt 'N' Pepa||Shoop (Underground Clubmix)||
|}
|}


Regel 187: Regel 193:
|2006-09-02||||Jan Hammer||Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Edit Versie!)|| 5min 30sec
|2006-09-02||||Jan Hammer||Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Edit Versie!)|| 5min 30sec
|-
|-
|2006-09-09||1987-05-29||Herb Alpert Feat. Janet Jackson||Diamonds (Ben's Crazy Edit)||
|2006-09-09||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Mei_1987|1987-05-29]]||Herb Alpert Feat. Janet Jackson||Diamonds (Ben's Crazy Edit)||
|-
|-
|2006-09-16||1993-11-27||2 Unlimited||Maximum Overdrive||
|2006-09-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#November_1993|1993-11-27]]||2 Unlimited||Maximum Overdrive||
|-
|-
|2006-09-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Februari_2004|2004-02-27]]||C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Feat. The Bigband Horns||Gonna Slowly Make You Sweat||
|2006-09-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Februari_2004|2004-02-27]]||C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Feat. The Bigband Horns||Gonna Slowly Make You Sweat||
|-
|-
|2006-09-23||1988-05-27||Prince vs. Wee Papa Girl Rappers||Alphabet Street (uitgezonden tijdens [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (Bigband Horns)||
|-
|||||C+C Music Factory||Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)||
|-
|||||Kylie Minogue||Slow||
|-
|2006-09-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Mei_1988|1988-05-27]]||Prince vs. Wee Papa Girl Rappers||Alphabet Street (uitgezonden tijdens [[In The Mix]] Episode: #380-1 van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|-
|-
|2006-09-23||1986-03-14||Prince & The Revolution||Kiss (uitgezonden tijdens [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|2006-09-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Maart_1986|1986-03-14]]||Prince & The Revolution||Kiss (uitgezonden tijdens [[In The Mix]] Episode: #380-1 van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|-
|-
|2006-09-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-30]]||Prince & The Revolution vs. Destiny's Child||Kiss-A-Boo (uitgezonden tijdens [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|2006-09-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-30]]||Prince & The Revolution vs. Destiny's Child||Kiss-A-Boo (uitgezonden tijdens [[In The Mix]] Episode: #380-1 van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|-
|-
|2006-09-23||1987-04-03||Prince||House Quake (If You Can't Rock Steady Then Shut Up Already Damn Minimix) (uitgezonden tijdens [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|2006-09-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#April_1987|1987-04-03]]||Prince||House Quake (If You Can't Rock Steady Then Shut Up Already Damn Minimix) (uitgezonden tijdens [[In The Mix]] Episode: #380-1 van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|-
|-
|2006-09-23||1991-09-13||Prince & The New Power Generation ||Gett Off (uitgezonden tijdens [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|2006-09-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#September_1991|1991-09-13]]||Prince & The New Power Generation||Gett Off (uitgezonden tijdens [[In The Mix]] Episode: #380-1 van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|-
|-
|2006-09-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Augustus_2004|2004-08-20]]||Prince & The Revolution vs. Mighty Dub Katz||Magic 1999 (Carpet Ride Minimix) (uitgezonden tijdens [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|2006-09-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Augustus_2004|2004-08-20]]||Prince & The Revolution vs. Mighty Dub Katz||Magic 1999 (Carpet Ride Minimix) (uitgezonden tijdens [[In The Mix]] Episode: #380-1 van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|-
|-
|2006-09-23||||Prince & The Revolution||Erotic City (Nieuwe Mash-Up Mix uitgezonden tijdens [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|2006-09-23||||Prince & The Revolution||Erotic City (Nieuwe Mash-Up Mix uitgezonden tijdens [[In The Mix]] Episode: #380-1 van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|-
|-
|2006-09-23||||Prince & The Revolution||When Doves Cry (Nieuwe Mash-Up Mix uitgezonden tijdens [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|2006-09-23||||Prince & The Revolution||When Doves Cry (Nieuwe Mash-Up Mix uitgezonden tijdens [[In The Mix]] Episode: #380-1 van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|-
|-
|2006-09-23||||Prince & The Revolution vs. Ramirez||I would die 4 U vs. Musica Tremenda (Versie 1) (Nieuwe Mash-Up Mix uitgezonden tijdens [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|2006-09-23||||Prince & The Revolution vs. Ramirez||I Would Die 4 U vs. Musica Tremenda (Versie 1) (Nieuwe Mash-Up Mix uitgezonden tijdens [[In The Mix]] Episode: #380-1 van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#23_september_2006|23 september 2006]])||
|-
|-
|2006-09-30||1991-05-17 ||Crystal Waters||Gypsy Woman (She's Homeless) (Guitar Mix)||
|2006-09-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Mei_1991|1991-05-17]]||Crystal Waters||Gypsy Woman (She's Homeless) (Guitar Mix)||
|}
|}


Regel 222: Regel 234:
|2006-10-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juli_1987|1987-07-03]]||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=ERd7JBsojCU Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers)]||
|2006-10-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juli_1987|1987-07-03]]||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=ERd7JBsojCU Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers)]||
|-
|-
|2006-10-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Mei_1992|1992-05-08]]||Karen Young||Hot Shot ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie 1)||
|2006-10-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Mei_1992|1992-05-08]]||Karen Young||Hot Shot ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie 1)||5min 50sec
|-
|-
|2006-10-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Augustus_1993|1993-07-07]]||U69||Love Sees No Colour||
|2006-10-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juli_1993|1993-07-31]]||U69||Love Sees No Colour||4min 57sec
|-
|-
|2006-10-28||||Robin S. vs. Fedde Le Grand||Put Your Hands Up 4 Luve||
|2006-10-28||||Robin S. vs. Fedde Le Grand||Put Your Hands Up 4 Luve||
Regel 239: Regel 251:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2006-11-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-18]]||Michael Jackson vs. Europe||Billie Jean's Final Countdown||
|2006-11-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-18]]||Michael Jackson vs. Europe||Billie Jean's Final Countdown / The Final Billie Jean||6min 30sec
|-
|||||Michael Jackson||Billie Jean||
|-
|||||Europe||The Final Countdown||
|-
|-
|2006-11-11||||Spiller vs. Everything But The Girl||Missing Groove Jet||
|2006-11-11||||Spiller vs. Everything But The Girl||Missing Groove Jet||
Regel 249: Regel 265:
|2006-11-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Mei_2005|2005-05-07]]||Earth, Wind & Fire vs. The Bangles||Egyptian In The Stone||
|2006-11-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Mei_2005|2005-05-07]]||Earth, Wind & Fire vs. The Bangles||Egyptian In The Stone||
|-
|-
|2006-11-18||1991-01-11||Kool & The Gang||Ladies Night ([[Ben Liebrand]] Swingbeat Remix)||
|2006-11-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Januari_1991|1991-01-11]]||Kool & The Gang||Ladies Night ([[Ben Liebrand]] Swingbeat Remix)||
|-
|-
|2006-11-24||1992-10-10||Karen Young||Hot Shot ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie 2)||
|2006-11-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Oktober_1992|1992-10-10]]||Karen Young||Hot Shot ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie 2)||
|-
|-
|2006-11-25||1986-01-31||Tramaine||Fall Down (Spirit Of Love)||  
|2006-11-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Januari_1986|1986-01-31]]||Tramaine||Fall Down (Spirit Of Love)||  
|}
|}


Regel 260: Regel 276:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2006_12-01||2006-02-25||Sister Sledge vs. Destiny’s Child||[https://www.youtube.com/watch?v=d1yd40_-OHE&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=59 She’s The Greatest Woman]||
|2006_12-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#Februari_2006|2006-02-25]]||Sister Sledge vs. Destiny’s Child||[https://www.youtube.com/watch?v=d1yd40_-OHE&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=59 She’s The Greatest Woman]||5min 15sec
|-
|-
|||||Destiny's Child||Independent Woman (Acapella)||
|||||Destiny's Child||Independent Woman (Acapella)||
Regel 266: Regel 282:
|||||Sister Sledge||He's The Greatest Dancer||
|||||Sister Sledge||He's The Greatest Dancer||
|-
|-
|2006-12-02||||Robin S. vs. Fedde Le Grand||Put Your Hands Up 4 Luve (Updated Versie)||
|2006-12-02||||Robin S. vs. Fedde Le Grand||Put Your Hands Up 4 Luve (Updated Version)||
|-
|-
|||||Fedde Le Grand||Put Your Hands Up For Detroit||
|||||Fedde Le Grand||Put Your Hands Up For Detroit||
Regel 276: Regel 292:
|2006-12-09||||Salt 'N' Pepa||Start Me Up ([[Ben Liebrand]] Streetmix)||
|2006-12-09||||Salt 'N' Pepa||Start Me Up ([[Ben Liebrand]] Streetmix)||
|-
|-
|2006-12-15||1992-05-29||Queenesis (Queen vs. Genesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]||
|2006-12-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Mei_1992|1992-05-29]]||Queenesis (Queen vs. Genesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]||6min 43sec
|-
|-
|||||Queen||We Will Rock You||
|||||Queen||We Will Rock You||
Regel 284: Regel 300:
|||||Queen||Bohemian Rapsody (Sample)||
|||||Queen||Bohemian Rapsody (Sample)||
|-
|-
|2006-12-16||1992-01-10||Human Resource vs. Afrika Bambaataa||Bambominator||
|2006-12-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Januari_1992|1992-01-10]]||Human Resource vs. Afrika Bambaataa||Bambominator (Composition in D)||
|-
|-
|||||Afrika Bambaataa||Just Get Up And Dance||
|||||Afrika Bambaataa||Just Get Up And Dance||
Regel 294: Regel 310:
|||||Was (Not Was)||Walk The Dinosaur||
|||||Was (Not Was)||Walk The Dinosaur||
|-
|-
|2006-12-22||1988-08-05||Joe Jackson||Is She Really Going Out With Him (Non-Acapella Mix)||
|2006-12-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Augustus_1988|1988-08-05]]||Joe Jackson||Is She Really Going Out With Him (Non-Acapella Mix) (Versie 1)||
|-
|-
|2006-12-23||2004-05-07||Modern Talking||Modern Rapping||
|2006-12-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Mei_2004|2004-05-07]]||Modern Talking vs. Public Enemy||Modern Rapping (was eerder Modern Bass As Low As It Goes)||
|-
|-
|2006-12-24||||Santa Claus Esmeralda||[https://www.youtube.com/watch?v=-ykqRQP_9aM Don't Let Me Be Misundersnowed (X-Mass Version)] (Versie 1)||
|2006-12-24||||Santa Claus Esmeralda||[https://www.youtube.com/watch?v=-ykqRQP_9aM Don't Let Me Be Misundersnowed (X-Mass Version)] (Versie 1)||
|-
|-
|2006-12-24||2005-01-08||Crystal Waters Feat. Do||Homeless In Heaven||
|2006-12-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Januari_2005|2005-01-08]]||Crystal Waters Feat. Do||Homeless In Heaven||
|-
|||||Do||Heaven (Piano & Strings)||
|-
|||||Crystal Waters||Gypsy Woman (Acapella)||
|-
|-
|2006-12-29||1991-11-29||Lou Reed||[https://www.youtube.com/watch?v=Ik4eDNNAUf4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=138 Walk On The Wildside]||
|2006-12-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#November_1991|1991-11-29]]||Lou Reed||[https://www.youtube.com/watch?v=Ik4eDNNAUf4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=138 Walk On The Wildside]||6min 34sec
|-
|-
|2006-12-30||1988-07-29||James Brown||(Get Up I Feel Like Being Like A) Sex Machine (Sample Mix)||
|2006-12-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Juli_1988|1988-07-29]]||James Brown||(Get Up I Feel Like Being Like A) Sex Machine (Sample Mix)||
|}
|}



Huidige versie van 23 nov 2025 18:59

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2006

Let op: de uitzending vindt plaats op de zaterdagavond iets na 21.00 uur in het programma Disco Inferno van DJ Sven van Veen.

Let op: met ingang van 7 oktober 2006 verschuift de Minimix naar een later tijdstip, namelijk 23.10 uur.

Let op: vanaf 17 november 2006 komt de Minimix ook weer terug op de vrijdagavond, twee platen na 21 uur, in het programma de Erwin Peters Avonturen Show op Radio Veronica. De Minimix is vanaf dan op zowel de vrijdag, als de zaterdag te beluisteren!

Januari 2006

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2006-01-07 1988-09-09 Rockers Revenge Feat. Donnie Calvin Walking On Sunshine (Acid Mix)
2006-01-14 Geen uitzending i.v.m. de uitzending van Top 1000 Aller Tijden op Radio Veronica
2006-01-21 1992-03-13 Genesis I Can't Dance (The Other Mix) 5min 50sec
2006-01-28 2004-06-11 B-52's vs. Carol Williams Love Shack
B-52's Love Shack
Carol Williams Love Is You

Februari 2006

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2006-02-04 2004-06-04 Herbie Hancock vs. Dee-lite vs. Sophie Ellis-Bextor Don't Bring Me Down The Birds On The Wall (was Groove Is In The Heart vs. Bring Down The Birds)
Herbie Hancock Bring Down The Birds
Deee-Lite Groove Is In The Heart
Sophie Ellis-Bextor Get Over You (Acapella)
2006-02-11 2004-09-03 Total Touch vs. Freestylers Push Me, Touch Me
Total Touch Touch Me There
Freestylers Push Up
2006-02-18 2004-06-04 Wham! Feat. George Michael vs. Aaliyah Whispering To That Somebody
Aaliyah Are You That Somebody (Acapella)
Wham! Feat. George Michael Careless Whisper (Instrumental
2006-02-25 Sister Sledge vs. Destiny’s Child She’s The Greatest Woman 5min 15sec
Destiny's Child Independent Woman (Acapella)
Sister Sledge He's The Greatest Dancer

Maart 2006

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2006-03-04 Geen uitzending i.v.m. uitzending van Veronica 80's Top 880 op Radio Veronica
2006-03-11 Sunclub vs. Delerium Silent Fiësta
Sunclub Fiësta
Delerium Feat. Sarah McLachlan Silence (Acapella)
2006-03-18 2004-03-05 Tony Scott vs. C+C Music Factory Gonna Make The Bigband Sweat
C+C Music Factory Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)
Ben Liebrand Feat. Tony Scott Move To The Bigband (Acapella)
2006-03-25 2004-03-12 Moby vs. The Underdog Project Go With The Summerjam
Moby Go!
The Underdog Project Summerjam

April 2006

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2006-04-01 Cameo vs. Michael Jackson vs. Dimples D. Word Up! On The Sucker DJ Doin' The Michael Jackson
Cameo Word Up!
Dimples D. Sucker DJ (A Witch For Love)
Michael Jackson Billie Jean
2006-04-08 1988-06-03 Sting Fragile 6min 30sec
2006-04-15 1989-11-24 Yazoo Situation (Hip House Mix) 6min 01sec
2006-04-22 2004-06-18 Tavares It Only Takes A Minute
2006-04-29 1989-01-13 The Revellettes Sign Of Love

Mei 2006

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2006-05-06 Wild Cherry vs. Mai Tai Play That Funky History
Wild Cherry Play That Funky Music
Mai Tai History
2006-05-13 B.B. & Q. Band Main Attraction (The Finest Remix)
2006-05-20 Geen uitzending i.v.m. de uitzending van de Album Top 1000 op Radio Veronica
2006-05-27 Heatwave Grooveline (Ben Liebrand Remix) (Versie 2) 6min 44 sec

Juni 2006

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2006-06-03 Tavares Heaven Must Be Missing An Angel (Irresistible Angel Mix)
2006-06-10 2004-05-28 Minimix Heroes With A Dream 7min 30sec
Martin Luther King I Have A Dream (Speech)
Queen & David Bowie Under Pressure
David Bowie Heroes
M/A/R/R/S Pump Up The Volume (Drums)
2006-06-17 2001-09-01 Prodigy vs. Faithless Funky Insomnia 5min 52sec
The Prodigy Funky Shit
Faithless Insomnia
2006-06-24 Alf / Ben Liebrand Stuck On Earth (House Mix 2006) (Versie 4)

Juli 2006

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2006-07-01 1993-10-02 2 Unlimited Faces (Versie 1)
2006-07-08 2001-06-30 Björk Human Behaviour (Versie 2)
2006-07-15 1993-12-04 Melody MC Dum Da Dum 4min 52sec
2006-07-22 1993-11-06 Urban Cookie Collective The Key, The Secret
2006-07-29 1993-11-20 Salt 'N' Pepa Shoop (Underground Clubmix)

Augustus 2006

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2006-08-05 2004-07-16 Madonna vs. Suzanne Vega Tom's Erotic Diner
DNA Feat. Suzanne Vega Tom's Diner
Madonna Erotica
2006-08-12 2004-06-11 Alexander O'Neal vs. Stevie Wonder I Wish You Were Not Fake
Alexander O'Neal Fake
Stevie Wonder I Wish
2006-08-19 2004-10-01 Madonna vs. Capricorn Music@20Hz
Madonna Music
Capricorn 20Hz
LA Style James Brown Is Dead
Depeche Mode Just Can't Get Enough
2006-08-26 2005-08-26 Bee Gees You Should Be Dancing

September 2006

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2006-09-02 Jan Hammer Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Edit Versie!) 5min 30sec
2006-09-09 1987-05-29 Herb Alpert Feat. Janet Jackson Diamonds (Ben's Crazy Edit)
2006-09-16 1993-11-27 2 Unlimited Maximum Overdrive
2006-09-23 2004-02-27 C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Feat. The Bigband Horns Gonna Slowly Make You Sweat
Ben Liebrand Feat. Tony Scott Move To The Bigband (Bigband Horns)
C+C Music Factory Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)
Kylie Minogue Slow
2006-09-23 1988-05-27 Prince vs. Wee Papa Girl Rappers Alphabet Street (uitgezonden tijdens In The Mix Episode: #380-1 van 23 september 2006)
2006-09-23 1986-03-14 Prince & The Revolution Kiss (uitgezonden tijdens In The Mix Episode: #380-1 van 23 september 2006)
2006-09-23 2004-01-30 Prince & The Revolution vs. Destiny's Child Kiss-A-Boo (uitgezonden tijdens In The Mix Episode: #380-1 van 23 september 2006)
2006-09-23 1987-04-03 Prince House Quake (If You Can't Rock Steady Then Shut Up Already Damn Minimix) (uitgezonden tijdens In The Mix Episode: #380-1 van 23 september 2006)
2006-09-23 1991-09-13 Prince & The New Power Generation Gett Off (uitgezonden tijdens In The Mix Episode: #380-1 van 23 september 2006)
2006-09-23 2004-08-20 Prince & The Revolution vs. Mighty Dub Katz Magic 1999 (Carpet Ride Minimix) (uitgezonden tijdens In The Mix Episode: #380-1 van 23 september 2006)
2006-09-23 Prince & The Revolution Erotic City (Nieuwe Mash-Up Mix uitgezonden tijdens In The Mix Episode: #380-1 van 23 september 2006)
2006-09-23 Prince & The Revolution When Doves Cry (Nieuwe Mash-Up Mix uitgezonden tijdens In The Mix Episode: #380-1 van 23 september 2006)
2006-09-23 Prince & The Revolution vs. Ramirez I Would Die 4 U vs. Musica Tremenda (Versie 1) (Nieuwe Mash-Up Mix uitgezonden tijdens In The Mix Episode: #380-1 van 23 september 2006)
2006-09-30 1991-05-17 Crystal Waters Gypsy Woman (She's Homeless) (Guitar Mix)

Oktober 2006

Let op: de minimix wordt vanaf deze maand uitgezonden op de zaterdagavond, rond 23.10 uur!

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2006-10-07 1987-07-03 Ben Liebrand Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers)
2006-10-14 1992-05-08 Karen Young Hot Shot (Ben Liebrand Remix) (Versie 1) 5min 50sec
2006-10-21 1993-07-31 U69 Love Sees No Colour 4min 57sec
2006-10-28 Robin S. vs. Fedde Le Grand Put Your Hands Up 4 Luve
Fedde Le Grand Put Your Hands Up For Detroit
Robin S. Luve 4 Luve

November 2006

Let op: de minimix wordt vanaf deze 17 november 2006 op 2 dagen uitgezonden; zowel op de vrijdag- als op de zaterdagavond!

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2006-11-04 2004-06-18 Michael Jackson vs. Europe Billie Jean's Final Countdown / The Final Billie Jean 6min 30sec
Michael Jackson Billie Jean
Europe The Final Countdown
2006-11-11 Spiller vs. Everything But The Girl Missing Groove Jet
Spiller Feat. Sophie Ellis-Bextor Groove Jet (If This Ain't Love)
Everything But The Girl Missing
2006-11-17 2005-05-07 Earth, Wind & Fire vs. The Bangles Egyptian In The Stone
2006-11-18 1991-01-11 Kool & The Gang Ladies Night (Ben Liebrand Swingbeat Remix)
2006-11-24 1992-10-10 Karen Young Hot Shot (Ben Liebrand Remix) (Versie 2)
2006-11-25 1986-01-31 Tramaine Fall Down (Spirit Of Love)

December 2006

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2006_12-01 2006-02-25 Sister Sledge vs. Destiny’s Child She’s The Greatest Woman 5min 15sec
Destiny's Child Independent Woman (Acapella)
Sister Sledge He's The Greatest Dancer
2006-12-02 Robin S. vs. Fedde Le Grand Put Your Hands Up 4 Luve (Updated Version)
Fedde Le Grand Put Your Hands Up For Detroit
Robin S. Luve 4 Luve
2006-12-08 Geen uitzending i.v.m. de uitzending van de TOP 1000 op Radio Veronica
2006-12-09 Salt 'N' Pepa Start Me Up (Ben Liebrand Streetmix)
2006-12-15 1992-05-29 Queenesis (Queen vs. Genesis) Mama Will Rock You 6min 43sec
Queen We Will Rock You
Genesis Mama
Queen Bohemian Rapsody (Sample)
2006-12-16 1992-01-10 Human Resource vs. Afrika Bambaataa Bambominator (Composition in D)
Afrika Bambaataa Just Get Up And Dance
Human Resource Dominator
Crystal Waters Gypsy Woman (She's Homeless)
Was (Not Was) Walk The Dinosaur
2006-12-22 1988-08-05 Joe Jackson Is She Really Going Out With Him (Non-Acapella Mix) (Versie 1)
2006-12-23 2004-05-07 Modern Talking vs. Public Enemy Modern Rapping (was eerder Modern Bass As Low As It Goes)
2006-12-24 Santa Claus Esmeralda Don't Let Me Be Misundersnowed (X-Mass Version) (Versie 1)
2006-12-24 2005-01-08 Crystal Waters Feat. Do Homeless In Heaven
Do Heaven (Piano & Strings)
Crystal Waters Gypsy Woman (Acapella)
2006-12-29 1991-11-29 Lou Reed Walk On The Wildside 6min 34sec
2006-12-30 1988-07-29 James Brown (Get Up I Feel Like Being Like A) Sex Machine (Sample Mix)

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties