Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2001: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| (29 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
|2001-01-06||||[[Ben Liebrand]]||Vocoder Playlist [[Grandmix#31_december_2000|Grandmix 2000]]|| | |2001-01-06||||[[Ben Liebrand]]||Vocoder Playlist [[Grandmix#31_december_2000|Grandmix 2000]]|| | ||
|- | |- | ||
|2001-01-13||2000-09-01||The Trammps||Disco Inferno|| | |2001-01-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2000#September_2000|2000-09-01]]||The Trammps||Disco Inferno|| | ||
|- | |- | ||
| | |||||The Trammps||Shout (Intro)|| | ||
|- | |- | ||
|2001-01-27||1992-07-03||Level 42||Club Megamix (The Essential Combination)|| | |||||The Trammps||Disco Inferno|| | ||
|- | |||
|||||[[Ben Liebrand]]||Syndrums, Vocoder on Chorus, Filtered Loops Of Disco Inferno & Classic Disco Rhythms|| | |||
|- | |||
|2001-01-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Januari_1993|1993-01-30]]||Jocelyn Brown||Somebody Else's Guy (House Remix) (Versie 2)|| | |||
|- | |||
|2001-01-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-03]]||Level 42||Club Megamix (The Essential Combination)||5min 53sec | |||
|- | |||
|||||Level 42||Lessons In Love|| | |||
|- | |||
|||||Level 42||Hot Water|| | |||
|- | |||
|||||Level 42||Running In The Family|| | |||
|- | |||
|||||Level 42||Children Say|| | |||
|- | |||
|||||Level 42||Something About You|| | |||
|- | |||
|||||Level 42||Starchild|| | |||
|} | |} | ||
| Regel 20: | Regel 38: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2001-02-03||1987-06-06||Alf / [[Ben Liebrand]]||Stuck On Earth (American House Mix 1987)|| | |2001-02-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juni_1987|1987-06-06]]||Alf / [[Ben Liebrand]]||Stuck On Earth (American House Mix 1987)|| | ||
|- | |- | ||
|2001-02-10||||Mory Kante vs. Eurythmics||[https://www.youtube.com/watch?v=gLSV8j6dFAw Sweet Yé Ké Yé Ké | |2001-02-10||||Mory Kante vs. Eurythmics||[https://www.youtube.com/watch?v=gLSV8j6dFAw Sweet Yé Ké Yé Ké (Versie 1)]||6min 21sec | ||
|- | |- | ||
|||||Mory Kante||Yé Ké Yé Ké (Hardfloor Mix)|| | |||||Mory Kante||Yé Ké Yé Ké (Hardfloor Mix)|| | ||
| Regel 28: | Regel 46: | ||
|||||Eurythmics||Sweet Dreams (Are Made Of This)|| | |||||Eurythmics||Sweet Dreams (Are Made Of This)|| | ||
|- | |- | ||
|2001-02-17||1992-09-18||Phil Collins||[https://web.archive.org/web/20030530022018/http://liebrand.com/minimix/paradise.html Another Day In Paradise]|| | |2001-02-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#September_1992|1992-09-18]]||Phil Collins||[https://web.archive.org/web/20030530022018/http://liebrand.com/minimix/paradise.html Another Day In Paradise]|| | ||
|- | |- | ||
|||||[[Ben Liebrand]]||Drums, Percussion en Sequencers|| | |||||[[Ben Liebrand]]||Drums, Percussion en Sequencers|| | ||
|- | |- | ||
|2001-02-24||1992-10-31||Salt 'N' Pepa||Start Me Up (Louder Bass Versie)|| | |2001-02-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Oktober_1992|1992-10-31]]||Salt 'N' Pepa||Start Me Up (Louder Bass Versie)|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 45: | Regel 63: | ||
|||||Madonna||Holiday|| | |||||Madonna||Holiday|| | ||
|- | |- | ||
|2001-03-10||1990-11-23||Deee-Lite||[https://www.youtube.com/watch?v=tIAfoWSLYWM What Is Love]||5min 34sec | |2001-03-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#November_1990|1990-11-23]]||Deee-Lite||[https://www.youtube.com/watch?v=tIAfoWSLYWM What Is Love]||5min 34sec | ||
|- | |- | ||
|||||René & Angela||Save Your Love (For #1) (Sample)|| | |||||René & Angela||Save Your Love (For #1) (Sample)|| | ||
| Regel 55: | Regel 73: | ||
|||||Guy||I Wanna Get With You (Sample)|| | |||||Guy||I Wanna Get With You (Sample)|| | ||
|- | |- | ||
|2001-03-17||1992-06-26 ||George Michael vs. Jocelyn Brown||Too Funky (Power Mix) (Ook wel de Somebody Else's Guy's 2 Funky Minimix)|| | |2001-03-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juni_1992|1992-06-26]]||George Michael vs. Jocelyn Brown||Too Funky (Power Mix) (Ook wel de Somebody Else's Guy's 2 Funky Minimix)||6min 55sec | ||
|- | |- | ||
|||||George Michael||Too Funky|| | |||||George Michael||Too Funky|| | ||
| Regel 61: | Regel 79: | ||
|||||Jocelyn Brown||Somebody Else's Guy|| | |||||Jocelyn Brown||Somebody Else's Guy|| | ||
|- | |- | ||
|2001-03-24||1990-10-26||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (Vocoder Mix)|| | |||||Zero G ||Sample CD|| | ||
|- | |||
|2001-03-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Oktober_1990|1990-10-26]]||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (Vocoder Mix) (Versie 2)|| | |||
|- | |- | ||
|2001-03-31||1988-01-22 ||Ceejay||[https://web.archive.org/web/20011129190441/http://www.liebrand.com/minimix/ceejay.html A Little Love (What's Going On) | |2001-03-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Januari_1988|1988-01-22]]||Ceejay||[https://web.archive.org/web/20011129190441/http://www.liebrand.com/minimix/ceejay.html A Little Love (What's Going On) (Versie 1)]||8min 37sec | ||
|} | |} | ||
| Regel 71: | Regel 91: | ||
|- | |- | ||
|2001-04-07||||Sly & The Family Stone||[https://web.archive.org/web/20020702030634/http://www.liebrand.com/minimix/sly.html Dance To The Music]|| | |2001-04-07||||Sly & The Family Stone||[https://web.archive.org/web/20020702030634/http://www.liebrand.com/minimix/sly.html Dance To The Music]|| | ||
|- | |||
|||||Sly & The Family Stone||Dance To The Music|| | |||
|- | |- | ||
|||||[[Ben Liebrand]]||Drums, Percussion & Bassline|| | |||||[[Ben Liebrand]]||Drums, Percussion & Bassline|| | ||
| Regel 82: | Regel 104: | ||
|||||[[Ben Liebrand]]||Additional Synth Sequences & Bassline|| | |||||[[Ben Liebrand]]||Additional Synth Sequences & Bassline|| | ||
|- | |- | ||
|2001-04-15 (uitgezonden om 13.45 uur!)||2001-04-14||Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross||[https://web.archive.org/web/20011129200358/http://www.liebrand.com/minimix/all4you.html All For You vs. The Glow Of Love]|| | |2001-04-15 (uitgezonden om 13.45 uur!)||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#April_2001|2001-04-14]]||Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross||[https://web.archive.org/web/20011129200358/http://www.liebrand.com/minimix/all4you.html All For You vs. The Glow Of Love]|| | ||
|- | |- | ||
|||||Change Feat. Luther Vandross||The Glow Of Love|| | |||||Change Feat. Luther Vandross||The Glow Of Love|| | ||
| Regel 92: | Regel 114: | ||
|2001-04-15 (uitgezonden om 14.45 uur!)||||Janet Jackson||When I Think Of You (Versie 3)|| | |2001-04-15 (uitgezonden om 14.45 uur!)||||Janet Jackson||When I Think Of You (Versie 3)|| | ||
|- | |- | ||
|2001-04-21||1993-04-03||Van Halen||Jump (Jump All Over The Place Mix)|| | |2001-04-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#April_1993|1993-04-03]]||Van Halen||Jump (Jump All Over The Place Mix)|| | ||
|- | |- | ||
|2001-04-28||1989-01-20||Sheena Easton||The Lover In Me|| | |2001-04-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Januari_1989|1989-01-20]]||Sheena Easton||The Lover In Me|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 103: | Regel 125: | ||
|2001-05-05||||Hot Chocolate||Sexy Thing|| | |2001-05-05||||Hot Chocolate||Sexy Thing|| | ||
|- | |- | ||
|2001-05-12||1989-02-17||Tone Loc||Wild Thing|| | |2001-05-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Februari_1989|1989-02-17]]||Tone Loc||Wild Thing||5min 13sec | ||
|- | |||
|2001-05-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Maart_1993|1993-03-27]]||Shaggy||Oh Carolina||3min 58sec | |||
|- | |||
|||||Shaggy||Oh Carolina|| | |||
|- | |- | ||
| | |||||Henry Mancini||Peter Gunn|| | ||
|- | |- | ||
|2001-05-26||1991-08-16||Punchy||Here I Come (Clubmix)|| | |||||Henry Mancini||Theme Of Pink Panther|| | ||
|- | |||
|2001-05-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Augustus_1991|1991-08-16]]||Punchy||Here I Come (Clubmix) (Versie 2)||5min 09sec | |||
|} | |} | ||
| Regel 128: | Regel 156: | ||
|2001-06-09||||[[Ben Liebrand]]||Spirit Of Disco Italo Edition|| | |2001-06-09||||[[Ben Liebrand]]||Spirit Of Disco Italo Edition|| | ||
|- | |- | ||
|2001-06-16||1993-05-22||2 Unlimited||Tribal Dance|| | |2001-06-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Mei_1993|1993-05-22]]||2 Unlimited||Tribal Dance|| | ||
|- | |||
|2001-06-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1984#Juni_1984|1984-06-29]]||[[Ben Liebrand]]||The Classics Minimix||15min | |||
|- | |||
|||||Hot R.S.||Slow Blow (Sound Effect)|| | |||
|- | |||
|||||Love Deluxe||Here Comes That Sound (Drum intro Sample)|| | |||
|- | |||
|||||Chic||Good Times|| | |||
|- | |||
|||||The Sugarhill Gang||Rapper's Delight|| | |||
|- | |||
|||||Kurtis Blow||The Breaks|| | |||
|- | |||
|||||Instant Funk||Got My Mind Made Up (You Can Get It Girl)|| | |||
|- | |||
|||||Trussel||Love Injection|| | |||
|- | |||
|||||Kool & The Gang||Ladies Night|| | |||
|- | |||
|||||McFadden & Whitehead||Ain't No Stopping Us Now|| | |||
|- | |||
|||||Jocko||Rhythm Talk|| | |||
|- | |||
|||||T-Connection||At Midnight|| | |||
|- | |||
|||||Shalamar||Second Time Around|| | |||
|- | |||
|||||Crown Heights Affair||You Gave Me Love|| | |||
|- | |||
|||||Al Hudson & The Partners||You Can Do It|| | |||
|- | |||
|||||The Whispers||And The Beat Goes On|| | |||
|- | |||
|||||Dynasty||I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself)|| | |||
|- | |||
|||||Gene Chandler||Get Down|| | |||
|- | |||
|||||Billy Ocean||Are You Ready|| | |||
|- | |||
|||||The Jacksons||Shake Your Body (Down To The Ground)|| | |||
|- | |||
|||||Michael Jackson||Don't Stop Till You Get Enough|| | |||
|- | |||
|||||Sister Sledge||He's The Greatest Dancer|| | |||
|- | |||
|||||Sister Sledge||We Are Family|| | |||
|- | |||
|||||Chic||Le Freak|| | |||
|- | |- | ||
| | |||||Karen Young||Hot Shot|| | ||
|- | |- | ||
|2001-06-30||||Björk||Human Behaviour (Versie 2 | |2001-06-30||Let op: deze versie duurt 1min 15sec langer dan versie 1 van [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#September_1993|1993-09-25]]!||Björk||Human Behaviour (Versie 2)|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 143: | Regel 219: | ||
|2001-07-14||||Geen uitzending||i.v.m de megafestatie|| | |2001-07-14||||Geen uitzending||i.v.m de megafestatie|| | ||
|- | |- | ||
|2001-07-21||1992-10-10 ||Karen Young||Hot Shot (Versie 2)|| | |2001-07-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Oktober_1992|1992-10-10]]||Karen Young||Hot Shot (Versie 2)|| | ||
|- | |||
|2001-07-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#Juni_2001|2001-06-03]]||[[Ben Liebrand]]||Trance Minimix||6min 52sec | |||
|- | |||
|||||Safri Duo||Played Alive|| | |||
|- | |||
|||||Mauro Picotto||Komodo|| | |||
|- | |||
|||||Debet Forge||Questions Must Be Asked|| | |||
|- | |- | ||
| | |||||System F||Needle Juice|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 154: | Regel 238: | ||
|2001-08-04||||Geen uitzending||Reden onbekend|| | |2001-08-04||||Geen uitzending||Reden onbekend|| | ||
|- | |- | ||
|2001-08-11||1986-06-26||Peter Gabriel vs. Grace Jones||[https://www.youtube.com/watch?v=G3g0ZYEO5T0&list=PLD19C3CF1B17A507C Sledgehammer | |2001-08-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Juni_1986|1986-06-26]]||Peter Gabriel vs. Grace Jones||[https://www.youtube.com/watch?v=G3g0ZYEO5T0&list=PLD19C3CF1B17A507C Sledgehammer (Versie 1)]||6min 40sec | ||
|- | |- | ||
|||||Peter Gabriel||Sledgehammer|| | |||||Peter Gabriel||Sledgehammer|| | ||
| Regel 181: | Regel 265: | ||
|2001-09-08||||Madonna vs. Perpetuous Dreamer||The Sound Of Vogue|| | |2001-09-08||||Madonna vs. Perpetuous Dreamer||The Sound Of Vogue|| | ||
|- | |- | ||
|2001-09-15||1985-12-13||[https://web.archive.org/web/20040904113237/http://www.liebrand.com/minimix/momentsinlove.html Art Of Noise Feat. Peter Schön on Keyboard]||[https://www.youtube.com/watch?v=wT-B0IXEmSM&list=PLD19C3CF1B17A507C The Megamoments In Love Mix]||8min 22sec | |2001-09-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1985#December_1985|1985-12-13]]||[https://web.archive.org/web/20040904113237/http://www.liebrand.com/minimix/momentsinlove.html Art Of Noise Feat. Peter Schön on Keyboard]||[https://www.youtube.com/watch?v=wT-B0IXEmSM&list=PLD19C3CF1B17A507C The Megamoments In Love Mix]||8min 22sec | ||
|- | |- | ||
|2001-09-22||||Joe Jackson||Is She Really Going Out With Him (Non-Acapella Mix) (Versie 2 | |2001-09-22||Let op: deze versie duurt 1min korter dan versie 1 van [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Augustus_1988|1988-08-05]]||Joe Jackson||Is She Really Going Out With Him (Non-Acapella Mix) (Versie 2)|| | ||
|- | |- | ||
|2001-09-29||1993-07-17||Rob 'N' Raz||Clubhopping|| | |2001-09-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juli_1993|1993-07-17]]||Rob 'N' Raz||Clubhopping||5min 06sec | ||
|- | |- | ||
|||||Grace Jones||Nightclubbing (Sample)|| | |||||Grace Jones||Nightclubbing (Sample)|| | ||
|- | |||
|} | |} | ||
| Regel 194: | Regel 279: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2001-10-06||1986-06-26||Peter Gabriel vs. Grace Jones||[https://www.youtube.com/watch?v=G3g0ZYEO5T0&list=PLD19C3CF1B17A507C Sledgehammer] (Versie 1)||6min 40sec | |2001-10-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Juni_1986|1986-06-26]]||Peter Gabriel vs. Grace Jones||[https://www.youtube.com/watch?v=G3g0ZYEO5T0&list=PLD19C3CF1B17A507C Sledgehammer] (Versie 1)||6min 40sec | ||
|- | |- | ||
|||||Peter Gabriel||Sledgehammer|| | |||||Peter Gabriel||Sledgehammer|| | ||
| Regel 200: | Regel 285: | ||
|||||Grace Jones||Slave To The Rhythm|| | |||||Grace Jones||Slave To The Rhythm|| | ||
|- | |- | ||
|2001-10-13||||Raven | |2001-10-13||||Raven Maize vs. Donna Summer||[https://www.youtube.com/watch?v=Xxb5kmp5BVo I Feel The Real Life] (was The Real Life vs. I Feel Love)||6min 20sec | ||
|- | |- | ||
|||||Raven | |||||Raven Maize||The Real Life|| | ||
|- | |- | ||
|||||Donna Summer||I Feel Love|| | |||||Donna Summer||I Feel Love|| | ||
|- | |- | ||
|2001-10-20||1993-05-15||Dance 2 Trance||Power Of American Natives|| | |2001-10-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Mei_1993|1993-05-15]]||Dance 2 Trance||Power Of American Natives||5min 11sec | ||
|- | |- | ||
|2001-10-27||2001-08-25||Prodigy vs. Faithless||[https://www.youtube.com/watch?v=_gkFafZ_AJo Bitch As One]||5min 45sec | |2001-10-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#Augustus_2001|2001-08-25]]||Prodigy vs. Faithless||[https://www.youtube.com/watch?v=_gkFafZ_AJo Bitch As One]||5min 45sec | ||
|- | |- | ||
|||||The Prodigy||Smack My Bitch Up|| | |||||The Prodigy||Smack My Bitch Up|| | ||
| Regel 214: | Regel 299: | ||
|||||Faithless||We Come One|| | |||||Faithless||We Come One|| | ||
|- | |- | ||
|2001-10-28||1986-08-29||The Human League||Human|| | |2001-10-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Augustus_1986|1986-08-29]]||The Human League||Human|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 221: | Regel 306: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2001-11-03||||The Ones||[https://www.youtube.com/watch?v=ed9pTLIk39Q&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD Flawless]||6min 19sec | |2001-11-03||||The Ones||[https://www.youtube.com/watch?v=ed9pTLIk39Q&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD Absolutely Flawless]||6min 19sec | ||
|- | |- | ||
|||||The Ones||Flawless|| | |||||The Ones||Absolutely Flawless|| | ||
|- | |- | ||
|||||Gary's Gang||Keep On Dancin'|| | |||||Gary's Gang||Keep On Dancin'|| | ||
| Regel 229: | Regel 314: | ||
|||||A Taste Of Honey||Boogie Oogie Oogie (Bassline)|| | |||||A Taste Of Honey||Boogie Oogie Oogie (Bassline)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Tom Tom Club||Wordy Rappinghood | |||||Tom Tom Club||Wordy Rappinghood|| | ||
|- | |- | ||
|||||Earth, Wind & Fire||Boogie Wonderland (Sample)|| | |||||Earth, Wind & Fire||Boogie Wonderland (Horns Sample)|| | ||
|- | |- | ||
|2001-11-10||Let op: deze versie duurt 2min korter dan versie 1 van [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#November_1989|1989-11-10]]||Chas Jankel||[https://www.youtube.com/watch?v=Ny28rQgp0tc Glad To Know You (Versie 2)] ||5min 16sec | |2001-11-10||Let op: deze versie duurt 2min korter dan versie 1 van [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#November_1989|1989-11-10]]||Chas Jankel||[https://www.youtube.com/watch?v=Ny28rQgp0tc Glad To Know You (Versie 2)]||5min 16sec | ||
|- | |- | ||
|||||Twin Hype||For Those Who Like To Groove|| | |||||Twin Hype||For Those Who Like To Groove|| | ||
| Regel 264: | Regel 349: | ||
|2001-12-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#November_1991|1991-11-01]]||Extreme||More Than Words|| | |2001-12-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#November_1991|1991-11-01]]||Extreme||More Than Words|| | ||
|- | |- | ||
|2001-12-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Oktober_1986|1986-10-17]]||Cameo||Word Up! (Kan'ie Wel, Kan'ie Niet Cameo Minimix)|| | |2001-12-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Oktober_1986|1986-10-17]]||Cameo||Word Up! (Kan'ie Wel, Kan'ie Niet Cameo Minimix)||6min 50sec | ||
|- | |- | ||
|2001-12-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-24]]||Daft Punk vs. Suzanne Vega||Tom's Fast Food Diner|| | |2001-12-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-24]]||Daft Punk vs. Suzanne Vega||Tom's Fast Food Diner|| | ||
Huidige versie van 27 nov 2025 18:54
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2001
Let op: dit jaar verhuisd het radioprogramma van Lindo Duvall naar de zaterdagmiddag en verhuisd dus ook de Minimix mee, die dan als laatste track voor 15.00 uur wordt uitgezonden op Radio 538!
Januari 2001
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2001-01-06 | Ben Liebrand | Vocoder Playlist Grandmix 2000 | ||
| 2001-01-13 | 2000-09-01 | The Trammps | Disco Inferno | |
| The Trammps | Shout (Intro) | |||
| The Trammps | Disco Inferno | |||
| Ben Liebrand | Syndrums, Vocoder on Chorus, Filtered Loops Of Disco Inferno & Classic Disco Rhythms | |||
| 2001-01-20 | 1993-01-30 | Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy (House Remix) (Versie 2) | |
| 2001-01-27 | 1992-07-03 | Level 42 | Club Megamix (The Essential Combination) | 5min 53sec |
| Level 42 | Lessons In Love | |||
| Level 42 | Hot Water | |||
| Level 42 | Running In The Family | |||
| Level 42 | Children Say | |||
| Level 42 | Something About You | |||
| Level 42 | Starchild |
Februari 2001
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2001-02-03 | 1987-06-06 | Alf / Ben Liebrand | Stuck On Earth (American House Mix 1987) | |
| 2001-02-10 | Mory Kante vs. Eurythmics | Sweet Yé Ké Yé Ké (Versie 1) | 6min 21sec | |
| Mory Kante | Yé Ké Yé Ké (Hardfloor Mix) | |||
| Eurythmics | Sweet Dreams (Are Made Of This) | |||
| 2001-02-17 | 1992-09-18 | Phil Collins | Another Day In Paradise | |
| Ben Liebrand | Drums, Percussion en Sequencers | |||
| 2001-02-24 | 1992-10-31 | Salt 'N' Pepa | Start Me Up (Louder Bass Versie) |
Maart 2001
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2001-03-03 | Colonel Abrams vs. Madonna | Trapped On A Holiday | 6min 16sec | |
| Colonel Abrams | Trapped | |||
| Madonna | Holiday | |||
| 2001-03-10 | 1990-11-23 | Deee-Lite | What Is Love | 5min 34sec |
| René & Angela | Save Your Love (For #1) (Sample) | |||
| Deee-lite | Groove Is In The Heart (Sample) | |||
| Prince & The New Power Generation | Gett Off (Sample) | |||
| Guy | I Wanna Get With You (Sample) | |||
| 2001-03-17 | 1992-06-26 | George Michael vs. Jocelyn Brown | Too Funky (Power Mix) (Ook wel de Somebody Else's Guy's 2 Funky Minimix) | 6min 55sec |
| George Michael | Too Funky | |||
| Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy | |||
| Zero G | Sample CD | |||
| 2001-03-24 | 1990-10-26 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (Vocoder Mix) (Versie 2) | |
| 2001-03-31 | 1988-01-22 | Ceejay | A Little Love (What's Going On) (Versie 1) | 8min 37sec |
April 2001
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2001-04-07 | Sly & The Family Stone | Dance To The Music | ||
| Sly & The Family Stone | Dance To The Music | |||
| Ben Liebrand | Drums, Percussion & Bassline | |||
| 2001-04-14 | Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross | All For You vs. The Glow Of Love | ||
| Change Feat. Luther Vandross | The Glow Of Love | |||
| Janet Jackson | All For You (Acapella) | |||
| Ben Liebrand | Additional Synth Sequences & Bassline | |||
| 2001-04-15 (uitgezonden om 13.45 uur!) | 2001-04-14 | Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross | All For You vs. The Glow Of Love | |
| Change Feat. Luther Vandross | The Glow Of Love | |||
| Janet Jackson | All For You (Acapella) | |||
| Ben Liebrand | Additional Synth Sequences & Bassline | |||
| 2001-04-15 (uitgezonden om 14.45 uur!) | Janet Jackson | When I Think Of You (Versie 3) | ||
| 2001-04-21 | 1993-04-03 | Van Halen | Jump (Jump All Over The Place Mix) | |
| 2001-04-28 | 1989-01-20 | Sheena Easton | The Lover In Me |
Mei 2001
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2001-05-05 | Hot Chocolate | Sexy Thing | ||
| 2001-05-12 | 1989-02-17 | Tone Loc | Wild Thing | 5min 13sec |
| 2001-05-19 | 1993-03-27 | Shaggy | Oh Carolina | 3min 58sec |
| Shaggy | Oh Carolina | |||
| Henry Mancini | Peter Gunn | |||
| Henry Mancini | Theme Of Pink Panther | |||
| 2001-05-26 | 1991-08-16 | Punchy | Here I Come (Clubmix) (Versie 2) | 5min 09sec |
Juni 2001
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2001-06-02 | Geen uitzending | Minimix werd daarom verschoven naar de volgende dag! | ||
| 2001-06-03 | Ben Liebrand | Trance Minimix | 6min 52sec | |
| Safri Duo | Played Alive | |||
| Mauro Picotto | Komodo | |||
| Debet Forge | Questions Must Be Asked | |||
| System F | Needle Juice | |||
| 2001-06-09 | Ben Liebrand | Spirit Of Disco Italo Edition | ||
| 2001-06-16 | 1993-05-22 | 2 Unlimited | Tribal Dance | |
| 2001-06-23 | 1984-06-29 | Ben Liebrand | The Classics Minimix | 15min |
| Hot R.S. | Slow Blow (Sound Effect) | |||
| Love Deluxe | Here Comes That Sound (Drum intro Sample) | |||
| Chic | Good Times | |||
| The Sugarhill Gang | Rapper's Delight | |||
| Kurtis Blow | The Breaks | |||
| Instant Funk | Got My Mind Made Up (You Can Get It Girl) | |||
| Trussel | Love Injection | |||
| Kool & The Gang | Ladies Night | |||
| McFadden & Whitehead | Ain't No Stopping Us Now | |||
| Jocko | Rhythm Talk | |||
| T-Connection | At Midnight | |||
| Shalamar | Second Time Around | |||
| Crown Heights Affair | You Gave Me Love | |||
| Al Hudson & The Partners | You Can Do It | |||
| The Whispers | And The Beat Goes On | |||
| Dynasty | I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) | |||
| Gene Chandler | Get Down | |||
| Billy Ocean | Are You Ready | |||
| The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) | |||
| Michael Jackson | Don't Stop Till You Get Enough | |||
| Sister Sledge | He's The Greatest Dancer | |||
| Sister Sledge | We Are Family | |||
| Chic | Le Freak | |||
| Karen Young | Hot Shot | |||
| 2001-06-30 | Let op: deze versie duurt 1min 15sec langer dan versie 1 van 1993-09-25! | Björk | Human Behaviour (Versie 2) |
Juli 2001
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2001-07-07 | Geen uitzending | i.v.m de megafestatie | ||
| 2001-07-14 | Geen uitzending | i.v.m de megafestatie | ||
| 2001-07-21 | 1992-10-10 | Karen Young | Hot Shot (Versie 2) | |
| 2001-07-28 | 2001-06-03 | Ben Liebrand | Trance Minimix | 6min 52sec |
| Safri Duo | Played Alive | |||
| Mauro Picotto | Komodo | |||
| Debet Forge | Questions Must Be Asked | |||
| System F | Needle Juice |
Augustus 2001
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2001-08-04 | Geen uitzending | Reden onbekend | ||
| 2001-08-11 | 1986-06-26 | Peter Gabriel vs. Grace Jones | Sledgehammer (Versie 1) | 6min 40sec |
| Peter Gabriel | Sledgehammer | |||
| Grace Jones | Slave To The Rhythm | |||
| 2001-08-18 | Salt 'N' Pepa Feat. EnVogue | Whatta Man (Golden Girls Mix) | ||
| 2001-08-25 | Prodigy vs. Faithless | Bitch As One | 5min 45sec | |
| The Prodigy | Smack My Bitch Up | |||
| Faithless | We Come One |
September 2001
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2001-09-01 | Prodigy vs. Faithless | Funky Insomnia | 5min 52sec | |
| The Prodigy | Funky Shit | |||
| Faithless | Insomnia | |||
| 2001-09-08 | Madonna vs. Perpetuous Dreamer | The Sound Of Vogue | ||
| 2001-09-15 | 1985-12-13 | Art Of Noise Feat. Peter Schön on Keyboard | The Megamoments In Love Mix | 8min 22sec |
| 2001-09-22 | Let op: deze versie duurt 1min korter dan versie 1 van 1988-08-05 | Joe Jackson | Is She Really Going Out With Him (Non-Acapella Mix) (Versie 2) | |
| 2001-09-29 | 1993-07-17 | Rob 'N' Raz | Clubhopping | 5min 06sec |
| Grace Jones | Nightclubbing (Sample) |
Oktober 2001
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2001-10-06 | 1986-06-26 | Peter Gabriel vs. Grace Jones | Sledgehammer (Versie 1) | 6min 40sec |
| Peter Gabriel | Sledgehammer | |||
| Grace Jones | Slave To The Rhythm | |||
| 2001-10-13 | Raven Maize vs. Donna Summer | I Feel The Real Life (was The Real Life vs. I Feel Love) | 6min 20sec | |
| Raven Maize | The Real Life | |||
| Donna Summer | I Feel Love | |||
| 2001-10-20 | 1993-05-15 | Dance 2 Trance | Power Of American Natives | 5min 11sec |
| 2001-10-27 | 2001-08-25 | Prodigy vs. Faithless | Bitch As One | 5min 45sec |
| The Prodigy | Smack My Bitch Up | |||
| Faithless | We Come One | |||
| 2001-10-28 | 1986-08-29 | The Human League | Human |
November 2001
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2001-11-03 | The Ones | Absolutely Flawless | 6min 19sec | |
| The Ones | Absolutely Flawless | |||
| Gary's Gang | Keep On Dancin' | |||
| A Taste Of Honey | Boogie Oogie Oogie (Bassline) | |||
| Tom Tom Club | Wordy Rappinghood | |||
| Earth, Wind & Fire | Boogie Wonderland (Horns Sample) | |||
| 2001-11-10 | Let op: deze versie duurt 2min korter dan versie 1 van 1989-11-10 | Chas Jankel | Glad To Know You (Versie 2) | 5min 16sec |
| Twin Hype | For Those Who Like To Groove | |||
| Hollywood Sweat Mix | "If You Haven't Dance Yet, What The Fuck Did You Come For" (Sample) | |||
| Club Groove Remix | "Bust A Move" (Sample) | |||
| Double Trouble & Rebel MC | Street Tuff | |||
| Isaac Hayes | Theme From Shaft | |||
| Billy Ocean | Are You Ready | |||
| 2001-11-17 | Farley Jack 'master' Funk & Jessie Saunders | Love Can't Turn Around (The Philharmonic Remix) (Versie 2) | ||
| 2001-11-24 | Daft Punk vs. Suzanne Vega | Tom's Fast Food Diner | ||
| DNA Feat. Suzanne Vega | Tom's Diner | |||
| Daft Punk | Harder, Better, Faster, Stronger |
December 2001
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2001-12-01 | 1991-11-29 | Lou Reed | Walk On The Wildside | 6min 18sec |
| 2001-12-08 | 1991-11-01 | Extreme | More Than Words | |
| 2001-12-15 | 1986-10-17 | Cameo | Word Up! (Kan'ie Wel, Kan'ie Niet Cameo Minimix) | 6min 50sec |
| 2001-12-22 | 2001-11-24 | Daft Punk vs. Suzanne Vega | Tom's Fast Food Diner | |
| DNA Feat. Suzanne Vega | Tom's Diner | |||
| Daft Punk | Harder, Better, Faster, Stronger | |||
| 2001-12-29 | 2001-08-25 | Prodigy vs. Faithless | Bitch As One | 5min 45sec |
| The Prodigy | Smack My Bitch Up | |||
| Faithless | We Come One |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties