Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2009: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| (16 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 31: | Regel 31: | ||
|- | |- | ||
|2009-02-07||||Björk vs. Frankie Goes To Hollywood||Human Tribes Behaviour|| | |2009-02-07||||Björk vs. Frankie Goes To Hollywood||Human Tribes Behaviour|| | ||
|- | |||
|||||Björk||Human Behaviour|| | |||
|- | |||
|||||Frankie Goes To Hollywood||Two Tribes | |||
|- | |- | ||
|2009-02-14||||Sniff 'N The Tears||Driver's Seat (90-09 Mix)|| | |2009-02-14||||Sniff 'N The Tears||Driver's Seat (90-09 Mix)|| | ||
| Regel 40: | Regel 44: | ||
|||||Dish & Tell||House Of Venus (Music)|| | |||||Dish & Tell||House Of Venus (Music)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Booty | |||||Booty Luv||Some Kinda Rush (Vocals)|| | ||
|- | |- | ||
|2009-02-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juni_1992|1992-06-26]]||George Michael vs. Jocelyn Brown||Too Funky (Power Mix) (Somebody Else's Guy's 2 Funky)||6min 55sec | |2009-02-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juni_1992|1992-06-26]]||George Michael vs. Jocelyn Brown||Too Funky (Power Mix) (Somebody Else's Guy's 2 Funky)||6min 55sec | ||
| Regel 55: | Regel 59: | ||
|2009-03-07||||Larry Spinosa vs. The Brand New Heavies||Apparently Guitar|| | |2009-03-07||||Larry Spinosa vs. The Brand New Heavies||Apparently Guitar|| | ||
|- | |- | ||
|2009-03-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-31]]||MCMXCII||Ich Bin Von Kopf Bis Fuss Auf Liebe Eingestellt, Ich Bin So Schön|| | |2009-03-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-31]]||MCMXCII||Ich Bin Von Kopf Bis Fuss Auf Liebe Eingestellt, Ich Bin So Schön||5min 47sec | ||
|- | |- | ||
|2009-03-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-10]]||ABBA||[https://www.youtube.com/watch?v=XvLKkM5S4YI Lay All Your Love On Me]||6min 28sec | |2009-03-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-10]]||ABBA||[https://www.youtube.com/watch?v=XvLKkM5S4YI Lay All Your Love On Me]||6min 28sec | ||
|- | |- | ||
|2009-03-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juni_1992|1992-06-05]]||Snap!||Megamix|| | |2009-03-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juni_1992|1992-06-05]]||Snap!||Megamix||7min 40sec | ||
|- | |||
|||||Snap!||Madman´s Return|| | |||
|- | |||
|||||Snap!||Colour Of Love|| | |||
|- | |||
|||||Snap!||Don't Be Shy|| | |||
|- | |||
|||||Snap!||Money|| | |||
|- | |||
|||||Snap!||Believe In It|| | |||
|- | |||
|||||Snap!||Who Stole It?|| | |||
|- | |||
|||||Snap!||Rhythm Is A Dancer|| | |||
|} | |} | ||
| Regel 79: | Regel 97: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2009-05-02||1993-08-21||Gabrielle||Dreams|| | |2009-05-02||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Augustus_1993|1993-08-21]]||Gabrielle||Dreams|| | ||
|- | |- | ||
| | |||||Robin S.||Show Me Love (Sample)|| | ||
|- | |- | ||
|2009-05-16||||Harold Faltermeyer||Axel F (Versie 3) (deze versie duurt 1 min. korter dan de vorige | |||||Crystal Waters||Gypsy Woman (She's Homeless) (Sample)|| | ||
|- | |||
|2009-05-09||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Oktober_1988|1988-10-28]]||Electra||Jibaro|| | |||
|- | |||
|2009-05-16||||Harold Faltermeyer||Axel F (Versie 3) (deze versie duurt 1 min. korter dan de vorige versie)|| | |||
|- | |- | ||
|2009-05-23||||2 Unlimited vs. The S.O.S. Band||Get Ready 4 Borrowed Love|| | |2009-05-23||||2 Unlimited vs. The S.O.S. Band||Get Ready 4 Borrowed Love|| | ||
| Regel 102: | Regel 124: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2009-06-06||2001-11-03||The Ones||Flawless|| | |2009-06-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-03]]||The Ones||Absolutely Flawless||6min 19sec | ||
|- | |||
|||||The Ones||Absolutely Flawless|| | |||
|- | |||
|||||Gary's Gang||Keep On Dancin'|| | |||
|- | |||
|||||A Taste Of Honey||Boogie Oogie Oogie (Bassline)|| | |||
|- | |||
|||||Tom Tom Club||Wordy Rappinghood|| | |||
|- | |||
|||||Earth, Wind & Fire||Boogie Wonderland (Sample Horns)|| | |||
|- | |- | ||
|2009-06-13||||Geen uitzending||i.v.m. uitzending van de Album Top 1000|| | |2009-06-13||||Geen uitzending||i.v.m. uitzending van de Album Top 1000|| | ||
| Regel 108: | Regel 140: | ||
|2009-06-20||||Geen uitzending||i.v.m. uitzending van de Album Top 1000|| | |2009-06-20||||Geen uitzending||i.v.m. uitzending van de Album Top 1000|| | ||
|- | |- | ||
|2009-06-27||1993-09-18||SWV vs. Michael Jackson||Right Here vs. Human Nature (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | |2009-06-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#September_1993|1993-09-18]]||SWV vs. Michael Jackson||Right Here vs. Human Nature (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | ||
|- | |- | ||
|2009-06-27||1987-09-04||Michael Jackson||Speed Demon (The Usual [[Ben Liebrand]] Primeur) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | |2009-06-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#September_1987|1987-09-04]]||Michael Jackson||Speed Demon (The Usual [[Ben Liebrand]] Primeur) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | ||
|- | |- | ||
|2009-06-27||1989-07-14||Michael Jackson||[https://www.youtube.com/watch?v=PwsArkzy7dk Liberian Girl (Ben Liebrand Remix)] (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | |2009-06-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juli_1989|1989-07-14]]||Michael Jackson||[https://www.youtube.com/watch?v=PwsArkzy7dk Liberian Girl (Ben Liebrand Remix)] (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | ||
|- | |- | ||
|2009-06-27||1989-09-11||Michael Jackson||Bad (Versie 1) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | |2009-06-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#September_1989|1989-09-11]]||Michael Jackson||Bad (Versie 1) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | ||
|- | |- | ||
|2009-06-27||1987-09-25||M/A/R/R/S vs. Michael Jackson||Pump Up The Volume vs. Bad (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | |2009-06-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#September_1987|1987-09-25]]||M/A/R/R/S vs. Michael Jackson||Pump Up The Volume vs. Bad (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | ||
|- | |- | ||
|2009-06-27||1988-11-18||Michael Jackson||Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | |2009-06-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#November_1988|1988-11-18]]||Michael Jackson||Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | ||
|- | |- | ||
|2009-06-27||2004-06-18||Michael Jackson vs. Europe||[https://www.youtube.com/watch?v=Ph9q-poR7sw Billie Jean's Final Countdown] (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | |2009-06-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-18]]||Michael Jackson vs. Europe||[https://www.youtube.com/watch?v=Ph9q-poR7sw Billie Jean's Final Countdown] (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | ||
|- | |- | ||
|2009-06-27||2007-05-26||Fedde Le Grand vs. Michael Jackson||Billie Jean Is Trippin' (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | |2009-06-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Mei_2007|2007-05-26]]||Fedde Le Grand vs. Michael Jackson||Billie Jean Is Trippin' (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | ||
|- | |- | ||
|2009-06-27||1989-09-26||Janet Jackson||Miss You Much (The Final Mix) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | |2009-06-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#September_1989|1989-09-26]]||Janet Jackson||Miss You Much (The Final Mix) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#27_juni_2009|Episode: #321-1]] van [[In The Mix]])|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 181: | Regel 213: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2009-09-05||||Michael Jackson||Don't Stop The Feeling|| | |2009-09-05||||Michael Jackson vs. The Nightcrawlers & Ce Ce Peniston||Don't Stop The Feeling|| | ||
|- | |- | ||
|||||Michael Jackson||Don't Stop The Feeling|| | |||||Michael Jackson||Don't Stop The Feeling|| | ||
| Regel 206: | Regel 238: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2009-10-03|| | |2009-10-03||Let op: deze versie duurt 3 min. langer dan versie 1 van [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Oktober_1993|1993-10-02]]||2 Unlimited||Faces (Versie 2)|| | ||
|- | |- | ||
|2009-10-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#November_1987|1987-11-06]]||Alexander O'Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=sj_HINiRYBc Criticize] ([[Ben Liebrand]] Remix)||7min 23sec | |2009-10-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#November_1987|1987-11-06]]||Alexander O'Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=sj_HINiRYBc Criticize] ([[Ben Liebrand]] Remix)||7min 23sec | ||
| Regel 239: | Regel 271: | ||
|||||Peter Gelderblom||Lost (Instrumental)|| | |||||Peter Gelderblom||Lost (Instrumental)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Mory Kante|| | |||||Mory Kante||Yé Ké Yé Ké (Bass line, 303 Sequencer & Vocal Adlibs)|| | ||
|- | |- | ||
|||||The Trammps||Disco Inferno (Vocals)|| | |||||The Trammps||Disco Inferno (Vocals)|| | ||
|- | |- | ||
|2009-11-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-10]]||Chas Jankel||Glad To Know You (Versie 2) ( | |2009-11-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-10]]||Chas Jankel||Glad To Know You (Versie 2)||5min 16sec | ||
|- | |||
|||||Twin Hype||For Those Who Like To Groove|| | |||
|- | |||
|||||Hollywood Sweat Mix||"If You Haven't Dance Yet, What The Fuck Did You Come For" (Sample)|| | |||
|- | |||
|||||Club Groove Remix||"Bust A Move" (Sample)|| | |||
|- | |||
|||||Double Trouble & Rebel MC||Street Tuff|| | |||
|- | |||
|||||Isaac Hayes||Theme From Shaft|| | |||
|- | |||
|||||Billy Ocean||Are You Ready|| | |||
|- | |- | ||
|2009-11-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Mei_1993|1993-05-15]]||Dance 2 Trance||Power Of American Natives|| | |2009-11-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Mei_1993|1993-05-15]]||Dance 2 Trance||Power Of American Natives||5min 13sec | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 27 nov 2025 19:38
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2009
Januari 2009
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2009-01-03 | Michael Jackson | Bad (DMC Mix) (Versie 2) | ||
| 2009-01-10 | Diana Ross vs. Felix | Don't You Want Me Coming Out | 5min 37sec | |
| Diana Ross | I'm Coming Out (Acapella) | |||
| Felix | Don't You Want Me | |||
| 2009-01-17 | 2001-11-17 | Farley Jack 'Master' Funk & Jessie Saunders | Love Can't Turn Around (The Philharmonic Remix) | |
| 2009-01-24 | The Art Of Noise vs. Eminem Feat. Joel Turner (Beatbox Champion!) | Beatbox Without Me! | 5min 26sec | |
| The Art Of Noise | Beatbox | |||
| Eminem | Without Me (Acapella) | |||
| Joel Turner (Beatbox Champion!) | Human Beatbox | |||
| 2009-01-31 | Loleatta Holloway | Love Sensation (Ben Liebrand Remix) |
Februari 2009
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2009-02-07 | Björk vs. Frankie Goes To Hollywood | Human Tribes Behaviour | ||
| Björk | Human Behaviour | |||
| Frankie Goes To Hollywood | Two Tribes | |||
| 2009-02-14 | Sniff 'N The Tears | Driver's Seat (90-09 Mix) | ||
| 2009-02-21 | Booty Luv vs. House Of Venus vs. Whitney Houston | Some Kinda Rush In Da House Of Venus | ||
| Whitney Houston | Queen Of The Night (Chords) | |||
| Dish & Tell | House Of Venus (Music) | |||
| Booty Luv | Some Kinda Rush (Vocals) | |||
| 2009-02-28 | 1992-06-26 | George Michael vs. Jocelyn Brown | Too Funky (Power Mix) (Somebody Else's Guy's 2 Funky) | 6min 55sec |
| George Michael | Too Funky | |||
| Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy |
Maart 2009
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2009-03-07 | Larry Spinosa vs. The Brand New Heavies | Apparently Guitar | ||
| 2009-03-14 | 1992-07-31 | MCMXCII | Ich Bin Von Kopf Bis Fuss Auf Liebe Eingestellt, Ich Bin So Schön | 5min 47sec |
| 2009-03-21 | 1992-07-10 | ABBA | Lay All Your Love On Me | 6min 28sec |
| 2009-03-28 | 1992-06-05 | Snap! | Megamix | 7min 40sec |
| Snap! | Madman´s Return | |||
| Snap! | Colour Of Love | |||
| Snap! | Don't Be Shy | |||
| Snap! | Money | |||
| Snap! | Believe In It | |||
| Snap! | Who Stole It? | |||
| Snap! | Rhythm Is A Dancer |
April 2009
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2009-04-04 | Whitney Houston vs. Mory Kante With Some Help Of Deskee | I'm Every Woman vs. Yé Ké Yé Ké | 5min 07sec | |
| 2009-04-11 | 1993-05-22 | 2 Unlimited | Tribal Dance (DMC Remix) | |
| 2009-04-18 | 1993-06-12 | Haddaway | What Is Love | |
| 2009-04-25 | 1993-09-04 | Klatsch! | Oh Boy |
Mei 2009
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2009-05-02 | 1993-08-21 | Gabrielle | Dreams | |
| Robin S. | Show Me Love (Sample) | |||
| Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) (Sample) | |||
| 2009-05-09 | 1988-10-28 | Electra | Jibaro | |
| 2009-05-16 | Harold Faltermeyer | Axel F (Versie 3) (deze versie duurt 1 min. korter dan de vorige versie) | ||
| 2009-05-23 | 2 Unlimited vs. The S.O.S. Band | Get Ready 4 Borrowed Love | ||
| 2 Unlimited | Get Ready 4 This (Instrumental) | |||
| The S.O.S. Band | Borrowed Love (Vocals) | |||
| 2009-05-30 | Michael Jackson vs. A.T.F.C. | Sleeptalk In A Burnin' Disco | ||
| Michael Jackson | Burn This Disco Out | |||
| A.T.F.C. Feat. Lisa Millett | Sleeptalk |
Juni 2009
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2009-06-06 | 2001-11-03 | The Ones | Absolutely Flawless | 6min 19sec |
| The Ones | Absolutely Flawless | |||
| Gary's Gang | Keep On Dancin' | |||
| A Taste Of Honey | Boogie Oogie Oogie (Bassline) | |||
| Tom Tom Club | Wordy Rappinghood | |||
| Earth, Wind & Fire | Boogie Wonderland (Sample Horns) | |||
| 2009-06-13 | Geen uitzending | i.v.m. uitzending van de Album Top 1000 | ||
| 2009-06-20 | Geen uitzending | i.v.m. uitzending van de Album Top 1000 | ||
| 2009-06-27 | 1993-09-18 | SWV vs. Michael Jackson | Right Here vs. Human Nature (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix) | |
| 2009-06-27 | 1987-09-04 | Michael Jackson | Speed Demon (The Usual Ben Liebrand Primeur) (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix) | |
| 2009-06-27 | 1989-07-14 | Michael Jackson | Liberian Girl (Ben Liebrand Remix) (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix) | |
| 2009-06-27 | 1989-09-11 | Michael Jackson | Bad (Versie 1) (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix) | |
| 2009-06-27 | 1987-09-25 | M/A/R/R/S vs. Michael Jackson | Pump Up The Volume vs. Bad (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix) | |
| 2009-06-27 | 1988-11-18 | Michael Jackson | Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix) (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix) | |
| 2009-06-27 | 2004-06-18 | Michael Jackson vs. Europe | Billie Jean's Final Countdown (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix) | |
| 2009-06-27 | 2007-05-26 | Fedde Le Grand vs. Michael Jackson | Billie Jean Is Trippin' (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix) | |
| 2009-06-27 | 1989-09-26 | Janet Jackson | Miss You Much (The Final Mix) (uitgezonden in Episode: #321-1 van In The Mix) |
Juli 2009
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2009-07-04 | Michael Jackson vs. The Jacksons | Can You Feel It Billie Jean (Versie 1) / Titel wordt later "Billie Jean, Can Feel It!" | 7min 03sec | |
| The Jacksons | Can You Feel It | |||
| Michael Jackson | Billie Jean | |||
| 2009-07-11 | 2009-01-31 | Loleatta Holloway | Love Sensation (Ben Liebrand Remix) | |
| 2009-07-18 | 1993-06-12 | Haddaway | What Is Love | |
| 2009-07-25 | 2009-05-23 | 2 Unlimited vs. The S.O.S. Band | Get Ready 4 Borrowed Love | |
| 2 Unlimited | Get Ready 4 This (Instrumental) | |||
| The S.O.S. Band | Borrowed Love (Vocals) |
Augustus 2009
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2009-08-01 | 2009-02-21 | Booty Luv vs. House Of Venus vs. Whitney Houston | Some Kinda Rush In Da House Of Venus | |
| Whitney Houston | Queen Of The Night (Chords) | |||
| Dish & Tell | House Of Venus (Music) | |||
| Booty luv | Some Kinda Rush (Vocals) | |||
| 2009-08-08 | Geen uitzending | i.v.m. de herhaling van de Album Top 1000 | ||
| 2009-08-15 | 2008-09-27 | Cerrone | Supernature 2010 | |
| 2009-08-22 | 2004-04-23 | Prince & The Revolution | Kiss (DMC Mix) | |
| 2009-08-29 | 1991-11-29 | Lou Reed | Walk On The Wildside | 6min 33sec |
| Lou Reed | Walk On The Wild Side | |||
| Suzanne Vega | Tom's Diner (Acapella Sample) | |||
| James Brown | Funky Drummer | |||
| Gerbrand Westveen | Saxofoon |
September 2009
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2009-09-05 | Michael Jackson vs. The Nightcrawlers & Ce Ce Peniston | Don't Stop The Feeling | ||
| Michael Jackson | Don't Stop The Feeling | |||
| The Nightcrawlers | Push The Feeling | |||
| Ce Ce Peniston | Finally | |||
| 2009-09-12 | 1992-06-26 | George Michael vs. Jocelyn Brown | Too Funky (Power Mix) (Somebody Else's Guy's 2 Funky) | 6min 55sec |
| George Michael | Too Funky | |||
| Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy | |||
| Zero G | Sample CD | |||
| 2009-09-19 | 1992-07-10 | ABBA | Lay All Your Love On Me | 6min 28sec |
| 2009-09-26 | 1993-10-16 | Twenty 4 Seven | Slave To The Music | 4min 41sec |
Oktober 2009
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2009-10-03 | Let op: deze versie duurt 3 min. langer dan versie 1 van 1993-10-02 | 2 Unlimited | Faces (Versie 2) | |
| 2009-10-10 | 1987-11-06 | Alexander O'Neal | Criticize (Ben Liebrand Remix) | 7min 23sec |
| 2009-10-17 | 1989-06-30 | Ben Liebrand Feat. Sheryl T | Party Roots | |
| Sheryl T. | Rap (Deze rap is afkomstig van de multitrack van The Sugarhill Gang - Rappers Delight, maar werd nooit gebruikt, tot nu!) | |||
| Odyssey | Going Back To My Roots (Instrumental) | |||
| Class Action | Weekend (Samples) | |||
| 2009-10-24 | Let op: deze versie duurt 1 min langer dan versie 1 van 1993-06-26 | Clannad | Theme From Harry's Game (Versie 2) | 5min 26sec |
| 2009-10-31 | Michael Jackson | This Is It (Ben Liebrand Oldskool Remix) |
November 2009
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2009-11-07 | Kristine W. | Feel What You Want In Miami | 6min 15sec | |
| Kristine W. | Feel What You Want | |||
| Chuckie & LMFAO | Let The Bass Kick In Miami Bitch (Instrumental) | |||
| Ben Liebrand | 303 Baseline (Sequencer Sound) | |||
| 2009-11-14 | The Trammps vs. Peter Gelderblom | Lost In Disco Inferno | ||
| Peter Gelderblom | Lost (Instrumental) | |||
| Mory Kante | Yé Ké Yé Ké (Bass line, 303 Sequencer & Vocal Adlibs) | |||
| The Trammps | Disco Inferno (Vocals) | |||
| 2009-11-21 | 2001-11-10 | Chas Jankel | Glad To Know You (Versie 2) | 5min 16sec |
| Twin Hype | For Those Who Like To Groove | |||
| Hollywood Sweat Mix | "If You Haven't Dance Yet, What The Fuck Did You Come For" (Sample) | |||
| Club Groove Remix | "Bust A Move" (Sample) | |||
| Double Trouble & Rebel MC | Street Tuff | |||
| Isaac Hayes | Theme From Shaft | |||
| Billy Ocean | Are You Ready | |||
| 2009-11-28 | 1993-05-15 | Dance 2 Trance | Power Of American Natives | 5min 13sec |
December 2009
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2009-12-05 | Let op: deze versie duurt bijna 2 min. korter dan versie 1 van 1986-06-27 | Peter Gabriel vs. Grace Jones | Sledgehammer (Versie 2) | 4min 42sec |
| Peter Gabriel | Sledgehammer | |||
| Grace Jones | Slave To The Rhythm | |||
| 2009-12-12 | 2004-05-28 | TLC | Ain't 2 Proud 2 Beg (Ben Liebrand 12 Inch Club Mix) (Versie 2) | |
| 2009-12-19 | 1992-03-13 | Genesis | I Can't Dance (The Other Mix) | |
| 2009-12-26 | 1986-02-21 | John "Jellybean" Benitez Feat. Madonna | Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix) | 6min 45sec |
| 2009-12-31 | 2009-10-31 | Michael Jackson | This Is It (Ben Liebrand Oldskool Remix) |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties