Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2002: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
k →2002 |
|||
| (9 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 5: | Regel 5: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2002-01-06||||[[Ben Liebrand]] Feat. Ceejay||[https://www.youtube.com/watch?v=9hThZS1RPHA&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Give Me An Answer (Armin Van Buuren Remix Edit) | |2002-01-06||||[[Ben Liebrand]] Feat. Ceejay||[https://www.youtube.com/watch?v=9hThZS1RPHA&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Give Me An Answer (Armin Van Buuren Remix Edit) (Versie 3)]||10min 39sec | ||
|- | |- | ||
|2002-01-11||||Geen uitzending||Reden Onbekend|| | |2002-01-11||||Geen uitzending||Reden Onbekend|| | ||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
|||||P!nk||Get The Party Started|| | |||||P!nk||Get The Party Started|| | ||
|- | |- | ||
|||||Salt | |||||Salt 'N' Pepa||Push It|| | ||
|- | |- | ||
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend (Sample: Tonight Is Party Time)|| | |||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend (Sample: Tonight Is Party Time)|| | ||
| Regel 29: | Regel 29: | ||
|- | |- | ||
|2002-02-15||||Alcazar vs. Chic||My Forbidden Guarantee (Guarantee With My Forbidden Lover)|| | |2002-02-15||||Alcazar vs. Chic||My Forbidden Guarantee (Guarantee With My Forbidden Lover)|| | ||
|- | |||
|||||Alcazar||Sexual Guarantee|| | |||
|- | |||
|||||Chic||My Forbidden Lover|| | |||
|- | |- | ||
|2002-02-22||||Underworld vs. Marco V||[https://www.youtube.com/watch?v=T92vFfV7G2M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=143 Born Slippy-Godd]||6min 16sec | |2002-02-22||||Underworld vs. Marco V||[https://www.youtube.com/watch?v=T92vFfV7G2M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=143 Born Slippy-Godd]||6min 16sec | ||
| Regel 41: | Regel 45: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2002-03-01||||Geen uitzending||Reden Onbekend | |2002-03-01||||Geen uitzending||Reden Onbekend|| | ||
|- | |||
|2002-03-08||Let op: dit is tevens de laatste [[Minimix]] die werd uitgezonden op [[Radio 538]]!||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||[https://www.youtube.com/watch?v=dBgTgtfoiIw Whenever Wherever I'm Stayin' Alive]<ref>[https://web.archive.org/web/20020802070001/http://www.liebrand.com/minimix/index.html Liebrand.com] ''feb 29th 2002 Shakira vs Beegees'' | Gevonden: zaterdag 22 november 2025</ref>||4min 32sec | |||
|- | |||
|||||Shakira||Whenever Wherever (Acapella)|| | |||
|- | |||
|||||Bee Gees||Stayin' Alive|| | |||
|- | |- | ||
| | |||||Britney Spears||Slave For You (Beats)|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 55: | Regel 65: | ||
<references/> | <references/> | ||
{{Navigatie_Minimix_Nederlandse_Radio}} | |||
{{Navigatie_Minimix_Buitenlandse_Radio}} | |||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} | ||
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}} | {{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}} | ||
Huidige versie van 29 nov 2025 13:34
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2002
Januari 2002
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2002-01-06 | Ben Liebrand Feat. Ceejay | Give Me An Answer (Armin Van Buuren Remix Edit) (Versie 3) | 10min 39sec | |
| 2002-01-11 | Geen uitzending | Reden Onbekend | ||
| 2002-01-18 | Geen uitzending | i.v.m de herhaling van de Grandmix 2001 | ||
| 2002-01-25 | P!nk vs. Salt 'N' Pepa | Get The Party Started | 5min 14sec | |
| P!nk | Get The Party Started | |||
| Salt 'N' Pepa | Push It | |||
| Class Action Feat. Chris Wiltshire | Weekend (Sample: Tonight Is Party Time) |
Februari 2002
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2002-02-01 | Ben Liebrand | Grandmix 2001 Vocoder Playlist | ||
| 2002-02-08 | Geen uitzending | Reden Onbekend | ||
| 2002-02-15 | Alcazar vs. Chic | My Forbidden Guarantee (Guarantee With My Forbidden Lover) | ||
| Alcazar | Sexual Guarantee | |||
| Chic | My Forbidden Lover | |||
| 2002-02-22 | Underworld vs. Marco V | Born Slippy-Godd | 6min 16sec | |
| Marco V | Godd | |||
| Underworld | Born Slippy |
Maart 2002
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2002-03-01 | Geen uitzending | Reden Onbekend | ||
| 2002-03-08 | Let op: dit is tevens de laatste Minimix die werd uitgezonden op Radio 538! | Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees | Whenever Wherever I'm Stayin' Alive[1] | 4min 32sec |
| Shakira | Whenever Wherever (Acapella) | |||
| Bee Gees | Stayin' Alive | |||
| Britney Spears | Slave For You (Beats) |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties
- ↑ Liebrand.com feb 29th 2002 Shakira vs Beegees | Gevonden: zaterdag 22 november 2025