Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2002: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Thuismixer (overleg | bijdragen)
 
(11 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
<big>[[Ben Liebrand]] [[Minimix]] (Nederlandse Radio) draailijsten 2002</big>
<big>[[Ben Liebrand]] [[Minimix]] (Nederlandse Radio) draailijsten 2002</big>


==2002==
==Januari 2002==
{|class="wikitable"
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2002-01-06||||[[Ben Liebrand]] Feat. Ceejay||[https://www.youtube.com/watch?v=9hThZS1RPHA&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Give Me An Answer (Armin Van Buuren Remix Edit)] (Versie 3)||
|2002-01-06||||[[Ben Liebrand]] Feat. Ceejay||[https://www.youtube.com/watch?v=9hThZS1RPHA&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Give Me An Answer (Armin Van Buuren Remix Edit) (Versie 3)]||10min 39sec
|-
|-
|2002-01-11||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|2002-01-11||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
Regel 11: Regel 11:
|2002-01-18||||Geen uitzending||i.v.m de herhaling van de [[Grandmix#31_december_2001|Grandmix 2001]]||
|2002-01-18||||Geen uitzending||i.v.m de herhaling van de [[Grandmix#31_december_2001|Grandmix 2001]]||
|-
|-
|2002-01-25||||P!nk vs. Salt 'N' Pepa||[https://www.youtube.com/watch?v=6vXDcolB1Bw Get The Party Started]||
|2002-01-25||||P!nk vs. Salt 'N' Pepa||[https://www.youtube.com/watch?v=6vXDcolB1Bw Get The Party Started]||5min 14sec
|-
|-
|||||P!nk||Get The Party Started||
|||||P!nk||Get The Party Started||
|-
|-
|||||Salt ‘N’ Pepa||Push It||
|||||Salt 'N' Pepa||Push It||
|-
|-
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend (Acapella)||
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend (Sample: Tonight Is Party Time)||
|}
 
==Februari 2002==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2002-02-01||||[[Ben Liebrand]]||[[Grandmix#31_december_2001|Grandmix 2001]] Vocoder Playlist||
|2002-02-01||||[[Ben Liebrand]]||[[Grandmix#31_december_2001|Grandmix 2001]] Vocoder Playlist||
Regel 25: Regel 30:
|2002-02-15||||Alcazar vs. Chic||My Forbidden Guarantee (Guarantee With My Forbidden Lover)||
|2002-02-15||||Alcazar vs. Chic||My Forbidden Guarantee (Guarantee With My Forbidden Lover)||
|-
|-
|2002-02-22||||Underworld vs. Marco V||[https://www.youtube.com/watch?v=T92vFfV7G2M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=143 Born Slippy-Godd]||
|||||Alcazar||Sexual Guarantee||
|-
|||||Chic||My Forbidden Lover||
|-
|2002-02-22||||Underworld vs. Marco V||[https://www.youtube.com/watch?v=T92vFfV7G2M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=143 Born Slippy-Godd]||6min 16sec
|-
|-
|||||Marco V||Godd||
|||||Marco V||Godd||
|-
|-
|||||Underworld||Born Slippy||
|||||Underworld||Born Slippy||
|}
==Maart 2002==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|2002-03-01||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|-
|2002-03-08||Let op: dit is tevens de laatste [[Minimix]] die werd uitgezonden op [[Radio 538]]!||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||[https://www.youtube.com/watch?v=dBgTgtfoiIw Whenever Wherever I'm Stayin' Alive]<ref>[https://web.archive.org/web/20020802070001/http://www.liebrand.com/minimix/index.html Liebrand.com] ''feb 29th 2002 Shakira vs Beegees'' | Gevonden: zaterdag 22 november 2025</ref>||4min 32sec
|-
|||||Shakira||Whenever Wherever (Acapella)||
|-
|-
|2002-03-01||||Geen uitzending||Reden Onbekend
|||||Bee Gees||Stayin' Alive||
|-
|-
|2002-03-08||||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||Whenever Wherever I'm Stayin' Alive (dit is tevens de laatste minimix die werd uitgezonden op [[Radio 538]]!)||
|||||Britney Spears||Slave For You (Beats)||
|}
|}


Regel 45: Regel 65:
<references/>
<references/>


{{Navigatie_Minimix_Nederlandse_Radio}}
{{Navigatie_Minimix_Buitenlandse_Radio}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}

Huidige versie van 29 nov 2025 13:34

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2002

Januari 2002

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2002-01-06 Ben Liebrand Feat. Ceejay Give Me An Answer (Armin Van Buuren Remix Edit) (Versie 3) 10min 39sec
2002-01-11 Geen uitzending Reden Onbekend
2002-01-18 Geen uitzending i.v.m de herhaling van de Grandmix 2001
2002-01-25 P!nk vs. Salt 'N' Pepa Get The Party Started 5min 14sec
P!nk Get The Party Started
Salt 'N' Pepa Push It
Class Action Feat. Chris Wiltshire Weekend (Sample: Tonight Is Party Time)

Februari 2002

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2002-02-01 Ben Liebrand Grandmix 2001 Vocoder Playlist
2002-02-08 Geen uitzending Reden Onbekend
2002-02-15 Alcazar vs. Chic My Forbidden Guarantee (Guarantee With My Forbidden Lover)
Alcazar Sexual Guarantee
Chic My Forbidden Lover
2002-02-22 Underworld vs. Marco V Born Slippy-Godd 6min 16sec
Marco V Godd
Underworld Born Slippy

Maart 2002

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2002-03-01 Geen uitzending Reden Onbekend
2002-03-08 Let op: dit is tevens de laatste Minimix die werd uitgezonden op Radio 538! Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees Whenever Wherever I'm Stayin' Alive[1] 4min 32sec
Shakira Whenever Wherever (Acapella)
Bee Gees Stayin' Alive
Britney Spears Slave For You (Beats)

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties

  1. Liebrand.com feb 29th 2002 Shakira vs Beegees | Gevonden: zaterdag 22 november 2025