Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2016: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '<big>Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2016</big> {|class="wikitable" ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' |- |2016-01-01||1990-03-23||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||Nothing Compares 2 Your Infinity|| |- |||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You|| |- |||||Guru Josh||Infinity|| |- |2016-01-08||2004-06-11||Car…'
 
Thuismixer (overleg | bijdragen)
 
(66 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
<big>[[Ben Liebrand]] [[Minimix]] (Nederlandse Radio) draailijsten 2016</big>
<big>[[Ben Liebrand]] [[Minimix]] (Nederlandse Radio) draailijsten 2016</big>


'''Let op:''' ''de Minimix is 13 jaar lang (2004 tot 2016!) uitgezonden op [[Radio Veronica]], dit is het laatste jaar dat de [[Minimix]] op Radio Veronica wordt uitgezonden!''
==Januari 2016==
{|class="wikitable"
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2016-01-01||1990-03-23||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||Nothing Compares 2 Your Infinity||
|2016-01-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Maart_1990|1990-03-23]]||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||Nothing Compares 2 Your Infinity (Versie 1)||6min 44sec
|-
|-
|||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You||
|||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You||
Regel 10: Regel 13:
|||||Guru Josh||Infinity||
|||||Guru Josh||Infinity||
|-
|-
|2016-01-08||2004-06-11||Carol Williams vs. B-52's||Love Shack Is You||
|2016-01-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-11]]||B-52's vs. Carol Williams||Love Shack Is You||
|-
|||||B-52's||Love Shack||
|-
|||||Carol Williams||Love Is You||
|-
|-
|2016-01-15||||David Bowie||[https://www.youtube.com/watch?v=ck4TehoByPU&list=RDGMEMQ1dJ7wXfLlqCjwV0xfSNbA&index=16 Let's Dance] ([[Ben Liebrand]] Remix)||
|2016-01-15||||David Bowie||[https://www.youtube.com/watch?v=ck4TehoByPU&list=RDGMEMQ1dJ7wXfLlqCjwV0xfSNbA&index=16 Let's Dance (Ben Liebrand Remix)]||6min 18sec
|-
|-
|2016-01-22||2005-05-07||Earth, Wind & Fire vs. The Bangles||[https://www.youtube.com/watch?v=jYHg1LQaY3M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=66 Walk Like An Egyptian]||
|2016-01-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Mei_2005|2005-05-07]]||Earth, Wind & Fire vs. The Bangles||[https://www.youtube.com/watch?v=jYHg1LQaY3M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=66 Walk Like An Egyptian]||4min 15sec (Er wordt door het laatste gedeelte van de mix heen gesproken, de tijd klopt niet helemaal!)
|-
|-
|||||Earth, Wind & Fire||In The Stone||
|||||Earth, Wind & Fire||In The Stone||
Regel 24: Regel 31:
|||||Timmy Thomas||Why Can't We Live Together||
|||||Timmy Thomas||Why Can't We Live Together||
|-
|-
|||||Cuba Gooding||Happiness, Is Just Around The Bend||
|||||Cuba Gooding||Happiness Is Just Around The Bend||
|}
 
==Februari 2016==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2016-02-05||2004-06-04||George Michael vs. Aaliyah||Careless Whispering Somebody||
|2016-02-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-04]]||George Michael vs. Aaliyah||Careless Whispering Somebody (was eerder Whispering To That Somebody!) ||
|-
|-
|2016-02-12||2011-10-22||Madonna vs. Liberty X||Sexy Vogue (Just A Little Bit Of Vogue) (2011 Re-Mash)||
|||||Aaliyah||Are You That Somebody (Acapella)||
|-
|-
|2016-02-19||1987-07-03||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=ERd7JBsojCU Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers)]||
|||||Wham! Feat. George Michael||Careless Whisper (Instrumental)||
|-
|-
|2016-02-26||2012-06-16||Pointer Sisters||Fire||
|2016-02-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2011#Oktober_2011|2011-10-22]]||Madonna vs. Liberty X||Sexy Vogue (Just A Little Bit Of Vogue) (2011 Re-Mash)||
|-
|-
|2016-03-04||||Jaydee vs. Raze||[https://www.youtube.com/watch?v=4E8UbDnFKdg Plastic Bass Power Dreams]||
|||||Madonna||Vogue||
|-
|-
|||||JayDee||Plastic Dreams||
|||||Liberty X|| Just A Little||
|-
|2016-02-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juli_1987|1987-07-03]]||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=ERd7JBsojCU Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers)]||7min 04sec
|-
|2016-02-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#Juni_2012|2012-06-16]]||Pointer Sisters||Wild Fire||
|-
|||||The Pointer Sisters||Fire (Acapella)||
|-
|||||Tone Loc||Wild Thing (Beats)||
|}
 
==Maart 2016==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|2016-03-04||||Jaydee vs. Raze||[https://www.youtube.com/watch?v=4E8UbDnFKdg Plastic Bass Power]||5min 36sec
|-
|||||Jaydee||Plastic Dreams||
|-
|-
|||||Raze||Bass Power||
|||||Raze||Bass Power||
|-
|-
|2016-03-11||||Jan Hammer||Crockett's Theme (Versie ?)||
|2016-03-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Februari_1987|1987-02-20]]||Jan Hammer||Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)||7min 02sec
|-
|-
|2016-03-18||||Armin van Buren||[https://www.youtube.com/watch?v=o0ZSRcLIDrg&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=88 The Oldskool (Ben Liebrand Oldskool Remix)]||
|2016-03-18||||Armin van Buren||[https://www.youtube.com/watch?v=o0ZSRcLIDrg&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=88 The Oldskool (Ben Liebrand Oldskool Remix)]||5min 56sec
|-
|-
|2016-03-25||||Massive Attack vs. Diana Ross||[https://www.youtube.com/watch?v=q9Ric4aOM5s&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K I'm Coming Out] (Let op: later wordt de titel aangepast naar ''"A Massive Attack on Diana Ross"'')||
|2016-03-25||||Massive Attack vs. Diana Ross||[https://www.youtube.com/watch?v=q9Ric4aOM5s&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K I'm Coming Out] ('''Let op:''' later wordt de titel aangepast naar ''"A Massive Attack on Diana Ross"'')||5min 24sec
|-
|-
|||||Massive Attack||Unfinished Sympathy||
|||||Massive Attack||Unfinished Sympathy||
|-
|-
|||||Diana Ross||I'm Coming Out (Acapella)||
|||||Diana Ross||I'm Coming Out (Acapella)||
|}
==April 2016==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2016-04-01||||Avicii vs. Eurythmics||[https://www.youtube.com/watch?v=6SeEBDFUNeM Wake Me Up In 1984] (Versie 1)||5min 14sec
|2016-04-01||||Avicii vs. Eurythmics||[https://www.youtube.com/watch?v=6SeEBDFUNeM Wake Me Up In 1984 (Versie 1)]||5min 14sec
|-
|-
|||||Avicii||Wake Me Up||
|||||Avicii||Wake Me Up||
Regel 58: Regel 92:
|||||Freeez||I.O.U.||
|||||Freeez||I.O.U.||
|-
|-
|2016-04-08||1992-05-29||Queen vs. Genesis (Queenesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]||6min 29sec
|2016-04-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Mei_1992|1992-05-29]]||Queen vs. Genesis (Queenesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]||6min 29sec
|-
|-
|||||Queen||We Will Rock You||
|||||Queen||We Will Rock You||
Regel 66: Regel 100:
|||||Queen||Bohemian Rapsody (Sample)||
|||||Queen||Bohemian Rapsody (Sample)||
|-
|-
|2016-04-15||2006-03-11||Sunclub Fiesta vs. Sarah McLachlan||[https://www.youtube.com/watch?v=FVNA83Wu9tc Silent Fiesta]||5min 55sec
|2016-04-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#Maart_2006|2006-03-11]]||Sunclub Fiesta vs. Sarah McLachlan||[https://www.youtube.com/watch?v=FVNA83Wu9tc Silent Fiesta]||5min 55sec
|-
|||||Sunclub||Fiësta||
|-
|||||Delerium Feat. Sarah McLachlan||Silence (Acapella)||
|-
|2016-04-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juli_2004|2004-07-16]]||Suzanne Vega vs. Madonna||[https://www.youtube.com/watch?v=j5G-IErBSyw Tom's Erotic Diner]||6min 04sec
|-
|-
|2016-04-22||2004-07-16||Suzanne Vega vs. Madonna||[https://www.youtube.com/watch?v=j5G-IErBSyw Tom's Erotic Diner]||6min 04sec
|||||DNA Feat. Suzanne Vega||Tom's Diner||
|-
|-
|2016-04-29||?||Prince & The Revolution||I Would Die 4 U (Versie ?)||
|||||Madonna||Erotica||
|-
|-
|2016-05-06||2014-04-19||Madonna vs. Robin S.||Music||
|2016-04-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#September_2006|2006-09-23]]||Prince & The Revolution vs. Ramirez||I Would Die 4 U vs. Musika Tremenda (Versie 1)||
|-
|||||Prince & The Revolution||I Would Die 4 U||
|-
|||||Ramirez||La Musika Tremenda||
|}
 
==Mei 2016==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|2016-05-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#April_2014|2014-04-19]]||Madonna vs. Robin S.||Music||
|-
|-
|2016-05-13||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|2016-05-13||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
Regel 78: Regel 129:
|2016-05-20||||Carol Williams vs. B-52's||Is It Love In The Love Shack||
|2016-05-20||||Carol Williams vs. B-52's||Is It Love In The Love Shack||
|-
|-
|2016-05-27||2014-03-15||C+C Music Factory vs. Kylie Minogue||Everybody Slow Now (updated 2014 version) (It's Kylie's Birthday Today)||
|2016-05-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Maart_2014|2014-03-15]]||C+C Music Factory vs. Kylie Minogue||Everybody Slow Now (Updated 2014 Version) (It's Kylie's Birthday Today)||
|}
 
==Juni 2016==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|2016-06-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#September_2004|2004-09-03]]||Total Touch vs. Freestylers||Push Me, Touch Me||
|-
|||||Total Touch||Touch Me There||
|-
|-
|2016-06-03||2004-09-03||Total Touch vs. Freestylers||Push Me Touch Me||
|||||Freestylers||Push Up||
|-
|-
|2016-06-10||2007-08-04||Bozz Scaggs & Adina Howard||Freak Like Me||
|2016-06-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Augustus_2007|2007-08-04]]||Boz Scaggs & Adina Howard||Lowdown Freak Like Me||
|-
|-
|2016-06-17||2014-01-25||Amadea||Could It Be Magic (Onduidelijk of deze Minimix op deze datum is uitgezonden!)||
|||||Boz Scaggs||Lowdown||
|-
|-
|2016-06-24||2009-07-04||Michael Jackson vs. The Jacksons ||[https://www.youtube.com/watch?v=DaXDrbu7dPA Can You Feel It Billie Jean] (Versie 1)||6min 52sec
|||||Adina Howard||Freak Like Me||
|-
|2016-06-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Januari_2014|2014-01-25]]||Amadea||Could It Be Magic (Let op: Er bestaat onduidelijk of deze Minimix wel  op deze datum is uitgezonden!)||
|-
|2016-06-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#Juli_2009|2009-07-04]]||Michael Jackson vs. The Jacksons||[https://www.youtube.com/watch?v=DaXDrbu7dPA Can You Feel It Billie Jean] (Versie 1)||6min 52sec
|-
|-
|||||The Jacksons||Can You Feel It||
|||||The Jacksons||Can You Feel It||
|-
|-
|||||Michael Jackson||Billie Jean||
|||||Michael Jackson||Billie Jean||
|}
==Juli 2016==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|2016-07-02||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#Februari_2009|2009-02-07]]||Björk vs. Frankie Goes To Hollywood||The Human Behaviour Of Two Tribes||
|-
|||||Björk||Human Behaviour||
|-
|-
|2016-07-02||2009-02-07||Björk vs. Frankie Goes To Hollywood||The Human Behaviour Of Two Tribes||
|||||Frankie Goes To Hollywood||Two Tribes
|-
|-
|2016-07-09||||Level 42||Hitcombination (Club Version) (Versie 2)||
|2016-07-09||||Level 42||Hitcombination (Club Version) (Versie 2)||
|-
|-
|2016-07-16||1993-07-10||UB40||(I Can't Help) Falling In Love With You||
|2016-07-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juli_1993|1993-07-10]]||UB40||(I Can't Help) Falling In Love With You||
|-
|-
|2016-07-23||1993-07-10||UB40||(I Can't Help) Falling In Love With You (Er bestaat onduidelijkheid of deze Minimix op deze datum nogmaals is uitgezonden!)||
|2016-07-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juli_1993|1993-07-10]]||UB40||(I Can't Help) Falling In Love With You (Let op: er bestaat onduidelijkheid of deze Minimix op deze datum nogmaals is uitgezonden!)||
|-
|-
|2016-07-30||||Wél of géén uitzending?||Onduidelijk of hier wel of geen Minimix is uitgezonden!||
|2016-07-30||||Wél of géén uitzending?||Er bestaat onduidelijk of hier wel of geen Minimix is uitgezonden!||
|}
 
==Augustus 2016==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2016-08-06||1992-07-10||ABBA||[https://www.youtube.com/watch?v=XvLKkM5S4YI Lay All Your Love On Me]||
|2016-08-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-10]]||ABBA||[https://www.youtube.com/watch?v=XvLKkM5S4YI Lay All Your Love On Me]||
|-
|-
|2016-08-13||1986-09-12||M.C. Miker 'G' & DJ Sven||Holiday Rap||
|2016-08-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#September_1986|1986-09-12]]||M.C. Miker 'G' & DJ Sven||Holiday Rap (Remix)||
|-
|-
|2016-08-20||2012-06-16||The Pointer Sisters||Wild Fire||
|2016-08-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#Juni_2012|2012-06-16]]||The Pointer Sisters||Wild Fire||
|-
|||||The Pointer Sisters||Fire (Acapella)||
|-
|||||Tone Loc||Wild Thing (Beats)||
|-
|-
|2016-08-27||||Robert Palmer vs. Class Action||Weekend In My System||
|2016-08-27||||Robert Palmer vs. Class Action||Weekend In My System||
Regel 113: Regel 195:
|-
|-
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend||
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend||
|}
==September 2016==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2016-09-03||2004-06-18 of 2014-01-11 (?)||Tavares||It Only Takes A Minute (Versie ?)||
|2016-09-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-18]]||Tavares||It Only Takes A Minute ([[Ben Liebrand]] Remix)||
|-
|-
|2016-09-10||2016-07-09||Level 42||Hitcombination (Megamix by [[Ben Liebrand]]) (Versie 2)||
|2016-09-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2016#Juli_2016|2016-07-09]]||Level 42||Hitcombination (Megamix by [[Ben Liebrand]]) (Versie 2)||
|-
|-
|2016-09-17||1991-06-14||Madonna||Open Your Heart (Versie 2)||
|2016-09-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Juni_1991|1991-06-14]]||Madonna||Open Your Heart (Versie 2)||
|-
|-
|2016-09-24||2012-03-24||Michael Jackson, Janet Jackson & Luther Vandross ||[https://www.youtube.com/watch?v=-UA0Jksl2YA&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=54 Billie Jean, The Best Things In Life Are Free]||
|2016-09-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#Maart_2012|2012-03-24]]||Michael Jackson, Janet Jackson & Luther Vandross||[https://www.youtube.com/watch?v=-UA0Jksl2YA&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Billie Jean, The Best Things In Life Are Free]||
|-
|-
|||||Luther Vandross & Janet Jackson with BBD & Ralph Tresvant||The Best Things In Life Are Free||
|||||Luther Vandross & Janet Jackson with BBD & Ralph Tresvant||The Best Things In Life Are Free||
|-
|-
|||||Michael Jackson||Billie Jean||
|||||Michael Jackson||Billie Jean||
|}
==Oktober 2016==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2016-10-01||2010-02-06||Fun Fun||Could This Be Love||
|2016-10-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#Februari_2010|2010-02-06]]||Fun Fun||Could This Be Love||
|-
|-
|2016-10-08||||Bros vs. Bros||Long Train Running||
|2016-10-08||||Bros vs. Bros||Long Train Running||
Regel 132: Regel 224:
|2016-10-15||||Karen Young vs. Diana Ross||Comin' Out Hot||
|2016-10-15||||Karen Young vs. Diana Ross||Comin' Out Hot||
|-
|-
|2016-10-22||||Lou Reed vs. Suzanne Vega||Take A Walk At Tom’s Diner||
|2016-10-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#November_1991|1991-11-29]]||Lou Reed vs. Suzanne Vega||Take A Walk At Tom’s Diner (was Walk On The Wild Side)||
|-
|||||Lou Reed||Walk On The Wild Side||
|-
|||||DNA Feat. Suzanne Vega||Tom's Diner ((Sample "Tup Tup Tuduh's)||
|-
|||||James Brown||Funky Drummer (Beats)||
|-
|||||Gerbrand Westveen||Saxofoon||
|-
|-
|2016-10-29||||Scary Phantom vs. B-52's||Love Shack Halloween Remix||
|2016-10-29||||Scary Phantom vs. B-52's||Love Shack Halloween Remix||
|}
==November 2016==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2016-11-05||2004-07-16||Madonna vs. Suzanne Vega||Erotic Diner||
|2016-11-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juli_2004|2004-07-16]]||Madonna vs. Suzanne Vega||Tom's Erotic Diner||
|-
|-
|2016-11-12||?||The Sugarhill Gang||Rapper's Delight (Versie ?)||
|||||DNA Feat. Suzanne Vega||Tom's Diner||
|-
|-
|2016-11-19||?||The Doobie Brothers vs. Lunde Bros||Long Train Running (Versie ?)||
|||||Madonna||Erotica||
|-
|-
|2016-11-26||1987-01-09||Mel & Kim  vs. Frantique||Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff||
|2016-11-12||Versie 1: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-02]], Versie 2: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-09]], Versie 3:  [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2011#September_2011|2011-09-24]]||The Sugarhill Gang||Rapper's Delight (Versie ?)||
|-
|-
|2016-12-03||||Wél of géén uitzending??||Er bestaat onduidelijk of hier wél of géén Minimix is uitgezonden!||
|2016-11-19||Versie 1: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#November_2012|2012-11-03]], Versie 2: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#November_2012|2012-11-10]]||The Doobie Brothers vs. Lunde Bros||Long Train Running (Versie ?)||
|-
|-
|2016-12-10||2007-11-17||Massive Attack vs. Robin S.||Unfinished Love||
|||||Lunde Bros.||Can You Feel It||
|-
|-
|2016-12-17||2016-04-01||Avicii vs. Eurythmics||[https://www.youtube.com/watch?v=6SeEBDFUNeM Wake Me Up In 1984] (Versie 1)||5min 10sec
|||||The Doobie Brothers||Long Train Running||
|-
|2016-11-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Januari_1987|1987-01-09]]||Mel & Kim  vs. Frantique||Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff||
|-
|||||Mel & Kim||Showing Out (Get Fresh At The Weekend)||
|-
|||||Frantique||Strut Your Funky Stuff||
|-
|||||[[Ben Liebrand]]||Drums, Percussion and Bassline||
|}
 
==December 2016==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|2016-12-03||||Geen uitzending||Reden onbekend||
|-
|2016-12-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#November_2007|2007-11-17]]||Massive Attack vs. Robin S.||Unfinished Love (Unfinished Sympathy vs. Show Me Love!)||
|-
|||||Massive Attack||Unfinished Sympathy||
|-
|||||Robin S.||Show Me Love||
|-
|2016-12-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2016#April_2016|2016-04-01]]||Avicii vs. Eurythmics||[https://www.youtube.com/watch?v=6SeEBDFUNeM Wake Me Up In 1984] (Versie 1)||5min 10sec
|-
|-
|||||Avicii||Wake Me Up||
|||||Avicii||Wake Me Up||
Regel 156: Regel 284:
|||||Freeez||I.O.U.||
|||||Freeez||I.O.U.||
|-
|-
|2016-12-24||2007-12-22||Santa Claus Esmeralda ||Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2)||
|2016-12-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#December_2007|2007-12-22]]||Santa Claus Esmeralda||Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2)||
|-
|-
|2016-12-31||2004-06-04||George Michael vs. Aaliyah||Careless Whispering Somebody ''(Dit is de laatste Minimix die werd uitgezonden op [[Radio Veronica]].''||
|2016-12-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-04]]||George Michael vs. Aaliyah||Careless Whispering Somebody||
|-
|-
|||||George Michael||Careless Whisper||
|||||Wham! Feat. George Michael||Careless Whisper (Instrumental)||
|-
|-
|||||Aaliyah||Are You That Somebody (Acapella)||
|||||Aaliyah||Are You That Somebody (Acapella)||
|}
|}
'''Let op:''' ''na 13 jaar (periode 2004 tot 2016!) is dit laatste [[Minimix]], die werd uitgezonden op [[Radio Veronica]]!''
==Zie ook==
===Ben Liebrand Minimixen===
* [[Minimix#Uitzenddata_Minimixen_(Nederlandse_Radio)|Uitzenddata Minimixen (Nederlandse Radio)]]
* [[Minimix#Uitzenddata_Minimixen_.28Buitenlandse_Radio.29|Uitzenddata Minimixen (Buitenlandse Radio)]]
--------------------------------------------


==Referenties==
==Referenties==
<references/>
<references/>


{{Navigatie_Minimix_Nederlandse_Radio}}
{{Navigatie_Minimix_Buitenlandse_Radio}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}

Huidige versie van 30 nov 2025 14:36

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2016

Let op: de Minimix is 13 jaar lang (2004 tot 2016!) uitgezonden op Radio Veronica, dit is het laatste jaar dat de Minimix op Radio Veronica wordt uitgezonden!

Januari 2016

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2016-01-01 1990-03-23 Sinéad O'Connor vs. Guru Josh Nothing Compares 2 Your Infinity (Versie 1) 6min 44sec
Sinéad O'Connor Nothing Compares To You
Guru Josh Infinity
2016-01-08 2004-06-11 B-52's vs. Carol Williams Love Shack Is You
B-52's Love Shack
Carol Williams Love Is You
2016-01-15 David Bowie Let's Dance (Ben Liebrand Remix) 6min 18sec
2016-01-22 2005-05-07 Earth, Wind & Fire vs. The Bangles Walk Like An Egyptian 4min 15sec (Er wordt door het laatste gedeelte van de mix heen gesproken, de tijd klopt niet helemaal!)
Earth, Wind & Fire In The Stone
The Bangles Walk Like An Egyptian (Acapella)
2016-01-29 Timmy Thomas vs. Cuba Gooding Why Can't We Live Together In Happiness
Timmy Thomas Why Can't We Live Together
Cuba Gooding Happiness Is Just Around The Bend

Februari 2016

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2016-02-05 2004-06-04 George Michael vs. Aaliyah Careless Whispering Somebody (was eerder Whispering To That Somebody!)
Aaliyah Are You That Somebody (Acapella)
Wham! Feat. George Michael Careless Whisper (Instrumental)
2016-02-12 2011-10-22 Madonna vs. Liberty X Sexy Vogue (Just A Little Bit Of Vogue) (2011 Re-Mash)
Madonna Vogue
Liberty X Just A Little
2016-02-19 1987-07-03 Ben Liebrand Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers) 7min 04sec
2016-02-26 2012-06-16 Pointer Sisters Wild Fire
The Pointer Sisters Fire (Acapella)
Tone Loc Wild Thing (Beats)

Maart 2016

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2016-03-04 Jaydee vs. Raze Plastic Bass Power 5min 36sec
Jaydee Plastic Dreams
Raze Bass Power
2016-03-11 1987-02-20 Jan Hammer Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2) 7min 02sec
2016-03-18 Armin van Buren The Oldskool (Ben Liebrand Oldskool Remix) 5min 56sec
2016-03-25 Massive Attack vs. Diana Ross I'm Coming Out (Let op: later wordt de titel aangepast naar "A Massive Attack on Diana Ross") 5min 24sec
Massive Attack Unfinished Sympathy
Diana Ross I'm Coming Out (Acapella)

April 2016

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2016-04-01 Avicii vs. Eurythmics Wake Me Up In 1984 (Versie 1) 5min 14sec
Avicii Wake Me Up
Eurythmics Sexcrime (Nineteen Eighty.Four)
Freeez I.O.U.
2016-04-08 1992-05-29 Queen vs. Genesis (Queenesis) Mama Will Rock You 6min 29sec
Queen We Will Rock You
Genesis Mama
Queen Bohemian Rapsody (Sample)
2016-04-15 2006-03-11 Sunclub Fiesta vs. Sarah McLachlan Silent Fiesta 5min 55sec
Sunclub Fiësta
Delerium Feat. Sarah McLachlan Silence (Acapella)
2016-04-22 2004-07-16 Suzanne Vega vs. Madonna Tom's Erotic Diner 6min 04sec
DNA Feat. Suzanne Vega Tom's Diner
Madonna Erotica
2016-04-29 2006-09-23 Prince & The Revolution vs. Ramirez I Would Die 4 U vs. Musika Tremenda (Versie 1)
Prince & The Revolution I Would Die 4 U
Ramirez La Musika Tremenda

Mei 2016

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2016-05-06 2014-04-19 Madonna vs. Robin S. Music
2016-05-13 Geen uitzending Reden Onbekend
2016-05-20 Carol Williams vs. B-52's Is It Love In The Love Shack
2016-05-27 2014-03-15 C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Everybody Slow Now (Updated 2014 Version) (It's Kylie's Birthday Today)

Juni 2016

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2016-06-03 2004-09-03 Total Touch vs. Freestylers Push Me, Touch Me
Total Touch Touch Me There
Freestylers Push Up
2016-06-10 2007-08-04 Boz Scaggs & Adina Howard Lowdown Freak Like Me
Boz Scaggs Lowdown
Adina Howard Freak Like Me
2016-06-17 2014-01-25 Amadea Could It Be Magic (Let op: Er bestaat onduidelijk of deze Minimix wel op deze datum is uitgezonden!)
2016-06-24 2009-07-04 Michael Jackson vs. The Jacksons Can You Feel It Billie Jean (Versie 1) 6min 52sec
The Jacksons Can You Feel It
Michael Jackson Billie Jean

Juli 2016

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2016-07-02 2009-02-07 Björk vs. Frankie Goes To Hollywood The Human Behaviour Of Two Tribes
Björk Human Behaviour
Frankie Goes To Hollywood Two Tribes
2016-07-09 Level 42 Hitcombination (Club Version) (Versie 2)
2016-07-16 1993-07-10 UB40 (I Can't Help) Falling In Love With You
2016-07-23 1993-07-10 UB40 (I Can't Help) Falling In Love With You (Let op: er bestaat onduidelijkheid of deze Minimix op deze datum nogmaals is uitgezonden!)
2016-07-30 Wél of géén uitzending? Er bestaat onduidelijk of hier wel of geen Minimix is uitgezonden!

Augustus 2016

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2016-08-06 1992-07-10 ABBA Lay All Your Love On Me
2016-08-13 1986-09-12 M.C. Miker 'G' & DJ Sven Holiday Rap (Remix)
2016-08-20 2012-06-16 The Pointer Sisters Wild Fire
The Pointer Sisters Fire (Acapella)
Tone Loc Wild Thing (Beats)
2016-08-27 Robert Palmer vs. Class Action Weekend In My System
Robert Palmer You Are In My System
Class Action Feat. Chris Wiltshire Weekend

September 2016

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2016-09-03 2004-06-18 Tavares It Only Takes A Minute (Ben Liebrand Remix)
2016-09-10 2016-07-09 Level 42 Hitcombination (Megamix by Ben Liebrand) (Versie 2)
2016-09-17 1991-06-14 Madonna Open Your Heart (Versie 2)
2016-09-24 2012-03-24 Michael Jackson, Janet Jackson & Luther Vandross Billie Jean, The Best Things In Life Are Free
Luther Vandross & Janet Jackson with BBD & Ralph Tresvant The Best Things In Life Are Free
Michael Jackson Billie Jean

Oktober 2016

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2016-10-01 2010-02-06 Fun Fun Could This Be Love
2016-10-08 Bros vs. Bros Long Train Running
2016-10-15 Karen Young vs. Diana Ross Comin' Out Hot
2016-10-22 1991-11-29 Lou Reed vs. Suzanne Vega Take A Walk At Tom’s Diner (was Walk On The Wild Side)
Lou Reed Walk On The Wild Side
DNA Feat. Suzanne Vega Tom's Diner ((Sample "Tup Tup Tuduh's)
James Brown Funky Drummer (Beats)
Gerbrand Westveen Saxofoon
2016-10-29 Scary Phantom vs. B-52's Love Shack Halloween Remix

November 2016

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2016-11-05 2004-07-16 Madonna vs. Suzanne Vega Tom's Erotic Diner
DNA Feat. Suzanne Vega Tom's Diner
Madonna Erotica
2016-11-12 Versie 1: 1989-06-02, Versie 2: 1989-06-09, Versie 3: 2011-09-24 The Sugarhill Gang Rapper's Delight (Versie ?)
2016-11-19 Versie 1: 2012-11-03, Versie 2: 2012-11-10 The Doobie Brothers vs. Lunde Bros Long Train Running (Versie ?)
Lunde Bros. Can You Feel It
The Doobie Brothers Long Train Running
2016-11-26 1987-01-09 Mel & Kim vs. Frantique Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff
Mel & Kim Showing Out (Get Fresh At The Weekend)
Frantique Strut Your Funky Stuff
Ben Liebrand Drums, Percussion and Bassline

December 2016

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2016-12-03 Geen uitzending Reden onbekend
2016-12-10 2007-11-17 Massive Attack vs. Robin S. Unfinished Love (Unfinished Sympathy vs. Show Me Love!)
Massive Attack Unfinished Sympathy
Robin S. Show Me Love
2016-12-17 2016-04-01 Avicii vs. Eurythmics Wake Me Up In 1984 (Versie 1) 5min 10sec
Avicii Wake Me Up
Eurythmics Sexcrime (Nineteen Eighty.Four)
Freeez I.O.U.
2016-12-24 2007-12-22 Santa Claus Esmeralda Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2)
2016-12-31 2004-06-04 George Michael vs. Aaliyah Careless Whispering Somebody
Wham! Feat. George Michael Careless Whisper (Instrumental)
Aaliyah Are You That Somebody (Acapella)

Let op: na 13 jaar (periode 2004 tot 2016!) is dit laatste Minimix, die werd uitgezonden op Radio Veronica!

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties