Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1988: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '<big>Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1988</big> {|class="wikitable" ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' |- |1988-01-01||1987-02-20||Jan Hammer||Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)||7min 01sec |- |1988-01-08||||Wally Jump Jr. & The Criminal Element||Tighten Up (I Just Can't Stop Dancing)|| |- |||||Wal…'
 
Thuismixer (overleg | bijdragen)
 
(18 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
<big>[[Ben Liebrand]] [[Minimix]] (Nederlandse Radio) draailijsten 1988</big>
<big>[[Ben Liebrand]] [[Minimix]] (Nederlandse Radio) draailijsten 1988</big>


==Januari 1988==
{|class="wikitable"
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1988-01-01||1987-02-20||Jan Hammer||Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)||7min 01sec
|1988-01-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Februari_1987|1987-02-20]]||Jan Hammer||Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)||7min 01sec
|-
|-
|1988-01-08||||Wally Jump Jr. & The Criminal Element||Tighten Up (I Just Can't Stop Dancing)||
|1988-01-08||||Wally Jump Jr. & The Criminal Element||Tighten Up (I Just Can't Stop Dancing)||
Regel 16: Regel 17:
|1988-01-15||||INXS||Need You Tonight (Versie 1) (Deze versie komt later uit via DMC)||
|1988-01-15||||INXS||Need You Tonight (Versie 1) (Deze versie komt later uit via DMC)||
|-
|-
|1988-01-22||||Alf / [[Ben Liebrand]] & Ceejay||[https://www.youtube.com/watch?v=Qh6_j8AQR4o Stuck On Earth & A Little Love (What's Going On)] (Versie 3)||8min 37sec
|1988-01-22||||Alf / [[Ben Liebrand]] & Ceejay||[https://www.youtube.com/watch?v=Qh6_j8AQR4o Stuck On Earth & A Little Love (What's Going On)] (Versie 1)||8min 37sec
|-
|-
|1988-01-29||||M/A/R/R/S vs. The Andrew Sisters||[https://www.youtube.com/watch?v=kc84xyN34vM&list=PLD19C3CF1B17A507 Pump Up The Volume vs. Swing (Samenloop Van Omstandigheden Mix)]||6min 34sec
|1988-01-29||||M/A/R/R/S vs. The Andrew Sisters||[https://www.youtube.com/watch?v=kc84xyN34vM&list=PLD19C3CF1B17A507 Pump Up The Volume vs. Swing (Samenloop Van Omstandigheden Mix)]||6min 34sec
Regel 23: Regel 24:
|-
|-
|||||The Andrew Sisters||Swing Swing||
|||||The Andrew Sisters||Swing Swing||
|}
==Februari 1988==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1988-02-05||||Vivien Vee||Give Me A Break||
|1988-02-05||||Vivien Vee||Give Me A Break||
Regel 31: Regel 37:
|-
|-
|1988-02-26||||Geen uitzending||i.v.m. vakantie [[Ben Liebrand]]!||
|1988-02-26||||Geen uitzending||i.v.m. vakantie [[Ben Liebrand]]!||
|}
==Maart 1988==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1988-03-04||||[[Ben Liebrand]]||James Bond Theme (James Bond Van Doorstarters) (Versie 1)||
|1988-03-04||||[[Ben Liebrand]]||James Bond Theme (James Bond Van Doorstarters) (Versie 1)||
|-
|-
|1988-03-11||||The World / [[Ben Liebrand]]||Olympics (Onduidelijk of dit de juiste uitzenddatum is)||
|1988-03-11||Het is onduidelijk of dit de juiste uitzenddatum is!||The World / [[Ben Liebrand]]||Olympics||
|-
|-
|1988-03-11||||Bomb The Bass||[https://www.youtube.com/watch?v=a95GtfrVzYI&list=PLD19C3CF1B17A507C Beat This]||6min 56sec
|1988-03-11||||Bomb The Bass||[https://www.youtube.com/watch?v=a95GtfrVzYI&list=PLD19C3CF1B17A507C Beat This]||6min 56sec
Regel 44: Regel 55:
|||||Sound Effects||Samples (Channel Test)||
|||||Sound Effects||Samples (Channel Test)||
|-
|-
|1988-03-18||||Sting||[https://www.youtube.com/watch?v=w00zYwvYxcU&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K An Englishman In New York] ([[Ben Liebrand]] Remix)||
|1988-03-18||||Sting||[https://www.youtube.com/watch?v=w00zYwvYxcU&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K An Englishman In New York] ([[Ben Liebrand]] Remix)||6min 05sec
|-
|-
|1988-03-25||||Taja Sevelle||[https://www.youtube.com/watch?v=gLRPE6wmK5Q&list=PLD19C3CF1B17A507 Love Is Contagious] ([[Ben Liebrand]] Remix)||6min 02sec
|1988-03-25||||Taja Sevelle||[https://www.youtube.com/watch?v=gLRPE6wmK5Q&list=PLD19C3CF1B17A507 Love Is Contagious] ([[Ben Liebrand]] Remix)||6min 02sec
|}
==April 1988==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1988-04-01||||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=kqQbWtiALww&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=51&pp=iAQB8AUB Double-O-Seven (James Bond Theme) (Versie 2)]||6min 13sec
|1988-04-01||||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=kqQbWtiALww&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=51&pp=iAQB8AUB Double-O-Seven (James Bond Theme) (Versie 2)]||6min 13sec
Regel 57: Regel 73:
|-
|-
|1988-04-29||||The Revellettes||The Only 1||
|1988-04-29||||The Revellettes||The Only 1||
|}
==Mei 1988==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1988-05-06||||The Art Of Noise vs. 10CC||[https://www.youtube.com/watch?v=fe-Klz6rXCw Moments Not In Love]||6min 20sec
|1988-05-06||||The Art Of Noise vs. 10CC||[https://www.youtube.com/watch?v=fe-Klz6rXCw Moments Not In Love]||6min 20sec
Regel 63: Regel 84:
|-
|-
|||||10CC||I'm Not In Love||
|||||10CC||I'm Not In Love||
|-
|||||[[Ben Liebrand]]||Additional instruments and percussion||
|-
|-
|1988-05-13||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|1988-05-13||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
Regel 78: Regel 101:
|||||Whistle||(Nothing Serious) Just Buggin' (Beat Sample)||
|||||Whistle||(Nothing Serious) Just Buggin' (Beat Sample)||
|-
|-
|||||The Wee Papa Girl Rappers|Faith (Sample)||
|||||The Wee Papa Girl Rappers||Faith (Sample)||
|-
|-
|||||The Cookie Crew||Females (Get On Up) (Sample)||
|||||The Cookie Crew||Females (Get On Up) (Sample)||
Regel 87: Regel 110:
|-
|-
|||||The Wee Papa Girl Rappers||Rap||
|||||The Wee Papa Girl Rappers||Rap||
|}
==Juni 1988==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1988-06-03||||Sting||[https://www.youtube.com/watch?v=W58ydFL0MGA Fragile]||6min 30sec
|1988-06-03||||Sting||[https://www.youtube.com/watch?v=W58ydFL0MGA Fragile]||6min 30sec
Regel 117: Regel 145:
|-
|-
|||||Donna Summer||Bad Girls (Toot Toot Beep Beep Sample)||
|||||Donna Summer||Bad Girls (Toot Toot Beep Beep Sample)||
|}
==Juli 1988==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1988-07-01||1987-07-31 ||Phil Collins||[https://www.youtube.com/watch?v=TvtYbUk_eNs In The Air Tonight] ([[Ben Liebrand]] Remix)||7min 31sec
|1988-07-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juli_1987|1987-07-31]]||Phil Collins||[https://www.youtube.com/watch?v=TvtYbUk_eNs In The Air Tonight] ([[Ben Liebrand]] Remix)||7min 31sec
|-
|-
|1988-07-08||||Salt 'N' Pepa||[https://www.youtube.com/watch?v=r3EzP_K7JTM&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=53&pp=iAQB8AUB Push It]||6min 16sec
|1988-07-08||||Salt 'N' Pepa||[https://www.youtube.com/watch?v=r3EzP_K7JTM&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=53&pp=iAQB8AUB Push It]||6min 16sec
Regel 134: Regel 167:
|||||Musique||Push Push In The Bush||
|||||Musique||Push Push In The Bush||
|-
|-
|||||''?''||''Give It To Rosita'' (Speech Sample)
|||||''?''||''Give It To Rosita'' (Speech Sample)||
|-
|-
|1988-07-15||||Maarten Peters & The Dream||[https://www.youtube.com/watch?v=PC0HarxnZls&list=PLD19C3CF1B17A507C Dance This Night Away (Mystery Mix)]||7min 07sec
|1988-07-15||||Maarten Peters & The Dream||[https://www.youtube.com/watch?v=PC0HarxnZls&list=PLD19C3CF1B17A507C Dance This Night Away (Mystery Mix)]||7min 07sec
Regel 140: Regel 173:
|1988-07-22||||Alexander O'Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=1IxRolZtWVU (What Can I Say) To Make You Love Me ([[Ben Liebrand]] Remix)]||6min 40sec
|1988-07-22||||Alexander O'Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=1IxRolZtWVU (What Can I Say) To Make You Love Me ([[Ben Liebrand]] Remix)]||6min 40sec
|-
|-
|1988-07-29||||James Brown||(Get Up I Feel Like Being Like A) Sex Machine||
|1988-07-29||||James Brown||(Get Up I Feel Like Being Like A) Sex Machine (Sample Mix)||
|}
 
==Augustus 1988==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1988-08-05||||Joe Jackson||Is She Really Going Out With Him (Non-Acapella Mix)||
|1988-08-05||||Joe Jackson||Is She Really Going Out With Him (Non-Acapella Mix) (Versie 1)||
|-
|-
|1988-08-12||||Yazz & The Plastic Population||The Only Way Is Up||
|1988-08-12||||Yazz & The Plastic Population||The Only Way Is Up||
Regel 149: Regel 187:
|-
|-
|1988-08-26||||Sam Brown||[https://www.youtube.com/watch?v=Ekudpei2450 Stop (Ben Liebrand Remix)]||6min 48sec
|1988-08-26||||Sam Brown||[https://www.youtube.com/watch?v=Ekudpei2450 Stop (Ben Liebrand Remix)]||6min 48sec
|}
==September 1988==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1988-09-02||||The Machine / [[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=fP8PiPuPgfo The Bolero (Laser Mix)]||
|1988-09-02||||The Machine / [[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=fP8PiPuPgfo The Bolero (Laser Mix)]||7min 37sec
|-
|-
|1988-09-09||||Rocker's Revenge||Walking On Sunshine (Acid Mix)||
|1988-09-09||||Rocker's Revenge||Walking On Sunshine (Acid Mix)||
Regel 161: Regel 204:
|-
|-
|1988-09-30||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|1988-09-30||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|}
==Oktober 1988==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1988-10-07||||[[Ben Liebrand]]||[[Curry & Van Inkel]] Last Broadcast Mix (Versie 2)||
|1988-10-07||||[[Ben Liebrand]]||[[Curry & Van Inkel]] Last Broadcast Mix (Versie 2)||
Regel 169: Regel 217:
|-
|-
|1988-10-28||||Electra||Jibaro||
|1988-10-28||||Electra||Jibaro||
|}
==November 1988==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1988-11-04||||Inner City||Big Fun (Dit was echter '''''GEEN''''' Minimix van [[Ben Liebrand]]!!||
|1988-11-04||'''Let op:''' Géén [[Minimix]] vanavond, maar wel werd gedraaid:||Inner City||Big Fun||
|-
|-
|1988-11-11||||Bill Withers||Ain't No Sunshine (The Total Eclipse Mix)||
|1988-11-11||||Bill Withers||Ain't No Sunshine (The Total Eclipse Mix)||
Regel 177: Regel 230:
|-
|-
|1988-11-25||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|1988-11-25||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|}
==December 1988==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1988-12-02||||Pia Zadora||Dance Out Of My Head (Acid Mix) (Versie 1)||
|1988-12-02||||Pia Zadora||Dance Out Of My Head (Acid Mix) (Versie 1)||
Regel 182: Regel 240:
|1988-12-09||||The Art Of Noise Feat. Max Headroom||Paranoimia (Versie 2)||
|1988-12-09||||The Art Of Noise Feat. Max Headroom||Paranoimia (Versie 2)||
|-
|-
|1988-12-16||1987-11-06||Alexander O'Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=sj_HINiRYBc Criticize] ([[Ben Liebrand]] Remix)||7min 23sec
|1988-12-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#November_1987|1987-11-06]]||Alexander O'Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=sj_HINiRYBc Criticize] ([[Ben Liebrand]] Remix)||7min 23sec
|-
|-
|1988-12-23||1988-11-11||Bill Withers||Ain't No Sunshine (The Total Eclipse Mix)||
|1988-12-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#November_1988|1988-11-11]]||Bill Withers||Ain't No Sunshine (The Total Eclipse Mix)||
|-
|-
|1988-12-30||||Geen uitzending||i.v.m. uitzending van de [[Grandmix#30_december_1988|Grandmix 1988]]||
|1988-12-30||||Geen uitzending||i.v.m. uitzending van de [[Grandmix#30_december_1988|Grandmix 1988]]||
|}
|}
==Zie ook==
===Ben Liebrand Minimixen===
* [[Minimix#Uitzenddata_Minimixen_(Nederlandse_Radio)|Uitzenddata Minimixen (Nederlandse Radio)]]
* [[Minimix#Uitzenddata_Minimixen_.28Buitenlandse_Radio.29|Uitzenddata Minimixen (Buitenlandse Radio)]]
--------------------------------------------


==Referenties==
==Referenties==
<references/>
<references/>


{{Navigatie_Minimix_Nederlandse_Radio}}
{{Navigatie_Minimix_Buitenlandse_Radio}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}

Huidige versie van 29 nov 2025 13:43

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1988

Januari 1988

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1988-01-01 1987-02-20 Jan Hammer Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2) 7min 01sec
1988-01-08 Wally Jump Jr. & The Criminal Element Tighten Up (I Just Can't Stop Dancing)
Wally Jump Jr. & The Criminal Element Tighten Up (I Just Can't Stop Dancing)
Janet Jackson When I Think Of You
M/A/R/R/S Pump Up The Volume
1988-01-15 INXS Need You Tonight (Versie 1) (Deze versie komt later uit via DMC)
1988-01-22 Alf / Ben Liebrand & Ceejay Stuck On Earth & A Little Love (What's Going On) (Versie 1) 8min 37sec
1988-01-29 M/A/R/R/S vs. The Andrew Sisters Pump Up The Volume vs. Swing (Samenloop Van Omstandigheden Mix) 6min 34sec
M/A/R/R/S Pump Up The Volume
The Andrew Sisters Swing Swing

Februari 1988

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1988-02-05 Vivien Vee Give Me A Break
1988-02-12 Stock, Aitken & Waterman Feat. Gerbrand Westveen on Sax & Electronic Wind Packjammed 7min 10sec
1988-02-19 INXS Need You Tonight (Versie 2)
1988-02-26 Geen uitzending i.v.m. vakantie Ben Liebrand!

Maart 1988

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1988-03-04 Ben Liebrand James Bond Theme (James Bond Van Doorstarters) (Versie 1)
1988-03-11 Het is onduidelijk of dit de juiste uitzenddatum is! The World / Ben Liebrand Olympics
1988-03-11 Bomb The Bass Beat This 6min 56sec
Dragnet Theme (The Names Have Been Changed To Protect The Innocent)
Thunderbirds Theme + Samples
Sound Effects Samples (Channel Test)
1988-03-18 Sting An Englishman In New York (Ben Liebrand Remix) 6min 05sec
1988-03-25 Taja Sevelle Love Is Contagious (Ben Liebrand Remix) 6min 02sec

April 1988

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1988-04-01 Ben Liebrand Double-O-Seven (James Bond Theme) (Versie 2) 6min 13sec
1988-04-08 Alf / Ben Liebrand Hickups 5min 45sec
1988-04-15 Geen uitzending i.v.m. uitzending Goud van Out (VOO) Live
1988-04-22 Bill Withers Lovely Day (Zonder de Samples "Hey, Hey") 6min 25sec
1988-04-29 The Revellettes The Only 1

Mei 1988

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1988-05-06 The Art Of Noise vs. 10CC Moments Not In Love 6min 20sec
The Art Of Noise Moments In Love
10CC I'm Not In Love
Ben Liebrand Additional instruments and percussion
1988-05-13 Geen uitzending Reden Onbekend
1988-05-20 The Four Seasons Feat. Frankie Valli December 1963 (Oh What A Night) (Hip Hop Minimix) 6min 39sec
Simon Harris Beats, Breaks & Scratches (The Ultimate Breakbeat Collection) Vol. 1+2 (Samples, Fresh, Aaagh)
B.V.S.M.P. I Need You (Sample, Yoh Hey Check This Out)
Full Force Alice, I Want You Just For Me (Sample Testing, One, Two)
Hot Chocolate You Sexy Thing (Sexy Bonus Beats)
Whistle (Nothing Serious) Just Buggin' (Beat Sample)
The Wee Papa Girl Rappers Faith (Sample)
The Cookie Crew Females (Get On Up) (Sample)
1988-05-27 Prince vs. The Wee Papa Girl Rappers Alphabet Street
Prince Alphabet Street
The Wee Papa Girl Rappers Rap

Juni 1988

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1988-06-03 Sting Fragile 6min 30sec
1988-06-10 Rieky Ik Zing Zo Graag Een Liedje
1988-06-17 Froon Bobby Mugabe
1988-06-24 People's Choice Do It Anyway You Wanna (Doe Het Maar Op Wat Voor Manier Dan Ook Minimix Mix) 6min 16sec
Alexander O'Neal Fake (Beats)
M/A/R/R/S Pump Up The Volume (Beats)
Georgio Bedrock (Beats)
The Gap Band Say Oops Up Side Your Head (Acapella)
Was (Not Was) Walk The Dinosaur (Say Boom Boom Acapella)
Kraftwerk Musique Non Stop (Boing Bum Tschak Sample)
Jellybean Feat. Madonna Sidewalk Talk (Acapella)
The S.O.S. Band The Finest (Acapella)
Indeep Last Night A DJ Saved My Life (Acapella)
Stephanie Mills The Medicine Song (Beats)
Donna Summer Bad Girls (Toot Toot Beep Beep Sample)

Juli 1988

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1988-07-01 1987-07-31 Phil Collins In The Air Tonight (Ben Liebrand Remix) 7min 31sec
1988-07-08 Salt 'N' Pepa Push It 6min 16sec
Sheila E. Glamorous Life
Prince & The Revolution When Doves Cry
Kraftwerk Number
Leon Haywood Don't Push It, Don't Force It (Let It Happen Naturally)
Afrika Bambaataa & The Soul Sonic Force Planet Rock
Musique Push Push In The Bush
? Give It To Rosita (Speech Sample)
1988-07-15 Maarten Peters & The Dream Dance This Night Away (Mystery Mix) 7min 07sec
1988-07-22 Alexander O'Neal (What Can I Say) To Make You Love Me (Ben Liebrand Remix) 6min 40sec
1988-07-29 James Brown (Get Up I Feel Like Being Like A) Sex Machine (Sample Mix)

Augustus 1988

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1988-08-05 Joe Jackson Is She Really Going Out With Him (Non-Acapella Mix) (Versie 1)
1988-08-12 Yazz & The Plastic Population The Only Way Is Up
1988-08-19 Luther Vandross Never Too Much (Ben Liebrand Remix) 7min 20sec
1988-08-26 Sam Brown Stop (Ben Liebrand Remix) 6min 48sec

September 1988

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1988-09-02 The Machine / Ben Liebrand The Bolero (Laser Mix) 7min 37sec
1988-09-09 Rocker's Revenge Walking On Sunshine (Acid Mix)
1988-09-16 Cold Cut Stop This Crazy Thing 7min 03sec
Scooby-Doo Theme
1988-09-23 John Hiatt Have A Little Faith In Me 5min 47sec
1988-09-30 Geen uitzending Reden Onbekend

Oktober 1988

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1988-10-07 Ben Liebrand Curry & Van Inkel Last Broadcast Mix (Versie 2)
1988-10-14 Blondie Call Me (Ben Liebrand Remix) 7min 07sec
1988-10-21 Phil Collins Groovy Kind Of Love
1988-10-28 Electra Jibaro

November 1988

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1988-11-04 Let op: Géén Minimix vanavond, maar wel werd gedraaid: Inner City Big Fun
1988-11-11 Bill Withers Ain't No Sunshine (The Total Eclipse Mix)
1988-11-18 Michael Jackson Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix) 6min 50sec
1988-11-25 Geen uitzending Reden Onbekend

December 1988

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1988-12-02 Pia Zadora Dance Out Of My Head (Acid Mix) (Versie 1)
1988-12-09 The Art Of Noise Feat. Max Headroom Paranoimia (Versie 2)
1988-12-16 1987-11-06 Alexander O'Neal Criticize (Ben Liebrand Remix) 7min 23sec
1988-12-23 1988-11-11 Bill Withers Ain't No Sunshine (The Total Eclipse Mix)
1988-12-30 Geen uitzending i.v.m. uitzending van de Grandmix 1988

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties