Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2016: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| Regel 249: | Regel 249: | ||
|2016-11-12||Versie 1: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-02]], Versie 2: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-09]], Versie 3: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2011#September_2011|2011-09-24]]||The Sugarhill Gang||Rapper's Delight (Versie ?)|| | |2016-11-12||Versie 1: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-02]], Versie 2: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-09]], Versie 3: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2011#September_2011|2011-09-24]]||The Sugarhill Gang||Rapper's Delight (Versie ?)|| | ||
|- | |- | ||
|2016-11-19|| | |2016-11-19||Versie 1: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#November_2012|2012-11-03]], Versie 2: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#November_2012|2012-11-10]]||The Doobie Brothers vs. Lunde Bros||Long Train Running (Versie ?)|| | ||
|- | |||
|||||Lunde Bros.||Can You Feel It|| | |||
|- | |||
|||||The Doobie Brothers||Long Train Running|| | |||
|- | |- | ||
|2016-11-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Januari_1987|1987-01-09]]||Mel & Kim vs. Frantique||Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff|| | |2016-11-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Januari_1987|1987-01-09]]||Mel & Kim vs. Frantique||Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff|| | ||
Huidige versie van 30 nov 2025 14:36
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2016
Let op: de Minimix is 13 jaar lang (2004 tot 2016!) uitgezonden op Radio Veronica, dit is het laatste jaar dat de Minimix op Radio Veronica wordt uitgezonden!
Januari 2016
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2016-01-01 | 1990-03-23 | Sinéad O'Connor vs. Guru Josh | Nothing Compares 2 Your Infinity (Versie 1) | 6min 44sec |
| Sinéad O'Connor | Nothing Compares To You | |||
| Guru Josh | Infinity | |||
| 2016-01-08 | 2004-06-11 | B-52's vs. Carol Williams | Love Shack Is You | |
| B-52's | Love Shack | |||
| Carol Williams | Love Is You | |||
| 2016-01-15 | David Bowie | Let's Dance (Ben Liebrand Remix) | 6min 18sec | |
| 2016-01-22 | 2005-05-07 | Earth, Wind & Fire vs. The Bangles | Walk Like An Egyptian | 4min 15sec (Er wordt door het laatste gedeelte van de mix heen gesproken, de tijd klopt niet helemaal!) |
| Earth, Wind & Fire | In The Stone | |||
| The Bangles | Walk Like An Egyptian (Acapella) | |||
| 2016-01-29 | Timmy Thomas vs. Cuba Gooding | Why Can't We Live Together In Happiness | ||
| Timmy Thomas | Why Can't We Live Together | |||
| Cuba Gooding | Happiness Is Just Around The Bend |
Februari 2016
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2016-02-05 | 2004-06-04 | George Michael vs. Aaliyah | Careless Whispering Somebody (was eerder Whispering To That Somebody!) | |
| Aaliyah | Are You That Somebody (Acapella) | |||
| Wham! Feat. George Michael | Careless Whisper (Instrumental) | |||
| 2016-02-12 | 2011-10-22 | Madonna vs. Liberty X | Sexy Vogue (Just A Little Bit Of Vogue) (2011 Re-Mash) | |
| Madonna | Vogue | |||
| Liberty X | Just A Little | |||
| 2016-02-19 | 1987-07-03 | Ben Liebrand | Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers) | 7min 04sec |
| 2016-02-26 | 2012-06-16 | Pointer Sisters | Wild Fire | |
| The Pointer Sisters | Fire (Acapella) | |||
| Tone Loc | Wild Thing (Beats) |
Maart 2016
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2016-03-04 | Jaydee vs. Raze | Plastic Bass Power | 5min 36sec | |
| Jaydee | Plastic Dreams | |||
| Raze | Bass Power | |||
| 2016-03-11 | 1987-02-20 | Jan Hammer | Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2) | 7min 02sec |
| 2016-03-18 | Armin van Buren | The Oldskool (Ben Liebrand Oldskool Remix) | 5min 56sec | |
| 2016-03-25 | Massive Attack vs. Diana Ross | I'm Coming Out (Let op: later wordt de titel aangepast naar "A Massive Attack on Diana Ross") | 5min 24sec | |
| Massive Attack | Unfinished Sympathy | |||
| Diana Ross | I'm Coming Out (Acapella) |
April 2016
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2016-04-01 | Avicii vs. Eurythmics | Wake Me Up In 1984 (Versie 1) | 5min 14sec | |
| Avicii | Wake Me Up | |||
| Eurythmics | Sexcrime (Nineteen Eighty.Four) | |||
| Freeez | I.O.U. | |||
| 2016-04-08 | 1992-05-29 | Queen vs. Genesis (Queenesis) | Mama Will Rock You | 6min 29sec |
| Queen | We Will Rock You | |||
| Genesis | Mama | |||
| Queen | Bohemian Rapsody (Sample) | |||
| 2016-04-15 | 2006-03-11 | Sunclub Fiesta vs. Sarah McLachlan | Silent Fiesta | 5min 55sec |
| Sunclub | Fiësta | |||
| Delerium Feat. Sarah McLachlan | Silence (Acapella) | |||
| 2016-04-22 | 2004-07-16 | Suzanne Vega vs. Madonna | Tom's Erotic Diner | 6min 04sec |
| DNA Feat. Suzanne Vega | Tom's Diner | |||
| Madonna | Erotica | |||
| 2016-04-29 | 2006-09-23 | Prince & The Revolution vs. Ramirez | I Would Die 4 U vs. Musika Tremenda (Versie 1) | |
| Prince & The Revolution | I Would Die 4 U | |||
| Ramirez | La Musika Tremenda |
Mei 2016
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2016-05-06 | 2014-04-19 | Madonna vs. Robin S. | Music | |
| 2016-05-13 | Geen uitzending | Reden Onbekend | ||
| 2016-05-20 | Carol Williams vs. B-52's | Is It Love In The Love Shack | ||
| 2016-05-27 | 2014-03-15 | C+C Music Factory vs. Kylie Minogue | Everybody Slow Now (Updated 2014 Version) (It's Kylie's Birthday Today) |
Juni 2016
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2016-06-03 | 2004-09-03 | Total Touch vs. Freestylers | Push Me, Touch Me | |
| Total Touch | Touch Me There | |||
| Freestylers | Push Up | |||
| 2016-06-10 | 2007-08-04 | Boz Scaggs & Adina Howard | Lowdown Freak Like Me | |
| Boz Scaggs | Lowdown | |||
| Adina Howard | Freak Like Me | |||
| 2016-06-17 | 2014-01-25 | Amadea | Could It Be Magic (Let op: Er bestaat onduidelijk of deze Minimix wel op deze datum is uitgezonden!) | |
| 2016-06-24 | 2009-07-04 | Michael Jackson vs. The Jacksons | Can You Feel It Billie Jean (Versie 1) | 6min 52sec |
| The Jacksons | Can You Feel It | |||
| Michael Jackson | Billie Jean |
Juli 2016
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2016-07-02 | 2009-02-07 | Björk vs. Frankie Goes To Hollywood | The Human Behaviour Of Two Tribes | |
| Björk | Human Behaviour | |||
| Frankie Goes To Hollywood | Two Tribes | |||
| 2016-07-09 | Level 42 | Hitcombination (Club Version) (Versie 2) | ||
| 2016-07-16 | 1993-07-10 | UB40 | (I Can't Help) Falling In Love With You | |
| 2016-07-23 | 1993-07-10 | UB40 | (I Can't Help) Falling In Love With You (Let op: er bestaat onduidelijkheid of deze Minimix op deze datum nogmaals is uitgezonden!) | |
| 2016-07-30 | Wél of géén uitzending? | Er bestaat onduidelijk of hier wel of geen Minimix is uitgezonden! |
Augustus 2016
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2016-08-06 | 1992-07-10 | ABBA | Lay All Your Love On Me | |
| 2016-08-13 | 1986-09-12 | M.C. Miker 'G' & DJ Sven | Holiday Rap (Remix) | |
| 2016-08-20 | 2012-06-16 | The Pointer Sisters | Wild Fire | |
| The Pointer Sisters | Fire (Acapella) | |||
| Tone Loc | Wild Thing (Beats) | |||
| 2016-08-27 | Robert Palmer vs. Class Action | Weekend In My System | ||
| Robert Palmer | You Are In My System | |||
| Class Action Feat. Chris Wiltshire | Weekend |
September 2016
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2016-09-03 | 2004-06-18 | Tavares | It Only Takes A Minute (Ben Liebrand Remix) | |
| 2016-09-10 | 2016-07-09 | Level 42 | Hitcombination (Megamix by Ben Liebrand) (Versie 2) | |
| 2016-09-17 | 1991-06-14 | Madonna | Open Your Heart (Versie 2) | |
| 2016-09-24 | 2012-03-24 | Michael Jackson, Janet Jackson & Luther Vandross | Billie Jean, The Best Things In Life Are Free | |
| Luther Vandross & Janet Jackson with BBD & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free | |||
| Michael Jackson | Billie Jean |
Oktober 2016
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2016-10-01 | 2010-02-06 | Fun Fun | Could This Be Love | |
| 2016-10-08 | Bros vs. Bros | Long Train Running | ||
| 2016-10-15 | Karen Young vs. Diana Ross | Comin' Out Hot | ||
| 2016-10-22 | 1991-11-29 | Lou Reed vs. Suzanne Vega | Take A Walk At Tom’s Diner (was Walk On The Wild Side) | |
| Lou Reed | Walk On The Wild Side | |||
| DNA Feat. Suzanne Vega | Tom's Diner ((Sample "Tup Tup Tuduh's) | |||
| James Brown | Funky Drummer (Beats) | |||
| Gerbrand Westveen | Saxofoon | |||
| 2016-10-29 | Scary Phantom vs. B-52's | Love Shack Halloween Remix |
November 2016
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2016-11-05 | 2004-07-16 | Madonna vs. Suzanne Vega | Tom's Erotic Diner | |
| DNA Feat. Suzanne Vega | Tom's Diner | |||
| Madonna | Erotica | |||
| 2016-11-12 | Versie 1: 1989-06-02, Versie 2: 1989-06-09, Versie 3: 2011-09-24 | The Sugarhill Gang | Rapper's Delight (Versie ?) | |
| 2016-11-19 | Versie 1: 2012-11-03, Versie 2: 2012-11-10 | The Doobie Brothers vs. Lunde Bros | Long Train Running (Versie ?) | |
| Lunde Bros. | Can You Feel It | |||
| The Doobie Brothers | Long Train Running | |||
| 2016-11-26 | 1987-01-09 | Mel & Kim vs. Frantique | Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff | |
| Mel & Kim | Showing Out (Get Fresh At The Weekend) | |||
| Frantique | Strut Your Funky Stuff | |||
| Ben Liebrand | Drums, Percussion and Bassline |
December 2016
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2016-12-03 | Geen uitzending | Reden onbekend | ||
| 2016-12-10 | 2007-11-17 | Massive Attack vs. Robin S. | Unfinished Love (Unfinished Sympathy vs. Show Me Love!) | |
| Massive Attack | Unfinished Sympathy | |||
| Robin S. | Show Me Love | |||
| 2016-12-17 | 2016-04-01 | Avicii vs. Eurythmics | Wake Me Up In 1984 (Versie 1) | 5min 10sec |
| Avicii | Wake Me Up | |||
| Eurythmics | Sexcrime (Nineteen Eighty.Four) | |||
| Freeez | I.O.U. | |||
| 2016-12-24 | 2007-12-22 | Santa Claus Esmeralda | Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2) | |
| 2016-12-31 | 2004-06-04 | George Michael vs. Aaliyah | Careless Whispering Somebody | |
| Wham! Feat. George Michael | Careless Whisper (Instrumental) | |||
| Aaliyah | Are You That Somebody (Acapella) |
Let op: na 13 jaar (periode 2004 tot 2016!) is dit laatste Minimix, die werd uitgezonden op Radio Veronica!
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties