Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1988: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| (9 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
|1988-01-15||||INXS||Need You Tonight (Versie 1) (Deze versie komt later uit via DMC)|| | |1988-01-15||||INXS||Need You Tonight (Versie 1) (Deze versie komt later uit via DMC)|| | ||
|- | |- | ||
|1988-01-22||||Alf / [[Ben Liebrand]] & Ceejay||[https://www.youtube.com/watch?v=Qh6_j8AQR4o Stuck On Earth & A Little Love (What's Going On)] (Versie | |1988-01-22||||Alf / [[Ben Liebrand]] & Ceejay||[https://www.youtube.com/watch?v=Qh6_j8AQR4o Stuck On Earth & A Little Love (What's Going On)] (Versie 1)||8min 37sec | ||
|- | |- | ||
|1988-01-29||||M/A/R/R/S vs. The Andrew Sisters||[https://www.youtube.com/watch?v=kc84xyN34vM&list=PLD19C3CF1B17A507 Pump Up The Volume vs. Swing (Samenloop Van Omstandigheden Mix)]||6min 34sec | |1988-01-29||||M/A/R/R/S vs. The Andrew Sisters||[https://www.youtube.com/watch?v=kc84xyN34vM&list=PLD19C3CF1B17A507 Pump Up The Volume vs. Swing (Samenloop Van Omstandigheden Mix)]||6min 34sec | ||
| Regel 45: | Regel 45: | ||
|1988-03-04||||[[Ben Liebrand]]||James Bond Theme (James Bond Van Doorstarters) (Versie 1)|| | |1988-03-04||||[[Ben Liebrand]]||James Bond Theme (James Bond Van Doorstarters) (Versie 1)|| | ||
|- | |- | ||
|1988-03-11||||The World / [[Ben Liebrand]]||Olympics | |1988-03-11||Het is onduidelijk of dit de juiste uitzenddatum is!||The World / [[Ben Liebrand]]||Olympics|| | ||
|- | |- | ||
|1988-03-11||||Bomb The Bass||[https://www.youtube.com/watch?v=a95GtfrVzYI&list=PLD19C3CF1B17A507C Beat This]||6min 56sec | |1988-03-11||||Bomb The Bass||[https://www.youtube.com/watch?v=a95GtfrVzYI&list=PLD19C3CF1B17A507C Beat This]||6min 56sec | ||
| Regel 55: | Regel 55: | ||
|||||Sound Effects||Samples (Channel Test)|| | |||||Sound Effects||Samples (Channel Test)|| | ||
|- | |- | ||
|1988-03-18||||Sting||[https://www.youtube.com/watch?v=w00zYwvYxcU&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K An Englishman In New York] ([[Ben Liebrand]] Remix)|| | |1988-03-18||||Sting||[https://www.youtube.com/watch?v=w00zYwvYxcU&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K An Englishman In New York] ([[Ben Liebrand]] Remix)||6min 05sec | ||
|- | |- | ||
|1988-03-25||||Taja Sevelle||[https://www.youtube.com/watch?v=gLRPE6wmK5Q&list=PLD19C3CF1B17A507 Love Is Contagious] ([[Ben Liebrand]] Remix)||6min 02sec | |1988-03-25||||Taja Sevelle||[https://www.youtube.com/watch?v=gLRPE6wmK5Q&list=PLD19C3CF1B17A507 Love Is Contagious] ([[Ben Liebrand]] Remix)||6min 02sec | ||
| Regel 84: | Regel 84: | ||
|- | |- | ||
|||||10CC||I'm Not In Love|| | |||||10CC||I'm Not In Love|| | ||
|- | |||
|||||[[Ben Liebrand]]||Additional instruments and percussion|| | |||
|- | |- | ||
|1988-05-13||||Geen uitzending||Reden Onbekend|| | |1988-05-13||||Geen uitzending||Reden Onbekend|| | ||
| Regel 171: | Regel 173: | ||
|1988-07-22||||Alexander O'Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=1IxRolZtWVU (What Can I Say) To Make You Love Me ([[Ben Liebrand]] Remix)]||6min 40sec | |1988-07-22||||Alexander O'Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=1IxRolZtWVU (What Can I Say) To Make You Love Me ([[Ben Liebrand]] Remix)]||6min 40sec | ||
|- | |- | ||
|1988-07-29||||James Brown||(Get Up I Feel Like Being Like A) Sex Machine|| | |1988-07-29||||James Brown||(Get Up I Feel Like Being Like A) Sex Machine (Sample Mix)|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 221: | Regel 223: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|1988-11-04|| | |1988-11-04||'''Let op:''' Géén [[Minimix]] vanavond, maar wel werd gedraaid:||Inner City||Big Fun|| | ||
|- | |- | ||
|1988-11-11||||Bill Withers||Ain't No Sunshine (The Total Eclipse Mix)|| | |1988-11-11||||Bill Withers||Ain't No Sunshine (The Total Eclipse Mix)|| | ||
Huidige versie van 29 nov 2025 13:43
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1988
Januari 1988
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 1988-01-01 | 1987-02-20 | Jan Hammer | Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2) | 7min 01sec |
| 1988-01-08 | Wally Jump Jr. & The Criminal Element | Tighten Up (I Just Can't Stop Dancing) | ||
| Wally Jump Jr. & The Criminal Element | Tighten Up (I Just Can't Stop Dancing) | |||
| Janet Jackson | When I Think Of You | |||
| M/A/R/R/S | Pump Up The Volume | |||
| 1988-01-15 | INXS | Need You Tonight (Versie 1) (Deze versie komt later uit via DMC) | ||
| 1988-01-22 | Alf / Ben Liebrand & Ceejay | Stuck On Earth & A Little Love (What's Going On) (Versie 1) | 8min 37sec | |
| 1988-01-29 | M/A/R/R/S vs. The Andrew Sisters | Pump Up The Volume vs. Swing (Samenloop Van Omstandigheden Mix) | 6min 34sec | |
| M/A/R/R/S | Pump Up The Volume | |||
| The Andrew Sisters | Swing Swing |
Februari 1988
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 1988-02-05 | Vivien Vee | Give Me A Break | ||
| 1988-02-12 | Stock, Aitken & Waterman Feat. Gerbrand Westveen on Sax & Electronic Wind | Packjammed | 7min 10sec | |
| 1988-02-19 | INXS | Need You Tonight (Versie 2) | ||
| 1988-02-26 | Geen uitzending | i.v.m. vakantie Ben Liebrand! |
Maart 1988
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 1988-03-04 | Ben Liebrand | James Bond Theme (James Bond Van Doorstarters) (Versie 1) | ||
| 1988-03-11 | Het is onduidelijk of dit de juiste uitzenddatum is! | The World / Ben Liebrand | Olympics | |
| 1988-03-11 | Bomb The Bass | Beat This | 6min 56sec | |
| Dragnet | Theme (The Names Have Been Changed To Protect The Innocent) | |||
| Thunderbirds | Theme + Samples | |||
| Sound Effects | Samples (Channel Test) | |||
| 1988-03-18 | Sting | An Englishman In New York (Ben Liebrand Remix) | 6min 05sec | |
| 1988-03-25 | Taja Sevelle | Love Is Contagious (Ben Liebrand Remix) | 6min 02sec |
April 1988
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 1988-04-01 | Ben Liebrand | Double-O-Seven (James Bond Theme) (Versie 2) | 6min 13sec | |
| 1988-04-08 | Alf / Ben Liebrand | Hickups | 5min 45sec | |
| 1988-04-15 | Geen uitzending | i.v.m. uitzending Goud van Out (VOO) Live | ||
| 1988-04-22 | Bill Withers | Lovely Day (Zonder de Samples "Hey, Hey") | 6min 25sec | |
| 1988-04-29 | The Revellettes | The Only 1 |
Mei 1988
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 1988-05-06 | The Art Of Noise vs. 10CC | Moments Not In Love | 6min 20sec | |
| The Art Of Noise | Moments In Love | |||
| 10CC | I'm Not In Love | |||
| Ben Liebrand | Additional instruments and percussion | |||
| 1988-05-13 | Geen uitzending | Reden Onbekend | ||
| 1988-05-20 | The Four Seasons Feat. Frankie Valli | December 1963 (Oh What A Night) (Hip Hop Minimix) | 6min 39sec | |
| Simon Harris | Beats, Breaks & Scratches (The Ultimate Breakbeat Collection) Vol. 1+2 (Samples, Fresh, Aaagh) | |||
| B.V.S.M.P. | I Need You (Sample, Yoh Hey Check This Out) | |||
| Full Force | Alice, I Want You Just For Me (Sample Testing, One, Two) | |||
| Hot Chocolate | You Sexy Thing (Sexy Bonus Beats) | |||
| Whistle | (Nothing Serious) Just Buggin' (Beat Sample) | |||
| The Wee Papa Girl Rappers | Faith (Sample) | |||
| The Cookie Crew | Females (Get On Up) (Sample) | |||
| 1988-05-27 | Prince vs. The Wee Papa Girl Rappers | Alphabet Street | ||
| Prince | Alphabet Street | |||
| The Wee Papa Girl Rappers | Rap |
Juni 1988
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 1988-06-03 | Sting | Fragile | 6min 30sec | |
| 1988-06-10 | Rieky | Ik Zing Zo Graag Een Liedje | ||
| 1988-06-17 | Froon | Bobby Mugabe | ||
| 1988-06-24 | People's Choice | Do It Anyway You Wanna (Doe Het Maar Op Wat Voor Manier Dan Ook Minimix Mix) | 6min 16sec | |
| Alexander O'Neal | Fake (Beats) | |||
| M/A/R/R/S | Pump Up The Volume (Beats) | |||
| Georgio | Bedrock (Beats) | |||
| The Gap Band | Say Oops Up Side Your Head (Acapella) | |||
| Was (Not Was) | Walk The Dinosaur (Say Boom Boom Acapella) | |||
| Kraftwerk | Musique Non Stop (Boing Bum Tschak Sample) | |||
| Jellybean Feat. Madonna | Sidewalk Talk (Acapella) | |||
| The S.O.S. Band | The Finest (Acapella) | |||
| Indeep | Last Night A DJ Saved My Life (Acapella) | |||
| Stephanie Mills | The Medicine Song (Beats) | |||
| Donna Summer | Bad Girls (Toot Toot Beep Beep Sample) |
Juli 1988
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 1988-07-01 | 1987-07-31 | Phil Collins | In The Air Tonight (Ben Liebrand Remix) | 7min 31sec |
| 1988-07-08 | Salt 'N' Pepa | Push It | 6min 16sec | |
| Sheila E. | Glamorous Life | |||
| Prince & The Revolution | When Doves Cry | |||
| Kraftwerk | Number | |||
| Leon Haywood | Don't Push It, Don't Force It (Let It Happen Naturally) | |||
| Afrika Bambaataa & The Soul Sonic Force | Planet Rock | |||
| Musique | Push Push In The Bush | |||
| ? | Give It To Rosita (Speech Sample) | |||
| 1988-07-15 | Maarten Peters & The Dream | Dance This Night Away (Mystery Mix) | 7min 07sec | |
| 1988-07-22 | Alexander O'Neal | (What Can I Say) To Make You Love Me (Ben Liebrand Remix) | 6min 40sec | |
| 1988-07-29 | James Brown | (Get Up I Feel Like Being Like A) Sex Machine (Sample Mix) |
Augustus 1988
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 1988-08-05 | Joe Jackson | Is She Really Going Out With Him (Non-Acapella Mix) (Versie 1) | ||
| 1988-08-12 | Yazz & The Plastic Population | The Only Way Is Up | ||
| 1988-08-19 | Luther Vandross | Never Too Much (Ben Liebrand Remix) | 7min 20sec | |
| 1988-08-26 | Sam Brown | Stop (Ben Liebrand Remix) | 6min 48sec |
September 1988
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 1988-09-02 | The Machine / Ben Liebrand | The Bolero (Laser Mix) | 7min 37sec | |
| 1988-09-09 | Rocker's Revenge | Walking On Sunshine (Acid Mix) | ||
| 1988-09-16 | Cold Cut | Stop This Crazy Thing | 7min 03sec | |
| Scooby-Doo | Theme | |||
| 1988-09-23 | John Hiatt | Have A Little Faith In Me | 5min 47sec | |
| 1988-09-30 | Geen uitzending | Reden Onbekend |
Oktober 1988
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 1988-10-07 | Ben Liebrand | Curry & Van Inkel Last Broadcast Mix (Versie 2) | ||
| 1988-10-14 | Blondie | Call Me (Ben Liebrand Remix) | 7min 07sec | |
| 1988-10-21 | Phil Collins | Groovy Kind Of Love | ||
| 1988-10-28 | Electra | Jibaro |
November 1988
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 1988-11-04 | Let op: Géén Minimix vanavond, maar wel werd gedraaid: | Inner City | Big Fun | |
| 1988-11-11 | Bill Withers | Ain't No Sunshine (The Total Eclipse Mix) | ||
| 1988-11-18 | Michael Jackson | Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix) | 6min 50sec | |
| 1988-11-25 | Geen uitzending | Reden Onbekend |
December 1988
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 1988-12-02 | Pia Zadora | Dance Out Of My Head (Acid Mix) (Versie 1) | ||
| 1988-12-09 | The Art Of Noise Feat. Max Headroom | Paranoimia (Versie 2) | ||
| 1988-12-16 | 1987-11-06 | Alexander O'Neal | Criticize (Ben Liebrand Remix) | 7min 23sec |
| 1988-12-23 | 1988-11-11 | Bill Withers | Ain't No Sunshine (The Total Eclipse Mix) | |
| 1988-12-30 | Geen uitzending | i.v.m. uitzending van de Grandmix 1988 |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties