Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2014: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Thuismixer (overleg | bijdragen)
 
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 5: Regel 5:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2014-01-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-09]]||Sunclub Fiesta vs. 20 Fingers||Lickit||
|2014-01-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-09]]||Sunclub Fiesta vs. 20 Fingers||[https://www.youtube.com/watch?v=PPZWr0hiZeI Lickin' Fiësta]||4min 11sec
|-
|||||Sunclub||Fiësta||
|-
|||||20 Fingers||Lick It (Acapella)||
|-
|-
|2014-01-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-18]]||Tavares||It Only Takes A Minute ([[Ben Liebrand]] Remix)||
|2014-01-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-18]]||Tavares||It Only Takes A Minute ([[Ben Liebrand]] Remix)||
Regel 101: Regel 105:
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend (Acapella)||
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend (Acapella)||
|-
|-
|2014-05-10||||The Ones||[https://www.youtube.com/watch?v=ed9pTLIk39Q&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Absolutely Flawless]||6min 18sec
|2014-05-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-03]]||The Ones||[https://www.youtube.com/watch?v=ed9pTLIk39Q&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Absolutely Flawless]||6min 18sec
|-
|-
|||||The Ones||Absolutely Flawless||
|||||The Ones||Absolutely Flawless||
Regel 157: Regel 161:
|2014-07-05||||Daddy's Groove vs. Hugh Masakela||[https://www.youtube.com/watch?v=nTfIMfiXlY4 Don't Go Loosing It Baby]||
|2014-07-05||||Daddy's Groove vs. Hugh Masakela||[https://www.youtube.com/watch?v=nTfIMfiXlY4 Don't Go Loosing It Baby]||
|-
|-
|||||Hugh Masekela||Don't Go Lose It Baby||
|||||Hugh Masekela||Don't Go Lose It Baby (Acapella)||
|-
|-
|||||Daddy's Groove & Cryogenix||Tilt||
|||||Daddy's Groove & Cryogenix||Tilt||
Regel 274: Regel 278:
|-
|-
|2014-11-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#April_2013|2013-04-13]]||Snapped Punk||Harder, Better, Faster, Stronger, Do You See The Light Din Daa Daa (Updated Version)||
|2014-11-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#April_2013|2013-04-13]]||Snapped Punk||Harder, Better, Faster, Stronger, Do You See The Light Din Daa Daa (Updated Version)||
|-
|||||Daft Punk||Harder Better Faster Stronger||
|-
|||||Snap! Feat. Niki Haris||Do You See The Light (Looking For)||
|-
|||||George Kranz||Din Daa Daa (Trommeltanz)||
|-
|||||Blue Six||All I Need (Chords)||
|-
|||||Billy Ocean||Loverboy (Intro)||
|-
|-
|2014-11-15||Versie 1: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-02]], Versie 2: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-09]]||The Sugarhill Gang||Rapper's Delight ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie: 1)||5min 30sec
|2014-11-15||Versie 1: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-02]], Versie 2: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-09]]||The Sugarhill Gang||Rapper's Delight ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie: 1)||5min 30sec

Huidige versie van 29 nov 2025 13:40

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2014

Januari 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-01-04 2004-01-09 Sunclub Fiesta vs. 20 Fingers Lickin' Fiësta 4min 11sec
Sunclub Fiësta
20 Fingers Lick It (Acapella)
2014-01-11 2004-06-18 Tavares It Only Takes A Minute (Ben Liebrand Remix)
2014-01-18 Icona Pop vs. Masters At Work (M.A.W.) I Like To Work It 5min 08sec
Icona Pop I Love It
Masters At Work (M.A.W.) Work
2014-01-25 Amadea Could It Be Magic (Produced by Ben Liebrand)

Februari 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-02-01 2013-10-26 K&H (Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans) vs. Kraftwerk Journaal 24 (Numbers Remix)
Kraftwerk Numbers
Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans Journaal
2014-02-08 2007-06-16 Gregor Salto vs. Freeez I.O.U. 6min 25sec
Freeez I.O.U. (Acapella)
Gregor Salto Viajar
2014-02-15 The Beatles vs. Benny Benassi Eleanor Rigby vs. Able To Love 5min 06sec
The Beatles Eleanor Rigby
Benny Benassi Able To Love
2014-02-22 Let op: 2004-05-28 was de uitzending van Heroes With A Dream (Versie 1) David Bowie & Martin Luther King Heroes 2014 (Versie 2)
David Bowie Heroes
Martin Luther King I Have A Dream Speech

Maart 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-03-01 Shannon vs. Santana Give Me Tonight 2014
2014-03-08 1987-01-09 Mel & Kim vs. Frantique Showing Out Your Funky Stuff (was eerder Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff)
Mel & Kim Showing Out (Get Fresh At The Weekend)
Frantique Strut Your Funky Stuff
Ben Liebrand Drums, Percussion and Bassline
2014-03-15 C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Everybody Slow Now (Updated 2014 Version!)
2014-03-22 Versie 1 1986-12-05, Versie 2 1991-06-14 Madonna Open Your Heart (Versie ?)
2014-03-29 Fun Fun Could This Be Love 6min 18sec

April 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-04-05 2006-03-11 Sunclub Fiesta vs. Sarah McLachlan Silent Fiesta
Sunclub Fiësta
Delerium Feat. Sarah McLachlan Silence (Acapella)
2014-04-12 2004-04-30 Kraftwerk vs. Janet Jackson Robots In Control 2.0 (Versie 2) 6min 39sec
Janet Jackson Control (Acapella)
Kraftwerk The Robots
2014-04-19 Madonna vs. Robin S. Music
2014-04-26 Culture Beat Mr. Vain (Ben Liebrand Remix)

Mei 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-05-03 Chic vs. Class Action vs. Modjo Soup For The Weekend 5min 36sec
Chic Soup For One
Modjo Lady (Hear Me Tonight)
Class Action Feat. Chris Wiltshire Weekend (Acapella)
2014-05-10 2001-11-03 The Ones Absolutely Flawless 6min 18sec
The Ones Absolutely Flawless
Gary's Gang Keep On Dancing
Tom Tom Club Wordy Rappinghood
Taste Of Honey Boogie Oogie Oogie (Bassline)
Earth, Wind & Fire Boogie Wonderland (Horns Sample)
2014-05-17 Shannon Let The Music Play (Ben Liebrand 2014 Remix) 6min 37sec
2014-05-24 Avicii vs. Blackbox Strike It A Level Up
Avicii Levels
Blackbox Strike It Up
2014-05-31 1991-05-31 The Crystal Palace / Ben Liebrand Son Of Godzilla (Zwaardrempelige Mix)

Juni 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-06-07 2004-01-09 Celvin Rotane vs. Destiny's Child Believe My Name
Celvin Rotane I Believe
Destiny's Child Say My Name
2014-06-14 Prince & The Revolution Feat. 20 Fingers Erotic City
2014-06-21 2012-11-17 Jennifer Lopez vs. Usher Play Numb
Jennifer Lopez Play
Usher Numb
2014-06-28 2013-11-23 Eelke Kleijn vs. Robin S. Show Me Love Am Strand I Need Somebody Tonight
Eelke Kleijn Ein Tag Am Strand
Robin S. Show Me Love
Thelma Houston I Need Somebody Tonight

Juli 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-07-05 Daddy's Groove vs. Hugh Masakela Don't Go Loosing It Baby
Hugh Masekela Don't Go Lose It Baby (Acapella)
Daddy's Groove & Cryogenix Tilt
2014-07-12 1993-05-22 2 Unlimited Tribal Dance (DMC Remix)
2014-07-19 2004-07-09 Shabba Ranks vs. Ashanti Mr. Oh So Foolish Loverman
Shabba Ranks Mr. Loverman
Ashanti Foolish
2014-07-26 2001-08-25 Prodigy vs. Faithless Bitch As One 5min 45sec
The Prodigy Smack My Bitch Up
Faithless We Come One

Augustus 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-08-02 Geen uitzending i.v.m. de Album Top 750
2014-08-09 1993-06-12 Haddaway What Is Love
2014-08-16 2014-02-15 The Beatles Eleanor Rigby
The Beatles Eleanor Rigby
Benny Benassi Able To Love
2014-08-23 2014-01-18 Icona Pop vs. Masters At Work I Like To Work It 5min 10sec
Icona Pop I Love It
Masters At Work (M.A.W.) Work
2014-08-30 2011-05-14 Robbie Williams vs. Destiny's Child Rudeboxaboo
Robbie Williams Rudebox
Destiny's Child Bug-A-Boo (Acapella)

September 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-09-06 2012-11-24 LMFAO & Loyd Feat. Andre 3000 (And More) Party Shout (ook wel de Just Shout Sexy ‘Music’ To My Ex Minimix) 4min 26sec
LMFAO Sexy And I Know It
Lloyd Feat. Andre 3000 Dedication To My Ex (Miss That)
Sly & The Family Stone Dance To The Music (Acapella)
Liberty X Just A Little (Sexy) (Acapella)
Madonna Music (Acapella)
Tears For Fears Shout (Acapella)
Beats International Feat. Lindy Layton Dub Be Good To Me (Acapela)
2014-09-13 2001-09-01 Faithless vs. The Prodigy Funky Insomnia 5min 52sec
The Prodigy Funky Shit
Faithless Insomnia
2014-09-20 2004-01-23 Technotronic & Justin Timberlake Pump It Like I Like It 5min 18sec
Justin Timberlake Like I Love You (Acapella)
Technotronic Feat. Felly Pump Up The Jam
2014-09-27 2001-11-03 The Ones Flawless 6min 19sec

Oktober 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-10-04 Freestylers vs. Total Touch Push And Touch Me
Freestylers Push Up
Total Touch Touch Me There
2014-10-11 Studiokillers vs. First Choice Let No Man Put Asunder The Bouncer! 5min 14sec
Studiokillers Ode To The Bouncer!
First Choice Let No Man Put Asunder (Acapella)
2014-10-18 2006-03-11 Sunclub vs. Delerium Silent Fiësta
Sunclub Fiësta
Delerium Feat. Sarah McLachlan Silence (Acapella)
2014-10-25 2005-05-28 Yazoo vs. First Choice Let No Man Put Asunder This Situation 5min 07sec
Yazoo Situation
First Choice Let No Man Put Asunder (Acapella)

November 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-11-01 2013-04-06 Energy 52 vs. David Guetta Cafe Del Mar Don’t Leave Me Now
2014-11-08 2013-04-13 Snapped Punk Harder, Better, Faster, Stronger, Do You See The Light Din Daa Daa (Updated Version)
Daft Punk Harder Better Faster Stronger
Snap! Feat. Niki Haris Do You See The Light (Looking For)
George Kranz Din Daa Daa (Trommeltanz)
Blue Six All I Need (Chords)
Billy Ocean Loverboy (Intro)
2014-11-15 Versie 1: 1989-06-02, Versie 2: 1989-06-09 The Sugarhill Gang Rapper's Delight (Ben Liebrand Remix) (Versie: 1) 5min 30sec
2014-11-22 The Doobie Brothers Long Train Running
2014-11-29 2012-11-24 LMFAO & Loyd Feat. Andre 3000 (And More) Party Shout (ook wel de Just Shout Sexy ‘Music’ To My Ex Minimix) 4min 26sec
LMFAO Sexy And I Know It
Lloyd Feat. Andre 3000 Dedication To My Ex (Miss That)
Sly & The Family Stone Dance To The Music (Acapella)
Liberty X Just A Little (Sexy) (Acapella)
Madonna Music (Acapella)
Tears For Fears Shout (Acapella)
Beats International Feat. Lindy Layton Just Be Good To Me (Acapella)

December 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-12-06 Geen uitzending Reden Onbekend
2014-12-13 2004-09-17 Anastacia vs. 2 Unlimited Outta Love In The Twilight Zone
Anastacia I'm Outta Love
2 Unlimited Twilight Zone
2014-12-20 2006-10-28 Fedde Le Grand vs. Robin S. Put Your Hands Up 4 Love
Fedde Le Grand Put Your Hands Up For Detroit
Robin S. Luve 4 Luve
2014-12-27 2007-12-22 Santa Claus Esmeralda Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2) 6min 30sec

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties