Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2014: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Thuismixer (overleg | bijdragen)
 
(34 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 5: Regel 5:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2014-01-04||2004-01-09||Sunclub Fiesta vs. 20 Fingers||Lickit||
|2014-01-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-09]]||Sunclub Fiesta vs. 20 Fingers||[https://www.youtube.com/watch?v=PPZWr0hiZeI Lickin' Fiësta]||4min 11sec
|-
|-
|2014-01-11||2004-06-18 (?)||Tavares||It Only Takes A Minute ([[Ben Liebrand]] Remix)||
|||||Sunclub||Fiësta||
|-
|||||20 Fingers||Lick It (Acapella)||
|-
|2014-01-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-18]]||Tavares||It Only Takes A Minute ([[Ben Liebrand]] Remix)||
|-
|-
|2014-01-18||||Icona Pop vs. Masters At Work (M.A.W.)||[https://www.youtube.com/watch?v=fMjuelYiOSI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c I Like To Work It]||5min 08sec
|2014-01-18||||Icona Pop vs. Masters At Work (M.A.W.)||[https://www.youtube.com/watch?v=fMjuelYiOSI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c I Like To Work It]||5min 08sec
Regel 23: Regel 27:
|-
|-
|2014-02-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#Oktober_2013|2013-10-26]]||K&H (Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans) vs. Kraftwerk||Journaal 24 (Numbers Remix)||
|2014-02-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#Oktober_2013|2013-10-26]]||K&H (Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans) vs. Kraftwerk||Journaal 24 (Numbers Remix)||
|-
|||||Kraftwerk||Numbers||
|-
|||||Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans||Journaal||
|-
|-
|2014-02-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Juni_2007|2007-06-16]]||Gregor Salto vs. Freeez||[https://www.youtube.com/watch?v=wOLLD3MXyK4 I.O.U.]||6min 25sec
|2014-02-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Juni_2007|2007-06-16]]||Gregor Salto vs. Freeez||[https://www.youtube.com/watch?v=wOLLD3MXyK4 I.O.U.]||6min 25sec
Regel 36: Regel 44:
|||||Benny Benassi||Able To Love||
|||||Benny Benassi||Able To Love||
|-
|-
|2014-02-22||(Let op: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Mei_2004|2004-05-28]] was de uitzending van Heroes With A Dream)||David Bowie & Martin Luther King||Heroes 2014||
|2014-02-22||Let op: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Mei_2004|2004-05-28]] was de uitzending van Heroes With A Dream (Versie 1)||David Bowie & Martin Luther King||Heroes 2014 (Versie 2)||
|-
|-
|||||David Bowie||Heroes||
|||||David Bowie||Heroes||
Regel 49: Regel 57:
|2014-03-01||||Shannon vs. Santana||Give Me Tonight 2014||
|2014-03-01||||Shannon vs. Santana||Give Me Tonight 2014||
|-
|-
|2014-03-08||||Mel & Kim & Frantique||Showing Out You Funky Stuff||
|2014-03-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Januari_1987|1987-01-09]]||Mel & Kim vs. Frantique||Showing Out Your Funky Stuff (was eerder Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff)||
|-
|||||Mel & Kim||Showing Out (Get Fresh At The Weekend)||
|-
|||||Frantique||Strut Your Funky Stuff||
|-
|||||[[Ben Liebrand]]||Drums, Percussion and Bassline||
|-
|-
|2014-03-15||||C+C Music Factory vs. Kylie Minogue||Everybody Slow Now (Updated 2014 Version!)||
|2014-03-15||||C+C Music Factory vs. Kylie Minogue||Everybody Slow Now (Updated 2014 Version!)||
|-
|-
|2014-03-22||||Madonna||Open Your Heart||
|2014-03-22||Versie 1 [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#December_1986|1986-12-05]], Versie 2 [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Juni_1991|1991-06-14]]||Madonna||Open Your Heart (Versie ?)||
|-
|-
|2014-03-29||||Fun Fun||[https://www.youtube.com/watch?v=xS_qoEYTzCY&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Could This Be Love]||
|2014-03-29||||Fun Fun||[https://www.youtube.com/watch?v=xS_qoEYTzCY&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Could This Be Love]||6min 18sec
|}
|}


Regel 83: Regel 97:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2014-05-03||||Chic vs. Class Action vs. Modjo||[https://www.youtube.com/watch?v=KWNuLUcrcwE&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Soup For The Weekend]||
|2014-05-03||||Chic vs. Class Action vs. Modjo||[https://www.youtube.com/watch?v=KWNuLUcrcwE&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Soup For The Weekend]||5min 36sec
|-
|-
|||||Chic||Soup For One||
|||||Chic||Soup For One||
Regel 91: Regel 105:
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend (Acapella)||
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend (Acapella)||
|-
|-
|2014-05-10||||The Ones||[https://www.youtube.com/watch?v=ed9pTLIk39Q&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Flawless]||
|2014-05-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-03]]||The Ones||[https://www.youtube.com/watch?v=ed9pTLIk39Q&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Absolutely Flawless]||6min 18sec
|-
|||||The Ones||Absolutely Flawless||
|-
|||||Gary's Gang||Keep On Dancing||
|-
|-
|2014-05-17||||Shannon||[https://www.youtube.com/watch?v=ru633GqD0R4 Let The Music Play (Ben Liebrand 2014 Remix)]||
|||||Tom Tom Club||Wordy Rappinghood||
|-
|-
|2014-05-24||||Avicii vs. Blackbox||Strike It A level Up||
|||||Taste Of Honey||Boogie Oogie Oogie (Bassline)||
|-
|||||Earth, Wind & Fire||Boogie Wonderland (Horns Sample)||
|-
|2014-05-17||||Shannon||[https://www.youtube.com/watch?v=ru633GqD0R4 Let The Music Play (Ben Liebrand 2014 Remix)]||6min 37sec
|-
|2014-05-24||||Avicii vs. Blackbox||Strike It A Level Up||
|-
|||||Avicii||Levels||
|-
|||||Blackbox||Strike It Up||
|-
|-
|2014-05-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Mei_1991|1991-05-31]]||The Crystal Palace / [[Ben Liebrand]]||Son Of Godzilla (Zwaardrempelige Mix)||
|2014-05-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Mei_1991|1991-05-31]]||The Crystal Palace / [[Ben Liebrand]]||Son Of Godzilla (Zwaardrempelige Mix)||
Regel 104: Regel 132:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2014-06-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-09]]||Destiny's Child vs. Celvin Rotane||Believe My Name||
|2014-06-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-09]]||Celvin Rotane vs. Destiny's Child||Believe My Name||
|-
|||||Celvin Rotane||I Believe||
|-
|||||Destiny's Child||Say My Name||
|-
|-
|2014-06-14||||Prince & The Revolution Feat. 20 Fingers||Erotic City||
|2014-06-14||||Prince & The Revolution Feat. 20 Fingers||Erotic City||
|-
|-
|2014-06-21||2012-11-17||Jennifer Lopez vs. Usher||Play Numb||
|2014-06-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#November_2012|2012-11-17]]||Jennifer Lopez vs. Usher||Play Numb||
|-
|||||Jennifer Lopez||Play||
|-
|||||Usher||Numb||
|-
|-
|2014-06-28||2013-11-23||Eelke Kleijn vs. Robin S.||Show Me Love Am Strand I Need Somebody Tonight||
|2014-06-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#November_2013|2013-11-23]]||Eelke Kleijn vs. Robin S.||Show Me Love Am Strand I Need Somebody Tonight||
|-
|||||Eelke Kleijn||Ein Tag Am Strand||
|-
|||||Robin S.||Show Me Love||
|-
|||||Thelma Houston||I Need Somebody Tonight||
|}
|}


Regel 119: Regel 161:
|2014-07-05||||Daddy's Groove vs. Hugh Masakela||[https://www.youtube.com/watch?v=nTfIMfiXlY4 Don't Go Loosing It Baby]||
|2014-07-05||||Daddy's Groove vs. Hugh Masakela||[https://www.youtube.com/watch?v=nTfIMfiXlY4 Don't Go Loosing It Baby]||
|-
|-
|||||Hugh Masekela||Don't Go Lose It Baby||
|||||Hugh Masekela||Don't Go Lose It Baby (Acapella)||
|-
|-
|||||Daddy's Groove & Cryogenix||Tilt||
|||||Daddy's Groove & Cryogenix||Tilt||
Regel 152: Regel 194:
|||||Benny Benassi||Able To Love||
|||||Benny Benassi||Able To Love||
|-
|-
|2014-08-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Januari_2014|2014-01-18]]||Icona Pop vs. Masters At Work||[https://www.youtube.com/watch?v=fMjuelYiOSI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD I Like To Work It]||
|2014-08-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Januari_2014|2014-01-18]]||Icona Pop vs. Masters At Work||[https://www.youtube.com/watch?v=fMjuelYiOSI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD I Like To Work It]||5min 10sec
|-
|-
|||||Icona Pop||I Love It||
|||||Icona Pop||I Love It||
Regel 169: Regel 211:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2014-09-06||2012-11-24||LMFAO & Loyd Feat. Andre 3000 (And More)|| [https://www.youtube.com/watch?v=GKaLDBeG964&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Party Shout] (ook wel de Just Shout Sexy ‘Music’ To My Ex Minimix)||
|2014-09-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#November_2012|2012-11-24]]||LMFAO & Loyd Feat. Andre 3000 (And More)|| [https://www.youtube.com/watch?v=GKaLDBeG964&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Party Shout] (ook wel de Just Shout Sexy ‘Music’ To My Ex Minimix)||4min 26sec
|-
|-
|||||LMFAO||Sexy And I Know It||
|||||LMFAO||Sexy And I Know It||
Regel 175: Regel 217:
|||||Lloyd Feat. Andre 3000||Dedication To My Ex (Miss That)||
|||||Lloyd Feat. Andre 3000||Dedication To My Ex (Miss That)||
|-
|-
|||||Sly & The Family Stone||Dance To The Music||
|||||Sly & The Family Stone||Dance To The Music (Acapella)||
|-
|-
|||||Liberty X||Just A Little (Sexy)||
|||||Liberty X||Just A Little (Sexy) (Acapella)||
|-
|-
|||||Madonna||Music||
|||||Madonna||Music (Acapella)||
|-
|-
|||||Tears For Fears||Shout||
|||||Tears For Fears||Shout (Acapella)||
|-
|-
|||||The S.O.S Band||Just Be Good To Me||
|||||Beats International Feat. Lindy Layton||Dub Be Good To Me (Acapela)||
|-
|-
|2014-09-13||2001-09-01||Faithless vs. The Prodigy||[https://www.youtube.com/watch?v=eUUiCM-DYJ4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Funky Insomnia]||
|2014-09-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#September_2001|2001-09-01]]||Faithless vs. The Prodigy||[https://www.youtube.com/watch?v=eUUiCM-DYJ4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Funky Insomnia]||5min 52sec
|-
|-
|||||The Prodigy||Funky Shit||
|||||The Prodigy||Funky Shit||
Regel 191: Regel 233:
|||||Faithless||Insomnia||
|||||Faithless||Insomnia||
|-
|-
|2014-09-20||2004-01-23||Technotronic & Justin Timberlake||[https://www.youtube.com/watch?v=hMwcpEC7qxA&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Pump It Like I Like It]||
|2014-09-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-23]]||Technotronic & Justin Timberlake||[https://www.youtube.com/watch?v=hMwcpEC7qxA&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Pump It Like I Like It]||5min 18sec
|-
|-
|||||Justin Timberlake||Like I Love You (Acapella)||
|||||Justin Timberlake||Like I Love You (Acapella)||
Regel 197: Regel 239:
|||||Technotronic Feat. Felly||Pump Up The Jam||
|||||Technotronic Feat. Felly||Pump Up The Jam||
|-
|-
|2014-09-27||2001-11-03||The Ones||[https://www.youtube.com/watch?v=ed9pTLIk39Q&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Flawless]||
|2014-09-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-03]]||The Ones||[https://www.youtube.com/watch?v=ed9pTLIk39Q&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Flawless]||6min 19sec
|}
|}


Regel 216: Regel 258:
|||||First Choice||Let No Man Put Asunder (Acapella)||
|||||First Choice||Let No Man Put Asunder (Acapella)||
|-
|-
|2014-10-18||2006-03-11||Sarah McLaghlan & Sunclub||Silent Fiësta||
|2014-10-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#Maart_2006|2006-03-11]]||Sunclub vs. Delerium||Silent Fiësta||
|-
|||||Sunclub||Fiësta||
|-
|||||Delerium Feat. Sarah McLachlan||Silence (Acapella)||
|-
|-
|2014-10-25||2005-05-28||Yazoo vs. First Choice||Let No Man Put Asunder This Situation||5min 07sec
|2014-10-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Mei_2005|2005-05-28]]||Yazoo vs. First Choice||Let No Man Put Asunder This Situation||5min 07sec
|-
|-
|||||Yazoo||Situation||
|||||Yazoo||Situation||
Regel 229: Regel 275:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2014-11-01||2013-04-06||Energy 52 vs. David Guetta||Cafe Del Mar Don’t Leave Me Now||
|2014-11-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#April_2013|2013-04-06]]||Energy 52 vs. David Guetta||Cafe Del Mar Don’t Leave Me Now||
|-
|-
|2014-11-08||2013-04-13||Snapped Punk||Harder, Better, Faster, Stronger, Do You See The Light Din Daa Daa (Updated Version)||
|2014-11-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#April_2013|2013-04-13]]||Snapped Punk||Harder, Better, Faster, Stronger, Do You See The Light Din Daa Daa (Updated Version)||
|-
|-
|2014-11-15||??||The Sugarhill Gang||Rapper's Delight ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie: ??)||
|||||Daft Punk||Harder Better Faster Stronger||
|-
|||||Snap! Feat. Niki Haris||Do You See The Light (Looking For)||
|-
|||||George Kranz||Din Daa Daa (Trommeltanz)||
|-
|||||Blue Six||All I Need (Chords)||
|-
|||||Billy Ocean||Loverboy (Intro)||
|-
|2014-11-15||Versie 1: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-02]], Versie 2: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-09]]||The Sugarhill Gang||Rapper's Delight ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie: 1)||5min 30sec
|-
|-
|2014-11-22||||The Doobie Brothers||Long Train Running||
|2014-11-22||||The Doobie Brothers||Long Train Running||
|-
|-
|2014-11-29||2012-11-24||LMFAO & Loyd Feat. Andre 3000 (And More)||[https://www.youtube.com/watch?v=GKaLDBeG964&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Party Shout] (ook wel de Just Shout Sexy ‘Music’ To My Ex Minimix)||4min 26sec
|2014-11-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#November_2012|2012-11-24]]||LMFAO & Loyd Feat. Andre 3000 (And More)||[https://www.youtube.com/watch?v=GKaLDBeG964&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-c Party Shout] (ook wel de Just Shout Sexy ‘Music’ To My Ex Minimix)||4min 26sec
|-
|-
|||||LMFAO||Sexy And I Know It||
|||||LMFAO||Sexy And I Know It||
Regel 243: Regel 299:
|||||Lloyd Feat. Andre 3000||Dedication To My Ex (Miss That)||
|||||Lloyd Feat. Andre 3000||Dedication To My Ex (Miss That)||
|-
|-
|||||Sly & The Family Stone||Dance To The Music||
|||||Sly & The Family Stone||Dance To The Music (Acapella)||
|-
|-
|||||Liberty X||Just A Little (Sexy) (Acapella)||
|||||Liberty X||Just A Little (Sexy) (Acapella)||
Regel 260: Regel 316:
|2014-12-06||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|2014-12-06||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|-
|-
|2014-12-13||2004-09-17||Anastacia vs. 2 Unlimited||Outta Love In The Twilight Zone||
|2014-12-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#September_2004|2004-09-17]]||Anastacia vs. 2 Unlimited||Outta Love In The Twilight Zone||
|-
|-
|||||Anastacia||I'm Outta Love||
|||||Anastacia||I'm Outta Love||
Regel 266: Regel 322:
|||||2 Unlimited||Twilight Zone||
|||||2 Unlimited||Twilight Zone||
|-
|-
|2014-12-20||2006-10-28||Fedde Le Grand vs. Robin S.||Put Your Hands Up 4 Love||
|2014-12-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#Oktober_2006|2006-10-28]]||Fedde Le Grand vs. Robin S.||Put Your Hands Up 4 Love||
|-
|||||Fedde Le Grand||Put Your Hands Up For Detroit||
|-
|||||Robin S.||Luve 4 Luve||
|-
|-
|2014-12-27||2007-12-22||Santa Claus Esmeralda||Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2)||
|2014-12-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#December_2007|2007-12-22]]||Santa Claus Esmeralda||Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2)||6min 30sec
|}
|}



Huidige versie van 29 nov 2025 13:40

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2014

Januari 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-01-04 2004-01-09 Sunclub Fiesta vs. 20 Fingers Lickin' Fiësta 4min 11sec
Sunclub Fiësta
20 Fingers Lick It (Acapella)
2014-01-11 2004-06-18 Tavares It Only Takes A Minute (Ben Liebrand Remix)
2014-01-18 Icona Pop vs. Masters At Work (M.A.W.) I Like To Work It 5min 08sec
Icona Pop I Love It
Masters At Work (M.A.W.) Work
2014-01-25 Amadea Could It Be Magic (Produced by Ben Liebrand)

Februari 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-02-01 2013-10-26 K&H (Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans) vs. Kraftwerk Journaal 24 (Numbers Remix)
Kraftwerk Numbers
Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans Journaal
2014-02-08 2007-06-16 Gregor Salto vs. Freeez I.O.U. 6min 25sec
Freeez I.O.U. (Acapella)
Gregor Salto Viajar
2014-02-15 The Beatles vs. Benny Benassi Eleanor Rigby vs. Able To Love 5min 06sec
The Beatles Eleanor Rigby
Benny Benassi Able To Love
2014-02-22 Let op: 2004-05-28 was de uitzending van Heroes With A Dream (Versie 1) David Bowie & Martin Luther King Heroes 2014 (Versie 2)
David Bowie Heroes
Martin Luther King I Have A Dream Speech

Maart 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-03-01 Shannon vs. Santana Give Me Tonight 2014
2014-03-08 1987-01-09 Mel & Kim vs. Frantique Showing Out Your Funky Stuff (was eerder Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff)
Mel & Kim Showing Out (Get Fresh At The Weekend)
Frantique Strut Your Funky Stuff
Ben Liebrand Drums, Percussion and Bassline
2014-03-15 C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Everybody Slow Now (Updated 2014 Version!)
2014-03-22 Versie 1 1986-12-05, Versie 2 1991-06-14 Madonna Open Your Heart (Versie ?)
2014-03-29 Fun Fun Could This Be Love 6min 18sec

April 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-04-05 2006-03-11 Sunclub Fiesta vs. Sarah McLachlan Silent Fiesta
Sunclub Fiësta
Delerium Feat. Sarah McLachlan Silence (Acapella)
2014-04-12 2004-04-30 Kraftwerk vs. Janet Jackson Robots In Control 2.0 (Versie 2) 6min 39sec
Janet Jackson Control (Acapella)
Kraftwerk The Robots
2014-04-19 Madonna vs. Robin S. Music
2014-04-26 Culture Beat Mr. Vain (Ben Liebrand Remix)

Mei 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-05-03 Chic vs. Class Action vs. Modjo Soup For The Weekend 5min 36sec
Chic Soup For One
Modjo Lady (Hear Me Tonight)
Class Action Feat. Chris Wiltshire Weekend (Acapella)
2014-05-10 2001-11-03 The Ones Absolutely Flawless 6min 18sec
The Ones Absolutely Flawless
Gary's Gang Keep On Dancing
Tom Tom Club Wordy Rappinghood
Taste Of Honey Boogie Oogie Oogie (Bassline)
Earth, Wind & Fire Boogie Wonderland (Horns Sample)
2014-05-17 Shannon Let The Music Play (Ben Liebrand 2014 Remix) 6min 37sec
2014-05-24 Avicii vs. Blackbox Strike It A Level Up
Avicii Levels
Blackbox Strike It Up
2014-05-31 1991-05-31 The Crystal Palace / Ben Liebrand Son Of Godzilla (Zwaardrempelige Mix)

Juni 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-06-07 2004-01-09 Celvin Rotane vs. Destiny's Child Believe My Name
Celvin Rotane I Believe
Destiny's Child Say My Name
2014-06-14 Prince & The Revolution Feat. 20 Fingers Erotic City
2014-06-21 2012-11-17 Jennifer Lopez vs. Usher Play Numb
Jennifer Lopez Play
Usher Numb
2014-06-28 2013-11-23 Eelke Kleijn vs. Robin S. Show Me Love Am Strand I Need Somebody Tonight
Eelke Kleijn Ein Tag Am Strand
Robin S. Show Me Love
Thelma Houston I Need Somebody Tonight

Juli 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-07-05 Daddy's Groove vs. Hugh Masakela Don't Go Loosing It Baby
Hugh Masekela Don't Go Lose It Baby (Acapella)
Daddy's Groove & Cryogenix Tilt
2014-07-12 1993-05-22 2 Unlimited Tribal Dance (DMC Remix)
2014-07-19 2004-07-09 Shabba Ranks vs. Ashanti Mr. Oh So Foolish Loverman
Shabba Ranks Mr. Loverman
Ashanti Foolish
2014-07-26 2001-08-25 Prodigy vs. Faithless Bitch As One 5min 45sec
The Prodigy Smack My Bitch Up
Faithless We Come One

Augustus 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-08-02 Geen uitzending i.v.m. de Album Top 750
2014-08-09 1993-06-12 Haddaway What Is Love
2014-08-16 2014-02-15 The Beatles Eleanor Rigby
The Beatles Eleanor Rigby
Benny Benassi Able To Love
2014-08-23 2014-01-18 Icona Pop vs. Masters At Work I Like To Work It 5min 10sec
Icona Pop I Love It
Masters At Work (M.A.W.) Work
2014-08-30 2011-05-14 Robbie Williams vs. Destiny's Child Rudeboxaboo
Robbie Williams Rudebox
Destiny's Child Bug-A-Boo (Acapella)

September 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-09-06 2012-11-24 LMFAO & Loyd Feat. Andre 3000 (And More) Party Shout (ook wel de Just Shout Sexy ‘Music’ To My Ex Minimix) 4min 26sec
LMFAO Sexy And I Know It
Lloyd Feat. Andre 3000 Dedication To My Ex (Miss That)
Sly & The Family Stone Dance To The Music (Acapella)
Liberty X Just A Little (Sexy) (Acapella)
Madonna Music (Acapella)
Tears For Fears Shout (Acapella)
Beats International Feat. Lindy Layton Dub Be Good To Me (Acapela)
2014-09-13 2001-09-01 Faithless vs. The Prodigy Funky Insomnia 5min 52sec
The Prodigy Funky Shit
Faithless Insomnia
2014-09-20 2004-01-23 Technotronic & Justin Timberlake Pump It Like I Like It 5min 18sec
Justin Timberlake Like I Love You (Acapella)
Technotronic Feat. Felly Pump Up The Jam
2014-09-27 2001-11-03 The Ones Flawless 6min 19sec

Oktober 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-10-04 Freestylers vs. Total Touch Push And Touch Me
Freestylers Push Up
Total Touch Touch Me There
2014-10-11 Studiokillers vs. First Choice Let No Man Put Asunder The Bouncer! 5min 14sec
Studiokillers Ode To The Bouncer!
First Choice Let No Man Put Asunder (Acapella)
2014-10-18 2006-03-11 Sunclub vs. Delerium Silent Fiësta
Sunclub Fiësta
Delerium Feat. Sarah McLachlan Silence (Acapella)
2014-10-25 2005-05-28 Yazoo vs. First Choice Let No Man Put Asunder This Situation 5min 07sec
Yazoo Situation
First Choice Let No Man Put Asunder (Acapella)

November 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-11-01 2013-04-06 Energy 52 vs. David Guetta Cafe Del Mar Don’t Leave Me Now
2014-11-08 2013-04-13 Snapped Punk Harder, Better, Faster, Stronger, Do You See The Light Din Daa Daa (Updated Version)
Daft Punk Harder Better Faster Stronger
Snap! Feat. Niki Haris Do You See The Light (Looking For)
George Kranz Din Daa Daa (Trommeltanz)
Blue Six All I Need (Chords)
Billy Ocean Loverboy (Intro)
2014-11-15 Versie 1: 1989-06-02, Versie 2: 1989-06-09 The Sugarhill Gang Rapper's Delight (Ben Liebrand Remix) (Versie: 1) 5min 30sec
2014-11-22 The Doobie Brothers Long Train Running
2014-11-29 2012-11-24 LMFAO & Loyd Feat. Andre 3000 (And More) Party Shout (ook wel de Just Shout Sexy ‘Music’ To My Ex Minimix) 4min 26sec
LMFAO Sexy And I Know It
Lloyd Feat. Andre 3000 Dedication To My Ex (Miss That)
Sly & The Family Stone Dance To The Music (Acapella)
Liberty X Just A Little (Sexy) (Acapella)
Madonna Music (Acapella)
Tears For Fears Shout (Acapella)
Beats International Feat. Lindy Layton Just Be Good To Me (Acapella)

December 2014

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2014-12-06 Geen uitzending Reden Onbekend
2014-12-13 2004-09-17 Anastacia vs. 2 Unlimited Outta Love In The Twilight Zone
Anastacia I'm Outta Love
2 Unlimited Twilight Zone
2014-12-20 2006-10-28 Fedde Le Grand vs. Robin S. Put Your Hands Up 4 Love
Fedde Le Grand Put Your Hands Up For Detroit
Robin S. Luve 4 Luve
2014-12-27 2007-12-22 Santa Claus Esmeralda Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2) 6min 30sec

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties