Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2011: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| (30 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 5: | Regel 5: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2011-01-01||||Shannon vs. Santana||Oye Como Va Me Tonight (Dancefloor Remix with Extra Drums) (Versie 4 | |2011-01-01||Let op: dit is een edit van de 2007 versie!||Shannon vs. Santana||Oye Como Va Me Tonight (Dancefloor Remix with Extra Drums) (Versie 4)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Shannon||Give Me Tonight|| | |||||Shannon||Give Me Tonight (Acapella)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Santana||Oye Como Va|| | |||||Santana||Oye Como Va|| | ||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
|2011-01-08||||The Trammps vs. Fedde Le Grand||Disco Inferno Rockin' High|| | |2011-01-08||||The Trammps vs. Fedde Le Grand||Disco Inferno Rockin' High|| | ||
|- | |- | ||
| | |||||The Trammps||Disco Inferno|| | ||
|- | |- | ||
|2011-01-22||2009-04-04||Whitney Houston vs. Mory Kante With Some Help From Deskee||I'm Every Woman vs. Yé Ké Yé Ké|| | |||||Fedde Le Grand Feat. Mitch Crown||Rockin' High|| | ||
|- | |||
|2011-01-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Mei_2005|2005-05-28]]||Yazoo vs. First Choice||Let No Man Put This Situation Asunder||5min 07sec | |||
|- | |||
|||||Yazoo||Situation|| | |||
|- | |||
|||||First Choice||Let No Man Put Asunder (Acapella)|| | |||
|- | |||
|2011-01-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#April_2009|2009-04-04]]||Whitney Houston vs. Mory Kante With Some Help From Deskee||I'm Every Woman vs. Yé Ké Yé Ké||5min 07sec | |||
|- | |- | ||
|2011-01-29||2008-04-19||10CC vs. Armin van Buuren||[https://www.youtube.com/watch?v=SAWtdO5LomE Face To Face But Not In Love]||7min 18sec | |2011-01-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2008#April_2008|2008-04-19]]||10CC vs. Armin van Buuren||[https://www.youtube.com/watch?v=SAWtdO5LomE Face To Face But Not In Love]||7min 18sec | ||
|- | |- | ||
|||||10CC||I'm Not In Love|| | |||||10CC||I'm Not In Love|| | ||
|- | |- | ||
|||||Armin Van Buuren||Face | |||||Armin Van Buuren||Face To Face|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 44: | Regel 52: | ||
|||||Quintino Feat. Mitch Crown||You Can't Deny|| | |||||Quintino Feat. Mitch Crown||You Can't Deny|| | ||
|- | |- | ||
|2011-02-26||1986-04-18||Telex||[https://www.youtube.com/watch?v=eLUd_dvUK_M Moskow Diskow In The Shimmering Transoeral Siberia Remix]||6min 34sec | |2011-02-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#April_1986|1986-04-18]]||Telex||[https://www.youtube.com/watch?v=eLUd_dvUK_M Moskow Diskow In The Shimmering Transoeral Siberia Remix]||6min 34sec | ||
|} | |} | ||
| Regel 51: | Regel 59: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2011-03-05||2004-09-03||Total Touch vs. Freestylers||Push Me, Touch Me|| | |2011-03-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#September_2004|2004-09-03]]||Total Touch vs. Freestylers||Push Me, Touch Me|| | ||
|- | |- | ||
|2011-03-12||1991-02-22||Whitney Houston vs. Public Enemy||[https://www.youtube.com/watch?v=r6o2oKX63wk I’m Your Baby Tonight]||6min 36sec | |||||Total Touch||Touch Me There|| | ||
|- | |||
|||||Freestylers||Push Up|| | |||
|- | |||
|2011-03-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Februari_1991|1991-02-22]]||Whitney Houston vs. Public Enemy||[https://www.youtube.com/watch?v=r6o2oKX63wk I’m Your Baby Tonight]||6min 36sec | |||
|- | |- | ||
|||||Whitney Houston||I'm Your Baby Tonight|| | |||||Whitney Houston||I'm Your Baby Tonight|| | ||
| Regel 59: | Regel 71: | ||
|||||Public Enemy||Welcome To The Terrordome|| | |||||Public Enemy||Welcome To The Terrordome|| | ||
|- | |- | ||
|2011-03-19||2006-11-11||Spiller vs. Everything But The Girl||Missing Groove Jet|| | |2011-03-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#November_2006|2006-11-11]]||Spiller vs. Everything But The Girl||Missing Groove Jet|| | ||
|- | |- | ||
|2011-03-26||1991-07-05||Dimples D.||Sisters Keep On Doin’ It (Versie 2)|| | |||||Spiller Feat. Sophie Ellis-Bextor||Groove Jet (If This Ain't Love)|| | ||
|- | |||
|||||Everything But The Girl||Missing|| | |||
|- | |||
|2011-03-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Juli_1991|1991-07-05]]||Dimples D. Feat. [[Gerbrand Westveen]] on Sax||Sisters Keep On Doin’ It (Versie 2)|| | |||
|} | |} | ||
| Regel 70: | Regel 86: | ||
|2011-04-02||||Geen uitzending||i.v.m. uitzending van de Album Top 1000|| | |2011-04-02||||Geen uitzending||i.v.m. uitzending van de Album Top 1000|| | ||
|- | |- | ||
|2011-04-09||1988-07-22||Alexander O'Neal||(What Can I Say) To Make You Love Me ([[Ben Liebrand]] Remix)|| | |2011-04-09||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Juli_1988|1988-07-22]]||Alexander O'Neal||(What Can I Say) To Make You Love Me ([[Ben Liebrand]] Remix)||6min 40sec | ||
|- | |||
|2011-04-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Juni_1990|1990-06-15]]||Dimples D.||Sucker DJ (A Witch For Love) (Met Toegevoegde Creatieve Waarde) (Versie 2)|| | |||
|- | |||
|2011-04-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#September_2010|2010-09-25]]||Snapped Punk||Harder Better Faster Stronger Do You See The Light Din Daa Daa]||6min 20sec | |||
|- | |||
|||||Daft Punk||Harder Better Faster Stronger|| | |||
|- | |||
|||||Snap! Feat. Niki Haris||Do You See The Light (Looking For)|| | |||
|- | |||
|||||George Kranz||Din Daa Daa (Trommeltanz)|| | |||
|- | |- | ||
| | |||||Blue Six||All I Need|| | ||
|- | |- | ||
| | |||||Billy Ocean||Loverboy|| | ||
|- | |- | ||
|2011-04-30||2004-02-06||Bobby O. vs. Shannon||Give Me Tonight|| | |2011-04-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Februari_2004|2004-02-06]]||Bobby O. vs. Shannon||O Me Tonight||6min 58sec | ||
|- | |||
|||||Bobby Orlando||She Has A Way|| | |||
|- | |||
|||||Madonna||Vogue (Acapella)|| | |||
|- | |||
|||||Shannon||Give Me Tonight (Acapella)|| | |||
|} | |} | ||
| Regel 106: | Regel 138: | ||
|2011-06-04||||Total Touch vs. Jimmy "Bo" Horne||[https://www.youtube.com/watch?v=mQhqMPCshpQ Touch Me There, Spank Me There]||5min 53sec | |2011-06-04||||Total Touch vs. Jimmy "Bo" Horne||[https://www.youtube.com/watch?v=mQhqMPCshpQ Touch Me There, Spank Me There]||5min 53sec | ||
|- | |- | ||
|||||Total Touch||Touch Me There|| | |||||Total Touch||Touch Me There (Acapella)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Jimmy "Bo" Horne||Spank|| | |||||Jimmy "Bo" Horne||Spank (Instrumental)|| | ||
|- | |- | ||
|2011-06-11||2006-09-23||Prince & The Revolution||Erotic City|| | |2011-06-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#September_2006|2006-09-23]]||Prince & The Revolution||Erotic City|| | ||
|- | |- | ||
|2011-06-18||2006-09-23||Prince & The Revolution||When Doves Cry|| | |2011-06-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#September_2006|2006-09-23]]||Prince & The Revolution||When Doves Cry|| | ||
|- | |- | ||
|2011-06-25||||Diana Ross vs. DJ Jean vs. Crystal Waters vs. Felix||[https://www.youtube.com/watch?v=xVWkiqpUagg Coming Out To Perfection]||4min 50sec | |2011-06-25||||Diana Ross vs. DJ Jean vs. Crystal Waters vs. Felix||[https://www.youtube.com/watch?v=xVWkiqpUagg Coming Out To Perfection]||4min 50sec | ||
| Regel 129: | Regel 161: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2011-07-02||1988-12-10||Pia Zadora||Dance Out Of My Head (Acid Mix)|| | |2011-07-02||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#December_1988|1988-12-10]]||Pia Zadora||Dance Out Of My Head (Acid Mix)|| | ||
|- | |- | ||
|2011-07-09||2004-11-26||[[Ben Liebrand]] vs. Masters At Work||Spanish Work|| | |2011-07-09||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#November_2004|2004-11-26]]||[[Ben Liebrand]] vs. Masters At Work||Spanish Work|| | ||
|- | |- | ||
|2011-07-16||||M.D.M.C.||[https://www.youtube.com/watch?v=XODj6V7NYIw How About It (Club Groove Mix)] (125 BPM!)||6min 49sec | |2011-07-16||||M.D.M.C.||[https://www.youtube.com/watch?v=XODj6V7NYIw How About It (Club Groove Mix)] (125 BPM!)||6min 49sec | ||
| Regel 150: | Regel 182: | ||
|||||Sister Sledge||We Are Family|| | |||||Sister Sledge||We Are Family|| | ||
|- | |- | ||
|2011-08-13||1987-07-03||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=ERd7JBsojCU Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers)]||7min 00sec | |2011-08-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juli_1987|1987-07-03]]||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=ERd7JBsojCU Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers)]||7min 00sec | ||
|- | |- | ||
|2011-08-20||2009-02-28||Larry Spinosa vs. The Brand New Heavies||Apparently Guitar|| | |2011-08-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#Februari_2009|2009-02-28]]||Larry Spinosa vs. The Brand New Heavies||Apparently Guitar|| | ||
|- | |- | ||
|2011-08-27||||Frankie Goes To Hollywood vs. Mai Tai||[https://www.youtube.com/watch?v=nSyPRaXJd4A Relax In History]||5min 27sec | |2011-08-27||||Frankie Goes To Hollywood vs. Mai Tai||[https://www.youtube.com/watch?v=nSyPRaXJd4A Relax In History]||5min 27sec | ||
| Regel 171: | Regel 203: | ||
|||||Liberty X||Just A Little (Sexy) (Acapella)|| | |||||Liberty X||Just A Little (Sexy) (Acapella)|| | ||
|- | |- | ||
|2011-09-10||2010-08-28||Eddy & The Soulband||[https://www.youtube.com/watch?v=mRWoIakZ2J4 Shaft (Hot Pursuit Mix)]||8min 28sec | |2011-09-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#Augustus_2010|2010-08-28]]||Eddy & The Soulband||[https://www.youtube.com/watch?v=mRWoIakZ2J4 Shaft (Hot Pursuit Mix)]||8min 28sec | ||
|- | |- | ||
|2011-09-17||||Grandmaster Flash & The Furious Five & Requake||The Dub Step Message Different|| | |2011-09-17||||Grandmaster Flash & The Furious Five & Requake||The Dub Step Message Different|| | ||
| Regel 181: | Regel 213: | ||
|||||Michael Jackson||Beat It (Guitar Solo)|| | |||||Michael Jackson||Beat It (Guitar Solo)|| | ||
|- | |- | ||
|2011-09-24||||The Sugarhill Gang||Rappers Delight(ed) (The '89 Remix With A Fat Beat) (2011 Update) (Versie | |2011-09-24||Versie 1: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-02]], Versie 2: [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-09]]||The Sugarhill Gang||Rappers Delight(ed) (The '89 Remix With A Fat Beat) (2011 Update) (Versie 3)|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 188: | Regel 220: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2011-10-01||2004-06-18||Tavares||[https://www.youtube.com/watch?v=AKAOZXX64yI It Only Takes A Minute]||6min 48sec | |2011-10-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-18]]||Tavares||[https://www.youtube.com/watch?v=AKAOZXX64yI It Only Takes A Minute]||6min 48sec | ||
|- | |- | ||
|2011-10-08||||[[Ben Liebrand]]||Tribute To The Crazy Ones (Steve Jobs Tribute)|| | |2011-10-08||||[[Ben Liebrand]]||Tribute To The Crazy Ones (Steve Jobs Tribute)|| | ||
|- | |- | ||
|2011-10-15||1987-11-27||Jan Hammer||New York Theme|| | |2011-10-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#November_1987|1987-11-27]]||Jan Hammer||New York Theme|| | ||
|- | |- | ||
|2011-10-22||||Madonna vs. Liberty X||Sexy Vogue (Just A Little Bit Of Vogue) (2011 Re-Mash)|| | |2011-10-22||||Madonna vs. Liberty X||Sexy Vogue (Just A Little Bit Of Vogue) (2011 Re-Mash)|| | ||
|- | |||
|||||Madonna||Vogue|| | |||
|- | |||
|||||Liberty X|| Just A Little|| | |||
|- | |- | ||
|2011-10-29||||Janet Jackson & Eric Chase||Everybody Surrender To The Pleasure Principal (A [[Ben Liebrand]] Mash-Up)|| | |2011-10-29||||Janet Jackson & Eric Chase||Everybody Surrender To The Pleasure Principal (A [[Ben Liebrand]] Mash-Up)|| | ||
| Regel 207: | Regel 243: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2011-11-05||1988-03-18||Sting||[https://www.youtube.com/watch?v=w00zYwvYxcU An Englishman In New York] ([[Ben Liebrand]] Remix)||6min 05sec | |2011-11-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Maart_1988|1988-03-18]]||Sting||[https://www.youtube.com/watch?v=w00zYwvYxcU An Englishman In New York] ([[Ben Liebrand]] Remix)||6min 05sec | ||
|- | |- | ||
|2011-11-12||1993-07-03||Pin-Occhio||[https://www.youtube.com/watch?v=tsJtbIbSaCQ Pinocchio]||4min 30sec | |2011-11-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juli_1993|1993-07-03]]||Pin-Occhio||[https://www.youtube.com/watch?v=tsJtbIbSaCQ Pinocchio]||4min 30sec | ||
|- | |- | ||
|2011-11-19||2011-06-04||Total Touch vs. Jimmy "Bo" Horne||[https://www.youtube.com/watch?v=mQhqMPCshpQ Touch Me There, Spank Me There]||5min 53sec | |2011-11-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2011#Juni_2011|2011-06-04]]||Total Touch vs. Jimmy "Bo" Horne||[https://www.youtube.com/watch?v=mQhqMPCshpQ Touch Me There, Spank Me There]||5min 53sec | ||
|- | |- | ||
|||||Total Touch||Touch Me There|| | |||||Total Touch||Touch Me There (Acapella)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Jimmy "Bo" Horne||Spank|| | |||||Jimmy "Bo" Horne||Spank (Instrumental)|| | ||
|- | |- | ||
|2011-11-26||1986-03-21||Whistle vs. Donald Duck||[https://www.youtube.com/watch?v=D6ZsFzPouWA (Nothing Serious) Just Buggin']||7min 26sec | |2011-11-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Maart_1986|1986-03-21]]||Whistle vs. Donald Duck||[https://www.youtube.com/watch?v=D6ZsFzPouWA (Nothing Serious) Just Buggin']||7min 26sec | ||
|} | |} | ||
| Regel 224: | Regel 260: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2011-12-03||1989-01-13||The Revelletes||Sign Of Love|| | |2011-12-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Januari_1989|1989-01-13]]||The Revelletes||Sign Of Love|| | ||
|- | |- | ||
|2011-12-10||||Geen uitzending||i.v.m. de uitzending van de Album Top 1000 Aller Tijden|| | |2011-12-10||||Geen uitzending||i.v.m. de uitzending van de Album Top 1000 Aller Tijden|| | ||
|- | |- | ||
|2011-12-17||1990-02-23||Bobby Brown||[https://www.youtube.com/watch?v=7rfGqgaN07o Megamix (The Free Style Mega-Mix)] (Mixer: [[Rita Liebrand]])||7min 28sec | |2011-12-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Februari_1990|1990-02-23]]||Bobby Brown||[https://www.youtube.com/watch?v=7rfGqgaN07o Megamix (The Free Style Mega-Mix)] (Mixer: [[Rita Liebrand]])||7min 28sec | ||
|- | |- | ||
|||||Bobby Brown||On Our Own|| | |||||Bobby Brown||On Our Own|| | ||
| Regel 248: | Regel 284: | ||
|||||Snap!||Rhythm Is A Dancer|| | |||||Snap!||Rhythm Is A Dancer|| | ||
|- | |- | ||
|2011-12-24||1990-01-05||[[Ben Liebrand]]||Vocoder Playlist [[Grandmix#29_december_1989|Grandmix 1989]]|| | |2011-12-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Januari_1990|1990-01-05]]||[[Ben Liebrand]]||Vocoder Playlist [[Grandmix#29_december_1989|Grandmix 1989]]|| | ||
|- | |- | ||
|2011-12-31||2011-08-06||Snap! vs. Sister Sledge||Rhythm Is A Family|| | |2011-12-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2011#Augustus_2011|2011-08-06]]||Snap! vs. Sister Sledge||Rhythm Is A Family|| | ||
|- | |- | ||
|||||Snap!||Rhythm Is A Dancer|| | |||||Snap!||Rhythm Is A Dancer|| | ||
Huidige versie van 27 nov 2025 19:45
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2011
Januari 2011
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2011-01-01 | Let op: dit is een edit van de 2007 versie! | Shannon vs. Santana | Oye Como Va Me Tonight (Dancefloor Remix with Extra Drums) (Versie 4) | |
| Shannon | Give Me Tonight (Acapella) | |||
| Santana | Oye Como Va | |||
| 2011-01-08 | The Trammps vs. Fedde Le Grand | Disco Inferno Rockin' High | ||
| The Trammps | Disco Inferno | |||
| Fedde Le Grand Feat. Mitch Crown | Rockin' High | |||
| 2011-01-15 | 2005-05-28 | Yazoo vs. First Choice | Let No Man Put This Situation Asunder | 5min 07sec |
| Yazoo | Situation | |||
| First Choice | Let No Man Put Asunder (Acapella) | |||
| 2011-01-22 | 2009-04-04 | Whitney Houston vs. Mory Kante With Some Help From Deskee | I'm Every Woman vs. Yé Ké Yé Ké | 5min 07sec |
| 2011-01-29 | 2008-04-19 | 10CC vs. Armin van Buuren | Face To Face But Not In Love | 7min 18sec |
| 10CC | I'm Not In Love | |||
| Armin Van Buuren | Face To Face |
Februari 2011
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2011-02-05 | Human League | Don't You Want Me | 5min 54sec | |
| 2011-02-12 | Robin S. vs. Sade | Pearls 4 Luv | 5min 38sec | |
| Sade | Pearls | |||
| Robin S. | Luv For Luv | |||
| 2011-02-19 | Quintino vs. Fedde Le Grand vs. Mitch Crown vs. Tony Junior & Nicolas Nox | Loesje | 3min 47sec | |
| Tony Junior & Nicolas Nox | Loesje | |||
| Fedde Le Grand Feat. Mitch Crown | Rockin' High | |||
| Quintino Feat. Mitch Crown | You Can't Deny | |||
| 2011-02-26 | 1986-04-18 | Telex | Moskow Diskow In The Shimmering Transoeral Siberia Remix | 6min 34sec |
Maart 2011
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2011-03-05 | 2004-09-03 | Total Touch vs. Freestylers | Push Me, Touch Me | |
| Total Touch | Touch Me There | |||
| Freestylers | Push Up | |||
| 2011-03-12 | 1991-02-22 | Whitney Houston vs. Public Enemy | I’m Your Baby Tonight | 6min 36sec |
| Whitney Houston | I'm Your Baby Tonight | |||
| Public Enemy | Welcome To The Terrordome | |||
| 2011-03-19 | 2006-11-11 | Spiller vs. Everything But The Girl | Missing Groove Jet | |
| Spiller Feat. Sophie Ellis-Bextor | Groove Jet (If This Ain't Love) | |||
| Everything But The Girl | Missing | |||
| 2011-03-26 | 1991-07-05 | Dimples D. Feat. Gerbrand Westveen on Sax | Sisters Keep On Doin’ It (Versie 2) |
April 2011
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2011-04-02 | Geen uitzending | i.v.m. uitzending van de Album Top 1000 | ||
| 2011-04-09 | 1988-07-22 | Alexander O'Neal | (What Can I Say) To Make You Love Me (Ben Liebrand Remix) | 6min 40sec |
| 2011-04-16 | 1990-06-15 | Dimples D. | Sucker DJ (A Witch For Love) (Met Toegevoegde Creatieve Waarde) (Versie 2) | |
| 2011-04-23 | 2010-09-25 | Snapped Punk | Harder Better Faster Stronger Do You See The Light Din Daa Daa] | 6min 20sec |
| Daft Punk | Harder Better Faster Stronger | |||
| Snap! Feat. Niki Haris | Do You See The Light (Looking For) | |||
| George Kranz | Din Daa Daa (Trommeltanz) | |||
| Blue Six | All I Need | |||
| Billy Ocean | Loverboy | |||
| 2011-04-30 | 2004-02-06 | Bobby O. vs. Shannon | O Me Tonight | 6min 58sec |
| Bobby Orlando | She Has A Way | |||
| Madonna | Vogue (Acapella) | |||
| Shannon | Give Me Tonight (Acapella) |
Mei 2011
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2011-05-07 | Deadmau5 & Wolfgang Gartner vs. Underdog Project | Animal Jam | ||
| Deadmau5 & Wolfgang Gartner | Animal Rights | |||
| The Underdog Project | Summer Jam | |||
| 2011-05-14 | Robbie Wiliams vs. Destiny’s Child | Rudeboxaboo | ||
| Robbie Williams | Rudebox | |||
| Destiny's Child | Bug-A-Boo (Acapella) | |||
| 2011-05-21 | Risqué | Burn It Up (Mr DJ) (Ben Liebrand Master Edit) | ||
| 2011-05-28 | Spence (Henk Braaf) | Get It On (Ben Liebrand Master Edit) |
Juni 2011
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2011-06-04 | Total Touch vs. Jimmy "Bo" Horne | Touch Me There, Spank Me There | 5min 53sec | |
| Total Touch | Touch Me There (Acapella) | |||
| Jimmy "Bo" Horne | Spank (Instrumental) | |||
| 2011-06-11 | 2006-09-23 | Prince & The Revolution | Erotic City | |
| 2011-06-18 | 2006-09-23 | Prince & The Revolution | When Doves Cry | |
| 2011-06-25 | Diana Ross vs. DJ Jean vs. Crystal Waters vs. Felix | Coming Out To Perfection | 4min 50sec | |
| DJ Jean | Flawless | |||
| Crystal Waters | Gypsy Woman (She’s Homeless) | |||
| Diana Ross | I’m Coming Out (Acapella) | |||
| Felix | Don’t You Want Me |
Juli 2011
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2011-07-02 | 1988-12-10 | Pia Zadora | Dance Out Of My Head (Acid Mix) | |
| 2011-07-09 | 2004-11-26 | Ben Liebrand vs. Masters At Work | Spanish Work | |
| 2011-07-16 | M.D.M.C. | How About It (Club Groove Mix) (125 BPM!) | 6min 49sec | |
| 2011-07-23 | Rockers Revenge Feat. Donnie Calvin | Walking On Sunshine (Groove On Acid-Mix) (Versie 2, 118 BPM) | ||
| 2011-07-30 | Geen uitzending | i.v.m. de uitzending van de Album Top 1000 Aller Tijden |
Augustus 2011
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2011-08-06 | Snap! vs. Sister Sledge | Rhythm Is A Family | ||
| Snap! | Rhythm Is A Dancer | |||
| Sister Sledge | We Are Family | |||
| 2011-08-13 | 1987-07-03 | Ben Liebrand | Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers) | 7min 00sec |
| 2011-08-20 | 2009-02-28 | Larry Spinosa vs. The Brand New Heavies | Apparently Guitar | |
| 2011-08-27 | Frankie Goes To Hollywood vs. Mai Tai | Relax In History | 5min 27sec | |
| Mai Tai | History (Acapella) | |||
| Frankie Goes To Hollywood | Relax |
September 2011
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2011-09-03 | The Limit (Oattes & van Schaick) vs. Liberty X | Sexy! Say Yeah! | 5min 14sec | |
| The Limit (Oattes & van Schaick) | Say Yeah (Instrumentaal) | |||
| Liberty X | Just A Little (Sexy) (Acapella) | |||
| 2011-09-10 | 2010-08-28 | Eddy & The Soulband | Shaft (Hot Pursuit Mix) | 8min 28sec |
| 2011-09-17 | Grandmaster Flash & The Furious Five & Requake | The Dub Step Message Different | ||
| Grandmaster Flash & The Furious Five | The Message | |||
| Requake | Different (Dubstep) | |||
| Michael Jackson | Beat It (Guitar Solo) | |||
| 2011-09-24 | Versie 1: 1989-06-02, Versie 2: 1989-06-09 | The Sugarhill Gang | Rappers Delight(ed) (The '89 Remix With A Fat Beat) (2011 Update) (Versie 3) |
Oktober 2011
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2011-10-01 | 2004-06-18 | Tavares | It Only Takes A Minute | 6min 48sec |
| 2011-10-08 | Ben Liebrand | Tribute To The Crazy Ones (Steve Jobs Tribute) | ||
| 2011-10-15 | 1987-11-27 | Jan Hammer | New York Theme | |
| 2011-10-22 | Madonna vs. Liberty X | Sexy Vogue (Just A Little Bit Of Vogue) (2011 Re-Mash) | ||
| Madonna | Vogue | |||
| Liberty X | Just A Little | |||
| 2011-10-29 | Janet Jackson & Eric Chase | Everybody Surrender To The Pleasure Principal (A Ben Liebrand Mash-Up) | ||
| Eric Chase | Everybody Surrender | |||
| Janet Jackson | The Pleasure Principal |
November 2011
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2011-11-05 | 1988-03-18 | Sting | An Englishman In New York (Ben Liebrand Remix) | 6min 05sec |
| 2011-11-12 | 1993-07-03 | Pin-Occhio | Pinocchio | 4min 30sec |
| 2011-11-19 | 2011-06-04 | Total Touch vs. Jimmy "Bo" Horne | Touch Me There, Spank Me There | 5min 53sec |
| Total Touch | Touch Me There (Acapella) | |||
| Jimmy "Bo" Horne | Spank (Instrumental) | |||
| 2011-11-26 | 1986-03-21 | Whistle vs. Donald Duck | (Nothing Serious) Just Buggin' | 7min 26sec |
December 2011
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2011-12-03 | 1989-01-13 | The Revelletes | Sign Of Love | |
| 2011-12-10 | Geen uitzending | i.v.m. de uitzending van de Album Top 1000 Aller Tijden | ||
| 2011-12-17 | 1990-02-23 | Bobby Brown | Megamix (The Free Style Mega-Mix) (Mixer: Rita Liebrand) | 7min 28sec |
| Bobby Brown | On Our Own | |||
| Bobby Brown | Don't Be Cruel | |||
| Bobby Brown | Every Little Step | |||
| Bobby Brown | My Prerogative | |||
| 2011-12-24 | Andre Kuipers | Jump On A Space Ship! (Rhythm In Space) | ||
| Christian Varela | Space | |||
| Benny Benassi Feat. Kelis, APL.de.AP & Jean-Baptiste | Spaceship | |||
| Steve Miller Band | Space Intro | |||
| Snap! | Rhythm Is A Dancer | |||
| 2011-12-24 | 1990-01-05 | Ben Liebrand | Vocoder Playlist Grandmix 1989 | |
| 2011-12-31 | 2011-08-06 | Snap! vs. Sister Sledge | Rhythm Is A Family | |
| Snap! | Rhythm Is A Dancer | |||
| Sister Sledge | We Are Family |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties