Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2015: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| (33 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
|||||Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans||Journaal|| | |||||Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans||Journaal|| | ||
|- | |- | ||
|2015-01-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004# | |2015-01-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#September_2004|2004-09-03]]||Total Touch vs. Freestylers||Push Me Touch Me|| | ||
|- | |- | ||
|||||Total Touch||Touch Me There|| | |||||Total Touch||Touch Me There|| | ||
| Regel 82: | Regel 82: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2015-04-04||2014-02-15||Benny Benassi | |2015-04-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Februari_2014|2014-02-15]]||The Beatles vs. Benny Benassi||Eleanor Rigby vs. Able To Love||5min 06sec | ||
|- | |- | ||
| | |||||The Beatles||Eleanor Rigby|| | ||
|- | |- | ||
| | |||||Benny Benassi||Able To Love|| | ||
|- | |- | ||
|2015-04-25||2013-04-06||Energy 52 vs. David Guetta||Cafe Del Mar Don’t Leave Me Now|| | |2015-04-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Oktober_2014|2014-10-11]]||Studiokillers vs. First Choice||Let No Man Put Asunder The Bouncer!||5min 14sec | ||
|- | |||
|||||Studiokillers||Ode To The Bouncer!|| | |||
|- | |||
|||||First Choice||Let No Man Put Asunder (Acapella)|| | |||
|- | |||
|2015-04-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-24]]||Daft Punk vs. Suzanne Vega||Tom's Fast Food Diner|| | |||
|- | |||
|||||DNA Feat. Suzanne Vega ||Tom's Diner|| | |||
|- | |||
|||||Daft Punk||Harder, Better, Faster, Stronger|| | |||
|- | |||
|2015-04-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#April_2013|2013-04-06]]||Energy 52 vs. David Guetta||Cafe Del Mar Don’t Leave Me Now|| | |||
|- | |||
|||||Energy 52||Cafe Del Mar|| | |||
|- | |||
|||||David Guetta||Love Don’t Let Me Go|| | |||
|- | |||
|||||EGMA||Let The Bass Kick|| | |||
|} | |} | ||
| Regel 95: | Regel 113: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2015-05-02||2012-10-06||PSY vs. Benny Benassi ||Satisfaction In Gangnam Style|| | |2015-05-02||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#Oktober_2012|2012-10-06]]||PSY vs. Benny Benassi ||Satisfaction In Gangnam Style|| | ||
|- | |||
|||||PSY||Gangnam Style|| | |||
|- | |||
|||||Benny Benassi||Satisfaction|| | |||
|- | |- | ||
|2015-05-09||||[[Ben Liebrand]] Feat. James "D-Train" Williams||Weekend (Iconic Groove)|| | |2015-05-09||||[[Ben Liebrand]] Feat. James "D-Train" Williams||Weekend (Iconic Groove)|| | ||
| Regel 101: | Regel 123: | ||
|2015-05-16||||Gino Soccio||Dancer|| | |2015-05-16||||Gino Soccio||Dancer|| | ||
|- | |- | ||
|2015-05-23||2001-11-03||The Ones||[https://www.youtube.com/watch?v=ed9pTLIk39Q&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Flawless]|| | |2015-05-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-03]]||The Ones||[https://www.youtube.com/watch?v=ed9pTLIk39Q&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Flawless]||6min 19sec | ||
|- | |||
|||||The Ones||Absolutely Flawless|| | |||
|- | |||
|||||Gary's Gang||Keep On Dancin'|| | |||
|- | |||
|||||A Taste Of Honey||Boogie Oogie Oogie (Bassline)|| | |||
|- | |||
|||||Tom Tom Club||Wordy Rappinghood|| | |||
|- | |||
|||||Earth, Wind & Fire||Boogie Wonderland (Horns Sample)|| | |||
|- | |- | ||
|2015-05-30||||[[Ben Liebrand]]||[http://www.liebrand.com/iconicgroove/index.html Iconic Groove] Minimix|| | |2015-05-30||||[[Ben Liebrand]]||[http://www.liebrand.com/iconicgroove/index.html Iconic Groove] Minimix|| | ||
| Regel 124: | Regel 156: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2015-06-06||2015-05-09||[[Ben Liebrand]] Feat. James D-Train Williams||Weekend|| | |2015-06-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2015#Mei_2015|2015-05-09]]||[[Ben Liebrand]] Feat. James D-Train Williams||Weekend|| | ||
|- | |- | ||
|2015-06-13||2014-07-05||Daddy's Groove vs. Hugh Masakela||[https://www.youtube.com/watch?v=aCR9HrjhjD0&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Don't Go Loosing It Baby]|| | |2015-06-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Juli_2014|2014-07-05]]||Daddy's Groove vs. Hugh Masakela||[https://www.youtube.com/watch?v=aCR9HrjhjD0&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Don't Go Loosing It Baby]||6min 16sec | ||
|- | |- | ||
|||||Hugh Masekela||Don't Go Lose It Baby|| | |||||Hugh Masekela||Don't Go Lose It Baby (Acapella)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Daddy's Groove & Cryogenix||Tilt|| | |||||Daddy's Groove & Cryogenix||Tilt|| | ||
|- | |- | ||
|2015-06-20||2014-01-18||Icona Pop vs. Master At Work (M.A.W.)||[https://www.youtube.com/watch?v=fMjuelYiOSI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K I Like To Work It]|| | |2015-06-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Januari_2014|2014-01-18]]||Icona Pop vs. Master At Work (M.A.W.)||[https://www.youtube.com/watch?v=fMjuelYiOSI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K I Like To Work It]||5min 08sec | ||
|- | |- | ||
|||||Icona Pop||I Love It|| | |||||Icona Pop||I Love It|| | ||
| Regel 138: | Regel 170: | ||
|||||Master At Work (M.A.W.)||Work|| | |||||Master At Work (M.A.W.)||Work|| | ||
|- | |- | ||
|2015-06-27||2015-05-16||Gino Soccio||Dancer|| | |2015-06-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2015#Mei_2015|2015-05-16]]||Gino Soccio||Dancer|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 145: | Regel 177: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2015-07-03|||| | |2015-07-03||||Géén uitzending||omdat de Minimix weer verhuisd naar de vrijdagavond rond 19.10 uur!|| | ||
|- | |- | ||
|2015-07-10||||[[Ben Liebrand]] Feat. Erica Yong||[https://www.youtube.com/watch?v=oQ9GiUniXZI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Dancer (Iconic Groove)] (Where Is Gino Soccio?)|| | |2015-07-10||||[[Ben Liebrand]] Feat. [https://nl.wikipedia.org/wiki/Erica_Yong Erica Yong]||[https://www.youtube.com/watch?v=oQ9GiUniXZI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Dancer (Iconic Groove)] (Where Is Gino Soccio?)||6min 45sec | ||
|- | |- | ||
|2015-07-17||||Michael Gray vs. P!nk||Weekend Let's Get The Party Started|| | |2015-07-17||||Michael Gray vs. P!nk||Weekend Let's Get The Party Started|| | ||
|- | |||
|||||Michael Gray||The Weekend|| | |||
|- | |||
|||||P!nk||Get This Party Started|| | |||
|- | |- | ||
|2015-07-24||||Fun Fun||Happy Station (Scratch Versie)|| | |2015-07-24||||Fun Fun||Happy Station (Scratch Versie)|| | ||
|- | |- | ||
|2015-07-31||2011-05-07||Deadmau5 & Wolfgang Gartner vs. Underdog Project||Animal Jam|| | |2015-07-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2011#Mei_2011|2011-05-07]]||Deadmau5 & Wolfgang Gartner vs. The Underdog Project||Animal Jam|| | ||
|- | |||
|||||Deadmau5 & Wolfgang Gartner||Animal Rights|| | |||
|- | |||
|||||The Underdog Project||Summer Jam|| | |||
|} | |} | ||
| Regel 160: | Regel 200: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2015-08-07||||Earth, Wind & Fire vs. The Bangles||Walk Like An Stoned Egyptian|| | |2015-08-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Mei_2005|2005-05-07]]||Earth, Wind & Fire vs. The Bangles||Walk Like An Stoned Egyptian|| | ||
|- | |- | ||
|||||Earth, Wind & Fire||In The Stone|| | |||||Earth, Wind & Fire||In The Stone|| | ||
| Regel 166: | Regel 206: | ||
|||||The Bangles||Walk Like An Egyptian (Acapella)|| | |||||The Bangles||Walk Like An Egyptian (Acapella)|| | ||
|- | |- | ||
|2015-08-14||2011-06-04||Total Touch vs. Jimmy "Bo" Horne|| [https://www.youtube.com/watch?v=mQhqMPCshpQ Touch Me Here, Spank Me There]||5min 53sec | |2015-08-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2011#Juni_2011|2011-06-04]]||Total Touch vs. Jimmy "Bo" Horne||[https://www.youtube.com/watch?v=mQhqMPCshpQ Touch Me Here, Spank Me There]||5min 53sec | ||
|- | |- | ||
|||||Total Touch||Touch Me There (Acapella)|| | |||||Total Touch||Touch Me There (Acapella)|| | ||
| Regel 172: | Regel 212: | ||
|||||Jimmy "Bo" Horne||Spank (Instrumental)|| | |||||Jimmy "Bo" Horne||Spank (Instrumental)|| | ||
|- | |- | ||
|2015-08-21||1991-11-29||Lou Reed||[https://www.youtube.com/watch?v=Ik4eDNNAUf4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Walk On The Wildside]|| | |2015-08-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#November_1991|1991-11-29]]||Lou Reed||[https://www.youtube.com/watch?v=Ik4eDNNAUf4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Walk On The Wildside]||6min 34sec | ||
|- | |- | ||
|2015-08-28||1987-04-17||Janet Jackson Feat. [[Gerbrand Westveen]] On Sax||Let's Wait A While (Versie 2)|| | |||||Lou Reed||Walk On The Wild Side|| | ||
|- | |||
|||||DNA Feat. Suzanne Vega||Tom's Diner ((Sample "Tup Tup Tuduh's)|| | |||
|- | |||
|||||James Brown||Funky Drummer (Beats)|| | |||
|- | |||
|||||[[Gerbrand Westveen]]||Saxofoon|| | |||
|- | |||
|2015-08-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#April_1987|1987-04-17]]||Janet Jackson Feat. [[Gerbrand Westveen]] On Sax||Let's Wait A While (Versie 2)|| | |||
|} | |} | ||
| Regel 181: | Regel 229: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2015-09-04||1992-05-29||Queenesis (Queen vs. Genesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]|| | |2015-09-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Mei_1992|1992-05-29]]||Queenesis (Queen vs. Genesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]||6min 43sec | ||
|- | |- | ||
|||||Queen||We Will Rock You|| | |||||Queen||We Will Rock You|| | ||
| Regel 189: | Regel 237: | ||
|||||Queen||Bohemian Rapsody (Sample)|| | |||||Queen||Bohemian Rapsody (Sample)|| | ||
|- | |- | ||
|2015-09-11||2009-01-24||The Art Of Noise vs. Eminem Feat. Joel | |2015-09-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#Januari_2009|2009-01-24]]||The Art Of Noise vs. Eminem Feat. Joel Turner (Beatbox Champion!)||Beatbox Without Me!||5min 26sec | ||
|- | |- | ||
|2015-09-18||2004-04-30||Kraftwerk vs. Janet Jackson||[https://www.youtube.com/watch?v=Cq2Uhi0MYR4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Robots In Control] (Versie 1)||5min 33sec | |||||The Art Of Noise||Beatbox|| | ||
|- | |||
|||||Eminem||Without Me (Acapella)|| | |||
|- | |||
|||||Joel Turner (Beatbox Champion!)||Human Beatbox|| | |||
|- | |||
|2015-09-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#April_2004|2004-04-30]]||Kraftwerk vs. Janet Jackson||[https://www.youtube.com/watch?v=Cq2Uhi0MYR4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Robots In Control] (Versie 1)||5min 33sec | |||
|- | |- | ||
|||||Janet Jackson||Control (Acapella)|| | |||||Janet Jackson||Control (Acapella)|| | ||
| Regel 208: | Regel 262: | ||
|2015-10-09||||Geen uitzending||Reden Onbekend|| | |2015-10-09||||Geen uitzending||Reden Onbekend|| | ||
|- | |- | ||
|2015-10-16||2013-02-16||Michael Jackson||[https://www.youtube.com/watch?v=j0U1GVSyoBU&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Stranger, Beat It To Moscow]|| | |2015-10-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#Februari_2013|2013-02-16]]||Michael Jackson||[https://www.youtube.com/watch?v=j0U1GVSyoBU&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Stranger, Beat It To Moscow]||5min 25sec | ||
|- | |- | ||
|2015-10-23||2002-03-08||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||Whenever Wherever I'm Stayin' Alive|| | |||||Michael Jackson||Beat It|| | ||
|- | |||
|||||Michael Jackson||Stranger In Moscow|| | |||
|- | |||
|2015-10-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Maart_2013|2002-03-08]]||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||Whenever Wherever I'm Stayin' Alive|| | |||
|- | |- | ||
|||||Shakira||Whenever Wherever (Acapella)|| | |||||Shakira||Whenever Wherever (Acapella)|| | ||
| Regel 218: | Regel 276: | ||
|||||Britney Spears||Slave For You (Beats)|| | |||||Britney Spears||Slave For You (Beats)|| | ||
|- | |- | ||
|2015-10-30||2004-01-09||Sunclub Fiesta vs. 20 Fingers||[https://www.youtube.com/watch?v=fnbfGIde8sM Lick It]|| | |2015-10-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-09]]||Sunclub Fiesta vs. 20 Fingers||[https://www.youtube.com/watch?v=fnbfGIde8sM Lick It]|| | ||
|- | |||
|||||Sunclub||Fiësta|| | |||
|- | |||
|||||20 Fingers||Lick It|| | |||
|} | |} | ||
| Regel 225: | Regel 287: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2015-11-06||1988-04-01||[[Ben Liebrand]]||Double-O-Seven (James Bond Mix)(Versie 2)|| | |2015-11-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#April_1988|1988-04-01]]||[[Ben Liebrand]]||Double-O-Seven (James Bond Mix)(Versie 2)|| | ||
|- | |||
|2015-11-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-16]]||Timmy Thomas||Why Can't We Live Together ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie 1)|| | |||
|- | |||
|2015-11-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Februari_2004|2004-02-27]]||C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Feat. The Bigband Horns||Gonna Slowly Make You Sweat|| | |||
|- | |||
|||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (Bigband Horns)|| | |||
|- | |||
|||||C+C Music Factory||Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)|| | |||
|- | |||
|||||Kylie Minogue||Slow|| | |||
|- | |- | ||
|2015-11- | |2015-11-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#November_2012|2012-11-17]]||Jennifer Lopez vs. Usher||Play Numb|| | ||
|- | |- | ||
| | |||||Jennifer Lopez||Play|| | ||
|- | |- | ||
| | |||||Usher||Numb|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 242: | Regel 314: | ||
|2015-12-12||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (JazzMix)|| | |2015-12-12||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (JazzMix)|| | ||
|- | |- | ||
|2015-12-19||2015-03-14||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Discotheque|| | |2015-12-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2015#Maart_2015|2015-03-14]]||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Discotheque||6min 08sec | ||
|- | |- | ||
|2015-12-26||2007-12-22||Santa Claus Esmeralda||Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2)|| | |2015-12-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#December_2007|2007-12-22]]||Santa Claus Esmeralda||Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2)||6min 30sec | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 27 nov 2025 19:26
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2015
Let op: vanaf 3 juli 2015 verhuisd de Minimix weer naar de vrijdagavond, twee platen over zeven (rond 19.10 uur).
Januari 2015
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2015-01-03 | Haddaway | What Is Love (SM Mix by Ben Liebrand) | ||
| 2015-01-10 | Geen uitzending | i.v.m. herhaling van de Grandmix 2014 | ||
| 2015-01-17 | 2013-10-26 | K&H (Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans) vs. Kraftwerk | Journaal 24 (Numbers Remix) | |
| Kraftwerk | Numbers | |||
| Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans | Journaal | |||
| 2015-01-24 | 2004-09-03 | Total Touch vs. Freestylers | Push Me Touch Me | |
| Total Touch | Touch Me There | |||
| Freestylers | Push Me | |||
| 2015-01-31 | Geen uitzending | Reden Onbekend |
Februari 2015
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2015-02-07 | 2001-09-01 | Faithless vs. Prodigy | Funky Insomnia | 5min 49sec |
| The Prodigy | Funky Shit | |||
| Faithless | Insomnia | |||
| 2015-02-14 | 2013-11-09 | Will.I.Am vs. Cerrone | Is This Supernature | 4min 48sec |
| Cerrone | Supernature (Acapella) | |||
| Will.I.Am | This Is Love | |||
| 2015-02-21 | 2014-01-18 | Icona Pop vs. Master At Work (M.A.W.) | I Like To Work It | 5min 08sec |
| Icona Pop | I Love It | |||
| Master At Work (M.A.W.) | Work | |||
| 2015-02-28 | 2004-01-23 | Technotronic & Justin Timberlake | Pump It Like I Like It | 5min 10sec |
| Justin Timberlake | Like I Love You (Acapella) | |||
| Technotronic Feat. Felly | Pump Up The Jam |
Maart 2015
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2015-03-07 | 2002-02-22 | Underworld vs. Marco V | Born Slippy-Godd | |
| Marco V | Godd | |||
| Underworld | Born Slippy | |||
| 2015-03-14 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Discotheque (Iconic Groove) | 6min 08sec | |
| 2015-03-21 | Ben Liebrand Feat. Marcel Schimsheimer & Caroline Dest | Get On Up (Iconic Groove) | ||
| 2015-03-28 | 2014-05-03 | Chic vs. Class Action vs. Modjo | Soup For The Weekend | 5min 36sec |
| Chic | Soup For One | |||
| Modjo | Lady (Hear Me Tonight) | |||
| Class Action Feat. Chris Wiltshire | Weekend (Acapella) |
April 2015
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2015-04-04 | 2014-02-15 | The Beatles vs. Benny Benassi | Eleanor Rigby vs. Able To Love | 5min 06sec |
| The Beatles | Eleanor Rigby | |||
| Benny Benassi | Able To Love | |||
| 2015-04-11 | 2014-10-11 | Studiokillers vs. First Choice | Let No Man Put Asunder The Bouncer! | 5min 14sec |
| Studiokillers | Ode To The Bouncer! | |||
| First Choice | Let No Man Put Asunder (Acapella) | |||
| 2015-04-18 | 2001-11-24 | Daft Punk vs. Suzanne Vega | Tom's Fast Food Diner | |
| DNA Feat. Suzanne Vega | Tom's Diner | |||
| Daft Punk | Harder, Better, Faster, Stronger | |||
| 2015-04-25 | 2013-04-06 | Energy 52 vs. David Guetta | Cafe Del Mar Don’t Leave Me Now | |
| Energy 52 | Cafe Del Mar | |||
| David Guetta | Love Don’t Let Me Go | |||
| EGMA | Let The Bass Kick |
Mei 2015
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2015-05-02 | 2012-10-06 | PSY vs. Benny Benassi | Satisfaction In Gangnam Style | |
| PSY | Gangnam Style | |||
| Benny Benassi | Satisfaction | |||
| 2015-05-09 | Ben Liebrand Feat. James "D-Train" Williams | Weekend (Iconic Groove) | ||
| 2015-05-16 | Gino Soccio | Dancer | ||
| 2015-05-23 | 2001-11-03 | The Ones | Flawless | 6min 19sec |
| The Ones | Absolutely Flawless | |||
| Gary's Gang | Keep On Dancin' | |||
| A Taste Of Honey | Boogie Oogie Oogie (Bassline) | |||
| Tom Tom Club | Wordy Rappinghood | |||
| Earth, Wind & Fire | Boogie Wonderland (Horns Sample) | |||
| 2015-05-30 | Ben Liebrand | Iconic Groove Minimix | ||
| Ben Liebrand Feat. James "D-Train" Williams | Weekend | |||
| Ben Liebrand Feat. Barbara Tucker | Boogie | |||
| Ben Liebrand Feat. James "D-Train" Williams | We Are The Night | |||
| Ben Liebrand Feat. Erica Yong | Dancer | |||
| Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Discotheque | |||
| Ben Liebrand Feat. James "D-Train" Williams | Mister DJ | |||
| Ben Liebrand Feat. Erica Yong | Can You Hear Me |
Juni 2015
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2015-06-06 | 2015-05-09 | Ben Liebrand Feat. James D-Train Williams | Weekend | |
| 2015-06-13 | 2014-07-05 | Daddy's Groove vs. Hugh Masakela | Don't Go Loosing It Baby | 6min 16sec |
| Hugh Masekela | Don't Go Lose It Baby (Acapella) | |||
| Daddy's Groove & Cryogenix | Tilt | |||
| 2015-06-20 | 2014-01-18 | Icona Pop vs. Master At Work (M.A.W.) | I Like To Work It | 5min 08sec |
| Icona Pop | I Love It | |||
| Master At Work (M.A.W.) | Work | |||
| 2015-06-27 | 2015-05-16 | Gino Soccio | Dancer |
Juli 2015
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2015-07-03 | Géén uitzending | omdat de Minimix weer verhuisd naar de vrijdagavond rond 19.10 uur! | ||
| 2015-07-10 | Ben Liebrand Feat. Erica Yong | Dancer (Iconic Groove) (Where Is Gino Soccio?) | 6min 45sec | |
| 2015-07-17 | Michael Gray vs. P!nk | Weekend Let's Get The Party Started | ||
| Michael Gray | The Weekend | |||
| P!nk | Get This Party Started | |||
| 2015-07-24 | Fun Fun | Happy Station (Scratch Versie) | ||
| 2015-07-31 | 2011-05-07 | Deadmau5 & Wolfgang Gartner vs. The Underdog Project | Animal Jam | |
| Deadmau5 & Wolfgang Gartner | Animal Rights | |||
| The Underdog Project | Summer Jam |
Augustus 2015
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2015-08-07 | 2005-05-07 | Earth, Wind & Fire vs. The Bangles | Walk Like An Stoned Egyptian | |
| Earth, Wind & Fire | In The Stone | |||
| The Bangles | Walk Like An Egyptian (Acapella) | |||
| 2015-08-14 | 2011-06-04 | Total Touch vs. Jimmy "Bo" Horne | Touch Me Here, Spank Me There | 5min 53sec |
| Total Touch | Touch Me There (Acapella) | |||
| Jimmy "Bo" Horne | Spank (Instrumental) | |||
| 2015-08-21 | 1991-11-29 | Lou Reed | Walk On The Wildside | 6min 34sec |
| Lou Reed | Walk On The Wild Side | |||
| DNA Feat. Suzanne Vega | Tom's Diner ((Sample "Tup Tup Tuduh's) | |||
| James Brown | Funky Drummer (Beats) | |||
| Gerbrand Westveen | Saxofoon | |||
| 2015-08-28 | 1987-04-17 | Janet Jackson Feat. Gerbrand Westveen On Sax | Let's Wait A While (Versie 2) |
September 2015
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2015-09-04 | 1992-05-29 | Queenesis (Queen vs. Genesis) | Mama Will Rock You | 6min 43sec |
| Queen | We Will Rock You | |||
| Genesis | Mama | |||
| Queen | Bohemian Rapsody (Sample) | |||
| 2015-09-11 | 2009-01-24 | The Art Of Noise vs. Eminem Feat. Joel Turner (Beatbox Champion!) | Beatbox Without Me! | 5min 26sec |
| The Art Of Noise | Beatbox | |||
| Eminem | Without Me (Acapella) | |||
| Joel Turner (Beatbox Champion!) | Human Beatbox | |||
| 2015-09-18 | 2004-04-30 | Kraftwerk vs. Janet Jackson | Robots In Control (Versie 1) | 5min 33sec |
| Janet Jackson | Control (Acapella) | |||
| Kraftwerk | The Robots | |||
| 2015-09-25 | Ben Liebrand Feat. James D-Train Williams | Mister DJ |
Oktober 2015
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2015-10-02 | Ben Liebrand Feat. James "D-Train" Williams | Mister DJ (The Ben Liebrand Club Remix) | ||
| 2015-10-09 | Geen uitzending | Reden Onbekend | ||
| 2015-10-16 | 2013-02-16 | Michael Jackson | Stranger, Beat It To Moscow | 5min 25sec |
| Michael Jackson | Beat It | |||
| Michael Jackson | Stranger In Moscow | |||
| 2015-10-23 | 2002-03-08 | Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees | Whenever Wherever I'm Stayin' Alive | |
| Shakira | Whenever Wherever (Acapella) | |||
| Bee Gees | Stayin' Alive | |||
| Britney Spears | Slave For You (Beats) | |||
| 2015-10-30 | 2004-01-09 | Sunclub Fiesta vs. 20 Fingers | Lick It | |
| Sunclub | Fiësta | |||
| 20 Fingers | Lick It |
November 2015
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2015-11-06 | 1988-04-01 | Ben Liebrand | Double-O-Seven (James Bond Mix)(Versie 2) | |
| 2015-11-13 | 1986-05-16 | Timmy Thomas | Why Can't We Live Together (Ben Liebrand Remix) (Versie 1) | |
| 2015-11-20 | 2004-02-27 | C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Feat. The Bigband Horns | Gonna Slowly Make You Sweat | |
| Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (Bigband Horns) | |||
| C+C Music Factory | Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now) | |||
| Kylie Minogue | Slow | |||
| 2015-11-27 | 2012-11-17 | Jennifer Lopez vs. Usher | Play Numb | |
| Jennifer Lopez | Play | |||
| Usher | Numb |
December 2015
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2015-12-05 | Geen uitzending | Reden Onbekend | ||
| 2015-12-12 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (JazzMix) | ||
| 2015-12-19 | 2015-03-14 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Discotheque | 6min 08sec |
| 2015-12-26 | 2007-12-22 | Santa Claus Esmeralda | Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2) | 6min 30sec |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties