Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2015: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Thuismixer (overleg | bijdragen)
 
(52 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 3: Regel 3:
'''''Let op:''' vanaf 3 juli 2015 verhuisd de Minimix weer naar de vrijdagavond, twee platen over zeven (rond 19.10 uur).''
'''''Let op:''' vanaf 3 juli 2015 verhuisd de Minimix weer naar de vrijdagavond, twee platen over zeven (rond 19.10 uur).''


==2015==
==Januari 2015==
{|class="wikitable"
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
Regel 11: Regel 11:
|2015-01-10||||Geen uitzending||i.v.m. herhaling van de [[Grandmix#31_december_2014|Grandmix 2014]]||
|2015-01-10||||Geen uitzending||i.v.m. herhaling van de [[Grandmix#31_december_2014|Grandmix 2014]]||
|-
|-
|2015-01-17||2013-10-26||K&H (Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans) vs. Kraftwerk||Journaal 24 (Numbers Remix)||
|2015-01-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#Oktober_2013|2013-10-26]]||K&H (Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans) vs. Kraftwerk||Journaal 24 (Numbers Remix)||
|-
|-
|2015-01-24||2004-09-03||Total Touch vs. Freestylers||Push Me Touch Me||
|||||Kraftwerk||Numbers||
|-
|||||Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans||Journaal||
|-
|2015-01-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#September_2004|2004-09-03]]||Total Touch vs. Freestylers||Push Me Touch Me||
|-
|-
|||||Total Touch||Touch Me There||
|||||Total Touch||Touch Me There||
Regel 20: Regel 24:
|-
|-
|2015-01-31||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|2015-01-31||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|}
==Februari 2015==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2015-02-07||2001-09-01||Faithless vs. Prodigy||[https://www.youtube.com/watch?v=eUUiCM-DYJ4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Funky Insomnia]||5min 49sec
|2015-02-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#September_2001|2001-09-01]]||Faithless vs. Prodigy||[https://www.youtube.com/watch?v=eUUiCM-DYJ4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Funky Insomnia]||5min 49sec
|-
|-
|||||The Prodigy||Funky Shit||
|||||The Prodigy||Funky Shit||
Regel 27: Regel 36:
|||||Faithless||Insomnia||
|||||Faithless||Insomnia||
|-
|-
|2015-02-14||2013-11-09||Will.I.Am vs. Cerrone||[https://www.youtube.com/watch?v=6RFjJRFCLVo&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Is This Supernature]||4min 48sec
|2015-02-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#November_2013|2013-11-09]]||Will.I.Am vs. Cerrone||[https://www.youtube.com/watch?v=6RFjJRFCLVo&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Is This Supernature]||4min 48sec
|-
|-
|||||Cerrone||Supernature (Acapella)||
|||||Cerrone||Supernature (Acapella)||
Regel 33: Regel 42:
|||||Will.I.Am||This Is Love||
|||||Will.I.Am||This Is Love||
|-
|-
|2015-02-21||2014-01-18||Icona Pop vs. Master At Work (M.A.W.)||[https://www.youtube.com/watch?v=fMjuelYiOSI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K I Like To Work It]||5min 08sec
|2015-02-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Januari_2014|2014-01-18]]||Icona Pop vs. Master At Work (M.A.W.)||[https://www.youtube.com/watch?v=fMjuelYiOSI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K I Like To Work It]||5min 08sec
|-
|-
|||||Icona Pop||I Love It||
|||||Icona Pop||I Love It||
Regel 39: Regel 48:
|||||Master At Work (M.A.W.)||Work||
|||||Master At Work (M.A.W.)||Work||
|-
|-
|2015-02-28||2004-01-23||Technotronic & Justin Timberlake||[https://www.youtube.com/watch?v=hMwcpEC7qxA&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Pump It Like I Like It]||5min 10sec
|2015-02-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-23]]||Technotronic & Justin Timberlake||[https://www.youtube.com/watch?v=hMwcpEC7qxA&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Pump It Like I Like It]||5min 10sec
|-
|-
|||||Justin Timberlake||Like I Love You (Acapella)||
|||||Justin Timberlake||Like I Love You (Acapella)||
|-
|-
|||||Technotronic Feat. Felly||Pump Up The Jam||
|||||Technotronic Feat. Felly||Pump Up The Jam||
|}
==Maart 2015==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2015-03-07||2002-02-22||Underworld vs. Marco V||[https://www.youtube.com/watch?v=T92vFfV7G2M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Born Slippy-Godd]||
|2015-03-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Februari_2002|2002-02-22]]||Underworld vs. Marco V||[https://www.youtube.com/watch?v=T92vFfV7G2M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Born Slippy-Godd]||
|-
|-
|||||Marco V||Godd||
|||||Marco V||Godd||
Regel 51: Regel 65:
|||||Underworld||Born Slippy||
|||||Underworld||Born Slippy||
|-
|-
|2015-03-14||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||[https://www.youtube.com/watch?v=R-2PVuHDY6w&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Discotheque (Iconic Groove)]||
|2015-03-14||||[[Ben Liebrand]] Feat. [https://nl.wikipedia.org/wiki/Tony_Scott_(rapper) Tony Scott]||[https://www.youtube.com/watch?v=R-2PVuHDY6w&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Discotheque (Iconic Groove)]||6min 08sec
|-
|-
|2015-03-21||||[[Ben Liebrand]] Feat. [[Marcel Schimsheimer]] & [[Caroline Dest]]||Get On Up (Iconic Groove)||
|2015-03-21||||[[Ben Liebrand]] Feat. [https://nl.wikipedia.org/wiki/Marcel_Schimscheimer Marcel Schimsheimer] & [https://carodest.nl/bio/ Caroline Dest]||Get On Up (Iconic Groove)||
|-
|-
|2015-03-28||2014-05-03||Chic vs. Class Action vs. Modjo||[https://www.youtube.com/watch?v=KWNuLUcrcwE&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Soup For The Weekend]||
|2015-03-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Mei_2014|2014-05-03]]||Chic vs. Class Action vs. Modjo||[https://www.youtube.com/watch?v=KWNuLUcrcwE&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Soup For The Weekend]||5min 36sec
|-
|-
|||||Chic||Soup For One||
|||||Chic||Soup For One||
Regel 62: Regel 76:
|-
|-
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend (Acapella)||
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend (Acapella)||
|}
==April 2015==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|2015-04-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Februari_2014|2014-02-15]]||The Beatles vs. Benny Benassi||Eleanor Rigby vs. Able To Love||5min 06sec
|-
|-
|2015-04-04||2014-02-15||Benny Benassi vs. The Beatles||Eleanor Rigby||
|||||The Beatles||Eleanor Rigby||
|-
|-
|2015-04-11||2014-10-11||Studiokillers vs. First Choice||Let No Man Put Asunder||
|||||Benny Benassi||Able To Love||
|-
|-
|2015-04-18||2001-11-24||Daft Punk vs. Suzanne Vega||Tom's Fast Food Diner||
|2015-04-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Oktober_2014|2014-10-11]]||Studiokillers vs. First Choice||Let No Man Put Asunder The Bouncer!||5min 14sec
|-
|-
|2015-04-25||2013-04-06||Energy 52 vs. David Guetta||Cafe Del Mar Don’t Leave Me Now||
|||||Studiokillers||Ode To The Bouncer!||
|-
|-
|2015-05-02||2012-10-06||PSY vs. Benny Benassi ||Satisfaction In Gangnam Style||
|||||First Choice||Let No Man Put Asunder (Acapella)||
|-
|2015-04-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-24]]||Daft Punk vs. Suzanne Vega||Tom's Fast Food Diner||
|-
|||||DNA Feat. Suzanne Vega ||Tom's Diner||
|-
|||||Daft Punk||Harder, Better, Faster, Stronger||
|-
|2015-04-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#April_2013|2013-04-06]]||Energy 52 vs. David Guetta||Cafe Del Mar Don’t Leave Me Now||
|-
|||||Energy 52||Cafe Del Mar||
|-
|||||David Guetta||Love Don’t Let Me Go||
|-
|||||EGMA||Let The Bass Kick||
|}
 
==Mei 2015==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|2015-05-02||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#Oktober_2012|2012-10-06]]||PSY vs. Benny Benassi ||Satisfaction In Gangnam Style||
|-
|||||PSY||Gangnam Style||
|-
|||||Benny Benassi||Satisfaction||
|-
|-
|2015-05-09||||[[Ben Liebrand]] Feat. James "D-Train" Williams||Weekend (Iconic Groove)||
|2015-05-09||||[[Ben Liebrand]] Feat. James "D-Train" Williams||Weekend (Iconic Groove)||
Regel 77: Regel 123:
|2015-05-16||||Gino Soccio||Dancer||
|2015-05-16||||Gino Soccio||Dancer||
|-
|-
|2015-05-23||2001-11-03||The Ones||[https://www.youtube.com/watch?v=ed9pTLIk39Q&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Flawless]||
|2015-05-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-03]]||The Ones||[https://www.youtube.com/watch?v=ed9pTLIk39Q&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Flawless]||6min 19sec
|-
|||||The Ones||Absolutely Flawless||
|-
|||||Gary's Gang||Keep On Dancin'||
|-
|||||A Taste Of Honey||Boogie Oogie Oogie (Bassline)||
|-
|||||Tom Tom Club||Wordy Rappinghood||
|-
|||||Earth, Wind & Fire||Boogie Wonderland (Horns Sample)||
|-
|-
|2015-05-30||||[[Ben Liebrand]]||[http://www.liebrand.com/iconicgroove/index.html Iconic Groove] Minimix||
|2015-05-30||||[[Ben Liebrand]]||[http://www.liebrand.com/iconicgroove/index.html Iconic Groove] Minimix||
Regel 94: Regel 150:
|-
|-
|||||[[Ben Liebrand]] Feat. Erica Yong||Can You Hear Me||
|||||[[Ben Liebrand]] Feat. Erica Yong||Can You Hear Me||
|}
==Juni 2015==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2015-06-06||2015-05-09||[[Ben Liebrand]] Feat. James D-Train Williams||Weekend (Iconic Groove)||
|2015-06-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2015#Mei_2015|2015-05-09]]||[[Ben Liebrand]] Feat. James D-Train Williams||Weekend||
|-
|-
|2015-06-13||2014-07-05||Daddy's Groove vs. Hugh Masakela||[https://www.youtube.com/watch?v=aCR9HrjhjD0&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Don't Go Loosing It Baby]||
|2015-06-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Juli_2014|2014-07-05]]||Daddy's Groove vs. Hugh Masakela||[https://www.youtube.com/watch?v=aCR9HrjhjD0&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Don't Go Loosing It Baby]||6min 16sec
|-
|-
|||||Hugh Masekela||Don't Go Lose It Baby||
|||||Hugh Masekela||Don't Go Lose It Baby (Acapella)||
|-
|-
|||||Daddy's Groove & Cryogenix||Tilt||
|||||Daddy's Groove & Cryogenix||Tilt||
|-
|-
|2015-06-20||2014-01-18||Icona Pop vs. Master At Work (M.A.W.)||[https://www.youtube.com/watch?v=fMjuelYiOSI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K I Like To Work It]||
|2015-06-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2014#Januari_2014|2014-01-18]]||Icona Pop vs. Master At Work (M.A.W.)||[https://www.youtube.com/watch?v=fMjuelYiOSI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K I Like To Work It]||5min 08sec
|-
|-
|||||Icona Pop||I Love It||
|||||Icona Pop||I Love It||
Regel 109: Regel 170:
|||||Master At Work (M.A.W.)||Work||
|||||Master At Work (M.A.W.)||Work||
|-
|-
|2015-06-27||2015-05-16||Gino Soccio||Dancer||
|2015-06-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2015#Mei_2015|2015-05-16]]||Gino Soccio||Dancer||
|}
 
==Juli 2015==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2015-07-03||||Geen uitzending||De Minimix verhuisd weer naar de vrijdagavond rond 19.10 uur||
|2015-07-03||||Géén uitzending||omdat de Minimix weer verhuisd naar de vrijdagavond rond 19.10 uur!||
|-
|-
|2015-07-10||||[[Ben Liebrand]] Feat. Erica Yong||[https://www.youtube.com/watch?v=oQ9GiUniXZI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Dancer (Iconic Groove)] (Where Is Gino Soccio?)||
|2015-07-10||||[[Ben Liebrand]] Feat. [https://nl.wikipedia.org/wiki/Erica_Yong Erica Yong]||[https://www.youtube.com/watch?v=oQ9GiUniXZI&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Dancer (Iconic Groove)] (Where Is Gino Soccio?)||6min 45sec
|-
|-
|2015-07-17||||Michael Gray vs. P!nk||Weekend Let's Get The Party Started||
|2015-07-17||||Michael Gray vs. P!nk||Weekend Let's Get The Party Started||
|-
|||||Michael Gray||The Weekend||
|-
|||||P!nk||Get This Party Started||
|-
|-
|2015-07-24||||Fun Fun||Happy Station (Scratch Versie)||
|2015-07-24||||Fun Fun||Happy Station (Scratch Versie)||
|-
|-
|2015-07-31||2011-05-07||Deadmau5 & Wolfgang Gartner vs. Underdog Project||Animal Jam||
|2015-07-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2011#Mei_2011|2011-05-07]]||Deadmau5 & Wolfgang Gartner vs. The Underdog Project||Animal Jam||
|-
|||||Deadmau5 & Wolfgang Gartner||Animal Rights||
|-
|||||The Underdog Project||Summer Jam||
|}
 
==Augustus 2015==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2015-08-07||||Earth, Wind & Fire vs. The Bangles||[https://www.youtube.com/watch?v=jYHg1LQaY3M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Walk Like An Stoned Egyptian]||
|2015-08-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Mei_2005|2005-05-07]]||Earth, Wind & Fire vs. The Bangles||Walk Like An Stoned Egyptian||
|-
|-
|||||Earth, Wind & Fire||In The Stone||
|||||Earth, Wind & Fire||In The Stone||
Regel 127: Regel 206:
|||||The Bangles||Walk Like An Egyptian (Acapella)||
|||||The Bangles||Walk Like An Egyptian (Acapella)||
|-
|-
|2015-08-14||2011-06-04||Total Touch vs. Jimmy "Bo" Horne|| [https://www.youtube.com/watch?v=mQhqMPCshpQ Touch Me Here, Spank Me There]||
|2015-08-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2011#Juni_2011|2011-06-04]]||Total Touch vs. Jimmy "Bo" Horne||[https://www.youtube.com/watch?v=mQhqMPCshpQ Touch Me Here, Spank Me There]||5min 53sec
|-
|||||Total Touch||Touch Me There (Acapella)||
|-
|||||Jimmy "Bo" Horne||Spank (Instrumental)||
|-
|2015-08-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#November_1991|1991-11-29]]||Lou Reed||[https://www.youtube.com/watch?v=Ik4eDNNAUf4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Walk On The Wildside]||6min 34sec
|-
|||||Lou Reed||Walk On The Wild Side||
|-
|||||DNA Feat. Suzanne Vega||Tom's Diner ((Sample "Tup Tup Tuduh's)||
|-
|||||James Brown||Funky Drummer (Beats)||
|-
|-
|2015-08-21||1991-11-29||Lou Reed||[https://www.youtube.com/watch?v=Ik4eDNNAUf4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Walk On The Wildside]||
|||||[[Gerbrand Westveen]]||Saxofoon||
|-
|-
|2015-08-28||1987-04-17||Janet Jackson Feat. [[Gerbrand Westveen]] On Sax||Let's Wait A While (Versie 2)||
|2015-08-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#April_1987|1987-04-17]]||Janet Jackson Feat. [[Gerbrand Westveen]] On Sax||Let's Wait A While (Versie 2)||
|}
 
==September 2015==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2015-09-04||1992-05-29||Queenesis (Queen vs. Genesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]||
|2015-09-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Mei_1992|1992-05-29]]||Queenesis (Queen vs. Genesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]||6min 43sec
|-
|-
|||||Queen||We Will Rock You||
|||||Queen||We Will Rock You||
Regel 141: Regel 237:
|||||Queen||Bohemian Rapsody (Sample)||
|||||Queen||Bohemian Rapsody (Sample)||
|-
|-
|2015-09-11||2009-01-24||The Art Of Noise vs. Eminem Feat. Joel Tuerner||Beatbox Without Me||
|2015-09-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#Januari_2009|2009-01-24]]||The Art Of Noise vs. Eminem Feat. Joel Turner (Beatbox Champion!)||Beatbox Without Me!||5min 26sec
|-
|-
|2015-09-18||2004-04-30||Kraftwerk vs. Janet Jackson||[https://www.youtube.com/watch?v=Cq2Uhi0MYR4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Robots In Control] (Versie 1)||5min 33sec
|||||The Art Of Noise||Beatbox||
|-
|||||Eminem||Without Me (Acapella)||
|-
|||||Joel Turner (Beatbox Champion!)||Human Beatbox||
|-
|2015-09-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#April_2004|2004-04-30]]||Kraftwerk vs. Janet Jackson||[https://www.youtube.com/watch?v=Cq2Uhi0MYR4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Robots In Control] (Versie 1)||5min 33sec
|-
|-
|||||Janet Jackson||Control (Acapella)||
|||||Janet Jackson||Control (Acapella)||
Regel 149: Regel 251:
|||||Kraftwerk||The Robots||
|||||Kraftwerk||The Robots||
|-
|-
|2015-09-25||||[[Ben Liebrand]] Feat. James D-Train Williams||Mister DJ (Iconic Groove)||
|2015-09-25||||[[Ben Liebrand]] Feat. James D-Train Williams||Mister DJ||
|}
 
==Oktober 2015==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2015-10-02||||[[Ben Liebrand]] Feat. James "D-Train" Williams||Mister DJ (Club Remix by [[Ben Liebrand]] (Iconic Groove))||
|2015-10-02||||[[Ben Liebrand]] Feat. James "D-Train" Williams||Mister DJ (The [[Ben Liebrand]] Club Remix)||
|-
|-
|2015-10-09||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|2015-10-09||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|-
|-
|2015-10-16||2013-02-16||Michael Jackson||[https://www.youtube.com/watch?v=j0U1GVSyoBU&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Stranger, Beat It To Moscow]||
|2015-10-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2013#Februari_2013|2013-02-16]]||Michael Jackson||[https://www.youtube.com/watch?v=j0U1GVSyoBU&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K Stranger, Beat It To Moscow]||5min 25sec
|-
|||||Michael Jackson||Beat It||
|-
|||||Michael Jackson||Stranger In Moscow||
|-
|2015-10-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Maart_2013|2002-03-08]]||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||Whenever Wherever I'm Stayin' Alive||
|-
|-
|2015-10-23||2002-03-08||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||Whenever Wherever I'm Stayin' Alive||
|||||Shakira||Whenever Wherever (Acapella)||
|-
|-
|2015-10-30||2004-01-09||Sunclub Fiesta vs. 20 Fingers||[https://www.youtube.com/watch?v=fnbfGIde8sM Lick It]||
|||||Bee Gees||Stayin' Alive||
|-
|-
|2015-11-06||1988-04-01||[[Ben Liebrand]]||Double-O-Seven (James Bond Mix)(Versie 2)||
|||||Britney Spears||Slave For You (Beats)||
|-
|-
|2015-11-13||1986-05-16||Timmy Thomas||Why Can't We Live Together ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie 1)||
|2015-10-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-09]]||Sunclub Fiesta vs. 20 Fingers||[https://www.youtube.com/watch?v=fnbfGIde8sM Lick It]||
|-
|-
|2015-11-20||2004-02-27||C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Feat. The Bigband Horns||Gonna Slowly Make You Sweat||
|||||Sunclub||Fiësta||
|-
|-
|2015-11-27||2012-11-17||Jennifer Lopez vs. Usher||Play Numb||
|||||20 Fingers||Lick It||
|}
 
==November 2015==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|2015-11-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#April_1988|1988-04-01]]||[[Ben Liebrand]]||Double-O-Seven (James Bond Mix)(Versie 2)||
|-
|2015-11-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-16]]||Timmy Thomas||Why Can't We Live Together ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie 1)||
|-
|2015-11-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Februari_2004|2004-02-27]]||C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Feat. The Bigband Horns||Gonna Slowly Make You Sweat||
|-
|||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (Bigband Horns)||
|-
|||||C+C Music Factory||Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)||
|-
|||||Kylie Minogue||Slow||
|-
|2015-11-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2012#November_2012|2012-11-17]]||Jennifer Lopez vs. Usher||Play Numb||
|-
|||||Jennifer Lopez||Play||
|-
|||||Usher||Numb||
|}
 
==December 2015==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2015-12-05||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|2015-12-05||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
Regel 173: Regel 314:
|2015-12-12||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (JazzMix)||
|2015-12-12||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (JazzMix)||
|-
|-
|2015-12-19||2015-03-14||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Discotheque (Iconic Groove)||
|2015-12-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2015#Maart_2015|2015-03-14]]||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Discotheque||6min 08sec
|-
|-
|2015-12-26||2007-12-22||Santa Claus Esmeralda||Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2)||
|2015-12-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#December_2007|2007-12-22]]||Santa Claus Esmeralda||Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2)||6min 30sec
|}
|}


Regel 187: Regel 328:
<references/>
<references/>


{{Navigatie_Minimix_Nederlandse_Radio}}
{{Navigatie_Minimix_Buitenlandse_Radio}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}

Huidige versie van 27 nov 2025 19:26

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2015

Let op: vanaf 3 juli 2015 verhuisd de Minimix weer naar de vrijdagavond, twee platen over zeven (rond 19.10 uur).

Januari 2015

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2015-01-03 Haddaway What Is Love (SM Mix by Ben Liebrand)
2015-01-10 Geen uitzending i.v.m. herhaling van de Grandmix 2014
2015-01-17 2013-10-26 K&H (Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans) vs. Kraftwerk Journaal 24 (Numbers Remix)
Kraftwerk Numbers
Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans Journaal
2015-01-24 2004-09-03 Total Touch vs. Freestylers Push Me Touch Me
Total Touch Touch Me There
Freestylers Push Me
2015-01-31 Geen uitzending Reden Onbekend

Februari 2015

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2015-02-07 2001-09-01 Faithless vs. Prodigy Funky Insomnia 5min 49sec
The Prodigy Funky Shit
Faithless Insomnia
2015-02-14 2013-11-09 Will.I.Am vs. Cerrone Is This Supernature 4min 48sec
Cerrone Supernature (Acapella)
Will.I.Am This Is Love
2015-02-21 2014-01-18 Icona Pop vs. Master At Work (M.A.W.) I Like To Work It 5min 08sec
Icona Pop I Love It
Master At Work (M.A.W.) Work
2015-02-28 2004-01-23 Technotronic & Justin Timberlake Pump It Like I Like It 5min 10sec
Justin Timberlake Like I Love You (Acapella)
Technotronic Feat. Felly Pump Up The Jam

Maart 2015

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2015-03-07 2002-02-22 Underworld vs. Marco V Born Slippy-Godd
Marco V Godd
Underworld Born Slippy
2015-03-14 Ben Liebrand Feat. Tony Scott Discotheque (Iconic Groove) 6min 08sec
2015-03-21 Ben Liebrand Feat. Marcel Schimsheimer & Caroline Dest Get On Up (Iconic Groove)
2015-03-28 2014-05-03 Chic vs. Class Action vs. Modjo Soup For The Weekend 5min 36sec
Chic Soup For One
Modjo Lady (Hear Me Tonight)
Class Action Feat. Chris Wiltshire Weekend (Acapella)

April 2015

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2015-04-04 2014-02-15 The Beatles vs. Benny Benassi Eleanor Rigby vs. Able To Love 5min 06sec
The Beatles Eleanor Rigby
Benny Benassi Able To Love
2015-04-11 2014-10-11 Studiokillers vs. First Choice Let No Man Put Asunder The Bouncer! 5min 14sec
Studiokillers Ode To The Bouncer!
First Choice Let No Man Put Asunder (Acapella)
2015-04-18 2001-11-24 Daft Punk vs. Suzanne Vega Tom's Fast Food Diner
DNA Feat. Suzanne Vega Tom's Diner
Daft Punk Harder, Better, Faster, Stronger
2015-04-25 2013-04-06 Energy 52 vs. David Guetta Cafe Del Mar Don’t Leave Me Now
Energy 52 Cafe Del Mar
David Guetta Love Don’t Let Me Go
EGMA Let The Bass Kick

Mei 2015

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2015-05-02 2012-10-06 PSY vs. Benny Benassi Satisfaction In Gangnam Style
PSY Gangnam Style
Benny Benassi Satisfaction
2015-05-09 Ben Liebrand Feat. James "D-Train" Williams Weekend (Iconic Groove)
2015-05-16 Gino Soccio Dancer
2015-05-23 2001-11-03 The Ones Flawless 6min 19sec
The Ones Absolutely Flawless
Gary's Gang Keep On Dancin'
A Taste Of Honey Boogie Oogie Oogie (Bassline)
Tom Tom Club Wordy Rappinghood
Earth, Wind & Fire Boogie Wonderland (Horns Sample)
2015-05-30 Ben Liebrand Iconic Groove Minimix
Ben Liebrand Feat. James "D-Train" Williams Weekend
Ben Liebrand Feat. Barbara Tucker Boogie
Ben Liebrand Feat. James "D-Train" Williams We Are The Night
Ben Liebrand Feat. Erica Yong Dancer
Ben Liebrand Feat. Tony Scott Discotheque
Ben Liebrand Feat. James "D-Train" Williams Mister DJ
Ben Liebrand Feat. Erica Yong Can You Hear Me

Juni 2015

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2015-06-06 2015-05-09 Ben Liebrand Feat. James D-Train Williams Weekend
2015-06-13 2014-07-05 Daddy's Groove vs. Hugh Masakela Don't Go Loosing It Baby 6min 16sec
Hugh Masekela Don't Go Lose It Baby (Acapella)
Daddy's Groove & Cryogenix Tilt
2015-06-20 2014-01-18 Icona Pop vs. Master At Work (M.A.W.) I Like To Work It 5min 08sec
Icona Pop I Love It
Master At Work (M.A.W.) Work
2015-06-27 2015-05-16 Gino Soccio Dancer

Juli 2015

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2015-07-03 Géén uitzending omdat de Minimix weer verhuisd naar de vrijdagavond rond 19.10 uur!
2015-07-10 Ben Liebrand Feat. Erica Yong Dancer (Iconic Groove) (Where Is Gino Soccio?) 6min 45sec
2015-07-17 Michael Gray vs. P!nk Weekend Let's Get The Party Started
Michael Gray The Weekend
P!nk Get This Party Started
2015-07-24 Fun Fun Happy Station (Scratch Versie)
2015-07-31 2011-05-07 Deadmau5 & Wolfgang Gartner vs. The Underdog Project Animal Jam
Deadmau5 & Wolfgang Gartner Animal Rights
The Underdog Project Summer Jam

Augustus 2015

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2015-08-07 2005-05-07 Earth, Wind & Fire vs. The Bangles Walk Like An Stoned Egyptian
Earth, Wind & Fire In The Stone
The Bangles Walk Like An Egyptian (Acapella)
2015-08-14 2011-06-04 Total Touch vs. Jimmy "Bo" Horne Touch Me Here, Spank Me There 5min 53sec
Total Touch Touch Me There (Acapella)
Jimmy "Bo" Horne Spank (Instrumental)
2015-08-21 1991-11-29 Lou Reed Walk On The Wildside 6min 34sec
Lou Reed Walk On The Wild Side
DNA Feat. Suzanne Vega Tom's Diner ((Sample "Tup Tup Tuduh's)
James Brown Funky Drummer (Beats)
Gerbrand Westveen Saxofoon
2015-08-28 1987-04-17 Janet Jackson Feat. Gerbrand Westveen On Sax Let's Wait A While (Versie 2)

September 2015

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2015-09-04 1992-05-29 Queenesis (Queen vs. Genesis) Mama Will Rock You 6min 43sec
Queen We Will Rock You
Genesis Mama
Queen Bohemian Rapsody (Sample)
2015-09-11 2009-01-24 The Art Of Noise vs. Eminem Feat. Joel Turner (Beatbox Champion!) Beatbox Without Me! 5min 26sec
The Art Of Noise Beatbox
Eminem Without Me (Acapella)
Joel Turner (Beatbox Champion!) Human Beatbox
2015-09-18 2004-04-30 Kraftwerk vs. Janet Jackson Robots In Control (Versie 1) 5min 33sec
Janet Jackson Control (Acapella)
Kraftwerk The Robots
2015-09-25 Ben Liebrand Feat. James D-Train Williams Mister DJ

Oktober 2015

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2015-10-02 Ben Liebrand Feat. James "D-Train" Williams Mister DJ (The Ben Liebrand Club Remix)
2015-10-09 Geen uitzending Reden Onbekend
2015-10-16 2013-02-16 Michael Jackson Stranger, Beat It To Moscow 5min 25sec
Michael Jackson Beat It
Michael Jackson Stranger In Moscow
2015-10-23 2002-03-08 Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees Whenever Wherever I'm Stayin' Alive
Shakira Whenever Wherever (Acapella)
Bee Gees Stayin' Alive
Britney Spears Slave For You (Beats)
2015-10-30 2004-01-09 Sunclub Fiesta vs. 20 Fingers Lick It
Sunclub Fiësta
20 Fingers Lick It

November 2015

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2015-11-06 1988-04-01 Ben Liebrand Double-O-Seven (James Bond Mix)(Versie 2)
2015-11-13 1986-05-16 Timmy Thomas Why Can't We Live Together (Ben Liebrand Remix) (Versie 1)
2015-11-20 2004-02-27 C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Feat. The Bigband Horns Gonna Slowly Make You Sweat
Ben Liebrand Feat. Tony Scott Move To The Bigband (Bigband Horns)
C+C Music Factory Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)
Kylie Minogue Slow
2015-11-27 2012-11-17 Jennifer Lopez vs. Usher Play Numb
Jennifer Lopez Play
Usher Numb

December 2015

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2015-12-05 Geen uitzending Reden Onbekend
2015-12-12 Ben Liebrand Feat. Tony Scott Move To The Bigband (JazzMix)
2015-12-19 2015-03-14 Ben Liebrand Feat. Tony Scott Discotheque 6min 08sec
2015-12-26 2007-12-22 Santa Claus Esmeralda Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2) 6min 30sec

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties