Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2013: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| (6 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 110: | Regel 110: | ||
|2013-06-08||||Geen uitzending||i.v.m. Top 40 Hitdossier weekend|| | |2013-06-08||||Geen uitzending||i.v.m. Top 40 Hitdossier weekend|| | ||
|- | |- | ||
|2013-06-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Maart_2004|2004-03-05]]||C+C Music Factory vs. Tony Scott|| | |2013-06-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Maart_2004|2004-03-05]]||C+C Music Factory vs. Tony Scott||Bigband Makes You Sweat (Titel was eerder Gonna Make The Bigband Sweat) | ||
|- | |||
|||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (Acapella)|| | |||
|- | |||
|||||C+C Music Factory||Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)|| | |||
|- | |- | ||
|2013-06-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Juli_1988|1988-07-22]]||Alexander O’Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=1IxRolZtWVU (What Can I Say) To Make You Love Me (Ben Liebrand Remix)]|| | |2013-06-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Juli_1988|1988-07-22]]||Alexander O’Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=1IxRolZtWVU (What Can I Say) To Make You Love Me (Ben Liebrand Remix)]|| | ||
| Regel 122: | Regel 126: | ||
|- | |- | ||
|2013-07-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#September_2007|2007-09-22]]||Alacazar vs. Chic vs. Stetsasonic||My Forbidden Lover Talking All That Jazz About Sexual Guarantees|| | |2013-07-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#September_2007|2007-09-22]]||Alacazar vs. Chic vs. Stetsasonic||My Forbidden Lover Talking All That Jazz About Sexual Guarantees|| | ||
|- | |||
|||||Alcazar||Sexual Guarantee|| | |||
|- | |||
|||||Chic||My Forbidden Lover|| | |||
|- | |||
|||||Stetsasonic||Talkin' All That Jazz|| | |||
|- | |- | ||
|2013-07-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-25]]||Shannon vs. Santana||Oye Como Va Me Tonight|| | |2013-07-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-25]]||Shannon vs. Santana||Oye Como Va Me Tonight|| | ||
| Regel 186: | Regel 196: | ||
|||||Britney Spears||Slave For You (Beats)|| | |||||Britney Spears||Slave For You (Beats)|| | ||
|- | |- | ||
|2013-10-12||||Karen Young vs. Diana Ross||Comin’ Out Hot (Versie 2 | |2013-10-12||||Karen Young vs. Diana Ross||Comin’ Out Hot 2.0 (Versie 2) | ||
|- | |||
|||||Karen Young||Hot Shot|| | |||
|- | |||
|||||Diana Ross||I'm Coming Out|| | |||
|- | |- | ||
|2013-10-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Februari_2002|2002-02-22]]||Underworld vs. Marco V||[https://www.youtube.com/watch?v=T92vFfV7G2M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD Born Slippy-Godd]||6min 16sec | |2013-10-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Februari_2002|2002-02-22]]||Underworld vs. Marco V||[https://www.youtube.com/watch?v=T92vFfV7G2M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD Born Slippy-Godd]||6min 16sec | ||
Huidige versie van 27 nov 2025 19:07
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2013
Januari 2013
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2013-01-05 | Ben Liebrand | Work In Progress... The Thunderbirds | ||
| 2013-01-12 | 1986-05-02 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately? (Versie 1) | |
| 2013-01-19 | 1992-02-28 | Salt 'N' Pepa | Expression (Boomin' Mix) | |
| 2013-01-26 | 2000-02-11 | Ben Liebrand Feat. The Gibson Brothers | Music & Passion |
Februari 2013
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2013-02-02 | Hot Chocolate | Every One’s A Winner (Original Ben Liebrand Remix) | ||
| 2013-02-09 | 1989-01-13 | The Revellettes | Sign Of Love (Ben Liebrand Clubmix) | |
| 2013-02-16 | Michael Jackson | Stranger, Beat It To Moscow | 5min 25sec | |
| Michael Jackson | Stranger In Moscow | |||
| Michael Jackson | Beat It | |||
| 2013-02-23 | Time Bandits | Endless Road (Ben Liebrand 12" Remix) (For Jerry De Ruijter R.I.P. 1974 - 2013) |
Maart 2013
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2013-03-02 | 1991-05-24 | Natalie Cole | This Will Be (An Everlasting Love) (Ben Liebrand 12" Remix) (Versie 2) | |
| 2013-03-09 | 2004-06-18 | Tavares | It Only Takes A Minute (Ben Liebrand 12" Remix) | |
| 2013-03-16 | 1992-01-17 | Groove Technology | Mind On The Beat | |
| 2013-03-23 | 2 Unlimited vs. The S.O.S. Band | Get Ready 4 Borrowed Love (Re-Re-Mix) | ||
| 2013-03-30 | 1991-06-07 | Kraftwerk | Megamix 1991 | 9min 12sec |
| Kraftwerk | Home Computer | |||
| Kraftwerk | The Robots | |||
| Kraftwerk | Radioactivity | |||
| Kraftwerk | Computer Love | |||
| Kraftwerk | Pocket Calculator |
April 2013
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2013-04-06 | Energy 52 vs. David Guetta | Cafe Del Mar Don’t Leave Me Now | ||
| Energy 52 | Cafe Del Mar | |||
| David Guetta | Love Don’t Let Me Go | |||
| EGMA | Let The Bass Kick | |||
| 2013-04-13 | Snapped Punk | Harder Better Faster Stronger Do You See The Light Din Daa Daa (Updated Version 2.0) | ||
| Daft Punk | Harder Better Faster Stronger | |||
| Snap! Feat. Niki Haris | Do You See The Light (Looking For) | |||
| George Kranz | Din Daa Daa (Trommeltanz) | |||
| Blue Six | All I Need (Chords) | |||
| Billy Ocean | Loverboy (Intro) | |||
| 2013-04-20 | Geen uitzending | i.v.m. de Album Top 1000 Allertijden | ||
| 2013-04-27 | 808 State vs. Queen | 808 Rocks You (2013 Noise Container Re-Work) (Versie 2.0) |
Mei 2013
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2013-05-04 | Doctor’s Cat | Feel The Drive (Ben Liebrand Remix) | ||
| 2013-05-11 | 2012-06-02 | Faithless vs. Justin Timberlake | Insomnia Like I Like It | |
| 2013-05-18 | Dimples D. & Spice | Crack Chaser (Ben Liebrand Remix) | ||
| 2013-05-25 | 2012-01-28 | King Bee vs. The Sugarhill Gang | Rappers Delight By Dope Demand | |
| King Bee | Back By Dope Demand (Instrumental) | |||
| The Sugarhill Gang | Rapper's Delight (Acapella) |
Juni 2013
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2013-06-01 | 2 Unlimited | Maximum Overdrive (Updated Ben Liebrand 90's Mix) (Versie 2.0) | ||
| 2013-06-08 | Geen uitzending | i.v.m. Top 40 Hitdossier weekend | ||
| 2013-06-15 | 2004-03-05 | C+C Music Factory vs. Tony Scott | Bigband Makes You Sweat (Titel was eerder Gonna Make The Bigband Sweat) | |
| Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (Acapella) | |||
| C+C Music Factory | Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now) | |||
| 2013-06-22 | 1988-07-22 | Alexander O’Neal | (What Can I Say) To Make You Love Me (Ben Liebrand Remix) | |
| 2013-06-29 | 2009-10-31 | Michael Jackson | This Is It (Ben Liebrand Oldskool Remix) |
Juli 2013
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2013-07-06 | 2007-09-22 | Alacazar vs. Chic vs. Stetsasonic | My Forbidden Lover Talking All That Jazz About Sexual Guarantees | |
| Alcazar | Sexual Guarantee | |||
| Chic | My Forbidden Lover | |||
| Stetsasonic | Talkin' All That Jazz | |||
| 2013-07-13 | 2004-06-25 | Shannon vs. Santana | Oye Como Va Me Tonight | |
| Shannon | Give Me Tonight (Acapella) | |||
| Santana | Oye Como Va | |||
| 2013-07-20 | 1986-03-21 | Whistle vs. Donald Duck | (Nothing Serious) Just Buggin' | 7min 27sec |
| 2013-07-27 | 2006-03-11 | Sunclub vs. Delerium | Silent Fiësta | |
| Sunclub | Fiësta | |||
| Delerium Feat. Sarah McLachlan | Silence (Acapella) |
Augustus 2013
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2013-08-03 | 1991-05-17 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) | |
| 2013-08-10 | 1988-05-06 | The Art Of Noise vs. 10CC | Moments Not In Love | 6min 20sec |
| The Art Of Noise | Moments In Love | |||
| 10CC | I'm Not In Love | |||
| 2013-08-17 | Lazy J vs. Daft Punk | Float My Technologic(al) Harder, Better, Faster, Stronger Boat | ||
| 2013-08-24 | 2006-02-25 | Sister Sledge vs. Destiny’s Child | She’s The Greatest Woman | 5min 15sec |
| Destiny's Child | Independent Woman (Acapella) | |||
| Sister Sledge | He's The Greatest Dancer | |||
| 2013-08-31 | Will.I.Am vs. B-52's | This Is Love Shack |
September 2013
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2013-09-07 | 1993-07-17 | Rob ‘N’ Raz | Clubhopping | 5min 06sec |
| 2013-09-14 | Forrest | Rock The Boat (10 Min. Adventure Minimix) (Ter nagedachtenis aan Forrest Thomas 21 April 1953 - 9 September 2013) | ||
| 2013-09-21 | 2004-10-29 | Fun Fun | Happy Station (Ben Liebrand Remix Classic) | |
| 2013-09-28 | Lafleur | Boogie Nights (Ben Liebrand Remix)[1] |
Oktober 2013
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2013-10-05 | 2002-03-08 | Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees | Whenever Wherever I’m Stayin’ Alive | |
| Shakira | Whenever Wherever (Acapella) | |||
| Bee Gees | Stayin' Alive | |||
| Britney Spears | Slave For You (Beats) | |||
| 2013-10-12 | Karen Young vs. Diana Ross | Comin’ Out Hot 2.0 (Versie 2) | ||
| Karen Young | Hot Shot | |||
| Diana Ross | I'm Coming Out | |||
| 2013-10-19 | 2002-02-22 | Underworld vs. Marco V | Born Slippy-Godd | 6min 16sec |
| Marco V | Godd | |||
| Underworld | Born Slippy | |||
| 2013-10-26 | K&H (Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans) vs. Kraftwerk | Journaal 24 (Numbers Remix) | ||
| Kraftwerk | Numbers | |||
| Jeroen Kuitenbrouwer & Ward Henselmans | Journaal |
November 2013
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2013-11-02 | 1991-11-29 | Lou Reed | Walk On The Wildside | 6min 34sec |
| 2013-11-09 | Will.I.Am vs. Cerrone | Is This Supernature | 4min 48sec | |
| Cerrone | Supernature (Acapella) | |||
| Will.I.Am | This Is Love | |||
| 2013-11-16 | 2012-11-24 | LMFAO & Loyd Feat. Andre 3000 (And More) | Party Shout (ook wel de Just Shout Sexy ‘Music’ To My Ex Minimix) | 4min 26sec |
| LMFAO | Sexy And I Know It | |||
| Lloyd Feat. Andre 3000 | Dedication To My Ex (Miss That) | |||
| Sly & The Family Stone | Dance To The Music (Acapella) | |||
| Liberty X | Just A Little (Sexy) (Acapella) | |||
| Madonna | Music (Acapella) | |||
| Tears For Fears | Shout (Acapella) | |||
| Beats International Feat. Lindy Layton | Dub Be Good To Me (Acapella) | |||
| 2013-11-23 | Eelke Kleijn vs. Robin S. Feat. Thelma Houston | Show Me Love Am Strand I Need Somebody Tonight | 5min 03sec | |
| Eelke Kleijn | Ein Tag Am Strand | |||
| Robin S. | Show Me Love | |||
| Thelma Houston | I Need Somebody Tonight | |||
| 2013-11-30 | 2010-09-25 | Snapped Punk | Harder Better Faster Stronger Do You See The Light Din Daa Daa (Updated Version) | 6min 26sec |
| Daft Punk | Harder Better Faster Stronger | |||
| Snap! Feat. Niki Haris | Do You See The Light (Looking For) | |||
| George Kranz | Din Daa Daa (Trommeltanz) | |||
| Blue Six | All I Need (Chords) | |||
| Billy Ocean | Loverboy (Intro) |
December 2013
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2013-12-07 | Geen uitzending | Reden Onbekend | ||
| 2013-12-14 | 2001-09-01 | Prodigy vs. Faithless | Funky Insomnia | 5min 52sec |
| The Prodigy | Funky Shit | |||
| Faithless | Insomnia | |||
| 2013-12-14 | 2013-08-17 | Daft Punk vs. Lazy Jay | Technologically Stronger (uitgezonden in Episode: #453[2] van In The Mix) | |
| 2013-12-14 | 2011-06-25 | Diana Ross vs. DJ Jean vs. Crystal Waters Vs Felix | Coming Out To Perfection (uitgezonden in Episode: #453 van In The Mix) | |
| 2013-12-14 | 2010-06-12 | Spencer & Hill vs. Dave Darrell vs. The Underdog Project | It's a Summer Smash Jam (uitgezonden in Episode: #453 van In The Mix) | |
| 2013-12-14 | 2009-02-21 | Booty Luv vs. House Of Venus vs. Whitney Houston | Some Kinda Rush In Da House Of Venus (uitgezonden in Episode: #453 van In The Mix) | |
| 2013-12-14 | 2009-05-23 | 2 Unlimited vs. The S.O.S. Band | Get Ready 4 Borrowed Love (uitgezonden in Episode: #453 van In The Mix) | |
| 2013-12-14 | 2009-11-07 | Kristine W vs. DJ Chuckie & LMFAO | Feel What You Want In Miami (uitgezonden in Episode: #453 van In The Mix) | |
| 2013-12-14 | 2010-06-26 | Frankie Valli vs. Joey B. Ellis & Tynetta Hare vs. C+C Music Factory vs. Quintino Feat. Mitch Crown | Keep The Soul Coming (uitgezonden in Episode: #453 van In The Mix) | |
| 2013-12-14 | 2013-11-09 | Will.I.Am vs. Cerrone | Is Supernature Love (uitgezonden in Episode: #453 van In The Mix) | |
| 2013-12-14 | 2012-10-06 | PSY vs. Benny Benassi | Satisfaction Gangnam Style (uitgezonden in Episode: #453 van In The Mix) | |
| 2013-12-14 | 2004-08-27 | The Trammps vs. Jam & Spoon | Body Inferno (uitgezonden in Episode: #453 van In The Mix) | |
| 2013-12-21 | 2007-12-22 | Santa Claus Esmeralda | Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2) | |
| 2013-12-28 | 1986-05-16 | Timmy Thomas | Why Can't We Live Together (Ben Liebrand Remix) (Versie 1) |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties
- ↑ Weespernieuws.nl 1983 was de zomer van Boogie Nights| Publicatie: 29 juli 2019 | Tekst: André Verheul | Gevonden: 17 januari 2022
- ↑ Liebrand.nl Saturday Dec 14th 2013 | Gevonden: 6 mei 2025