Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2008: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Thuismixer (overleg | bijdragen)
 
(20 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 69: Regel 69:
|||||Kraze||Let's Play House||
|||||Kraze||Let's Play House||
|-
|-
|2008-03-22||1990-06-15||Dimples D.||Sucker DJ (Met Toegevoegde Creatieve Waarde)||
|2008-03-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Juni_1990|1990-06-15]]||Dimples D.||Sucker DJ (Met Toegevoegde Creatieve Waarde)||
|-
|-
|2008-03-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#September_2004|2004-09-10]]||Isaac Hayes vs. Grandmaster Flash & The Furious Five||Theme From Shaft With A Message (2008 Versie)||
|2008-03-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#September_2004|2004-09-10]]||Isaac Hayes vs. Grandmaster Flash & The Furious Five||Theme From Shaft With A Message (2008 Versie)||
Regel 78: Regel 78:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2008-04-05||||Karen Young vs. Diana Ross||Hot Shot Coming Out||
|2008-04-05||||Karen Young vs. Diana Ross||Hot Shot Coming Out (Versie 2)||
|-
|-
|||||Karen Young||Hot Shot||
|||||Karen Young||Hot Shot||
Regel 84: Regel 84:
|||||Diana Ross||I'm Coming Out||
|||||Diana Ross||I'm Coming Out||
|-
|-
|2008-04-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#April_1991|1991-04-05]]||Steve Winwood ||You Keep On Searchin'||
|2008-04-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#April_1991|1991-04-05]]||Steve Winwood ||You'll Keep On Searchin'||
|-
|-
|2008-04-19||||10CC vs. Armin van Buuren||Face To Face But Not In Love||
|2008-04-19||||10CC vs. Armin van Buuren||Face To Face But Not In Love||7min 19sec
|-
|-
|||||10CC||I'm Not In Love||
|||||10CC||I'm Not In Love||
Regel 115: Regel 115:
|2008-05-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Februari_1989|1989-02-17]]||Tone Loc||Wild Thing||
|2008-05-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Februari_1989|1989-02-17]]||Tone Loc||Wild Thing||
|-
|-
|2008-05-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#Februari_2001|2001-02-10]]||Mory Kante vs. Eurythmics||[https://www.youtube.com/watch?v=gLSV8j6dFAw Sweet Yé Ké Yé Ké] (Versie 1)||
|2008-05-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#Februari_2001|2001-02-10]]||Mory Kante vs. Eurythmics||[https://www.youtube.com/watch?v=gLSV8j6dFAw Sweet Yé Ké Yé Ké] (Versie 1)||6min 21sec
|-
|-
|||||Mory Kante||Yé Ké Yé Ké (Hardfloor Mix)||
|||||Mory Kante||Yé Ké Yé Ké (Hardfloor Mix)||
Regel 126: Regel 126:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2008-06-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2008#April_2008|2008-04-19]]||10CC vs. Armin van Buuren||[https://www.youtube.com/watch?v=SAWtdO5LomE Face To Face But Not In Love]||
|2008-06-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2008#April_2008|2008-04-19]]||10CC vs. Armin van Buuren||[https://www.youtube.com/watch?v=SAWtdO5LomE Face To Face But Not In Love]||7min 19sec
|-
|-
|||||10CC||I'm Not In Love||
|||||10CC||I'm Not In Love||
Regel 147: Regel 147:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2008-07-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2008#April_2008|2008-04-05]]||Karen Young vs. Diana Ross||Hot Shot Coming Out||
|2008-07-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2008#April_2008|2008-04-05]]||Karen Young vs. Diana Ross||Hot Shot Coming Out (Versie 1)||
|-
|-
|||||Karen Young||Hot Shot||
|||||Karen Young||Hot Shot||
Regel 175: Regel 175:
|-
|-
|2008-08-02||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#November_2007|2007-11-17]]||Massive Attack vs. Robin S.||Unfinished Love||
|2008-08-02||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#November_2007|2007-11-17]]||Massive Attack vs. Robin S.||Unfinished Love||
|-
|||||Massive Attack||Unfinished Sympathy||
|-
|||||Robin S.||Show Me Love||
|-
|-
|2008-08-09||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#November_1988|1988-11-18]]||Michael Jackson||Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix)||
|2008-08-09||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#November_1988|1988-11-18]]||Michael Jackson||Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix)||
Regel 182: Regel 186:
|2008-08-23||Let op: deze versie duurt 44sec langer dan versie 1 van [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#December_1988|1988-12-02]]||Pia Zadora|| Dance Out Of My Head ([[Ben Liebrand]] Mix) (Versie 2)||
|2008-08-23||Let op: deze versie duurt 44sec langer dan versie 1 van [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#December_1988|1988-12-02]]||Pia Zadora|| Dance Out Of My Head ([[Ben Liebrand]] Mix) (Versie 2)||
|-
|-
|2008-08-30||Let op: deze versie duurt 45sec langer dan versie 1 van [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#December_1993|1993-07-24]]!||Culture Beat||Mr. Vain (Mr. Liebrand Remix) (Versie 2)||
|2008-08-30||Let op: deze versie duurt 45sec langer dan versie 1 van [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juli_1993|1993-07-24]]!||Culture Beat||Mr. Vain (Mr. Liebrand Remix) (Versie 2)||
|}
|}


Regel 191: Regel 195:
|2008-09-06||||Steve Allen||Love Is In The Air||
|2008-09-06||||Steve Allen||Love Is In The Air||
|-
|-
|2008-09-13||Let op: deze versie duurt 50sec langer dan versie 1 van [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#November_1989|1989-11-17]]!||Nina Hagen||New York New York (New York Transformed Mix) (Versie 2)||
|2008-09-13||Let op: deze versie duurt 50sec langer dan versie 1 van [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#November_1989|1989-11-17]]!||Nina Hagen||New York New York (New York Transformed Mix) (Versie 2)||7min 53sec
|-
|-
|2008-09-20||||Cerrone||Supernature (Old-Skool Mix)||
|2008-09-20||||Cerrone||Supernature (Old-Skool Mix)||
Regel 206: Regel 210:
|2008-10-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Februari_2007|2007-02-17]]||Mousse T. vs. Colonel Abrams||Trapped 'N' Horny||
|2008-10-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Februari_2007|2007-02-17]]||Mousse T. vs. Colonel Abrams||Trapped 'N' Horny||
|-
|-
|2008-10-18||Deze Minimix was te horen tijdens [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2008#7_september_2008|2008-09-07]]||Robin S. vs. Madonna||Luv 4 Music||
|||||Mousse T. Feat. Hot 'N' Juicy||Horny '98||
|-
|||||Colonel Abrams||Trapped||
|-
|2008-10-18||Deze Minimix was als combinatie al eerder te horen tijdens [[In The Mix]] Episode: #260 van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2008#7_september_2008|2008-09-07]], maar is nu verder uitgewerkt!||Robin S. vs. Madonna||Luv 4 Music||
|-
|||||Robin S.||Luv 4 Luv (Old School Mix)||
|-
|||||Madonna||Music (Acapella)||
|-
|-
|2008-10-25||||Ce Ce Peniston vs. Faithless||Finally Insomnia||
|2008-10-25||||Ce Ce Peniston vs. Faithless||Finally Insomnia||
Regel 212: Regel 224:
|||||Faithless||Insomnia (Instrumental)||
|||||Faithless||Insomnia (Instrumental)||
|-
|-
|||||Ce Ce Peniston||Finally (Vocals)||
|||||Ce Ce Peniston||Finally (Acapella)||
|}
|}


Regel 219: Regel 231:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2008-11-01||Deze Minimix was te horen tijdens [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2008#7_september_2008|2008-09-07]]||Technotronic vs. Madonna||[https://www.youtube.com/watch?v=io6oCqaO-Pk Pump Up Another Day]||
|2008-11-01||Deze Minimix was als combinatie al eerder te horen tijdens [[In The Mix]] Episode: #260 van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2008#7_september_2008|2008-09-07]], maar is nu verder uitgewerkt!||Technotronic vs. Madonna||[https://www.youtube.com/watch?v=io6oCqaO-Pk Pump Up Another Day]||4min 50sec
|-
|||||Technotronic Feat. Felly||Pump Up The Jam (Instrumental)||
|-
|||||Madonna||Die Another Day (Acapella)||
|-
|-
|2008-11-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#Oktober_2001|2001-10-13]]||Raven Maize vs. Donna Summer||I Feel The Real Life||6min 20sec
|2008-11-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#Oktober_2001|2001-10-13]]||Raven Maize vs. Donna Summer||I Feel The Real Life||6min 20sec
|-
|-
|||||Raven Maze||The Real Life||
|||||Raven Maize||The Real Life||
|-
|-
|||||Donna Summer||I Feel Love||
|||||Donna Summer||I Feel Love||
Regel 233: Regel 249:
|2008-11-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Maart_2002|2002-03-08]]||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||Whenever Wherever I'm Stayin' Alive||
|2008-11-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Maart_2002|2002-03-08]]||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||Whenever Wherever I'm Stayin' Alive||
|-
|-
|||||Shakira||Whenever Wherever||
|||||Shakira||Whenever Wherever (Acapella)||
|-
|-
|||||Bee Gees||Stayin' Alive||
|||||Bee Gees||Stayin' Alive||
|-
|||||Britney Spears||Slave For You (Beats)||
|}
|}



Huidige versie van 27 nov 2025 19:06

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2008

Let op: vanaf 20 december 2008 verhuisd de Minimix naar het tijdstip zoals het vroeger was, namelijk twee platen na negen uur (21.10 uur).

Januari 2008

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2008-01-05 Dubfire Feat. Sophie Ellis-Bextor Crazy Roadkill Up The Wall 6min 31sec
Dubfire Roadkill
Sophie Ellis-Bextor Get Over You (Acapella)
2008-01-12 DJ Tilo vs. Diana Ross Mr.Perfect Take Me Higher
DJ Tilo Mr.Perfect
Diana Ross Take Me Higher
2008-01-19 2008-01-12 DJ Tilo vs. Diana Ross Mr. Perfect Takes Me Higher
DJ Tilo Mr.Perfect
Diana Ross Take Me Higher
2008-01-26 1985-05-24 Paul Hardcastle Megamix 9min 15sec
Paul Hardcastle In The Beginning
Paul Hardcastle 19
Paul Hardcastle & D-Train You're The One For Me / A.M. Daybreak
Pig Bag Papa´s Got A Brand New Pigbag (Paul Hardcastle´s Electrofunk Versie)

Februari 2008

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2008-02-02 The Doobie Brothers vs. Out Of Office Long Train Running Out Of Office
Out Of Office Hands Up (Instrumental)
The Doobie Brothers Long Train Running (Vocals)
Beckie Bell Steppin' Out Tonight (Sequencer + Sirene)
2008-02-09 1986-04-18 Telex Moskow Diskow In The Shimmering Transoeral Siberia Remix
2008-02-16 1993-03-27 2 Unlimited No Limit
2008-02-23 1986-02-28 Billy Ocean When The Going Gets Tough (When The Mixing Gets Tough)

Maart 2008

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2008-03-01 1993-05-01 Snow Informer (Trance Remix) (Versie 2) 5min 02sec
2008-03-08 2004-10-15 Doctor's Cat Feel The Drive
2008-03-15 SeSa vs. Kraze Let's Play House Like This Like That 5min 53sec
SeSa Feat. Sharon Phillips Like This Like That
Kraze Let's Play House
2008-03-22 1990-06-15 Dimples D. Sucker DJ (Met Toegevoegde Creatieve Waarde)
2008-03-29 2004-09-10 Isaac Hayes vs. Grandmaster Flash & The Furious Five Theme From Shaft With A Message (2008 Versie)

April 2008

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2008-04-05 Karen Young vs. Diana Ross Hot Shot Coming Out (Versie 2)
Karen Young Hot Shot
Diana Ross I'm Coming Out
2008-04-12 1991-04-05 Steve Winwood You'll Keep On Searchin'
2008-04-19 10CC vs. Armin van Buuren Face To Face But Not In Love 7min 19sec
10CC I'm Not In Love
Armin Van Buuren Face To Face
2008-04-26 Kool & The Gang vs. Leon Haywood Ladies Don't Push It Tonight
Kool & The Gang Ladies' Night
Leon Haywood Don't Push It, Don't Force It (Let It Happen Naturally)

Mei 2008

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2008-05-03 1986-08-08 Janet Jackson Nasty
2008-05-10 Geen uitzending i.v.m. de uitzending van de Album Top 1000
2008-05-17 Prince & The Revolution vs. Destiny's Child Kiss-A-Boo (Re-Remix 2008)
Prince & The Revolution Kiss
Destiny's Child Bug-A-Boo
2008-05-24 1989-02-17 Tone Loc Wild Thing
2008-05-31 2001-02-10 Mory Kante vs. Eurythmics Sweet Yé Ké Yé Ké (Versie 1) 6min 21sec
Mory Kante Yé Ké Yé Ké (Hardfloor Mix)
Eurythmics Sweet Dreams (Are Made Of This)

Juni 2008

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2008-06-07 2008-04-19 10CC vs. Armin van Buuren Face To Face But Not In Love 7min 19sec
10CC I'm Not In Love
Armin Van Buuren Face To Face
2008-06-14 Robin S. vs. Tears For Fears & More Shout 4 Love
2008-06-21 Salt 'N' Pepa Do U Want Me (Serious Mix)
2008-06-28 2008-01-05 Dubfire vs. Sophie Ellis-Bextor Crazy Roadkill Up The Wall 6min 31sec
Dubfire Roadkill
Sophie Ellis-Bextor Get Over You (Acapella)

Juli 2008

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2008-07-05 2008-04-05 Karen Young vs. Diana Ross Hot Shot Coming Out (Versie 1)
Karen Young Hot Shot
Diana Ross I'm Coming Out
2008-07-12 2008-02-02 Out Of Office vs. The Doobie Brothers Long Train Running Out Of Office
Out Of Office Hands Up (Instrumental)
The Doobie Brothers Long Train Running (Vocals)
Beckie Bell Steppin' Out Tonight (Sequencer + Sirene)
2008-07-19 2007-09-08 Shannon vs. Santana Oye Como Va Me Tonight (Dancefloor Remix with Extra Drums)
Shannon Give Me Tonight
Santana Oye Como Va
2008-07-26 2007-08-18 Rick James vs. Sunclub Superfreak Fiësta

Augustus 2008

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2008-08-02 2007-11-17 Massive Attack vs. Robin S. Unfinished Love
Massive Attack Unfinished Sympathy
Robin S. Show Me Love
2008-08-09 1988-11-18 Michael Jackson Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix)
2008-08-16 1991-11-08 Carl Linger Super Love
2008-08-23 Let op: deze versie duurt 44sec langer dan versie 1 van 1988-12-02 Pia Zadora Dance Out Of My Head (Ben Liebrand Mix) (Versie 2)
2008-08-30 Let op: deze versie duurt 45sec langer dan versie 1 van 1993-07-24! Culture Beat Mr. Vain (Mr. Liebrand Remix) (Versie 2)

September 2008

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2008-09-06 Steve Allen Love Is In The Air
2008-09-13 Let op: deze versie duurt 50sec langer dan versie 1 van 1989-11-17! Nina Hagen New York New York (New York Transformed Mix) (Versie 2) 7min 53sec
2008-09-20 Cerrone Supernature (Old-Skool Mix)
2008-09-27 Cerrone Supernature 2010

Oktober 2008

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2008-10-04 1986-04-18 Telex Moskow Diskow In The Shimmering Transoeral Siberia Remix
2008-10-11 2007-02-17 Mousse T. vs. Colonel Abrams Trapped 'N' Horny
Mousse T. Feat. Hot 'N' Juicy Horny '98
Colonel Abrams Trapped
2008-10-18 Deze Minimix was als combinatie al eerder te horen tijdens In The Mix Episode: #260 van 2008-09-07, maar is nu verder uitgewerkt! Robin S. vs. Madonna Luv 4 Music
Robin S. Luv 4 Luv (Old School Mix)
Madonna Music (Acapella)
2008-10-25 Ce Ce Peniston vs. Faithless Finally Insomnia
Faithless Insomnia (Instrumental)
Ce Ce Peniston Finally (Acapella)

November 2008

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2008-11-01 Deze Minimix was als combinatie al eerder te horen tijdens In The Mix Episode: #260 van 2008-09-07, maar is nu verder uitgewerkt! Technotronic vs. Madonna Pump Up Another Day 4min 50sec
Technotronic Feat. Felly Pump Up The Jam (Instrumental)
Madonna Die Another Day (Acapella)
2008-11-08 2001-10-13 Raven Maize vs. Donna Summer I Feel The Real Life 6min 20sec
Raven Maize The Real Life
Donna Summer I Feel Love
2008-11-15 Shirley Bassey Diamonds Are Forever (Ben Liebrand Elektro Remix)
2008-11-22 1987-05-29 Herb Alpert Feat. Janet Jackson Diamonds (Ben's Crazy Edit)
2008-11-29 2002-03-08 Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees Whenever Wherever I'm Stayin' Alive
Shakira Whenever Wherever (Acapella)
Bee Gees Stayin' Alive
Britney Spears Slave For You (Beats)

December 2008

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2008-12-06 Fox The Fox Precious Little Diamond (Ben Liebrand Remix)
2008-12-13 1990-09-28 Hall & Oates I Can't Go For That (No Can Do)
2008-12-20 Dr. Kucho! Lies To Yourself vs. Jingle Bells
2008-12-27 Geen uitzending Reden Onbekend

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties