Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2010: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Thuismixer (overleg | bijdragen)
 
(26 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 143: Regel 143:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2010-07-03||2005-02-26||Mr. Lee vs. The Trammps||[https://www.youtube.com/watch?v=G1rJaiqlyJ8 Get Busy At The Disco Inferno]||
|2010-07-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Februari_2005|2005-02-26]]||Mr. Lee vs. The Trammps||[https://www.youtube.com/watch?v=G1rJaiqlyJ8 Get Busy At The Disco Inferno]||6min 03sec
|-
|-
|||||Mr. Lee||Get Busy||
|||||Mr. Lee||Get Busy||
Regel 151: Regel 151:
|||||Whitney Houston||I'm Every Woman (Acapella)||
|||||Whitney Houston||I'm Every Woman (Acapella)||
|-
|-
|2010-07-10||2005-05-21||Moby vs. Soulsearcher||Go Cos I Can't Get Enough||
|2010-07-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Mei_2005|2005-05-21]]||Moby vs. Soulsearcher||Go Cos I Can't Get Enough||5min 59sec
|-
|-
|2010-07-10||2009-02-21||Booty Luv vs. House Of Venus vs. Whitney Houston||Some Kinda Rush In Da House Of Venus (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#10_juli_2010|Episode: #320]] van [[In The Mix]])||
|||||Moby||Go!||
|-
|||||Soulsearcher||Can't Get Enough (Acapella)||
|-
|2010-07-10 Let op: de op deze datum onderstaande Minimixen zijn uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#10_juli_2010|Episode: #320]] van [[In The Mix]]||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#Februari_2009|2009-02-21]]||Booty Luv vs. House Of Venus vs. Whitney Houston||Some Kinda Rush In Da House Of Venus||
|-
|||||Whitney Houston||Queen Of The Night (Chords)||
|-
|||||Dish & Tell||House Of Venus (Music)||
|-
|||||Booty luv||Some Kinda Rush (Vocals)||
|-
|2010-07-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#Juni_2010|2010-06-26]]||Frankie Valli vs. Joey B. Ellis & Tynetta Hare vs. C+C Music Factory vs. Quintino Feat. Mitch Crown||Keep The Soul Coming (4 Decades In Dance Music)||
|-
|||||Frankie Valli||Soul (Horns + Instrumental)||
|-
|||||Joey B. Ellis & Tynetta Hare||Go For It (Heart And Fire) (Sequencer)||
|-
|||||C+C Music Factory||Keep It Coming (Dance Till You Can't Dance No More!) (Vocals)||
|-
|||||Quinino Feat. Mitch Crown||You Can't Deny (Drums)||
|-
|2010-07-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#November_2009|2009-11-07]]||Kristine W. vs. DJ Chuckie & LMFAO||Feel What You Want In Miami||
|-
|||||Kristine W.||Feel What You Want||
|-
|||||Chuckie & LMFAO||Let The Bass Kick In Miami Bitch (Instrumental)||
|-
|||||[[Ben Liebrand]]||303 Baseline (Sequencer Sound)||
|-
|2010-07-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#Juni_2010|2010-06-12]]||Spencer & Hill vs. Dave Darrell vs. The Underdog Project||It's a Summer Smash Jam||
|-
|||||The Underdog Project||Summer Jam (Vocals)||
|-
|||||Spencer & Hill||It's A Smash (Instrumental)||
|-
|2010-07-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#Mei_2009|2009-05-23]]||2 Unlimited vs. The S.O.S. Band||Get Ready 4 Borrowed Love||
|-
|||||2 Unlimited||Get Ready 4 This (Instrumental)||
|-
|||||The S.O.S. Band||Borrowed Love (Vocals)||
|-
|2010-07-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#November_2007|2007-11-10]]||King Amir vs. A.D.O.R.||Samir's Renegade Master Theme||
|-
|||||King Amir||Samir's Theme (Instrumental)||
|-
|||||A.D.O.R.||One For The Trouble (Vocals)||
|-
|-
|2010-07-10||2010-06-26||Frankie Valli vs. Joey B. Ellis & Tynetta Hare vs. C&C Music Factory vs. Quintino Feat. Mitch Crown||Keep The Soul Coming (4 Decades In Dance Music) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#10_juli_2010|Episode: #320]] van [[In The Mix]])||
|2010-07-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2008#Oktober_2008|2008-10-25]]||Ce Ce Peniston vs. Faithless||Finally Insomnia||
|-
|-
|2010-07-10||2009-11-07||Kristine W. vs. DJ Chuckie & LMFAO||Feel What You Want In Miami (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#10_juli_2010|Episode: #320]] van [[In The Mix]])||
|||||Faithless||Insomnia (Instrumental)||
|-
|-
|2010-07-10||2010-06-12||Spencer & Hill vs. Dave Darrell vs. The Underdog Project||It's a Summer Smash Jam (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#10_juli_2010|Episode: #320]] van [[In The Mix]])||
|||||Ce Ce Peniston||Finally (Acapella)||
|-
|-
|2010-07-10||2009-05-23||2 Unlimited vs. The S.O.S. Band||Get Ready 4 Borrowed Love (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#10_juli_2010|Episode: #320]] van [[In The Mix]])||
|2010-07-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Juni_2007|2007-06-09]]||Jennifer Lopez vs. Untouchable 3||Play That Once In A Lifetime||
|-
|-
|2010-07-10||2007-11-10||King Amir vs. A.D.O.R.||Samir's Renegade Master Theme (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#10_juli_2010|Episode: #320]] van [[In The Mix]])||
|||||Jennifer Lopez||Play (Vocals)||
|-
|-
|2010-07-10||2008-10-25||Ce Ce Peniston vs. Faithless||Finally Insomnia (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#10_juli_2010|Episode: #320]] van [[In The Mix]])||
|||||Untouchable 3||Once In A Lifetime (Instrumental)||
|-
|-
|2010-07-10||2007-06-09||Jennifer Lopez vs. Untouchable 3||Play That Once In A Lifetime (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#10_juli_2010|Episode: #320]] van [[In The Mix]])||
|2010-07-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#November_2009|2009-11-14]]||The Trammps vs. Peter Gelderblom||Lost In Disco Inferno||
|-
|-
|2010-07-10||2009-11-14||The Trammps vs. Peter Gelderblom||Lost In Disco Inferno (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#10_juli_2010|Episode: #320]] van [[In The Mix]])||
|||||Peter Gelderblom||Lost (Instrumental)||
|-
|-
|2010-07-10||2010-05-29||Kraftwerk vs. Madonna||Tour Music Another Day (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#10_juli_2010|Episode: #320]] van [[In The Mix]])||
|||||Mory Kante||Yé Ké Yé Ké (Bass line, 303 Sequencer & Vocal Adlibs)||
|-
|-
|2010-07-10||2008-02-02||The Doobie Brothers vs. Out Of Office||Long Train Running Out Of Office (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#10_juli_2010|Episode: #320]] van [[In The Mix]])||
|||||The Trammps||Disco Inferno (Vocals)||
|-
|-
|2010-07-17||1986-03-21||Whistle vs. Donald Duck||[https://www.youtube.com/watch?v=D6ZsFzPouWA&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=16 (Nothing Serious) Just Buggin']||
|2010-07-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#Mei_2010|2010-05-29]]||Kraftwerk vs. Madonna||Tour Music Another Day||
|-
|-
|2010-07-24||1988-09-09||Rockers Revenge Feat. Donnie Calvin||Walking On Sunshine (Acid Mix)||
|||||Kraftwerk||Tour De France (Rhythm)||
|-
|-
|2010-07-31||1992-01-10||Human Resource vs. Afrika Bambaataa||Bambominator||
|||||Madonna||Die Another Day (Complete Track)||
|-
|2010-07-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2008#Februari_2008|2008-02-02]]||The Doobie Brothers vs. Out Of Office||Long Train Running Out Of Office||
|-
|||||Out Of Office||Hands Up (Instrumental)||
|-
|||||The Doobie Brothers||Long Train Running (Vocals)||
|-
|||||Beckie Bell||Steppin' Out Tonight (Sequencer + Sirene)||
|-
|2010-07-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Maart_1986|1986-03-21]]||Whistle vs. Donald Duck||[https://www.youtube.com/watch?v=D6ZsFzPouWA&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=16 (Nothing Serious) Just Buggin']||7min 27sec
|-
|2010-07-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#September_1988|1988-09-09]]||Rockers Revenge Feat. Donnie Calvin||Walking On Sunshine (Acid Mix)||
|-
|2010-07-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Januari_1992|1992-01-10]]||Human Resource vs. Afrika Bambaataa||Bambominator (Composition in D)||
|-
|-
|||||Afrika Bambaataa||Just Get Up And Dance||
|||||Afrika Bambaataa||Just Get Up And Dance||
Regel 189: Regel 249:
|||||Was (Not Was)||Walk The Dinosaur||
|||||Was (Not Was)||Walk The Dinosaur||
|-
|-
|2010-07-31 Let op: op deze datum Minimixen uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#31_juli_2010|Episode: #321-2]] van [[In The Mix]])||2009-10-31||Michael Jackson||This Is It ([[Ben Liebrand]] Oldskool Remix)||
|2010-07-31 Let op: de op deze datum onderstaande Minimixen zijn uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#31_juli_2010|Episode: #321-2]] van [[In The Mix]])||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#Oktober_2009|2009-10-31]]||Michael Jackson||This Is It ([[Ben Liebrand]] Oldskool Remix)||
|-
|2010-07-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#September_1993|1993-09-18]]||Michael Jackson vs. SWV||Human Nature vs. Right Here||
|-
|||||SWV||Right Here||
|-
|||||Michael Jackson||Human Nature||
|-
|2010-07-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#September_1987|1987-09-04]]||Michael Jackson||Speed Demon (The Usual [[Ben Liebrand]] Primeur) (Versie 1)||
|-
|2010-07-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juli_1989|1989-07-14]]||Michael Jackson||Liberian Girl ([[Ben Liebrand]] Remix)||
|-
|2010-07-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#September_1987|1987-09-25]]||Michael Jackson vs. M/A/R/R/S||Pump Up The Volume vs. Bad||
|-
|2010-07-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#September_2009|2009-09-05]]||Michael Jackson vs. The Nightcrawlers & Ce Ce Peniston||Don't Stop 'Til You Get Enough||
|-
|||||Michael Jackson||Don't Stop The Feeling||
|-
|||||The Nightcrawlers||Push The Feeling||
|-
|||||Ce Ce Peniston||Finally||
|-
|-
|2010-07-31||1993-09-18||Michael Jackson vs. SWV||Human Nature vs. Right Here||
|2010-07-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#November_1988|1988-11-18]]||Michael Jackson||Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix)||
|-
|-
|2010-07-31||1987-09-04||Michael Jackson||Speed Demon (The Usual [[Ben Liebrand]] Primeur) (Versie 1)||
|2010-07-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2009#Juli_2009|2009-07-04]]||Michael Jackson vs. The Jacksons||Can You Feel It Billie Jean / Titel wordt later "Billie Jean, Can Feel It!"||
|-
|-
|2010-07-31||1989-07-14||Michael Jackson||Liberian Girl ([[Ben Liebrand]] Remix)||
|||||The Jacksons||Can You Feel It||
|-
|-
|2010-07-31||1987-09-25||Michael Jackson vs. M/A/R/R/S||Pump Up The Volume vs. Bad||
|||||Michael Jackson||Billie Jean (Acapella)||
|-
|-
|2010-07-31||2009-09-05||Michael Jackson vs. The Nightcrawlers & Ce Ce Peniston||Don't Stop 'Til You Get Enough||
|2010-07-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#April_2001|2001-04-14]]||Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross||All For You vs. In The Glow Of Love||
|-
|-
|2010-07-31||1988-11-18||Michael Jackson||Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix)||
|||||Change Feat. Luther Vandross||The Glow Of Love||
|-
|-
|2010-07-31||2009-07-04||Michael Jackson||Can You Feel It Billie Jean||
|||||Janet Jackson||All For You (Acapella)||
|-
|-
|2010-07-31||2001-04-14||Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross||All For You vs. In The Glow Of Love||
|||||[[Ben Liebrand]]||Additional Synth Sequences & Bassline||
|}
|}


Regel 247: Regel 327:
|||||50 Cent||In Da Club (Acapella)||
|||||50 Cent||In Da Club (Acapella)||
|-
|-
|2010-09-18||||First Choice vs. Asino vs. DJ Jean||[https://www.youtube.com/watch?v=jFD9km7MNHo Yo DJ, It's Not Over]||
|2010-09-18||||First Choice vs. Asino vs. DJ Jean||[https://www.youtube.com/watch?v=jFD9km7MNHo Yo DJ, It's Not Over]||5min 18sec
|-
|-
|||||Asino & DJ Jean||Yo DJ||
|||||Asino & DJ Jean||Yo DJ||
Regel 253: Regel 333:
|||||First Choice||Let No Man Put Asunder (Acapella)||
|||||First Choice||Let No Man Put Asunder (Acapella)||
|-
|-
|2010-09-25||||Snapped Punk||[https://www.youtube.com/watch?v=rC1CwEeSnEE Harder Better Faster Stronger Do You See The Light Din Daa Daa]||
|2010-09-25||||Snapped Punk||[https://www.youtube.com/watch?v=rC1CwEeSnEE Harder Better Faster Stronger Do You See The Light Din Daa Daa]||6min 29sec
|-
|-
|||||Daft Punk||Harder Better Faster Stronger||
|||||Daft Punk||Harder Better Faster Stronger||
Regel 307: Regel 387:
|2010-11-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#September_2006|2006-09-23]]||Prince & The Revolution||Erotic City||
|2010-11-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#September_2006|2006-09-23]]||Prince & The Revolution||Erotic City||
|-
|-
|2010-11-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Mei_1993|1993-05-15]]||Dance 2 Trance||Power Of American Natives||
|2010-11-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Mei_1993|1993-05-15]]||Dance 2 Trance||Power Of American Natives||5min 13sec
|-
|-
|2010-11-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Februari_2002|2002-02-22]]||Underworld vs. Marco V||[https://www.youtube.com/watch?v=T92vFfV7G2M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=143 Born Slippy-Godd]||
|2010-11-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Februari_2002|2002-02-22]]||Underworld vs. Marco V||[https://www.youtube.com/watch?v=T92vFfV7G2M&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cgTD&index=143 Born Slippy-Godd]||6min 16sec
|-
|-
|||||Marco V||Godd||
|||||Marco V||Godd||

Huidige versie van 26 nov 2025 19:11

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2010

Let op: Met ingang van 2 oktober 2010 wordt de naam van het programma "Disco Inferno" verandert in "Club Classics".

Januari 2010

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2010-01-01 2009-10-31 Michael Jackson This Is It (Ben Liebrand Oldskool Remix)
2010-01-02 1986-10-17 Cameo Word Up! (Kan'ie Wel, Kan'ie Niet Minimix) 6min 50sec
2010-01-09 1991-08-02 Lisa Lisa & Cult Jam Let The Beat Hit 'Em (Ben Liebrand Remix)
2010-01-16 1990-11-23 Deee-lite What Is Love? 5min 34sec
René & Angela Save Your Love (For #1) (Sample)
Deee-lite Groove Is In The Heart (Sample)
Prince & The New Power Generation Gett Off (Sample)
Guy I Wanna Get With You (Sample)
2010-01-21 1992-09-18 Phil Collins Another Day In Paradise
2010-01-23 1992-09-18 Phil Collins Another Day In Paradise
2010-01-30 Cerrone I Want Love
Donna Summer I Feel Love (Samples)

Februari 2010

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2010-02-06 Fun Fun Could This Be Love (House Mix)
2010-02-13 1988-02-05 Vivien Vee Give Me A Break
2010-02-20 Public Enemy vs. Kraft Sascha Liebrand Mash-up!
2010-02-27 1987-08-21 Pet Shop Boys Feat. Dusty Springfield What Have I Done To Deserve This

Maart 2010

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2010-03-06 1987-10-30 Earth, Wind & Fire vs. Pink Floyd System Of Survival vs. Money
2010-03-13 808 State vs. Queen 808 Rocks You
808 State Cubik
Queen We Will Rock You
2010-03-20 2004-03-26 Delerium vs. Sheila & B. Devotion Silence In Space (Versie 1) 5min 54sec
Delerium Feat. Sarah McLachlan Silence (Acapella)
Sheila & B. Devotion Spacer (Instrumental)
2010-03-27 Armand van Helden vs. The Trammps Chillin & Illin' in Disco Inferno
Armand van Helden Feat. Netic Illin 'N Fillin It (2009)
The Trammps Disco Inferno (1978)

April 2010

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2010-04-03 1988-03-25 Taja Sevelle Love Is Contagious
2010-04-10 1985-05-10 Depeche Mode The Flexible Mix (Versie 1)
Depeche Mode Get The Balance Right!
Depeche Mode Just Can't Get Enough
Depeche Mode Flexible
2010-04-17 1989-08-18 Wet Wet Wet Sweet Surrender
2010-04-24 1987-03-06 Hot Chocolate 2 In A Bed (Sexy GoGo Waar Blijft Het Ons Beloofde Feestje Minimix)

Mei 2010

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2010-05-01 2009-09-05 Michael Jackson Don't Stop The Feeling
Michael Jackson Don't Stop The Feeling
The Nightcrawlers Push The Feeling
Ce Ce Peniston Finally
2010-05-08 1993-08-28 Robin S. Luv 4 Luv
2010-05-15 1988-03-18 Sting An Englishman In New York (Ben Liebrand Remix) 6min 05sec
2010-05-22 2009-10-31 Michael Jackson This Is It (Ben Liebrand Oldskool Remix)
2010-05-29 Kraftwerk vs. Madonna Tour Music Another Day 6min 46sec
Kraftwerk Tour De France (Rhythm)
Madonna Die Another Day (Complete Track)

Juni 2010

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2010-06-05 1988-11-18 Michael Jackson Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix)
2010-06-12 Spencer & Hill vs. Dave Darrell vs. The Underdog Project It's A Summer Smash Jam
The Underdog Project Summer Jam (Vocals)
Spencer & Hill It's A Smash (Instrumental)
2010-06-19 Rick James Superfreak (Ben Liebrand Remix)
2010-06-26 Frankie Valli vs. Joey B. Ellis & Tynetta Hare vs. C+C Music Factory vs. Quintino Feat. Mitch Crown Keep The Soul Coming (4 Decades In Dance Music)
Frankie Valli Soul (Horns + Instrumental)
Joey B. Ellis & Tynetta Hare Go For It (Heart And Fire) (Sequencer)
C+C Music Factory Keep It Coming (Dance Till You Can't Dance No More!) (Vocals)
Quinino Feat. Mitch Crown You Can't Deny (Drums)

Juli 2010

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2010-07-03 2005-02-26 Mr. Lee vs. The Trammps Get Busy At The Disco Inferno 6min 03sec
Mr. Lee Get Busy
The Trammps Disco Inferno (Acapella)
Whitney Houston I'm Every Woman (Acapella)
2010-07-10 2005-05-21 Moby vs. Soulsearcher Go Cos I Can't Get Enough 5min 59sec
Moby Go!
Soulsearcher Can't Get Enough (Acapella)
2010-07-10 Let op: de op deze datum onderstaande Minimixen zijn uitgezonden in Episode: #320 van In The Mix 2009-02-21 Booty Luv vs. House Of Venus vs. Whitney Houston Some Kinda Rush In Da House Of Venus
Whitney Houston Queen Of The Night (Chords)
Dish & Tell House Of Venus (Music)
Booty luv Some Kinda Rush (Vocals)
2010-07-10 2010-06-26 Frankie Valli vs. Joey B. Ellis & Tynetta Hare vs. C+C Music Factory vs. Quintino Feat. Mitch Crown Keep The Soul Coming (4 Decades In Dance Music)
Frankie Valli Soul (Horns + Instrumental)
Joey B. Ellis & Tynetta Hare Go For It (Heart And Fire) (Sequencer)
C+C Music Factory Keep It Coming (Dance Till You Can't Dance No More!) (Vocals)
Quinino Feat. Mitch Crown You Can't Deny (Drums)
2010-07-10 2009-11-07 Kristine W. vs. DJ Chuckie & LMFAO Feel What You Want In Miami
Kristine W. Feel What You Want
Chuckie & LMFAO Let The Bass Kick In Miami Bitch (Instrumental)
Ben Liebrand 303 Baseline (Sequencer Sound)
2010-07-10 2010-06-12 Spencer & Hill vs. Dave Darrell vs. The Underdog Project It's a Summer Smash Jam
The Underdog Project Summer Jam (Vocals)
Spencer & Hill It's A Smash (Instrumental)
2010-07-10 2009-05-23 2 Unlimited vs. The S.O.S. Band Get Ready 4 Borrowed Love
2 Unlimited Get Ready 4 This (Instrumental)
The S.O.S. Band Borrowed Love (Vocals)
2010-07-10 2007-11-10 King Amir vs. A.D.O.R. Samir's Renegade Master Theme
King Amir Samir's Theme (Instrumental)
A.D.O.R. One For The Trouble (Vocals)
2010-07-10 2008-10-25 Ce Ce Peniston vs. Faithless Finally Insomnia
Faithless Insomnia (Instrumental)
Ce Ce Peniston Finally (Acapella)
2010-07-10 2007-06-09 Jennifer Lopez vs. Untouchable 3 Play That Once In A Lifetime
Jennifer Lopez Play (Vocals)
Untouchable 3 Once In A Lifetime (Instrumental)
2010-07-10 2009-11-14 The Trammps vs. Peter Gelderblom Lost In Disco Inferno
Peter Gelderblom Lost (Instrumental)
Mory Kante Yé Ké Yé Ké (Bass line, 303 Sequencer & Vocal Adlibs)
The Trammps Disco Inferno (Vocals)
2010-07-10 2010-05-29 Kraftwerk vs. Madonna Tour Music Another Day
Kraftwerk Tour De France (Rhythm)
Madonna Die Another Day (Complete Track)
2010-07-10 2008-02-02 The Doobie Brothers vs. Out Of Office Long Train Running Out Of Office
Out Of Office Hands Up (Instrumental)
The Doobie Brothers Long Train Running (Vocals)
Beckie Bell Steppin' Out Tonight (Sequencer + Sirene)
2010-07-17 1986-03-21 Whistle vs. Donald Duck (Nothing Serious) Just Buggin' 7min 27sec
2010-07-24 1988-09-09 Rockers Revenge Feat. Donnie Calvin Walking On Sunshine (Acid Mix)
2010-07-31 1992-01-10 Human Resource vs. Afrika Bambaataa Bambominator (Composition in D)
Afrika Bambaataa Just Get Up And Dance
Human Resource Dominator
Crystal Waters Gypsy Woman (She's Homeless)
Was (Not Was) Walk The Dinosaur
2010-07-31 Let op: de op deze datum onderstaande Minimixen zijn uitgezonden in Episode: #321-2 van In The Mix) 2009-10-31 Michael Jackson This Is It (Ben Liebrand Oldskool Remix)
2010-07-31 1993-09-18 Michael Jackson vs. SWV Human Nature vs. Right Here
SWV Right Here
Michael Jackson Human Nature
2010-07-31 1987-09-04 Michael Jackson Speed Demon (The Usual Ben Liebrand Primeur) (Versie 1)
2010-07-31 1989-07-14 Michael Jackson Liberian Girl (Ben Liebrand Remix)
2010-07-31 1987-09-25 Michael Jackson vs. M/A/R/R/S Pump Up The Volume vs. Bad
2010-07-31 2009-09-05 Michael Jackson vs. The Nightcrawlers & Ce Ce Peniston Don't Stop 'Til You Get Enough
Michael Jackson Don't Stop The Feeling
The Nightcrawlers Push The Feeling
Ce Ce Peniston Finally
2010-07-31 1988-11-18 Michael Jackson Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix)
2010-07-31 2009-07-04 Michael Jackson vs. The Jacksons Can You Feel It Billie Jean / Titel wordt later "Billie Jean, Can Feel It!"
The Jacksons Can You Feel It
Michael Jackson Billie Jean (Acapella)
2010-07-31 2001-04-14 Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross All For You vs. In The Glow Of Love
Change Feat. Luther Vandross The Glow Of Love
Janet Jackson All For You (Acapella)
Ben Liebrand Additional Synth Sequences & Bassline

Augustus 2010

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2010-08-07 2004-01-09 Celvin Rotane vs. Destiny's Child Believe My Name
Celvin Rotane I Believe
Destiny's Child Say My Name
2010-08-14 2005-09-17 Class Action vs. Modjo Weekend Lady
Class Action Feat. Chris Wiltshire Weekend
Modjo Lady (Hear Me Tonight)
2010-08-21 2001-10-13 Raven Maize vs. Donna Summer I Feel The Real Life 6min 20sec
Raven Maize The Real Life
Donna Summer I Feel Love
2010-08-28 Eddy (Conard) & The Soulband Theme From Shaft (Hot Pursuit Mix) 8min 28sec

September 2010

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2010-09-04 1991-11-08 Carl Linger Super Love
2010-09-11 Analog People In Earth, Wind & 50 Cent System Of Survival Just Won't Do In Da Club 6min 17sec
Earth, Wind & Fire System Of Survival
Analog People In A Digital World vs. Tim Deluxe Feat. Sam Obernik Just Won't Do
50 Cent In Da Club (Acapella)
2010-09-18 First Choice vs. Asino vs. DJ Jean Yo DJ, It's Not Over 5min 18sec
Asino & DJ Jean Yo DJ
First Choice Let No Man Put Asunder (Acapella)
2010-09-25 Snapped Punk Harder Better Faster Stronger Do You See The Light Din Daa Daa 6min 29sec
Daft Punk Harder Better Faster Stronger
Snap! Feat. Niki Haris Do You See The Light (Looking For)
George Kranz Din Daa Daa (Trommeltanz)
Blue Six All I Need
Billy Ocean Loverboy

Oktober 2010

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2010-10-02 Ben + Armin's Funky Disco Trip Ben Liebrand's Funkytown (Remixed by Armin, souped-up by Ben)
2010-10-09 1993-03-20 U.S.U.R.A. Open Your Mind 4min 58sec
2010-10-16 2002-03-08 Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees Whenever Wherever I'm Stayin' Alive
Shakira Whenever Wherever (Acapella)
Bee Gees Stayin' Alive
Britney Spears Slave For You (Beats)
2010-10-23 2004-09-17 Anastacia vs. 2 Unlimited Outta Love In The Twilight Zone
Anastacia I'm Outta Love
2 Unlimited Twilight Zone
2010-10-30 2005-05-21 Moby vs. Soulsearcher Go Cos I Can't Get Enough
Moby Go!
Soulsearcher Can't Get Enough (Acapella)

November 2010

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2010-11-06 Shannon vs. Santana Oye Como Va Me Tonight (2010 Update) 5min 32sec
Shannon Give Me Tonight (Acappela)
Santana Oye Como Va
2010-11-13 2006-09-23 Prince & The Revolution Erotic City
2010-11-20 1993-05-15 Dance 2 Trance Power Of American Natives 5min 13sec
2010-11-27 2002-02-22 Underworld vs. Marco V Born Slippy-Godd 6min 16sec
Marco V Godd
Underworld Born Slippy

December 2010

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2010-12-04 2001-08-25 Prodigy vs. Faithless Bitch As One 5min 45sec
The Prodigy Smack My Bitch Up
Faithless We Come One
2010-12-11 2009-10-31 Michael Jackson This Is It (Ben Liebrand Oldskool Remix)
2010-12-18 2004-06-04 ELO (Electric Light Orchestra) vs. Sophie Ellis-Bextor Don't Bring Me Down The Wall / Don't Hold Me Up The Wall Mix (Versie 1) 4min 44sec
ELO (Electric Light Orchestra) Don't Bring Me Down
Sophie Ellis-Bextor Get Over You (Acapella)
2010-12-25 2004-03-26 Delerium vs. Sheila & B. Devotion Silence In Space (Versie 1) 5min 54sec
Delerium Feat. Sarah McLachlan Silence (Acapella)
Sheila & B. Devotion Spacer (Instrumental)

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties