Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2005: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| (32 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
|2005-01-22||||The Trammps vs. Technotronic||Pump Up The Disco Jam Inferno|| | |2005-01-22||||The Trammps vs. Technotronic||Pump Up The Disco Jam Inferno|| | ||
|- | |- | ||
|||||The Trammps||Disco Inferno|| | |||||The Trammps||Disco Inferno (Acapella)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Technotronic Feat. Felly||Pump Up The Jam|| | |||||Technotronic Feat. Felly||Pump Up The Jam|| | ||
|- | |- | ||
|2005-01-29||1992-05-29||Queenesis (Queen vs. Genesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]|| | |2005-01-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Mei_1992|1992-05-29]]||Queenesis (Queen vs. Genesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]||6min 43sec | ||
|- | |- | ||
|||||Queen||We Will Rock You|| | |||||Queen||We Will Rock You|| | ||
| Regel 50: | Regel 50: | ||
|||||Whitney Houston||I Wanna Love Somebody|| | |||||Whitney Houston||I Wanna Love Somebody|| | ||
|- | |- | ||
|2005-02-12||2004-08-27||Jam & Spoon vs. The Trammps||Follow Me To Disco Inferno|| | |2005-02-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Augustus_2004|2004-08-27]]||Jam & Spoon vs. The Trammps||Follow Me To Disco Inferno|| | ||
|- | |- | ||
|||||Jam & Spoon||Follow Me|| | |||||Jam & Spoon||Follow Me|| | ||
| Regel 66: | Regel 66: | ||
|||||Tricky Disco||Tricky Disco|| | |||||Tricky Disco||Tricky Disco|| | ||
|- | |- | ||
|2005-02-26||||Mr. Lee vs. The Trammps||[https://www.youtube.com/watch?v=G1rJaiqlyJ8 Get Busy At The Disco Inferno]|| | |2005-02-26||||Mr. Lee vs. The Trammps||[https://www.youtube.com/watch?v=G1rJaiqlyJ8 Get Busy At The Disco Inferno]||6min 03sec | ||
|- | |- | ||
|||||Mr. Lee||Get Busy|| | |||||Mr. Lee||Get Busy|| | ||
| Regel 79: | Regel 79: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2005-03-05||1987-11-06||Alexander O'Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=sj_HINiRYBc Criticize] ([[Ben Liebrand]] Remix)|| | |2005-03-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#November_1987|1987-11-06]]||Alexander O'Neal||[https://www.youtube.com/watch?v=sj_HINiRYBc Criticize] ([[Ben Liebrand]] Remix)|| | ||
|- | |- | ||
|2005-03-12||||Derek B.||Rock The Beat (Funky Remix)|| | |2005-03-12||||Derek B.||Rock The Beat (Funky Remix)|| | ||
|- | |- | ||
|||||James Brown|| | |||||James Brown||Funky Drummer|| | ||
|- | |- | ||
|||||Public Enemy||?|| | |||||Public Enemy||?|| | ||
| Regel 89: | Regel 89: | ||
|||||Loops||?|| | |||||Loops||?|| | ||
|- | |- | ||
|2005-03-19||1988-07-08||Salt 'N' Pepa ||[https://www.youtube.com/watch?v=r3EzP_K7JTM&list=PLD19C3CF1B17A507C Push It]|| | |2005-03-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Juli_1988|1988-07-08]]||Salt 'N' Pepa||[https://www.youtube.com/watch?v=r3EzP_K7JTM&list=PLD19C3CF1B17A507C Push It]||6min 16sec | ||
|- | |- | ||
|||||Sheila E.||Glamorous Life|| | |||||Sheila E.||Glamorous Life|| | ||
| Regel 103: | Regel 103: | ||
|||||Musique||In The Bush|| | |||||Musique||In The Bush|| | ||
|- | |- | ||
|2005-03-26||1990-03-09||Grandmaster Flash & Melle Mel||White Lines (Don't Do It) (Freestyle Remix)|| | |2005-03-26||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Maart_1990|1990-03-09]]||Grandmaster Flash & Melle Mel||White Lines (Don't Do It) (Freestyle Remix)|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 110: | Regel 110: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2005-04-02||1990-03-23||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||[https://www.youtube.com/watch?v=X_dUsnG95TU Nothing Compares 2 Your Infinity]|| | |2005-04-02||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Maart_1990|1990-03-23]]||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||[https://www.youtube.com/watch?v=X_dUsnG95TU Nothing Compares 2 Your Infinity (Versie 1)]||6min 44sec | ||
|- | |- | ||
|||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You|| | |||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You|| | ||
| Regel 116: | Regel 116: | ||
|||||Guru Josh||Infinity|| | |||||Guru Josh||Infinity|| | ||
|- | |- | ||
|2005-04-09||2004-02-06||Bobby Orlando vs. Shannon||O Me Tonight|| | |2005-04-09||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Februari_2004|2004-02-06]]||Bobby Orlando vs. Shannon||O Me Tonight||6min 58sec | ||
|- | |- | ||
|||||Bobby Orlando||She Has A Way|| | |||||Bobby Orlando||She Has A Way|| | ||
|- | |- | ||
|||||Shannon||Give Me Tonight|| | |||||Shannon||Give Me Tonight (Acapella)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Madonna||Vogue|| | |||||Madonna||Vogue (Acapella)|| | ||
|- | |- | ||
|2005-04-16||||[[Ben Liebrand]]||The Star Wars Themes|| | |2005-04-16||||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=3tsRVzrroYE The Star Wars Themes]||5min 29sec | ||
|- | |- | ||
|2005-04-23||2004-06-25||Shannon vs. Santana||Give Me Tonight vs. Oye Como Va|| | |2005-04-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-25]]||Shannon vs. Santana||Give Me Tonight vs. Oye Como Va (Versie 1)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Shannon||Give Me Tonight|| | |||||Shannon||Give Me Tonight|| | ||
| Regel 132: | Regel 132: | ||
|||||Santana||Oye Como Va|| | |||||Santana||Oye Como Va|| | ||
|- | |- | ||
|2005-04-30||2004-03-26||Delerium vs. Sheila & B. Devotion||Silence In Space (Versie 1)|| | |2005-04-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Maart_2004|2004-03-26]]||Delerium vs. Sheila & B. Devotion||[https://www.youtube.com/watch?v=Ryj9xvyNpfQ&list=RDRyj9xvyNpfQ&start_radio=1 Silence In Space (Versie 1)]||5min 54sec | ||
|- | |- | ||
|||||Delerium Feat. Sarah McLachlan||Silence|| | |||||Delerium Feat. Sarah McLachlan||Silence (Acapella)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Sheila & B. Devotion||Spacer|| | |||||Sheila & B. Devotion||Spacer (Instrumental)|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 149: | Regel 149: | ||
|||||Earth, Wind & Fire||In The Stone|| | |||||Earth, Wind & Fire||In The Stone|| | ||
|- | |- | ||
|2005-05-14||2004-06-04||ELO (Electric Light Orchestra) vs. Sophie Ellis-Bextor|| [https://www.youtube.com/watch?v=aNuVLBPm4ko Don't Bring Me Down The Wall] (Versie 1)||4min 44sec | |2005-05-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-04]]||ELO (Electric Light Orchestra) vs. Sophie Ellis-Bextor||[https://www.youtube.com/watch?v=aNuVLBPm4ko Don't Bring Me Down The Wall] (Versie 1)||4min 44sec | ||
|- | |- | ||
|||||ELO (Electric Light Orchestra)||Don't Bring Me Down|| | |||||ELO (Electric Light Orchestra)||Don't Bring Me Down|| | ||
| Regel 172: | Regel 172: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2005-06-04||||The Trammps vs. Lime||[https://www.youtube.com/watch?v=twYOIVY4YCI Your Disco Love Inferno]|| | |2005-06-04||||The Trammps vs. Lime||[https://www.youtube.com/watch?v=twYOIVY4YCI Your Disco Love Inferno]||6min 30sec | ||
|- | |- | ||
|||||The Trammps||Disco Inferno (Acapella)|| | |||||The Trammps||Disco Inferno (Acapella)|| | ||
| Regel 178: | Regel 178: | ||
|||||Lime||Your Love|| | |||||Lime||Your Love|| | ||
|- | |- | ||
|2005-06-11||2004-09-17||Anastacia vs. 2 Unlimited||Outta Love In The Twilight Zone|| | |2005-06-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#September_2004|2004-09-17]]||Anastacia vs. 2 Unlimited||Outta Love In The Twilight Zone||6min 40sec | ||
|- | |- | ||
|||||Anastacia||I'm Outta Love|| | |||||Anastacia||I'm Outta Love (Acapella)|| | ||
|- | |- | ||
|||||2 Unlimited||Twilight Zone|| | |||||2 Unlimited||Twilight Zone (Instrumental)|| | ||
|- | |- | ||
|2005-06-18||||[[Ben Liebrand]] / Deep Purple vs. C+C Music Factory||Child In Time vs. Keep It Coming (Dance Till You Can't Dance No More!) (Versie 2)|| | |2005-06-18||||[[Ben Liebrand]] / Deep Purple vs. C+C Music Factory||Child In Time vs. Keep It Coming (Dance Till You Can't Dance No More!) (Versie 2)|| | ||
| Regel 190: | Regel 190: | ||
|||||C+C Music Factory Feat. Q-Unique & D.Cooper||Keep It Coming (Dance Till You Can't Dance No More!)|| | |||||C+C Music Factory Feat. Q-Unique & D.Cooper||Keep It Coming (Dance Till You Can't Dance No More!)|| | ||
|- | |- | ||
|2005-06-25||1991-08-09||[[Ben Liebrand]]||Fanfare For The Common Man|| | |2005-06-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Augustus_1991|1991-08-09]]||[[Ben Liebrand]]||Fanfare For The Common Man||5min 28sec | ||
|} | |} | ||
| Regel 199: | Regel 199: | ||
|2005-07-02||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Augustus_1988|1988-08-19]]||Luther Vandross||[https://www.youtube.com/watch?v=-JbpHAZtxfQ Never Too Much] ([[Ben Liebrand]] Remix)||7min 20sec | |2005-07-02||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Augustus_1988|1988-08-19]]||Luther Vandross||[https://www.youtube.com/watch?v=-JbpHAZtxfQ Never Too Much] ([[Ben Liebrand]] Remix)||7min 20sec | ||
|- | |- | ||
|2005-07-09||||Kraftwerk vs. Janet Jackson|| | |2005-07-09||||Kraftwerk vs. Janet Jackson||Robots In Control (2005 Pumpin Mix) (Versie 2)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Janet Jackson||Control (Acapella)|| | |||||Janet Jackson||Control (Acapella)|| | ||
| Regel 205: | Regel 205: | ||
|||||Kraftwerk||The Robots|| | |||||Kraftwerk||The Robots|| | ||
|- | |- | ||
|2005-07-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-17]]||Farley Jack ' | |2005-07-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#November_2001|2001-11-17]]||Farley Jack 'Master' Funk & Jessie Saunders||Love Can't Turn Around (The Philharmonix Remix)(Versie 2)|| | ||
|- | |- | ||
|2005-07-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#December_1989|1989-12-08]]||[[Ben Liebrand]]||The Eve Of The War (House Remix) (Versie 3)|| | |2005-07-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#December_1989|1989-12-08]]||[[Ben Liebrand]]||The Eve Of The War (House Remix) (Versie 3)|| | ||
| Regel 216: | Regel 216: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2005-08-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Februari_1987|1987-02-20]]||Jan Hammer||Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)|| | |2005-08-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Februari_1987|1987-02-20]]||Jan Hammer||Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)||7min 02sec | ||
|- | |- | ||
|2005-08-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Maart_1988|1988-03-25]]||Taja Sevelle||Love Is Contagious|| | |2005-08-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Maart_1988|1988-03-25]]||Taja Sevelle||Love Is Contagious ([[Ben Liebrand]] Remix)||6min 02sec | ||
|- | |- | ||
|2005-08-20||||Bee Gees||You Should Be Dancing|| | |2005-08-20||||Bee Gees||You Should Be Dancing|| | ||
|- | |- | ||
|2005-08-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Januari_1988|1988-01-15]]||INXS||Need You Tonight (Versie 1)|| | |2005-08-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Januari_1988|1988-01-15]]||INXS||Need You Tonight (Versie 1) (Deze versie komt later uit via DMC)|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 232: | Regel 232: | ||
|- | |- | ||
|2005-09-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Mei_1988|1988-05-27]]||Prince vs. Wee Papa Girl Rappers||Alphabet Street|| | |2005-09-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Mei_1988|1988-05-27]]||Prince vs. Wee Papa Girl Rappers||Alphabet Street|| | ||
|- | |||
|||||Prince||Alphabet Street|| | |||
|- | |||
|||||The Wee Papa Girl Rappers||Rap|| | |||
|- | |- | ||
|2005-09-17||||Class Action vs. Modjo||Weekend Lady|| | |2005-09-17||||Class Action vs. Modjo||Weekend Lady|| | ||
| Regel 246: | Regel 250: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2005-10-01||2004-11-19||Donna Summer vs. Shannon||Feel The Music Play|| | |2005-10-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#November_2004|2004-11-19]]||Donna Summer vs. Shannon||Feel The Music Play|| | ||
|- | |- | ||
|||||Donna Summer||I Feel Love|| | |||||Donna Summer||I Feel Love|| | ||
| Regel 254: | Regel 258: | ||
|2005-10-08||||Geen uitzending||i.v.m. Album Top 750 Aller Tijden op [[Radio Veronica]]|| | |2005-10-08||||Geen uitzending||i.v.m. Album Top 750 Aller Tijden op [[Radio Veronica]]|| | ||
|- | |- | ||
|2005-10-15||2004-01-09||Celvin Rotane vs. Destiny's Child||Believe My Name|| | |2005-10-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-09]]||Celvin Rotane vs. Destiny's Child||Believe My Name|| | ||
|- | |||
|||||Celvin Rotane||I Believe|| | |||
|- | |- | ||
| | |||||Destiny's Child||Say My Name|| | ||
|- | |- | ||
|2005-10-29||1993-04-03||Van Halen||Jump (Jump All Over The Place Mix)|| | |2005-10-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Maart_1993|1993-03-13]]||2 Unlimited||No Limit ([[Ben Liebrand]] Remix)||4min 36sec | ||
|- | |||
|2005-10-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#April_1993|1993-04-03]]||Van Halen||Jump (Jump All Over The Place Mix)|| | |||
|} | |} | ||
| Regel 265: | Regel 273: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2005-11-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1985#Oktober_1985|1985-10-25]]||Gloria Gaynor vs. Total Contrast||I Will Survive|| | |2005-11-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1985#Oktober_1985|1985-10-25]]||Gloria Gaynor vs. Total Contrast||I Will Survive||7min 47sec | ||
|- | |||
|||||Gloria Gayner||I Will Survive|| | |||
|- | |||
|||||Total Contrast||Takes A Little Time (Beat)|| | |||
|- | |- | ||
|2005-11-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Maart_2002|2002-03-08]]||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||Whenever Wherever I'm Stayin' Alive|| | |2005-11-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Maart_2002|2002-03-08]]||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||Whenever Wherever I'm Stayin' Alive|| | ||
|- | |- | ||
|2005-11-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Januari_1992|1992-01-10]]||Human Resource vs. Afrika Bambaataa||Bambominator|| | |||||Shakira||Whenever Wherever (Acapella)|| | ||
|- | |||
|||||Bee Gees||Stayin' Alive|| | |||
|- | |||
|||||Britney Spears||Slave For You (Beats)|| | |||
|- | |||
|2005-11-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Januari_1992|1992-01-10]]||Human Resource vs. Afrika Bambaataa||Bambominator (Composition in D)|| | |||
|- | |- | ||
|||||Afrika Bambaataa||Just Get Up And Dance|| | |||||Afrika Bambaataa||Just Get Up And Dance|| | ||
| Regel 286: | Regel 304: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2005-12-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Maart_1987|1987-03-06]]||Hot Chocolate||2 In A Bed (Sexy GoGo Waar Blijft Het Ons Beloofde Feestje Minimix)|| | |2005-12-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Maart_1987|1987-03-06]]||Hot Chocolate||2 In A Bed (Sexy GoGo Waar Blijft Het Ons Beloofde Feestje Minimix)||6min 58sec | ||
|- | |||
|||||Hot Chocolate||Sexy Thing|| | |||
|- | |||
|||||Hot Chocolate||Every One's A Winner|| | |||
|- | |- | ||
|2005-12-10||||Gregor Salto vs. The Trammps||Looking Good In The Disco Inferno|| | |2005-12-10||||Gregor Salto vs. The Trammps||Looking Good In The Disco Inferno|| | ||
| Regel 294: | Regel 316: | ||
|||||The Trammps||Disco Inferno|| | |||||The Trammps||Disco Inferno|| | ||
|- | |- | ||
|2005-12-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Juni_1986|1986-06-20]]||Freeez||I.O.U. (Swingfeel Mellow Mix)|| | |2005-12-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Juni_1986|1986-06-20]]||Freeez||I.O.U. (Swingfeel Mellow Mix)||7min 42sec | ||
|- | |- | ||
|2005-12-24||||Geen uitzending||i.v.m. de uitzending van de Top 1000 Aller Tijden op [[Radio Veronica]]|| | |2005-12-24||||Geen uitzending||i.v.m. de uitzending van de Top 1000 Aller Tijden op [[Radio Veronica]]|| | ||
|- | |- | ||
|2005-12-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-09]]||The Sugarhill Gang||Rapper's Delight (Hip Hop Remix) (Versie 2)|| | |2005-12-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-09]]||The Sugarhill Gang||Rapper's Delight (Hip Hop Remix) (Versie 2)||7min 00sec | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 25 nov 2025 19:54
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2005
Let op: met ingang van dit jaar verhuisd de Minimix naar de zaterdagavond (in eerst instantie naar 2 platen over negen (21.10 uur), maar dit wordt later twee platen na 11 uur (23.10 uur), soms wat later) en wordt het weer een vast onderdeel van iemands andere radioshow, namelijk Disco Inferno van DJ Sven van Veen op Radio Veronica[1].
Januari 2005
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2005-01-01 | Geen uitzending | Reden Onbekend | ||
| 2005-01-08 | Crystal Waters vs. Do | Homeless In Heaven | ||
| Do | Heaven (Piano & Strings) | |||
| Crystal Waters | Gypsy Woman (Acapella) | |||
| 2005-01-15 | The Trammps | Disco Inferno (2005 Versie) | ||
| The Trammps | Disco Inferno | |||
| The Trammps | Shout (Intro) | |||
| Ben Liebrand | Vocoder | |||
| SoundFX | The Typical Late 70's "Piew" Sounds | |||
| 2005-01-22 | The Trammps vs. Technotronic | Pump Up The Disco Jam Inferno | ||
| The Trammps | Disco Inferno (Acapella) | |||
| Technotronic Feat. Felly | Pump Up The Jam | |||
| 2005-01-29 | 1992-05-29 | Queenesis (Queen vs. Genesis) | Mama Will Rock You | 6min 43sec |
| Queen | We Will Rock You | |||
| Genesis | Mama | |||
| Queen | Bohemian Rapsody (Sample) |
Februari 2005
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2005-02-05 | Komt uit Episode: #082[2] van 2004-02-06 | Lil' Louis vs. Whitney Houston | I Wanna French Kiss With Somebody | |
| Lil Louis | French Kiss | |||
| Whitney Houston | I Wanna Love Somebody | |||
| 2005-02-12 | 2004-08-27 | Jam & Spoon vs. The Trammps | Follow Me To Disco Inferno | |
| Jam & Spoon | Follow Me | |||
| The Trammps | Disco Inferno | |||
| 2005-02-19 | Madonna vs. Liberty X | Just A Little Bit Of Vogue (Versie 2005) | ||
| Madonna | Vogue | |||
| Liberty X | Just A Little Bit (Sexy) | |||
| Blackbox | Strike It Up | |||
| Tricky Disco | Tricky Disco | |||
| 2005-02-26 | Mr. Lee vs. The Trammps | Get Busy At The Disco Inferno | 6min 03sec | |
| Mr. Lee | Get Busy | |||
| The Trammps | Disco Inferno (Acapella) | |||
| Whitney Houston | I'm Every Woman (Acapella) |
Maart 2005
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2005-03-05 | 1987-11-06 | Alexander O'Neal | Criticize (Ben Liebrand Remix) | |
| 2005-03-12 | Derek B. | Rock The Beat (Funky Remix) | ||
| James Brown | Funky Drummer | |||
| Public Enemy | ? | |||
| Loops | ? | |||
| 2005-03-19 | 1988-07-08 | Salt 'N' Pepa | Push It | 6min 16sec |
| Sheila E. | Glamorous Life | |||
| Prince & The Revolution | When Doves Cry | |||
| Kraftwerk | Numbers | |||
| Leon Haywood | Don't Push It, Don't Force It (Let It Happen Naturally) | |||
| Afrika Bambaataa & Soul Sonic Force | Planet Rock | |||
| Musique | In The Bush | |||
| 2005-03-26 | 1990-03-09 | Grandmaster Flash & Melle Mel | White Lines (Don't Do It) (Freestyle Remix) |
April 2005
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2005-04-02 | 1990-03-23 | Sinéad O'Connor vs. Guru Josh | Nothing Compares 2 Your Infinity (Versie 1) | 6min 44sec |
| Sinéad O'Connor | Nothing Compares To You | |||
| Guru Josh | Infinity | |||
| 2005-04-09 | 2004-02-06 | Bobby Orlando vs. Shannon | O Me Tonight | 6min 58sec |
| Bobby Orlando | She Has A Way | |||
| Shannon | Give Me Tonight (Acapella) | |||
| Madonna | Vogue (Acapella) | |||
| 2005-04-16 | Ben Liebrand | The Star Wars Themes | 5min 29sec | |
| 2005-04-23 | 2004-06-25 | Shannon vs. Santana | Give Me Tonight vs. Oye Como Va (Versie 1) | |
| Shannon | Give Me Tonight | |||
| Santana | Oye Como Va | |||
| 2005-04-30 | 2004-03-26 | Delerium vs. Sheila & B. Devotion | Silence In Space (Versie 1) | 5min 54sec |
| Delerium Feat. Sarah McLachlan | Silence (Acapella) | |||
| Sheila & B. Devotion | Spacer (Instrumental) |
Mei 2005
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2005-05-07 | Komt uit Episode: #095[3] van 4 juni 2004 | Earth, Wind & Fire vs. The Bangles | Egyptian In The Stone | |
| The Bangles | Walk Like An Egyption (Acapella) | |||
| Earth, Wind & Fire | In The Stone | |||
| 2005-05-14 | 2004-06-04 | ELO (Electric Light Orchestra) vs. Sophie Ellis-Bextor | Don't Bring Me Down The Wall (Versie 1) | 4min 44sec |
| ELO (Electric Light Orchestra) | Don't Bring Me Down | |||
| Sophie Ellis-Bextor | Get Over You (Acapella) | |||
| 2005-05-21 | Moby vs. Soulsearcher | Go Cos I Can't Get Enough | 5min 59sec | |
| Moby | Go! | |||
| Soulsearcher | Can't Get Enough (Acapella) | |||
| 2005-05-28 | Yazoo vs. First Choice | Let No Man Put This Situation Asunder | 5min 07sec | |
| Yazoo | Situation | |||
| First Choice | Let No Man Put Asunder (Acapella) |
Juni 2005
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2005-06-04 | The Trammps vs. Lime | Your Disco Love Inferno | 6min 30sec | |
| The Trammps | Disco Inferno (Acapella) | |||
| Lime | Your Love | |||
| 2005-06-11 | 2004-09-17 | Anastacia vs. 2 Unlimited | Outta Love In The Twilight Zone | 6min 40sec |
| Anastacia | I'm Outta Love (Acapella) | |||
| 2 Unlimited | Twilight Zone (Instrumental) | |||
| 2005-06-18 | Ben Liebrand / Deep Purple vs. C+C Music Factory | Child In Time vs. Keep It Coming (Dance Till You Can't Dance No More!) (Versie 2) | ||
| Deep Purple | Child In Time | |||
| C+C Music Factory Feat. Q-Unique & D.Cooper | Keep It Coming (Dance Till You Can't Dance No More!) | |||
| 2005-06-25 | 1991-08-09 | Ben Liebrand | Fanfare For The Common Man | 5min 28sec |
Juli 2005
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2005-07-02 | 1988-08-19 | Luther Vandross | Never Too Much (Ben Liebrand Remix) | 7min 20sec |
| 2005-07-09 | Kraftwerk vs. Janet Jackson | Robots In Control (2005 Pumpin Mix) (Versie 2) | ||
| Janet Jackson | Control (Acapella) | |||
| Kraftwerk | The Robots | |||
| 2005-07-16 | 2001-11-17 | Farley Jack 'Master' Funk & Jessie Saunders | Love Can't Turn Around (The Philharmonix Remix)(Versie 2) | |
| 2005-07-23 | 1989-12-08 | Ben Liebrand | The Eve Of The War (House Remix) (Versie 3) | |
| 2005-07-30 | 1987-11-27 | Jan Hammer | New York Theme |
Augustus 2005
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2005-08-06 | 1987-02-20 | Jan Hammer | Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2) | 7min 02sec |
| 2005-08-13 | 1988-03-25 | Taja Sevelle | Love Is Contagious (Ben Liebrand Remix) | 6min 02sec |
| 2005-08-20 | Bee Gees | You Should Be Dancing | ||
| 2005-08-27 | 1988-01-15 | INXS | Need You Tonight (Versie 1) (Deze versie komt later uit via DMC) |
September 2005
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2005-09-03 | 1988-07-22 | Alexander O'Neal | (What Can I Say) To Make You Love Me (Ben Liebrand Remix) | 6min 40sec |
| 2005-09-10 | 1988-05-27 | Prince vs. Wee Papa Girl Rappers | Alphabet Street | |
| Prince | Alphabet Street | |||
| The Wee Papa Girl Rappers | Rap | |||
| 2005-09-17 | Class Action vs. Modjo | Weekend Lady | ||
| Class Action Feat. Chris Wiltshire | Weekend | |||
| Modjo | Lady (Hear Me Tonight) | |||
| 2005-09-24 | 1986-03-21 | Whistle vs. Donald Duck | (Nothing Serious) Just Buggin' | 7min 27sec |
Oktober 2005
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2005-10-01 | 2004-11-19 | Donna Summer vs. Shannon | Feel The Music Play | |
| Donna Summer | I Feel Love | |||
| Shannon | Let The Music Play | |||
| 2005-10-08 | Geen uitzending | i.v.m. Album Top 750 Aller Tijden op Radio Veronica | ||
| 2005-10-15 | 2004-01-09 | Celvin Rotane vs. Destiny's Child | Believe My Name | |
| Celvin Rotane | I Believe | |||
| Destiny's Child | Say My Name | |||
| 2005-10-22 | 1993-03-13 | 2 Unlimited | No Limit (Ben Liebrand Remix) | 4min 36sec |
| 2005-10-29 | 1993-04-03 | Van Halen | Jump (Jump All Over The Place Mix) |
November 2005
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2005-11-05 | 1985-10-25 | Gloria Gaynor vs. Total Contrast | I Will Survive | 7min 47sec |
| Gloria Gayner | I Will Survive | |||
| Total Contrast | Takes A Little Time (Beat) | |||
| 2005-11-12 | 2002-03-08 | Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees | Whenever Wherever I'm Stayin' Alive | |
| Shakira | Whenever Wherever (Acapella) | |||
| Bee Gees | Stayin' Alive | |||
| Britney Spears | Slave For You (Beats) | |||
| 2005-11-19 | 1992-01-10 | Human Resource vs. Afrika Bambaataa | Bambominator (Composition in D) | |
| Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance | |||
| Human Resource | Dominator | |||
| Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) | |||
| Was (Not Was) | Walk The Dinosaur | |||
| 2005-11-26 | Geen uitzending | i.v.m. de uitzending van de Grandmix 90's Edition deel 2 |
December 2005
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2005-12-03 | 1987-03-06 | Hot Chocolate | 2 In A Bed (Sexy GoGo Waar Blijft Het Ons Beloofde Feestje Minimix) | 6min 58sec |
| Hot Chocolate | Sexy Thing | |||
| Hot Chocolate | Every One's A Winner | |||
| 2005-12-10 | Gregor Salto vs. The Trammps | Looking Good In The Disco Inferno | ||
| Gregor Salto | Looking Good | |||
| The Trammps | Disco Inferno | |||
| 2005-12-17 | 1986-06-20 | Freeez | I.O.U. (Swingfeel Mellow Mix) | 7min 42sec |
| 2005-12-24 | Geen uitzending | i.v.m. de uitzending van de Top 1000 Aller Tijden op Radio Veronica | ||
| 2005-12-31 | 1989-06-09 | The Sugarhill Gang | Rapper's Delight (Hip Hop Remix) (Versie 2) | 7min 00sec |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties
- ↑ Liebrand.com In The Mix Has Moved... | Gevonden: 23 november 2024
- ↑ Liebrand.com Broadcast date: 6th of February 2004|Gevonden: 21 december 2024
- ↑ Liebrand.com Broadcast date: 4th of June 2004|Gevonden: 21 december 2024