Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2012: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| (4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
|2012-01-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#November_2010|2010-11-06]]||Shannon vs. Santana||[https://www.youtube.com/watch?v=P1elZpNzdCU&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Oye Como Va Me Tonight (2010 Update)]|| | |2012-01-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#November_2010|2010-11-06]]||Shannon vs. Santana||[https://www.youtube.com/watch?v=P1elZpNzdCU&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Oye Como Va Me Tonight (2010 Update)]|| | ||
|- | |- | ||
|||||Shannon||Give Me Tonight|| | |||||Shannon||Give Me Tonight (Acapella)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Santana||Oye Como Va|| | |||||Santana||Oye Como Va|| | ||
| Regel 42: | Regel 42: | ||
|||||Modjo||Lady (Hear Me Tonight)|| | |||||Modjo||Lady (Hear Me Tonight)|| | ||
|- | |- | ||
|2012-02-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004# | |2012-02-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-09]]||Destiny’s Child vs. Celvin Rotane||Believe My Name|| | ||
|- | |||
|||||Celvin Rotane||I Believe|| | |||
|- | |||
|||||Destiny's Child||Say My Name|| | |||
|- | |- | ||
|2012-02-18||||Whitney Houston Feat. Faithless & Teddy Pendergrass||I'm Every Woman Can’t Hide From Yourself|| | |2012-02-18||||Whitney Houston Feat. Faithless & Teddy Pendergrass||I'm Every Woman Can’t Hide From Yourself|| | ||
| Regel 136: | Regel 140: | ||
|||||Henry Mancini||Theme Of Pink Panther|| | |||||Henry Mancini||Theme Of Pink Panther|| | ||
|- | |- | ||
|2012-04-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-23]]||Timmy Thomas||[https://www.youtube.com/watch?v=wKtOVyNiSl4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Why Can’t We Live Together] ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie 1)|| | |2012-04-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-23]]||Timmy Thomas||[https://www.youtube.com/watch?v=wKtOVyNiSl4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Why Can’t We Live Together] ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie 1)||7min 05sec | ||
|- | |- | ||
|2012-04-21||||Shannon vs. Donna Summer||[https://www.youtube.com/watch?v=VIJmtLzc43E&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Feel The Music Play (Updated 2012 Versie)]|| | |2012-04-21||||Shannon vs. Donna Summer||[https://www.youtube.com/watch?v=VIJmtLzc43E&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Feel The Music Play (Updated 2012 Versie)]|| | ||
| Regel 184: | Regel 188: | ||
|2012-06-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juni_1987|1987-06-12]]||Marshall & Hain||Dancing In The City||6min 33sec | |2012-06-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juni_1987|1987-06-12]]||Marshall & Hain||Dancing In The City||6min 33sec | ||
|- | |- | ||
|2012-06-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#Augustus_2010|2010-08-28]]||Eddy & The Soulband||[https://www.youtube.com/watch?v=mRWoIakZ2J4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Shaft (Hot Pursuit Mix)]|| | |2012-06-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#Augustus_2010|2010-08-28]]||Eddy (Conard) & The Soulband||[https://www.youtube.com/watch?v=mRWoIakZ2J4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Theme From Shaft (Hot Pursuit Mix)]||8min 27sec | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 23 nov 2025 19:43
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2012
Let op: vanaf 30 juni 2012 verandert het tijdstip van de uitzending naar twee platen na 8 uur (20.10 uur)!
Januari 2012
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2012-01-07 | Level 42 & BT & Adam K | It’s Over (Tomahawk Remix) | ||
| BT & Adam K | Tomahawk | |||
| Level 42 | It's Over | |||
| 2012-01-14 | 2010-11-06 | Shannon vs. Santana | Oye Como Va Me Tonight (2010 Update) | |
| Shannon | Give Me Tonight (Acapella) | |||
| Santana | Oye Como Va | |||
| 2012-01-21 | 2000-10-06 | Mai Tai vs. Eric B. & Rakim | History’s Got Soul | |
| Mai Tai | History (Multitrack) | |||
| Erik B. & Rakim | I Know You Got Soul | |||
| 2012-01-28 | King Bee vs. The Sugarhill Gang | Rappers Delight By Dope Demand | 4min 30sec | |
| King Bee | Back By Dope Demand (Instrumentaal) | |||
| The Sugarhill Gang | Rapper's Delight (Acapella) |
Februari 2012
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2012-02-04 | 2005-09-17 | Class Action vs. Modjo | Weekend Lady | |
| Class Action Feat. Chris Wiltshire | Weekend | |||
| Modjo | Lady (Hear Me Tonight) | |||
| 2012-02-11 | 2004-01-09 | Destiny’s Child vs. Celvin Rotane | Believe My Name | |
| Celvin Rotane | I Believe | |||
| Destiny's Child | Say My Name | |||
| 2012-02-18 | Whitney Houston Feat. Faithless & Teddy Pendergrass | I'm Every Woman Can’t Hide From Yourself | ||
| Whitney Houston | I'm Every Woman | |||
| Faithless | Insomnia | |||
| Teddy Pendergrass | You Can't Hide From Yourself | |||
| 2012-02-25 | 2007-11-17 | Massive Attack vs. Robin S. | Unfinished Sympathy vs. Show Me Love | |
| Massive Attack | Unfinished Sympathy | |||
| Robin S. | Show Me Love | |||
| 2012-02-25 | 1986-03-14 | Prince & The Revolution | Kiss (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix | |
| 2012-02-25 | 1988-05-27 | Prince Feat. The Wee Papa Girl Rappers | Alphabet Street (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix | |
| 2012-02-25 | 1987-04-03 | Prince | Housequake (If You Can’t Rock Steady Then Shut Up Already Damn (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix | |
| 2012-02-25 | 1991-09-13 | Prince & The New Power Generation | Gett Off (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix | |
| 2012-02-25 | 2006-09-23 | Prince & The Revolution | Erotic City (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix | |
| 2012-02-25 | 2006-09-23 | Prince & The Revolution | When Doves Cry (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix | |
| 2012-02-25 | 2004-08-20 | Prince & The Revolution vs. Mighty Dub Katz | Magic 1999 (Carpet Ride) (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix | |
| 2012-02-25 | 2006-09-23 | Prince & The Revolution vs. Ramirez | I Would Die For You vs. Musica Tremenda (Versie 1) (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix | |
| 2012-02-25 | 2004-01-30 | Prince & The Revolution vs. Destiny's Child | Kiss-A-Boo (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix |
Maart 2012
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2012-03-03 | LMFAO vs. Janet Jackson | Party Love Won’t Do (Versie 1) | 5min 03sec | |
| LMFAO Feat. Lauren Bennett, GoonRock | Party Rock Anthem | |||
| Janet Jackson | Love Will Never Do (Without You) (Acapella) | |||
| 2012-03-03 | 1986-08-08 | Janet Jackson | Nasty (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix | |
| 2012-03-03 | Janet & Michael Jackson | Screamin' Black Or White (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix | ||
| 2012-03-03 | Janet Jackson & Luther Vandross vs. Michael Jackson | Billie Jean Is Free (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix | ||
| 2012-03-03 | 1986-05-02 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately (Versie 1?) (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix | |
| 2012-03-03 | 1989-09-29 | Janet Jackson | Miss You Much (Ska-Mix) (Versie 2?) (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix | |
| 2012-03-03 | 2001-04-14 | Janet Jackson vs. Luther Vandross | The Glow Of Love Is All For You (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix | |
| 2012-03-03 | 1986-08-15 | Janet Jackson | When I Think Of You (Versie 1?) (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix | |
| 2012-03-03 | 1987-06-19 | Janet Jackson | Pleasure Principle (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix | |
| 2012-03-03 | 2004-04-30 | Janet Jackson vs. Kraftwerk | Robots In Control (Versie 1?) (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix | |
| 2012-03-03 | 2004-09-24 | Janet Jackson | Nasty vs. Love Will Never Do Without You (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix | |
| 2012-03-10 | Geen uitzending | i.v.m. uitzending van de Album Top 1000 Allertijden op Radio Veronica | ||
| 2012-03-17 | Black Box vs. Avicii | Strike It Level Up | ||
| Black Box | Strike It Up | |||
| Avicii | Levels | |||
| 2012-03-24 | Michael Jackson, Janet Jackson & Luther Vandross | Billie Jean, The Best Things In Life Are Free | 4min 47sec | |
| Luther Vandross & Janet Jackson with BBD & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free | |||
| Michael Jackson | Billie Jean | |||
| 2012-03-31 | 1992-05-01 | Annie Lennox | Precious (Ben Liebrand Remix) | 5min 57sec |
April 2012
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2012-04-07 | 1993-03-27 | Shaggy vs. Henri Mancini | Oh Carolina Feat. Peter Gunn | 3min 58sec |
| Shaggy | Oh Carolina | |||
| Henry Mancini | Peter Gunn | |||
| Henry Mancini | Theme Of Pink Panther | |||
| 2012-04-14 | 1986-05-23 | Timmy Thomas | Why Can’t We Live Together (Ben Liebrand Remix) (Versie 1) | 7min 05sec |
| 2012-04-21 | Shannon vs. Donna Summer | Feel The Music Play (Updated 2012 Versie) | ||
| Shannon | Let The Music Play (1983) | |||
| Donna Summer | I Feel Love (1977) | |||
| 2012-04-28 | 2005-06-04 | The Trammps vs. Lime | Your Disco Love Inferno | |
| The Trammps | Disco Inferno (Acapella) | |||
| Lime | Your Love |
Mei 2012
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2012-05-05 | 2005-05-28 | Yazoo vs. First Choice | Let No Man Put This Situation Asunder | |
| Yazoo | Situation | |||
| First Choice | Let No Man Put Asunder (Acapella) | |||
| 2012-05-12 | 1987-11-27 | Jan Hammer | New York Theme | |
| 2012-05-19 | Donna Summer | I Feel Love (Patrick Cowley Remix Edit) | ||
| 2012-05-26 | 2005-08-20 | Bee Gees | Decadance (Ben Liebrand Remix) |
Juni 2012
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2012-06-02 | Faithless vs. Justin Timberlake | Insomnia Like I Like It | ||
| 2012-06-09 | 1987-11-27 | Jan Hammer | New York Theme | |
| 2012-06-16 | The Pointer Sisters | Wild Fire | ||
| The Pointer Sisters | Fire (Acapella) | |||
| Tone Loc | Wild Thing (Beats) | |||
| 2012-06-23 | 1987-06-12 | Marshall & Hain | Dancing In The City | 6min 33sec |
| 2012-06-30 | 2010-08-28 | Eddy (Conard) & The Soulband | Theme From Shaft (Hot Pursuit Mix) | 8min 27sec |
Juli 2012
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2012-07-07 | 2007-11-17 | Massive Attack vs. Robin S. | Unfinished Sympathy vs. Show Me Love | |
| Massive Attack | Unfinished Sympathy | |||
| Robin S. | Show Me Love | |||
| 2012-07-14 | 1989-02-03 | Ben Liebrand | Jack / Shake Your Body (Down To The Ground) | |
| 2012-07-21 | Mongo Santamaria vs. Boris Dlugosh With Some Drums Of Robert Owens | Watermelon Pride | ||
| Mongo Santamaris | Watermelon Man | |||
| Boris Dlugosh Presents Booom! | Hold Your Head Up High (Acapella) | |||
| Robert Owens | I'll Be Your Friend (Drums) | |||
| 2012-07-28 | 2001-11-17 | Farley Jack 'Master’ Funk & Jessie Saunders | Love Can’t Turn Around (The Philharmonic Remix) (Versie 2) |
Augustus 2012
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2012-08-04 | Geen uitzending | i.v.m. uitzending van de Album Top 1000 Allertijden op Radio Veronica | ||
| 2012-08-11 | Robin Scott's 'M' | Pop Muzik (Ben Liebrand Remix) (Versie 2) (Deze versie is niet eerder uitgezonden geweest!) | ||
| 2012-08-18 | 1986-10-24 | V.S.O.P. (Vienna Symphonic Opera Project) | Welcome To The Pleasuredome | 6min 33sec |
| 2012-08-25 | 1989-06-16 | Ben Liebrand | Puls(t)ar (Essential Full Length Mix) | 5min 35sec |
September 2012
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2012-09-01 | 1988-11-18 | Michael Jackson | Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix) | |
| 2012-09-08 | 1986-09-12 | M.C. Miker 'G' & DJ Sven | Holiday Rap (Remix) | |
| 2012-09-15 | 2004-09-03 | Total Touch vs. Freestylers | Push Me Touch Me | |
| Total Touch | Touch Me There | |||
| Freestylers | Push Up | |||
| 2012-09-22 | 1989-07-28 | Mysterious Art / Ben Liebrand | The Omen (Ska House Mix) | |
| 2012-09-29 | P!nk vs. Masters At Work | Can't Get No Party Started | ||
| P!NK | Get The Party Started | |||
| Masters At Work (M.A.W.) Presents India | I Can’t Get No Sleep |
Oktober 2012
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2012-10-06 | PSY vs. Benny Benassi | Satisfaction In Gangnam Style | ||
| PSY | Gangnam Style | |||
| Benny Benassi | Satisfaction | |||
| 2012-10-13 | 2009-05-23 | 2 Unlimited vs. The S.O.S. Band | Get Ready For Borrowed Love | |
| 2 Unlimited | Get Ready 4 This (Instrumental) | |||
| The S.O.S. Band | Borrowed Love (Vocals) | |||
| 2012-10-20 | 2012-03-24 | Michael Jackson, Janet Jackson & Luther Vandross | Billie Jean, The Best Things In Life Are Free | 4min 48sec |
| Luther Vandross & Janet Jackson with BBD & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free | |||
| Michael Jackson | Billie Jean | |||
| 2012-10-27 | Phantom vs. The B-52's | Phantom Shack |
November 2012
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2012-11-03 | Lunde Bros vs. The Doobie Brothers | Can You Feel The Long Train Running (Versie 1) | ||
| Lunde Bros. | Can You Feel It | |||
| The Doobie Brothers | Long Train Running | |||
| 2012-11-10 | Lunde Bros vs. The Doobie Brothers | Can You Feel The Long Train Running (Reworked Airplay Version) (Versie 2) | ||
| Lunde Bros. | Can You feel It | |||
| The Doobie Brothers | Long Train Running | |||
| 2012-11-17 | Jennifer Lopez vs. Usher | Play Numb | ||
| Jennifer Lopez | Play | |||
| Usher | Numb | |||
| 2012-11-24 | LMFAO & Loyd Feat. Andre 3000 (And More) | Just Shout Sexy ‘Music’ To My Ex (Let op: De titel wordt later omgedoopt tot de Party Shout Minimix(!)) | 4min 26sec | |
| LMFAO | Sexy And I Know It | |||
| Lloyd Feat. Andre 3000 | Dedication To My Ex (Miss That) | |||
| Sly & The Family Stone | Dance To The Music (Acapella) | |||
| Liberty X | Just A Little (Sexy) (Acapella) | |||
| Madonna | Music (Acapella) | |||
| Tears For Fears | Shout (Acapella) | |||
| Beats International Feat. Lindy Layton | Just Be Good To Me (Acapella) |
December 2012
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2012-12-01 | 2009-02-07 | Björk vs. Frankie Goes To Hollywood | The Human Behaviour Of Two Tribes | 6min 48sec |
| 2012-12-08 | Geen uitzending | i.v.m. uitzending van de Album Top 1000 Allertijden op Radio Veronica | ||
| 2012-12-15 | 2004-05-28 | David Bowie vs. Martin Luther King | Heroes With A Dream | |
| David Bowie | Under Pressure | |||
| M/A/R/R/S | Pump Up The Volume | |||
| Martin Luther King | I Have A Dream Speech | |||
| David Bowie | Heroes | |||
| 2012-12-22 | 1991-06-14 | Madonna | Open Your Heart (Versie 2) (Op speciaal verzoek van Jerry de Ruijter) | |
| 2012-12-29 | Geen uitzending | i.v.m. uitzending van de 90's Top 750 van 2012 op Radio Veronica |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties