Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2012: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Thuismixer (overleg | bijdragen)
 
(19 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 13: Regel 13:
|||||Level 42||It's Over||
|||||Level 42||It's Over||
|-
|-
|2012-01-14||2010-11-06||Shannon vs. Santana||[https://www.youtube.com/watch?v=P1elZpNzdCU&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Oye Como Va Me Tonight (2010 Update)]||
|2012-01-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#November_2010|2010-11-06]]||Shannon vs. Santana||[https://www.youtube.com/watch?v=P1elZpNzdCU&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Oye Como Va Me Tonight (2010 Update)]||
|-
|-
|||||Shannon||Give Me Tonight||
|||||Shannon||Give Me Tonight (Acapella)||
|-
|-
|||||Santana||Oye Como Va||
|||||Santana||Oye Como Va||
|-
|-
|2012-01-21||2000-10-06||Mai Tai vs. Eric B. & Rakim||[https://www.youtube.com/watch?v=X1KVHNTHMPg&list=PL80FCFDC49D251EB0 History’s Got Soul]||
|2012-01-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2000#Oktober_2000|2000-10-06]]||Mai Tai vs. Eric B. & Rakim||[https://www.youtube.com/watch?v=X1KVHNTHMPg&list=PL80FCFDC49D251EB0 History’s Got Soul]||
|-
|-
|||||Mai Tai||History||
|||||Mai Tai||History (Multitrack)||
|-
|-
|||||Erik B. & Rakim||I Know You Got Soul||
|||||Erik B. & Rakim||I Know You Got Soul||
Regel 36: Regel 36:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2012-02-04||2005-09-17||Class Action vs. Modjo||Weekend Lady||
|2012-02-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#September_2005|2005-09-17]]||Class Action vs. Modjo||Weekend Lady||
|-
|-
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend||
|||||Class Action Feat. Chris Wiltshire||Weekend||
Regel 42: Regel 42:
|||||Modjo||Lady (Hear Me Tonight)||
|||||Modjo||Lady (Hear Me Tonight)||
|-
|-
|2012-02-11||2005-09-17||Destiny’s Child vs. Celvin Rotane||Believe My Name||
|2012-02-11||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-09]]||Destiny’s Child vs. Celvin Rotane||Believe My Name||
|-
|||||Celvin Rotane||I Believe||
|-
|||||Destiny's Child||Say My Name||
|-
|-
|2012-02-18||||Whitney Houston Feat. Faithless & Teddy Pendergrass||I'm Every Woman Can’t Hide From Yourself||
|2012-02-18||||Whitney Houston Feat. Faithless & Teddy Pendergrass||I'm Every Woman Can’t Hide From Yourself||
Regel 52: Regel 56:
|||||Teddy Pendergrass||You Can't Hide From Yourself||
|||||Teddy Pendergrass||You Can't Hide From Yourself||
|-
|-
|2012-02-25||2007-11-17||Massive Attack vs. Robin S.||Unfinished Love||
|2012-02-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#November_2007|2007-11-17]]||Massive Attack vs. Robin S.||Unfinished Sympathy vs. Show Me Love||
|-
|||||Massive Attack||Unfinished Sympathy||
|-
|-
|2012-02-25||1986-03-14||Prince & The Revolution||Kiss (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380]] van [[In The Mix]]||
|||||Robin S.||Show Me Love||
|-
|-
|2012-02-25||1988-05-27||Prince Feat. The Wee Papa Girl Rappers||Alphabet Street (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380]] van [[In The Mix]]||
|2012-02-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Maart_1986|1986-03-14]]||Prince & The Revolution||Kiss (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380-2]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-02-25||1987-04-03||Prince||Housequake (If You Can’t Rock Steady Then Shut Up Already Damn (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380]] van [[In The Mix]]||
|2012-02-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#Mei_1988|1988-05-27]]||Prince Feat. The Wee Papa Girl Rappers||Alphabet Street (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380-2]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-02-25||1991-09-13||Prince & The New Power Generation||Gett Off (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380]] van [[In The Mix]]||
|2012-02-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#April_1987|1987-04-03]]||Prince||Housequake (If You Can’t Rock Steady Then Shut Up Already Damn (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380-2]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-02-25||2006-09-23||Prince & The Revolution||Erotic City (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380]] van [[In The Mix]]||
|2012-02-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#September_1991|1991-09-13]]||Prince & The New Power Generation||Gett Off (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380-2]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-02-25||2006-09-23||Prince & The Revolution||When Doves Cry (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380]] van [[In The Mix]]||
|2012-02-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#September_2006|2006-09-23]]||Prince & The Revolution||Erotic City (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380-2]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-02-25||2004-08-20||Prince & The Revolution vs. Mighty Dub Katz||Magic 1999 (Carpet Ride) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380]] van [[In The Mix]]||
|2012-02-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#September_2006|2006-09-23]]||Prince & The Revolution||When Doves Cry (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380-2]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-02-25||2006-09-23||Prince & The Revolution vs. Ramirez||I Would Die For You vs. Musica Tremenda (Versie 1) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380]] van [[In The Mix]]||
|2012-02-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Augustus_2004|2004-08-20]]||Prince & The Revolution vs. Mighty Dub Katz||Magic 1999 (Carpet Ride) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380-2]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-02-25||2004-01-30||Prince & The Revolution vs. Destiny's Child||Kiss-A-Boo (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380]] van [[In The Mix]]||
|2012-02-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#September_2006|2006-09-23]]||Prince & The Revolution vs. Ramirez||I Would Die For You vs. Musica Tremenda (Versie 1) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380-2]] van [[In The Mix]]||
|-
|2012-02-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-30]]||Prince & The Revolution vs. Destiny's Child||Kiss-A-Boo (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_februari_2012|Episode: #380-2]] van [[In The Mix]]||
|}
|}


Regel 83: Regel 91:
|||||Janet Jackson||Love Will Never Do (Without You) (Acapella)||
|||||Janet Jackson||Love Will Never Do (Without You) (Acapella)||
|-
|-
|2012-03-03||1986-08-08||Janet Jackson||Nasty (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|2012-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Augustus_1986|1986-08-08]]||Janet Jackson||Nasty (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-03-03||||Janet & Michael Jackson||Screamin' Black Or White (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|2012-03-03||||Janet & Michael Jackson||Screamin' Black Or White (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
Regel 89: Regel 97:
|2012-03-03||||Janet Jackson & Luther Vandross vs. Michael Jackson||Billie Jean Is Free (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|2012-03-03||||Janet Jackson & Luther Vandross vs. Michael Jackson||Billie Jean Is Free (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-03-03||1986-05-02||Janet Jackson||What Have You Done For Me Lately (Versie 1?) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|2012-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#<ei_1986|1986-05-02]]||Janet Jackson||What Have You Done For Me Lately (Versie 1?) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-03-03||1989-09-29||Janet Jackson||Miss You Much (Ska-Mix) (Versie 2?) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|2012-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#September_1989|1989-09-29]]||Janet Jackson||Miss You Much (Ska-Mix) (Versie 2?) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-03-03||2001-04-14||Janet Jackson vs. Luther Vandross||The Glow Of Love Is All For You (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|2012-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#April_2001|2001-04-14]]||Janet Jackson vs. Luther Vandross||The Glow Of Love Is All For You (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-03-03||1986-08-15||Janet Jackson||When I Think Of You (Versie 1?) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|2012-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Augustus_1986|1986-08-15]]||Janet Jackson||When I Think Of You (Versie 1?) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-03-03||1987-06-19||Janet Jackson||Pleasure Principle (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|2012-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juni_1987|1987-06-19]]||Janet Jackson||Pleasure Principle (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-03-03||2004-04-30||Janet Jackson vs. Kraftwerk||Robots In Control (Versie 1?) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|2012-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#April_2004|2004-04-30]]||Janet Jackson vs. Kraftwerk||Robots In Control (Versie 1?) (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-03-03||2004-09-24||Janet Jackson||Nasty vs. Love Will Never Do Without You (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|2012-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#September_2004|2004-09-24]]||Janet Jackson||Nasty vs. Love Will Never Do Without You (uitgezonden in [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#3_maart_2012|Episode: #381]] van [[In The Mix]]||
|-
|-
|2012-03-10||||Geen uitzending||i.v.m. uitzending van de Album Top 1000 Allertijden op [[Radio Veronica]]||
|2012-03-10||||Geen uitzending||i.v.m. uitzending van de Album Top 1000 Allertijden op [[Radio Veronica]]||
|-
|-
|2012-03-17||||Black Box vs. Avicii||Strike It Level Up||
|2012-03-17||||Black Box vs. Avicii||Strike It Level Up||
|-
|||||Black Box||Strike It Up||
|-
|||||Avicii||Levels||
|-
|-
|2012-03-24||||Michael Jackson, Janet Jackson & Luther Vandross||[https://www.youtube.com/watch?v=-UA0Jksl2YA&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Billie Jean, The Best Things In Life Are Free]||4min 47sec
|2012-03-24||||Michael Jackson, Janet Jackson & Luther Vandross||[https://www.youtube.com/watch?v=-UA0Jksl2YA&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Billie Jean, The Best Things In Life Are Free]||4min 47sec
Regel 113: Regel 125:
|||||Michael Jackson||Billie Jean||
|||||Michael Jackson||Billie Jean||
|-
|-
|2012-03-31||1992-05-01||Annie Lennox||Precious ([[Ben Liebrand]] Remix)||
|2012-03-31||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Mei_1992|1992-05-01]]||Annie Lennox||Precious ([[Ben Liebrand]] Remix)||5min 57sec
|}
|}


Regel 120: Regel 132:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''  
|-
|-
|2012-04-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Maart_1993|1993-03-27]]||Shaggy vs. Henri Mancini||Oh Carolina Feat. Peter Gunn||
|2012-04-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Maart_1993|1993-03-27]]||Shaggy vs. Henri Mancini||Oh Carolina Feat. Peter Gunn||3min 58sec
|-
|||||Shaggy||Oh Carolina||
|-
|||||Henry Mancini||Peter Gunn||
|-
|||||Henry Mancini||Theme Of Pink Panther||
|-
|-
|2012-04-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-23]]||Timmy Thomas||[https://www.youtube.com/watch?v=wKtOVyNiSl4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Why Can’t We Live Together] ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie 1)||
|2012-04-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-23]]||Timmy Thomas||[https://www.youtube.com/watch?v=wKtOVyNiSl4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Why Can’t We Live Together] ([[Ben Liebrand]] Remix) (Versie 1)||7min 05sec
|-
|-
|2012-04-21||||Shannon vs. Donna Summer||[https://www.youtube.com/watch?v=VIJmtLzc43E&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Feel The Music Play (Updated 2012 Versie)]||
|2012-04-21||||Shannon vs. Donna Summer||[https://www.youtube.com/watch?v=VIJmtLzc43E&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Feel The Music Play (Updated 2012 Versie)]||
Regel 130: Regel 148:
|||||Donna Summer||I Feel Love (1977)||
|||||Donna Summer||I Feel Love (1977)||
|-
|-
|2012-04-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Juni_2005|2005-06-04]]||The Trammps vs. Lime|| Your Disco Love Inferno||
|2012-04-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Juni_2005|2005-06-04]]||The Trammps vs. Lime||Your Disco Love Inferno||
|-
|-
|||||The Trammps||Disco Inferno (Acapella)||
|||||The Trammps||Disco Inferno (Acapella)||
Regel 168: Regel 186:
|||||Tone Loc||Wild Thing (Beats)||
|||||Tone Loc||Wild Thing (Beats)||
|-
|-
|2012-06-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juni_1987|1987-06-12]]||Marshall & Hain||Dancing In The City||
|2012-06-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juni_1987|1987-06-12]]||Marshall & Hain||Dancing In The City||6min 33sec
|-
|-
|2012-06-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#Augustus_2010|2010-08-28]]||Eddy & The Soulband||[https://www.youtube.com/watch?v=mRWoIakZ2J4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Shaft (Hot Pursuit Mix)]||
|2012-06-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2010#Augustus_2010|2010-08-28]]||Eddy (Conard) & The Soulband||[https://www.youtube.com/watch?v=mRWoIakZ2J4&list=PLTTOYH4D7KqrUW1HOdQY4aGGcA3K-cg Theme From Shaft (Hot Pursuit Mix)]||8min 27sec
|}
|}


Regel 223: Regel 241:
|||||Freestylers||Push Up||
|||||Freestylers||Push Up||
|-
|-
|2012-09-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juli_1989|1989-07-28]]||Mysterious Art||[https://www.youtube.com/watch?v=86V-IkIybhk The Omen (Ska House Mix)]||
|2012-09-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juli_1989|1989-07-28]]||Mysterious Art / [[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=86V-IkIybhk The Omen (Ska House Mix)]||
|-
|-
|2012-09-29||||P!nk vs. Masters At Work||Can't Get No Party Started||
|2012-09-29||||P!nk vs. Masters At Work||Can't Get No Party Started||
Regel 289: Regel 307:
|||||Liberty X||Just A Little (Sexy) (Acapella)||
|||||Liberty X||Just A Little (Sexy) (Acapella)||
|-
|-
|||||Madonna||Music||
|||||Madonna||Music (Acapella)||
|-
|-
|||||Tears For Fears||Shout (Acapella)||
|||||Tears For Fears||Shout (Acapella)||

Huidige versie van 23 nov 2025 19:43

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2012

Let op: vanaf 30 juni 2012 verandert het tijdstip van de uitzending naar twee platen na 8 uur (20.10 uur)!

Januari 2012

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2012-01-07 Level 42 & BT & Adam K It’s Over (Tomahawk Remix)
BT & Adam K Tomahawk
Level 42 It's Over
2012-01-14 2010-11-06 Shannon vs. Santana Oye Como Va Me Tonight (2010 Update)
Shannon Give Me Tonight (Acapella)
Santana Oye Como Va
2012-01-21 2000-10-06 Mai Tai vs. Eric B. & Rakim History’s Got Soul
Mai Tai History (Multitrack)
Erik B. & Rakim I Know You Got Soul
2012-01-28 King Bee vs. The Sugarhill Gang Rappers Delight By Dope Demand 4min 30sec
King Bee Back By Dope Demand (Instrumentaal)
The Sugarhill Gang Rapper's Delight (Acapella)

Februari 2012

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2012-02-04 2005-09-17 Class Action vs. Modjo Weekend Lady
Class Action Feat. Chris Wiltshire Weekend
Modjo Lady (Hear Me Tonight)
2012-02-11 2004-01-09 Destiny’s Child vs. Celvin Rotane Believe My Name
Celvin Rotane I Believe
Destiny's Child Say My Name
2012-02-18 Whitney Houston Feat. Faithless & Teddy Pendergrass I'm Every Woman Can’t Hide From Yourself
Whitney Houston I'm Every Woman
Faithless Insomnia
Teddy Pendergrass You Can't Hide From Yourself
2012-02-25 2007-11-17 Massive Attack vs. Robin S. Unfinished Sympathy vs. Show Me Love
Massive Attack Unfinished Sympathy
Robin S. Show Me Love
2012-02-25 1986-03-14 Prince & The Revolution Kiss (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix
2012-02-25 1988-05-27 Prince Feat. The Wee Papa Girl Rappers Alphabet Street (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix
2012-02-25 1987-04-03 Prince Housequake (If You Can’t Rock Steady Then Shut Up Already Damn (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix
2012-02-25 1991-09-13 Prince & The New Power Generation Gett Off (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix
2012-02-25 2006-09-23 Prince & The Revolution Erotic City (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix
2012-02-25 2006-09-23 Prince & The Revolution When Doves Cry (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix
2012-02-25 2004-08-20 Prince & The Revolution vs. Mighty Dub Katz Magic 1999 (Carpet Ride) (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix
2012-02-25 2006-09-23 Prince & The Revolution vs. Ramirez I Would Die For You vs. Musica Tremenda (Versie 1) (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix
2012-02-25 2004-01-30 Prince & The Revolution vs. Destiny's Child Kiss-A-Boo (uitgezonden in Episode: #380-2 van In The Mix

Maart 2012

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2012-03-03 LMFAO vs. Janet Jackson Party Love Won’t Do (Versie 1) 5min 03sec
LMFAO Feat. Lauren Bennett, GoonRock Party Rock Anthem
Janet Jackson Love Will Never Do (Without You) (Acapella)
2012-03-03 1986-08-08 Janet Jackson Nasty (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix
2012-03-03 Janet & Michael Jackson Screamin' Black Or White (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix
2012-03-03 Janet Jackson & Luther Vandross vs. Michael Jackson Billie Jean Is Free (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix
2012-03-03 1986-05-02 Janet Jackson What Have You Done For Me Lately (Versie 1?) (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix
2012-03-03 1989-09-29 Janet Jackson Miss You Much (Ska-Mix) (Versie 2?) (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix
2012-03-03 2001-04-14 Janet Jackson vs. Luther Vandross The Glow Of Love Is All For You (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix
2012-03-03 1986-08-15 Janet Jackson When I Think Of You (Versie 1?) (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix
2012-03-03 1987-06-19 Janet Jackson Pleasure Principle (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix
2012-03-03 2004-04-30 Janet Jackson vs. Kraftwerk Robots In Control (Versie 1?) (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix
2012-03-03 2004-09-24 Janet Jackson Nasty vs. Love Will Never Do Without You (uitgezonden in Episode: #381 van In The Mix
2012-03-10 Geen uitzending i.v.m. uitzending van de Album Top 1000 Allertijden op Radio Veronica
2012-03-17 Black Box vs. Avicii Strike It Level Up
Black Box Strike It Up
Avicii Levels
2012-03-24 Michael Jackson, Janet Jackson & Luther Vandross Billie Jean, The Best Things In Life Are Free 4min 47sec
Luther Vandross & Janet Jackson with BBD & Ralph Tresvant The Best Things In Life Are Free
Michael Jackson Billie Jean
2012-03-31 1992-05-01 Annie Lennox Precious (Ben Liebrand Remix) 5min 57sec

April 2012

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2012-04-07 1993-03-27 Shaggy vs. Henri Mancini Oh Carolina Feat. Peter Gunn 3min 58sec
Shaggy Oh Carolina
Henry Mancini Peter Gunn
Henry Mancini Theme Of Pink Panther
2012-04-14 1986-05-23 Timmy Thomas Why Can’t We Live Together (Ben Liebrand Remix) (Versie 1) 7min 05sec
2012-04-21 Shannon vs. Donna Summer Feel The Music Play (Updated 2012 Versie)
Shannon Let The Music Play (1983)
Donna Summer I Feel Love (1977)
2012-04-28 2005-06-04 The Trammps vs. Lime Your Disco Love Inferno
The Trammps Disco Inferno (Acapella)
Lime Your Love

Mei 2012

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2012-05-05 2005-05-28 Yazoo vs. First Choice Let No Man Put This Situation Asunder
Yazoo Situation
First Choice Let No Man Put Asunder (Acapella)
2012-05-12 1987-11-27 Jan Hammer New York Theme
2012-05-19 Donna Summer I Feel Love (Patrick Cowley Remix Edit)
2012-05-26 2005-08-20 Bee Gees Decadance (Ben Liebrand Remix)

Juni 2012

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2012-06-02 Faithless vs. Justin Timberlake Insomnia Like I Like It
2012-06-09 1987-11-27 Jan Hammer New York Theme
2012-06-16 The Pointer Sisters Wild Fire
The Pointer Sisters Fire (Acapella)
Tone Loc Wild Thing (Beats)
2012-06-23 1987-06-12 Marshall & Hain Dancing In The City 6min 33sec
2012-06-30 2010-08-28 Eddy (Conard) & The Soulband Theme From Shaft (Hot Pursuit Mix) 8min 27sec

Juli 2012

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2012-07-07 2007-11-17 Massive Attack vs. Robin S. Unfinished Sympathy vs. Show Me Love
Massive Attack Unfinished Sympathy
Robin S. Show Me Love
2012-07-14 1989-02-03 Ben Liebrand Jack / Shake Your Body (Down To The Ground)
2012-07-21 Mongo Santamaria vs. Boris Dlugosh With Some Drums Of Robert Owens Watermelon Pride
Mongo Santamaris Watermelon Man
Boris Dlugosh Presents Booom! Hold Your Head Up High (Acapella)
Robert Owens I'll Be Your Friend (Drums)
2012-07-28 2001-11-17 Farley Jack 'Master’ Funk & Jessie Saunders Love Can’t Turn Around (The Philharmonic Remix) (Versie 2)

Augustus 2012

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2012-08-04 Geen uitzending i.v.m. uitzending van de Album Top 1000 Allertijden op Radio Veronica
2012-08-11 Robin Scott's 'M' Pop Muzik (Ben Liebrand Remix) (Versie 2) (Deze versie is niet eerder uitgezonden geweest!)
2012-08-18 1986-10-24 V.S.O.P. (Vienna Symphonic Opera Project) Welcome To The Pleasuredome 6min 33sec
2012-08-25 1989-06-16 Ben Liebrand Puls(t)ar (Essential Full Length Mix) 5min 35sec

September 2012

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2012-09-01 1988-11-18 Michael Jackson Smooth Criminal (Smeuïge Crimineel Mix)
2012-09-08 1986-09-12 M.C. Miker 'G' & DJ Sven Holiday Rap (Remix)
2012-09-15 2004-09-03 Total Touch vs. Freestylers Push Me Touch Me
Total Touch Touch Me There
Freestylers Push Up
2012-09-22 1989-07-28 Mysterious Art / Ben Liebrand The Omen (Ska House Mix)
2012-09-29 P!nk vs. Masters At Work Can't Get No Party Started
P!NK Get The Party Started
Masters At Work (M.A.W.) Presents India‎ I Can’t Get No Sleep

Oktober 2012

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2012-10-06 PSY vs. Benny Benassi Satisfaction In Gangnam Style
PSY Gangnam Style
Benny Benassi Satisfaction
2012-10-13 2009-05-23 2 Unlimited vs. The S.O.S. Band Get Ready For Borrowed Love
2 Unlimited Get Ready 4 This (Instrumental)
The S.O.S. Band Borrowed Love (Vocals)
2012-10-20 2012-03-24 Michael Jackson, Janet Jackson & Luther Vandross Billie Jean, The Best Things In Life Are Free 4min 48sec
Luther Vandross & Janet Jackson with BBD & Ralph Tresvant The Best Things In Life Are Free
Michael Jackson Billie Jean
2012-10-27 Phantom vs. The B-52's Phantom Shack

November 2012

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2012-11-03 Lunde Bros vs. The Doobie Brothers Can You Feel The Long Train Running (Versie 1)
Lunde Bros. Can You Feel It
The Doobie Brothers Long Train Running
2012-11-10 Lunde Bros vs. The Doobie Brothers Can You Feel The Long Train Running (Reworked Airplay Version) (Versie 2)
Lunde Bros. Can You feel It
The Doobie Brothers Long Train Running
2012-11-17 Jennifer Lopez vs. Usher Play Numb
Jennifer Lopez Play
Usher Numb
2012-11-24 LMFAO & Loyd Feat. Andre 3000 (And More) Just Shout Sexy ‘Music’ To My Ex (Let op: De titel wordt later omgedoopt tot de Party Shout Minimix(!)) 4min 26sec
LMFAO Sexy And I Know It
Lloyd Feat. Andre 3000 Dedication To My Ex (Miss That)
Sly & The Family Stone Dance To The Music (Acapella)
Liberty X Just A Little (Sexy) (Acapella)
Madonna Music (Acapella)
Tears For Fears Shout (Acapella)
Beats International Feat. Lindy Layton Just Be Good To Me (Acapella)

December 2012

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2012-12-01 2009-02-07 Björk vs. Frankie Goes To Hollywood The Human Behaviour Of Two Tribes 6min 48sec
2012-12-08 Geen uitzending i.v.m. uitzending van de Album Top 1000 Allertijden op Radio Veronica
2012-12-15 2004-05-28 David Bowie vs. Martin Luther King Heroes With A Dream
David Bowie Under Pressure
M/A/R/R/S Pump Up The Volume
Martin Luther King I Have A Dream Speech
David Bowie Heroes
2012-12-22 1991-06-14 Madonna Open Your Heart (Versie 2) (Op speciaal verzoek van Jerry de Ruijter)
2012-12-29 Geen uitzending i.v.m. uitzending van de 90's Top 750 van 2012 op Radio Veronica

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties