Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2007: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Thuismixer (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
 
(24 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 2: Regel 2:


'''Let op:''' ''vanaf 31 augustus 2007 komt de Minimix op de vrijdagavond weer te vervallen t.g.v. programmawijzigingen!''
'''Let op:''' ''vanaf 31 augustus 2007 komt de Minimix op de vrijdagavond weer te vervallen t.g.v. programmawijzigingen!''
'''Let op:''' ''in onderstaande lijst komen soms ook Minimixen voor, die niet op [[Radio Veronica]] zijn uitgezonden, maar op een andere Nederlandse zender, dit staat dan aangegeven bij de bewuste datum!''


==Januari 2007==
==Januari 2007==
Regel 9: Regel 11:
|2007-01-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#September_1990|1990-09-28]]||Hall & Oates||I Can't Go For That (No Can Do)||
|2007-01-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#September_1990|1990-09-28]]||Hall & Oates||I Can't Go For That (No Can Do)||
|-
|-
|2007-01-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2000#Juni_2000|2000-06-09]]||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (Jazzy Mix)||
|2007-01-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2000#Juni_2000|2000-06-09]]||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (Jazzy Mix / Jazztrip)||
|-
|-
|2007-01-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#Mei_2006|2006-05-06]]||Wild Cherry vs. Mai Tai||Play That Funky History||
|2007-01-12||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#Mei_2006|2006-05-06]]||Wild Cherry vs. Mai Tai||Play That Funky History||
Regel 19: Regel 21:
|2007-01-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Augustus_1991|1991-08-02]]||Lisa Lisa & Cult Jam||Let The Beat Hit 'Em||
|2007-01-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Augustus_1991|1991-08-02]]||Lisa Lisa & Cult Jam||Let The Beat Hit 'Em||
|-
|-
|2007-01-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-04]]||Electric Light Orchestra vs. Sophie Ellis-Bextor||Don't Bring Me Down The Wall (Versie 1)||
|2007-01-19||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-04]]||ELO (Electric Light Orchestra) vs. Sophie Ellis-Bextor||Don't Bring Me Down The Wall (Versie 1)||
|-
|||||ELO (Electric Light Orchestra)||Don't Bring Me Down||
|-
|||||Sophie Ellis-Bextor||Get Over You (Acapella)||
|-
|-
|2007-01-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-02]]||Janet Jackson||What Have You Done For Me Lately? (Versie 1)||
|2007-01-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-02]]||Janet Jackson||What Have You Done For Me Lately? (Versie 1)||
Regel 32: Regel 38:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2007-02-02||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Februari_1987|1987-02-20]]||Jan Hammer||Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)||
|2007-02-02||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Februari_1987|1987-02-20]]||Jan Hammer||Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)||7min 02sec
|-
|-
|2007-02-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Maart_2002|2002-03-08]]||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||Whenever Wherever I'm Stayin' Alive||
|2007-02-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2002#Maart_2002|2002-03-08]]||Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees||Whenever Wherever I'm Stayin' Alive||
Regel 46: Regel 52:
|2007-02-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Mei_1990|1990-05-25]]||Candy Dulfer||Saxuality||
|2007-02-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Mei_1990|1990-05-25]]||Candy Dulfer||Saxuality||
|-
|-
|2007-02-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Juni_1986|1986-06-27]]||Peter Gabriel vs. Grace Jones||[https://www.youtube.com/watch?v=G3g0ZYEO5T0&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=20 Sledgehammer] (Versie 1)||6min 40sec
|2007-02-16||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Juni_1986|1986-06-27]]||Peter Gabriel vs. Grace Jones||[https://www.youtube.com/watch?v=G3g0ZYEO5T0&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=20 Sledgehammer (Versie 1)]||6min 40sec
|-
|-
|||||Peter Gabriel||Sledgehammer||
|||||Peter Gabriel||Sledgehammer||
Regel 78: Regel 84:
|-
|-
|2007-03-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Mei_2005|2005-05-07]]||Earth, Wind & Fire vs. The Bangles||Egyptian In The Stone (Let op: Uitgezonden op NPO [[Radio 2]] bij [https://nl.wikipedia.org/wiki/Schiffers.fm Schiffers FM])||
|2007-03-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2005#Mei_2005|2005-05-07]]||Earth, Wind & Fire vs. The Bangles||Egyptian In The Stone (Let op: Uitgezonden op NPO [[Radio 2]] bij [https://nl.wikipedia.org/wiki/Schiffers.fm Schiffers FM])||
|-
|||||The Bangles||Walk Like An Egyption (Acapella)||
|-
|||||Earth, Wind & Fire||In The Stone||
|-
|-
|2007-03-09||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-03]]||Level 42||Club Megamix (The Essential Combination)||
|2007-03-09||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-03]]||Level 42||Club Megamix (The Essential Combination)||
Regel 89: Regel 99:
|||||Everything But The Girl||Missing||
|||||Everything But The Girl||Missing||
|-
|-
|2007-03-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-23]]||Timmy Thomas vs. Colonel Abrams||Trapped Together (Versie 2)||
|2007-03-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-23]]||Timmy Thomas vs. Colonel Abrams||Trapped Together (Versie 2)||6min 45sec
|-
|||||Timmy Thomas||Why Can't We Live Together||
|-
|||||Colonel Abrams||Trapped||
|-
|-
|2007-03-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Mei_1987|1987-05-29]]||Herb Alpert Feat. Janet Jackson||Diamonds (Ben's Crazy Edit)||
|2007-03-23||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Mei_1987|1987-05-29]]||Herb Alpert Feat. Janet Jackson||Diamonds (Ben's Crazy Edit)||
Regel 96: Regel 110:
|-
|-
|2007-03-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-30]]||Prince & The Revolution vs. Destiny's Child||Kiss-A-Boo||
|2007-03-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Januari_2004|2004-01-30]]||Prince & The Revolution vs. Destiny's Child||Kiss-A-Boo||
|-
|||||Prince & The Revolution||Kiss||
|-
|||||Destiny's Child||Bug-A-Boo||
|-
|-
|2007-03-31||||[[Ben Liebrand]]||Sonic Move It! (Versie 2)||
|2007-03-31||||[[Ben Liebrand]]||Sonic Move It! (Versie 2)||
Regel 104: Regel 122:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2007-04-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-18]]||Michael Jackson vs. Europe||Billie Jean's Final Countdown||
|2007-04-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-18]]||Michael Jackson vs. Europe||Billie Jean's Final Countdown||6min 30sec
|-
|||||Michael Jackson||Billie Jean||
|-
|||||Europe||The Final Countdown||
|-
|-
|2007-04-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Januari_1993|1993-01-30]]||Jocelyn Brown||Somebody Else's Guy (House Remix)||
|2007-04-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Januari_1993|1993-01-30]]||Jocelyn Brown||Somebody Else's Guy (House Remix)||
Regel 110: Regel 132:
|2007-04-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#Juni_2006|2006-06-03]]||Tavares||Heaven Must Be Missing An Angel (Irresistible Angel Mix)||
|2007-04-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#Juni_2006|2006-06-03]]||Tavares||Heaven Must Be Missing An Angel (Irresistible Angel Mix)||
|-
|-
|2007-04-14||||Candy Dulfer||Heavenly City ([[Ben Liebrand]] S2SMix) (Versie 2)||
|2007-04-14||||Candy Dulfer||Heavenly City ([[Ben Liebrand]] S2S Mix) (Versie 2)||
|-
|-
|2007-04-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Februari_2007|2007-02-17]]||Mousse T. vs. Colonel Abrams||Trapped 'N' Horny||
|2007-04-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Februari_2007|2007-02-17]]||Mousse T. vs. Colonel Abrams||Trapped 'N' Horny||
|-
|||||Mousse T. Feat. Hot 'N' Juicy||Horny '98||
|-
|||||Colonel Abrams||Trapped||
|-
|-
|2007-04-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#September_1987|1987-09-11]]||Michael Jackson||Bad (Versie 1)||
|2007-04-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#September_1987|1987-09-11]]||Michael Jackson||Bad (Versie 1)||
|-
|-
|2007-04-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Februari_2004|2004-02-27]]||C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Feat. The Bigband Horns||Gonna Slowly Make You Sweat||
|2007-04-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Februari_2004|2004-02-27]]||C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Feat. The Bigband Horns||Gonna Slowly Make You Sweat||
|-
|||||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott||Move To The Bigband (Bigband Horns)||
|-
|||||C+C Music Factory||Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)||
|-
|||||Kylie Minogue||Slow||
|-
|-
|2007-04-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#September_2006|2006-09-23]]||Prince & The Revolution||Erotic City||
|2007-04-28||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#September_2006|2006-09-23]]||Prince & The Revolution||Erotic City||
Regel 126: Regel 158:
|-
|-
|2007-05-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Mei_2004|2004-05-07]]||Modern Talking vs. Public Enemy||Modern Rapping||
|2007-05-04||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Mei_2004|2004-05-07]]||Modern Talking vs. Public Enemy||Modern Rapping||
|-
|||||Modern Talking||You Can Win If You Want||
|-
|||||Public Enemy||Rebel Without A Pause (Acapella)||
|-
|-
|2007-05-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-11]]||Alexander O'Neal vs. Stevie Wonder||I Wish You Were Not Fake||
|2007-05-05||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-11]]||Alexander O'Neal vs. Stevie Wonder||I Wish You Were Not Fake||
|-
|||||Alexander O'Neal||Fake||
|-
|||||Stevie Wonder||I Wish||
|-
|-
|2007-05-11||||Geen uitzending||i.v.m. de Album Top 1000 op [[Radio Veronica]]||
|2007-05-11||||Geen uitzending||i.v.m. de Album Top 1000 op [[Radio Veronica]]||
Regel 183: Regel 223:
|-
|-
|2007-06-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#November_2004|2004-11-19]]||Donna Summer vs. Shannon||Feel The Music Play||
|2007-06-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#November_2004|2004-11-19]]||Donna Summer vs. Shannon||Feel The Music Play||
|-
|||||Donna Summer||I Feel Love||
|-
|||||Shannon||Let The Music Play||
|-
|-
|2007-06-23||||Carol Williams vs. The Trammps||Love Is Inferno||
|2007-06-23||||Carol Williams vs. The Trammps||Love Is Inferno||
Regel 190: Regel 234:
|||||The Trammps||Disco Inferno||
|||||The Trammps||Disco Inferno||
|-
|-
|2007-06-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-09]]||The Sugarhill Gang||Rappers Delight (Hip Hop Remix) (Versie 2)||
|2007-06-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Juni_1989|1989-06-09]]||The Sugarhill Gang||Rappers Delight (Hip Hop Remix) (Versie 2)||7min 01sec
|-
|-
|2007-06-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Januari_1991|1991-01-11]]||Kool & The Gang||Ladies Night (Swingbeat Mix)||
|2007-06-30||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Januari_1991|1991-01-11]]||Kool & The Gang||Ladies Night (Swingbeat Mix)||
Regel 200: Regel 244:
|-
|-
|2007-07-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#April_2006|2006-04-01]]||Cameo vs. Michael Jackson vs. Dimples D.||Word Up! On The Sucker DJ Doin' The Michael Jackson||
|2007-07-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#April_2006|2006-04-01]]||Cameo vs. Michael Jackson vs. Dimples D.||Word Up! On The Sucker DJ Doin' The Michael Jackson||
|-
|||||Cameo||Word Up!||
|-
|||||Dimples D.||Sucker DJ (A Witch For Love)||
|-
|||||Michael Jackson||Billie Jean||
|-
|-
|2007-07-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juli_2004|2004-07-16]]||Madonna vs. Suzanne Vega||Tom's Erotic Diner||
|2007-07-07||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juli_2004|2004-07-16]]||Madonna vs. Suzanne Vega||Tom's Erotic Diner||
Regel 214: Regel 264:
|-
|-
|2007-07-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Februari_2007|2007-02-17]]||Mousse T. vs. Colonel Abrams||Trapped 'N' Horny||
|2007-07-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Februari_2007|2007-02-17]]||Mousse T. vs. Colonel Abrams||Trapped 'N' Horny||
|-
|||||Mousse T. Feat. Hot 'N' Juicy||Horny '98||
|-
|||||Colonel Abrams||Trapped||
|-
|-
|2007-07-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#Mei_2006|2006-05-06]]||Wild Cherry vs. Mai Tai||Play That Funky History||
|2007-07-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#Mei_2006|2006-05-06]]||Wild Cherry vs. Mai Tai||Play That Funky History||
Regel 222: Regel 276:
|-
|-
|2007-07-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#Maart_2006|2006-03-11]]||Sunclub vs. Delerium||Silent Fiësta||
|2007-07-21||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2006#Maart_2006|2006-03-11]]||Sunclub vs. Delerium||Silent Fiësta||
|-
|||||Sunclub||Fiësta||
|-
|||||Delerium Feat. Sarah McLachlan||Silence (Acapella)||
|-
|-
|2007-07-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Mei_1992|1992-05-29]]||Queenesis (Queen vs. Genesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]||6min 29sec
|2007-07-27||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Mei_1992|1992-05-29]]||Queenesis (Queen vs. Genesis)||[https://www.youtube.com/watch?v=Aea_0n12A3Q Mama Will Rock You]||6min 29sec
Regel 256: Regel 314:
|2007-08-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Februari_2007|2007-02-17]]||Mousse T. vs. Colonel Abrams||Trapped 'N' Horny||
|2007-08-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2007#Februari_2007|2007-02-17]]||Mousse T. vs. Colonel Abrams||Trapped 'N' Horny||
|-
|-
|2007-08-18||||Sunclub Feat. Rick James||[https://www.youtube.com/watch?v=DgNBTr9vdqk Superfreak Fiësta]||
|2007-08-18||||Sunclub Feat. Rick James||[https://www.youtube.com/watch?v=DgNBTr9vdqk Superfreak Fiësta]||6min 02sec
|-
|-
|||||Sunclub||Fiësta||
|||||Sunclub||Fiësta||
Regel 262: Regel 320:
|||||Rick James||Superfreak||
|||||Rick James||Superfreak||
|-
|-
|2007-08-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-02]]||Janet Jackson||What Have You Done For Me Lately (Versie 1)||
|2007-08-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-02]]||Janet Jackson||What Have You Done For Me Lately? (Versie 1)||
|-
|-
|2007-08-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Mei_1989|1989-05-19]]||Ram Jam||Black Betty (Rough 'N' Ready Remix)||
|2007-08-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1989#Mei_1989|1989-05-19]]||Ram Jam||Black Betty (Rough 'N' Ready Remix)||
Regel 277: Regel 335:
|||||Justin Timberlake||Like I Love You||
|||||Justin Timberlake||Like I Love You||
|-
|-
|2007-09-08||Let op: versie 1 is uitgezonden op [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-25]]||Sharron vs. Santana||Oye Como Va Me Tonight (Dancefloor Remix with Extra Drums) (Versie 2)||6min 30sec
|2007-09-08||Let op: versie 1 is uitgezonden op [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2004#Juni_2004|2004-06-25]]||Shannon vs. Santana||Oye Como Va Me Tonight (Dancefloor Remix with Extra Drums) (Versie 2)||6min 30sec
|-
|-
|||||Shannon||Give Me Tonight||
|||||Shannon||Give Me Tonight||
Regel 285: Regel 343:
|2007-09-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#September_1987|1987-09-04]]||Michael Jackson||Speed Demon (The Usual [[Ben Liebrand]] Primeur)||
|2007-09-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#September_1987|1987-09-04]]||Michael Jackson||Speed Demon (The Usual [[Ben Liebrand]] Primeur)||
|-
|-
|2007-09-22||||Alcazar vs. Chic vs. Stetsaonic||Sexual Quantee vs. Forbidden Lover vs. Talkin' All That Jazz||
|2007-09-22||||Alcazar vs. Chic vs. Stetsasonic||Sexual Guarantee vs. Forbidden Lover vs. Talkin' All That Jazz||
|-
|||||Alcazar||Sexual Guarantee||
|-
|||||Chic||My Forbidden Lover||
|-
|||||Stetsasonic||Talkin' All That Jazz||
|-
|-
|2007-09-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#April_1986|1986-04-25]]||The S.O.S. Band||The Finest ([[Ben Liebrand]] Remix)||
|2007-09-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#April_1986|1986-04-25]]||The S.O.S. Band||The Finest ([[Ben Liebrand]] Remix)||
Regel 297: Regel 361:
|-
|-
|2007-10-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#April_2001|2001-04-14]]||Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross||All For You vs. The Glow Of Love||
|2007-10-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2001#April_2001|2001-04-14]]||Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross||All For You vs. The Glow Of Love||
|-
|||||Change Feat. Luther Vandross||The Glow Of Love||
|-
|||||Janet Jackson||All For You (Acapella)||
|-
|||||[[Ben Liebrand]]||Additional Synth Sequences & Bassline||
|-
|-
|2007-10-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Januari_1986|1986-01-31]]||Tramaine||Fall Down (Spirit Of Love)||
|2007-10-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Januari_1986|1986-01-31]]||Tramaine||Fall Down (Spirit Of Love)||
Regel 334: Regel 404:
|||||Public Enemy||Welcome To The Terrordome||
|||||Public Enemy||Welcome To The Terrordome||
|-
|-
|2007-12-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Augustus_1987|1987-08-14]]||Rose Royce vs. Alexander O'Neal||Rose Royce Express vs. Fake||
|2007-12-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Augustus_1987|1987-08-14]]||Rose Royce vs. Alexander O'Neal||Rose Royce Express vs. Fake||7min 10sec
|-
|||||Roce Royce||RR Express||
|-
|||||Alexander O'Neal||Fake||
|-
|-
|2007-12-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-23]]||Timmy Thomas vs. Colonel Abrams||Trapped Together (Versie 2)||6min 45sec
|2007-12-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Mei_1986|1986-05-23]]||Timmy Thomas vs. Colonel Abrams||Trapped Together (Versie 2)||6min 45sec

Huidige versie van 23 nov 2025 18:01

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2007

Let op: vanaf 31 augustus 2007 komt de Minimix op de vrijdagavond weer te vervallen t.g.v. programmawijzigingen!

Let op: in onderstaande lijst komen soms ook Minimixen voor, die niet op Radio Veronica zijn uitgezonden, maar op een andere Nederlandse zender, dit staat dan aangegeven bij de bewuste datum!

Januari 2007

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2007-01-05 1990-09-28 Hall & Oates I Can't Go For That (No Can Do)
2007-01-06 2000-06-09 Ben Liebrand Feat. Tony Scott Move To The Bigband (Jazzy Mix / Jazztrip)
2007-01-12 2006-05-06 Wild Cherry vs. Mai Tai Play That Funky History
Wild Cherry Play That Funky Music
Mai Tai History
2007-01-13 1991-08-02 Lisa Lisa & Cult Jam Let The Beat Hit 'Em
2007-01-19 2004-06-04 ELO (Electric Light Orchestra) vs. Sophie Ellis-Bextor Don't Bring Me Down The Wall (Versie 1)
ELO (Electric Light Orchestra) Don't Bring Me Down
Sophie Ellis-Bextor Get Over You (Acapella)
2007-01-20 1986-05-02 Janet Jackson What Have You Done For Me Lately? (Versie 1)
2007-01-26 1992-04-10 Level 42 It's Over (Ben Liebrand Remix)
2007-01-27 1992-07-03 Level 42 Club Megamix (The Essential Combination)

Februari 2007

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2007-02-02 1987-02-20 Jan Hammer Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2) 7min 02sec
2007-02-03 2002-03-08 Shakira vs. Britney Spears vs. Bee Gees Whenever Wherever I'm Stayin' Alive
Shakira Whenever Wherever (Acapella)
Bee Gees Stayin' Alive
Britney Spears Slave For You (Beats)
2007-02-09 1988-01-15 INXS Need You Tonight (Versie 1 = DMC Remix)
2007-02-10 1990-05-25 Candy Dulfer Saxuality
2007-02-16 1986-06-27 Peter Gabriel vs. Grace Jones Sledgehammer (Versie 1) 6min 40sec
Peter Gabriel Sledgehammer
Grace Jones Slave To The Rhythm
2007-02-17 Mousse T. vs. Colonel Abrams Trapped 'N' Horny
Mousse T. Feat. Hot 'N' Juicy Horny '98
Colonel Abrams Trapped
2007-02-23 1993-03-27 Shaggy Oh Carolina
2007-02-24 2001-09-01 Prodigy vs. Faithless Funky Insomnia 5min 52sec
The Prodigy Funky Shit
Faithless Insomnia

Maart 2007

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2007-03-02 1986-02-07 Drum Theatre Eldorado 7min 07sec
Ben Liebrand's Voice "Aaah" (Sampled with the Akai S612 Sampler and used in the phasing choir sounds + effects added)
2007-03-03 1991-02-15 Salt 'N' Pepa Do U Want Me (Peanuts Mix)
2007-03-07 2005-05-07 Earth, Wind & Fire vs. The Bangles Egyptian In The Stone (Let op: Uitgezonden op NPO Radio 2 bij Schiffers FM)
The Bangles Walk Like An Egyption (Acapella)
Earth, Wind & Fire In The Stone
2007-03-09 1992-07-03 Level 42 Club Megamix (The Essential Combination)
2007-03-10 1992-01-17 Groove Technology Mind On The Beat
2007-03-16 2006-11-11 Spiller vs. Everything But The Girl Missing Groove Jet
Spiller Feat. Sophie Ellis-Bextor Groove Jet (If This Ain't Love)
Everything But The Girl Missing
2007-03-17 1986-05-23 Timmy Thomas vs. Colonel Abrams Trapped Together (Versie 2) 6min 45sec
Timmy Thomas Why Can't We Live Together
Colonel Abrams Trapped
2007-03-23 1987-05-29 Herb Alpert Feat. Janet Jackson Diamonds (Ben's Crazy Edit)
2007-03-24 1989-07-14 Michael Jackson Liberian Girl (Ben Liebrand Remix)
2007-03-30 2004-01-30 Prince & The Revolution vs. Destiny's Child Kiss-A-Boo
Prince & The Revolution Kiss
Destiny's Child Bug-A-Boo
2007-03-31 Ben Liebrand Sonic Move It! (Versie 2)

April 2007

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2007-04-06 2004-06-18 Michael Jackson vs. Europe Billie Jean's Final Countdown 6min 30sec
Michael Jackson Billie Jean
Europe The Final Countdown
2007-04-07 1993-01-30 Jocelyn Brown Somebody Else's Guy (House Remix)
2007-04-13 2006-06-03 Tavares Heaven Must Be Missing An Angel (Irresistible Angel Mix)
2007-04-14 Candy Dulfer Heavenly City (Ben Liebrand S2S Mix) (Versie 2)
2007-04-20 2007-02-17 Mousse T. vs. Colonel Abrams Trapped 'N' Horny
Mousse T. Feat. Hot 'N' Juicy Horny '98
Colonel Abrams Trapped
2007-04-21 1987-09-11 Michael Jackson Bad (Versie 1)
2007-04-27 2004-02-27 C+C Music Factory vs. Kylie Minogue Feat. The Bigband Horns Gonna Slowly Make You Sweat
Ben Liebrand Feat. Tony Scott Move To The Bigband (Bigband Horns)
C+C Music Factory Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)
Kylie Minogue Slow
2007-04-28 2006-09-23 Prince & The Revolution Erotic City

Mei 2007

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2007-05-04 2004-05-07 Modern Talking vs. Public Enemy Modern Rapping
Modern Talking You Can Win If You Want
Public Enemy Rebel Without A Pause (Acapella)
2007-05-05 2004-06-11 Alexander O'Neal vs. Stevie Wonder I Wish You Were Not Fake
Alexander O'Neal Fake
Stevie Wonder I Wish
2007-05-11 Geen uitzending i.v.m. de Album Top 1000 op Radio Veronica
2007-05-12 Geen uitzending i.v.m. de Album Top 1000 op Radio Veronica
2007-05-18 2004-06-11 Alexander O'Neal vs. Stevie Wonder I Wish You Were Not Fake
2007-05-19 The Trammps vs. Bodyrox Bodyinferno
The Trammps Disco Inferno
Bodyrox Yeah Yeah
2007-05-25 2001-09-01 Prodigy vs. Faithless Funky Insomnia 5min 52sec
The Prodigy Funky Shit
Faithless Insomnia
2007-05-26 Fedde Le Grand vs. Michael Jackson Billie Jean Is Trippin'
Fedde Le Grand Just Trippin'
Michael Jackson Billie Jean

Juni 2007

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2007-06-01 1986-05-02 Janet Jackson What Have You Done For Me Lately? (Versie 1)
2007-06-02 Kelis vs. Outwork Elektro Shake
Kelis Milkshake
Outwork Elektro
2007-06-08 2004-05-28 David Bowie vs. Martin Luther King Heroes With A Dream
2007-06-09 Jennifer Lopez vs. Untouchable 3 Play That Once In A Lifetime
Jennifer Lopez Play (Vocals)
Untouchable 3 Once In A Lifetime (Instrumental)
2007-06-15 1991-06-14 Madonna Open Your Heart (Versie 2)
2007-06-16 Gregor Salto vs. Freeez I.O.U. Viajar 6min 25sec
Freeez I.O.U. (Acapella)
Gregor Salto Viajar
2007-06-22 2004-11-19 Donna Summer vs. Shannon Feel The Music Play
Donna Summer I Feel Love
Shannon Let The Music Play
2007-06-23 Carol Williams vs. The Trammps Love Is Inferno
Carol Williams Love Is
The Trammps Disco Inferno
2007-06-29 1989-06-09 The Sugarhill Gang Rappers Delight (Hip Hop Remix) (Versie 2) 7min 01sec
2007-06-30 1991-01-11 Kool & The Gang Ladies Night (Swingbeat Mix)

Juli 2007

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2007-07-06 2006-04-01 Cameo vs. Michael Jackson vs. Dimples D. Word Up! On The Sucker DJ Doin' The Michael Jackson
Cameo Word Up!
Dimples D. Sucker DJ (A Witch For Love)
Michael Jackson Billie Jean
2007-07-07 2004-07-16 Madonna vs. Suzanne Vega Tom's Erotic Diner
DNA Feat. Suzanne Vega Tom's Diner
Madonna Erotica
2007-07-13 2005-09-17 Class Action vs. Modjo Weekend Lady
Class Action Feat. Chris Wiltshire Weekend
Modjo Lady (Hear Me Tonight)
2007-07-14 2007-02-17 Mousse T. vs. Colonel Abrams Trapped 'N' Horny
Mousse T. Feat. Hot 'N' Juicy Horny '98
Colonel Abrams Trapped
2007-07-20 2006-05-06 Wild Cherry vs. Mai Tai Play That Funky History
Wild Cherry Play That Funky Music
Mai Tai History
2007-07-21 2006-03-11 Sunclub vs. Delerium Silent Fiësta
Sunclub Fiësta
Delerium Feat. Sarah McLachlan Silence (Acapella)
2007-07-27 1992-05-29 Queenesis (Queen vs. Genesis) Mama Will Rock You 6min 29sec
Queen We Will Rock You
Genesis Mama
Queen Bohemian Rapsody (Sample)
2007-07-28 2006-02-25 Sister Sledge vs. Destiny’s Child She’s The Greatest Woman 5min 14sec
Destiny's Child Independent Woman (Acapella)
Sister Sledge He's The Greatest Dancer

Augustus 2007

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2007-08-03 2006-06-03 Tavares Heaven Must Be Missing An Angel (Irresistible Angel Mix)
2007-08-04 Boz Scaggs vs. Adina Howard Lowdown Freak Like Me
Boz Scaggs Lowdown
Adina Howard Freak Like Me
2007-08-10 Geen uitzending i.v.m. de herhaling van Veronica's Top 1000 Aller Tijden 2006
2007-08-11 Prince & The Revolution vs. Ramirez I Would Die 4 U vs. La Musica Tremenda (Versie 2) (Deze edit versie duurt 2 min korter dan versie 1!)
2007-08-17 2007-02-17 Mousse T. vs. Colonel Abrams Trapped 'N' Horny
2007-08-18 Sunclub Feat. Rick James Superfreak Fiësta 6min 02sec
Sunclub Fiësta
Rick James Superfreak
2007-08-24 1986-05-02 Janet Jackson What Have You Done For Me Lately? (Versie 1)
2007-08-25 1989-05-19 Ram Jam Black Betty (Rough 'N' Ready Remix)

September 2007

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2007-09-01 Willie Colón Feat. Justin Timberlake Set Fire To Me Like I Love You
Willie Colón Set Fire To Me
Justin Timberlake Like I Love You
2007-09-08 Let op: versie 1 is uitgezonden op 2004-06-25 Shannon vs. Santana Oye Como Va Me Tonight (Dancefloor Remix with Extra Drums) (Versie 2) 6min 30sec
Shannon Give Me Tonight
Santana Oye Como Va
2007-09-15 1987-09-04 Michael Jackson Speed Demon (The Usual Ben Liebrand Primeur)
2007-09-22 Alcazar vs. Chic vs. Stetsasonic Sexual Guarantee vs. Forbidden Lover vs. Talkin' All That Jazz
Alcazar Sexual Guarantee
Chic My Forbidden Lover
Stetsasonic Talkin' All That Jazz
2007-09-29 1986-04-25 The S.O.S. Band The Finest (Ben Liebrand Remix)

Oktober 2007

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2007-10-06 Freemasons Feat. Diana Ross I'm Coming Out
2007-10-13 2001-04-14 Janet Jackson vs. Change Feat. Luther Vandross All For You vs. The Glow Of Love
Change Feat. Luther Vandross The Glow Of Love
Janet Jackson All For You (Acapella)
Ben Liebrand Additional Synth Sequences & Bassline
2007-10-20 1986-01-31 Tramaine Fall Down (Spirit Of Love)
2007-10-27 1986-04-25 Pia Zadora Dance Out Of My Head (Acid Mix) (Versie 1)

November 2007

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2007-11-03 1987-06-20 Janet Jackson The Pleasure Principle
2007-11-10 King Amir vs. A.D.O.R. Samir's Renegade Master Theme
King Amir Samir's Theme (Instrumental)
A.D.O.R. One For The Trouble (Vocals)
2007-11-17 Massive Attack Feat. Robin S. Unfinished Love (Unfinished Sympathy vs. Show Me Love!)
Massive Attack Unfinished Sympathy
Robin S. Show Me Love
2007-11-24 Samir Feat. Redhead Kingpin & FBI Do The Right Thing

December 2007

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2007-12-01 1991-02-22 Whitney Houston vs. Public Enemy I’m Your Baby Tonight 6min 35sec
Whitney Houston I'm Your Baby Tonight
Public Enemy Welcome To The Terrordome
2007-12-08 1987-08-14 Rose Royce vs. Alexander O'Neal Rose Royce Express vs. Fake 7min 10sec
Roce Royce RR Express
Alexander O'Neal Fake
2007-12-15 1986-05-23 Timmy Thomas vs. Colonel Abrams Trapped Together (Versie 2) 6min 45sec
Timmy Thomas Why Can't We Live Together
Colonel Abrams Trapped
2007-12-22 Santa Claus Esmeralda Don't Let Me Be Misundersnowed (Versie 2) 6min 30sec
2007-12-29 2006-12-02 Robin S. vs. Fedde Le Grand Put Your Hands Up 4 Luve (Updated Version)
Fedde Le Grand Put Your Hands Up For Detroit
Robin S. Luve 4 Luve

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties