Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1992: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Thuismixer (overleg | bijdragen)
 
(8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 17: Regel 17:
|||||Was (Not Was)||Walk The Dinosaur||
|||||Was (Not Was)||Walk The Dinosaur||
|-
|-
|1992-01-17||||Groove Technology||My Mind On The Beat||
|1992-01-17||||Groove Technology||Mind On The Beat||
|-
|-
|1992-01-24||||Salt 'N' Pepa||Do You Want Me (Serious Mix) (Versie 2)||
|1992-01-24||||Salt 'N' Pepa||Do You Want Me (Serious Mix) (Versie 2)||
|-
|-
|1992-01-31||||[[Ben Liebrand]]||Beatrix Mix (Wilhousemus)||
|1992-01-31||||[[Ben Liebrand]]||Beatrix Mix (Wilhousemus)||5min 50sec
|}
|}


Regel 30: Regel 30:
|1992-02-07||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|1992-02-07||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|-
|-
|1992-02-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Maart_1990|1990-03-23]]||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||[https://www.youtube.com/watch?v=X_dUsnG95TU Nothing Compares 2 Your Infinity]||7min 00sec
|1992-02-14||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Maart_1990|1990-03-23]]||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||[https://www.youtube.com/watch?v=X_dUsnG95TU Nothing Compares 2 Your Infinity (Versie 1)]||7min 00sec
|-
|-
|||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You||
|||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You||
Regel 50: Regel 50:
|-
|-
|1992-03-20||||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=dKSujxaQ4nc Techno Trance Megamix (Who Is Elvis)]||6min 35sec
|1992-03-20||||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=dKSujxaQ4nc Techno Trance Megamix (Who Is Elvis)]||6min 35sec
|-
|||||Monty Python||Always Look On The Bright Side Of Life||
|-
|||||Speedy J||Something For Your Mind||
|-
|||||Phenomania||Who Is Elvis||
|-
|||||Speedy J||Pullover||
|-
|||||The Ultimate Seduction||The Ultimate Seduction||
|-
|||||Elvis Presley||Blue Suede Shoes (Sample: Well It's A One For The Money)||
|-
|-
|1992-03-27||||Teknicolor / [[Ben Liebrand]]||Jaws||6min 10sec
|1992-03-27||||Teknicolor / [[Ben Liebrand]]||Jaws||6min 10sec
Regel 111: Regel 123:
|-
|-
|1992-06-19||||[[Ben Liebrand]] vs. Deep Purple||Child In Time (Versie 1)||6min 00sec
|1992-06-19||||[[Ben Liebrand]] vs. Deep Purple||Child In Time (Versie 1)||6min 00sec
|-
|||||Deep Purple||Child In Time||
|-
|||||[[Ben Liebrand]]||Additional Instruments||
|-
|-
|1992-06-26||||George Michael vs. Jocelyn Brown||Too Funky (Power Mix) (Somebody Else's Guy's 2 Funky)||6min 55sec
|1992-06-26||||George Michael vs. Jocelyn Brown||Too Funky (Power Mix) (Somebody Else's Guy's 2 Funky)||6min 55sec

Huidige versie van 23 nov 2025 16:48

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1992

Januari 1992

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1992-01-03 Ben Liebrand Vocoder Playlist Grandmix 1991
1992-01-10 Human Resource vs. Afrika Bambaataa Bambominator (Composition in D)
Afrika Bambaataa Just Get Up And Dance
Human Resource Dominator
Crystal Waters Gypsy Woman (She's Homeless)
Was (Not Was) Walk The Dinosaur
1992-01-17 Groove Technology Mind On The Beat
1992-01-24 Salt 'N' Pepa Do You Want Me (Serious Mix) (Versie 2)
1992-01-31 Ben Liebrand Beatrix Mix (Wilhousemus) 5min 50sec

Februari 1992

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1992-02-07 Geen uitzending Reden Onbekend
1992-02-14 1990-03-23 Sinéad O'Connor vs. Guru Josh Nothing Compares 2 Your Infinity (Versie 1) 7min 00sec
Sinéad O'Connor Nothing Compares To You
Guru Josh Infinity
1992-02-21 Carl Linger Release Me 6min 40sec
1992-02-28 Salt 'N' Pepa Expression 6min 18sec

Maart 1992

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1992-03-06 Groove Technology Love 2 Love U 6min 10sec
1992-03-13 Genesis I Can't Dance (The Other Mix) 5min 50sec
1992-03-20 Ben Liebrand Techno Trance Megamix (Who Is Elvis) 6min 35sec
Monty Python Always Look On The Bright Side Of Life
Speedy J Something For Your Mind
Phenomania Who Is Elvis
Speedy J Pullover
The Ultimate Seduction The Ultimate Seduction
Elvis Presley Blue Suede Shoes (Sample: Well It's A One For The Money)
1992-03-27 Teknicolor / Ben Liebrand Jaws 6min 10sec

April 1992

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1992-04-03 TLC Ain't 2 Proud 2 Beg (Ben Liebrand House Remix) (Versie 1)
1992-04-10 Level 42 It's Over (Ben Liebrand Remix)
1992-04-17 Geen uitzending Reden Onbekend
1992-04-24 Geen uitzending Reden Onbekend

Mei 1992

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1992-05-01 Annie Lennox Precious 5min 57sec
1992-05-08 Karen Young Hot Shot (Ben Liebrand Remix) (Versie 1) 5min 50sec
1992-05-15 Monie Love Full Term Love 5min 52sec
1992-05-22 Sniff 'N' Tears Drivers Seat 6min 00sec
1992-05-29 Queen vs. Genesis (Queenesis) Mama Will Rock You 6min 43sec
Queen We Will Rock You
Genesis Mama
Queen Bohemian Rapsody (Sample)

Juni 1992

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1992-06-05 Snap! Megamix 7min 40sec
Snap! Madman´s Return
Snap! Colour Of Love
Snap! Don't Be Shy
Snap! Money
Snap! Believe In It
Snap! Who Stole It?
Snap! Rhythm Is A Dancer
1992-06-12 Lari Spinosa Guitar 6min 40sec
1992-06-19 Ben Liebrand vs. Deep Purple Child In Time (Versie 1) 6min 00sec
Deep Purple Child In Time
Ben Liebrand Additional Instruments
1992-06-26 George Michael vs. Jocelyn Brown Too Funky (Power Mix) (Somebody Else's Guy's 2 Funky) 6min 55sec
George Michael Too Funky
Jocelyn Brown Somebody Else's Guy
Zero G Sample CD

Juli 1992

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1992-07-03 Level 42 The Essential Combination Megamix (Underground Version) 5min 53sec
Level 42 Lessons In Love
Level 42 Hot Water
Level 42 Running In The Family
Level 42 Children Say
Level 42 Something About You
Level 42 Starchild
1992-07-10 ABBA Lay All Your Love On Me 6min 25sec
1992-07-17 Innocence Love In A Lifetime 5min 40sec
1992-07-24 Hilversum Termination Source Poing! 6min 55sec
1992-07-31 MCMXCII Ich Bin Von Kopf Bis Fuss Auf Liebe Eingestellt 5min 47sec

Augustus 1992

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1992-08-07 Snap! The Power (Hitradio) (Afscheidsmix Unico Glorie) 5min 20sec
1992-08-14 Geen uitzending Reden Onbekend
1992-08-21 Jocelyn Brown Somebody's Else's Guy (Versie 1)
1992-08-28 Salt 'N' Pepa Start Me Up (Versie 1)

September 1992

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1992-09-04 Grace Jones 7 Day Weekend
1992-09-11 Sergio Mendes vs. Felix Don't You Want Me
Sergio Mendes Fanfarra Cabua Le Le
Felix Don't You Want Me
1992-09-18 Phil Collins Another Day In Paradise
Snap! The Power (Beats)
1992-09-25 Ben Liebrand Frankfurt Techno Mix (Mayday Dildo Klang Jump) 6min 37sec
Westbam Mayday
Interactive Dildo
3 Phase Feat. Dr. Motte Der Klang Der Familie
N.U.K.E. Nana
The Movement Jump

Oktober 1992

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1992-10-02 Geen uitzending i.v.m. de laatste uitzending van Staverman & Van Inkel op de legendarische vrijdagavond radio. Radio 3 gaat horizontaal en Veronica verhuist naar de zaterdag!
1992-10-10 Karen Young Hot Shot (Versie 2)
1992-10-17 1992-05-29 Queen vs. Genesis (Queenesis) Mama Will Rock You 6min 43sec
Queen We Will Rock You
Genesis Mama
Queen Bohemian Rapsody (Sample)
1992-10-24 Ben Liebrand Super Sonic (Versie 1)
1992-10-31 Salt 'N' Pepa Start Me Up (Louder Bass Versie) (Versie 2)

November 1992

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1992-11-07 Rotterdam Termination Source Feat. Herman van Veen Op Poing, Op Poing, Op Poing (Opzij, Opzij, Opzij vs. Poing) 3min 55sec
Rotterdam Termination Source Poing
Herman van Veen Opzij, Opzij, Opzij
1992-11-14 Karl Keaton I'm Sorry
1992-11-21 Ben Liebrand High Speed Techno Mix
1992-11-28 Betty Boo I'm On My Way

December 1992

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1992-12-05 Ben Liebrand Grandmix 1986 Minimix (De eerste 5 minuten!) 5min
Ben Liebrand / Janet Jackson Grandmix 1986 Intro / Control
Peter Gabriël Sledgehammer
Nat Augustin Ego
Sly Fox Let's Go All The Way
Full Force Alice, I Want You Just For Me!
The Real Roxanne (Bang Zoom) Let's Go-Go
Centerfold Radar Love
Whistle (Nothing Serious) Just Buggin'
Paul Hardcastle Feat.Carol Kenyon Don't Waste My Time
Midnight Star Headlines
Five Star Rain Or Shine
Mr. Mister Broken Wings
1992-12-12 Ben Liebrand Grandmix 1987 Minimix (De eerste 5 minuten!) 5min
Ben Liebrand Intro Grandmix 1987
The Art Of Noise Dragnet
Eric B. & Rakim Paid In Full
Club Nouveau Lean On Me
Levert Casanova
Dennis Edwards Feat. Siedah Garrett Don't Look Any Further
Jan Hammer Crockett's Theme
Sly & Robbie Boops Here To Go
George Michael I Want Your Sex
Prince Sign 'O' The Times
Abigeal Mead & Nigel Goulding Full Metal Jacket
Madonna La Isla Bonita
Stock, Aitken & Waterman Packjammed (With The Party Posse)
Lillo Thomas Down Town (Ritme Track)
Stock, Aitken & Waterman Roadblock
1992-12-19 Ben Liebrand Grandmix 1990 Minimix (De eerste 5 minuten!) 5min
Ben Liebrand Intro Grandmix 1990
Enigma The Voice Of Enigma
Enigma Sadeness (Part 1)
Double Trouble Love Don't Live Here Anymore
Maxi Priest Close To You
Beats International Feat. Lindy Layton Dub Be Good To Me
Maureen Walsh Thinking Of You
After 7 Can't Stop
En Vogue Hold On
1992-12-26 Geen uitzending i.v.m. de uitzending van de Grandmix 1992

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties