Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2000: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Thuismixer (overleg | bijdragen)
k Beveiligde "Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2000" ([Bewerken=Alleen automatisch bevestigde gebruikers toestaan] (vervalt niet) [Hernoemen=Alleen automatisch bevestigde gebruikers toestaan] (vervalt niet))
 
(11 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 7: Regel 7:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2000-02-04||||[https://nl.wikipedia.org/wiki/Armin_van_Buuren Armin van Buuren]||Communication<ref>[https://web.archive.org/web/20011129193046/http://www.liebrand.com/minimix/communication.html Liebrand.com] ''Communication''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>||
|2000-02-04||||[https://nl.wikipedia.org/wiki/Armin_van_Buuren Armin van Buuren]||Communication<ref>[https://web.archive.org/web/20011129193046/http://www.liebrand.com/minimix/communication.html Liebrand.com] ''Communication''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>||6min 21sec
|-
|-
|2000-02-11||||[[Ben Liebrand]] Feat. The Gibson Brothers||Music & Passion (Clubmix) (Versie 2) <ref>[https://web.archive.org/web/20040904113208/http://www.liebrand.com/minimix/music_passion.html Liebrand.com] ''Music & Passion''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>||
|2000-02-11||||[[Ben Liebrand]] Feat. The Gibson Brothers||Music & Passion (Clubmix) (Versie 2) <ref>[https://web.archive.org/web/20040904113208/http://www.liebrand.com/minimix/music_passion.html Liebrand.com] ''Music & Passion''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>||
Regel 27: Regel 27:
|-
|-
|2000-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Februari_1986|1986-02-07]]||Drum Theatre||[https://www.youtube.com/watch?v=8tH5SZcr_og&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=12 Eldorado]||7min 09sec
|2000-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Februari_1986|1986-02-07]]||Drum Theatre||[https://www.youtube.com/watch?v=8tH5SZcr_og&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=12 Eldorado]||7min 09sec
|-
|||||[[Ben Liebrand]]'s Voice|| "Aaah" (Sampled with the [https://www.vintagesynth.com/akai/s612 Akai S612 Sampler] and used in the phasing choir sounds + effects added)||
|-
|-
|2000-03-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1985#Augustus_1985|1985-08-23]]||Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy||[https://www.youtube.com/watch?v=3LBa6Pui778&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=6 Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop)]||6min 15sec
|2000-03-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1985#Augustus_1985|1985-08-23]]||Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy||[https://www.youtube.com/watch?v=3LBa6Pui778&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=6 Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop)]||6min 15sec
Regel 36: Regel 38:
|||||Eddie Murphy||Delirious (Stand Up Comedian Show 1983) Samples||
|||||Eddie Murphy||Delirious (Stand Up Comedian Show 1983) Samples||
|-
|-
|2000-03-17||||DJ Jurgen Feat. Karen Shenaz David||Higher & Higher<ref>[https://web.archive.org/web/20030527065945/http://liebrand.com/minimix/higher_higher.html Liebrand.com] ''Higher & Higher''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>||
|2000-03-17||||DJ Jurgen Feat. Karen Shenaz David||Higher & Higher<ref>[https://web.archive.org/web/20030527065945/http://liebrand.com/minimix/higher_higher.html Liebrand.com] ''Higher & Higher''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>||7min 07sec
|-
|-
|2000-03-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Maart_1990|1990-03-23]]||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||[https://www.youtube.com/watch?v=X_dUsnG95TU Nothing Compares 2 Your Infinity]||7min 00sec
|2000-03-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Maart_1990|1990-03-23]]||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||[https://www.youtube.com/watch?v=X_dUsnG95TU Nothing Compares 2 Your Infinity (Versie 1)]||7min 00sec
|-
|-
|||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You||
|||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You||
Regel 168: Regel 170:
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|2000-09-01||||The Trammps||[https://web.archive.org/web/20011129185942/http://www.liebrand.com/minimix/inferno.html Disco Inferno] (Speciaal gemaakt voor de opening van de nieuwe Discotheek "''Disco Inferno"'' te Nijmegen!)||
|2000-09-01||||The Trammps||[https://web.archive.org/web/20011129185942/http://www.liebrand.com/minimix/inferno.html Disco Inferno] (Speciaal gemaakt voor de opening van de nieuwe Discotheek "''Disco Inferno"'' gelegen aan de Bloemerstraat 133 te Nijmegen!)||
|-
|-
|||||The Trammps||Shout (Intro)||
|||||The Trammps||Shout (Intro)||
Regel 177: Regel 179:
|-
|-
|2000-09-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Januari_1987|1987-01-09]]||Mel & Kim vs. Frantique||[https://web.archive.org/web/20030530185537/http://liebrand.com/minimix/showingout.html Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff]||
|2000-09-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Januari_1987|1987-01-09]]||Mel & Kim vs. Frantique||[https://web.archive.org/web/20030530185537/http://liebrand.com/minimix/showingout.html Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff]||
|-
|||||Mel & Kim||Showing Out (Get Fresh At The Weekend)||
|-
|||||Frantique||Strut Your Funky Stuff||
|-
|||||[[Ben Liebrand]]||Drums, Percussion and Bassline||
|-
|-
|2000-09-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Augustus_1987|1987-08-07]]||Stock, Aitken & Waterman||[https://web.archive.org/web/20040904113337/http://www.liebrand.com/minimix/roadblock.html Roadblock] (Diversion Mix)||7min 01sec
|2000-09-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Augustus_1987|1987-08-07]]||Stock, Aitken & Waterman||[https://web.archive.org/web/20040904113337/http://www.liebrand.com/minimix/roadblock.html Roadblock] (Diversion Mix)||7min 01sec
|-
|-
|2000-09-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-10]]||ABBA||[https://www.youtube.com/watch?v=XvLKkM5S4YI Lay All Your Love On Me]<ref>[https://www.liebrand.nl/minimix/laylove.html Liebrand.nl] ''Abba : Lay all your love on me (Classic)''| Gevonden: 28 juli 2024</ref>||
|2000-09-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-10]]||ABBA||[https://www.youtube.com/watch?v=XvLKkM5S4YI Lay All Your Love On Me]<ref>[https://www.liebrand.nl/minimix/laylove.html Liebrand.nl] ''Abba : Lay all your love on me (Classic)''| Gevonden: 28 juli 2024</ref>||6min 25sec
|-
|-
|2000-09-29||||Lil' Louis vs. George Kranz||[https://www.youtube.com/watch?v=hHApq6MOiz8 French Kiss vs. Din Daa Daa]||7min 20sec
|2000-09-29||||Lil' Louis vs. George Kranz||[https://www.youtube.com/watch?v=hHApq6MOiz8 French Kiss vs. Din Daa Daa]||7min 20sec
Regel 239: Regel 247:
|2000-12-22||||Geen uitzending||i.v.m. productie van de [[Grandmix]]!||
|2000-12-22||||Geen uitzending||i.v.m. productie van de [[Grandmix]]!||
|-
|-
|2000-12-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2000#Maart_2000|2000-03-17]]||DJ Jurgen Feat. Karen Shenaz David||Higher And Higher||
|2000-12-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2000#Maart_2000|2000-03-17]]||DJ Jurgen Feat. Karen Shenaz David||Higher And Higher||7min 07sec
|}
|}



Huidige versie van 23 nov 2025 14:24

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2000

Let op: met ingang van 4 februari 2000 keert de Minimix terug op de commerciële radiozender Radio 538 in het radioprogramma van Lindo Duvall. De oude traditie van 2 platen over 8 (20.00 uur), zoals het ooit vroeger in het begin was begonnen, wordt weer in ere hersteld.

Februari 2000

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2000-02-04 Armin van Buuren Communication[1] 6min 21sec
2000-02-11 Ben Liebrand Feat. The Gibson Brothers Music & Passion (Clubmix) (Versie 2) [2]
2000-02-18 1992-05-29 Queen vs. Genesis Mama Will Rock You[3] 6min 29sec
Queen We Will Rock You
Genesis Mama
Queen Bohemian Rapsody (Sample)
2000-02-25 Ben Liebrand The Chase[4] 9min 37sec

Maart 2000

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2000-03-03 1986-02-07 Drum Theatre Eldorado 7min 09sec
Ben Liebrand's Voice "Aaah" (Sampled with the Akai S612 Sampler and used in the phasing choir sounds + effects added)
2000-03-10 1985-08-23 Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop) 6min 15sec
Club Rapper's Axel F (New York Rap Mix)
Harold Faltermeyer Axel F
Eddie Murphy Delirious (Stand Up Comedian Show 1983) Samples
2000-03-17 DJ Jurgen Feat. Karen Shenaz David Higher & Higher[5] 7min 07sec
2000-03-24 1990-03-23 Sinéad O'Connor vs. Guru Josh Nothing Compares 2 Your Infinity (Versie 1) 7min 00sec
Sinéad O'Connor Nothing Compares To You
Guru Josh Infinity
2000-03-31 1993-02-13 Whitney Houston I Will Always Love You 5min 07sec

April 2000

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2000-04-07 1993-02-27 Whitney Houston I'm Every Woman (Trance House Mix)[6]
2000-04-14 1992-04-10 Level 42 It's Over
2000-04-21 1987-02-20 Jan Hammer Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)[7] 7min 02sec
2000-04-28 1990-02-23 Bobby Brown Megamix (The Free Style Mega-Mix) (Mixer: Rita Liebrand) 7min 28sec
Bobby Brown On Our Own
Bobby Brown Don't Be Cruel
Bobby Brown Every Little Step
Bobby Brown My Prerogative

Mei 2000

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2000-05-05 1991-05-17 Crystal Waters Gypsy Woman (She's Homeless)
2000-05-12 Kool & The Gang Ladies Night (2step Mix)[8]
2000-05-19 1991-06-07 Kraftwerk Megamix 1991 9min 12sec
Kraftwerk Home Computer
Kraftwerk The Robots
Kraftwerk Radioactivity
Kraftwerk Computer Love
Kraftwerk Pocket Calculator
2000-05-26 1987-04-17 Janet Jackson Feat. Gerbrand Westveen on Sax Let's Wait Awhile (Versie 2)[9] 5min 44sec
2000-06-02 Klubbheads Six Pack 2000 Minimix [10]
Klubbheads Discohopping (1997)
Klubbheads Klubhopping (1996)
Klubbheads Release The Pressure (1999)
Klubbheads Kickin' Hard (1998)
Klubbheads Pumped Up Funk (1997)
Klubbheads Turn Up The Bass (2000)

Juni 2000

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2000-06-09 Ben Liebrand Feat. Tony Scott Move To The Bigband (Jazztrip)[11]
2000-06-16 1992-01-10 Human Resource vs. Afrika Bambaataa Bambominator (Composition in D)[12]
Afrika Bambaataa Just Get Up And Dance
Human Resource Dominator
Crystal Waters Gypsy Woman (She's Homeless) (Organ Sample)
Was (Not Was) Walk The Dinosaur
2000-06-23 1987-07-03 Ben Liebrand Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers) 7min 01sec
2000-06-30 1991-02-20 Whitney Houston vs. Public Enemy I’m Your Baby Tonight 6min 36sec
Whitney Houston I'm Your Baby Tonight
Public Enemy Welcome To The Terrordome

Juli 2000

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2000-07-07 1986-11-07 Tina Turner Two People (Tender Impact) 7min 19sec
2000-07-14 1989-09-26 Janet Jackson Miss You Much (The Final Mix) (Versie 2)
2000-07-21 1991-06-14 Madonna Open Your Heart (Versie 2)
2000-07-28 1991-01-25 Sting Mad About You

Augustus 2000

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2000-08-04 1992-09-11 Sergio Mendes vs. Felix Don't You Want Me vs. Fanfarra
Sergio Mendes Fanfarra Cabua Le Le
Felix Don't You Want Me
2000-08-11 Ben Liebrand Grandmix 2000 The Summer Edition CD2 Preview
2000-08-18 1988-09-09 Rockers Revenge Feat. Donnie Calvin Walking On Sunshine (Acid Mix)
2000-08-25 1987-09-25 M/A/R/R/S vs. Michael Jackson Pump Up The Volume vs. Bad
Michael Jackson Bad
M/A/R/R/S Pump Up The Volume

September 2000

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2000-09-01 The Trammps Disco Inferno (Speciaal gemaakt voor de opening van de nieuwe Discotheek "Disco Inferno" gelegen aan de Bloemerstraat 133 te Nijmegen!)
The Trammps Shout (Intro)
The Trammps Disco Inferno
Ben Liebrand Syndrums, Vocoder on Chorus, Filtered Loops Of Disco Inferno & Classic Disco Rhythms
2000-09-08 1987-01-09 Mel & Kim vs. Frantique Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff
Mel & Kim Showing Out (Get Fresh At The Weekend)
Frantique Strut Your Funky Stuff
Ben Liebrand Drums, Percussion and Bassline
2000-09-15 1987-08-07 Stock, Aitken & Waterman Roadblock (Diversion Mix) 7min 01sec
2000-09-22 1992-07-10 ABBA Lay All Your Love On Me[13] 6min 25sec
2000-09-29 Lil' Louis vs. George Kranz French Kiss vs. Din Daa Daa 7min 20sec
Lil' Louis French Kiss
George Kranz Trommeltanz (Din Daa Daa)
Madison Avenue Don't Call Me Baby (Acapella)
The Black & White Brothers Put Your Hands Up In The Air (Acapella)

Oktober 2000

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2000-10-06 1987-12-04 Mai Tai vs. Eric B. & Rakim History’s Got Soul 6min 28sec
Mai Tai History (Multitrack)
Erik B. & Rakim I Know You Got Soul
2000-10-13 1986-02-21 Jellybean Benitez Feat. Madonna Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix) 6min 43sec
2000-10-20 1993-07-10 UB40 (I Can't Help) Falling In Love With You
2000-10-27 1992-03-20 Ben Liebrand Techno Trance Megamix (Who Is Elvis)

November 2000

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2000-11-03 1993-09-18 SWV vs. Michael Jackson Right Here vs. Human Nature
SWV Right Here
Michael Jackson Human Nature
2000-11-10 1993-05-01 Snow Informer (Trance Remix) (Versie 2) 5min 02sec
2000-11-17 1993-06-12 Haddaway What Is Love
2000-11-24 1987-07-31 Phil Collins In The Air Tonight (Ben Liebrand Remix) 7min 40sec

December 2000

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
2000-12-01 1993-06-26 Clannad Theme From Harry's Game (Versie 1) 4min 26sec
2000-12-08 Geen uitzending i.v.m. productie van de Grandmix!
2000-12-15 Geen uitzending i.v.m. productie van de Grandmix!
2000-12-22 Geen uitzending i.v.m. productie van de Grandmix!
2000-12-29 2000-03-17 DJ Jurgen Feat. Karen Shenaz David Higher And Higher 7min 07sec

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties

  1. Liebrand.com Communication|Gevonden: 22 juni 2025
  2. Liebrand.com Music & Passion|Gevonden: 22 juni 2025
  3. Liebrand.com Queenesis|Gevonden: 22 juni 2025
  4. Liebrand.com The Chase|Gevonden: 22 juni 2025
  5. Liebrand.com Higher & Higher|Gevonden: 22 juni 2025
  6. Liebrand.com I'm Every Woman|Gevonden: 22 juni 2025
  7. Liebrand.com Crockett's Theme|Gevonden: 22 juni 2025
  8. Liebrand.com Ladies Night|Gevonden: 22 juni 2025
  9. Liebrand.com Let's Wait Awhile|Gevonden: 22 juni 2025
  10. Liebrand.com Six Pack 2000 Minimix|Gevonden: 22 juni 2025
  11. Liebrand.com Move To The Bigband|Gevonden: 22 juni 2025
  12. Liebrand.com Bambominator|Gevonden: 22 juni 2025
  13. Liebrand.nl Abba : Lay all your love on me (Classic)| Gevonden: 28 juli 2024