Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2000: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
k Beveiligde "Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2000" ([Bewerken=Alleen automatisch bevestigde gebruikers toestaan] (vervalt niet) [Hernoemen=Alleen automatisch bevestigde gebruikers toestaan] (vervalt niet)) |
|||
| (23 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2000-02-04||||[https://nl.wikipedia.org/wiki/Armin_van_Buuren Armin van Buuren]||Communication<ref>[https://web.archive.org/web/20011129193046/http://www.liebrand.com/minimix/communication.html Liebrand.com] ''Communication''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | |2000-02-04||||[https://nl.wikipedia.org/wiki/Armin_van_Buuren Armin van Buuren]||Communication<ref>[https://web.archive.org/web/20011129193046/http://www.liebrand.com/minimix/communication.html Liebrand.com] ''Communication''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>||6min 21sec | ||
|- | |- | ||
|2000-02-11||||[[Ben Liebrand]] Feat. The Gibson Brothers||Music & Passion (Clubmix) (Versie 2) <ref>[https://web.archive.org/web/20040904113208/http://www.liebrand.com/minimix/music_passion.html Liebrand.com] ''Music & Passion''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | |2000-02-11||||[[Ben Liebrand]] Feat. The Gibson Brothers||Music & Passion (Clubmix) (Versie 2) <ref>[https://web.archive.org/web/20040904113208/http://www.liebrand.com/minimix/music_passion.html Liebrand.com] ''Music & Passion''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | ||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
|- | |- | ||
|2000-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Februari_1986|1986-02-07]]||Drum Theatre||[https://www.youtube.com/watch?v=8tH5SZcr_og&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=12 Eldorado]||7min 09sec | |2000-03-03||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Februari_1986|1986-02-07]]||Drum Theatre||[https://www.youtube.com/watch?v=8tH5SZcr_og&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=12 Eldorado]||7min 09sec | ||
|- | |||
|||||[[Ben Liebrand]]'s Voice|| "Aaah" (Sampled with the [https://www.vintagesynth.com/akai/s612 Akai S612 Sampler] and used in the phasing choir sounds + effects added)|| | |||
|- | |- | ||
|2000-03-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1985#Augustus_1985|1985-08-23]]||Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy||[https://www.youtube.com/watch?v=3LBa6Pui778&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=6 Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop)]||6min 15sec | |2000-03-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1985#Augustus_1985|1985-08-23]]||Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy||[https://www.youtube.com/watch?v=3LBa6Pui778&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=6 Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop)]||6min 15sec | ||
| Regel 36: | Regel 38: | ||
|||||Eddie Murphy||Delirious (Stand Up Comedian Show 1983) Samples|| | |||||Eddie Murphy||Delirious (Stand Up Comedian Show 1983) Samples|| | ||
|- | |- | ||
|2000-03-17||||DJ Jurgen||Higher & Higher<ref>[https://web.archive.org/web/20030527065945/http://liebrand.com/minimix/higher_higher.html Liebrand.com] ''Higher & Higher''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>|| | |2000-03-17||||DJ Jurgen Feat. Karen Shenaz David||Higher & Higher<ref>[https://web.archive.org/web/20030527065945/http://liebrand.com/minimix/higher_higher.html Liebrand.com] ''Higher & Higher''|Gevonden: 22 juni 2025</ref>||7min 07sec | ||
|- | |- | ||
|2000-03-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Maart_1990|1990-03-23]]||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||[https://www.youtube.com/watch?v=X_dUsnG95TU Nothing Compares 2 Your Infinity]||7min 00sec | |2000-03-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1990#Maart_1990|1990-03-23]]||Sinéad O'Connor vs. Guru Josh||[https://www.youtube.com/watch?v=X_dUsnG95TU Nothing Compares 2 Your Infinity (Versie 1)]||7min 00sec | ||
|- | |- | ||
|||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You|| | |||||Sinéad O'Connor||Nothing Compares To You|| | ||
| Regel 155: | Regel 157: | ||
|2000-08-11||||[[Ben Liebrand]]||Grandmix 2000 The Summer Edition CD2 Preview|| | |2000-08-11||||[[Ben Liebrand]]||Grandmix 2000 The Summer Edition CD2 Preview|| | ||
|- | |- | ||
|2000-08-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio) | |2000-08-18||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1988#September_1988|1988-09-09]]||Rockers Revenge Feat. Donnie Calvin||Walking On Sunshine (Acid Mix)|| | ||
|- | |- | ||
|2000-08-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#September_1987|1987-09-25]]||M/A/R/R/S vs. Michael Jackson ||Pump Up The Volume vs. Bad|| | |2000-08-25||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#September_1987|1987-09-25]]||M/A/R/R/S vs. Michael Jackson ||Pump Up The Volume vs. Bad|| | ||
| Regel 168: | Regel 170: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2000-09-01||||The Trammps||[https://web.archive.org/web/20011129185942/http://www.liebrand.com/minimix/inferno.html Disco Inferno] (Speciaal gemaakt voor de opening van de nieuwe Discotheek "''Disco Inferno"'' te Nijmegen!)|| | |2000-09-01||||The Trammps||[https://web.archive.org/web/20011129185942/http://www.liebrand.com/minimix/inferno.html Disco Inferno] (Speciaal gemaakt voor de opening van de nieuwe Discotheek "''Disco Inferno"'' gelegen aan de Bloemerstraat 133 te Nijmegen!)|| | ||
|- | |- | ||
|||||The Trammps||Shout (Intro)|| | |||||The Trammps||Shout (Intro)|| | ||
| Regel 177: | Regel 179: | ||
|- | |- | ||
|2000-09-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Januari_1987|1987-01-09]]||Mel & Kim vs. Frantique||[https://web.archive.org/web/20030530185537/http://liebrand.com/minimix/showingout.html Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff]|| | |2000-09-08||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Januari_1987|1987-01-09]]||Mel & Kim vs. Frantique||[https://web.archive.org/web/20030530185537/http://liebrand.com/minimix/showingout.html Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff]|| | ||
|- | |||
|||||Mel & Kim||Showing Out (Get Fresh At The Weekend)|| | |||
|- | |||
|||||Frantique||Strut Your Funky Stuff|| | |||
|- | |||
|||||[[Ben Liebrand]]||Drums, Percussion and Bassline|| | |||
|- | |- | ||
|2000-09-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Augustus_1987|1987-08-07]]||Stock, Aitken & Waterman||[https://web.archive.org/web/20040904113337/http://www.liebrand.com/minimix/roadblock.html Roadblock] (Diversion Mix)||7min 01sec | |2000-09-15||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Augustus_1987|1987-08-07]]||Stock, Aitken & Waterman||[https://web.archive.org/web/20040904113337/http://www.liebrand.com/minimix/roadblock.html Roadblock] (Diversion Mix)||7min 01sec | ||
|- | |- | ||
|2000-09-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-10]]||ABBA||[https://www.youtube.com/watch?v=XvLKkM5S4YI Lay All Your Love On Me]<ref>[https://www.liebrand.nl/minimix/laylove.html Liebrand.nl] ''Abba : Lay all your love on me (Classic)''| Gevonden: 28 juli 2024</ref>|| | |2000-09-22||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1992#Juli_1992|1992-07-10]]||ABBA||[https://www.youtube.com/watch?v=XvLKkM5S4YI Lay All Your Love On Me]<ref>[https://www.liebrand.nl/minimix/laylove.html Liebrand.nl] ''Abba : Lay all your love on me (Classic)''| Gevonden: 28 juli 2024</ref>||6min 25sec | ||
|- | |- | ||
|2000-09-29||||Lil' Louis vs. George Kranz||[https://www.youtube.com/watch?v=hHApq6MOiz8 French Kiss vs. Din Daa Daa]||7min 20sec | |2000-09-29||||Lil' Louis vs. George Kranz||[https://www.youtube.com/watch?v=hHApq6MOiz8 French Kiss vs. Din Daa Daa]||7min 20sec | ||
| Regel 189: | Regel 197: | ||
|- | |- | ||
|||||Madison Avenue||Don't Call Me Baby (Acapella)|| | |||||Madison Avenue||Don't Call Me Baby (Acapella)|| | ||
| | |- | ||
|||||The Black & White Brothers||Put Your Hands Up In The Air (Acapella)|| | |||||The Black & White Brothers||Put Your Hands Up In The Air (Acapella)|| | ||
|} | |} | ||
| Regel 197: | Regel 205: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2000-10-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#December_1987|1987-12-04]]||Mai Tai vs. Eric B. & Rakim||[https://www.youtube.com/watch?v=X1KVHNTHMPg&list=PL80FCFDC49D251EB0&index=16 History’s Got Soul]|| | |2000-10-06||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#December_1987|1987-12-04]]||Mai Tai vs. Eric B. & Rakim||[https://www.youtube.com/watch?v=X1KVHNTHMPg&list=PL80FCFDC49D251EB0&index=16 History’s Got Soul]||6min 28sec | ||
|- | |- | ||
|||||Mai Tai||History|| | |||||Mai Tai||History (Multitrack)|| | ||
|- | |- | ||
|||||Erik B. & Rakim||I Know You Got Soul|| | |||||Erik B. & Rakim||I Know You Got Soul|| | ||
|- | |- | ||
|2000-10-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Februari_1986|1986-02-21]]||Jellybean Benitez Feat. Madonna||[https://www.youtube.com/watch?v=l897RAqveA8 Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix)]|| | |2000-10-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Februari_1986|1986-02-21]]||Jellybean Benitez Feat. Madonna||[https://www.youtube.com/watch?v=l897RAqveA8 Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix)]||6min 43sec | ||
|- | |- | ||
|2000-10-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juli_1993|1993-07-10]]||UB40||(I Can't Help) Falling In Love With You|| | |2000-10-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juli_1993|1993-07-10]]||UB40||(I Can't Help) Falling In Love With You|| | ||
| Regel 222: | Regel 230: | ||
|2000-11-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Mei_1993|1993-05-01]]||Snow||Informer (Trance Remix) (Versie 2)||5min 02sec | |2000-11-10||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Mei_1993|1993-05-01]]||Snow||Informer (Trance Remix) (Versie 2)||5min 02sec | ||
|- | |- | ||
|2000-11-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993# | |2000-11-17||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juni_1993|1993-06-12]]||Haddaway||What Is Love|| | ||
|- | |- | ||
|2000-11-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juli_1987|1987-07-31]]||Phil Collins||[https://www.youtube.com/watch?v=TvtYbUk_eNs In The Air Tonight] ([[Ben Liebrand]] Remix)|| | |2000-11-24||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1987#Juli_1987|1987-07-31]]||Phil Collins||[https://www.youtube.com/watch?v=TvtYbUk_eNs In The Air Tonight] ([[Ben Liebrand]] Remix)||7min 40sec | ||
|} | |} | ||
| Regel 231: | Regel 239: | ||
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' | ||
|- | |- | ||
|2000-12-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juni_1993|1993-06-26]]||Clannad||Theme From Harry's Game (Versie 1)|| | |2000-12-01||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1993#Juni_1993|1993-06-26]]||Clannad||Theme From Harry's Game (Versie 1)||4min 26sec | ||
|- | |- | ||
|2000-12-08||||Geen uitzending||i.v.m. productie van de [[Grandmix]]!|| | |2000-12-08||||Geen uitzending||i.v.m. productie van de [[Grandmix]]!|| | ||
| Regel 239: | Regel 247: | ||
|2000-12-22||||Geen uitzending||i.v.m. productie van de [[Grandmix]]!|| | |2000-12-22||||Geen uitzending||i.v.m. productie van de [[Grandmix]]!|| | ||
|- | |- | ||
|2000-12-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2000#Maart_2000|2000-03-17]]||DJ Jurgen||Higher And Higher|| | |2000-12-29||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_2000#Maart_2000|2000-03-17]]||DJ Jurgen Feat. Karen Shenaz David||Higher And Higher||7min 07sec | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 23 nov 2025 14:24
Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 2000
Let op: met ingang van 4 februari 2000 keert de Minimix terug op de commerciële radiozender Radio 538 in het radioprogramma van Lindo Duvall. De oude traditie van 2 platen over 8 (20.00 uur), zoals het ooit vroeger in het begin was begonnen, wordt weer in ere hersteld.
Februari 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-02-04 | Armin van Buuren | Communication[1] | 6min 21sec | |
| 2000-02-11 | Ben Liebrand Feat. The Gibson Brothers | Music & Passion (Clubmix) (Versie 2) [2] | ||
| 2000-02-18 | 1992-05-29 | Queen vs. Genesis | Mama Will Rock You[3] | 6min 29sec |
| Queen | We Will Rock You | |||
| Genesis | Mama | |||
| Queen | Bohemian Rapsody (Sample) | |||
| 2000-02-25 | Ben Liebrand | The Chase[4] | 9min 37sec |
Maart 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-03-03 | 1986-02-07 | Drum Theatre | Eldorado | 7min 09sec |
| Ben Liebrand's Voice | "Aaah" (Sampled with the Akai S612 Sampler and used in the phasing choir sounds + effects added) | |||
| 2000-03-10 | 1985-08-23 | Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy | Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop) | 6min 15sec |
| Club Rapper's | Axel F (New York Rap Mix) | |||
| Harold Faltermeyer | Axel F | |||
| Eddie Murphy | Delirious (Stand Up Comedian Show 1983) Samples | |||
| 2000-03-17 | DJ Jurgen Feat. Karen Shenaz David | Higher & Higher[5] | 7min 07sec | |
| 2000-03-24 | 1990-03-23 | Sinéad O'Connor vs. Guru Josh | Nothing Compares 2 Your Infinity (Versie 1) | 7min 00sec |
| Sinéad O'Connor | Nothing Compares To You | |||
| Guru Josh | Infinity | |||
| 2000-03-31 | 1993-02-13 | Whitney Houston | I Will Always Love You | 5min 07sec |
April 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-04-07 | 1993-02-27 | Whitney Houston | I'm Every Woman (Trance House Mix)[6] | |
| 2000-04-14 | 1992-04-10 | Level 42 | It's Over | |
| 2000-04-21 | 1987-02-20 | Jan Hammer | Crockett's Theme (Miami Vice Mix) (Versie 2)[7] | 7min 02sec |
| 2000-04-28 | 1990-02-23 | Bobby Brown | Megamix (The Free Style Mega-Mix) (Mixer: Rita Liebrand) | 7min 28sec |
| Bobby Brown | On Our Own | |||
| Bobby Brown | Don't Be Cruel | |||
| Bobby Brown | Every Little Step | |||
| Bobby Brown | My Prerogative |
Mei 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-05-05 | 1991-05-17 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) | |
| 2000-05-12 | Kool & The Gang | Ladies Night (2step Mix)[8] | ||
| 2000-05-19 | 1991-06-07 | Kraftwerk | Megamix 1991 | 9min 12sec |
| Kraftwerk | Home Computer | |||
| Kraftwerk | The Robots | |||
| Kraftwerk | Radioactivity | |||
| Kraftwerk | Computer Love | |||
| Kraftwerk | Pocket Calculator | |||
| 2000-05-26 | 1987-04-17 | Janet Jackson Feat. Gerbrand Westveen on Sax | Let's Wait Awhile (Versie 2)[9] | 5min 44sec |
| 2000-06-02 | Klubbheads | Six Pack 2000 Minimix [10] | ||
| Klubbheads | Discohopping (1997) | |||
| Klubbheads | Klubhopping (1996) | |||
| Klubbheads | Release The Pressure (1999) | |||
| Klubbheads | Kickin' Hard (1998) | |||
| Klubbheads | Pumped Up Funk (1997) | |||
| Klubbheads | Turn Up The Bass (2000) |
Juni 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-06-09 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (Jazztrip)[11] | ||
| 2000-06-16 | 1992-01-10 | Human Resource vs. Afrika Bambaataa | Bambominator (Composition in D)[12] | |
| Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance | |||
| Human Resource | Dominator | |||
| Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) (Organ Sample) | |||
| Was (Not Was) | Walk The Dinosaur | |||
| 2000-06-23 | 1987-07-03 | Ben Liebrand | Weerbericht (The Rain Dance / Def ANP Rappers) | 7min 01sec |
| 2000-06-30 | 1991-02-20 | Whitney Houston vs. Public Enemy | I’m Your Baby Tonight | 6min 36sec |
| Whitney Houston | I'm Your Baby Tonight | |||
| Public Enemy | Welcome To The Terrordome |
Juli 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-07-07 | 1986-11-07 | Tina Turner | Two People (Tender Impact) | 7min 19sec |
| 2000-07-14 | 1989-09-26 | Janet Jackson | Miss You Much (The Final Mix) (Versie 2) | |
| 2000-07-21 | 1991-06-14 | Madonna | Open Your Heart (Versie 2) | |
| 2000-07-28 | 1991-01-25 | Sting | Mad About You |
Augustus 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-08-04 | 1992-09-11 | Sergio Mendes vs. Felix | Don't You Want Me vs. Fanfarra | |
| Sergio Mendes | Fanfarra Cabua Le Le | |||
| Felix | Don't You Want Me | |||
| 2000-08-11 | Ben Liebrand | Grandmix 2000 The Summer Edition CD2 Preview | ||
| 2000-08-18 | 1988-09-09 | Rockers Revenge Feat. Donnie Calvin | Walking On Sunshine (Acid Mix) | |
| 2000-08-25 | 1987-09-25 | M/A/R/R/S vs. Michael Jackson | Pump Up The Volume vs. Bad | |
| Michael Jackson | Bad | |||
| M/A/R/R/S | Pump Up The Volume |
September 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-09-01 | The Trammps | Disco Inferno (Speciaal gemaakt voor de opening van de nieuwe Discotheek "Disco Inferno" gelegen aan de Bloemerstraat 133 te Nijmegen!) | ||
| The Trammps | Shout (Intro) | |||
| The Trammps | Disco Inferno | |||
| Ben Liebrand | Syndrums, Vocoder on Chorus, Filtered Loops Of Disco Inferno & Classic Disco Rhythms | |||
| 2000-09-08 | 1987-01-09 | Mel & Kim vs. Frantique | Showing Out vs. Strut Your Funky Stuff | |
| Mel & Kim | Showing Out (Get Fresh At The Weekend) | |||
| Frantique | Strut Your Funky Stuff | |||
| Ben Liebrand | Drums, Percussion and Bassline | |||
| 2000-09-15 | 1987-08-07 | Stock, Aitken & Waterman | Roadblock (Diversion Mix) | 7min 01sec |
| 2000-09-22 | 1992-07-10 | ABBA | Lay All Your Love On Me[13] | 6min 25sec |
| 2000-09-29 | Lil' Louis vs. George Kranz | French Kiss vs. Din Daa Daa | 7min 20sec | |
| Lil' Louis | French Kiss | |||
| George Kranz | Trommeltanz (Din Daa Daa) | |||
| Madison Avenue | Don't Call Me Baby (Acapella) | |||
| The Black & White Brothers | Put Your Hands Up In The Air (Acapella) |
Oktober 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-10-06 | 1987-12-04 | Mai Tai vs. Eric B. & Rakim | History’s Got Soul | 6min 28sec |
| Mai Tai | History (Multitrack) | |||
| Erik B. & Rakim | I Know You Got Soul | |||
| 2000-10-13 | 1986-02-21 | Jellybean Benitez Feat. Madonna | Sidewalk Talk (Sidewalk & Hiptalk Lookin' At Ya Madonna Minimix) | 6min 43sec |
| 2000-10-20 | 1993-07-10 | UB40 | (I Can't Help) Falling In Love With You | |
| 2000-10-27 | 1992-03-20 | Ben Liebrand | Techno Trance Megamix (Who Is Elvis) |
November 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-11-03 | 1993-09-18 | SWV vs. Michael Jackson | Right Here vs. Human Nature | |
| SWV | Right Here | |||
| Michael Jackson | Human Nature | |||
| 2000-11-10 | 1993-05-01 | Snow | Informer (Trance Remix) (Versie 2) | 5min 02sec |
| 2000-11-17 | 1993-06-12 | Haddaway | What Is Love | |
| 2000-11-24 | 1987-07-31 | Phil Collins | In The Air Tonight (Ben Liebrand Remix) | 7min 40sec |
December 2000
| Datum | Eerste uitzenddatum | Artiest | Titel | Tijdsduur |
|---|---|---|---|---|
| 2000-12-01 | 1993-06-26 | Clannad | Theme From Harry's Game (Versie 1) | 4min 26sec |
| 2000-12-08 | Geen uitzending | i.v.m. productie van de Grandmix! | ||
| 2000-12-15 | Geen uitzending | i.v.m. productie van de Grandmix! | ||
| 2000-12-22 | Geen uitzending | i.v.m. productie van de Grandmix! | ||
| 2000-12-29 | 2000-03-17 | DJ Jurgen Feat. Karen Shenaz David | Higher And Higher | 7min 07sec |
Zie ook
Ben Liebrand Minimixen
Referenties
- ↑ Liebrand.com Communication|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Music & Passion|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Queenesis|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com The Chase|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Higher & Higher|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com I'm Every Woman|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Crockett's Theme|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Ladies Night|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Let's Wait Awhile|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Six Pack 2000 Minimix|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Move To The Bigband|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.com Bambominator|Gevonden: 22 juni 2025
- ↑ Liebrand.nl Abba : Lay all your love on me (Classic)| Gevonden: 28 juli 2024