Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1991: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Thuismixer (overleg | bijdragen)
k Beveiligde "Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1991" ([Bewerken=Alleen automatisch bevestigde gebruikers toestaan] (vervalt niet) [Hernoemen=Alleen automatisch bevestigde gebruikers toestaan] (vervalt niet))
 
(10 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 24: Regel 24:
|1991-02-15||||Salt 'N' Pepa||Do You Want Me (Peanuts Mix) (Versie 1)||
|1991-02-15||||Salt 'N' Pepa||Do You Want Me (Peanuts Mix) (Versie 1)||
|-
|-
|1991-02-22||||Whitney Houston vs. Public Enemy||[https://www.youtube.com/watch?v=Ji2dyePMwb8 I'm Your Baby Tonight]||
|1991-02-22||||Whitney Houston vs. Public Enemy||[https://www.youtube.com/watch?v=Ji2dyePMwb8 I'm Your Baby Tonight]||6min 38sec
|-
|-
|||||Whitney Houston||I'm Your Baby Tonight||
|||||Whitney Houston||I'm Your Baby Tonight||
Regel 81: Regel 81:
|||||Tony Scott||Love Let Love||
|||||Tony Scott||Love Let Love||
|-
|-
|1991-05-10||||Geen uitzending||Wel is er een Stenders & Van Inkel Selfmade Mix, Live in the Studio||
|1991-05-10||||Géén [[Minimix]] uitzending!||Wél is er een echte [[Stenders & Van Inkel]] Selfmade Mix, Live in de Studio||
|-
|-
|1991-05-17||||Crystal Waters||Gypsy Woman (She's Homeless)||
|1991-05-17||||Crystal Waters||Gypsy Woman (She's Homeless)||
Regel 87: Regel 87:
|1991-05-24||||Natalie Cole||This Will Be (An Everlasting Love) (Remix Version)(Versie 2)||
|1991-05-24||||Natalie Cole||This Will Be (An Everlasting Love) (Remix Version)(Versie 2)||
|-
|-
|1991-05-31||||Crystal Palace / ([[Ben Liebrand]])||Son Of Godzilla (Zwaardrempelige Mix)||
|1991-05-31||||Crystal Palace / ([[Ben Liebrand]])||Son Of Godzilla (Zwaardrempelige Mix)||6min 8sec
|}
|}


Regel 123: Regel 123:
|1991-07-19||||Dimples D.||I Can't Wait||6min 18sec
|1991-07-19||||Dimples D.||I Can't Wait||6min 18sec
|-
|-
|1991-07-26||||Geen uitzending||Reden: de Steve Miller Band Minimix, die later op [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Augustus_1991|1991-08-23]] wordt uitgezonden, niet op tijd af door de te grote tempoverschillen!||
|1991-07-26||||Geen uitzending||Reden: de Steve Miller Band Minimix, die later op [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Augustus_1991|1991-08-23]] wordt uitgezonden, is niet op tijd af door de te grote tempoverschillen!||
|}
|}


Regel 164: Regel 164:
|||||PM Dawn||Set Adrift On Memory Bliss||
|||||PM Dawn||Set Adrift On Memory Bliss||
|-
|-
|1991-10-11||||[[Ben Liebrand]]||Switching All Systems To Techno||5min 50sec
|1991-10-11||||[[Ben Liebrand]]||Switching All Systems To Techno||5min 47sec
|-
|-
|1991-10-18||||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=-SP7NTppk2k Life's A Bitch (Music For Your Mother-In-Law)] (Versie 1)||5min 45sec
|1991-10-18||||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=-SP7NTppk2k Life's A Bitch (Music For Your Mother-In-Law)] (Versie 1)||5min 45sec
Regel 181: Regel 181:
|1991-11-15||||Bernard Oattes||Love Knows The Way||
|1991-11-15||||Bernard Oattes||Love Knows The Way||
|-
|-
|1991-11-22||||[[Ben Liebrand]]||The Birds (Hitchcock House Of Horror)||
|1991-11-22||||[[Ben Liebrand]]||The Birds (Hitchcock House Of Horror)||5min 2sec
|-
|-
|||||L.A. Style||James Brown Is Dead||
|||||L.A. Style||James Brown Is Dead||
Regel 197: Regel 197:
|||||Lou Reed||Walk On The Wild Side||
|||||Lou Reed||Walk On The Wild Side||
|-
|-
|||||Suzanne Vega||Tom's Diner (Acapella Sample)||
|||||DNA Feat. Suzanne Vega||Tom's Diner ((Sample "Tup Tup Tuduh's)||
|-
|-
|||||James Brown||Funky Drummer||
|||||James Brown||Funky Drummer (Beats)||
|-
|-
|||||Gerbrand Westveen||Saxofoon||
|||||[[Gerbrand Westveen]]||Saxofoon||
|}
|}


Regel 225: Regel 225:
|-
|-
|1991-12-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Februari_1986|1986-02-07]]||Drum Theatre||[https://www.youtube.com/watch?v=8tH5SZcr_og&list=PLD19C3CF1B17A507C Eldorado]||7min 07sec
|1991-12-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Februari_1986|1986-02-07]]||Drum Theatre||[https://www.youtube.com/watch?v=8tH5SZcr_og&list=PLD19C3CF1B17A507C Eldorado]||7min 07sec
|-
|||||[[Ben Liebrand]]'s Voice|| "Aaah" (Sampled with the [https://www.vintagesynth.com/akai/s612 Akai S612 Sampler] and used in the phasing choir sounds + effects added)||
|-
|-
|1991-12-27||||Geen uitzending||i.v.m. de uitzending van de [[Grandmix#27_december_1991|Grandmix 1991]]||
|1991-12-27||||Geen uitzending||i.v.m. de uitzending van de [[Grandmix#27_december_1991|Grandmix 1991]]||

Huidige versie van 23 nov 2025 14:23

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1991

Januari 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-01-04 Geen uitzending Reden Onbekend
1991-01-11 Kool & The Gang Ladies Night (Swingbeat Mix)
1991-01-18 Geen uitzending Reden Onbekend
1991-01-25 Sting Mad About You

Februari 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-02-01 JayTee Everything's Gonna Be Allright
1991-02-08 The Paradise Program Deep Green
1991-02-15 Salt 'N' Pepa Do You Want Me (Peanuts Mix) (Versie 1)
1991-02-22 Whitney Houston vs. Public Enemy I'm Your Baby Tonight 6min 38sec
Whitney Houston I'm Your Baby Tonight
Public Enemy Welcome To The Terrordome

Maart 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-03-01 The Simpsons Feat. Eric van de Bovenkamp on Piano Do The Bartman
1991-03-08 Dimples D. & Spice Crack Chaser
1991-03-15 Massive Attack Unfinished Sympathy
1991-03-22 Natalie Cole This Will Be (An Everlasting Love) (Bandleader Versie) (Versie 1)
1991-03-29 Geen uitzending Reden Onbekend

April 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-04-05 Steve Winwood You'll Keep On Searching
1991-04-12 Punchy Here I Come (Versie 1)
1991-04-19 Ben Liebrand Happy Birthday (Rob Stenders Birthday Mix)
1991-04-26 Dimples D. Sister Keep On Doing It (Versie 1)

Mei 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-05-03 Tony Scott Megamix (Expressions From Da Soul)
Tony Scott Starts With A Radio Dial Spin / That's How I'm Living / Move To The Bigband
Tony Scott Fingerlickin'
Tony Scott Can't Trust A Big Butt N' A Smile
Tony Scott Gimme Some (Swing It Baby)
Tony Scott Expressions
Tony Scott From Da Soul
Tony Scott Gettin' Juicy
Tony Scott Love Let Love
1991-05-10 Géén Minimix uitzending! Wél is er een echte Stenders & Van Inkel Selfmade Mix, Live in de Studio
1991-05-17 Crystal Waters Gypsy Woman (She's Homeless)
1991-05-24 Natalie Cole This Will Be (An Everlasting Love) (Remix Version)(Versie 2)
1991-05-31 Crystal Palace / (Ben Liebrand) Son Of Godzilla (Zwaardrempelige Mix) 6min 8sec

Juni 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-06-07 Kraftwerk Megamix 1991 9min 12sec
Kraftwerk Home Computer
Kraftwerk The Robots
Kraftwerk Radioactivity
Kraftwerk Computer Love
Kraftwerk Pocket Calculator
1991-06-14 Madonna Open Your Heart (Versie 2)
1991-06-21 Salt 'N' Pepa Let's Talk About Sex
1991-06-28 Spanish Energy Loca Noche

Juli 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-07-05 Dimples D. Feat. Gerbrand Westveen on Sax Sister Keep On Doing It (Versie 2) 6min 28sec
1991-07-12 The Pasadenas Love Changes 6min 52sec
1991-07-19 Dimples D. I Can't Wait 6min 18sec
1991-07-26 Geen uitzending Reden: de Steve Miller Band Minimix, die later op 1991-08-23 wordt uitgezonden, is niet op tijd af door de te grote tempoverschillen!

Augustus 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-08-02 Lisa Lisa & The Cult Jam Let The Beat Hit Em 5min 54sec
1991-08-09 Emerson, Lake & Palmer vs. Ben Liebrand Fanfare For The Common Man 5min 28sec
1991-08-16 Punchy Here I Come (Clubmix) (Versie 2) 5min 09sec
1991-08-23 Steve Miller Band Fly Like An Eagle 7min 06sec
1991-08-30 Ben Liebrand Stenders & Van Inkel Last Broadcast Mix (Dit is de laatste uitzending van Rob Stenders) 4min 14sec

September 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-09-06 Geen uitzending Reden Onbekend
1991-09-13 Prince & The New Power Generation Gett Off 6min 16sec
1991-09-20 Blaque Party Up 6min 36sec
1991-09-27 Salt ‘N’ Pepa You Showed Me 5min 49sec

Oktober 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-10-04 Mai Tai vs. PM Dawn History vs. Set Adrift On Memory Bliss 6min 41sec
Mai Tai History
PM Dawn Set Adrift On Memory Bliss
1991-10-11 Ben Liebrand Switching All Systems To Techno 5min 47sec
1991-10-18 Ben Liebrand Life's A Bitch (Music For Your Mother-In-Law) (Versie 1) 5min 45sec
1991-10-25 Ben Liebrand Life's A Bitch (And Then You Die) (Versie 2) 6min 35sec

November 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-11-01 Extreme More Than Words
1991-11-08 Carl Linger Super Love
1991-11-15 Bernard Oattes Love Knows The Way
1991-11-22 Ben Liebrand The Birds (Hitchcock House Of Horror) 5min 2sec
L.A. Style James Brown Is Dead
Human Resource Dominator
A Homeboy, A Hippie & A Funki Dredd Total Confusion
De Electronica's De Vogeltjesdans
SoundFX Vogel geluiden
1991-11-29 Lou Reed Walk On The Wild Side 6min 34sec
Lou Reed Walk On The Wild Side
DNA Feat. Suzanne Vega Tom's Diner ((Sample "Tup Tup Tuduh's)
James Brown Funky Drummer (Beats)
Gerbrand Westveen Saxofoon

December 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-12-06 Depeche Mode The Flexible Mix (Versie 2) 10min 11sec
Depeche Mode Get The Balance Right!
Depeche Mode Just Can't Get Enough (Live Versie)
Depeche Mode Flexible
1991-12-13 1985-08-23 Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop) (Deze versie heeft een jingle door de Minimix: "Dit is Veronica") 6min 14sec
Club Rapper's Axel F (New York Rap Mix)
Harold Faltermeyer Axel F
Eddie Murphy Delirious (Stand Up Comedian Show 1983) (Samples)
1991-12-20 1986-02-07 Drum Theatre Eldorado 7min 07sec
Ben Liebrand's Voice "Aaah" (Sampled with the Akai S612 Sampler and used in the phasing choir sounds + effects added)
1991-12-27 Geen uitzending i.v.m. de uitzending van de Grandmix 1991

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties