Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1991: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Thuismixer (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '<big>Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1991</big> {|class="wikitable" ! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur''' |- |1991-01-04||||Geen uitzending||Reden Onbekend|| |- |1991-01-11||||Kool & The Gang||Ladies Night (Swingbeat Mix)|| |- |1991-01-18||||Geen uitzending||Reden Onbekend|| |- |1991-01-25||||Sting||Mad About You|…'
 
Thuismixer (overleg | bijdragen)
k Beveiligde "Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1991" ([Bewerken=Alleen automatisch bevestigde gebruikers toestaan] (vervalt niet) [Hernoemen=Alleen automatisch bevestigde gebruikers toestaan] (vervalt niet))
 
(21 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
<big>[[Ben Liebrand]] [[Minimix]] (Nederlandse Radio) draailijsten 1991</big>
<big>[[Ben Liebrand]] [[Minimix]] (Nederlandse Radio) draailijsten 1991</big>


==Januari 1991==
{|class="wikitable"
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
Regel 11: Regel 12:
|-
|-
|1991-01-25||||Sting||Mad About You||
|1991-01-25||||Sting||Mad About You||
|}
==Februari 1991==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1991-02-01||||JayTee||Everything's Gonna Be Allright||
|1991-02-01||||JayTee||Everything's Gonna Be Allright||
Regel 18: Regel 24:
|1991-02-15||||Salt 'N' Pepa||Do You Want Me (Peanuts Mix) (Versie 1)||
|1991-02-15||||Salt 'N' Pepa||Do You Want Me (Peanuts Mix) (Versie 1)||
|-
|-
|1991-02-22||||Whitney Houston vs. Public Enemy||[https://www.youtube.com/watch?v=Ji2dyePMwb8 I'm Your Baby Tonight]||
|1991-02-22||||Whitney Houston vs. Public Enemy||[https://www.youtube.com/watch?v=Ji2dyePMwb8 I'm Your Baby Tonight]||6min 38sec
|-
|-
|||||Whitney Houston||I'm Your Baby Tonight||
|||||Whitney Houston||I'm Your Baby Tonight||
|-
|-
|||||Public Enemy||Welcome To The Terrordome||
|||||Public Enemy||Welcome To The Terrordome||
|}
==Maart 1991==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1991-03-01||||The Simpsons Feat. [[Eric van de Bovenkamp]] on Piano||Do The Bartman||
|1991-03-01||||The Simpsons Feat. [[Eric van de Bovenkamp]] on Piano||Do The Bartman||
Regel 33: Regel 44:
|-
|-
|1991-03-29||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|1991-03-29||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|}
==April 1991==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1991-04-05||||Steve Winwood||You'll Keep On Searching||
|1991-04-05||||Steve Winwood||You'll Keep On Searching||
Regel 41: Regel 57:
|-
|-
|1991-04-26||||Dimples D.||Sister Keep On Doing It (Versie 1)||
|1991-04-26||||Dimples D.||Sister Keep On Doing It (Versie 1)||
|}
==Mei 1991==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1991-05-03||||Tony Scott||Megamix (Expressions From Da Soul)||
|1991-05-03||||Tony Scott||Megamix (Expressions From Da Soul)||
Regel 60: Regel 81:
|||||Tony Scott||Love Let Love||
|||||Tony Scott||Love Let Love||
|-
|-
|1991-05-10||||Geen uitzending||Wel is er een Stenders & Van Inkel Selfmade Mix, Live in the Studio||
|1991-05-10||||Géén [[Minimix]] uitzending!||Wél is er een echte [[Stenders & Van Inkel]] Selfmade Mix, Live in de Studio||
|-
|-
|1991-05-17||||Crystal Waters||Gypsy Woman (She's Homeless)||
|1991-05-17||||Crystal Waters||Gypsy Woman (She's Homeless)||
Regel 66: Regel 87:
|1991-05-24||||Natalie Cole||This Will Be (An Everlasting Love) (Remix Version)(Versie 2)||
|1991-05-24||||Natalie Cole||This Will Be (An Everlasting Love) (Remix Version)(Versie 2)||
|-
|-
|1991-05-31||||Crystal Palace / ([[Ben Liebrand]])||Son Of Godzilla (Zwaardrempelige Mix)||
|1991-05-31||||Crystal Palace / ([[Ben Liebrand]])||Son Of Godzilla (Zwaardrempelige Mix)||6min 8sec
|}
 
==Juni 1991==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1991-06-07||||Kraftwerk||[https://www.youtube.com/watch?v=B4PgX-w52XI Megamix 1991]||
|1991-06-07||||Kraftwerk||[https://www.youtube.com/watch?v=B4PgX-w52XI Megamix 1991]||9min 12sec
|-
|-
|||||Kraftwerk||Home Computer||
|||||Kraftwerk||Home Computer||
Regel 85: Regel 111:
|-
|-
|1991-06-28||||Spanish Energy||Loca Noche||
|1991-06-28||||Spanish Energy||Loca Noche||
|}
==Juli 1991==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1991-07-05||||Dimples D. Feat. [[Gerbrand Westveen]] on Sax||Sister Keep On Doing It (Versie 2)||6min 28sec
|1991-07-05||||Dimples D. Feat. [[Gerbrand Westveen]] on Sax||Sister Keep On Doing It (Versie 2)||6min 28sec
Regel 92: Regel 123:
|1991-07-19||||Dimples D.||I Can't Wait||6min 18sec
|1991-07-19||||Dimples D.||I Can't Wait||6min 18sec
|-
|-
|1991-07-26||||Geen uitzending||Reden: De Steve Miller Band Minimix was door de grote tempoverschillen niet op tijd af!||
|1991-07-26||||Geen uitzending||Reden: de Steve Miller Band Minimix, die later op [[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1991#Augustus_1991|1991-08-23]] wordt uitgezonden, is niet op tijd af door de te grote tempoverschillen!||
|}
 
==Augustus 1991==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1991-08-02||||Lisa Lisa & The Cult Jam||[https://www.youtube.com/watch?v=QPSim19p30g Let The Beat Hit Em]||5min 54sec
|1991-08-02||||Lisa Lisa & The Cult Jam||[https://www.youtube.com/watch?v=QPSim19p30g Let The Beat Hit Em]||5min 54sec
Regel 103: Regel 139:
|-
|-
|1991-08-30||||[[Ben Liebrand]]||Stenders & Van Inkel Last Broadcast Mix (Dit is de laatste uitzending van [[Rob Stenders]])||4min 14sec
|1991-08-30||||[[Ben Liebrand]]||Stenders & Van Inkel Last Broadcast Mix (Dit is de laatste uitzending van [[Rob Stenders]])||4min 14sec
|}
==September 1991==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1991-09-06||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
|1991-09-06||||Geen uitzending||Reden Onbekend||
Regel 111: Regel 152:
|-
|-
|1991-09-27||||Salt ‘N’ Pepa||You Showed Me||5min 49sec
|1991-09-27||||Salt ‘N’ Pepa||You Showed Me||5min 49sec
|}
==Oktober 1991==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1991-10-04||||Mai Tai vs. PM Dawn||History vs. Set Adrift On Memory Bliss||6min 41sec
|1991-10-04||||Mai Tai vs. PM Dawn||History vs. Set Adrift On Memory Bliss||6min 41sec
Regel 118: Regel 164:
|||||PM Dawn||Set Adrift On Memory Bliss||
|||||PM Dawn||Set Adrift On Memory Bliss||
|-
|-
|1991-10-11||||[[Ben Liebrand]]||Switching All Systems To Techno]||5min 50sec
|1991-10-11||||[[Ben Liebrand]]||Switching All Systems To Techno||5min 47sec
|-
|-
|1991-10-18||||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=-SP7NTppk2k Life's A Bitch (Music For Your Mother-In-Law)] (Versie 1)||5min 45sec
|1991-10-18||||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=-SP7NTppk2k Life's A Bitch (Music For Your Mother-In-Law)] (Versie 1)||5min 45sec
|-
|-
|1991-10-25||||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=R6XVXgQ_MSY Life's A Bitch (And Then You Die)] (Versie 2)||6min 35sec
|1991-10-25||||[[Ben Liebrand]]||[https://www.youtube.com/watch?v=R6XVXgQ_MSY Life's A Bitch (And Then You Die)] (Versie 2)||6min 35sec
|}
==November 1991==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1991-11-01||||Extreme||More Than Words||
|1991-11-01||||Extreme||More Than Words||
Regel 130: Regel 181:
|1991-11-15||||Bernard Oattes||Love Knows The Way||
|1991-11-15||||Bernard Oattes||Love Knows The Way||
|-
|-
|1991-11-22||||[[Ben Liebrand]]||The Birds (Hitchcock House Of Horror)||
|1991-11-22||||[[Ben Liebrand]]||The Birds (Hitchcock House Of Horror)||5min 2sec
|-
|-
|||||L.A. Style||James Brown Is Dead||
|||||L.A. Style||James Brown Is Dead||
Regel 146: Regel 197:
|||||Lou Reed||Walk On The Wild Side||
|||||Lou Reed||Walk On The Wild Side||
|-
|-
|||||Suzanne Vega||Tom's Diner (Acapella Sample)||
|||||DNA Feat. Suzanne Vega||Tom's Diner ((Sample "Tup Tup Tuduh's)||
|-
|-
|||||James Brown||Funky Drummer||
|||||James Brown||Funky Drummer (Beats)||
|-
|-
|||||Gerbrand Westveen||Saxofoon||
|||||[[Gerbrand Westveen]]||Saxofoon||
|}
 
==December 1991==
{|class="wikitable"
! width="100px"|'''Datum'''||width="120px"|'''Eerste uitzenddatum'''||width="320px"|'''Artiest'''||width="380px"|'''Titel'''||width="100px"|'''Tijdsduur'''
|-
|-
|1991-12-06||||Depeche Mode||[https://www.youtube.com/watch?v=v03pPtQY_KE The Flexible Mix] (Versie 2)||
|1991-12-06||||Depeche Mode||[https://www.youtube.com/watch?v=v03pPtQY_KE The Flexible Mix] (Versie 2)||10min 11sec
|-
|-
|||||Depeche Mode||Get The Balance Right!||
|||||Depeche Mode||Get The Balance Right!||
Regel 160: Regel 216:
|||||Depeche Mode||Flexible||
|||||Depeche Mode||Flexible||
|-
|-
|1991-12-13||1985-08-23||Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy||[https://www.youtube.com/watch?v=3LBa6Pui778&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=6 Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop)] (Deze versie heeft een jingle door de Minimix: ''"Dit is Veronica"'')||
|1991-12-13||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1985#Augustus_1985|1985-08-23]]||Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy||[https://www.youtube.com/watch?v=3LBa6Pui778&list=PLD19C3CF1B17A507C&index=6 Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop)] (Deze versie heeft een jingle door de Minimix: ''"Dit is Veronica"'')||6min 14sec
|-
|-
|||||Club Rapper's||Axel F (New York Rap Mix)||
|||||Club Rapper's||Axel F (New York Rap Mix)||
Regel 168: Regel 224:
|||||Eddie Murphy||Delirious (Stand Up Comedian Show 1983) (Samples)||
|||||Eddie Murphy||Delirious (Stand Up Comedian Show 1983) (Samples)||
|-
|-
|1991-12-20||1986-02-07||Drum Theatre||[https://www.youtube.com/watch?v=8tH5SZcr_og&list=PLD19C3CF1B17A507C Eldorado]||
|1991-12-20||[[Minimix_(Nederlandse_Radio)_draailijsten_1986#Februari_1986|1986-02-07]]||Drum Theatre||[https://www.youtube.com/watch?v=8tH5SZcr_og&list=PLD19C3CF1B17A507C Eldorado]||7min 07sec
|-
|||||[[Ben Liebrand]]'s Voice|| "Aaah" (Sampled with the [https://www.vintagesynth.com/akai/s612 Akai S612 Sampler] and used in the phasing choir sounds + effects added)||
|-
|-
|1991-12-27||||Geen uitzending||i.v.m. de uitzending van de [[Grandmix#27_december_1991|Grandmix 1991]]||
|1991-12-27||||Geen uitzending||i.v.m. de uitzending van de [[Grandmix#27_december_1991|Grandmix 1991]]||
|}
|}
==Zie ook==
===Ben Liebrand Minimixen===
* [[Minimix#Uitzenddata_Minimixen_(Nederlandse_Radio)|Uitzenddata Minimixen (Nederlandse Radio)]]
* [[Minimix#Uitzenddata_Minimixen_.28Buitenlandse_Radio.29|Uitzenddata Minimixen (Buitenlandse Radio)]]
--------------------------------------------


==Referenties==
==Referenties==
<references/>
<references/>


{{Navigatie_Minimix_Nederlandse_Radio}}
{{Navigatie_Minimix_Buitenlandse_Radio}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix draailijsten}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}
{{Navigatie In The Mix Buitenlandse Radio}}

Huidige versie van 23 nov 2025 14:23

Ben Liebrand Minimix (Nederlandse Radio) draailijsten 1991

Januari 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-01-04 Geen uitzending Reden Onbekend
1991-01-11 Kool & The Gang Ladies Night (Swingbeat Mix)
1991-01-18 Geen uitzending Reden Onbekend
1991-01-25 Sting Mad About You

Februari 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-02-01 JayTee Everything's Gonna Be Allright
1991-02-08 The Paradise Program Deep Green
1991-02-15 Salt 'N' Pepa Do You Want Me (Peanuts Mix) (Versie 1)
1991-02-22 Whitney Houston vs. Public Enemy I'm Your Baby Tonight 6min 38sec
Whitney Houston I'm Your Baby Tonight
Public Enemy Welcome To The Terrordome

Maart 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-03-01 The Simpsons Feat. Eric van de Bovenkamp on Piano Do The Bartman
1991-03-08 Dimples D. & Spice Crack Chaser
1991-03-15 Massive Attack Unfinished Sympathy
1991-03-22 Natalie Cole This Will Be (An Everlasting Love) (Bandleader Versie) (Versie 1)
1991-03-29 Geen uitzending Reden Onbekend

April 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-04-05 Steve Winwood You'll Keep On Searching
1991-04-12 Punchy Here I Come (Versie 1)
1991-04-19 Ben Liebrand Happy Birthday (Rob Stenders Birthday Mix)
1991-04-26 Dimples D. Sister Keep On Doing It (Versie 1)

Mei 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-05-03 Tony Scott Megamix (Expressions From Da Soul)
Tony Scott Starts With A Radio Dial Spin / That's How I'm Living / Move To The Bigband
Tony Scott Fingerlickin'
Tony Scott Can't Trust A Big Butt N' A Smile
Tony Scott Gimme Some (Swing It Baby)
Tony Scott Expressions
Tony Scott From Da Soul
Tony Scott Gettin' Juicy
Tony Scott Love Let Love
1991-05-10 Géén Minimix uitzending! Wél is er een echte Stenders & Van Inkel Selfmade Mix, Live in de Studio
1991-05-17 Crystal Waters Gypsy Woman (She's Homeless)
1991-05-24 Natalie Cole This Will Be (An Everlasting Love) (Remix Version)(Versie 2)
1991-05-31 Crystal Palace / (Ben Liebrand) Son Of Godzilla (Zwaardrempelige Mix) 6min 8sec

Juni 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-06-07 Kraftwerk Megamix 1991 9min 12sec
Kraftwerk Home Computer
Kraftwerk The Robots
Kraftwerk Radioactivity
Kraftwerk Computer Love
Kraftwerk Pocket Calculator
1991-06-14 Madonna Open Your Heart (Versie 2)
1991-06-21 Salt 'N' Pepa Let's Talk About Sex
1991-06-28 Spanish Energy Loca Noche

Juli 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-07-05 Dimples D. Feat. Gerbrand Westveen on Sax Sister Keep On Doing It (Versie 2) 6min 28sec
1991-07-12 The Pasadenas Love Changes 6min 52sec
1991-07-19 Dimples D. I Can't Wait 6min 18sec
1991-07-26 Geen uitzending Reden: de Steve Miller Band Minimix, die later op 1991-08-23 wordt uitgezonden, is niet op tijd af door de te grote tempoverschillen!

Augustus 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-08-02 Lisa Lisa & The Cult Jam Let The Beat Hit Em 5min 54sec
1991-08-09 Emerson, Lake & Palmer vs. Ben Liebrand Fanfare For The Common Man 5min 28sec
1991-08-16 Punchy Here I Come (Clubmix) (Versie 2) 5min 09sec
1991-08-23 Steve Miller Band Fly Like An Eagle 7min 06sec
1991-08-30 Ben Liebrand Stenders & Van Inkel Last Broadcast Mix (Dit is de laatste uitzending van Rob Stenders) 4min 14sec

September 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-09-06 Geen uitzending Reden Onbekend
1991-09-13 Prince & The New Power Generation Gett Off 6min 16sec
1991-09-20 Blaque Party Up 6min 36sec
1991-09-27 Salt ‘N’ Pepa You Showed Me 5min 49sec

Oktober 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-10-04 Mai Tai vs. PM Dawn History vs. Set Adrift On Memory Bliss 6min 41sec
Mai Tai History
PM Dawn Set Adrift On Memory Bliss
1991-10-11 Ben Liebrand Switching All Systems To Techno 5min 47sec
1991-10-18 Ben Liebrand Life's A Bitch (Music For Your Mother-In-Law) (Versie 1) 5min 45sec
1991-10-25 Ben Liebrand Life's A Bitch (And Then You Die) (Versie 2) 6min 35sec

November 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-11-01 Extreme More Than Words
1991-11-08 Carl Linger Super Love
1991-11-15 Bernard Oattes Love Knows The Way
1991-11-22 Ben Liebrand The Birds (Hitchcock House Of Horror) 5min 2sec
L.A. Style James Brown Is Dead
Human Resource Dominator
A Homeboy, A Hippie & A Funki Dredd Total Confusion
De Electronica's De Vogeltjesdans
SoundFX Vogel geluiden
1991-11-29 Lou Reed Walk On The Wild Side 6min 34sec
Lou Reed Walk On The Wild Side
DNA Feat. Suzanne Vega Tom's Diner ((Sample "Tup Tup Tuduh's)
James Brown Funky Drummer (Beats)
Gerbrand Westveen Saxofoon

December 1991

Datum Eerste uitzenddatum Artiest Titel Tijdsduur
1991-12-06 Depeche Mode The Flexible Mix (Versie 2) 10min 11sec
Depeche Mode Get The Balance Right!
Depeche Mode Just Can't Get Enough (Live Versie)
Depeche Mode Flexible
1991-12-13 1985-08-23 Harold Faltemeyer Feat. Eddie Murphy Axel F (Theme of Eddie Murphy's Beverly Hills Cop) (Deze versie heeft een jingle door de Minimix: "Dit is Veronica") 6min 14sec
Club Rapper's Axel F (New York Rap Mix)
Harold Faltermeyer Axel F
Eddie Murphy Delirious (Stand Up Comedian Show 1983) (Samples)
1991-12-20 1986-02-07 Drum Theatre Eldorado 7min 07sec
Ben Liebrand's Voice "Aaah" (Sampled with the Akai S612 Sampler and used in the phasing choir sounds + effects added)
1991-12-27 Geen uitzending i.v.m. de uitzending van de Grandmix 1991

Zie ook

Ben Liebrand Minimixen


Referenties