In The Mix (Street Sounds Radio) draailijsten van 2024 / Playlist 2024: verschil tussen versies
Regel 219: | Regel 219: | ||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #091, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#16_april_2004|16 april 2004]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Yarbrough & Peoples || Don’t Stop The Music | |||
|- | |||
|02|| Public Enemy || Rebel Without A Pause (Acapella) | |||
|- | |||
|03|| The Simpsons || Do The Bartman (Acapella) | |||
|- | |||
|04|| Ruth Joy || Don’t Push It | |||
|- | |||
|05|| Jocelyn Brown || Somebody Else’s Guy | |||
|- | |||
|06|| Eric B. & Rakim || I Know You Got Soul | |||
|- | |||
|07|| Rufus & Chaka Khan || Ain’t Nobody | |||
|- | |||
|08|| Alyson Williams || Sleeptalk | |||
|- | |||
|09|| Marvin Gaye || Sexual Healing (Acapella) | |||
|- | |||
|10|| Change || Change Of Heart | |||
|- | |||
|11|| Vanilla Ice || Ice Ice Baby | |||
|- | |||
|12|| The S.O.S. Band Feat. Alexander O'Neal || The Finest | |||
|- | |||
|13|| Janet Jackson || What Have You Done For Me Lately | |||
|- | |||
|14|| Mantronix Feat. Wondress|| Gotta Have Your Love (Acapella) | |||
|- | |||
|15|| The Jacksons || Blame It On The Boogie | |||
|- | |||
|16|| Sharon Brown || I Specialize In Love | |||
|- | |||
|17|| 4 Strings || Take Me Away (Into The Night) (Acapella) | |||
|} | |||
===6 september 2024=== | ===6 september 2024=== |
Versie van 30 aug 2024 19:16
Ben Liebrand In The Mix (Street Sounds Radio) draailijsten van 2024 / Playlist 2024
Vanaf 26 juli 2024 is Liebrand te horen op Street Sounds Radio (Engeland).[1]
Let op: de weergegeven tijd is de lokale tijd in Engeland (dus dat is -1 uur t.o.v. Nederland! Dus bijv. 17 uur Engeland is in Nederland 18 uur!)
26 juli 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
17.00-18.00 uur (Let op dit is UK tijd, is 18:00-19:00 uur Nederlandse tijd!):
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
Onduidelijk welke Episode gedraaid is! |
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
Onduidelijk welke Episode gedraaid is! |
2 augustus 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
17.00-18.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
Onduidelijk welke Episode gedraaid is! |
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
Onduidelijk welke Episode gedraaid is! |
9 augustus 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
17.00-18.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
Onduidelijk welke Episode gedraaid is! |
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
Onduidelijk welke Episode gedraaid is! |
16 augustus 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
17.00-18.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
Onduidelijk welke Episode gedraaid is! |
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
Onduidelijk welke Episode gedraaid is! |
23 augustus 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
17.00-18.00 uur:
Let op: dit lijkt op de herhaling van Episode: #089, zoals uitgezonden op 26 maart 2004 en 22 oktober 2006 op Radio Veronica, echter is in deze uitzending tracks 1 en 2 (Dynasty - I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) en Tag Team - Whoomp! (There It Is) (Acapella)) weggelaten! Daarnaast is er een extra track (*) toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Let op: Deze aflevering werd in zijn totaliteit afgespeeld!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jimmy "Bo" Horne | Spank |
02 | Total Touch | Touch Me There (Acapella) |
03 | The Brothers Johnson | Stomp! |
04 | Donna Summer | Hot Stuff |
05 | Diana Ross & Michael Jackson | Ease On Down The Road |
06 | Beckie Bell | Steppin' Out Tonight |
07 | Haddaway | What Is Love |
08 | Jennifer Lopez | Play (Acapella) |
09 | Tony Scott | Gangster Boogie |
10 | Baby’O | In The Forest |
11 | Beyoncé | Work It Out (Acapella) |
12 | Kano | I’m Ready |
13 | Crystal Waters | 100% Pure Love (Acapella) |
14 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
15 | Sly & The Family Stone | Dance To The Music (Acapella) |
16 | Bee Gees | You Should Be Dancing (Acapella) |
17 | Opus III | It’s A Fine Day (Acapella) |
18 | Gary's Gang | Showtime (*) |
18.00-19.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #082, zoals uitgezonden op 6 februari 2004 op Radio Veronica
Let op: Deze aflevering werd in zijn totaliteit afgespeeld!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cameo | Word Up! |
02 | Lenny Kravitz | Believe In Me (Acapella) |
03 | Billy Ocean | Are You Ready? |
04 | Michael Jackson | Billie Jean |
05 | Indeep | Last Night A D.J. Saved My Life (Acapella) |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (Sample) |
07 | Luther Vandross & Janet Jackson with Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free |
08 | D-Train | You're The One For Me |
09 | The Good Men | Give It Up |
10 | De'Lacy | Hideaway |
11 | The Jacksons | Can You Feel It |
12 | Michael Jackson | Billie Jean (Acapella) |
13 | Lil’ Louis | French Kiss |
14 | Whitney Houston | I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) (Acapella) |
30 augustus 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
17:00-18:00 uur:
Let op: dit is herhaling van Episode: #090 zoals uitgezonden op 2 april 2004 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
02 | New Order | Blue Monday |
03 | Björk | Human Behaviour (Acapella) |
04 | Felix | Don’t You Want Me |
05 | Robin S. | Show Me Love (Acapella) |
06 | Disco Dream & The Androids | Dream Machine |
07 | Nightlife Unlimited | Love Is In You |
08 | ABBA | Lay All Your Love On Me |
09 | Kikrokos | Life Is A Jungle |
10 | Soccer | Come On And Get It On |
11 | Telex | Moskow Diskow |
12 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) (Acapella) |
13 | Trans-X | Living On Video |
18.00-19.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #091, zoals uitgezonden op 16 april 2004 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Yarbrough & Peoples | Don’t Stop The Music |
02 | Public Enemy | Rebel Without A Pause (Acapella) |
03 | The Simpsons | Do The Bartman (Acapella) |
04 | Ruth Joy | Don’t Push It |
05 | Jocelyn Brown | Somebody Else’s Guy |
06 | Eric B. & Rakim | I Know You Got Soul |
07 | Rufus & Chaka Khan | Ain’t Nobody |
08 | Alyson Williams | Sleeptalk |
09 | Marvin Gaye | Sexual Healing (Acapella) |
10 | Change | Change Of Heart |
11 | Vanilla Ice | Ice Ice Baby |
12 | The S.O.S. Band Feat. Alexander O'Neal | The Finest |
13 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately |
14 | Mantronix Feat. Wondress | Gotta Have Your Love (Acapella) |
15 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
16 | Sharon Brown | I Specialize In Love |
17 | 4 Strings | Take Me Away (Into The Night) (Acapella) |
6 september 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
17:00-18:00 uur:
Nadere info volgt nog!
18.00-19.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Nadere info volgt nog!
13 september 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
17:00-18:00 uur:
Nadere info volgt nog!
18.00-19.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Nadere info volgt nog!
20 september 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
17:00-18:00 uur:
Nadere info volgt nog!
18.00-19.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Nadere info volgt nog!
27 september 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
17:00-18:00 uur:
Nadere info volgt nog!
18.00-19.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website Street Sounds Radio
- Officiële Website StreetSounds
- Stream Street Sounds Radio Stream
Referenties
- ↑ Facebook.com 2 new shows on Street Sounds Radio today | Publicatie: vrijdag 26 juli 2024, 17:01 uur | Gevonden: 21 augustus 2024